Gdańsk 30.08.2008
43 Międz Zaw w Ch Sp o 'Puchar Obrońców Poczty Polskiej'. MMP w chodzie
Chód 3 km K
2 s 1 17:03 r REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec # 95 U14 PK III KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
3 s 1 17:28 r SOBOŃ Aleksandra GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 96 U14 PK III LASSOTA Lesław B.D. # Z/1827/12 2013 BEZ
4 s 1 17:56 r KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 96 U14 PK IV LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
6 s 1 18:16 r BIŃCZYK Marta UKS 12 Kalisz 95 U14 WP IV
8 s 1 18:27 r MAMOT Aleksandra UKS Drzewiarz Osieczna 95 U14 PM IV
9 s 1 19:31 r KALINA Weronika GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 99 U12 PK V LASSOTA Lesław # 3
2 s 2 14:41 r MAZIARZ Monika LKS Stal Mielec # 93 U16 PK II
4 s 2 15:12 r WLAZŁO Natalia CWKS Resovia Rzeszów # 94 U16 PK II
5 s 2 15:40 r MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin # 94 U16 LU II #
6 s 2 16:02 r ZIĘBA Ewa CWKS Resovia Rzeszów # 94 U16 PK III B.D. #
7 s 2 16:22 r KISZKA Andżelika GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 93 U16 PK III #
8 s 2 16:38 r KACZOR Monika LKS Stal Mielec # 93 U16 PK III
9 s 2 16:44 r KLEINSCHMIDT Dominika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 93 U16 PK III
11 s 2 16:49 r STRA¦KO Anna KS Gwardia Piła # 94 U16 WP III
12 s 2 16:53 r CAŁUN Angelika MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ III #
13 s 2 16:58 r TOPOREK Natalia MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ III #
14 s 2 17:26 r DOBRZAŃSKA Ewa UKS 12 Kalisz 93 U16 WP III
15 s 2 17:50 r POGORZELSKA Krystyna MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ IV #
16 s 2 17:59 r POGORZELSKA Karolina MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ IV
17 s 2 18:04 r PARECKA Karolina KS Gwardia Piła # 94 U16 WP IV
18 s 2 18:40 r KUBAS Bożena GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U16 PK IV
19 s 2 18:46 r SKUP Marta WLKS Nowe Iganie # 94 U16 MZ IV #
20 s 2 19:07 r GLAZA Andżelika UKS Drzewiarz Osieczna 94 U16 PM V
21 s 2 19:22 r PIEŃKOWSKA Dorota WLKS Nowe Iganie # 94 U16 MZ V
22 s 2 20:01 r BARTUSIK Marta KL Lechia Gdańsk # 94 U16 PM V
Chód 5 km K
1 s 1 25:07 r JASIŃSKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II #
4 s 1 26:18 r OSINIAK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK II #
5 s 1 26:26 r PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92 U18 WP II WI¦NIEWSKI Paweł # Z/2373/11 2018 M
7 s 1 27:19 r STASIEWICZ Marta KL Lechia Gdańsk # 92 U18 PM III B.D. STASIEWICZ Mirosław # , Z/2629/11 , 2014 BEZ
8 s 1 27:49 r ŻMUDZKA Agnieszka KL Lechia Gdańsk # 91 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław BEZ
9 s 1 28:06 r KALINA Karolina CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
10 s 1 28:28 r OZIMEK Paulina OTG Sokół Mielec # 92 U18 PK III
11 s 1 28:44 r ROKITA Sandra KL Lechia Gdańsk # 92 U18 PM III #
13 s 1 29:37 r PIWOWARCZYK Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U18 WN III
14 s 1 30:07 r KOMIAŻYK Karolina KL Lechia Gdańsk # 92 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław # Z/4791/11 2014 BEZ
1 s 2 28:16 r ŁUNIEWSKA Janina UKS Jedynka Reda # 59 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0034/13 2016 BEZ
3 s 2 29:01 r MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 68 Masters PK -- B.D. Z/4674/19 2019
4 s 2 29:40 r ¦LEZIONA Katarzyna UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # 70 Masters SL -- B.D. Z/1663/11 2019 BEZ
Chód 10 km K
1 s 1 47:55 r MIELCAREK Anna O¦ AZS Poznań # 90 U20 WP I #
2 s 1 48:34 r GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL I B.D. # Z/1925/11 2020 BEZ
3 s 1 53:36 r KARA¦ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ III #
4 s 1 53:47 r KAPERA Monika AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL III
5 s 1 54:53 r REJEWSKA Marta KS Gwardia Piła # 90 U20 WP III
7 s 1 56:01 r BRZOZOWSKA Aleksandra OTG Sokół Mielec # 90 U20 PK III
8 s 1 56:32 r TRAWIŃSKA Monika MKL Szczecin 90 U20 ZP III
1 s 2 46:34 r BURGHARDT Katarzyna RLTL ZTE Radom # 85 Sen MZ M #
2 s 2 46:59 r BUZIAK-¦MIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 U23 PK M ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2020 MM
6 s 2 50:31 r BURDZIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 88 U23 SL I #
7 s 2 51:05 r YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA I MIREK Wacław Z/1929/11 2020
8 s 2 52:26 r CHRU¦CIEL Lucyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
10 s 2 53:30 r ¦WIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła # 87 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/2852/11 2020 3
11 s 2 54:03 r PŁOSZCZYCA Kamila UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # 84 Sen SL III
Chód 5 km M
1 s 1 23:52 r RZE¬NIK Krzysztof UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # 93 U16 SL II #
3 s 1 24:57 r KWOKA Daniel CWKS Resovia Rzeszów # 94 U16 PK II
4 s 1 25:09 r GOŁAWSKI Adam WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ II
5 s 1 25:17 r SKONIECKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ II #
6 s 1 26:51 r FABIAN Marek OTG Sokół Mielec # 93 U16 PK III
7 s 1 27:49 r SZABO Wiktor MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ IV #
8 s 1 28:05 r BARAŃSKI Jan AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM IV
9 s 1 29:38 r DMOWSKI Tomasz WLKS Nowe Iganie # 94 U16 MZ IV #
10 s 1 29:41 r PRZYBYLSKI Maciej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 93 U16 WP IV #
11 s 1 29:53 r RUSEK Jakub KS Gwardia Piła # 94 U16 WP V
12 s 1 30:59 r SZARMACH Adrian KL Lechia Gdańsk # 94 U16 PM V STASIEWICZ Mirosław # 4
13 s 1 31:04 r KELBRATOWSKI Rafał SKLA Sopot # 94 U16 PM V STASIEWICZ Mirosław # 4
15 s 1 31:11 r KĘSIK Sebastian MKSŁ Konradia Gdańsk # 93 U16 PM V
1 s 2 22:18 r BARBUŻYŃSKI Bogusław niest. Gdańsk # 66 Masters PM --
2 s 2 22:28 r GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie # 66 Masters MZ -- GOŁAWSKI Janusz # Z/1785/11 2019 BEZ
3 s 2 23:23 r STOSIK Stanisław UKS Drzewiarz Osieczna # 72 Masters PM --
4 s 2 24:06 r ORNOCH Jan WKS Flota Gdynia # 52 Masters PM --
6 s 2 24:18 r ŁUNIEWSKI Paweł MKSŁ Konradia Gdańsk # 87 U23 PM -- #
7 s 2 24:19 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda # 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0002/11 2020 BEZ
Chód 10 km M
1 45:23 r ROMANOWSKI Mieczysław MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ II #
2 45:24 r CZAJA Mateusz KL Lechia Gdańsk # 91 U18 PM II #
3 46:12 r STALA Jakub LKS Stal Mielec # 91 U18 PK II #
4 46:53 r HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA II #
6 48:16 r PORCZAK Radosław CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III #
7 48:21 r ŁOBACZEWSKI Andrzej KL Lechia Gdańsk # 92 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław # Z/4785/11 2015 BEZ
8 48:24 r JASIŃSKI Mateusz OKS Start Otwock # 91 U18 MZ III
9 50:50 r LIPKA Łukasz MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ III #
12 54:58 r KOWALSKI Artur LKS Orkan Wlkp. Poznań # 91 U18 WP IV #
13 59:48 r RUSEK Karol KS Gwardia Piła # 92 U18 WP --
Chód 20 km M
1 s 1 1:30:29 r WOLSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK I
2 s 1 1:31:11 r BŁOCKI Damian MKL Szczecin 89 U20 ZP I B.D. # Z/1146/11 2020 1
3 s 1 1:31:36 r BŁOCKI Damian MKL Szczecin 89 U20 ZP I B.D. # Z/1146/11 2020 1
2 s 2 1:27:59 r NOWAK Łukasz O¦ AZS Poznań # 88 U23 WP M #
3 s 2 1:28:41 r STASIEWICZ Michał AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I #
4 s 2 1:29:26 r ROSIEWICZ Maciej niest. Poznań # 77 Sen WP I KISIEL Krzysztof B.D.
5 s 2 1:33:33 r GOŁAWSKI Rafał WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ I #
6 s 2 1:34:57 r KOZŁOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ I #
7 s 2 1:35:49 r SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL II KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2020 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.97234010696411 sekund