Toruń 25 - 26.09.2010
Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
100 m K
1 s 1 13.36 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -2.4 IV ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 s 1 13.76 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -2.4 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
3 s 1 13.79 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik # 95 U16 SL -2.4 IV #
4 s 1 13.85 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -2.4 V
4 s 1 13.85 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -2.4 V B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
6 s 1 14.02 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -2.4 V
7 s 1 14.12 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik # 96 U16 SL -2.4 V #
1 4 e 1 12.74 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP -1.3 II
2 5 e 1 12.79 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U16 PM -1.3 III #
3 8 e 1 13.05 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -1.3 III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
4 11 e 1 13.21 TESZBIR Klaudia AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -1.3 IV
5 15 e 1 13.25 MULARZ Monika LKS Pszczyna 96 U16 SL -1.3 IV
6 16 e 1 13.26 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM -1.3 IV B.D. # Z/0909/12 2019 M
7 20 e 1 13.56 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -1.3 IV B.D. #
8 22 e 1 13.74 MIERZWA Maria KKL Kielce 95 U16 SK -1.3 IV
1 1 e 2 12.55 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -1.7 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 3 e 2 12.68 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -1.7 II
3 6 e 2 12.83 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -1.7 III
4 9 e 2 13.10 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ -1.7 III #
5 13 e 2 13.22 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U16 PD -1.7 IV B.D. # 3
6 14 e 2 13.23 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP -1.7 IV
7 21 e 2 13.61 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD -1.7 IV #
1 2 e 3 12.64 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP -1.5 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 7 e 3 12.98 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -1.5 III B.D. # 1
3 10 e 3 13.14 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamość 95 U16 LU -1.5 III
4 12 e 3 13.22 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -1.5 IV SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
5 17 e 3 13.30 KALIŚCIAK Marta LKS Narew Kurpiewski Łomża # 96 U16 PD -1.5 IV
6 18 e 3 13.37 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP -1.5 IV BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
7 19 e 3 13.40 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -1.5 IV
1 f 1 12.37 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -1.1 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 f 1 12.39 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP -1.1 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
3 f 1 12.62 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U16 PM -1.1 II #
4 f 1 12.68 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -1.1 II
5 f 1 12.74 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -1.1 II
6 f 1 12.78 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP -1.1 III
7 f 1 13.00 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -1.1 III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
8 f 1 13.03 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -1.1 III B.D. # 1
600 m K
1 1 s 1 1:35.36 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN II #
2 2 s 1 1:35.83 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
3 3 s 1 1:35.83 GASIAK Julianna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II LAMCH Czesław Z/1860/11 2013 1
4 4 s 1 1:37.45 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS II #
5 5 s 1 1:37.87 WĘGRZYN Magdalena MLUKS Tarnów 95 U16 MA II SŁUPSKA Agnieszka 3
6 6 s 1 1:40.59 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U16 DS III B.D. # 2
7 7 s 1 1:40.96 GAJDUS Julia SKLA Sopot # 95 U16 PM III #
8 9 s 1 1:41.22 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III #
9 10 s 1 1:41.34 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL III B.D.
10 11 s 1 1:41.76 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
11 13 s 1 1:42.33 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III B.D. 3
12 14 s 1 1:42.79 ŻUKOWSKA Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 96 U16 SL III
13 17 s 1 1:43.63 GĄSKA Karolina UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP IV #
14 18 s 1 1:43.70 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
1 8 s 2 1:41.13 KUKIEŁKO Tatiana SKLA Sopot 95 U16 PM III B.D. B.D. # 3
2 12 s 2 1:41.95 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/0180/12 2019 M
3 15 s 2 1:43.35 GÓRECKA Patrycja SKLA Słupsk 95 U16 PM IV
4 16 s 2 1:43.62 WITKOWSKA Patrycja MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD IV FIRLIT Roman # Z/4512/11 2012 3
5 19 s 2 1:43.87 MROZOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 95 U16 LU IV
6 20 s 2 1:43.95 GWOŹDZIAŃSKA Monika LKB im. Braci Petk Lębork # 95 U16 PM IV B.D. Z/1058/11 2013 4
7 21 s 2 1:44.15 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK IV
8 22 s 2 1:44.93 SOBKA Anna LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0039/12 BEZ
9 23 s 2 1:45.31 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok # 96 U16 PD IV MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
10 24 s 2 1:45.34 RYGIELSKA Aleksandra MKL Toruń 96 U16 KP IV
11 25 s 2 1:45.75 MALEC Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 96 U16 LU IV
12 26 s 2 1:47.64 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP V B.D.
300 m pł K
1 1 s 1 45.23 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK II
2 2 s 1 45.48 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ II #
3 3 s 1 45.59 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ II #
4 4 s 1 45.63 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL II
5 7 s 1 47.08 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP III
6 10 s 1 47.49 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
7 14 s 1 48.38 BALCEREK Aleksandra MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN III
8 18 s 1 48.62 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ III GĄSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
1 8 s 2 47.23 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL III PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
2 12 s 2 47.86 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
3 13 s 2 47.90 RYCHTER Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP III #
4 16 s 2 48.39 POLOCH Ewa UKS Achilles Leszno 95 U16 WP III
5 20 s 2 48.80 CICHOSZ Małgorzata MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM III
6 21 s 2 48.94 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
1 9 s 3 47.41 POLOCH Martyna UKS Achilles Leszno 95 U16 WP III
2 11 s 3 47.74 ŚLIWIAK Patrycja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/0125/11 2013 3
3 15 s 3 48.38 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III B.D. 2
4 19 s 3 48.73 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
5 22 s 3 49.14 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS III #
6 23 s 3 49.41 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U16 PD III KLESZOWSKI Leszek # BEZ
7 25 s 3 49.43 PUCZYŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD III
1 5 s 4 46.14 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD II B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 6 s 4 46.50 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP II B.D. B.D. # M
3 17 s 4 48.50 ROLIŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 95 U16 WP III
4 24 s 4 49.42 KRAWIEC Ewelina MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III #
5 26 s 4 50.71 KLIMEK Iwona MLUKS Tarnów 95 U16 MA IV
6 27 s 4 51.79 ZUBRZYCKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM IV
7 28 s 4 53.66 KNERA Aleksandra AZS Łódź 95 U16 LD V #
8 29 s 4 55.34 PIETRZAK Aleksandra AZS Łódź 96 U16 LD -- #
Wzwyż K
1 f 1 1.68 WOJTASIK Dagmara MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS II
2 f 1 1.65 BORKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP II B.D. # BEZ
3 f 1 1.62 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP II B.D. # 1
4 f 1 1.62 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław # Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
5 f 1 1.59 NIEWIADOMSKA Aleksandra WKS Flota Gdynia 95 U16 PM III B.D.
6 f 1 1.59 RADTKE Natalia MKS Sambor Tczew 96 U16 PM III
7 f 1 1.55 KŁODA Justyna MKS Ustroń 96 U16 SL III
7 f 1 1.55 SZULIŃSKA Wioleta LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD III
9 f 1 1.55 KONDRAT Izabela KS Podlasie Białystok 95 U16 PD III B.D. # 3
10 f 1 1.55 SŁAWIŃSKA Sonia OSOT Szczecin # 95 U16 ZP III #
11 f 1 1.50 PIELUŻEK Aleksandra UMLKS Pegaz Opoczno 95 U16 LD IV
11 f 1 1.50 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP IV
11 f 1 1.50 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV B.D. ZAPART Stanisław , Z/3538/18 , 2018 2
14 f 1 1.45 BORCZAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 95 U16 MA IV
15 f 1 1.45 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
Dysk (0.75) K
1 f 1 47.71 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 f 1 40.69 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ II
3 f 1 40.36 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
4 f 1 39.99 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD II GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
5 f 1 36.80 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III #
6 f 1 34.15 WIŚNIEWSKA Agata MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS III
7 f 1 33.65 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM III
8 f 1 33.48 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ III #
9 f 1 33.20 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III BONK Stanisław 3
10 f 1 32.89 ROTENSZTRAUCH Adrianna ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB IV #
11 f 1 31.88 NOWACKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U16 PD IV
12 f 1 30.50 KACZMAREK Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP IV
13 f 1 30.48 CZUBKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
14 f 1 29.33 KARWOWSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 95 U16 LD IV B.D. # BEZ
15 f 1 28.74 MRÓWKA Małgorzata RKS Łódź 96 U16 LD IV #
16 f 1 24.78 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM V
Młot (3) K
1 f 1 50.25 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP II B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
2 f 1 49.95 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
3 f 1 46.26 JACHER Ewelina LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
4 f 1 43.97 WALTHER Kamila MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III
5 f 1 43.88 GÓRNICKA Julia RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ III
6 f 1 43.08 ZIĘTARSKA Klaudia RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ III
7 f 1 42.42 KAWKA Roksana MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL III #
8 f 1 41.12 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 95 U16 KP III B.D. BEZ
9 f 1 40.98 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U16 ZP IV B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
10 f 1 40.00 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 U16 ZP IV MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
11 f 1 38.54 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U16 LU IV #
12 f 1 38.53 GAJOS Paulina RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ IV
13 f 1 37.56 IDCZAK Sara MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP IV
14 f 1 37.16 BĄK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP IV
15 f 1 35.94 GÓRAK Justyna MKS Zduńska Wola # 96 U16 LD IV B.D. BEZ
16 f 1 34.30 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
17 f 1 30.78 ANDRUSZCZYSZYN Roksana SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS V
18 f 1 29.48 ŚLIWOWSKA Ewelina KS Podlasie Białystok # 95 U16 PD V #
19 f 1 27.67 FUS Weronika TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 96 U16 LU V FUS Mirosław B.D. # Z/0454/12 2015 BEZ
20 f 1 26.67 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
100 m M
1 s 1 11.94 MĄCZKA Mariusz MKL Szczecin # 95 U16 ZP 0.0 IV #
2 s 1 11.99 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 IV #
3 s 1 12.12 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 IV BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
4 s 1 12.14 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 IV B.D. # BEZ
5 s 1 12.33 PFLEGEL Maksymilian MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 V
6 s 1 12.36 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN 0.0 V
7 s 1 12.40 ŁUGOWSKI Patryk MLKS Ostróda # 95 U16 WN 0.0 V #
1 s 2 12.31 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -1.0 V
2 s 2 12.73 SREBRO Mateusz MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -1.0 V
3 s 2 12.85 JELONEK Dorian CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -1.0 --
4 s 2 12.97 BRZEZIŃSKI Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP -1.0 -- #
5 s 2 13.09 BOGDANOWICZ Michał MKL Szczecin # 95 U16 ZP -1.0 -- B.D. # 3
1 2 e 1 11.53 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP -2.0 III
2 4 e 1 11.58 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP -2.0 III #
3 6 e 1 11.72 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM -2.0 III #
4 10 e 1 11.77 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -2.0 IV #
5 13 e 1 11.83 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP -2.0 IV #
6 15 e 1 11.88 WILCZYŃSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -2.0 IV
7 16 e 1 11.94 WOSIŃSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -2.0 IV #
1 1 e 2 11.45 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP -2.1 III SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
2 7 e 2 11.74 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL -2.1 III
3 8 e 2 11.76 OLSZEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD -2.1 IV #
4 11 e 2 11.77 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS -2.1 IV #
5 12 e 2 11.83 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK -2.1 IV #
6 17 e 2 11.96 FLORYSZCZYK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ -2.1 IV
7 18 e 2 11.98 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -2.1 IV JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
8 19 e 2 12.02 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U16 LU -2.1 IV GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
9 21 e 2 12.05 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -2.1 IV
1 3 e 3 11.55 FRANKO Patryk LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD -3.4 III
2 5 e 3 11.71 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -3.4 III
3 9 e 3 11.77 GRELA Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP -3.4 IV B.D. B.D. B.D. # 3
4 14 e 3 11.88 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK -3.4 IV
5 20 e 3 12.05 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ -3.4 IV RZEPKA Marek # Z/1592/12 2019 M
6 22 e 3 12.07 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP -3.4 IV
7 23 e 3 12.18 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -3.4 IV
8 24 e 3 12.32 JUSZCZYK Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -3.4 V
1 f 1 11.21 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP -1.5 II SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
2 f 1 11.43 FRANKO Patryk LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD -1.5 III
3 f 1 11.48 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -1.5 III
4 f 1 11.54 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP -1.5 III #
5 f 1 11.55 OLSZEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD -1.5 III #
6 f 1 11.56 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL -1.5 III
7 f 1 11.60 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP -1.5 III
8 f 1 11.85 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM -1.5 IV #
600 m M
1 1 s 1 1:25.72 BACZEWSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN II #
2 3 s 1 1:27.35 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0457/12 2019 3
3 4 s 1 1:27.58 SAROSIEK Patryk MKL Lider Malbork 95 U16 PM II ŁUKASZ Godlewski Z/4457/11 2012 4
4 7 s 1 1:28.12 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U16 SL III
5 8 s 1 1:28.23 RUMIŃSKI Jakub UKS Lipusz 95 U16 PM III
6 10 s 1 1:29.03 DOLATA Tomasz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL III
7 15 s 1 1:30.40 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III B.D. 3
8 16 s 1 1:30.53 GAJEWSKI Damian BKL Bełchatów 95 U16 LD III
9 18 s 1 1:30.61 KANIGOWSKI Marcin KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM III #
10 19 s 1 1:31.10 STRZĄDAŁA Przemysław LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL III
11 21 s 1 1:31.56 SOBCZYK Patryk MKL Gniezno 95 U16 WP III PINIARSKI Paweł BEZ
12 23 s 1 1:33.05 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
1 2 s 2 1:27.31 BAK Łukasz ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB II
2 5 s 2 1:27.61 DEREWECKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II
3 6 s 2 1:28.09 ADAMSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
4 9 s 2 1:28.45 PIANKOWSKI Patryk MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM III
5 11 s 2 1:30.02 BUCIAK Tomasz SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS III
6 12 s 2 1:30.12 ZAWITKOWSKI Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 95 U16 LD III
7 13 s 2 1:30.28 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS III #
8 14 s 2 1:30.39 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U16 DS III #
9 17 s 2 1:30.55 KAMIŃSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD III #
10 20 s 2 1:31.27 BARAŃSKI Maciej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK III
11 22 s 2 1:32.54 CHYLIŃSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD IV
2000 m M
1 1 s 1 5:49.76 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP II NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
2 2 s 1 5:52.12 TABOR Dominik Kraków Athletics Team # 95 U16 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0830/11 , 2019
3 3 s 1 5:54.09 WRÓBEL Bartosz WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM II #
4 4 s 1 5:57.10 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U16 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
5 5 s 1 6:00.92 STASIAK Oskar LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
6 6 s 1 6:02.95 FRANKOWSKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS III B.D. B.D. #
7 7 s 1 6:03.51 ZIELIŃSKI Paweł KS Jeziorak Iława 95 U16 WN III
8 11 s 1 6:06.41 CHABKO Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III #
9 13 s 1 6:08.16 LACHOWSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/0122/11 2014 BEZ
10 16 s 1 6:14.31 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN IV
11 17 s 1 6:14.81 PASTOR Alan LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP IV
12 19 s 1 6:18.64 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
1 8 s 2 6:04.62 MACIEJCZYK Przemysław MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP III
2 9 s 2 6:05.52 TOSIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 95 U16 LD III #
3 10 s 2 6:05.82 WENT Dawid LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM III
4 12 s 2 6:06.51 KNAP Szczepan KS Agros Zamość 95 U16 LU III #
5 14 s 2 6:09.22 MAJ Kamil UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL III #
6 15 s 2 6:13.22 SZKODA Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 95 U16 OP IV
7 18 s 2 6:18.34 SZCZEPAŃSKI Bartłomiej UKS Wiking Rychnowy 95 U16 PM IV
8 20 s 2 6:21.06 SERAFINOWSKI Dominik ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V
9 21 s 2 6:28.37 KOPECKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U16 PM V MAZERSKI Bartosz # Z/0447/12 2015 4
10 22 s 2 6:31.26 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U16 MA V B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
11 23 s 2 6:47.20 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK -- #
300 m pł M
1 1 s 1 38.99 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa # 95 U16 MZ II #
2 2 s 1 39.42 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP II B.D. # BEZ
3 3 s 1 39.97 LUDWIG Sebastian LUKS Podium Kup 95 U16 OP II
4 4 s 1 40.36 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD II
5 7 s 1 41.05 NIŹNIK Daniel LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP II BINDASZEWSKA Hanna Z/4454/11 2015 2
6 11 s 1 41.43 ORZECHOWSKI Mateusz RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ II
7 12 s 1 41.54 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
1 5 s 2 40.70 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U16 PM II HAS Rafał B.D. # Z/0378/11 2019 1
2 6 s 2 40.75 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP II
3 8 s 2 41.08 KRAUT Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL II B.D. # BEZ
4 13 s 2 41.60 SOBIŃSKI Adam MKLA Łęczyca 95 U16 LD III
5 15 s 2 41.71 SIUDA Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK III
6 20 s 2 42.01 DŁUGOSZ Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP III
7 23 s 2 43.16 MACIEJEWSKI Filip TS Olimpia Poznań 95 U16 WP IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/1188/11 2011 BEZ
1 10 s 3 41.37 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB II WOŹNIAK Agnieszka # Z/4077/11 2019 2
2 14 s 3 41.60 BEDNARZ Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III
3 16 s 3 41.71 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL III
4 18 s 3 41.97 ZACHWIEJA Adam MKLA Łęczyca 95 U16 LD III
5 19 s 3 41.99 PAWŁOWICZ Damian ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM III #
6 21 s 3 42.19 LASOCKI Patryk MKS Sambor Tczew 95 U16 PM III
7 22 s 3 42.61 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III
1 9 s 4 41.15 RÓZGA Kamil UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ II #
2 17 s 4 41.94 PRZYBYLSKI Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III #
3 24 s 4 43.24 MARCZUK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
4 25 s 4 44.16 HENDZEL Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV
5 26 s 4 44.21 ŁAGUNA Rafał MKS Juvenia Białystok # 96 U16 PD IV MYDLARZ Adrian Z/0111/12 2014 1
6 27 s 4 44.58 WEIWER Michał MKL Toruń 96 U16 KP V
Tyczka M
1 f 1 4.41 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP II B.D. CZAPIEWSKI Wiesław # , Z/2159/11 , 2019 M
2 f 1 4.00 CYBULSKI Filip SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/0665/11 2018 1
3 f 1 3.80 ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/0652/11 2017 2
4 f 1 3.40 GÓRSKI Karol RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ IV
5 f 1 3.40 PUCZKO Daniel ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB IV #
6 f 1 3.40 GIERYSZEWSKI Albert UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ IV GĘBSKI Adam # Z/0070/12 2012 3
7 f 1 3.20 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS IV ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
8 f 1 2.80 BŁASZCZYK Patryk ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB V
8 f 1 2.80 PILC Damian Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
8 f 1 2.80 KUPKA Kamil UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL V
8 f 1 2.80 GRUBBA Artur Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
12 f 1 2.80 MOLENDA Arkadiusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
13 f 1 2.80 WÓJCIK Mateusz KKL Kielce 96 U16 SK V
Kula (5) M
1 f 1 15.40 WASIL Dominik LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ II ZGLESZEWSKI Daniel Z/4902/11 2014 1
2 f 1 15.17 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB II
3 f 1 14.93 PYCKA Mariusz MMKS Gdańsk 95 U16 PM III
4 f 1 14.61 STANOWSKI Dawid KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3620/11 2015 2
5 f 1 14.10 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA III #
6 f 1 13.56 DOBRZAŃSKI Kacper MKS Żywiec 95 U16 SL III B.D. B.D.
7 f 1 13.04 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
8 f 1 12.03 SOBIERAJ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
Oszczep (600) M
1 f 1 56.12 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III SZWARC Zygmunt B.D. SZWARC Zygmunt # Z/2300/11 2019
2 f 1 55.38 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk 96 U16 PM III #
3 f 1 54.43 PYDYŚ Jakub MKL Nefryt Lubartów 95 U16 LU III NOWAK Wiesław # Z/0963/11 2014 3
4 f 1 51.31 GODLEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 95 U16 PD III B.D. # BEZ
5 f 1 50.18 PRZEWOŹNY Łukasz UKS Olimp Duszniki 95 U16 WP III
6 f 1 50.03 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP III BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
7 f 1 49.44 DZIECIĄTKOWSKI Adrian MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP III #
8 f 1 48.91 MARACH Kamil MKL Toruń # 96 U16 KP III HULISZ Robert B.D. Z/1631/13 2018 1
9 f 1 48.38 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III
10 f 1 47.30 GOŁĘBIEWSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV
11 f 1 47.20 FARYŃSKI Michał LKS Maraton Turek 95 U16 WP IV
12 f 1 46.97 PAWŁOWSKI Maciej MKL Toruń 96 U16 KP IV
13 f 1 45.78 BOLT Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
14 f 1 45.65 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV #
Chód 5 km M
1 f 1 24:29.35 MAŁEK Adam KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK II
2 f 1 24:35.61 RYGAŁ Jan CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II
3 f 1 24:47.48 ZIELIŃSKI Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP II ZAWORSKI Marek Z/0360/11 2017 BEZ
4 f 1 25:49.54 KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK II LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
5 f 1 26:22.99 MIŚKIEWICZ Arkadiusz UKS Olimp Kozienice 95 U16 MZ III # LDK!
6 f 1 26:45.19 NOWAK Mateusz UKS Skoczek Skoki 96 U16 WP III NOWAK Wiesław # Z/1555/12 2016 2
7 f 1 26:45.30 SZPECIŃSKI Przemysław KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP III
8 f 1 27:30.62 CHOJECKI Daniel WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
9 f 1 27:46.73 GOŁAWSKI Mateusz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
10 f 1 27:55.96 KUĆ Mateusz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
11 f 1 28:08.18 KAIM Artur KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/5059/11 2012 4
12 f 1 28:16.62 BACHOR Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV B.D. Z/1829/12 2017 BEZ
13 f 1 28:50.49 ANDREARCZYK Krystian KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM IV
14 f 1 28:56.66 NAJDYHOR Karol MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU IV
15 f 1 29:37.03 KOMAROWSKI Kamil MKS Juvenia Białystok 95 U16 PD IV BULAKOWSKI Bohdan # Z/4689/11 2018 BEZ
16 f 1 30:04.33 SZEWCZYK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V
17 f 1 30:53.01 NIEĆ Martin LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.4600219726562 sekund