Sosnowiec 29.08.2008
Mityng Witaj szkoło
100 m K
1 s 1 11.91 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.6 I #
2 s 1 12.06 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL +0.6 I #
3 s 1 12.13 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS +0.6 I #
4 s 1 12.41 MISIAK Aleksandra TS AKS Chorzów # 97 U12 SL +0.6 II
5 s 1 12.64 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL +0.6 II MARKOWSKI Jacek # Z/2349/11 2020
1 s 2 12.61 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL +1.3 II
4 s 2 12.78 WˇS Patrycja WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +1.3 III B.D. # BEZ
1 s 3 12.80 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +0.9 III #
1 s 7 13.07 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U16 SL 0.0 III B.D. # BEZ
200 m K
1 s 1 27.52 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +2.3 -- MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
1 24.36 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.1 I #
2 25.22 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 Sen SL +0.1 II
3 25.33 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS +0.1 II #
4 26.66 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL +0.1 III
400 m K
1 s 1 60.67 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
1 62.51 SKIBIEWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 93 U16 SL IV
2 62.96 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 93 U16 SL IV B.D. PASZTA Wiesław 1
800 m K
4 2:28.96 PRĘDY¦ Daria GTS Bojszowy 94 U16 SL IV #
1500 m K
1 4:51.82 PACHOTA Marta TS AKS Chorzów # 91 U18 SL III B.D. Z/2341/11 2013 1
4 5:06.91 LITWIŃSKA Jagoda UKS bieganie.pl Wieliczka # 93 U16 MA IV B.D. 3
100 m pł MŁ K
1 15.92 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ 0.0 III #
2 16.25 NOWACKA Nicoleta MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL 0.0 III #
3 16.83 KU¬MA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA 0.0 IV
4 17.97 PADŁO Anna WKS Wawel Kraków # 94 U16 MA 0.0 V
100 m pł J MŁ K
1 16.50 MARKIEWICZ Martyna TS AKS Chorzów # 92 U18 SL 0.0 III
Wzwyż K
1 1.65 STANIEC Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA II
6 1.50 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL IV B.D. B.D. # BEZ
W dal K
3 5.33 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL +1.3 III B.D. # 3
4 5.21 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U16 SL +2.0 III #
8 4.90 ROKOSZ Kamila MOSM Tychy 94 U16 SL +1.4 IV
Trójskok K
1 11.99 PŁONKA Anna AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL +0.7 II #
2 11.83 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +0.2 II
3 11.40 GRABOWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA 0.0 III #
4 10.91 PIECZARKOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA +1.1 III #
5 9.84 CHOJNOWSKA Magdalena OKLA Ostrołęka # 88 U23 MZ +0.6 --
Kula (3) K
1 9.90 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica # 94 U16 SL IV B.D. 4
Kula (4) K
1 13.02 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL I #
2 12.00 KOCIMA Magdalena AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL II #
Dysk (0.75) K
1 34.58 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U14 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 27.66 KU¬MA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA V
Dysk (1) K
1 31.30 JANKOWSKA Klaudia MMKS Kędzierzyn KoĽle # 92 U18 OP IV
Młot (4) K
1 54.43 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL I #
2 38.04 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL III #
Oszczep (600) K
1 38.64 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL III B.D. # 2
2 35.15 KRASICKA Natalia MMKS Kędzierzyn KoĽle # 90 U20 OP III
3 33.04 SOWA Paulina KS Energetyk Jaworzno # 92 U18 SL IV
4 31.31 RAJDA Anita MKS Tempo Kęty # 93 U16 MA IV
100 m M
1 s 1 11.09 FIAŁA Adam MKS-MOSM Bytom 91 U18 SL 0.0 II #
2 s 1 11.17 MAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II
1 s 2 10.79 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL 0.0 I #
4 s 2 11.76 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA 0.0 IV #
1 s 4 11.87 WEBER Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U18 SL +0.9 IV
1 s 7 11.23 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL +2.1 II #
200 m M
1 s 1 21.71 TOTO¦ Filip niest. Katowice # 89 U20 SL 0.0 I B.D. BEZ
2 s 1 22.27 RY¦ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA 0.0 II #
1 s 2 22.65 FIAŁA Adam MKS-MOSM Bytom 91 U18 SL +0.5 II #
2 s 2 22.66 MAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +0.5 II
5 s 2 23.12 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL +0.5 III #
1 s 5 24.52 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice # 93 U16 SL +0.9 V RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2020 1
2 s 5 24.60 JONDA Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 93 U16 SL +0.9 V
1 s 6 24.52 KUKIELAK Tomasz MOSiR Mysłowice # 93 U16 SL +1.9 V
2 s 6 25.36 PASTERNAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +1.9 V
4 s 6 25.87 MURAS Arkadiusz LUKS Zabrzeg 94 U16 SL +1.9 -- B.D. # BEZ
1 s 7 21.89 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL +1.9 I #
2 s 7 24.70 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA +1.9 V #
3 s 7 24.79 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U16 MA +1.9 V
4 s 7 24.84 KU¦NIERZ Jarosław KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +1.9 V
5 s 7 25.73 PASZEK Tomasz LUKS Zabrzeg 95 U14 SL +1.9 --
400 m M
3 s 2 53.14 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice # 93 U16 SL IV #
4 s 2 54.21 KSIˇŻEK Adam LKS Omega Kleszczów # 93 U16 LD IV B.D. B.D. #
3 s 3 55.00 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL V B.D. 2
800 m M
1 1:54.73 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA II #
6 1:58.48 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL III
1500 m M
11 4:26.08 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL V B.D. 2
110 m pł MŁ M
1 16.26 KOZIOŁ Paweł MOSiR Mysłowice # 94 U16 SL 0.0 III
110 m pł M (99.1) M
1 15.17 BRZOZA Mateusz GKS Piast Gliwice # 89 U20 SL 0.0 II RAMUS Józef # Z/4954/11 2015 2
2 15.71 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów # 90 U20 SL 0.0 III B.D. # BEZ
110 m pł M
3 16.00 SZCZUŻEWSKI Andrzej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP 0.0 III #
2000 m prz M
1 6:09.31 WOJCIECHOWSKI Rafał MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK II #
2 6:13.70 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA -- B.D. #
4 6:50.74 NITYCHORUK Kamil GKS Piast Gliwice # 91 U18 SL -- #
5 6:52.66 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U18 SL -- CZECH Klaus # Z/0985/11 2012 3
6 6:53.06 PETEJA Tomasz GKS Piast Gliwice # 91 U18 SL --
Wzwyż M
1 1.85 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL III B.D. # 2
W dal M
1 7.85 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU +1.0 M
2 6.84 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 U20 SL +0.1 II B.D. Z/2974/11 2020
3 6.53 KAŃTOCH Leszek UKS 5 Plus Rydułtowy 91 U18 SL 0.0 III
5 6.41 CZOLIJ Łukasz RMKS Rybnik 92 U18 SL 0.0 III
7 5.96 LE¦KÓW Maciej WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA +0.1 IV
8 5.73 SˇCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +0.1 V #
Trójskok M
1 14.81 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 U23 MA 0.0 I #
2 14.63 WI¦NIEWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA 0.0 II
3 14.58 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków # 88 U23 MA +0.4 II
4 14.15 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA +0.3 III #
5 14.08 MAJEWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA 0.0 III
6 13.76 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty # 90 U20 MA +1.1 III #
Kula (4) M
1 19.38 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
2 14.09 DUGAJCZYK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL III
Kula (5) M
1 15.87 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
2 15.52 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn KoĽle # 92 U18 OP II
Kula (6) M
1 16.16 GRELA Arkadiusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL I #
2 15.71 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
3 13.87 LASOTA Mariusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL III #
Kula (7.26) M
1 16.01 HARATYK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA I
2 14.69 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP I B.D. # Z/3386/11 2020 1
3 14.48 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
Dysk (1) M
1 56.00 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
2 47.08 DZIENGO Mateusz MOSM Tychy 93 U16 SL II #
3 45.16 KONIECZNY Grzegorz MOS CSiR D±browa Górnicza # 93 U16 SL III
4 41.67 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U16 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
Dysk (1.5) M
1 45.23 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn KoĽle # 92 U18 OP II
2 41.69 CIE¦LOK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS III #
Dysk (1.75) M
1 42.45 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
Dysk (2) M
1 44.46 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
Młot (4) M
1 57.39 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL III
2 46.12 KONIECZNY Grzegorz MOS CSiR D±browa Górnicza # 93 U16 SL IV
3 36.39 WILCZYŃSKI Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U16 SL V
Młot (5) M
1 49.22 SPICYN Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL IV #
Młot (7.26) M
1 49.83 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL II
2 43.62 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL III #
Oszczep (700) M
1 49.92 PARLICKI Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4986419677734 sekund