Łódź 30.08.2008
Mityng LA
100 m K
1 f 12.45 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz # 90 U20 LD 0.0 II
1 12.18 BEDNAREK Agata AZS Łódź 88 U23 LD +1.2 II B.D. M
2 12.34 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz # 90 U20 LD +1.2 II
400 m K
1 60.95 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U18 LD III
800 m K
1 2:26.47 HOJDA Maja KS Agros Zamość # 93 U16 LU IV #
2 2:27.43 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz # 93 U16 LD IV FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
4 2:28.07 MOKROS Zuzanna Salco Garmin Team Toruń # 93 U16 KP IV B.D. Z/3527/15 2020
100 m pł MŁ K
1 17.07 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U16 LD 0.0 IV #
100 m pł J MŁ K
1 15.77 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U18 LD +0.2 III #
2 15.96 ROMANOWICZ Anna SKS Start Łódź # 91 U18 LD +0.2 III B.D. BEZ
3 16.44 OWCZAREK Ewelina MKLA Łęczyca 92 U18 LD +0.2 III
100 m pł K
1 14.85 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź 90 U20 LD 0.0 II
2 16.20 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM 0.0 III
3 16.69 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91 U18 LD 0.0 III #
300 m pł K
1 47.55 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź # 93 U16 LD III GOWORSKI Tomasz # 2
2 50.45 RZEPECKA Karolina RKS Łódź 93 U16 LD IV #
400 m pł K K
1 66.49 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno # 91 U18 LD III B.D. BEZ
2 70.56 WERNER Marta RKS Łódź 92 U18 LD IV
Wzwyż K
1 1.60 GAWROŃSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III
Tyczka K
1 3.40 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U18 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
2 3.30 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź # 93 U16 LD I WOJTYNIAK Andrzej # Z/0109/11 2011 1
3 3.30 CIERPICH Dominika SKS Start Łódź # 93 U16 LD I WOJTYNIAK Andrzej # Z/0098/11 2011 1
4 2.50 PAROL Maria SKS Start Łódź # 95 U14 LD IV
W dal K
1 6.21 SKIBIŃSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 85 Sen LD 0.0 M #
2 5.53 KANIECKA Magdalena AZS Łódź 85 Sen LD +0.4 II
3 5.42 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM +0.8 II
6 5.05 MATUSIAK Joanna ŁKS Łódź 93 U16 LD +0.1 IV RÓŻAŃSKI Waldemar B.D. BEZ
8 4.87 PAROL Maria SKS Start Łódź # 95 U14 LD 0.0 IV
Kula (3) K
1 9.85 SIKORA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD IV
Kula (4) K
1 12.76 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD I #
2 11.00 KAŹMIERCZAK Marlena MKLA Łęczyca 89 U20 LD III
Dysk (0.75) K
1 31.72 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki # 93 U16 LD IV #
2 30.24 SIKORA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD IV
Dysk (1) K
1 47.10 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD I #
2 39.70 KAŹMIERCZAK Marlena MKLA Łęczyca 89 U20 LD II
100 m M
1 s 1 10.67 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ 0.0 I #
2 s 1 10.69 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ 0.0 I #
1 s 2 11.13 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz # 90 U20 LD +0.7 II #
1 s 3 11.16 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U18 LD +0.5 II #
1 s 4 11.31 POPOWNIAK Patryk RKS Łódź 91 U18 LD 0.0 III #
1 f 10.59 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ 0.0 M #
2 f 10.59 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ 0.0 M #
4 f 11.25 POPOWNIAK Patryk RKS Łódź 91 U18 LD 0.0 II #
5 f 11.25 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz # 90 U20 LD 0.0 II #
400 m M
1 s 1 47.73 BARANOWSKI Patryk AZS Łódź 86 U23 LD I
2 s 1 48.80 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 87 U23 LD II #
5 s 1 51.92 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ III #
1 s 3 52.16 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław B.D. # Z/1044/11 2020 2
800 m M
1 1:53.67 KUBIAK Łukasz KB Geotermia Uniejów # 88 U23 LD II #
2 1:54.31 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD II JASZCZAK Stanisław # Z/2641/11 2020 2
110 m pł MŁ M
1 17.44 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U16 LD 0.0 IV
2 17.46 BRZEZIŃSKI Marcin MKLA Łęczyca 93 U16 LD 0.0 IV
3 17.63 ANDRYSIAK Adam MKLA Łęczyca 93 U16 LD 0.0 IV
4 18.15 BARTNIAK Mateusz AZS Łódź 93 U16 LD 0.0 V
110 m pł M
1 13.94 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 Sen KP 0.0 M #
2 14.42 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA 0.0 I #
3 14.59 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA 0.0 I #
4 14.75 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce 87 U23 SK 0.0 I #
5 16.16 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U23 LD 0.0 III #
6 17.35 CELMER Damian RKS Łódź 87 U23 LD 0.0 --
300 m pł M
1 43.74 MICHAŁOWSKI Dawid MKLA Łęczyca 93 U16 LD IV
2 43.95 KURAŚ Emil RKS Łódź 93 U16 LD IV
400 m pł M
1 53.74 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
2 54.09 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź 87 U23 LD I #
3 54.80 KRYSTEK Krzysztof AZS Łódź 87 U23 LD II
4 56.43 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U23 LD II #
5 56.69 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD III B.D. 3
Wzwyż M
1 1.90 BUCZEK Łukasz MMKS Start Skierniewice # 91 U18 LD III WARACKI Jerzy B.D. 2
2 1.90 MARCINKOWSKI Kacper RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III #
3 1.85 ESTAL Piotr MKLA Łęczyca 91 U18 LD III
6 1.75 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/1037/11 2018 1
7 1.75 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U16 LD IV #
8 1.70 BARANOWSKI Cezary MKLA Łęczyca 93 U16 LD V
9 1.70 BRZEZIŃSKI Marcin MKLA Łęczyca 93 U16 LD V
W dal M
1 7.38 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.3 I #
2 7.12 ŚWIERCZYŃSKI Adrian KS AZS AWF Poznań # 87 U23 WP 0.0 II #
3 6.83 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ 0.0 II
6 5.92 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U16 LD 0.0 IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/1037/11 2018 1
Kula (4) M
1 17.25 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD II #
2 15.45 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U16 LD III
Kula (5) M
1 16.08 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD II #
2 13.79 STUPSKI Adrian MUKS Park Zduńska Wola # 91 U18 LD III
Oszczep (600) M
1 53.42 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz # 93 U16 LD III KARMELITA Sławomir # Z/0758/11 2014 1
Oszczep (700) M
1 61.49 MELA Przemysław MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD II #
2 49.01 KWIATKOWSKI Bernard AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM IV #
Oszczep (800) M
1 61.53 KRĘPLEWSKI Damian MKS Tomaszów Mazowiecki # 89 U20 LD II #
2 55.01 SZKLAREK Sebastian AZS Łódź 87 U23 LD II B.D. # 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1093139648438 sekund