Zgorzelec 17.07.2010
Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny
100 m K
4 s 1 12.20 ZARĘBSKA Ewa O¦ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.5 II
2 s 2 13.09 LIS Martyna MKS Truso Elbl±g 94 U18 WN -0.4 III B.D. 3
3 s 2 13.12 FRANIECZEK Justyna KS Gwardia Piła # 89 U23 WP -0.4 III MARCINIAK Roman # Z/3752/11 2019
1 s 3 13.49 HENNIG Marta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -0.4 IV #
2 s 3 13.52 ZAPOTOCZNA Gabriela ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.4 IV
200 m K
1 s 1 25.75 ZARĘBSKA Ewa O¦ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.2 II
2 s 1 26.21 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS -0.2 II #
3 s 1 26.98 LIS Martyna MKS Truso Elbl±g 94 U18 WN -0.2 III B.D. 3
4 s 1 27.06 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -0.2 III CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
6 s 1 29.61 PIÓRKOWSKA Arina LKS Polkowice 95 U16 DS -0.2 V
2 s 2 25.75 BROWARCZYK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS +0.2 II CHORZĘPA Przemysław Z/0013/11 2012 3
3 s 2 26.73 NAUMCZYK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +0.2 III #
4 s 2 29.01 WOJTKIEWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +0.2 --
400 m K
1 s 1 58.31 FRANIECZEK Justyna KS Gwardia Piła # 89 U23 WP II MARCINIAK Roman # Z/3752/11 2019
600 m K
1 s 1 1:41.58 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
1000 m K
1 s 1 3:04.89 SZYCH Klaudia RAZ Szczecin # 93 U18 ZP -- SZYCH Robert # Z/1597/11 2017 1
2 s 1 3:05.95 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB -- #
3 s 1 3:06.74 BOSIAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0014/11 2012 1
4 s 1 3:10.15 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- #
5 s 1 3:12.37 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 93 U18 DS -- BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
6 s 1 3:13.48 HOŁUBOWICZ Anita LUKS Żórawina # 93 U18 DS -- #
7 s 1 3:15.49 JASTRZĘBSKA Magdalena UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej # BEZ
8 s 1 3:16.17 OLSZOWY Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
1500 m K
1 s 1 5:01.94 PALUCH Kamila LKS Znicz Biłgoraj 94 U18 LU IV B.D. BEZ
2 s 1 5:14.48 WOJCIECHOWSKA Amelia LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz 3
100 m pł J MŁ K
1 s 1 16.43 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 94 U18 DS -1.0 III #
2 s 1 16.60 CHUDA¦ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -1.0 III #
3 s 1 16.73 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -1.0 III #
4 s 1 17.48 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek ¦l±ski # 93 U18 DS -1.0 IV #
1 s 2 15.36 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP -0.9 II
2 s 2 15.38 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -0.9 II
3 s 2 15.70 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -0.9 II
Tyczka K
1 f 2.50 JĘDRZEJCZYK Sylwia MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
W dal K
1 f 5.94 GˇSOWSKA Katarzyna WKS ¦l±sk Wrocław 84 Sen DS +0.1 I ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
Kula (3) K
1 f 9.01 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U16 DS V PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
Kula (4) K
1 f 11.49 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
2 f 11.30 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB III #
4 f 10.91 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
5 f 10.43 DˇBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
6 f 9.02 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV
7 f 7.92 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 94 U18 DS -- #
8 f 7.52 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
9 f 6.92 CHUDA¦ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -- #
10 f 5.83 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek ¦l±ski # 93 U18 DS -- #
Dysk (0.75) K
1 f 34.58 ROTENSZTRAUCH Adrianna ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III #
2 f 28.65 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U16 DS IV PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
3 f 25.42 MAZURKIEWICZ Marta ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB V
4 f 22.43 MOC Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB -- #
5 f 18.18 WRÓBEL Angelika ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB -- #
Dysk (1) K
1 f 43.44 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS I
2 f 34.53 DˇBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
4 f 31.35 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV WALCZAK Jerzy B.D. # Z/1396/11 2019 1
5 f 30.28 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV KORBUT Piotr 3
6 f 28.76 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS IV
Młot (3) K
1 f 43.30 WALTHER Kamila MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III
2 f 33.88 ANDRUSZCZYSZYN Roksana SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS V
Młot (4) K
1 f 41.83 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
2 f 47.28 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB II #
3 f 37.51 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
Oszczep (600) K
1 f 40.67 SZWEC Małgorzata MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS II MARCINÓW Józef B.D. Z/4896/11 2013 3
2 f 40.00 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 94 U18 DS II
3 f 38.42 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III #
4 f 36.38 ZAMOJTEL Agnieszka LKS Polkowice 94 U18 DS III PIERZCHALA Robert B.D. Z/4391/11 2015 3
5 f 35.94 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U16 DS III PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
6 f 34.12 LECHMAN Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV
7 f 33.71 BUDZIŁŁO Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV
8 f 30.52 PRZYGODZKA Ewa LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS IV
9 f 30.08 WANAT Sandra MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS IV
10 f 28.70 KOZAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS --
100 m M
3 s 1 11.25 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.5 II #
5 s 1 11.55 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.5 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
6 s 1 11.67 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.5 III B.D. B.D. # 2
1 s 2 11.59 KARWOWSKI Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.5 III #
2 s 2 11.67 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.5 III #
4 s 2 11.81 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.5 IV
5 s 2 11.96 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.5 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
6 s 2 11.99 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.5 IV #
1 s 3 11.80 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +0.6 IV B.D. 3
3 s 3 12.00 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.6 IV KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2019 1
2 s 4 11.28 BIELA Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.2 II #
3 s 4 11.72 PIˇTEK Artur ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +0.2 III
4 s 4 12.42 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +0.2 V B.D. # 3
5 s 4 12.58 SZARAPOW Sebastian MULKS Olimpia ¦widnica # 95 U16 DS +0.2 V TEODOSIADIS Micios #
6 s 4 13.41 KWIATKOWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 96 U16 DS +0.2 -- TEODOSIADIS Micios # 4
200 m M
4 s 1 21.77 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +0.5 I #
6 s 1 22.38 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS +0.5 II PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
1 s 2 22.93 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.2 III B.D. 3
2 s 2 23.19 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ +0.2 III B.D. #
3 s 2 23.54 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.2 III
4 s 2 23.71 LITERSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ +0.2 IV #
1 s 3 22.77 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.2 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
2 s 3 23.42 JUSZKIEWICZ Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +0.2 III #
300 m M
1 s 1 36.17 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U18 DS -- PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
2 s 1 36.64 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
3 s 1 38.26 MAŁKIŃSKI Mariusz UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej 3
400 m M
2 s 1 54.45 CHOIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
3 s 1 57.20 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB -- #
600 m M
1 s 1 1:21.59 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej Z/4933/11 2
2 s 1 1:22.21 MIASKOWSKI Rafał O¦ AZS Poznań # 93 U18 WP -- B.D. # 1
3 s 1 1:23.21 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -- B.D. # BEZ
4 s 1 1:24.10 KONDZIOR Paweł MULKS Olimpia ¦widnica # 75 Masters DS -- TEODOSIADIS Micios # Z/2636/18 2018 BEZ
5 s 1 1:24.31 ROGALA Patryk MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS --
6 s 1 1:30.19 BUCIAK Tomasz SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS III
7 s 1 1:30.26 KUCHARCZYK Paweł MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
8 s 1 1:30.70 MILER Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
9 s 1 1:30.85 SIENKIEWICZ Hubert LKS Polkowice 93 U18 DS -- #
1000 m M
1 s 1 2:28.84 ALEKSANDROWICZ Krzysztof MKS Piast Lwówek ¦l±ski 92 U20 DS -- B.D. 2
2 s 1 2:33.34 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS -- #
3 s 1 2:33.34 BARAN Przemysław WKS ¦l±sk Wrocław 90 U23 DS --
4 s 1 2:35.61 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U18 OP -- ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
5 s 1 2:36.75 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
6 s 1 2:37.98 KˇS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS --
7 s 1 2:39.81 HAMMER Krzysztof MKS Piast Lwówek ¦l±ski 91 U20 DS -- BIALIC Marek Z/0381/11 2015 3
8 s 1 2:41.05 JAWOROWSKI Rafał UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej Z/0424/12 2012 4
9 s 1 2:42.17 SOWIŃSKI Cezary MKL Szczecin 93 U18 ZP -- #
10 s 1 2:51.15 FLUDER Adrian MKS Piast Lwówek ¦l±ski 93 U18 DS --
1500 m M
1 s 1 4:02.00 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB II #
2 s 1 4:09.21 MATUSZCZAK Rafał LLKS Osowa Sień 94 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1807/11 2017 1
3 s 1 4:11.92 GOLIK Miłosz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III
4 s 1 4:16.88 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz # 93 U18 WP IV B.D. ŁAWROWSKI Michał , Z/2299/11 , 2017 2
5 s 1 4:17.82 KA¬MIERCZAK Mateusz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1813/11 2014 3
6 s 1 4:24.02 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 2 14.90 WOJTU¦ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +1.4 II
2 s 2 14.93 KU¦NIERZ Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 94 U18 DS +1.4 II #
3 s 2 15.64 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS +1.4 III
4 s 2 15.75 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.4 III ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
5 s 2 16.09 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB +1.4 IV
6 s 2 16.63 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS +1.4 --
2 s 3 14.93 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +1.2 II
3 s 3 15.06 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +1.2 III
110 m pł M (99.1) M
3 s 1 15.30 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB +1.2 II #
110 m pł M
4 s 1 15.60 KWIATKOWSKI Jacek MKL 12 Jelenia Góra 88 U23 DS +1.2 II #
400 m pł J MŁ M
3 s 1 57.28 OLIWA Jakub LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III
1 s 2 58.28 GRAJZER Tomasz GLKS ¦widnica 94 U18 DS III
2 s 2 62.03 ERHARDT Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
400 m pł M
2 s 1 56.16 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB II #
4 s 1 58.67 PODGÓRSKI Wojciech WKS ¦l±sk Wrocław 90 U23 DS III
4x100 m M
1 s 1 43.02 MKS Osa Zgorzelec


brak daty DOL --
2 s 1 43.30 OLEK Grzegorz
KOZŁOWSKI Mateusz
SIERADZAN Tomasz
UCIECHOWSKI Mateusz
MKS MOS Wrocław 94
93
93
93
U18 DOL --
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
SKRZYPIŃSKI Jacek
B.D.
Z/1302/11
Z/0272/14
2018
2019
1
1
3
3 s 1 45.57 OSTAPIUK Mateusz
OZDARSKI Łukasz
MARACHA Sebastian
GIESZCZYŃSKI Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 93
94
94
94
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
B.D. B.D.

Z/1268/11
2019
2
2
Wzwyż M
1 f 2.08 KARGULEWICZ Artur WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U23 DS I
2 f 1.95 DUDA Michał ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB II
2 f 1.95 CZARNY Jarosław ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB II
5 f 1.90 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS III B.D. 3
Tyczka M
1 f 4.80 WYPRZAŁ Jarosław ZLKL Zielona Góra 86 Sen LB I
2 f 4.70 CHMIELNIK Krzysztof niest. Z.Góra # 88 U23 LB I
3 f 4.20 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB II B.D. # BEZ
4 f 4.00 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB II
5 f 3.80 PIOTROWSKI Sebastian ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III
6 f 2.80 WO¬NIAK Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS --
W dal M
2 f 6.54 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +0.1 III B.D. 3
3 f 6.20 SEMEGIN Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.1 IV #
4 f 6.12 KRASOWSKI Adam MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.2 IV #
5 f 5.70 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB +0.1 --
Trójskok M
2 f 12.80 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.2 IV
Kula (5) M
1 f 18.27 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 f 15.78 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS II
3 f 15.09 WOJTU¦ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS II
4 f 14.98 KRZYŻANOWSKI Adrian LKS Polkowice 94 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/4402/11 2013 2
5 f 14.08 LUBIENIECKI Maciej ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
6 f 13.17 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
7 f 11.61 KU¦NIERZ Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 94 U18 DS -- #
8 f 11.28 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS --
9 f 11.14 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
10 f 11.03 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
Kula (7.26) M
3 f 10.51 BRODZIAK Łukasz KU AZS UJ Kraków 89 U23 MA --
Dysk (1) M
1 f 51.32 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB II #
2 f 46.58 KWA¦NIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB II SZWARC Zygmunt B.D. SZWARC Zygmunt # Z/2300/11 2019
Dysk (1.5) M
1 f 61.44 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 f 36.73 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS IV
Dysk (2) M
1 f 51.94 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 86 Sen LB I SZWARC Zygmunt 1
2 f 30.85 BRODZIAK Łukasz KU AZS UJ Kraków 89 U23 MA --
Młot (5) M
1 f 51.85 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS III
2 f 48.38 SOBOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
3 f 45.33 GANCEWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
Młot (7.26) M
1 f 43.91 SZOMA Piotr MKS Osa Zgorzelec 90 U23 DS III
Oszczep (600) M
1 f 35.88 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
Oszczep (700) M
1 f 55.92 FRˇC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U18 LB III
2 f 53.97 RAJCZYK Paweł MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
3 f 52.34 PAWELSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB III B.D. 3
4 f 50.95 ŁAWNICZAK Bartosz MLKS Echo Twardogóra 94 U18 DS III
5 f 50.59 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U18 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4383/11 2016 2
6 f 46.97 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS IV
7 f 44.10 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS --
8 f 39.03 WOJTU¦ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS --
9 f 36.28 KU¦NIERZ Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 94 U18 DS -- #
10 f 33.74 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5498068332672 sekund