Wrocław 06.09.2008
MMM
100 m K
1 s 1 12.24 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP 0.0 II
2 s 1 12.66 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II #
1 13.27 KRAK Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U16 DS 0.0 IV B.D. BEZ
3 13.31 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U16 LB 0.0 IV #
300 m K
1 s 1 41.78 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II #
2 s 1 43.81 GORAJ Kamila LLKS Osowa Sień 93 U16 LB III #
3 s 1 44.81 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin # 93 U16 DS III
1 s 2 44.35 WOJTKIEWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB III #
2 s 2 44.57 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U16 OP III #
3 s 2 44.59 BOROWIEC Klaudia MUKS Legnica 94 U16 DS III
600 m K
1 1:41.12 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III #
2 1:42.22 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U16 DS III
1000 m K
1 3:12.01 ANTKIEWICZ Laura LKS Górnik Wałbrzych # 93 U16 DS III #
2 3:13.13 OLSZOWY Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
3 3:13.65 LASKO Dorota LKS Górnik Wałbrzych # 93 U16 DS IV
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.81 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS 0.0 III #
2 s 1 15.89 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U16 DS 0.0 III
3 s 1 16.65 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS 0.0 III #
4 s 1 17.73 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS 0.0 V
5 s 1 17.95 RASAŁA Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica # 93 U16 DS 0.0 V #
1 s 2 17.80 BARTLEWSKA Kalina ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB 0.0 V #
300 m pł K
1 s 1 48.07 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U16 DS III
2 s 1 48.29 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS III #
3 s 1 49.21 JURASZEK Olga UKS Nowogrodziec 93 U16 DS III
4 s 1 49.37 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski # 94 U16 DS III #
5 s 1 49.75 KUPIŃSKA Gabriela MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS IV
1 s 2 50.38 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV
Wzwyż K
1 1.55 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III B.D. # 2
2 1.50 KWIATKOWSKA Dominika MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U16 DS IV
Tyczka K
1 2.80 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III B.D. # 2
2 2.20 HABAJ Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U16 DS V
3 1.90 RĘBAS Monika ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB --
4 1.70 GOŃCZOWSKA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB --
5 1.70 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U16 DS -- #
6 1.70 KUNA Anna SL GKS Olsza Olszyna # 93 U16 DS --
6 1.70 SIKORSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS --
6 1.70 BŁACHUT Magdalena MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS --
W dal K
1 5.18 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U16 LB 0.0 III #
2 5.16 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin # 93 U16 DS 0.0 III #
3 4.83 GORAJ Kamila LLKS Osowa Sień 93 U16 LB 0.0 IV #
Kula (3) K
1 11.42 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych # 94 U16 DS III #
2 11.18 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
3 10.45 HOŁOWNIA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV
4 10.28 ŚWITALSKA Paulina MLKS Agros Żary # 94 U16 LB IV #
5 10.15 KACPERSKA Monika MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS IV
6 9.98 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
7 9.95 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna # 93 U16 DS IV KORBUT Piotr 3
Dysk (0.75) K
1 34.10 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
2 33.83 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna # 93 U16 DS III KORBUT Piotr 3
3 31.51 ZARĘBSKA Joanna ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB IV #
4 30.95 SUJKA Paulina ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB IV B.D. BEZ
5 29.01 RUTYNA Patrycja MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
6 28.42 MARKOWSKA Magdalena LKS Polkowice 93 U16 DS IV PIERZCHALA Robert # Z/4384/11 2012 BEZ
7 27.51 SOTER Agata ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB V
Młot (3) K
1 36.74 WOSZCZYK Nikola MKS Osa Zgorzelec # 94 U16 DS IV #
2 36.57 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
3 35.69 WAJDA Monika MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS IV
4 34.17 KORDAS Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS V #
5 31.55 MAKUCH Karolina KS AZS AWF Wrocław # 94 U16 DS V
6 31.29 RUTYNA Patrycja MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS V #
7 29.38 HOŁOWNIA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB V
8 26.05 OMYLSKA Klaudia MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS --
9 24.05 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB --
Oszczep (600) K
1 39.04 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
2 32.86 BUDZIŁŁO Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV #
3 31.48 ZAMOJTEL Agnieszka LKS Polkowice 94 U16 DS IV PIERZCHALA Robert B.D. # Z/4391/11 2015 3
Chód 3 km K
1 18:33.86 ŁAWECKA Katarzyna LLKS Osowa Sień 93 U16 LB IV
2 19:42.69 GĄDEK Agata ULKS Muflon Bielawa # 93 U16 DS V
3 19:50.93 TWARDOWSKA Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U16 DS V #
4 20:09.51 GŁOWACKA Iwona UKS Sprint Legnica 93 U16 DS --
100 m M
1 s 1 11.07 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS 0.0 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
2 s 1 11.38 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP 0.0 III GÓRSKI Dariusz # Z/4258/11 2019
1 f 11.79 OPATRZYK Kamil LLKS Gubin 93 U16 LB 0.0 IV
2 f 11.87 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U16 MZ 0.0 IV B.D. #
1 11.89 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS 0.0 IV #
300 m M
1 s 1 37.40 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II B.D. # 3
2 s 1 37.54 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U16 DS III #
3 s 1 37.58 GUC Dominik LLKS Gubin 93 U16 LB III
4 s 1 37.86 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U16 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
5 s 1 39.78 ANTONOWICZ Patryk LKS Górnik Wałbrzych # 93 U16 DS IV
1 s 2 37.76 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
2 s 2 38.68 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U16 WP III B.D. B.D. # 2
1 s 3 39.58 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec # 94 U16 DS IV #
1 s 4 39.68 PARTYKA Julian MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
600 m M
1 1:27.95 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB II B.D. # BEZ
2 1:28.68 LITOWIŃSKI Kamil MKS Ekonomik Nysa # 89 U20 OP -- B.D.
3 1:30.50 KONIECPOLSKI Adrian MLKS Agros Żary # 94 U16 LB III
1000 m M
1 2:39.17 GOLIK Miłosz LLKS Osowa Sień 93 U16 LB III
1 2:39.17 GOLIK Miłosz LLKS Osowa Sień 93 U16 LB III
2 2:42.71 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB III
2 2:42.71 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB III
3 2:47.24 CHAŁUPCZAK Jakub SSMKS Parasol Wrocław # 93 U16 DS IV B.D. # 3
4 2:47.29 PIĘTKA Jakub LKS Lubusz Słubice # 93 U16 LB IV #
2000 m M
1 5:59.16 KĄS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II #
2 6:04.14 MATUSZCZAK Rafał LLKS Osowa Sień 94 U16 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1807/11 2017 1
3 6:09.40 KAZIMIEROWICZ Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U18 DS --
4 6:15.18 SUCHECKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U18 DS -- #
5 6:18.10 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych # 93 U16 DS IV #
110 m pł MŁ M
1 16.55 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS 0.0 III #
2 16.61 FEDOROWICZ Dawid ULKS Muflon Bielawa # 93 U16 DS 0.0 III
3 16.93 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS 0.0 III #
4 17.29 KATARYŃCZUK Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica # 93 U16 DS 0.0 IV
5 18.61 ROGACKI Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U16 DS 0.0 --
300 m pł M
1 s 1 40.47 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB II WALCZAK Zygmunt B.D. # Z/4076/11 2012
2 s 1 40.81 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS II #
3 s 1 41.59 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U16 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
4 s 1 42.83 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U16 DS III #
5 s 1 43.99 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS IV #
1 s 2 43.31 KOSZAŁKA Jacek MLKS Agros Żary # 94 U16 LB IV #
2 s 2 44.02 KATARYŃCZUK Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica # 93 U16 DS IV
3 s 2 45.75 ANTOS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U16 DS V
1 s 3 43.51 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS IV
2 s 3 43.79 NOWACKI Mateusz LLKS Osowa Sień 93 U16 LB IV
3 s 3 44.33 WIERSZUŁA Adam ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV
Wzwyż M
1 1.75 WALCZAK Andrzej ULKS Muflon Bielawa # 93 U16 DS IV
2 1.70 PIEKARNIK Bartosz MLKS Agros Żary # 93 U16 LB V #
Tyczka M
1 3.60 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB III
2 3.30 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB IV B.D. # BEZ
3 3.10 CHMIELEWSKI Michał MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS V #
4 3.00 PRYT Dawid MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS V
5 3.00 CERBIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB V
6 2.40 MOSKAŁOW Marian ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB --
7 2.40 PIOTROWSKI Sebastian ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB --
W dal M
1 6.35 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS 0.0 III #
2 6.10 BARSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin # 94 U16 DS 0.0 IV #
3 6.06 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U16 DS 0.0 IV B.D. # BEZ
4 6.00 OPATRZYK Kamil LLKS Gubin 93 U16 LB 0.0 IV
5 5.77 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB 0.0 V
Kula (4) M
1 15.63 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 14.92 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa # 93 U16 DS III #
3 14.64 GRODNICI Artur MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U16 DS III
4 14.54 SARKIS Konrad ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB III #
5 13.23 LUBIENIECKI Maciej ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV
Dysk (1) M
1 57.28 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 46.75 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS II #
3 43.52 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 93 U16 DS III #
4 39.29 RYBARCZYK Aleksander niest. Z.Góra # 93 U16 LB IV
5 39.12 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa # 93 U16 DS IV #
Młot (4) M
1 45.79 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS IV #
2 44.84 SOBOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS IV
3 42.25 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U16 OP V #
4 41.98 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 93 U16 DS V #
5 36.09 GANCEWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS V #
6 33.12 SARKIS Konrad ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB V #
Oszczep (600) M
1 52.33 RAJCZYK Paweł MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS III
2 49.29 BIEŃKOWSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III
3 47.19 LASKOWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 93 U16 LB IV
4 44.31 PAWELSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 93 U16 LB IV B.D. # 3
5 43.69 STRUŚ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
Chód 5 km M
1 31:54.49 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ V KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2019 1
2 32:01.75 BARTCZAK Andrzej SSMKS Parasol Wrocław # 93 U16 DS V
3 34:02.11 ŻABIEREK Kamil UKS Nowogrodziec 93 U16 DS --
4 35:58.70 KIJAK Adrian UKS Sprint Legnica 93 U16 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.3658480644226 sekund