Koszalin 17.09.2010
VIII Zachodniopomorskie Igrzyska LZS
60 m K
1 7.97 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U20 PD +0.3 -- SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
2 10.10 PUCH Karolina MKS Olimp Łobez 01 U12 ZP +0.3 --
3 11.79 DIAKUN Klaudia STS Pomerania Szczecinek 01 U12 ZP +0.3 -- #
4 11.88 SUCHOCKA Wiktoria STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP +0.3 -- #
5 12.37 SŁOMIŃSKA Wiktoria STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP +0.3 --
6 12.69 IWAŃSKA Alicja STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP +0.3 --
7 13.30 URBANEK Agnieszka STS Pomerania Szczecinek 97 U14 ZP +0.3 --
8 14.88 RUSAK Ewa STS Pomerania Szczecinek 00 U12 ZP +0.3 --
100 m K
1 s 1 12.53 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U20 PD +0.4 II SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
2 s 1 13.44 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP +0.4 IV
3 s 1 14.43 LEWANDOWSKA Kamila KL Bałtyk Koszalin 96 U16 ZP +0.4 V
4 s 1 14.74 WĘZIK Dagmara MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP +0.4 --
5 s 1 15.27 KOŁODYŃSKA Anna MKS Olimp Łobez 98 U14 ZP +0.4 --
1 s 2 13.59 ¦LUZ Kamila MKS Olimp Łobez 96 U16 ZP +0.9 IV
2 s 2 15.85 KIELAN Joanna MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP +0.9 --
3 s 2 15.89 KOSICKA Joanna STS Pomerania Szczecinek 97 U14 ZP +0.9 --
400 m K
1 76.68 FABISIAK Katarzyna MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP --
2 78.84 STROJNA Monika MKS Olimp Łobez 96 U16 ZP --
3 90.72 WI¦NIEWSKA Izabela MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP --
600 m K
1 1:50.95 DRĘTKIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP -- #
2 1:59.53 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0300/11 2016 BEZ
3 2:04.04 KUSIEWICZ Maria MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP --
4 2:07.76 BOŁDYSZ Mariola STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP -- KLESZOWSKI Leszek # 4
5 2:09.30 MAZUR Klaudia STS Pomerania Szczecinek 97 U14 ZP --
6 2:10.86 DRĘTKIEWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP -- #
7 2:12.05 HADAŁA Marika STS Pomerania Szczecinek 97 U14 ZP --
100 m pł MŁ K
3 18.32 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP -0.8 V
100 m pł J MŁ K
2 16.63 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -0.8 III B.D. BEZ
100 m pł K
1 15.30 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U23 ZP -0.8 II B.D. # 2
Wzwyż K
1 1.55 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP III B.D. BEZ
2 1.40 KOCIK Sandra MKS Olimp Łobez 96 U16 ZP V
3 1.40 DEUTER Laura MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP V
W dal K
1 4.54 DEUTER Laura MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP +1.3 V
2 4.26 WĘZIK Dagmara MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP +1.0 --
3 4.09 KIELAN Joanna MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP +0.3 --
4 4.08 KOŁODYŃSKA Anna MKS Olimp Łobez 98 U14 ZP +1.0 --
5 3.89 WI¦NIEWSKA Izabela MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP 0.0 --
Kula (3) K
1 10.10 NOWICKA Anna MKS Olimp Łobez 95 U16 ZP IV
2 7.85 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP --
3 7.77 LATAWIEC Grażyna MKS Olimp Łobez 95 U16 ZP --
4 7.72 KŁOSOWIAK Anna MKS Olimp Łobez 95 U16 ZP --
5 7.28 KAMIŃSKA Małgorzata STS Pomerania Szczecinek 97 U14 ZP --
Kula (4) K
1 9.12 WDOWIAK Anna STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP IV #
2 9.08 ZDANOWSKA Joanna STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP IV
Oszczep (600) K
1 30.52 PASZKO Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 95 U16 ZP IV
2 27.75 NOWICKA Anna MKS Olimp Łobez 95 U16 ZP V
3 21.33 TURZYŃSKA Alicja MKS Olimp Łobez 95 U16 ZP --
60 m M
1 s 1 7.19 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.9 -- #
2 s 1 7.32 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +0.9 --
3 s 1 7.51 ROKOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP +0.9 --
4 s 1 7.54 POLEWIAK Kacper KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +0.9 --
5 s 1 7.59 BARAŃSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP +0.9 --
6 s 1 7.96 STASZAK Patryk niest. Szczecin # 78 Sen ZP +0.9 --
1 s 2 10.21 SUCHOCKI Jakub STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP +1.2 --
2 s 2 10.41 SYMONOWICZ Igor STS Pomerania Szczecinek 00 U12 ZP +1.2 -- #
3 s 2 10.92 UMIŃSKI Mateusz STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP +1.2 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/3522/19 2019
4 s 2 10.96 STOŁPIAK Mateusz STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP +1.2 -- #
5 s 2 11.05 WASILEWSKI Adrian STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP +1.2 -- JUNIEWICZ Jakub Z/4122/19 2019
6 s 2 11.07 STYPA Krzysztof STS Pomerania Szczecinek 00 U12 ZP +1.2 -- #
7 s 2 11.62 NASŁANIEC Michał STS Pomerania Szczecinek 99 U12 ZP +1.2 --
8 s 2 12.54 DIAKUN Maciej STS Pomerania Szczecinek 01 U12 ZP +1.2 -- #
100 m M
1 s 1 11.17 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.1 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 s 1 11.34 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.1 III #
3 s 1 11.49 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP -0.1 III
4 s 1 11.51 ROKOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP -0.1 III
5 s 1 11.86 BARAŃSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP -0.1 IV
6 s 1 11.89 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.1 IV
7 s 1 12.66 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP -0.1 --
1 s 2 11.69 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +0.4 III
2 s 2 12.02 POLEWIAK Kacper KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +0.4 IV
3 s 2 12.07 KUBACKI Mateusz STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.4 IV TOBOŁA Roman # 4
4 s 2 13.29 STASZAK Patryk niest. Szczecin # 78 Sen ZP +0.4 --
5 s 2 13.48 KRASUSKI Sebastian MKS Olimp Łobez 94 U18 ZP +0.4 --
6 s 2 13.71 PRUCHNIEWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 96 U16 ZP +0.4 -- #
7 s 2 13.79 STYPA Stanisław STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP +0.4 -- #
1 s 3 12.53 DOBROWOLSKI Maciej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.2 -- #
2 s 3 12.79 MAJ Grzegorz MKS Junior Złocieniec 97 U14 ZP -0.2 -- #
3 s 3 12.97 BŁASZKIEWICZ Tomasz niest. Szczecin # 94 U18 ZP -0.2 --
4 s 3 12.99 JASKULSKI Dawid STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.2 --
5 s 3 13.02 KU¦TA Mateusz niest. Szczecin # 94 U18 ZP -0.2 --
6 s 3 17.79 CHODAN Michał STS Pomerania Szczecinek 96 U16 ZP -0.2 --
7 s 3 15.02 SZYMAŃSKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 96 U16 ZP -0.2 --
400 m M
1 54.67 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP IV
2 55.07 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP --
3 56.28 WOŁEK Mateusz STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- TOBOŁA Roman # BEZ
4 58.75 GRYNKIEWICZ Adam MKS Olimp Łobez 93 U18 ZP -- #
5 63.76 KRECZKO Michał MKS Olimp Łobez 95 U16 ZP --
1000 m M
1 2:43.48 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP --
2 2:58.39 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 U18 ZP -- BARANSKI Boguslaw B.D. # Z/0774/11 2019 BEZ
3 3:03.52 GESSEL Grzegorz MKS Junior Złocieniec 96 U16 ZP --
4 3:11.65 GRZELAK Tomasz MKS Olimp Łobez 96 U16 ZP --
5 3:15.32 KUBALAK Alan LKS Pomorze Stargard # 96 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew 4
6 3:15.94 BICHUN Mateusz niest. Szczecin # 93 U18 ZP --
110 m pł MŁ M
3 21.07 KRECZKO Michał MKS Olimp Łobez 95 U16 ZP +0.6 --
110 m pł J MŁ M
1 13.90 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.7 I JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
3 15.17 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.7 III
4 15.82 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM +0.7 IV
6 18.18 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.6 -- #
110 m pł M (99.1) M
2 14.46 DIAK Mateusz SKLA Słupsk 91 U20 PM +0.7 I #
5 15.67 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +0.7 II #
110 m pł M
1 15.52 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP +0.6 II
2 18.51 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB +0.6 -- #
Wzwyż M
1 1.85 ANTCZAK Sławomir LKS Olimpic Szczecin 90 U23 ZP III
2 1.70 FRANCZUK Szymon MKS Olimp Łobez 95 U16 ZP V
3 1.65 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- #
4 1.50 WALKOWIAK Michał MKS Junior Złocieniec 97 U14 ZP --
W dal M
1 6.44 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP +0.3 III
2 6.20 CZUPIEL Paweł STS Pomerania Szczecinek 85 Sen ZP +1.4 --
3 6.09 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.2 IV #
4 5.72 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB +1.1 -- #
5 5.30 KRASUSKI Sebastian MKS Olimp Łobez 94 U18 ZP +1.2 --
6 4.82 KU¦TA Mateusz niest. Szczecin # 94 U18 ZP +1.0 --
7 4.68 STYPA Stanisław STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP +1.0 -- #
Kula (5) M
1 13.01 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP IV OLSZEWSKI Radosław 3
Kula (6) M
1 11.48 SUBKOWSKI Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP IV
2 9.61 BICHUN Mateusz niest. Szczecin # 93 U18 ZP --
3 8.03 PORZEZIŃSKI Tomasz niest. Szczecin # 93 U18 ZP --
Oszczep (600) M
1 42.55 JA¬WIŃSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 95 U16 ZP IV
2 38.63 PNIEWSKI Michał MKS Olimp Łobez 96 U16 ZP V
3 33.31 LACHOWSKI Sebastian MKS Junior Złocieniec 97 U14 ZP --
4 30.40 DACKIEWICZ Wiktor KL Bałtyk Koszalin 95 U16 ZP --
Oszczep (800) M
1 44.07 SUBKOWSKI Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1557309627533 sekund