Toruń 25 - 26.09.2010
Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
300 m K
1 1 s 1 40.36 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN II
2 2 s 1 40.92 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin # 95 U16 ZP II
3 3 s 1 40.94 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN II
4 4 s 1 40.96 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U16 PM II
5 5 s 1 41.22 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
6 6 s 1 41.43 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP II B.D. B.D. 3
7 8 s 1 41.61 PIONTEK Natalia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL II #
8 13 s 1 42.45 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL II B.D. # 1
1 7 s 2 41.48 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U16 PD II B.D. # 2
2 9 s 2 42.01 TESZBIR Klaudia AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB II
3 10 s 2 42.15 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM II B.D. # Z/0909/12 2019 M
4 11 s 2 42.24 KALIŚCIAK Marta LKS Narew Kurpiewski Łomża # 96 U16 PD II
5 16 s 2 43.00 MATEROWSKA Regina MMKS Gdańsk 95 U16 PM II
6 21 s 2 43.43 BADECKA Dagmara AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB III
1 12 s 3 42.44 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK II SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
2 14 s 3 42.49 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 95 U16 SL II #
3 15 s 3 42.58 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
4 17 s 3 43.05 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
5 19 s 3 43.31 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP III #
6 20 s 3 43.33 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III
7 23 s 3 43.95 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL III #
1 22 s 4 43.64 GRUSZKA Izabela UKS Czwórka Żory 95 U16 SL III #
2 24 s 4 44.04 KĘPA Karolina MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD III
3 25 s 4 44.70 KOWALSKA Iga MULKS MOS Sieradz # 96 U16 LD III FIRLIT Roman # BEZ
4 26 s 4 44.81 ADAMCZYK Dominika MKL Toruń 95 U16 KP III
5 27 s 4 45.13 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD IV #
1000 m K
1 1 s 1 2:59.57 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU II SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
2 2 s 1 2:59.86 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
3 3 s 1 3:00.95 WIERA Natalia LKS Pszczyna 95 U16 SL II
4 4 s 1 3:02.23 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP II
5 5 s 1 3:03.68 DZIENNIAK Natalia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM III
6 6 s 1 3:04.75 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
7 8 s 1 3:06.55 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0798/12 2019 1
8 9 s 1 3:07.13 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA III #
9 10 s 1 3:07.45 KOTAŃSKA Klaudia STS Skarżysko-Kamienna 95 U16 SK III OSMAN Artur B.D. Z/4729/11 2012 3
10 11 s 1 3:08.01 WIŚNIEWSKA Magdalena KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM III #
11 13 s 1 3:08.39 JARZĄBSKA Żaneta LUKS Hańcza Suwałki 96 U16 PD III #
12 15 s 1 3:09.60 ŻUKOWSKA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 96 U16 SL III
13 17 s 1 3:09.68 STARZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP III
14 20 s 1 3:11.96 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U16 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
15 24 s 1 3:16.29 SZCZYPKA Hanna UKS Czwórka Żory 96 U16 SL IV #
1 7 s 2 3:06.42 BIRYŁO Urszula UKS Gimpas Pasłęk # 95 U16 WN III GAJOWNICZEK Waldemar Z/5087/11 BEZ
2 12 s 2 3:08.35 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
3 14 s 2 3:09.04 NOWOSACKA Bogumiła MKL Nefryt Lubartów 95 U16 LU III NOWAK Wiesław # Z/0962/11 2014 4
4 16 s 2 3:09.62 FELISZEK Weronika MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS III #
5 18 s 2 3:10.47 RĘBISZ Justyna MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK III
6 19 s 2 3:11.55 SADŁOWSKA Ida MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS III
7 21 s 2 3:11.98 ADAMCZYK Żaneta LUKS Boguszyce 95 U16 LD III #
8 22 s 2 3:12.70 MOLLUS Kinga LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV B.D. BEZ
9 23 s 2 3:13.85 GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2633/11 2017 3
10 25 s 2 3:16.76 KALIWODA Monika MUKS ILKUS Olkusz # 96 U16 MA IV BORAWSKI Krzysztof # Z/0839/12 2014 4
11 26 s 2 3:18.62 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD IV #
12 27 s 2 3:19.13 DYNOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 95 U16 LU IV
13 28 s 2 3:20.97 KUFTA Daria LLKS Smętowo Graniczne # 96 U16 PM IV
100 m pł MŁ K
1 4 e 1 15.05 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -1.3 II
2 5 e 1 15.09 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -1.3 II SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
3 9 e 1 15.41 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U16 LD -1.3 II BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
4 10 e 1 15.47 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ -1.3 II #
5 15 e 1 15.82 WIESIOŁEK Aleksandra UKS 44 Łódź # 95 U16 LD -1.3 III RÓŻAŃSKI Waldemar RÓŻAŃSKI Waldemar , Z/4404/11 , 2011 BEZ
6 16 e 1 15.89 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -1.3 III
7 20 e 1 16.04 POLOCH Ewa UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -1.3 III
8 23 e 1 16.43 PUCZYŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD -1.3 III
1 1 e 2 14.38 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -1.3 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 3 e 2 15.01 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -1.3 II B.D. # 3
3 8 e 2 15.22 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK -1.3 II
4 11 e 2 15.48 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ -1.3 II #
5 13 e 2 15.62 DŹWIL Iwona UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD -1.3 III SUTYNIEC Hanna Z/0919/11 2013 2
6 18 e 2 16.00 KALITA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -1.3 III
7 21 e 2 16.27 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -1.3 III B.D. B.D. # M
8 25 e 2 17.15 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -1.3 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
1 2 e 3 14.67 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP -1.1 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 6 e 3 15.13 WOJTULEWICZ Barbara LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD -1.1 II B.D. BEZ
3 7 e 3 15.19 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -1.1 II #
4 12 e 3 15.49 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ -1.1 II #
5 14 e 3 15.78 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB -1.1 III SASKA Tomasz # Z/2606/11 2016 BEZ
6 17 e 3 15.98 POLOCH Martyna UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -1.1 III
7 19 e 3 16.01 ŁOSIK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -1.1 III
8 22 e 3 16.33 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS -1.1 III #
9 24 e 3 16.64 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -1.1 III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
1 f 1 14.28 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -0.5 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 f 1 14.48 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP -0.5 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
3 f 1 15.12 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.5 II #
4 f 1 15.18 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -0.5 II
5 f 1 15.20 WOJTULEWICZ Barbara LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD -0.5 II B.D. BEZ
6 f 1 15.28 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -0.5 II SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
7 f 1 15.44 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK -0.5 II
4x100 m K
1 s 1 49.43 BOLESKA Jacquelina
GESEK Karolina
BŁAŻEK Weronika
MATEROWSKA Regina
MMKS Gdańsk 95
96
96
95
U16 POM --


2 s 1 50.44 PIONTEK Natalia
POTYKA Paulina
KOWALSKA Magdalena
PĘKAŁA Kinga
RMKS Rybnik 95
95
95
96
U16 SLK --


3 s 1 50.61 ZAWADZKA Magdalena
ŁAKOMY Kinga
PŁOSZYŃSKA Nikoletta
GELIŃSKA Natalia
GKS Olimpia Grudziądz 95
95
95
95
U16 KPO --


4 s 1 50.94 PAŁYS Anna
KRUPIŃSKA Paulina
KURYŁO Joanna
TUSZAKOWSKA Laura
MKS MOS Wrocław 95
95
95
95
U16 DOL -- ROŻEJ Marek B.D.

STOLARCZYK Grzegorz B.D.
Z/1435/11
Z/3313/11
2019
2019


5 s 1 51.44 DZIADKO Małgorzata
STRUCIŃSKA Martyna
MILANOWSKA Beata
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
95
96
U16 WMZ --

LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/1253/11
2019
2
3
6 s 1 51.57 ANDRZEJEWSKA Magdalena
MIKOŁAJCZAK Monika
PACH Barbara
SZÓSTAK Adrianna
TS Olimpia Poznań 95
96
95
96
U16 WLP -- BYTNIEWSKA Magdalena
B.D.
BYTNIEWSKA Magdalena
JAGACIAK Jarosław
Z/1190/11
Z/0638/11
Z/1019/12
2011
2011
2019
BEZ

4
M
Tyczka K
1 f 1 3.10 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS II
2 f 1 3.10 KRYSTA Natalia MKS Ustroń 95 U16 SL II
3 f 1 2.90 TUZ Linda KL Gdynia 96 U16 PM III
4 f 1 2.90 PUZOŃ Anna UKS Olimp Mazańcowice 95 U16 SL III #
5 f 1 2.70 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS III #
5 f 1 2.70 PSTRONGOWSKA Justyna KL Gdynia 95 U16 PM III
5 f 1 2.70 WYBIERALSKA Małgorzata SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP III
8 f 1 2.70 HUDZIK Adrianna KL Gdynia 95 U16 PM III B.D. # BEZ
9 f 1 2.70 ŚLADOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ III
10 f 1 2.50 STARCZEWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 95 U16 PD IV
11 f 1 2.50 ROSIEWICZ Daria RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ IV
12 f 1 2.50 SOBOLEWSKA Daria UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL IV
13 f 1 2.50 KOSTURKIEWICZ Oliwia GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP IV
W dal K
1 f 1 5.63 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +0.7 II JAGACIAK Jarosław # Z/1019/12 2019 M
2 f 1 5.31 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ +2.7 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
3 f 1 5.27 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP -0.2 III
4 f 1 5.26 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB +1.3 III
5 f 1 5.25 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +0.9 III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
6 f 1 5.22 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL +1.0 III #
7 f 1 5.18 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP -0.4 III
8 f 1 5.10 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.2 III #
9 f 1 5.04 KOWALIK Paula MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS -0.5 IV
10 f 1 5.01 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD +0.1 IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
11 f 1 4.98 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 95 U16 MA +1.0 IV #
12 f 1 4.98 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U16 PD +0.3 IV B.D. # 3
13 f 1 4.97 ZIELIŃSKA Adriana MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.6 IV
14 f 1 4.86 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -0.5 IV BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
15 f 1 4.74 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP 0.0 V B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
16 f 1 4.67 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP -0.3 V
17 f 1 4.60 BOLESKA Jacquelina MMKS Gdańsk 95 U16 PM -0.1 V
18 f 1 4.56 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -0.4 V PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
Kula (3) K
1 f 1 13.90 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 f 1 12.88 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ III #
3 f 1 12.78 MOŚ Patrycja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL III #
4 f 1 12.76 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
5 f 1 12.57 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
6 f 1 11.97 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS III
7 f 1 11.96 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM III RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
8 f 1 11.57 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD III GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
9 f 1 11.32 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U16 DS III PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
10 f 1 11.08 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III BONK Stanisław 3
11 f 1 10.96 NESKA Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ IV #
12 f 1 10.68 GĄDEK Agata MKS Sambor Tczew 96 U16 PM IV
13 f 1 10.64 LEWERA Anna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP IV
14 f 1 10.47 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
15 f 1 9.79 KAWKA Roksana MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL V #
Oszczep (600) K
1 f 1 41.78 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM II WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
2 f 1 38.36 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ III
3 f 1 37.95 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U16 DS III PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
4 f 1 34.83 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM III #
5 f 1 34.82 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM III
6 f 1 34.25 BORKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV B.D. # BEZ
7 f 1 32.29 NOWAK Gabriela WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA IV
8 f 1 31.35 FILIPIAK Aleksandra LUKS Inowrocław 96 U16 KP IV DRELISZAK Ryszard # Z/1576/12 2012 3
9 f 1 30.81 WITKOWSKA Agata UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD IV
10 f 1 30.40 HLIWA Klaudia MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
11 f 1 29.81 WIŚNIEWSKA Agata MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS V
12 f 1 29.26 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V
13 f 1 28.84 SZTAL Antonina MKL Toruń 95 U16 KP V
14 f 1 27.99 PISKORSKA Milena UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI jacek Z/0540/11 2014 BEZ
15 f 1 27.08 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ V NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
16 f 1 26.20 SEROCZYŃSKA Martyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM --
17 f 1 23.84 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU -- B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019
Chód 3 km K
1 f 1 15:13.98 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U16 PK II KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
2 f 1 15:18.11 REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK II KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
3 f 1 15:26.44 MACIAŚ Anna UKS Korzeniowski.pl Kraków 96 U16 MA II BUJAS Monika # Z/1748/12 2012 2
4 f 1 15:37.96 BINDRYN Joanna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II
5 f 1 15:39.86 MROTEK Katarzyna KS Gwardia Piła 95 U16 WP II
6 f 1 15:46.60 AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice # 96 U16 MZ II AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2019 3 LDK!
7 f 1 15:49.71 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK II LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
8 f 1 16:15.87 KANTOROWSKA Barbara LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
9 f 1 16:37.30 PRUSS Katarzyna UKS 12 Kalisz 96 U16 WP III
10 f 1 16:41.89 HILDEBRAND Diana KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław 3
11 f 1 17:01.70 LACHCIK Anna GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK III LASSOTA Lesław Z/1828/12 2012 4
12 f 1 17:08.01 RADZIUN Agnieszka KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/5074/11 2011 3
13 f 1 17:10.32 BRANDT Agata KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM III
14 f 1 17:20.87 BIŃCZYK Marta UKS 12 Kalisz 95 U16 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/2366/11 2017 BEZ
15 f 1 17:44.70 ZIELIŃSKA Krystyna UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
16 f 1 17:53.40 MAŃKOWSKA Natalia GTS Bojszowy 95 U16 SL IV
17 f 1 18:12.21 ZAWADZKA Urszula MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
18 f 1 18:31.19 CZYŻKOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 96 U16 PD IV
19 f 1 18:45.01 DANIŁKO Natalia MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU IV
300 m M
1 1 s 1 34.92 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP II SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
2 2 s 1 36.23 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM II
3 4 s 1 36.38 OLSZEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD II #
4 7 s 1 36.88 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM II #
5 8 s 1 37.07 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP II
6 11 s 1 37.30 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB II
7 15 s 1 37.70 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS III #
8 26 s 1 40.78 FLORYSZCZYK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ V
1 5 s 2 36.68 FRANKO Patryk LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD II
2 9 s 2 37.18 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP II #
3 12 s 2 37.34 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL II #
4 13 s 2 37.58 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK III #
5 18 s 2 38.00 WOLNIEWICZ Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP III #
6 20 s 2 38.11 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK III
1 14 s 3 37.64 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL III
2 16 s 3 37.87 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 95 U16 SL III B.D. KASIŃSKI Marek # , Z/1875/11 , 2019 2
3 17 s 3 37.91 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ III RADKE Karol # Z/4634/11 2014 2
4 19 s 3 38.02 JEZIERSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP III
5 24 s 3 38.66 SIEJAK Marcin UKS AS Czempiń 95 U16 WP III DUTKIEWICZ Janusz Z/4559/11 2012 4
1 3 s 4 36.34 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD II
2 6 s 4 36.74 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK II
3 10 s 4 37.21 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS II #
4 21 s 4 38.23 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III B.D. # 2
5 22 s 4 38.28 BEDNARZ Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III
6 23 s 4 38.29 STRASZEWSKI Piotr MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU III #
7 25 s 4 38.76 ROWIŃSKI Wojciech MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA III #
1000 m M
1 1 s 1 2:34.47 MATYCZ Marcin CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK II
2 2 s 1 2:37.74 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 95 U16 WP II RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
3 3 s 1 2:38.20 MAŃKOWSKI Kamil SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS III
4 5 s 1 2:41.01 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof # Z/1267/11 2019 2
5 9 s 1 2:44.78 BRAUN Wojciech LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV NOWAKOWSKI Karol Z/0820/11 2013 3
6 10 s 1 2:45.03 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów # 95 U16 ZP IV KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
7 11 s 1 2:45.21 HAJOK Adrian TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL IV
8 13 s 1 2:47.12 SIUDA Filip LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV
9 15 s 1 2:47.86 BŁASZCZAK Rafał MLKL Płock 95 U16 MZ IV
10 17 s 1 2:48.26 COPIK Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL IV
11 18 s 1 2:51.13 HANKIEWICZ Kamil MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP V
12 22 s 1 2:53.70 WYSOCKI Krzysztof MKS Sambor Tczew 96 U16 PM V
1 4 s 2 2:40.80 MUCHA Piotr LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
2 6 s 2 2:41.31 GALICIA PEREZ Luis KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III
3 7 s 2 2:41.66 WILK Sylwester OKS Start Otwock 96 U16 MZ III
4 8 s 2 2:42.34 KUC Sławomir RKS Łódź # 96 U16 LD III #
5 12 s 2 2:46.76 HEKŁOWSKI Rafał MLUKS Tarnów 95 U16 MA IV
6 14 s 2 2:47.72 POGORZELSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD IV
7 16 s 2 2:48.08 PRUCHNIEWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 96 U16 ZP IV #
8 19 s 2 2:51.76 JĘDRUSIK Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/0977/11 4
9 20 s 2 2:52.01 KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ V #
10 21 s 2 2:52.26 BIAŁEK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
11 23 s 2 2:54.00 PASTERNAK Krystian UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK V
12 24 s 2 2:54.92 SŁOWIŃSKI Krzysztof UKS Sprint Stadnicka Wola 95 U16 SK V
13 25 s 2 3:00.46 ŁACHAŃSKI Łukasz LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4696/11 2012 BEZ
14 26 s 2 3:05.71 WRONA Bartłomiej MKS Start Lublin 95 U16 LU -- JAROS Marek B.D. # Z/1614/13 2013 BEZ
110 m pł MŁ M
1 3 e 1 15.45 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS -1.0 II
2 4 e 1 15.59 LUDWIG Sebastian LUKS Podium Kup 95 U16 OP -1.0 II
2 5 e 1 15.59 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -1.0 II B.D. # BEZ
4 8 e 1 15.83 GÓRALSKI Konrad MKLA Łęczyca 95 U16 LD -1.0 III
5 9 e 1 15.89 ORZECHOWSKI Mateusz RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ -1.0 III
6 12 e 1 16.36 PACEWICZ Wojciech UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD -1.0 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0906/11 2014 4
7 13 e 1 16.40 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -1.0 III
8 14 e 1 17.05 JONAS Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -1.0 IV
1 1 e 2 15.21 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK -1.1 II #
2 2 e 2 15.45 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -1.1 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
3 6 e 2 15.67 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM -1.1 II #
4 7 e 2 15.68 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS -1.1 II #
5 10 e 2 15.99 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -1.1 III
6 11 e 2 16.26 ZIAJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -1.1 III
7 15 e 2 17.24 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD -1.1 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
1 f 1 15.17 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK -0.3 II #
2 f 1 15.22 LUDWIG Sebastian LUKS Podium Kup 95 U16 OP -0.3 II
3 f 1 15.26 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.3 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
4 f 1 15.37 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM -0.3 II #
5 f 1 15.58 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS -0.3 II
6 f 1 15.72 GÓRALSKI Konrad MKLA Łęczyca 95 U16 LD -0.3 II
7 f 1 15.77 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS -0.3 III #
8 f 1 15.96 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.3 III B.D. # BEZ
4x100 m M
1 s 1 45.49 MARCZUK Szymon
BRZEZIŃSKI Marek
KABACIŃSKI Jacek
KUBAŃSKI Rafał
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95
95
95
95
U16 SLK --
B.D.

B.D.
3
BEZ
2 s 1 45.50 STOCHAJ Artur
TARENT Patryk
GŁOWACKI Dawid
CIEMIĘGA Grzegorz
KS Gwardia Piła 95
96
96
95
U16 WLP --


3 s 1 45.87 GRELA Adam
KARAŚ Emil
MĄCZKA Mariusz
SREBRO Mateusz
MKS Kusy Szczecin 95
95
95
95
U16 ZPO -- B.D. B.D. B.D.


3
4 s 1 46.18 SMOLNICKI Łukasz
SKUT Maciej
ZABŁOCKI Aleksander
ZIELIŃSKI Maciej
SKLA Sopot 95
95
95
95
U16 POM -- HAS Rafał B.D.


Z/0378/11
2019
1
5 s 1 46.19 MISIOŁEK Adrian
MALSKI Paweł
PFLEGEL Maksymilian
RURAŃSKI Michał
MKS MOS Wrocław 96
95
95
95
U16 DOL -- ROSTEK William B.D.


Z/1530/12
2019
3
6 s 1 46.26 JELONEK Dorian
WILCZYŃSKI Mikołaj
JUSZCZYK Michał
BŁASIK Adam
CKS Budowlani Częstochowa 95
95
95
95
U16 SLK --


B.D. KASIŃSKI Marek
, Z/1875/11
, 2019
2
7 s 1 46.45 NAKONIECZNY Łukasz
ŁUGOWSKI Patryk
BACZEWSKI Mateusz
ŁABASZEWSKI Maciej
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
95
95
U16 WMZ --


Wzwyż M
1 f 1 1.93 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U16 LU III MAKARUK Tadeusz # Z/4112/11 2019 1
2 f 1 1.91 SANOWSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III
3 f 1 1.91 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U16 SK III KALWAT Marek 3
4 f 1 1.88 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U16 WP III
5 f 1 1.85 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP III #
6 f 1 1.82 GRYKA Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP III #
7 f 1 1.82 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 95 U16 PD III #
8 f 1 1.82 GÓRSKI Antoni LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD III
9 f 1 1.79 WOŁCZYŃSKI Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS IV
10 f 1 1.76 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB IV B.D. # 3
10 f 1 1.76 CHOROSZEWSKI Jakub OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ IV #
12 f 1 1.76 MAZUREK Michał KS Agros Zamość 95 U16 LU IV #
12 f 1 1.76 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U16 PM IV
14 f 1 1.76 WODZYŃSKI Marcin UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD IV
15 f 1 1.76 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U16 LD IV
16 f 1 1.76 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
17 f 1 1.73 CIĘŻKI Kamil PLKS Gwda Piła 95 U16 WP V
18 f 1 1.73 PIGIEL Sebastian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP V
19 f 1 1.70 PESTA Jakub KS Jeziorak Iława 95 U16 WN V
W dal M
  f 1 6.23 CISKOWSKI Jakub RKS Rumia 96 U16 PM -0.5 IV
1 f 1 6.56 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ -0.1 III B.D. BEZ
2 f 1 6.37 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.4 III B.D. 3
3 f 1 6.31 CISKOWSKI Jakub RKS Rumia 96 U16 PM +2.7 III
4 f 1 6.31 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -0.1 III KACZOR Mieczysław # Z/2496/11 2014 3
5 f 1 6.19 LIGUZ Benjamin AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +0.5 IV #
6 f 1 6.17 SYGUŁA Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +0.2 IV B.D. # BEZ
7 f 1 6.16 PADUCH Bartosz LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD +0.4 IV B.D. BEZ
8 f 1 6.03 ORLIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin 95 U16 LU -1.0 IV STANISLAWSKI Krzysztof
9 f 1 5.91 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK 0.0 IV #
10 f 1 5.88 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +1.1 V
11 f 1 5.83 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP -1.2 V
12 f 1 5.74 SOLECKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.2 V
13 f 1 5.70 CIEBIEŃ Piotr ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.4 V
Dysk (1) M
1 f 1 55.86 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 U16 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
2 f 1 51.67 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB II SZWARC Zygmunt B.D. SZWARC Zygmunt # Z/2300/11 2019
3 f 1 50.86 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB II
4 f 1 50.21 MOCARSKI Rafał KS Podlasie Białystok 95 U16 PD II #
5 f 1 48.03 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB II #
6 f 1 47.51 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS II
7 f 1 47.48 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL II
8 f 1 47.40 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD II
9 f 1 46.18 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK II #
10 f 1 45.61 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA III #
11 f 1 44.93 PRZEWOŹNY Łukasz UKS Olimp Duszniki 95 U16 WP III
12 f 1 44.31 MURSZTYN Michał KS Podlasie Białystok 95 U16 PD III
13 f 1 44.16 WELENC Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM III
14 f 1 43.83 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III #
15 f 1 43.06 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS III #
16 f 1 40.98 KOWALEWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
Młot (5) M
1 f 1 57.96 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
2 f 1 52.95 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP III
3 f 1 52.08 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III
4 f 1 48.99 HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 95 U16 KP IV
5 f 1 48.02 ROSZKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ IV
6 f 1 47.07 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
7 f 1 44.80 SITEK Paweł MUKS Park Zduńska Wola 95 U16 LD IV #
8 f 1 42.34 SAWKO Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD IV
9 f 1 41.33 WOJTKOWIAK Michał UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0535/11 2014 3
10 f 1 40.95 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
11 f 1 40.80 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola # 96 U16 LD IV SULIŃSKI Andrzej B.D. Z/1609/12 2019
12 f 1 40.29 RACHUCKI Kamil MUKS Park Zduńska Wola 95 U16 LD IV #
13 f 1 40.28 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS IV B.D. # 1
14 f 1 39.09 LASZCZYK Maciej KS Żak Wałcz 96 U16 ZP V
15 f 1 37.97 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP V B.D. B.D. # 1
16 f 1 36.68 ADAMCIO Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB V #
17 f 1 36.12 ROZUM Maciej RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ V #
18 f 1 33.78 DACYSZYN Bartosz UKS Gimpas Pasłęk 95 U16 WN V #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2130999565125 sekund