Olsztyn 29 - 30.08.2008
Mistrzostwa AZS juniorów
100 m K
1 s 2 12.39 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +1.2 II #
2 s 2 12.58 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U20 PM +1.2 II #
1 s 6 12.86 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U16 WP -1.6 III #
1 f 12.32 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA 0.0 II #
2 f 12.61 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U20 PM 0.0 II #
3 f 12.79 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U16 WP 0.0 III #
400 m K
3 s 1 60.69 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U16 OP III #
6 s 1 63.82 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP IV
1 s 2 59.95 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 91 U18 WP III #
2 s 2 60.96 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP III #
1 s 3 62.15 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U16 LU IV B.D. # 2
1 s 4 60.58 BERKA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U18 WN III
1500 m K
1 4:33.18 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA II KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2019 M
2 4:46.51 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III B.D. # 3
3 4:48.03 SUDER Izabela KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA III #
100 m pł K
1 s 1 15.61 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ +0.3 II #
2 s 1 15.96 WOJCIECHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +0.3 III
1 s 2 14.38 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +0.7 I #
2 s 2 15.16 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ +0.7 II BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
3 s 2 15.74 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin 90 U20 LU +0.7 II B.D. B.D. BEZ
4 s 2 15.91 SKUPNIEWICZ Dobrawa KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP +0.7 III B.D.
Tyczka K
1 3.00 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM II #
W dal K
1 5.63 KOSZALIŃSKA Agata AZS Łódź 91 U18 LD +1.0 II
2 5.55 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +0.2 II #
3 5.39 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ +2.4 III #
4 5.30 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ +0.7 III
5 5.26 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U20 PM +1.0 III #
9 4.80 MICHALSKA Łucja MKS Truso Elbląg # 93 U16 WN +0.4 IV
Dysk (1) K
1 38.15 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U18 LU II B.D. # 1
2 36.85 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA III #
3 35.78 MECH Paulina AZS-AWF Katowice 89 U20 SL III
4 35.35 SZKLAREK Paulina AZS Łódź 89 U20 LD III #
5 34.86 STEFAŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 90 U20 SL III
6 34.25 RAJTAR Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III #
7 33.38 KUJAWA Karolina AZS UMCS Lublin 90 U20 LU III
8 32.86 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III
Młot (4) K
1 51.75 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U20 LU I
2 39.43 MECH Paulina AZS-AWF Katowice 89 U20 SL III
3 38.97 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U18 MZ III
100 m M
1 s 1 11.20 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ -0.8 II #
2 s 2 11.79 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA -0.3 IV
1 s 4 11.34 RESZKOWSKI Daniel KS AZS AWF Poznań # 92 U18 WP -0.3 III BIEDERMANN Roman Z/3940/11 2012 3
3 s 5 11.72 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U16 LU -2.6 III #
1 f 11.16 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ -1.5 II #
2 f 11.30 RESZKOWSKI Daniel KS AZS AWF Poznań # 92 U18 WP -1.5 II BIEDERMANN Roman Z/3940/11 2012 3
400 m M
1 s 1 48.36 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA I #
4 s 1 51.92 KULPA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA III #
4 s 2 55.05 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 93 U16 LU V
1 s 6 48.39 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I #
600 m M
1 1:30.52 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U16 WN III
1500 m M
2 4:00.22 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP II #
5 4:06.75 GIL Sebastian OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP III
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.81 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB +1.1 III
1 s 2 14.85 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM +0.3 II
2 s 2 15.32 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS +0.3 II B.D. # BEZ
3 s 2 15.39 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +0.3 II
4 s 2 15.46 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +0.3 II
5 s 2 16.29 PASTERNAK Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +0.3 III
2000 m prz M
1 5:56.67 KRAUZE Kamil niest. Warszawa # 87 U23 MZ -- #
2 5:56.77 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U20 SL I MARMUR Stanisław # Z/2967/11 2019 1
3 5:59.32 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U23 WN --
4 6:02.97 MIOTKE Damian KS Wejher Wejherowo # 88 U23 PM --
Tyczka M
1 4.80 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I #
2 4.60 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U20 ZP I #
3 4.20 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM II
W dal M
1 7.05 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM +2.0 II B.D. # Z/2560/11 2017 1
2 6.98 PASZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U20 LU +0.2 II #
3 6.90 KNUTELSKI Krystian AZS-PWSZ Gorzów 90 U20 LB +1.6 II
4 6.84 TOPOLIŃSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM +0.2 II #
7 6.47 STACHÓW Krzysztof AZS UMCS Lublin 93 U16 LU +0.2 III B.D. # 2
8 6.46 KLIMCZAK Adam AZS Łódź 91 U18 LD 0.0 III
9 6.39 CZAJKA Mateusz AZS UMCS Lublin 92 U18 LU +2.0 III B.D. # BEZ
Dysk (1.75) M
1 51.60 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ I
2 46.89 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM II #
3 45.15 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U20 MZ II #
4 41.55 JANKOWSKI Rafał AZS Łódź 89 U20 LD III #
5 41.06 DZIĘCIOŁ Paweł OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP III B.D. # 3
Oszczep (800) M
1 67.10 HAJDYSZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM I #
2 66.00 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U20 WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1
3 61.08 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2020 MM
4 56.75 KAMELA Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM II #
5 55.43 POLAŃSKI Sławomir KS AZS AWF Kraków # 84 Sen MA II
6 53.27 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ III #
7 51.14 SAŁABOŃ Wojciech AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.567948102951 sekund