Trnava (SVK) 25.09.2010
100 m K
2 e 1 13.23 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź 93 U18 LD 0.0 IV WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
5 e 1 13.78 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD 0.0 IV
2 f 13.21 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź 93 U18 LD -1.1 IV WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
4 f 13.78 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD -1.1 IV
200 m K
1 25.29 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD -1.3 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
3 26.57 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD -1.3 III BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
400 m K
1 58.61 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II
2 59.12 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD III
W dal K
2 5.20 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD +1.2 III
3 5.09 DRABIK Justyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM +0.1 IV DZIĄBA Boguslaw # Z/0113/11 2016 3
4 4.87 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź 93 U18 LD 0.0 IV WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
5 4.78 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD +0.4 --
9 4.49 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD +0.9 -- #
Kula (4) K
4 9.32 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD -- B.D. B.D. 2
5 9.26 FURMAN Daria MKLA Łęczyca 94 U18 LD IV
7 7.66 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD --
9 6.13 FILIPIAK Joanna MUKS Park Zduńska Wola 90 U23 LD --
Dysk (1) K
3 40.29 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD II B.D. B.D. 2
4 30.84 FURMAN Daria MKLA Łęczyca 94 U18 LD IV
5 25.50 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD --
8 16.39 FILIPIAK Joanna MUKS Park Zduńska Wola 90 U23 LD --
Młot (4) K
1 46.08 FILIPIAK Joanna MUKS Park Zduńska Wola 90 U23 LD II
3 41.33 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD III
8 19.58 FURMAN Daria MKLA Łęczyca 94 U18 LD --
9 17.90 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD -- B.D. B.D. 2
Oszczep (600) K
1 32.65 FURMAN Daria MKLA Łęczyca 94 U18 LD IV
2 27.80 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD -- B.D. B.D. 2
8 17.84 FILIPIAK Joanna MUKS Park Zduńska Wola 90 U23 LD --
9 17.62 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD --
100 m M
1 e 2 11.46 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD 0.0 III MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
2 e 2 11.74 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD 0.0 III ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
3 e 2 11.90 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD 0.0 IV ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2019 2
4 e 2 12.00 SZCZEPANIAK Kamil AZS Łódź 93 U18 LD 0.0 IV
1 e 3 11.08 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD 0.0 II
2 e 3 11.35 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD 0.0 III
3 e 3 11.80 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD 0.0 -- B.D. 3
1 f 10.99 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD -1.0 II
2 f 11.30 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD -1.0 II
3 f 11.47 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD -1.0 III MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
200 m M
1 s 1 23.15 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD -1.0 III MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
1 s 2 22.24 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD -1.8 II
3 s 2 24.08 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD -1.8 IV
5 s 2 24.31 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD -1.8 IV B.D. # 3
1 f 22.24 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD 0.0 II
2 f 23.15 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD 0.0 III MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
6 f 24.08 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD 0.0 IV
8 f 24.31 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD 0.0 IV B.D. # 3
400 m M
2 49.76 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2019 2
3 50.44 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD II
800 m M
1 2:00.56 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
W dal M
1 7.33 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów # 91 U20 LD +0.3 I B.D. # Z/4261/11 2019 1
3 6.74 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD +1.5 III ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
5 6.31 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD +0.6 III B.D. # 3
7 6.01 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD +1.0 -- B.D. 3
10 5.43 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD +0.7 --
Kula (7.26) M
3 13.42 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
4 13.13 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD III
5 11.49 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz 93 U18 LD IV KARMELITA Sławomir # Z/0758/11 2014 1
7 9.53 MACIEJEWSKI Maciej MKS Zduńska Wola # 93 U18 LD --
Dysk (2) M
1 44.02 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD II
4 38.24 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD III
7 33.49 MACIEJEWSKI Maciej MKS Zduńska Wola # 93 U18 LD IV
8 24.03 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz 93 U18 LD -- KARMELITA Sławomir # Z/0758/11 2014 1
Młot (7.26) M
2 48.77 MACIEJEWSKI Maciej MKS Zduńska Wola # 93 U18 LD II
6 24.69 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD --
7 23.63 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD --
8 22.78 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz 93 U18 LD -- KARMELITA Sławomir # Z/0758/11 2014 1
Oszczep (800) M
2 56.69 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz 93 U18 LD II KARMELITA Sławomir # Z/0758/11 2014 1
5 37.65 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD --
6 36.41 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD --
8 27.05 MACIEJEWSKI Maciej MKS Zduńska Wola # 93 U18 LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.88290786743164 sekund