Częstochowa 18.09.2010
Liga Juniorów - III rzut
100 m K
1 s 1 12.37 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.8 II #
2 s 1 12.94 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP -0.8 III B.D. # 1
3 s 1 12.99 WĄS Patrycja WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.8 III B.D. BEZ
4 s 1 13.04 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL -0.8 III
5 s 1 13.08 LONCIERZ Magdalena TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL -0.8 III
6 s 1 13.35 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -0.8 IV
1 s 2 13.08 GMYZ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL +0.3 III LAMCH Czesław Z/1862/11 2012 3
2 s 2 13.31 SOSNOWSKA Izabela CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL +0.3 IV CIUK Marek # Z/1853/11 2018 2
3 s 2 13.53 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.3 IV B.D. B.D. 1
4 s 2 13.67 CZICHY Agnieszka UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL +0.3 IV
5 s 2 13.81 KUTRZEBA Abigail MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP +0.3 -- SATORA Jan
6 s 2 13.82 NAGENGAST Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska 94 U18 SL +0.3 --
1 s 3 13.61 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.6 IV
2 s 3 13.97 SZYMANEK Monika KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +0.6 --
3 s 3 14.15 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 U20 SL +0.6 -- ZIEMBA Dariusz # Z/3238/11 2019 3
4 s 3 14.56 KULMA Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL +0.6 --
5 s 3 14.78 WILK Angelika MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL +0.6 -- #
6 s 3 14.88 DĄBROWSKA Renata UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL +0.6 --
7 s 3 15.28 SALIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.6 --
1 s 4 12.53 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.1 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 s 4 12.95 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL +0.1 III B.D. B.D. BEZ
3 s 4 12.98 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.1 III
4 s 4 13.45 SNOPEK Ilona UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.1 IV
5 s 4 13.71 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U16 SL +0.1 IV
6 s 4 13.75 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.1 IV
7 s 4 13.93 RAKOSZA Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL +0.1 V
1 s 5 13.66 PASTUSZKA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +0.4 IV
2 s 5 13.76 WSZELAKA Inga UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD +0.4 IV #
3 s 5 13.99 ŻUREK Ewelina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL +0.4 V
4 s 5 14.16 WATKOWSKA Arleta MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.4 V
5 s 5 14.30 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.4 V PILAREK Sławomir
6 s 5 14.60 WARDENCKA Kamila LLKS Bielawianka 94 U18 DS +0.4 --
1 s 6 13.71 WOŹNIAK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +1.2 IV
2 s 6 13.89 CHODZIŃSKA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +1.2 V
3 s 6 13.95 KORPAS Klaudia UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD +1.2 -- #
4 s 6 14.14 GRZYBOWSKA Małgorzata UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL +1.2 V
5 s 6 14.14 POLNIK Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL +1.2 --
6 s 6 14.28 WIĄCZEK Joanna UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD +1.2 V #
7 s 6 15.07 HUDZIEC Dominika MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL +1.2 --
8 s 6 15.51 SKRABA Izabela MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL +1.2 --
200 m K
1 s 1 25.44 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL -0.4 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 s 1 26.73 KOZOK Aleksandra TS AKS Chorzów 93 U18 SL -0.4 III ZIEMBA Dariusz Z/3209/11 2013 2
3 s 1 27.15 HETMAŃCZYK Beata TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL -0.4 III
4 s 1 28.04 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -0.4 IV B.D. BEZ
5 s 1 28.58 DYRCZ Justyna niest. Kraków # 93 U18 MA -0.4 -- #
1 s 2 28.60 KOSMAN Magdalena MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL -0.1 --
2 s 2 29.11 CIEŚLAR Marta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL -0.1 --
3 s 2 29.14 LEPAK Justyna MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP -0.1 -- SATORA Jan
4 s 2 29.41 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL -0.1 -- #
1 s 3 29.07 KONIECZNA Ewelina TS AKS Chorzów 94 U18 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3208/11 2012 4
2 s 3 29.69 STĘPAK Patrycja GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 --
3 s 3 29.82 WINDER Sonia KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL 0.0 --
4 s 3 30.62 WOJCIECHOWSKA Paulina UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL 0.0 --
1 s 4 30.07 BIENIEK Paulina MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -0.2 -- SATORA Jan Z/3598/11 2011 BEZ
2 s 4 31.25 BOCHENEK Aneta UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -0.2 -- B.D. # BEZ
3 s 4 32.31 GORZKOWSKA Alicja MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -0.2 -- SATORA Jan
4 s 4 34.13 WODARSKA Santia UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -0.2 --
1 s 5 27.33 WĄS Patrycja WKS Wawel Kraków 92 U20 MA 0.0 IV B.D. BEZ
2 s 5 27.69 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL 0.0 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
3 s 5 28.30 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U14 DS 0.0 IV #
4 s 5 29.20 FITZON Ewelina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL 0.0 V B.D. BEZ
5 s 5 29.41 OGÓREK Paulina UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD 0.0 -- #
1 s 6 28.10 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL -0.3 IV #
2 s 6 29.84 BADACZEWSKA Beata MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL -0.3 V
3 s 6 30.23 WUJEK Olga UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD -0.3 V #
4 s 6 30.60 STANKIEWICZ Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -0.3 -- #
5 s 6 31.44 WYSOK Sylwia UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD -0.3 -- #
400 m K
1 s 1 59.64 SKIBIEWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 93 U18 SL III
2 s 1 61.56 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL III B.D. # 2
3 s 1 61.70 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III B.D. B.D. # BEZ
4 s 1 61.79 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III #
5 s 1 62.39 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 94 U18 SL IV ZIEMBA Dariusz # Z/3235/11 2017 3
6 s 1 63.26 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL IV B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
1 s 2 61.60 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesiątka Radomsko 94 U18 LD III
2 s 2 63.71 JAKUBCZYK Marlena MKS-MOS Katowice 94 U18 SL IV
3 s 2 68.20 SAJDAK Renata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
4 s 2 70.70 LEPAK Marta MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan Z/2931/11 2011 BEZ
1 s 3 67.08 ŁUKASZYŃSKA Katarzyna MULKS Juvenia Głuchołazy # 97 U14 OP -- #
2 s 3 67.54 LEŚNIEWSKA Alicja UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- #
3 s 3 71.53 KOTYRBA Paulina GKS Piast Gliwice 94 U18 SL --
800 m K
1 s 1 2:15.51 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
2 s 1 2:25.10 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
3 s 1 2:25.94 KUROWSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS IV #
4 s 1 2:26.95 TOMCZYK Monika UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL IV #
5 s 1 2:30.06 KLUBA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL IV
6 s 1 2:36.90 PODSIADŁO Roksana WKS Wawel Kraków 92 U20 MA --
7 s 1 2:40.77 BAJOR Roksana MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL --
1 s 2 2:28.68 KOWALCZYK Natalia MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL IV
2 s 2 2:28.96 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL IV B.D. 3
3 s 2 2:31.85 NABIAŁEK Nicoletta CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV
4 s 2 2:35.64 ZUGA Karolina TL Pogoń Ruda Śląska 94 U18 SL --
5 s 2 2:37.17 GAMBUSZ Agata MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
6 s 2 2:39.13 PIELKA Katarzyna UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
2 s 3 2:31.96 DEPCZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL IV
3 s 3 2:34.79 BORYCKA Winona UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
4 s 3 2:37.02 CZAIŃSKA Izabela UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
5 s 3 2:41.55 SIEKIERZYCKA Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
6 s 3 2:44.20 PAWLAK Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
7 s 3 3:07.91 FIDECKA Natalia UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
1500 m K
1 s 1 4:54.07 NABIELEC Magdalena niest. Kraków # 91 U20 MA III B.D. 3
2 s 1 5:03.26 MOJ Amelia MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL IV
3 s 1 5:03.52 BARKA Martyna TS AKS Chorzów 92 U20 SL IV B.D. 3
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.79 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.3 II #
100 m pł K
2 s 1 15.44 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.3 II
400 m pł K K
1 s 1 63.09 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
2 s 1 63.54 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP II
3 s 1 67.77 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
4 s 1 70.29 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP IV JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
4x100 m K
1 s 1 49.12 LONCIERZ Magdalena
STĘPIEŃ Angelika
SZURAJ Marta
KALISZ Magdalena
TL Pogoń Ruda Śląska 93
93
94
93
U18 SLK --


2 s 1 50.90 KASPEREK Oliwia
BUCZKOWICZ Aleksandra
GORZKOWSKA Anna
GORZKOWSKA Magdalena
MKS-MOSM Bytom 95
95
93
92
U20 SLK --


LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.
Z/1747/11
2018
M
3 s 1 52.69 GMYZ Gabriela
SKOCZYLAS Ewelina
SOSNOWSKA Izabela
RAKOSZA Wioletta
CKS Budowlani Częstochowa 93
91
92
96
U20 SLK -- LAMCH Czesław
B.D.
CIUK Marek
Z/1862/11
Z/1853/11
2012
2018
3
1
2
4 s 1 53.47 CHODZIŃSKA Natalia
WOŹNIAK Natalia
SZYMANEK Monika
PASTUSZKA Magdalena
KS Sprint Bielsko-Biała 95
95
93
95
U18 SLK --


1 s 2 53.68 DYRCZ Justyna
KOSMAN Magdalena
FITZON Ewelina
STANKIEWICZ Karolina
MKS-SMS Victoria Racibórz 93
93
95
95
U18 SLK --

B.D.
BEZ
2 s 2 55.48 BRANDYK Agata
BRYDA Paulina
JACKOWSKA Sylwia
KONIECZNA Ewelina
TS AKS Chorzów 92
95
94
94
U20 SLK -- ZIEMBA Dariusz
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir

ZIEMBA Dariusz
Z/3238/11
Z/0981/11
, Z/0981/11
Z/3208/11
2019

, 2013
2012
3
BEZ
4
3 s 2 55.67 KUTRZEBA Abigail
HAROSZEK Aleksandra
KRAWCZYK Patrycja
GORZKOWSKA Alicja
MKS Ekonomik Nysa 94
91
93
93
U20 OPL -- SATORA Jan

SATORA Jan
SATORA Jan



4 s 2 55.84 GRZYBOWSKA Małgorzata
ŻUREK Ewelina
BORYCKA Winona
KULMA Patrycja
UKS Olimpia Zabrze 95
95
95
93
U18 SLK --


4x400 m K
1 s 1 3:59.80 HETMAŃCZYK Beata
PUSCHHAUS Martyna
MOCHNIA Monika
WĘGLER Marta
TL Pogoń Ruda Śląska 93
93
92
93
U20 SLK --
B.D. PASZTA Wiesław
B.D.
B.D. B.D.
1
2
BEZ
2 s 1 4:09.41 BRANDYK Iwona
KOZOK Aleksandra
SKIBIEWSKA Magdalena
ZABOROWSKA Sonia
TS AKS Chorzów 94
93
93
94
U18 SLK -- ZIEMBA Dariusz
ZIEMBA Dariusz

B.D. B.D.
Z/3235/11
Z/3209/11
2017
2013
3
2
1
3 s 1 4:12.37 GASZAK Julianna
GMYZ Gabriela
ŚLĘZAK Sylwia
KLUBA Klaudia
CKS Budowlani Częstochowa 95
93
95
94
U18 SLK --
LAMCH Czesław
CIUK Marek B.D.
Z/1862/11
Z/1854/11
2012
2019
3
1
4 s 1 4:16.14 BALIŃSKA Ewelina
MOJ Amelia
BAJOR Roksana
DEPCZYŃSKA Alicja
MKS-MOSM Bytom 95
93
93
96
U18 SLK --


1 s 2 4:17.48 HAŁASA Monika
TOMCZYK Monika
SZCZUREK Alicja
BORYCKA Winona
UKS Olimpia Zabrze 92
93
94
95
U20 SLK -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D.

B.D.
Z/2441/11
2019
1
3
2 s 2 4:19.71 KURPAS Agnieszka
PUTOŃ Zuzanna
SZYMURA Anna
PUTOŃ Zuzanna
TL Pogoń Ruda Śląska 95
95
95
95
U16 SLK -- B.D. B.D.
B.D.

B.D.



3 s 2 4:28.86 KOTYRBA Paulina
KRAWCZYK Magdalena
STĘPAK Patrycja
STĘPAK Sandra
GKS Piast Gliwice 94
92
93
95
U20 SLK --
B.D. B.D.

Z/4043/11
2019
1
4 s 2 4:43.06 KUTRZEBA Abigail
BIENIEK Paulina
LEPAK Justyna
LEPAK Marta
MKS Ekonomik Nysa 94
93
92
94
U20 OPL -- SATORA Jan
SATORA Jan
SATORA Jan
SATORA Jan
Z/3598/11
Z/2931/11
2011
2011

BEZ

BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.65 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL II B.D. 3
2 f 1 1.40 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
3 f 1 1.35 BIEGAŁA Ewelina UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD -- #
4 f 1 1.30 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir
W dal K
1 f 1 5.29 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL +1.4 III B.D. B.D. BEZ
2 f 1 4.87 SZURAJ Marta TL Pogoń Ruda Śląska 94 U18 SL 0.0 IV #
3 f 1 4.70 MASTELA Anna TS AKS Chorzów 92 U20 SL +0.6 -- PILAREK Sławomir Z/0982/11 2011 BEZ
4 f 1 4.64 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.6 --
Trójskok K
1 f 1 12.30 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +0.1 I
2 f 1 10.68 BUDZIK Joanna MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL +0.1 IV
3 f 1 9.83 KĘPSKA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD -0.1 --
Kula (4) K
1 f 1 7.43 PATYK Agnieszka TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. B.D. Z/0983/11 2011 BEZ
1 f 1 11.05 MOŚ Patrycja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL III #
2 f 1 10.64 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
3 f 1 9.61 KAWKA Roksana MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL IV #
4 f 1 9.42 BEZIA Katarzyna MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV #
5 f 1 8.38 NADOLNA Milena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V
Dysk (1) K
1 f 1 43.02 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL I #
2 f 1 40.54 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
3 f 1 32.55 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS III
4 f 1 23.80 JURCZYK Beata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
5 f 1 23.64 BEDNAREK Magdalena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V #
6 f 1 20.68 NADOLNA Milena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD --
Oszczep (600) K
1 f 1 35.75 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA III B.D. B.D. 2
2 f 1 35.25 DURAJ Kinga KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
3 f 1 32.50 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS IV
4 f 1 28.54 BEDNAREK Magdalena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V #
5 f 1 22.45 MAROSZEK Aleksandra MKS Ekonomik Nysa 91 U20 OP -- SATORA Jan BEZ
Chód 5 km K
1 s 1 26:30.96 WIERUS Karolina CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL II LAMCH Czesław Z/1874/11 2017 3
2 s 1 26:55.37 HEPPNER Beata CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL II LAMCH Czesław B.D. Z/1864/11 2016 1
3 s 1 27:30.47 FUCHS Małgorzata GTS Bojszowy 94 U18 SL III #
4 s 1 32:19.92 BORAL Karolina CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL IV
100 m M
1 s 1 11.10 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.6 II B.D. 1
2 s 1 11.43 NOWAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL +1.6 III
3 s 1 11.50 ABRAMOWICZ Jacek UKS Olimpia Zabrze # 91 U20 SL +1.6 III B.D. BEZ
4 s 1 11.52 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP +1.6 III SATORA Jan Z/2928/11 2011 3
5 s 1 11.72 WATOŁA Maciej TS AKS Chorzów 91 U20 SL +1.6 III STAWOWY Andrzej B.D. Z/3226/11 2019 3
1 s 2 11.59 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +1.2 III
2 s 2 11.66 ROGÓŻ Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL +1.2 III
3 s 2 11.79 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.2 IV GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
4 s 2 11.95 IDZIAK Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL +1.2 IV
5 s 2 12.18 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U18 SL +1.2 IV ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
6 s 2 12.78 MEKITÓW Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL +1.2 --
1 s 3 12.06 ZIELIŃSKI Adrian WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.2 IV
2 s 3 12.10 MACIOŁEK Piotr WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.2 IV
3 s 3 12.79 ALBRECHT Mateusz GKS Piast Gliwice 94 U18 SL -0.2 --
1 s 4 11.43 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +0.3 III #
2 s 4 11.64 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.3 III
3 s 4 12.17 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 95 U16 SL +0.3 IV B.D. KASIŃSKI Marek # , Z/1875/11 , 2019 2
4 s 4 12.31 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.3 V B.D. # 2
5 s 4 12.36 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.3 V
6 s 4 12.38 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL +0.3 V
7 s 4 12.58 ADAMCZYK Kacper UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD +0.3 --
1 s 5 11.84 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL +0.4 -- B.D. BEZ
2 s 5 12.26 JANKO Sławomir MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL +0.4 --
3 s 5 12.27 MECH Arkadiusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL +0.4 -- BONK Stanisław BEZ
4 s 5 12.29 KRAUT Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL +0.4 V B.D. # BEZ
5 s 5 12.82 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL +0.4 --
6 s 5 13.00 MATIEJÓS Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +0.4 --
7 s 5 13.31 KACZMAREK Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL +0.4 --
8 s 5 13.97 KULAWIK Kamil MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL +0.4 --
200 m M
1 s 1 22.74 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -0.2 II STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 s 1 22.75 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL -0.2 II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
3 s 1 23.96 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL -0.2 IV
4 s 1 24.02 WOJTAL Tomasz GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.2 IV
5 s 1 24.12 ZAJĄC Jakub TL Pogoń Ruda Śląska 94 U18 SL -0.2 IV #
6 s 1 24.99 MARSIK Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL -0.2 --
1 s 2 23.89 BARTOLEWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -0.4 IV
2 s 2 24.60 KURZYK Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL -0.4 --
3 s 2 24.61 TŁUŚCIK Damian UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -0.4 --
4 s 2 25.81 SIKORSKI Marek UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -0.4 --
5 s 2 26.17 BOREK Mateusz UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -0.4 --
6 s 2 26.66 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS -0.4 --
1 s 3 23.23 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.1 III #
2 s 3 23.71 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -0.1 -- B.D. BEZ
3 s 3 24.15 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -0.1 IV #
4 s 3 24.47 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -0.1 -- #
1 s 4 24.56 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.4 V B.D. # 2
2 s 4 24.71 KRAUT Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL -0.4 V B.D. # BEZ
3 s 4 25.76 ADAMCZYK Kacper UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -0.4 --
4 s 4 27.76 BORKOWSKI Radosław MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -0.4 -- SATORA Jan BEZ
400 m M
1 s 1 50.55 JONDA Filip TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL III
2 s 1 51.35 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
3 s 1 52.32 PRENCEL Paweł AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III B.D. B.D. 2
4 s 1 52.82 MILEWSKI Marek TS AKS Chorzów 92 U20 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3237/11 2014 BEZ
5 s 1 54.18 LAMCH Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV LAMCH Czesław B.D. B.D. Z/1881/11 2014 3
6 s 1 55.25 NAWROT Adam MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
1 s 2 53.50 NISZCZUK Patryk TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL IV
2 s 2 52.03 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda Śląska 90 U23 SL III B.D. BEZ
2 s 2 54.96 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
3 s 2 55.20 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL V
4 s 2 57.60 KUCHAREK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -- B.D. 3
5 s 2 58.37 MICHALIK Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
1 s 3 50.31 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II B.D. B.D. # 3
2 s 3 52.03 GARCZARCZYK Michał TL Pogoń Ruda Śląska 87 Sen SL III B.D. BEZ
4 s 3 53.39 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV B.D. # 1
1 s 4 52.79 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL IV #
2 s 4 53.66 DOLATA Tomasz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL IV
3 s 4 56.69 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
4 s 4 58.12 BEDNARSKI Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP -- B.D. # BEZ
5 s 4 61.54 HOHMANN Daniel UKS Olimpia Zabrze # 97 U14 SL --
800 m M
1 s 1 1:56.24 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II B.D. 2
2 s 1 1:58.47 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
3 s 1 2:00.38 MICHNIAK Jan WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
4 s 1 2:02.28 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
5 s 1 2:02.86 POPCZYK Jakub UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL IV
6 s 1 2:03.07 KOZIEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV
7 s 1 2:06.42 SIEKIERA Sebastian UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV
1 s 2 2:08.44 OBLIZAJEK Kacper GKS Piast Gliwice 93 U18 SL --
2 s 2 2:10.37 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. # 2
3 s 2 2:10.95 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
4 s 2 2:14.27 TOTH Paweł MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
5 s 2 2:16.96 KRUPPA Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
6 s 2 2:19.25 MATUSZCZAK Przemysław CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
1 s 3 1:55.81 SZEWCZYK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL II B.D. 2
2 s 3 2:00.35 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. B.D. 2
3 s 3 2:08.85 PIETRZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- B.D. # BEZ
4 s 3 2:16.00 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
5 s 3 2:21.07 ORZEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -- #
1 s 4 2:18.24 PILCH Dawid UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
2 s 4 2:18.50 PRZYBYŁO Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
3 s 4 2:20.39 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL -- #
4 s 4 2:20.79 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL -- CIUK Marek Z/0245/12 2018 3
5 s 4 2:22.63 STĘPIEŃ Filip UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD -- #
6 s 4 2:26.02 HIBNER Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
1500 m M
1 s 1 4:13.23 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP IV SATORA Jan Z/0455/11 2011 3
2 s 1 4:20.71 TOMZA Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL -- LAMCH Czesław B.D. # Z/1844/11 2016 BEZ
3 s 1 4:29.17 MAJ Kamil UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V #
4 s 1 4:34.58 ADAM Kacper CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL --
5 s 1 5:32.97 KAZIK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
3000 m M
1 s 1 8:53.22 POŁEĆ Adrian TL Pogoń Ruda Śląska 92 U20 SL III
2 s 1 9:05.10 MAZUREK Daniel LUKS Azymek Zdzieszowice # 90 U23 OP III B.D. ANTOSIAK Tomasz , Z/4439/11 , 2012 BEZ
3 s 1 9:33.27 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV B.D. B.D. # BEZ
4 s 1 9:42.51 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV LAMCH Czesław B.D. Z/1842/11 2017 3
5 s 1 9:50.90 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
6 s 1 9:54.08 DREKSLER Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV
7 s 1 10:23.48 WOJTEK Paweł UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. # BEZ
8 s 1 10:41.41 MARSZOLIK Mateusz UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.73 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL 0.0 II B.D. # 1
2 s 1 15.38 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL 0.0 III B.D. # BEZ
3 s 1 15.65 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 III RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
4 s 1 15.79 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA 0.0 IV
5 s 1 16.43 PŁACZEK Marek MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL 0.0 IV
6 s 1 16.55 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL 0.0 --
400 m pł J MŁ M
2 s 1 66.94 LEŚNIAK Szymon WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
400 m pł M
1 s 1 62.39 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -- B.D. # BEZ
2000 m prz M
1 s 1 6:14.28 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik # 91 U20 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3967/11 2019 2
2 s 1 6:29.61 NITYCHORUK Kamil GKS Piast Gliwice 91 U20 SL IV #
3 s 1 6:40.68 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL IV CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
4 s 1 6:40.95 CIEŚLAK Miłosz MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
5 s 1 6:45.09 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów # 91 U20 SL IV CZECH Klaus Z/3220/11 2011 BEZ
4x100 m M
1 s 1 44.23 MATYJA Piotr
BARTOLEWSKI Piotr
NOWAK Michał
IDZIAK Łukasz
CKS Budowlani Częstochowa 92
92
93
93
U20 SLK -- B.D.


1
2 s 1 44.46 PRENCEL Paweł
JONDA Filip
GOŁKOWSKI Kamil
NISZCZUK Patryk
TL Pogoń Ruda Śląska 93
93
93
93
U18 SLK -- B.D. B.D.

B.D.
2
2
3 s 1 46.72 DOBOSZ Piotr
HAŁGAS Damian
PIASNY Rafał
PIOTROWIAK Kamil
GKS Piast Gliwice 96
93
96
93
U18 SLK --
RAMUS Józef B.D.

Z/4061/11
2019
1
1 s 2 46.50 ABRAMOWICZ Jacek
KLUSZCZYŃSKI Artur
KMIEĆ Szymon
TŁUŚCIK Damian
UKS Olimpia Zabrze 91
92
93
94
U20 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
BEZ
BEZ
3
4x400 m M
1 s 1 3:29.59 BIELECKI Adam
FALEJCZYK Mateusz
JANKOWSKI Marcin
WOJTAL Tomasz
GKS Piast Gliwice 93
94
93
93
U18 SLK --
CZECH Klaus

Z/0984/11
2015
BEZ
2 s 1 3:35.15 SIEKIERA Sebastian
MODRZEJEWSKI Łukasz
CZUPAŁA Martin
POPCZYK Jakub
UKS Olimpia Zabrze 92
92
94
93
U20 SLK --
GAJEWSKI Wojciech
B.D.
Z/2446/11
2015
2
2
3 s 1 3:37.90 KOZIEŁ Michał
LAMCH Jakub
MARSIK Grzegorz
KOTYLA Szymon
CKS Budowlani Częstochowa 92
93
94
92
U20 SLK --
LAMCH Czesław B.D. B.D.

LAMCH Czesław B.D.
Z/1881/11
Z/1842/11
2014
2017
3
3
4 s 1 3:42.68 MUCHA Arkadiusz
NAWROT Adam
DOLATA Tomasz
WYSOCKI Mateusz
MKS-MOSM Bytom 92
92
96
95
U20 SLK --


5 s 1 3:51.86 BORKOWSKI Radosław
BEDNARSKI Łukasz
SZOSTOPAL Dawid
KOMAR Patryk
MKS Ekonomik Nysa 94
95
93
91
U20 OPL -- SATORA Jan
B.D.
SATORA Jan
OSIEWACZ Stefan
Z/0455/11
Z/0453/11
2011
2019
BEZ
BEZ
3
1
6 s 1 3:59.15 MOŻDŻONEK Grzegorz
PAJDZIK Mateusz
KURASZ Daniel
POŁEĆ Adrian
TL Pogoń Ruda Śląska 95
95
95
92
U20 SLK --


Wzwyż M
1 f 1 1.90 KONIECZNY Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL III
2 f 1 1.80 FLEJTERSKI Mariusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV
2 f 1 1.80 KŁOS Michał CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV #
2 f 1 1.80 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL IV B.D. # 2
5 f 1 1.80 ZALEGA Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD IV B.D. 2
6 f 1 1.80 KURZYK Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL IV
7 f 1 1.80 DOMAGAŁA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL IV
8 f 1 1.75 ZARĘBA Krystian TS AKS Chorzów 92 U20 SL IV STAWOWY Andrzej Z/3951/11 2011 4
9 f 1 1.70 JAŁMUŻNIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
10 f 1 1.70 RODAK Hubert MKS Żywiec 93 U18 SL -- KUBIK Stanisław Z/3994/11 2011 4
11 f 1 1.65 KMIEĆ Szymon UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -- B.D. 3
12 f 1 1.65 GALAS Jakub TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- STAWOWY Andrzej 4
W dal M
1 f 1 6.05 ZALEGA Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD +0.2 IV B.D. 2
2 f 1 5.92 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -0.2 -- #
3 f 1 5.87 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL 0.0 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
4 f 1 5.85 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 -- #
5 f 1 5.83 LISOŃ Patryk MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +3.0 --
6 f 1 5.80 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL +0.6 --
7 f 1 5.62 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL +0.1 V
8 f 1 5.39 BAKALARSKI Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.1 -- #
9 f 1 5.02 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 -- B.D. # 2
10 f 1 4.89 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS 0.0 --
11 f 1 4.83 MAŁEK Łukasz UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD +0.6 -- #
12 f 1 4.15 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS -0.2 --
  5.79 LISOŃ Patryk MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.1 --
Trójskok M
1 f 1 13.85 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -0.8 III OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1
2 f 1 13.35 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik # 93 U18 SL +0.2 III #
3 f 1 13.20 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL -0.1 III B.D. # 2
4 f 1 12.61 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.3 IV
5 f 1 12.60 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -0.4 IV
6 f 1 11.72 SZCZOTKA Łukasz UKS Junior Kamesznica 91 U20 SL -0.1 -- HACZEK Mariusz # Z/1558/12 2012 3
Kula (5) M
1 f 1 16.35 GRABCZYK Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL II
2 f 1 13.54 OBRZUD Michał MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP III SATORA Jan Z/1805/11 2011 3
3 f 1 13.01 KACZMAREK Remigiusz TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL IV
4 f 1 12.65 LESZCZYŃSKI Piotr GKS Piast Gliwice 93 U18 SL IV
5 f 1 11.72 GAŁECKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 96 U16 SL V
6 f 1 11.11 KWOCZAŁA Edwin CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
Kula (6) M
1 f 1 14.93 SYPOSZ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II SATORA Jan # Z/0454/11 2
2 f 1 10.67 KOWALEWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 92 U20 MA --
3 f 1 10.13 STROMBEK Adrian MKS Ekonomik Nysa 91 U20 OP -- SATORA Jan Z/2937/11 2011 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 14.34 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL II B.D. # Z/3241/11 2019 BEZ
2 f 1 6.99 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- #
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.25 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II
2 f 1 35.25 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV
3 f 1 33.33 OBRZUD Michał MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan Z/1805/11 2011 3
4 f 1 25.88 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.61 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP II SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
Dysk (2) M
1 f 1 52.83 PIETRASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
2 f 1 31.16 ZAWADZKI Radosław MULKS Juvenia Głuchołazy # 90 U23 OP -- SATORA Jan Z/2930/11 BEZ
3 f 1 22.55 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- #
Oszczep (700) M
1 f 1 51.72 GROT Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL III
2 f 1 48.36 KRZAK Paweł TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL IV
3 f 1 43.05 CZYŻ Fabian TL Pogoń Ruda Śląska 96 U16 SL V #
4 f 1 42.11 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
5 f 1 37.02 MAŁEK Łukasz UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V #
6 f 1 35.11 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL --
7 f 1 33.91 FIGIEL Michał MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -- SATORA Jan BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 49.84 CZAJA Remigiusz TL ROW Rybnik # 90 U23 SL III #
2 f 1 49.27 PRZYBYŁKA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL III
3 f 1 37.60 MACHNIK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL --
4 f 1 36.55 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- #
Chód 10 km M
1 s 1 47:22.07 KOSTKA Łukasz GTS Bojszowy 94 U18 SL II #
2 s 1 49:53.77 KURPIEWSKI Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL III
3 s 1 53:32.22 KOSTRZEWA Patryk CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL IV B.D. 3
4 s 1 56:43.47 RYBAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.3181760311127 sekund