Warszawa 11 - 12.01.2003
300 m K
1 41.03 ŁUKASIK Bożena RLTL ZTE Radom # 85 U20 MZ --
1 42.16 MĄKOSZA Marta RKS Skra Warszawa # 83 U23 MZ --
1 42.26 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
1 42.95 REDEK Aleksandra OKS Start Otwock 87 U18 MZ --
1 43.21 ILCZUK Weronika KS Sprinterzy.com Kraków # 86 U18 MA -- B.D. Z/2529/20 2020
1 44.27 DOLINA Dominika KS Agros Zamość # 85 U20 LU --
1 44.69 PALIŃSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 87 U18 KP --
1 45.99 STOLARSKA Marta KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ --
2 43.25 CZARNECKA Monika RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
2 43.60 CYTA Iwona LKS Brodnica 85 U20 KP --
2 43.96 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
2 44.09 KUSION Renata RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ --
2 44.72 WITEK Monika KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
2 45.40 FRONCZAK Małgorzata MKS Durasan Płońsk # 85 U20 MZ --
2 45.73 TRZCIŃSKA Katarzyna PKS Gwardia Szczytno # 88 U16 WN IV B.D.
2 46.11 PRZYGÓDZKA Angelika KS AZS UWM Olsztyn # 88 U16 WN IV #
2 47.57 WIERZBOWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 89 U16 WN V B.D.
3 43.75 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ -- #
1000 m K
1 s 2 2:50.85 GIŻYŃSKA Anna AZS-AWF Warszawa # 82 U23 MZ --
2 s 2 2:56.70 KALIŃSKA Renata KS Warszawianka W-wa # 78 Sen MZ --
3 s 2 3:00.29 KONSEK Magdalena RMKS Rybnik 86 U18 SL --
4 s 2 3:09.80 SMOLIŃSKA Daria MLKS Ostróda 87 U18 WN --
6 s 2 3:13.12 MAJEWSKA Anna MLKS Ostróda 87 U18 WN --
1 s 3 3:08.57 KWIECIEŃ Iwona RLTL ZTE Radom # 87 U18 MZ --
2 s 3 3:08.60 WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ -- #
6 s 3 3:19.58 MARCINIAK Elwira KS AZS UWM Olsztyn # 88 U16 WN IV B.D.
1 s 4 3:07.33 NOWAK Aleksandra MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
2 s 4 3:10.80 GLUZA Monika UKS Czwórka Żory # 87 U18 SL --
4 s 4 3:23.11 GAWRYLUK Eliza KS AZS UWM Olsztyn # 88 U16 WN V #
1 2:54.82 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP -- B.D. # Z/1932/11 2020 1
2 2:58.51 NAJDA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
3 3:05.03 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
4 3:08.43 DRYPS Emilia LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP --
5 3:10.20 LESIK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
60 m pł K J Mł K
1 f 9.20 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U18 MZ -- #
2 f 9.42 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ --
4 f 9.64 JONAK Marta KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ --
1 9.30 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ --
2 9.56 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ --
60 m pł K K
1 f 8.71 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 U23 MZ -- #
1 9.06 CZERWIŃSKA Aneta KS Orzeł Warszawa # 85 U20 MZ --
2 9.48 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU --
3 9.59 PALAK Aleksandra KS Agros Zamość # 85 U20 LU --
W dal K
1 5.39 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ III
1 5.49 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ II
2 5.33 WIŚNIEWSKA Sylwia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU III
3 5.18 GRZYWACZ Marta OKS Start Otwock 88 U16 MZ III
3 5.25 TARNOWSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 85 U20 WN III
4 5.17 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ III
4 5.19 JAKUBIAK Agata KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ III
5 5.00 SZYMAŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ IV
8 4.90 KŁOSIEWICZ-GIERA Natalia MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ IV
10 4.61 MURAWSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk # 89 U16 MZ V
Kula (3) K
1 7.64 LEWANDOWSKA Anna OKS Start Otwock 89 U16 MZ --
2 7.55 WINIAREK Anna OKS Start Otwock 89 U16 MZ --
Kula (4) K
1 13.94 PREDEL Edyta AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ I
2 13.76 LIPIŃSKA Iwona KKS Victoria Stalowa Wola # 83 U23 PK I
3 12.50 MIGDA Alicja SKS Start Łódź # 85 U20 LD I
4 11.28 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU III
6 11.19 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ III #
8 10.21 WOJCIECHOWSKA Alicja KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ III
60 m M
1 6.89 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U20 MZ -- #
1 6.93 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
1 7.03 KASKA Tomasz SSA Legia 1926 Warszawa # 84 U20 MZ --
1 7.39 SADOWSKI Rafał UKS Michałów Radom 86 U18 MZ --
2 8.27 ŻÓŁCIAK Rafał KS Warszawianka W-wa # 90 U14 MZ --
3 7.70 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U16 MZ --
1 f 7.09 KOZA Paweł RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ --
1 f 7.24 ŁUCIAKIEWICZ Przemysław MUKS Płock 86 U18 MZ --
1 f 7.24 BOJAR Maciej WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ --
2 f 7.11 JANKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS -- B.D. # BEZ
2 f 7.39 OLEJARCZYK Kacper KS Zawkrze Mława # 87 U18 MZ -- B.D.
2 f 7.42 BRZOSTEK Damian OKLA Ostrołęka 86 U18 MZ --
3 f 7.42 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ -- #
300 m M
1 37.49 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ --
1 37.59 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
1 37.69 ADAMSKI Robert AZS-AWF Warszawa # 82 U23 MZ --
1 37.82 CAŁKOWSKI Przemysław LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
1 37.89 GRYKA Maciej KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
1 38.23 MAZUREK Przemysław MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
1 39.32 NIEMIRSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ --
2 38.48 ŚPIEGOWSKI Jakub LKS Vectra Włocławek # 87 U18 KP --
2 38.84 ŻUKOWSKI Maciej MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
2 39.54 KLEPACKI Karol KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
2 39.85 WILIŃSKI Damian MKS Juvenia Białystok # 85 U20 PD -- MYDLARZ Jerzy
2 40.73 SOKOŁOWSKI Maciej MKS Durasan Płońsk # 87 U18 MZ --
3 39.99 STRZELCZYK Adam KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
3 41.47 DUDZIŃSKI Michał RKS Skra Warszawa # 89 U16 MZ V
4 39.36 WERNER Konrad UKS Herkules Sulejówek # 87 U18 MZ --
4 42.42 KRAMEK Robert AZS-AWF Warszawa 88 U16 MZ V
1000 m M
1 s 1 2:33.36 PODGÓRSKI Marek KKL Kielce # 81 U23 SK --
2 s 1 2:33.40 WAKARECY Radosław AKL Ursynów Warszawa # 84 U20 MZ --
3 s 1 2:34.00 STARCHOTA Paweł KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ --
5 s 1 2:39.51 FRYDRYCH Kamil PKS Gwardia Szczytno # 85 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
3 s 2 2:44.21 DUKLANOWSKI Hubert KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
1 s 3 2:30.66 SEKRETARSKI Ireneusz LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP -- NOWAKOWSKI Marian M
2 s 3 2:32.17 LASIUK Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN --
3 s 3 2:34.71 NOWOTKA Rafał MLKS Ostróda 85 U20 WN --
4 s 3 2:36.08 KRAJEWSKI Marcin MKS Juvenia Białystok # 85 U20 PD -- MYDLARZ Jerzy B.D. 3
3 s 4 2:43.00 KAZIMIERSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
4 s 4 2:43.16 KUROPATWA Łukasz LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
2 s 5 2:41.96 RUKAT Kamil MKS Polonia Warszawa # 87 U18 MZ --
1 s 6 2:41.55 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U18 WN --
3 s 6 2:44.71 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
2000 m M
1 5:34.23 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 U20 PD -- DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
2 5:50.13 WAWRZYN Damian KS AZS UWM Olsztyn # 82 U23 WN --
3 5:53.55 BĘBENEK Tomasz MKS Polonia Warszawa # 85 U20 MZ --
Wzwyż M
1 2.05 BARSZCZEWSKI Kamil MKS Juvenia Białystok # 83 U23 PD II ŁUKASZUK Wiesław 2
2 2.05 BAŁKOWIEC Grzegorz WLKS Nowe Iganie # 84 U20 MZ II
4 1.85 STRYJEWSKI Janusz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU III
5 1.85 MASZCZAK Radosław KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ III
6 1.80 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U16 MA IV #
8 1.80 JASIŃSKI Radosław KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ IV
10 1.75 RUSINIAK Krzysztof KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ IV STANISLAWSKI Krzysztof 2
Tyczka M
1 4.30 NONAS Piotr SKS Start Łódź # 84 U20 LD II
3 3.80 LEWICKI Andrzej RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ III
4 3.80 LUDWINIAK Paweł KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ III
6 3.60 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U18 MZ III #
7 3.60 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III
8 3.40 RUTKOWSKI Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U18 PM IV
9 3.20 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV
10 3.00 ŁUSZCZYŃSKI Mikołaj SKS Start Łódź # 87 U18 LD -- #
12 2.60 SIONKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
Trójskok M
1 13.27 WAWRZEŃCZAK Radosław MKS Durasan Płońsk # 84 U20 MZ III
2 13.21 BAKIERA Michał OKLA Ostrołęka 85 U20 MZ III
3 13.02 MARKOWSKI Arkadiusz MKS Durasan Płońsk # 86 U18 MZ IV
4 12.92 SIELCZAK Mariusz MKS Durasan Płońsk # 85 U20 MZ IV
5 12.90 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU IV
6 12.18 PIERSA Przemysław OKLA Ostrołęka 87 U18 MZ --
7 12.14 KRASKA Michał OKLA Ostrołęka 87 U18 MZ --
8 11.65 NAKLEJSKI Ziemowit OKLA Ostrołęka 87 U18 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.94733905792236 sekund