Spała 10.01.2003
200 m K
1 25.51 MINDA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL II
1 25.97 KORNAS Anna AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL II
2 25.53 NOSZCZYK Martyna CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL II
2 26.19 FRˇCZEK Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL II
3 27.49 KOZUBA Katarzyna AZS-AWF Katowice 86 U18 SL IV
4 28.09 KUCHARSKA Joanna KS Sprint Bielsko-Biała # 87 U18 SL IV
5 28.09 ANDROSZ Beata TS AKS Chorzów # 87 U18 SL IV
300 m K
1 40.65 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
1 43.56 JAKSA Anna AZS-AWF Katowice 88 U16 SL III
2 41.57 FICK Ewelina TS AKS Chorzów # 86 U18 SL --
2 44.45 ROZMYSŁOWSKA Aleksandra MKS-MOSM Bytom 88 U16 SL III
3 43.77 RYDZ Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL --
4 45.03 BITNEROWICZ Bożena MKS Górnik w Zabrzu # 88 U16 SL IV
5 45.16 BARTU¦ Maja UKS Olimpia Zabrze # 88 U16 SL IV
6 46.20 MAJ Agnieszka niest. Katowice # 89 U16 SL IV B.D.
600 m K
1 1:38.97 BADURA Klaudia KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA --
1 1:42.33 SIEDLOK Matylda MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U16 SL III
2 1:39.08 SMÓŁKA Aleksandra TS AKS Chorzów # 87 U18 SL --
1000 m K
1 2:58.23 WI¦NIOWSKA Monika WLKS Nowe Iganie # 84 U20 MZ -- #
1 3:00.43 DEPTUŁA Magdalena TS AKS Chorzów # 87 U18 SL --
2 3:00.46 TOMASZEK Żaneta TS AKS Chorzów # 86 U18 SL --
3 3:06.65 HANDZLIK Dagmara KS Sprint Bielsko-Biała # 86 U18 SL --
4 3:08.03 CIWIS Ewelina TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 87 U18 SL --
5 3:09.85 SZTYKIEL Dagna AZS-AWF Katowice # 87 U18 SL -- #
2000 m K
1 6:14.90 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL --
2 6:24.61 KU¦ Joanna AZS-AWF Katowice 84 U20 SL --
3 6:43.80 JARAWKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL -- B.D. 3
4 6:44.26 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL --
5 7:30.81 SZCZYRK Katarzyna UKS Olimp Mazańcowice # 85 U20 SL --
Tyczka K
1 3.70 OLKO-MASSEY Anna MKL Szczecin # 84 U20 ZP I #
2 3.60 HUCULAK Anna AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL I
3 3.00 KŁAPTOCZ Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS II
4 2.60 SZNYR Agata UKS Olimp Mazańcowice # 88 U16 SL IV
200 m M
1 22.59 LOCH Maciej niest. Katowice # 85 U20 SL II
1 24.42 PENDZIAŁEK Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz # 86 U18 SL --
2 22.91 JELONEK Michał TS AKS Chorzów # 84 U20 SL III
3 22.99 GRZONKA Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz # 84 U20 SL III
3 24.76 JUSZCZYK Adam CKS Budowlani Częstochowa # 87 U18 SL --
4 23.43 WIDERA Marek TS AKS Chorzów # 84 U20 SL III
5 23.59 DUDKA Sławomir CKS Budowlani Częstochowa # 85 U20 SL III
300 m M
1 37.70 KALETA Kamil MKS-MOSM Bytom 87 U18 SL --
1 37.91 KORNOBIS Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U16 SL III
2 37.71 NABIAŁEK Przemysław CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL --
2 38.90 GÓRNIAK Daniel LUKS Konopiska # 88 U16 SL III B.D.
2 40.72 TACIAK Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL V
3 38.59 PUCZYŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa # 87 U18 SL --
3 39.22 MYNC Adam MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U16 SL IV
3 41.21 JĘDRZEJ Mateusz UKS Kusy Chorzów # 89 U16 SL V B.D.
4 39.56 GˇGOROWSKI Bartłomiej UKS 50 Częstochowa 89 U16 SL IV LAMCH Czesław #
4 42.06 PAWEŁ Mirosław MMKS D±browa Górnicza 89 U16 SL V
5 39.70 WINKLER Bojan MMKS D±browa Górnicza 88 U16 SL IV
5 42.22 KRIST Dawid MKS-MOSM Bytom 89 U16 SL V
6 39.77 GORZKOWSKI Andrzej MMKS D±browa Górnicza 88 U16 SL IV
6 42.35 KOPYTKO Adam TS AKS Chorzów # 89 U16 SL V
7 39.87 HEBDOWSKI Kamil MKS-MOSM Bytom 88 U16 SL IV
8 39.97 MRÓZ Michał MMKS D±browa Górnicza 88 U16 SL IV
9 40.45 BˇK Karol niest. Katowice # 88 U16 SL IV B.D.
800 m M
1 1:58.42 OLANISZYN Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz # 84 U20 SL III
2 1:59.17 URBANIK Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa # 85 U20 SL III
3 2:01.36 WDOWIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL III
4 2:02.10 WIENCIRZ Tomasz MKS-MOSM Bytom 85 U20 SL IV
1000 m M
1 2:34.43 NIKIEL Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz # 87 U18 SL --
1 2:46.71 DOMBEK Łukasz UKS Hajduki Chorzów # 88 U16 SL IV B.D.
2 2:35.86 SKOCZYŃSKI Łukasz WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U18 DS --
2 2:46.91 KURYLAS Maciej MKS-MOSM Bytom 88 U16 SL IV
3 2:40.97 BARON Arkadiusz AZS-AWF Katowice 87 U18 SL --
3 2:48.48 WOCH Daniel CKS Budowlani Częstochowa # 88 U16 SL IV B.D. # 2
4 2:41.43 GÓRAL Radosław CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL --
4 2:50.09 SOBCZAK Michał GKS Piast Gliwice # 88 U16 SL V
5 2:42.42 PAWUSZ Michał AZS-AWF Katowice 86 U18 SL --
5 2:54.82 KOSTKA Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U16 SL V
6 2:44.19 WYLĘŻEK Łukasz MKS-MOSM Bytom 86 U18 SL --
6 2:57.92 POPEK Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL V
1500 m M
1 4:02.90 GRZEGORCZYK Artur KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA III
2 4:02.95 ROLNIK Robert GKS Piast Gliwice # 84 U20 SL III
3 4:03.21 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 U20 SL III B.D. Z/2342/11 2019 3
4 4:03.60 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 84 U20 SL III PAŁKA Piotr # Z/1643/11 2020 2
5 4:08.19 LAKSA Dariusz WKB Meta Lubliniec # 84 U20 SL III B.D. Z/1626/11 2020 BEZ
6 4:16.36 SIORAK Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz # 84 U20 SL IV
7 4:23.19 GRZONKA Mateusz LKS Kłos Olkusz # 86 U18 MA --
Tyczka M
4 3.10 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL --
Trójskok M
1 15.46 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL I
2 13.62 ŁUDZIEŃ Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL III
3 13.53 GARBACIAK Stefan MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0010378360748 sekund