Zamość 07.09.2008
MMM
100 m K
1 s 1 12.88 PŁUGÓW Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD -1.7 III
2 s 1 12.95 PYŚ Karolina KS Agros Zamość # 93 U16 LU -1.7 III #
1 s 3 13.10 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U16 LU -1.8 III B.D. # 1
300 m K
1 42.78 PYŚ Karolina KS Agros Zamość # 93 U16 LU II #
2 43.87 PIETROWSKA Patrycja KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD --
600 m K
1 s 1 1:41.51 PALUCH Magdalena KS Agros Zamość # 93 U16 LU III
1 s 2 1:40.41 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U16 LU III B.D. # 2
1000 m K
1 3:02.77 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III KOTOWSKI Jan BEZ
2 3:05.32 KULIK Ewelina KS Agros Zamość # 94 U16 LU III #
3 3:09.32 SMAKOWSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III KOTOWSKI Jan BEZ
4 3:10.78 HOJDA Maja KS Agros Zamość # 93 U16 LU III #
5 3:11.99 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość # 93 U16 LU III B.D. # BEZ
6 3:13.90 PREIS Kamila UKS Technik Augustów # 94 U16 PD IV
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.11 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP +9.9 III B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz # , Z/0903/11 , 2020 M
2 s 1 16.31 CHMURA Magdalena KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD +9.9 III
3 s 1 17.27 SZUMSKA Julia UKS 19 Bojary Białystok # 93 U16 PD +9.9 IV SUTYNIEC Mieczysław B.D. # Z/0914/11 2015 BEZ
1 s 2 17.69 JANKOWSKA Maja UKS 19 Bojary Białystok # 93 U16 PD 0.0 V
300 m pł K
1 s 1 47.39 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA III B.D. # 1
2 s 1 47.82 CHMURA Magdalena KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD III
3 s 1 47.90 PŁOŃSKA Maria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III B.D. #
4 s 1 49.23 SZYBAJŁO Paulina UKS Technik Augustów # 93 U16 PD III B.D. BEZ
5 s 1 49.27 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ III B.D. # BEZ
1 s 2 47.83 JANKOWSKA Maja UKS 19 Bojary Białystok # 93 U16 PD III
2 s 2 50.48 WOJCIECHOWSKA Agata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD IV
Wzwyż K
1 1.60 PŁOŃSKA Maria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III B.D. #
2 1.55 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U16 WP III JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/2387/11 2020
3 1.50 DĘBOWSKA Monika LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD IV
4 1.50 MANTUR Klaudia KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV
W dal K
1 5.58 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +0.4 II B.D. # 1
2 5.31 DOROSZCZUK Magdalena AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU +0.2 III
3 4.95 STASZKIEWICZ Emilia LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD +0.2 IV
4 4.83 WOJTYNA Agata KS Agros Zamość # 94 U16 LU +0.2 IV B.D. # BEZ
Kula (3) K
1 12.03 ORMANOWSKA Justyna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 93 U16 PD III KOTOWSKI Jan B.D. # 3
2 10.99 STASZKIEWICZ Emilia LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD IV
3 10.73 ŻEBROWSKA Ewelina LKS Narew Kurpiewski Łomża # 94 U16 PD IV B.D. # BEZ
4 10.13 BUŃKOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD IV B.D. # 3
Dysk (0.75) K
1 34.33 ORMANOWSKA Justyna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 93 U16 PD III KOTOWSKI Jan B.D. # 3
2 33.45 BAGIŃSKA Agnieszka KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD III
3 30.85 ŻEBROWSKA Ewelina LKS Narew Kurpiewski Łomża # 94 U16 PD IV B.D. # BEZ
4 29.88 RADZIWON Edyta KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV
5 29.68 ŚWIERZBIŃSKA Magda niest. Białystok # 93 U16 PD IV
6 28.72 SKOWRONEK Karolina AZS UMCS Lublin 93 U16 LU IV
7 27.46 OGÓREK Joanna KS Wisła Puławy # 93 U16 LU V #
8 27.05 GÓRSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża # 93 U16 PD V
Młot (3) K
1 45.10 OGÓREK Joanna KS Wisła Puławy # 93 U16 LU III #
2 44.42 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U16 LU III KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2020 MM
3 40.38 SZYBAJŁO Paulina UKS Technik Augustów # 93 U16 PD IV B.D. BEZ
4 29.26 HOŁDYŃSKA Małgorzata UKS 19 Bojary Białystok # 94 U16 PD V
5 29.16 KAMIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD V
6 27.49 PIEKUT Agnieszka KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD V EJSMONT Grzegorz 4
7 26.11 BUŃKOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD -- B.D. # 3
8 24.82 MROCZKO Paulina KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD --
Oszczep (600) K
1 29.76 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U16 LU V KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2020 MM
2 28.68 CZEROBSKA Urszula niest. Białystok # 93 U16 PD V
Chód 3 km K
1 18:23.99 UŚCINOWICZ Julia KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV #
2 18:27.99 ŚWIĘCKA Aleksandra MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD IV #
3 19:32.23 SIERGIEJUK Natalia KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD V
4 19:39.58 KONDZIOR Anita KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD V
5 19:43.51 MROZIŃSKA Sandra MKS Żak Biała Podlaska # 93 U16 LU V
6 19:48.59 JUFIMIUK Izabela MKS Żak Biała Podlaska # 94 U16 LU V
7 19:48.90 MUSIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska # 93 U16 LU V
8 19:48.95 ZŁOMAŃCZUK Izabela KS Agros Zamość # 94 U16 LU V
9 20:07.09 GRESZTA Monika KS Agros Zamość # 95 U14 LU V #
10 20:14.85 SAŁUCH Natalia MKS Żak Biała Podlaska # 93 U16 LU V
300 m M
1 s 1 36.99 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U16 LU II B.D. # 1
2 s 1 37.16 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U16 LU II #
3 s 1 37.20 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U16 LU II #
1 s 2 39.94 GĄSIOROWSKI Krystian MKS Żak Biała Podlaska # 93 U16 LU IV
600 m M
1 1:27.88 KOCHANOWSKI Michał MKS Start Lublin # 93 U16 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek # BEZ
2 1:28.35 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 93 U16 LU III
3 1:29.35 WADOWSKI Arkadiusz MKS Agros Chełm # 94 U16 LU III #
1000 m M
1 s 2 2:47.86 BIELAWIEC Maciej KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD IV B.D. # 2
1 2:46.76 SZUCKI Mateusz MKS Żak Biała Podlaska # 93 U16 LU IV
2 2:47.02 POWROŹNIK Mateusz MKS Start Lublin # 93 U16 LU IV CHMIELARZ Mirosław 4
3 2:47.26 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL IV B.D. # 2
2000 m M
1 6:03.66 DĄBROWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 94 U16 PD III #
2 6:05.47 MAŁYSZEK Norbert KS Agros Zamość # 93 U16 LU III
3 6:17.14 TRELA Bartłomiej KS Agros Zamość # 93 U16 LU IV
4 6:19.25 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U16 LU IV #
5 6:20.81 REJMER Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD V
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.15 MAKOWSKI Mateusz LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD -1.9 III #
2 s 1 16.95 WILGOCKI Jacek KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD -1.9 III
3 s 1 18.73 RYBICKI Daniel MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD -1.9 --
4 s 1 18.80 ŚNIECIŃSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD -1.9 --
1 s 2 17.47 OSIENNIK Dawid KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD -1.8 IV
300 m pł M
1 41.38 MAKOWSKI Mateusz LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD II #
2 43.92 WILGOCKI Jacek KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV
Wzwyż M
1 1.80 BOŻKO Arkadiusz KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV
2 1.75 SAWCZYŃSKI Piotr KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD IV B.D. # 2
3 1.70 MODZELEWSKI Rafał LKS Narew Kurpiewski Łomża # 93 U16 PD V
4 1.70 LEJBT Jarosław LKS Znicz Biłgoraj # 93 U16 LU V
5 1.70 FUGIEL Tomasz KS Agros Zamość # 93 U16 LU V
Tyczka M
1 2.70 BOROWIK Maciej KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD --
2 2.60 JAKIMIUK Daniel KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD --
3 2.50 ROSZCZYC Adrian KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD -- B.D. 3
4 2.20 DUNIKOWSKI Bartłomiej KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD --
W dal M
1 6.68 GÓRALCZYK Adrian LKS Narew Kurpiewski Łomża # 93 U16 PD +0.6 III B.D. # 3
2 6.39 STACHÓW Krzysztof AZS UMCS Lublin 93 U16 LU +0.8 III B.D. # 2
3 6.04 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość # 93 U16 LU +0.7 IV
4 5.83 SIKORSKI Szymon KS Agros Zamość # 93 U16 LU +0.7 V
5 5.72 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U16 LU +0.6 V #
6 5.72 LADZIŃSKI Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD +0.5 V
Kula (4) M
1 13.86 FURTEK Michał KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV B.D. #
2 13.74 HARASIMOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV
3 13.65 KOZAKIEWICZ Kamil KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV
4 13.18 GARACKIEWICZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD IV
5 13.08 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U16 PD IV B.D. # Z/2831/11 2013 1
Dysk (1) M
1 42.84 KRUSZEWSKI Robert MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD III
2 41.48 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U16 LU III B.D. 1
3 40.68 KUTYŃSKI Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD IV #
5 39.02 JAKUBOWSKI Daniel MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD IV
6 38.53 JACHIMOWICZ Bartłomiej LUKS Hańcza Suwałki # 94 U16 PD IV
7 38.28 WIŚNIECKI Adrian MKS Świdnik 93 U16 LU IV
Młot (4) M
1 63.72 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U16 PD II B.D. # Z/2831/11 2013 1
2 34.08 KUJAWA Adam KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD V
3 32.51 JAMIOŁKOWSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD V
Oszczep (600) M
1 46.00 JAKUBOWSKI Daniel MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD IV
2 44.68 TKACZUK Marek KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV
3 42.42 CIERESZKO Łukasz KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV
Chód 5 km M
1 31:01.20 MOMOT Patryk KS Agros Zamość # 94 U16 LU V #
2 31:47.55 BOGUSKI Adrian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 94 U16 PD V
3 32:14.54 NIENAŁTOWSKI Konrad MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD V
4 32:40.32 KARWOWSKI Adam niest. Białystok # 93 U16 PD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7780158519745 sekund