Rzeszów 31.08.2008
Mityng kwalifikacyjny POZLA
200 m K
1 s 1 26.01 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U23 PK +0.7 II
1 s 2 26.02 RZĄDECZKA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK +0.6 II
2 s 2 26.08 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U20 LD +0.6 II B.D. # 3
300 m K
1 44.35 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U14 MZ III #
2 44.46 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok # 93 U16 PK III B.D. BEZ
3 44.83 JAROCH Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl # 94 U16 PK III #
400 m K
1 56.89 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II B.D. # Z/4322/11 2020
2 61.71 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK III KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2020 MM
600 m K
1 1:40.34 ORŁOWSKA Marta AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU III JAROS Marek Z/4669/19 2020
800 m K
1 2:16.46 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK II KOWAL Piotr # Z/0093/11 2020 MM
3 2:25.71 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz # 93 U16 MA IV KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
4 2:28.85 KOTUŁA Anna MKL Sparta Stalowa Wola # 94 U16 PK IV #
1000 m K
1 2:57.56 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA -- B.D. # 1
2 3:04.43 ANDREASIK Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 90 U20 PK --
100 m pł MŁ K
3 16.47 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec # 94 U16 PK +2.1 III
4 16.56 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok # 93 U16 PK +2.1 III B.D. BEZ
100 m pł J MŁ K
1 15.57 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK +2.1 II
100 m pł K
2 16.05 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U20 LD +2.1 III B.D. # 3
300 m pł K
1 43.29 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2020
Wzwyż K
1 1.75 DROP Magdalena UKS Trójka Sandomierz # 86 U23 SK I #
3 1.50 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK IV
W dal K
1 5.34 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +1.5 III #
2 5.23 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 91 U18 PK -0.6 III B.D. B.D. BEZ
3 5.17 MIGAS Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK +0.1 III
4 4.82 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok # 93 U16 PK +0.7 IV B.D. BEZ
Kula (4) K
1 10.70 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
2 10.27 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec # 92 U18 PK III
Dysk (0.75) K
1 29.83 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK IV
Dysk (1) K
1 44.87 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK I
Młot (4) K
1 30.67 WARDZIŃSKA Paulina LKS Stal Mielec # 91 U18 PK --
2 23.00 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec # 92 U18 PK --
Oszczep (600) K
1 41.14 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U20 LD II B.D. # 3
100 m M
1 s 1 11.00 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK +0.2 II
3 s 1 11.33 RUMAK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +0.2 III
1 s 2 11.84 WOŚ Piotr ULKS Gryf Rytwiany 93 U16 SK +0.1 IV
200 m M
1 s 1 22.01 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA 0.0 II
4 s 1 25.38 BARSZCZ Daniel ULKS Gryf Rytwiany 93 U16 SK 0.0 V
1 s 2 24.07 WOŚ Piotr ULKS Gryf Rytwiany 93 U16 SK 0.0 IV
2 s 3 25.68 GODZIEŃ Maciej UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK +0.7 --
4 s 3 25.97 STRAWIŃSKI Michał UKS Tempo 5 Przemyśl # 94 U16 PK +0.7 --
400 m M
2 52.09 DOBROWOLSKI Kamil LKS Stal Mielec # 91 U18 PK III
600 m M
1 1:25.66 CHUDZIO Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl # 89 U20 PK --
2 1:26.12 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U16 LD II
3 1:26.55 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U16 MA II #
1000 m M
1 2:32.11 WIKTORSKI Hubert WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA -- OLEKSYK Grzegorz 2
2 2:32.65 WOJCIECHOWSKI Rafał MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK -- #
3 2:33.12 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec # 92 U18 PK -- B.D.
110 m pł J MŁ M
4 16.05 SOKÓŁ Mateusz LKS Stal Mielec # 91 U18 PK +1.3 IV #
110 m pł M (99.1) M
2 15.88 SKUBISZ Krystian CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK +1.3 III
110 m pł M
1 14.47 WRÓBEL Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 87 U23 PK +1.3 I B.D. 2
3 15.99 KASAK Damian MKL Sparta Stalowa Wola # 88 U23 PK +1.3 III
300 m pł M
1 39.60 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz # 91 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
2 41.51 IDZINIAK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK -- B.D. # BEZ
3 44.08 PUKALSKI Karol UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK IV
Wzwyż M
1 1.95 LUTY Przemysław CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK II B.D. BEZ
3 1.80 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK IV #
6 1.75 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK IV #
8 1.70 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola # 93 U16 PK V #
W dal M
1 6.58 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec # 92 U18 PK +0.7 III #
2 6.37 CZARNY Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK -0.1 III
Kula (5) M
1 13.82 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK III
Dysk (1) M
1 41.00 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK III
Młot (4) M
1 52.58 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec # 93 U16 PK III #
Oszczep (600) M
1 42.90 HOCEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK IV
Oszczep (700) M
1 57.32 NYCZ Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK II
Oszczep (800) M
1 60.76 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica # 78 Sen PK II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4576389789581 sekund