Warszawa 19.09.2010
Liga Juniorów - III rzut
100 m K
1 s 1 13.00 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.3 III
2 s 1 13.17 KALI¦CIAK Marta LKS Narew Kurpiewski Łomża # 96 U16 PD +0.3 III
3 s 1 13.18 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ +0.3 III #
4 s 1 13.25 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.3 IV STANISLAWSKI Krzysztof # 3
5 s 1 13.27 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +0.3 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
6 s 1 13.47 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ +0.3 IV
7 s 1 13.83 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +0.3 --
8 s 1 14.53 BOJARSKA Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.3 --
9 s 1 14.93 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ +0.3 -- B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
1 s 2 13.41 MISIURSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ -1.6 IV GˇSIEWSKI Artur # Z/3695/11 2013 3
2 s 2 13.74 ZANIEWSKA Dominika OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -1.6 IV #
3 s 2 13.99 KRYNICKA Joanna RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -1.6 V
4 s 2 14.05 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -1.6 V #
5 s 2 14.27 RAĆKOWSKA Julita MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -1.6 --
6 s 2 14.61 SZELENBAUM Zuzanna AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ -1.6 --
7 s 2 14.64 PIETRYKA Aleksandra RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ -1.6 --
8 s 2 14.81 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ -1.6 -- B.D. # BEZ
9 s 2 15.34 RYBAK Monika AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ -1.6 --
200 m K
1 s 1 29.37 BORATYŃSKA Dominika WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ +0.5 --
2 s 1 30.05 MUSZYŃSKA Agata MUKS Płock 95 U16 MZ +0.5 V
3 s 1 31.07 KAMIŃSKA Justyna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +0.5 -- #
4 s 1 32.10 CYWIŃSKA Oliwia MLKL Płock 96 U16 MZ +0.5 --
5 s 1 35.25 STELMACH Sylwia KS Orzeł Warszawa 96 U16 MZ +0.5 --
1 s 2 27.41 MISIURSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +0.5 IV GˇSIEWSKI Artur # Z/3695/11 2013 3
2 s 2 28.48 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U16 MZ +0.5 IV
3 s 2 28.50 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.5 -- #
4 s 2 29.18 KOZIK Klaudia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U16 LD +0.5 V
5 s 2 30.05 SZELENBAUM Zuzanna AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ +0.5 V
6 s 2 30.16 NALEWAJEK Barbara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +0.5 -- #
1 s 3 26.05 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ -0.4 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
2 s 3 26.82 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ -0.4 III #
3 s 3 27.04 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -0.4 III
4 s 3 27.64 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -0.4 IV
5 s 3 28.69 JAWORSKA Kinga MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -0.4 -- #
6 s 3 30.04 PIETRYKA Aleksandra RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ -0.4 V
400 m K
1 s 1 61.46 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III #
2 s 1 61.59 KOSSAKOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III B.D. BEZ
3 s 1 61.85 PODGÓRSKA Iga AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ III
4 s 1 64.07 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ IV #
5 s 1 64.59 GADOMSKA Dominika MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- #
6 s 1 65.26 BRZEZIŃSKA Marta MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ --
7 s 1 66.95 DYMEK Adrianna MUKS Płock 95 U16 MZ V
8 s 1 67.69 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U16 MZ -- JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
1 s 2 61.49 BRZEZICKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III
2 s 2 61.69 BAGIŃSKA Monika LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 93 U18 PD III B.D. BEZ
3 s 2 62.43 PŁUKARSKA Karina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV
4 s 2 63.23 BOGUSZ Żaneta LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 92 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/1405/17 2018
5 s 2 63.48 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ IV B.D. B.D. BEZ
6 s 2 64.74 JABŁOŃSKA Martyna LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 93 U18 PD -- B.D. BEZ
7 s 2 64.78 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -- #
1 s 3 58.12 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ II B.D. B.D. # BEZ
2 s 3 58.51 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ II B.D. # 3
3 s 3 58.82 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ II B.D. # 1
4 s 3 59.64 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
5 s 3 59.66 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ III
6 s 3 61.35 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB III B.D. 2
7 s 3 62.22 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN IV
800 m K
1 s 1 2:21.95 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III
2 s 1 2:24.22 DZIˇŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ III #
3 s 1 2:28.18 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
4 s 1 2:29.46 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
5 s 1 2:29.72 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ IV B.D. BEZ
6 s 1 2:30.21 BUDNICKA Justyna MLKL Płock 95 U16 MZ IV
7 s 1 2:31.82 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV #
8 s 1 2:34.28 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 92 U20 MZ -- B.D. Z/3710/11 2012 3
9 s 1 2:36.24 TKACZUK Justyna WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ --
1 s 2 2:14.60 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
2 s 2 2:15.53 ¦LUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2019 M
3 s 2 2:18.29 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
4 s 2 2:19.04 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III #
5 s 2 2:21.11 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III #
6 s 2 2:21.41 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. B.D. # 2
7 s 2 2:22.36 MIˇSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. 3
8 s 2 2:22.82 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa 91 U20 MZ III
9 s 2 2:26.23 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ IV
1500 m K
1 s 1 5:17.47 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 94 U18 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. # Z/3957/11 2016 BEZ LDK!
2 s 1 5:28.51 ZEMŁO Karolina MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- #
3000 m K
1 s 1 9:34.59 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ I
2 s 1 9:48.40 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 86 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ
3 s 1 9:51.71 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 93 U18 PD I KOTOWSKI Jan BEZ
4 s 1 9:52.76 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN I WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2019 MM
5 s 1 9:55.05 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Sen MZ II MISZTAL Janusz # Z/3956/11 2019 2 LDK!
6 s 1 10:36.11 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP III MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
7 s 1 11:02.03 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III B.D. 3
8 s 1 11:46.92 PARZYCHOWSKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.19 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -0.4 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
2 s 1 16.29 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -0.4 III RˇCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
3 s 1 16.58 NOWAK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -0.4 III B.D.
4 s 1 17.09 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -0.4 IV #
2 s 2 15.43 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.8 II #
3 s 2 15.56 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.8 II #
4 s 2 15.63 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -0.8 II
5 s 2 15.76 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -0.8 III #
100 m pł K
2 s 2 14.90 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.8 II BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
400 m pł K K
1 s 1 71.42 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU IV
2 s 1 74.68 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1253/11 2019 2
4x100 m K
1 s 1 51.04 KRÓL Izabela
BHEBHE Urszula
NOWAK Kamila
BUNICKA Aneta
AZS-AWF Warszawa 95
92
91
92
U20 MAZ --
BUGAŁA Edward B.D.

Z/2785/11
2019
1
2 s 1 51.13 GOLAN Joanna
ZANIEWSKA Dominika
ŻEBROWSKA Magdalena
GRABOWSKA Luiza
OKLA Ostrołęka 94
94
96
93
U18 MAZ --

NAZARKIEWICZ Robert B.D.
Z/0398/12
2019
M
3 s 1 51.45 SAMUL Anna
GÓRECKA Marta
DZIADKO Małgorzata
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 91
91
95
96
U20 WMZ --


LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
3
4 s 1 51.60 BORATYŃSKA Dominika
PISKORZ Katarzyna
MAMCARZ Beata
POKORSKA Milena
WLKS Nowe Iganie 94
92
92
93
U20 MAZ --
B.D.

BEZ
5 s 1 57.06 BOJARSKA Zuzanna
WSÓŁ Małgorzata
GROCHAL Eliza
DUCHNOWSKA Natalia
RKS Skra Warszawa 93
92
93
96
U20 MAZ --
B.D.

B.D. DZICZEK Szymon
Z/3710/11
, Z/1273/13
2012
, 2019
3
1
6 s 1 61.60 SMOLIŃSKA Sylwia
KOLCZYŃSKA Monika
KARASIEWICZ Monika
DYMEK Adrianna
MUKS Płock 93
94
95
95
U18 MAZ --


4x400 m K
1 s 1 3:59.72 KOWALSKA Agata
MIˇSEK Agnieszka
KALINOWSKA Paulina
KALINOWSKA Dominika
OKS Start Otwock 92
91
91
91
U20 MAZ -- B.D.
B.D.
B.D. B.D.
B.D. B.D.
3
3
2
BEZ
2 s 1 4:07.03 STRUCIŃSKA Martyna
KOSSAKOWSKA Natalia
BRZEZICKA Justyna
KULESA Monika
KS AZS UWM Olsztyn 95
92
94
92
U20 WMZ --
B.D.

BEZ
3 s 1 4:07.71 MUSZYŃSKA Agata
KAWECKA Marcelina
BRAUN Monika
MURASZEWSKA Dominika
MUKS Płock 95
93
96
95
U18 MAZ --


WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/2277/11
2019
M
4 s 1 4:08.52 JUSIŃSKA Marta
KOTECKA Julita
PODGÓRSKA Iga
JUSIŃSKA Monika
AKL Ursynów Warszawa 94
91
94
94
U20 MAZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D.


Z/2899/11
2017
2
5 s 1 4:15.57 PECHCIN Olga
SZYMA Karolina
GADOMSKA Dominika
SPADARZEWSKA Małgorzata
MKS Polonia Warszawa 92
93
93
92
U20 MAZ --
B.D. B.D.

B.D.
BEZ
1
Wzwyż K
1 1.70 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 1.60 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock # 90 U23 MZ III B.D. # 3
3 1.60 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U18 MZ III
4 1.50 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
5 1.45 ŁĘPICKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU IV #
6 1.40 GROCHAL Eliza RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ --
7 1.35 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ --
Tyczka K
1 3.00 WARDAKOWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II
2 3.00 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 92 U20 MZ II
3 3.00 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 87 Sen MZ II
4 2.80 ¦LADOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ III
5 2.60 JANUSZ Gabriela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ IV
6 2.40 ROSIEWICZ Daria RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ IV
W dal K
1 5.38 PISKORZ Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ +1.5 III B.D. BEZ
2 5.14 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.6 III #
3 4.94 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +2.2 IV
4 4.86 GWIAZDA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka # 95 U16 MZ +1.2 IV #
5 4.79 CHRU¦CIEL Andżelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +2.5 V
6 4.50 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +1.3 -- B.D. # BEZ
7 4.04 BEDNARCZUK Marta KS Orzeł Warszawa 96 U16 MZ -0.3 --
Trójskok K
1 11.00 WOŁEJSZO Magdalena OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.4 III #
2 10.36 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.9 IV
3 9.92 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ 0.0 -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
4 9.86 WARDA Monika MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.0 --
Kula (4) K
1 14.59 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
2 12.23 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II
3 11.44 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ III
4 10.75 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
5 9.42 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ IV #
6 8.80 HAWRYLUK Martyna WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ --
7 8.76 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ -- #
8 8.58 JANISZEWSKA Magdalena MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ --
9 7.90 WRONKA Marlena RKS ŁódĽ # 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
Dysk (1) K
1 22.56 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
2 21.09 SMOLIŃSKA Sylwia MUKS Płock 93 U18 MZ --
Młot (3) K
1 46.19 GÓRNICKA Julia RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ III
2 40.48 ZIĘTARSKA Klaudia RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ IV
3 39.11 GAJOS Paulina RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ IV
Młot (4) K
1 48.13 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ I
2 44.38 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ II B.D. 2
3 44.14 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ II #
4 38.35 KĘDER Maria RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ III
5 37.33 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III B.D. BEZ
Oszczep (600) K
1 45.39 LENCZEWSKA Żaneta RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2796/11 2013 2
2 37.08 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ III
3 33.91 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ IV
4 33.85 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
5 32.27 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -- #
6 31.74 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -- #
7 30.92 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
8 30.51 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV #
9 28.68 KOLCZYŃSKA Monika MUKS Płock 94 U18 MZ --
10 28.55 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
11 23.82 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
12 20.06 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ --
13 19.12 BEDNARCZUK Marta KS Orzeł Warszawa 96 U16 MZ --
100 m M
1 s 1 10.99 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -1.0 II
2 s 1 11.14 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ -1.0 II
3 s 1 11.62 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ -1.0 III
4 s 1 11.89 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -1.0 IV
5 s 1 11.89 MILEWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ -1.0 IV
6 s 1 12.04 NICIŃSKI Piotr WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ -1.0 IV PUŁAWSKI Andrzej B.D. Z/0102/12 2013 BEZ
7 s 1 12.08 GOS Filip OKS Start Otwock 89 U23 MZ -1.0 --
8 s 1 12.80 TWARDOWSKI-KĘCIK Mateusz RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -1.0 --
1 s 2 11.39 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -1.8 III
2 s 2 11.44 KACNER Sebastian MUKS Płock 90 U23 MZ -1.8 III B.D. 2
3 s 2 11.71 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -1.8 III
4 s 2 12.00 RÓZGA Kamil UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ -1.8 IV #
5 s 2 12.53 WIENCŁAW Paweł AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ -1.8 V
6 s 2 12.77 GAŁˇZKA Karol UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ -1.8 -- RADKE KAROL / GˇSIEWSKI Artur Z/1541/12 2012 3
7 s 2 12.88 PETLIŃSKI Patryk KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -1.8 -- #
8 s 2 12.98 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa # 97 U14 MZ -1.8 -- B.D. BEZ
1 s 3 10.96 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.5 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 s 3 11.58 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.5 III #
3 s 3 11.60 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.5 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
4 s 3 11.75 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.5 III #
5 s 3 11.79 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -0.5 IV #
6 s 3 12.18 BRONIEK Hubert OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -0.5 IV
1 s 4 11.91 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa # 95 U16 MZ -1.8 IV #
2 s 4 12.00 PAWŁOWSKI Aleksander RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -1.8 IV
3 s 4 12.34 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ -1.8 -- #
4 s 4 12.43 POWAŁOWSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ -1.8 --
5 s 4 12.51 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -1.8 --
6 s 4 12.54 WIECANOWSKI Adrian AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ -1.8 --
200 m M
1 s 1 22.70 KACNER Sebastian MUKS Płock 90 U23 MZ +0.4 II B.D. 2
2 s 1 22.73 SZCZECH Paweł MKS Juvenia Białystok # 91 U20 PD +0.4 II MYDLARZ Adrian B.D. Z/2818/11 2012 3
3 s 1 23.44 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.4 III #
4 s 1 23.64 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.4 IV
5 s 1 23.80 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.4 IV #
6 s 1 23.99 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.4 IV #
7 s 1 24.18 FLORYSZCZYK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ +0.4 IV
8 s 1 24.43 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +0.4 --
1 s 2 23.83 YETSYK Anton OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ -1.6 IV #
2 s 2 24.28 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ -1.6 IV RZEPKA Marek # Z/1592/12 2019 M
3 s 2 24.41 KARASIEWICZ Wojciech UKS Impuls Warszawa 92 U20 MZ -1.6 -- B.D. 3
4 s 2 24.41 ZADROŻNY Łukasz GKS Wilga Garwolin 92 U20 MZ -1.6 --
5 s 2 24.55 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ -1.6 -- #
6 s 2 24.60 SYPUŁA Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ -1.6 --
7 s 2 25.33 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 96 U16 MZ -1.6 V #
1 s 3 24.93 BRULIŃSKI Przemysław OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -2.0 --
2 s 3 24.93 POWAŁOWSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ -2.0 --
3 s 3 24.98 KRUPIŃSKI Grzegorz OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -2.0 -- #
4 s 3 25.03 RUCIŃSKI Kamil WKS Gwardia Warszawa 92 U20 MZ -2.0 -- PUŁAWSKI Andrzej 4
5 s 3 25.54 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 93 U18 MZ -2.0 --
6 s 3 25.65 TRZEPIZUR Konrad RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ -2.0 --
7 s 3 26.01 TWARDOWSKI-KĘCIK Mateusz RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -2.0 --
1 s 4 24.34 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -1.0 IV #
2 s 4 24.39 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -1.0 IV #
3 s 4 24.63 ŻYCHOWSKI Robert RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -1.0 -- #
4 s 4 25.11 ... Adam RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -1.0 --
5 s 4 25.92 JAROSZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -1.0 -- OLSZEWSKI Radosław # BEZ
6 s 4 26.38 DOBIES Jan AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ -1.0 --
7 s 4 26.60 SZUBA Michał MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -1.0 -- #
400 m M
1 s 1 47.92 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 U23 PD I
2 s 1 47.94 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U23 PD I B.D. # 1
3 s 1 49.09 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
4 s 1 49.74 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 92 U20 PD II B.D. 2
5 s 1 50.63 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
6 s 1 52.07 JASIŃSKI Paweł LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 93 U18 PD III B.D. B.D. BEZ
7 s 1 57.05 OKOŃSKI Arkadiusz MUKS Płock 95 U16 MZ --
8 s 1 57.95 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ --
1 s 2 50.95 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ III #
2 s 2 51.58 DOMŻALSKI Maciej MUKS Płock 92 U20 MZ III
3 s 2 51.92 KARASIEWICZ Wojciech UKS Impuls Warszawa 92 U20 MZ III B.D. 3
4 s 2 52.68 KOSK Jakub MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ III
5 s 2 53.63 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
6 s 2 53.64 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 92 U20 MZ IV
7 s 2 57.36 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -- B.D. BEZ
1 s 3 50.55 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ III RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ
2 s 3 52.83 MACH Jerzy RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ IV #
3 s 3 53.71 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ IV
4 s 3 54.27 WOJTKOWSKI Jan UKS Impuls Warszawa 86 Sen MZ --
5 s 3 54.36 ADAMSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
6 s 3 55.09 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
7 s 3 55.44 HADER Rafał SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP V #
1 s 4 53.81 CAN Hubert OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ IV
2 s 4 54.10 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
3 s 4 54.98 NGUYEN Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
4 s 4 55.65 KROCZAK Szymon MUKS Płock 95 U16 MZ V
5 s 4 55.84 CHOTOMSKI Arkadiusz MUKS Płock 94 U18 MZ --
6 s 4 57.64 KĘDZIOREK Kamil GKS Wilga Garwolin 90 U23 MZ --
7 s 4 57.99 ŁUKASIEWICZ Piotr RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
800 m M
1 s 1 1:56.37 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II #
2 s 1 1:59.01 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
3 s 1 1:59.36 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ III
4 s 1 1:59.52 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. # 2
5 s 1 2:01.05 NAKLICKI Marcin MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III
6 s 1 2:01.57 GASKA Mikołaj MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ III
7 s 1 2:04.10 ROGOWSKI Piotr LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 93 U18 PD IV #
1 s 2 1:58.76 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
2 s 2 1:59.22 RˇCZKA Mateusz KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ III JAKUBOWSKI Marek 3
3 s 2 2:00.17 CIARKOWSKI Michał MUKS Płock 94 U18 MZ III
4 s 2 2:00.45 STRUSIŃSKI Marcin MUKS Płock 94 U18 MZ III
5 s 2 2:05.20 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U18 MZ IV B.D. # Z/2902/11 2019
6 s 2 2:08.68 SMOLAK Wiktor MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ --
7 s 2 2:08.73 PIÓRKOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
8 s 2 2:10.91 TKACZYK Adam AKL Ursynów Warszawa 90 U23 MZ --
9 s 2 2:12.70 OSIŃSKI Marek OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
1 s 3 2:05.50 FLOREK Łukasz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD IV
2 s 3 2:07.17 ZAWITKOWSKI Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 95 U16 LD IV
3 s 3 2:07.65 CHMIELIŃSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
4 s 3 2:07.75 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 93 U18 MZ --
5 s 3 2:08.63 ZASADA Tomasz MLKL Płock 94 U18 MZ --
6 s 3 2:08.78 BORKOWSKI Arkadiusz UKS Siódemka Ostrołęka # 94 U18 MZ --
7 s 3 2:12.72 SOBCZAK Kamil MUKS Płock 94 U18 MZ -- #
8 s 3 2:13.75 BŁASZCZAK Rafał MLKL Płock 95 U16 MZ --
9 s 3 2:25.04 GRALIŃSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
1500 m M
1 s 1 4:11.89 BOROWSKI Miłosz MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ III B.D. B.D. 1
2 s 1 4:20.90 ROSŁONIEC Daniel OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
3 s 1 4:24.99 MYSERA Emil MLKL Płock 93 U18 MZ --
4 s 1 4:28.95 SZOSTAK Piotr GKS Wilga Garwolin 92 U20 MZ --
5 s 1 4:33.65 ¦WITAŁA Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- B.D. BEZ
6 s 1 4:34.94 BORYS Robert LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 94 U18 PD --
7 s 1 4:41.12 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa # 95 U16 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # , Z/0205/11 , 2018 2
8 s 1 4:45.13 CHRUSTOWSKI Radosław MUKS Płock 94 U18 MZ -- #
9 s 1 4:47.24 SANKOWSKI Tomasz MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- #
3000 m M
1 s 1 9:02.56 SZAŁECKI Dariusz MUKS Płock 92 U20 MZ III #
2 s 1 9:02.85 TURCZYŃSKI Jan MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III
3 s 1 9:09.83 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ III B.D. # BEZ
4 s 1 9:14.71 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ III
5 s 1 9:29.73 ZALEWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ IV
6 s 1 9:35.51 JASIŃSKI Mateusz OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV
7 s 1 9:37.46 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
8 s 1 9:49.74 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV B.D. BEZ
9 s 1 9:50.11 ¦WIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU IV B.D. # Z/0247/11 2019 II
10 s 1 9:57.89 FRELIK Karol LKS Osuchów # 92 U20 MZ IV ZDUNEK Stanisław # Z/2993/11 2019 3
11 s 1 10:01.87 PĘSZYŃSKI Łukasz MUKS Płock 94 U18 MZ IV #
110 m pł MŁ M
3 s 1 15.54 ORZECHOWSKI Mateusz RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ -1.2 II
110 m pł J MŁ M
4 s 1 15.80 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -1.2 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
5 s 1 16.14 KUREK Maciej AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -1.2 IV #
6 s 1 17.18 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -1.2 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.09 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 U20 MZ -1.2 II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
110 m pł M
2 s 1 15.20 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -1.2 II
400 m pł J MŁ M
2 s 1 58.22 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III #
400 m pł M
1 s 1 55.07 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
3 s 1 60.91 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ IV #
4x100 m M
1 s 1 43.16 OSTAPIUK Mateusz
MARACHA Sebastian
ZALEWSKI Karol
GIESZCZYŃSKI Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 93
94
93
94
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał

OGONOWSKI Jakub
Z/1268/11
Z/2480/11
2019
2019
2
MM
2 s 1 43.64 TURLEJ Michał
ORZECHOWSKI Mateusz
MAŁECKI Mateusz
GRUDNIEWSKI Piotr
RKS Skra Warszawa 94
95
93
93
U18 MAZ --


3 s 1 44.26 KOMUDA Artur
ABRAMOWSKI Rafał
BOGUSZ Karol
FLORYSZCZYK Bartosz
WLKS Nowe Iganie 94
95
93
95
U18 MAZ --
RZEPKA Marek

Z/1592/12
2019
M
4 s 1 44.54 MIKOŁAJEWSKI Jakub
KOWALSKI Mariusz
FIGAT Piotr
NOWICKI Damian
MKS Durasan Płońsk 92
92
93
92
U20 MAZ --


5 s 1 44.60 LENDZION Maciej
NIEMIEC Sebastian
TARNOWSKI Łukasz
OSADNIK Dawid
AZS-AWF Warszawa 92
92
93
93
U20 MAZ --


6 s 1 45.50 BRULIŃSKI Przemysław
WIERCIŃSKI Michał
BRONIEK Hubert
YETSYK Anton
OKLA Ostrołęka 94
93
94
93
U18 MAZ --


7 s 1 46.86 OKOŃSKI Arkadiusz
CHMURA Łukasz
NOWAK Paweł
KROCZAK Szymon
MUKS Płock 95
93
95
95
U18 MAZ --


8 s 1 47.84 JAROSZEK Paweł
SZUBA Michał
DUSZCZYK Jakub
GROMEK Mateusz
MKS Polonia Warszawa 95
95
95
95
U16 MAZ -- OLSZEWSKI Radosław


BEZ
4x400 m M
1 s 1 3:29.62 FIGURA Robert
NAKLICKI Marcin
AID Patryk
KOSK Jakub
MKS Polonia Warszawa 91
92
91
93
U20 MAZ --


2 s 1 3:33.23 DOMŻALSKI Maciej
CHOTOMSKI Arkadiusz
CIARKOWSKI Michał
STRUSIŃSKI Marcin
MUKS Płock 92
94
94
94
U20 MAZ --


3 s 1 3:34.35 PRZYBYSZ Artur
ROSŁONIEC Daniel
WILK Sylwester
ROSŁANIEC Maciej
OKS Start Otwock 94
94
96
92
U20 MAZ --


B.D. MYDLARZ Adrian
, Z/4881/11
, 2013
BEZ
4 s 1 3:35.14 GAŁˇZKA Karol
KRUPIŃSKI Grzegorz
CAN Hubert
ŻEBROWSKI Karol
OKLA Ostrołęka 95
94
92
92
U20 MAZ -- RADKE KAROL / GˇSIEWSKI Artur


Z/1541/12
2012
3
5 s 1 3:37.10 KRUK Kamil
MAGDZIARZ Adam
SYPUŁA Krzysztof
KROCHMAL Paweł
AKL Ursynów Warszawa 92
92
93
93
U20 MAZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena


B.D.
Z/2904/11
Z/2902/11
2018
2019
1

6 s 1 3:37.58 PRZYBYŁEK Bartosz
SZABLEWSKI Tomasz
ADAMSKI Kacper
HADER Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
95
95
U18 WMZ --


7 s 1 3:47.38 ... Adam
ŁUKASIEWICZ Piotr
ŻYCHOWSKI Robert
KOSIOREK Krzysztof
RKS Skra Warszawa 94
94
94
95
U18 MAZ --


Wzwyż M
2 1.90 NASIŁOWSKI Andrzej WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ III
3 1.80 PAWŁOWSKI Jakub MLKL Płock 94 U18 MZ IV #
4 1.80 CHOROSZEWSKI Jakub OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ IV #
5 1.80 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
6 1.75 NOGAL Kamil MLKL Płock 93 U18 MZ IV
7 1.70 WAŻYŃSKI Przemysław MLKL Płock 93 U18 MZ --
8 1.70 KONDEJ Dominik WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ --
9 1.65 NOWACKI Artur RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ --
Tyczka M
1 4.20 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ II #
2 4.00 REWI¦ Jakub AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II
3 3.80 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III #
4 2.80 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ --
5 2.40 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
6 2.00 WALCZAK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 93 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0087/12 2012 4
W dal M
1 6.60 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 92 U20 MZ +1.0 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
2 6.15 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.5 IV
3 6.10 URBAN Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +1.0 IV
4 6.00 CHMURA Łukasz MUKS Płock 93 U18 MZ +0.2 IV
5 5.90 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ +1.5 IV KĘDZIORA Robert # Z/3716/11 2014 2
6 5.87 LEWANDOWSKI Michał MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ 0.0 --
7 5.58 NOWAK Paweł MUKS Płock 95 U16 MZ +2.0 --
8 5.40 SĘK Karol OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ +1.3 -- #
9 5.36 WASILUK Piotr WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ -0.3 --
10 5.29 PIENIEK Kacper MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +1.0 --
11 5.24 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ +0.7 -- #
12 5.23 WAŻYŃSKI Przemysław MLKL Płock 93 U18 MZ +1.6 --
13 5.01 SAJNOG Adam MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.2 --
14 4.78 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ 0.0 -- B.D. B.D. # Z/5021/15 2019 1
Trójskok M
1 14.77 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ +0.9 II
2 13.96 NOWICKI Damian MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +1.2 III
3 13.14 SMOLAK Jacek WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ +1.4 IV
Kula (5) M
1 17.80 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ I B.D. M
2 17.70 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ I #
3 14.56 MATYKA Adrian WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ III #
4 13.43 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ IV MIERNICKI Sławomir # Z/3566/11 2019 MM
5 13.32 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ IV ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
6 13.31 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 93 U18 MZ IV B.D. 2
7 13.25 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV #
8 13.12 WILCZEK Michał AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ IV
9 12.74 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV
10 11.67 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
11 11.07 ŻYGIELEWICZ Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
12 10.91 MENDYK Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
13 9.87 WŁODARSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ -- #
Kula (6) M
1 17.28 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ I
2 14.70 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU II
3 14.24 BORZĘCKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ II
4 14.18 ROSIK Karol AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ II #
Dysk (1.5) M
1 47.71 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ II #
2 46.84 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ II KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
3 43.93 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. 2
4 42.93 RAWA Adam OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ III #
5 39.59 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. M
6 34.65 MENDYK Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
7 34.03 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
8 33.18 ŻYGIELEWICZ Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
Dysk (1.75) M
1 42.23 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof 2
2 41.02 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III B.D. 3
3 40.43 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ III
4 39.13 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
5 31.95 BOROWICZ-SKONIECZNY Sławomir KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
6 28.16 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ --
Dysk (2) M
1 38.04 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III
Młot (5) M
1 61.82 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 57.17 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III #
3 56.65 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj # Z/2077/11 2015 1
4 52.27 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj # Z/2074/11 2016 1
5 46.92 WÓJCIK Stanisław AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ IV
6 46.53 RAWA Adam OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ IV #
7 40.53 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV #
8 36.28 STEPNOWSKI Marek OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ --
9 32.22 ROZUM Maciej RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ V #
Młot (6) M
1 61.58 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 57.87 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ II
3 52.86 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ II B.D. BEZ
Oszczep (700) M
1 43.50 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V #
2 42.66 PIˇTKOWSKI Radomir KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
3 32.51 STOBIECKI Igor RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V
4 30.06 DUDZIŃSKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
Oszczep (800) M
1 65.73 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 58.45 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U20 MZ II
3 54.25 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III
4 44.25 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
5 35.90 PIˇTKOWSKI Bartłomiej KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.8495571613312 sekund