Lubawa 18.09.2010
Warmińsko-Mazurski Mityng LA
600 m K
1 s 1 1:44.07 BIRYŁO Urszula UKS Gimpas Pasłęk # 95 U16 WN IV GAJOWNICZEK Waldemar Z/5087/11 BEZ
2 s 1 1:45.60 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN IV
3 s 1 1:46.21 BARTCZAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
4 s 1 1:47.14 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V PODOLAK Kazimierz B.D. # Z/0888/12 2017 3
5 s 1 1:51.93 PŁACHTA Weronika MUKL Brodnica 96 U16 KP --
6 s 1 1:54.19 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN --
7 s 1 1:56.51 OGRODOWCZYK Natalia MLKS Ostróda 96 U16 WN --
8 s 1 1:56.67 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- #
9 s 1 2:01.81 SZCZUBEŁEK Kamila MLKS Ostróda 97 U14 WN --
10 s 1 2:05.07 CIOSEK Patrycja MKS Truso Elbląg 97 U14 WN --
11 s 1 2:06.09 GRAMAN Natalia LKS Lubawa 98 U14 WN --
12 s 1 2:07.96 DYMISZKIEWICZ Aniela MKS Truso Elbląg 97 U14 WN --
13 s 1 2:11.49 KUTZA Kinga GKS Olimpia Grudziądz # 98 U14 KP --
14 s 1 2:14.06 KLUCZYK Aneta MKS Truso Elbląg 96 U16 WN --
15 s 1 2:20.17 KĘDZIA Milena KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz B.D. # Z/0466/13 2018 BEZ
1000 m K
1 s 1 3:05.90 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN -- WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2019 MM
2 s 1 3:13.13 GÓRNA Agata MUKL Brodnica 96 U16 KP IV
3 s 1 3:13.62 STAŃCZAK Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN IV
4 s 1 3:19.44 SZCZYGŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 91 U20 KP --
5 s 1 3:41.96 WANTOWSKA Aleksandra UKS Mały Jeziorak Iława # 96 U16 WN -- B.D. BEZ
6 s 1 3:46.83 KISIELEWSKA Dorota MKS Truso Elbląg 97 U14 WN -- #
4x100 m K
1 s 1 55.36 KUBICKA Alicja
SŁOMIŃSKA Dominika
STAŃCZAK Dominika
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 97
97
96
96
U16 WMZ --


LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
3
2 s 1 60.08 WIŚNIEWSKA Sylwia
MALISZEWSKA Magdalena
PIOTROWICZ Sandra
CHYZIŃSKA Joanna
LKS Lubawa 96
97
97
97
U16 WMZ --


3 s 1 60.14 BRZOZOWSKA Angelika
KRZEMIŃSKA Klaudia
PAJĄK Agnieszka
GRZYBOWSKA Joanna
LKS Lubawa 96
96
96
96
U16 WMZ --


Wzwyż K
1 1.40 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 96 U16 SL V WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. # Z/0974/12, Z/0974/12 , 2019 2
2 1.30 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
2 1.35 BURAKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0115/13 2015 4
4 1.30 BAKALUK Wiktoria KS Jeziorak Iława 96 U16 WN --
5 1.30 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 96 U16 WN -- #
6 1.30 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- B.D. # 2
7 1.30 TOKAREWICZ Marlena KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr # 4
8 1.30 JASRZĘBSKA Agnieszka LKS Lubawa 95 U16 WN --
9 1.25 PRZYBYSZEWSKA Ada MKS Truso Elbląg 97 U14 WN --
10 1.25 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 97 U14 WN --
W dal K
1 4.53 BURAKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN +0.4 V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0115/13 2015 4
2 4.52 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U16 WN +0.9 V
3 4.10 ŁOJEK Katarzyna MKS Truso Elbląg 97 U14 WN +0.3 --
4 4.09 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U16 WN +0.2 -- #
5 4.08 ŻABKA Anna KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN +0.8 -- MICHAŁEK Piotr # BEZ
6 4.08 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN +0.3 -- BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
7 4.05 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 96 U16 WN +0.2 -- #
8 4.05 TARKA Angelika MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +0.6 --
9 3.96 ŚWIĘCICKA Klaudia MKS Truso Elbląg 95 U16 WN +0.4 --
10 3.96 KANDERSKA Angelika MKS Truso Elbląg 97 U14 WN +0.2 --
11 3.90 BACZEWSKA Marta LKS Lubawa 95 U16 WN -0.1 --
12 3.84 PRZYBYSZEWSKA Ada MKS Truso Elbląg 97 U14 WN +0.3 --
13 3.80 MALISZEWSKA Magdalena LKS Lubawa 97 U14 WN +0.4 -- #
14 3.72 GRAMAN Natalia LKS Lubawa 98 U14 WN +0.5 --
15 3.68 JASRZĘBSKA Agnieszka LKS Lubawa 95 U16 WN +0.6 --
16 3.23 ZBOROWSKA Inez MKS Truso Elbląg 97 U14 WN +0.2 --
17 3.15 PIOTROWICZ Sandra LKS Lubawa 97 U14 WN +0.8 -- #
Kula (3) K
1 10.21 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
2 9.45 GULEWSKA Aleksandra PKS Gwardia Szczytno 96 U16 WN V BUKOWIECKI Ireneusz
3 9.32 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN V
4 9.15 TURSKA Magdalena MKS Truso Elbląg 96 U16 WN V
5 7.60 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- B.D. # 2
6 7.05 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka LKS Lubawa 95 U16 WN --
7 6.94 PAJĄK Agnieszka LKS Lubawa 96 U16 WN -- #
8 6.34 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U12 WN --
9 6.26 KODZIK Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN --
10 6.22 SABIŁO Dorota MKS Truso Elbląg 96 U16 WN --
Kula (4) K
1 9.41 MALISZEWSKA Angelika LKS Lubawa 92 U20 WN IV B.D. 4
2 8.72 ZIELIŃSKA Renata LKS Lubawa 94 U18 WN --
3 7.32 ŻEJMO Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
Oszczep (600) K
1 30.88 ROŻYNSKA Agata MKS Truso Elbląg 94 U18 WN IV
2 28.16 KARCZEWSKA Karolina LKS Lubawa 94 U18 WN --
3 27.70 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN V BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
4 25.30 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN --
5 22.25 ZIELIŃSKA Renata LKS Lubawa 94 U18 WN --
6 21.15 WIŚNIEWSKA Natalia LKS Lubawa 96 U16 WN --
7 20.53 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka LKS Lubawa 95 U16 WN --
8 20.25 ŻEJMO Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
9 17.76 KODZIK Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN --
10 16.99 ZAKRZEWSKA Iwona LKS Lubawa 96 U16 WN --
11 14.02 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U12 WN --
600 m M
1 s 1 1:26.61 OLSZEWSKI Kamil MUKL Brodnica 92 U20 KP --
2 s 1 1:29.05 GODLEWSKI Damian MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
3 s 1 1:29.65 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof # Z/1267/11 2019 2
4 s 1 1:32.23 PIOTROWSKI Damian MUKL Brodnica 95 U16 KP IV #
5 s 1 1:33.05 BANACKI Marcin LKS Lubawa 94 U18 WN --
6 s 1 1:33.21 NIECIECKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
7 s 1 1:38.45 OJRZYŃSKI Patryk MLKS Ostróda 95 U16 WN V
8 s 1 1:42.14 FIDURSKI Mariusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN --
9 s 1 1:44.46 MIERAU Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN --
10 s 1 1:48.51 STRUCIŃSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
11 s 1 1:49.78 SOBOCZYŃSKI Szymon UKS MOSiR Działdowo 97 U14 WN --
12 s 1 1:50.01 WACŁAWSKI Błażej KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN --
1000 m M
1 s 1 2:37.86 LEŚNIEWSKI Daniel MUKL Brodnica 92 U20 KP --
2 s 1 2:43.46 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -- #
3 s 1 2:45.31 KAMIŃSKI Piotr KS Jeziorak Iława 92 U20 WN --
4 s 1 2:47.60 MIEDZIŃSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 92 U20 WN --
5 s 1 2:53.91 RYMARCZYK Tomasz MKS Truso Elbląg 91 U20 WN --
6 s 1 2:55.51 WIDŹGOWSKI Piotr KS Jeziorak Iława 93 U18 WN --
7 s 1 2:55.80 CZERWIEŃ Karol MKS Truso Elbląg 95 U16 WN V
8 s 1 2:58.23 BEKIER Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
9 s 1 2:59.43 TAMBOR Michał UKS Mały Jeziorak Iława # 94 U18 WN --
10 s 1 3:05.36 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP -- B.D. # 2
11 s 1 3:18.38 KOZŁOWSKI Bartosz MKS Truso Elbląg # 96 U16 WN --
12 s 1 3:18.50 RATUSZYŃSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN --
4x100 m M
1 s 1 48.10 MISIEWICZ Michał
ŁUGOWSKI Patryk
NAKONIECZNY Łukasz
ŁABASZEWSKI Maciej
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
95
95
U16 WMZ -- WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof


Z/1267/11
2019
2
2 s 1 53.04 KOWALSKI Michał
ZARZECZNY Łukasz
KOREJWO Dawid
DĄBROWSKI Paweł
KS AZS UWM Olsztyn 97
96
96
96
U16 WMZ --


3 s 1 55.31 RATUSZYŃSKI Michał
WOLTMANOWSKI Radosław
STRUCIŃSKI Maciej
MAZUR Patryk
KS AZS UWM Olsztyn 96
97
97
97
U16 WMZ --


4 s 1 54.69 JAKUBOWSKI Dawid
OCHENKOWSKI Cezary
JACKIEWICZ Mateusz
ZAWADZKI Patryk
LKS Lubawa 97
97
97
96
U16 WMZ --

B.D.
2
Wzwyż M
1 1.95 RUDNICKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
2 1.75 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2019 BEZ
3 1.75 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN IV
4 1.70 PESTA Jakub KS Jeziorak Iława 95 U16 WN V
5 1.65 WIATROWSKI Jakub KS Jeziorak Iława 94 U18 WN -- HOFMAN Paweł Z/1794/12 2013 4
6 1.50 SUCZYK Jacek KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr #
7 1.40 DZIEWIAŁTOWICZ Karol KS Piast Wilczęta # 96 U16 WN -- MICHAŁEK Piotr
8 1.40 MAŁEJKYJ Damian KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr # , Z/0843/13 , 2014 4
W dal M
1 6.34 SZABŁOWSKI Maciej UKS Gimpas Pasłęk 93 U18 WN +0.5 III
2 5.69 RUDZIŃSKI Karol MKS Truso Elbląg 92 U20 WN +0.3 --
3 5.39 BASTEK Marcin KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.3 --
4 5.37 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U16 WN +0.4 --
5 5.35 BARANOWSKI Michał MKS Truso Elbląg 93 U18 WN +0.7 --
6 5.31 BANACKI Marcin LKS Lubawa 94 U18 WN +0.4 --
7 4.83 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP +0.3 -- #
8 4.48 OCHENKOWSKI Cezary LKS Lubawa 97 U14 WN +0.5 -- #
9 4.46 DZIEWIAŁTOWICZ Sylwester KS Piast Wilczęta # 96 U16 WN +0.9 --
10 3.63 JAKUBOWSKI Dawid LKS Lubawa 97 U14 WN +0.6 -- #
Kula (4) M
1 11.55 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 10.30 SMIRNOW Kacper PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
3 10.07 KABARA Rafał KS Piast Wilczęta # 96 U16 WN -- MICHAŁEK Piotr
4 9.71 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP -- #
Kula (5) M
1 9.42 MILEWSKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
2 16.93 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4693/11 2019 M
3 11.67 TKACZYK Adam MKS Truso Elbląg 93 U18 WN --
4 11.31 ĆWIK Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3506/11 2019 1
5 10.39 GOLISZEWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
6 10.07 NOWAKOWSKI Patryk MKS Truso Elbląg 95 U16 WN --
Kula (6) M
1 17.40 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
2 12.35 LEWCZUK Jarosław KS Jeziorak Iława 92 U20 WN IV
Oszczep (600) M
1 42.48 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk # 96 U16 WN IV BORYSEWICZ Piotr # Z/0159/12 2016 1
2 41.05 NOWAKOWSKI Patryk MKS Truso Elbląg 95 U16 WN V
3 33.72 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
4 33.35 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN -- #
Oszczep (700) M
1 29.52 MILEWSKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
Oszczep (800) M
1 47.72 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4203181266785 sekund