Lubawka 28.04.2022
4. LubawkAthletics
60 m K
1 1 s 1 8.13 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +0.3 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
2 2 s 1 8.29 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +0.3 -- SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
3 3 s 1 8.45 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
4 4 s 1 8.49 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS +0.3 -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
1 5 s 2 9.04 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +0.6 -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK!
2 6 s 2 9.15 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +0.6 -- WOŚ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
3 7 s 2 9.42 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +0.6 -- SIERKA Ewa Z/2621/19 2022 LDK!
4 8 s 2 9.63 KARCZ Klaudia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +0.6 -- SIERKA Ewa Z/3025/22 2022 LDK!
1 1 s 3 8.36 PIWKO Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.7 -- KOTYNIA Hanna Z/1265/21 2022 LDK!
2 2 s 3 8.61 GŁÓD Maria SSMKS Parasol Wrocław 2009 U14 DS +1.7 -- B.D. Z/4937/21 2022 LDK!
3 3 s 3 8.69 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +1.7 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina URSZULAK Marcin , Z/13558/21 , 2022 LDK!
4 4 s 3 8.69 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP +1.7 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2022 LDK!
5 10 s 3 8.95 PASEK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP +1.7 -- WOLAK Magdalena Z/9267/21 2022 LDK!
6 12 s 3 9.09 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP +1.7 -- WOLAK Magdalena Z/0864/20 2022 LDK!
1 8 s 4 8.87 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS +1.4 -- KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2022 LDK!
2 11 s 4 9.00 KUNICKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP +1.4 -- WOLAK Magdalena Z/9266/21 2022 LDK!
3 14 s 4 9.23 OLSZAŃSKA Lilianna MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +1.4 -- KNULL Elżbieta Z/1003/21 2022 LDK!
4 17 s 4 9.28 ZAWADZKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS +1.4 -- WOŚ Michał Z/10264/21 2022 LDK!
5 18 s 4 9.29 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +1.4 -- URSZULAK Marcin Z/13755/21 2022 LDK!
1 7 s 5 8.80 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS +2.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2022
2 13 s 5 9.16 CZERWINSKA Hani KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +2.7 -- B.D. Z/3110/22 2022 BEZ
3 15 s 5 9.24 WALKOWICZ Vanessa MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +2.7 -- KNULL Elżbieta Z/6129/21 2022 LDK!
4 20 s 5 9.32 LIPIŃSKI Isabella MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +2.7 -- KNULL Elżbieta B.D. Z/0808/21 2022 LDK!
5 21 s 5 9.34 GRAJ Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +2.7 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5288/21 2022 LDK!
6 30 s 5 9.80 ZIĘTAL Kornelia MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +2.7 -- KNULL Elżbieta Z/0815/21 2022 LDK!
1 26 s 6 9.71 SZAFRAŃSKA Ewa MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +0.9 -- KNULL Elżbieta Z/3097/22 2022
2 29 s 6 9.80 KUCHARZ Gabriela Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +0.9 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13769/21 2022 LDK!
3 31 s 6 9.84 PREJBISZ Anna KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +0.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2862/22 2022
4 35 s 6 10.12 STĘPIEŃ Marta Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.9 -- URSZULAK Marcin Z/14333/21 2022 LDK!
5 38 s 6 10.48 MATYSIK Hanna KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS +0.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3105/22 2022
6 40 s 6 10.72 PIETRZAK Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2011 U12 DS +0.9 -- OŁYNIEC Krystyna Z/3120/22 2022 LDK!
1 9 s 7 8.71 LATOŃ Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +2.4 -- KNULL Mariusz Z/6127/21 2022 LDK!
2 19 s 7 8.88 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +2.4 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13754/21 2022 LDK!
3 16 s 7 9.24 BANASIEWICZ Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS +2.4 -- OŁYNIEC Krystyna Z/12735/21 2022 LDK!
4 5 s 7 9.31 KOMAR Kornelia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +2.4 -- B.D. Z/3145/22 2022
5 27 s 7 9.74 DOMAGAŁA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +2.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2866/22 2022
6 34 s 7 10.06 REUTT Maja KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS +2.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2868/22 2022
1 6 s 8 8.78 ANDRZEJEWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +1.9 -- URSZULAK Marcin Z/13753/21 2022 LDK!
2 23 s 8 9.53 WĄGROWSKA Maja Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +1.9 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13768/21 2022 LDK!
3 24 s 8 9.55 KAŁUŻA Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS +1.9 -- OŁYNIEC Krystyna Z/12736/21 2022 LDK!
4 25 s 8 9.61 BEZMALA Kateryna KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +1.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2870/22 2022
5 28 s 8 9.76 KAPTUREK Amelia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +1.9 -- B.D. Z/3147/22 2022
6 33 s 8 9.92 STANISŁAWSKA Eugenia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +1.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3144/22 2022
1 22 s 9 9.41 TALAGA Laura Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +1.2 -- URSZULAK Marcin Z/2457/22 2022 LDK!
2 32 s 9 9.90 BOCHNIA Kornelia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS +1.2 -- OŁYNIEC Krystyna Z/3115/22 2022 LDK!
3 36 s 9 10.25 ZIMOCH Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS +1.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2871/22 2022
4 37 s 9 10.41 WOŹNIAK Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS +1.2 -- OŁYNIEC Krystyna Z/3121/22 2022 LDK!
5 39 s 9 10.66 SNACKA Elżbieta MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +1.2 -- KNULL Elżbieta Z/3096/22 2022 LDK!
6 41 s 9 11.42 NOWAK Kaja Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +1.2 -- URSZULAK Marcin Z/14607/21 2022 LDK!
100 m K
1 1 s 1 13.16 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +1.3 III SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
2 2 s 1 13.17 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +1.3 III KNULL Mariusz Z/0812/21 2022 LDK!
3 3 s 1 13.31 DOMANIECKA Zofia MLKS Sokół Lubin 2004 U20 DS +1.3 IV B.D. Z/6849/21 2022
4 7 s 1 14.13 FICYGOWSKA Aleksandra Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB +1.3 V SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13673/21 2022 LDK!
5 14 s 1 14.75 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +1.3 -- WOŚ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
1 4 s 2 13.54 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +1.0 IV KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
2 6 s 2 13.69 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS +1.0 IV SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
3 9 s 2 14.38 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.0 V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
4 11 s 2 14.47 KRUCZKOWSKA Zuzanna MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS +1.0 -- KNULL Mariusz Z/0861/21 2022
5 13 s 2 14.60 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +1.0 -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK!
1 10 s 3 14.41 DZIURZYŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +1.0 V KOTYNIA Hanna KOTYNIA Hanna , Z/1245/21 , 2022 LDK!
2 12 s 3 14.59 PRIADKO Lolita MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS +1.0 -- KNULL Mariusz Z/2766/22 2022
3 15 s 3 15.08 TKACZYK Roksana LKS Polkowice 2007 U16 DS +1.0 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1787/21 2022
4 16 s 3 15.16 AUGUSTYNIAK Lena Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB +1.0 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13767/21 2022 LDK!
5 17 s 3 15.26 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +1.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
1 5 s 4 13.58 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.1 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
2 8 s 4 14.37 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS +0.1 V SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2022
3 18 s 4 15.48 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB +0.1 -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2022 LDK!
4 19 s 4 15.88 KARCZ Klaudia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +0.1 -- SIERKA Ewa Z/3025/22 2022 LDK!
150 m K
1 2 s 1 19.54 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
2 5 s 1 22.91 PASEK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/9267/21 2022 LDK!
3 8 s 1 23.59 ZAWADZKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -- WOŚ Michał Z/10264/21 2022 LDK!
4 9 s 1 23.90 ALEKSIUŃ Tamara KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- B.D. Z/3185/22 2022 BEZ
1 1 s 2 18.56 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS -- KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
2 4 s 2 22.58 WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS -- WOŚ Michał Z/1785/19 2022 LDK!
3 6 s 2 23.20 URBAŃSKA Kaja KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- B.D. Z/3111/22 2022
1 3 s 3 20.39 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
2 7 s 3 23.51 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
3 10 s 3 24.99 PREJBISZ Anna KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2862/22 2022
4 11 s 3 25.03 STANISŁAWSKA Eugenia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3144/22 2022
300 m K
1 1 s 1 44.16 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2022 LDK!
2 11 s 1 46.26 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
3 12 s 1 46.93 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
1 2 s 2 44.52 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS III KNULL Mariusz Z/0812/21 2022 LDK!
2 5 s 2 44.99 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
3 18 s 2 47.90 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0957/19 2022 LDK!
1 4 s 3 44.71 ICIASZEK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS III STYŚ Janusz Z/1250/21 2022 LDK!
2 9 s 3 46.15 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
3 14 s 3 47.21 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
4 22 s 3 48.21 KĘDER Gabriela LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS V STYŚ Janusz Z/1252/21 2022 LDK!
1 13 s 4 47.06 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
2 19 s 4 48.01 PARYS Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/3940/20 2022 LDK!
3 26 s 4 50.85 SPICH Amelia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0555/21 2022 LDK!
4 28 s 4 51.42 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK!
1 15 s 5 47.49 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS V STYŚ Janusz Z/1248/21 2022 LDK!
2 23 s 5 48.59 NOWIK Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/12816/21 2022 LDK!
3 29 s 5 52.15 LECH Kornelia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0580/21 2022 LDK!
4 31 s 5 52.94 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2022 LDK!
1 20 s 6 48.07 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2022
2 27 s 6 51.05 KACZMAREK Karina MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/0092/21 2022 LDK!
3 37 s 6 56.23 SUCHECKA Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/12960/21 2022 LDK!
4 38 s 6 56.88 SZPYTKO Karolina MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/0099/21 2022 LDK!
1 7 s 7 45.45 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary 2006 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2022 LDK!
2 8 s 7 45.66 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/5048/18 2022 LDK!
3 24 s 7 49.38 WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS -- WOŚ Michał Z/1785/19 2022 LDK!
4 36 s 7 55.42 KARCZ Klaudia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/3025/22 2022 LDK!
1 10 s 8 46.20 GŁÓD Maria SSMKS Parasol Wrocław 2009 U14 DS IV B.D. Z/4937/21 2022 LDK!
2 17 s 8 47.84 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS V KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2022 LDK!
3 34 s 8 53.58 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/1391/20 2022 LDK!
4 40 s 8 57.37 LUDWIŃSKA Linda MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Elżbieta Z/3095/22 2022 LDK!
1 3 s 9 44.62 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS III STYŚ Janusz Z/2398/22 2022 LDK!
2 6 s 9 45.36 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2022
3 39 s 9 57.03 KOMAR Kornelia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- B.D. Z/3145/22 2022
1 21 s 10 48.09 DRĄŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V STYŚ Janusz Z/1244/21 2022 LDK!
2 32 s 10 53.14 URBAŃSKA Kaja KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- B.D. Z/3111/22 2022
3 35 s 10 55.07 BARTNICKA Pola LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/14204/21 2022 LDK!
1 16 s 11 47.70 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/5048/18 2022 LDK!
2 25 s 11 50.07 WILIŃSKA Blanka LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- LDK!
3 30 s 11 52.65 KAPTUREK Amelia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- B.D. Z/3147/22 2022
4 33 s 11 53.51 CZERWINSKA Hani KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- B.D. Z/3110/22 2022 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:32.01 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
2 2 s 1 1:32.90 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/1198/17 2022 LDK!
3 3 s 1 1:38.78 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2231/18 2022 LDK!
4 4 s 1 1:42.46 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK!
5 5 s 1 1:43.09 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:44.67 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:44.73 BOROWSKA Kinga SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0521/20 2022 LDK!
8 8 s 1 1:45.53 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 1:46.24 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
10 10 s 1 1:49.77 FRĄCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
11 11 s 1 1:53.67 HARASYM Michalina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6760/21 2022
12 12 s 1 1:55.01 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/9264/21 2022 LDK!
13 13 s 1 1:57.45 WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS -- WOŚ Michał Z/1785/19 2022 LDK!
1 s 2 1:53.87 BUŁKOWSKA Sara SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/1077/21 2022 LDK!
2 s 2 1:57.78 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1080/19 2022 LDK!
3 s 2 2:01.01 LISOWSKA Hanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0383/19 2022 LDK!
4 s 2 2:01.12 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
5 s 2 2:01.72 GRABOWIECKA Kamila KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/1893/21 2022 BEZ LDK!
6 s 2 2:02.08 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
7 s 2 2:43.83 ALEKSIUŃ Tamara KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- B.D. Z/3185/22 2022 BEZ
1 s 3 2:00.49 SABAŁA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/5355/21 2022 LDK!
2 s 3 2:08.16 WÓJTOWICZ Marlena MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Elżbieta Z/0813/21 2022 LDK!
3 s 3 2:11.39 JASTRZEBSKA Magda KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- KUSTRA Mateusz Z/10297/21 2022 BEZ
4 s 3 2:17.98 MROWIEC Łucja KS SMS Szklarska Poręba 2010 U14 DS -- B.D. Z/3100/22 2022 LDK!
1 1 s 4 2:04.62 DOMAGAŁA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2866/22 2022
2 2 s 4 2:05.77 ROSTKOWSKA Olga KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/6684/21 2022 LDK!
3 3 s 4 2:21.39 PŁACHTA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- STYŚ Janusz Z/14737/21 2022 LDK!
4 4 s 4 2:29.10 JURGIEWICZ Julia LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- STYŚ Janusz Z/2845/22 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:01.64 LUBIŃSKA Oliwia KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/1981/18 2022 LDK!
2 2 s 1 3:23.66 OGRODNIK Alicja MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP V KOŁODZIEJ Tomasz Z/10002/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:34.77 SOBIERAŃSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/6634/21 2022 LDK!
80 pł K
1 s 1 13.22 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +0.2 IV OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
  s 1 DNF SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +0.2 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.51 KĘPIŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS +1.7 -- KOTYNIA Hanna Z/1276/21 2022 LDK!
2 2 s 1 13.94 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.7 -- KOTYNIA Hanna Z/14154/21 2022 LDK!
3 3 s 1 15.02 GRAJ Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +1.7 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5288/21 2022 LDK!
4 4 s 1 15.04 KRAWIEC Julia MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U14 DS +1.7 -- BIALIC Katarzyna Z/5260/21 2022 LDK!
5 5 s 1 15.97 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB +1.7 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 48.19 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
2 2 s 1 50.45 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 55.95 FICYGOWSKA Aleksandra
ANDRZEJEWSKA Hanna
BAWOROWSKA Anna
URSZULAK Blanka
Akademia Biegowa Żary 2007
2009
2010
2009
U16 LBU -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina
URSZULAK Marcin
SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina
SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina URSZULAK Marcin
Z/13673/21
Z/13753/21
Z/13754/21
, Z/13558/21
2022
2022
2022
, 2022




2 2 s 1 59.85 AUGUSTYNIAK Lena
BOGDANOWICZ Julia
FIRGANEK Teresa
WĄGROWSKA Maja
Akademia Biegowa Żary 2008
2009
2008
2010
U16 LBU -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina
URSZULAK Marcin
URSZULAK Marcin
SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina
Z/13767/21
Z/13755/21
Z/13764/21
Z/13768/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF DRĄŻEK Oliwia
NOWIK Lena
WILIŃSKA Blanka
HOFFMAN Hanna
LKS Górnik Wałbrzych 2008
2009
2008
2010
U16 DOL -- STYŚ Janusz
STYŚ Janusz

STYŚ Janusz
Z/1244/21
Z/12816/21
Z/1248/21
2022
2022
2022



  s 1 DNF DUROWA Olena
ICIASZEK Kinga
KĘDER Gabriela
MIELCZAREK Julia
LKS Górnik Wałbrzych 2009
2008
2010
2008
U16 DOL -- STYŚ Janusz
STYŚ Janusz
STYŚ Janusz
STYŚ Janusz
Z/2398/22
Z/1250/21
Z/1252/21
Z/1261/21
2022
2022
2022
2022




W dal K
  f 1 4.67 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -1.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
1 f 1 5.12 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +1.3 III KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
2 f 1 5.08 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +1.9 IV RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
3 f 1 4.99 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +2.2 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
4 f 1 4.88 KRUCZKOWSKA Zuzanna MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS +1.5 IV KNULL Mariusz Z/0861/21 2022
5 f 1 4.77 MAZUR Amelia MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS +1.2 -- KNULL Mariusz Z/2767/22 2022
6 f 1 4.56 RYŚ Magdalena MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -1.5 -- WIŚNIEWSKA Gabriela WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0610/20 , 2022 LDK!
7 f 1 4.49 DZIURZYŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +1.4 -- KOTYNIA Hanna KOTYNIA Hanna , Z/1245/21 , 2022 LDK!
8 f 1 4.39 SPICH Amelia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -0.9 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0555/21 2022 LDK!
9 f 1 4.26 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -0.9 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
10 f 1 4.13 ALEKSIUŃ Tamara KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +1.7 -- B.D. Z/3185/22 2022 BEZ
11 f 1 4.12 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -1.1 -- SIERKA Ewa Z/2621/19 2022 LDK!
12 f 1 4.07 LECH Kornelia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -1.0 -- WYROBA Piotr Z/0580/21 2022 LDK!
13 f 1 4.04 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.2 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
14 f 1 3.82 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -1.3 -- WOLAK Magdalena Z/0864/20 2022 LDK!
15 f 1 3.40 KLIMKIEWICZ Maja LKS Polkowice 2005 U18 DS -1.7 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/3436/20 2022
  f 1 NM WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS 0.0 -- KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 5.10 PIWKO Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +0.8 -- KOTYNIA Hanna Z/1265/21 2022 LDK!
2 f 1 4.91 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP +1.5 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2022 LDK!
3 f 1 4.90 KĘPIŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS +1.0 -- KOTYNIA Hanna Z/1276/21 2022 LDK!
4 f 1 4.49 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -0.6 -- KOTYNIA Hanna Z/14154/21 2022 LDK!
5 f 1 4.39 KOSIEK Nadia MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -0.7 -- KNULL Mariusz Z/0095/21 2022 LDK!
6 f 1 4.18 OLSZAŃSKA Lilianna MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +0.7 -- KNULL Elżbieta Z/1003/21 2022 LDK!
7 f 1 4.16 CZERWINSKA Hani KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +1.9 -- B.D. Z/3110/22 2022 BEZ
8 f 1 4.06 URBAŃSKA Kaja KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +2.8 -- B.D. Z/3111/22 2022
9 f 1 3.97 JASTRZEBSKA Magda KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS +2.2 -- KUSTRA Mateusz Z/10297/21 2022 BEZ
10 f 1 3.92 KAŁUŻA Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS +1.6 -- OŁYNIEC Krystyna Z/12736/21 2022 LDK!
11 f 1 3.82 DOMAGAŁA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +1.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2866/22 2022
12 f 1 3.66 BANASIEWICZ Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS +1.7 -- OŁYNIEC Krystyna Z/12735/21 2022 LDK!
13 f 1 3.62 WOŹNIAK Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS +0.7 -- OŁYNIEC Krystyna Z/3121/22 2022 LDK!
14 f 1 3.54 LEPIANKA Joanna MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -1.7 -- KNULL Elżbieta Z/6128/21 2022 LDK!
15 f 1 3.50 BEZMALA Kateryna KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +0.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2870/22 2022
16 f 1 3.41 KAPTUREK Amelia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +2.0 -- B.D. Z/3147/22 2022
17 f 1 3.29 ZIMOCH Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS -1.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2871/22 2022
18 f 1 3.21 REUTT Maja KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS -1.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2868/22 2022
19 f 1 3.18 MATYSIK Hanna KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS +1.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3105/22 2022
20 f 1 3.15 PIETRZAK Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2011 U12 DS +1.8 -- OŁYNIEC Krystyna Z/3120/22 2022 LDK!
21 f 1 3.02 BOCHNIA Kornelia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS -2.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/3115/22 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.41 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS -1.3 IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2022 LDK!
2 f 1 10.16 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U20 OP -0.7 -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 8.63 SROKA Maja LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1269/21 2022 LDK!
2 f 1 8.57 KĘPIŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1276/21 2022 LDK!
3 f 1 8.35 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14154/21 2022 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.58 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS +1.3 III WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2022 LDK!
2 f 1 9.16 JOCHER Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.3 -- PIERÓG Paweł Z/1624/22 2022 LDK!
3 f 1 8.97 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +1.9 -- SIERKA Ewa Z/2621/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.79 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
2 f 1 11.56 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS III KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
3 f 1 11.34 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
4 f 1 11.18 NOWACKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/1149/19 2022 LDK!
5 f 1 10.94 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV BANASZEK Grzegorz Z/1255/21 2022 LDK!
6 f 1 9.61 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/4056/20 2022 LDK!
7 f 1 9.51 KŁOSOWSKA Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/11531/21 2022 LDK!
8 f 1 8.93 SOROKA Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS V OŁYNIEC Krystyna Z/0589/21 2022 LDK!
9 f 1 8.80 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/2945/20 2022 LDK!
10 f 1 8.70 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
11 f 1 8.56 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
12 f 1 7.98 CIEŚLIŃSKA Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0577/21 2022 LDK!
13 f 1 7.49 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2022 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 25.00 JASTRZEBSKA Magda KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- KUSTRA Mateusz Z/10297/21 2022 BEZ
2 f 1 13.50 KOMAR Kornelia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- B.D. Z/3145/22 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 36.19 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
2 f 1 28.83 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
3 f 1 24.52 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
4 f 1 19.73 JOCHER Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1624/22 2022 LDK!
1 f 2 29.32 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
2 f 2 22.79 KŁOSOWSKA Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/11531/21 2022 LDK!
3 f 2 22.16 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK!
Chód 5 km K
1 s 1 29:15.70 CICHOSZ Maria SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0094/19 2022 LDK!
2 s 1 32:40.57 KRAWIEC Laura SSMKS Parasol Wrocław 2003 U20 DS IV GOLEC Dominik Z/0464/18 2022 BEZ
60 m M
1 1 s 1 7.13 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB +0.7 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
2 2 s 1 7.30 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
3 5 s 1 7.66 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +0.7 -- KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
4 7 s 1 7.77 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2022
1 3 s 2 7.57 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS +1.9 -- WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
2 6 s 2 7.70 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
3 8 s 2 7.79 PAKULSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1337/21 2022
4 11 s 2 8.26 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +1.9 -- WOŚ Michał Z/5083/21 2022 LDK!
5 14 s 2 9.03 KRUPA Mateusz KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/21 2022
1 4 s 3 7.60 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +2.9 -- WOŚ Michał Z/1892/21 2022 LDK!
2 9 s 3 7.87 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA +2.9 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
3 10 s 3 7.91 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +2.9 -- WOŚ Michał Z/6706/21 2022 LDK!
4 12 s 3 8.34 KOMAR Marcel KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS +2.9 -- B.D. Z/3146/22 2022
5 13 s 3 8.42 TOCHMAN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +2.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10293/21 2022
6 15 s 3 9.14 SOKOŁOWSKI Eryk KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +2.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/7984/21 2022
1 12 s 4 8.68 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP +0.2 -- RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2022 LDK!
2 3 s 4 8.69 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +0.2 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13629/21 2022 LDK!
3 7 s 4 9.15 CYKMAN Maksymilian KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS +0.2 -- WOŚ Michał Z/6705/21 2022 LDK!
4 9 s 4 9.40 CHILICKI Ksawery KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS +0.2 -- WOŚ Michał Z/6704/21 2022 LDK!
5 10 s 4 9.40 CIELEŃ Dorian MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +0.2 -- KNULL Elżbieta Z/0806/21 2022 LDK!
6 4 s 4 9.67 RUTKOWSKI Marcel MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +0.2 -- KNULL Elżbieta Z/6125/21 2022 LDK!
1 1 s 5 8.06 SAWICKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS +2.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3103/22 2022
2 2 s 5 8.29 BETKA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +2.0 -- KOTYNIA Hanna Z/0447/22 2022 LDK!
3 6 s 5 9.13 KOSTECKI Maciej KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +2.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3107/22 2022
4 13 s 5 9.81 SZLACHTER Antoni MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +2.0 -- KNULL Elżbieta Z/3098/22 2022 LDK!
5 15 s 5 10.01 SZYNOL Aleksander KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +2.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3104/22 2022
6 16 s 5 10.39 ŁACH Bartosz Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB +2.0 -- URSZULAK Marcin Z/0194/22 2022 LDK!
1 5 s 6 9.10 RUDZIŃSKI Marcel KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +2.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3108/22 2022
2 8 s 6 9.18 DROŹDZIK Oliwier MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +2.6 -- KNULL Elżbieta Z/14755/21 2022 LDK!
3 11 s 6 9.65 KAMIŃSKI Mirosław KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +2.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2869/22 2022
4 14 s 6 9.97 HARASYM Nikodem SSMKS Parasol Wrocław 2012 U12 DS +2.6 -- B.D. Z/2501/22 2022
5 17 s 6 10.44 URSZULAK Maksymilian Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +2.6 -- URSZULAK Marcin Z/13770/21 2022 LDK!
6 18 s 6 11.82 KUSTRA Jan KS AZS AWF Wrocław 2015 U12 DS +2.6 -- B.D. Z/3112/22 2022
100 m M
1 1 s 1 11.46 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +1.5 III KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
2 4 s 1 11.97 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U23 DS +1.5 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK!
3 5 s 1 12.26 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +1.5 -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
4 6 s 1 12.40 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +1.5 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
5 9 s 1 12.55 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA +1.5 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
1 7 s 2 12.40 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.7 V SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
2 10 s 2 12.66 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +1.7 V WOŚ Michał Z/6706/21 2022 LDK!
3 13 s 2 13.02 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.7 -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
4 15 s 2 13.14 DAWISKIBA Maciej KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +1.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/9592/21 2022
5 16 s 2 13.16 BOGACZ Bartłomiej MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +1.7 -- KNULL Mariusz Z/0088/21 2022 LDK!
6 19 s 2 13.86 STYŚ Adam Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB +1.7 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/14210/21 2022 LDK!
1 2 s 3 11.54 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.9 III SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
2 3 s 3 11.64 KOSMACZ Filip SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS +1.9 III GOLEC Dominik Z/0511/22 2022 LDK!
3 12 s 3 12.78 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +1.9 -- KNULL Mariusz Z/6565/21 2022 LDK!
4 17 s 3 13.19 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +1.9 -- KOTYNIA Hanna Z/0642/22 2022 LDK!
5 18 s 3 13.30 TOCHMAN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10293/21 2022
6 22 s 3 15.12 KRUPA Mateusz KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/21 2022
1 8 s 4 12.43 PAKULSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/1337/21 2022
2 11 s 4 12.67 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2022
3 14 s 4 13.07 BETKA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.4 -- KOTYNIA Hanna Z/0447/22 2022 LDK!
4 20 s 4 14.52 SOKOŁOWSKI Eryk KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/7984/21 2022
5 21 s 4 14.75 KOSTECKI Maciej KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +1.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3107/22 2022
150 m M
1 1 s 1 16.79 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
2 4 s 1 19.74 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS -- B.D. Z/0626/16 2022
3 8 s 1 22.16 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2022 LDK!
4 9 s 1 22.90 RUDZIŃSKI Marcel KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3108/22 2022
1 2 s 2 18.21 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS -- WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
2 5 s 2 19.95 SAWICKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3103/22 2022
1 3 s 3 18.46 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/1892/21 2022 LDK!
2 6 s 3 20.64 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/5083/21 2022 LDK!
3 7 s 3 21.12 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.96 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
2 5 s 1 40.22 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
3 7 s 1 40.99 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
4 9 s 1 41.58 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS -- B.D. Z/0626/16 2022
1 8 s 2 41.09 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP V KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
2 10 s 2 42.53 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/6565/21 2022 LDK!
3 12 s 2 43.30 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2022
4 20 s 2 45.39 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/5083/21 2022 LDK!
1 13 s 3 43.61 RUDNICKI Antoni MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -- KNULL Elżbieta KNULL Marta KNULL Mariusz , Z/0098/21 , 2022 LDK!
2 14 s 3 43.64 PADUCH Szymon MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6202/21 2022 LDK!
3 16 s 3 44.17 HYPKI Mikołaj LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1249/21 2022 LDK!
4 18 s 3 44.98 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB -- URSZULAK Marcin Z/13733/21 2022 LDK!
1 4 s 4 40.11 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
2 15 s 4 43.70 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
3 23 s 4 47.07 ŚMIECH Konrad MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/0100/21 2022 LDK!
4 26 s 4 47.93 ŁUKOSZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/3938/20 2022
1 25 s 5 47.33 MAZURKIEWICZ Mateusz Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13758/21 2022 LDK!
2 27 s 5 49.14 KOSTECKI Maciej KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3107/22 2022
3 28 s 5 49.31 CYKMAN Maksymilian KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -- WOŚ Michał Z/6705/21 2022 LDK!
4 30 s 5 55.08 CHILICKI Ksawery KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -- WOŚ Michał Z/6704/21 2022 LDK!
1 2 s 6 37.99 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 3 s 6 39.21 KOSMACZ Filip SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0511/22 2022 LDK!
3 21 s 6 45.59 KOMAR Marcel KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -- B.D. Z/3146/22 2022
4 24 s 6 47.14 LITWIN Jakub MLKS Sokół Lubin 2006 U18 DS -- KNULL Mariusz Z/2765/22 2022
1 17 s 7 44.66 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/0642/22 2022 LDK!
2 29 s 7 50.54 KRUPA Mateusz KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/21 2022
3 31 s 7 58.88 TWARDOWSKI Hubert MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/0811/21 2022 LDK!
4 32 s 7 63.41 GRZEŚ Antoni KS SMS Szklarska Poręba 2009 U14 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/3102/22 2022 LDK!
1 6 s 8 40.89 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
2 11 s 8 42.58 PAKULSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1337/21 2022
3 19 s 8 45.11 SAWICKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3103/22 2022
4 22 s 8 45.88 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2022 LDK!
600 m M
1 s 1 1:20.09 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
2 s 1 1:26.56 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS -- B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
3 s 1 1:34.36 WRZESIŃSKI Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS IV GOLEC Dominik B.D. Z/1795/21 2022 BEZ LDK!
4 s 1 1:37.28 GÓRALCZYK Marcel SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS V GOLEC Dominik Z/6761/21 2022 LDK!
5 s 1 1:39.52 DAWISKIBA Maciej KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/9592/21 2022
6 s 1 1:51.26 KOGUT Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1253/21 2022 LDK!
7 s 1 1:53.56 MILEWSKI Michał SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1318/20 2022 LDK!
8 s 1 1:57.27 IDZIAK Jędrzej SSMKS Parasol Wrocław 2009 U14 DS -- B.D. Z/3047/22 2022
9 s 1 1:57.84 BUDNIK Paweł SSMKS Parasol Wrocław 2010 U14 DS -- B.D. Z/7101/21 2022 LDK!
10 s 1 2:05.09 MROWIEC Mikołaj KS SMS Szklarska Poręba 2009 U14 DS -- B.D. Z/3101/22 2022 LDK!
11 s 1 2:08.76 FRANK Konrad Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/13765/21 2022 LDK!
12 s 1 2:11.66 WIŚNIEWSKI Oskar MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Elżbieta Z/7028/21 2022 LDK!
1 s 2 2:30.10 ELIASZ-PRZYGODA Nikodem Akademia Biegowa Żary 2013 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/2416/22 2022 LDK!
1 1 s 3 2:16.59 HARASYM Nikodem SSMKS Parasol Wrocław 2012 U12 DS -- B.D. Z/2501/22 2022
  s 3 DNF PABICH Alan MLKS Sokół Lubin # 2011 U12 DS -- KNULL Elżbieta Z/3099/22 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:28.17 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
2 2 s 1 2:40.59 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 2:40.82 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:46.26 FICYGOWSKI Michał Akademia Biegowa Żary 2004 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz SKORUPA Krzysztof , Z/4694/17 , 2022 LDK!
5 5 s 1 2:48.30 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:49.04 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK!
7 7 s 1 2:51.39 WALOSZCZYK Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2696/20 2022 LDK!
8 8 s 1 2:59.63 GWÓŹDŹ Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1395/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:07.15 CIESIELSKI Wiktor LLKS Osowa Sień 2005 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/2385/19 2022 LDK!
10 10 s 1 3:09.70 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1316/20 2022 LDK!
11 11 s 1 3:13.23 GRZYWACZ Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/9270/21 2022 LDK!
1 s 2 2:57.27 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
2 s 2 2:58.89 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- STYŚ Janusz Z/1698/22 2022
3 s 2 3:02.93 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2022 LDK!
4 s 2 3:03.66 NAZARENKO Andrea LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14487/21 2022 LDK!
5 s 2 3:04.76 SERAFIN Samuel MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- LAKSA Dariusz Z/1402/20 2022 LDK!
6 1 s 2 3:14.31 WILCZYŃSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1275/21 2022 LDK!
7 s 2 3:19.19 WILMAN Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5311/21 2022 BEZ LDK!
8 s 2 3:22.85 RUTKOWSKI Kajetan SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1317/20 2022 LDK!
9 s 2 3:26.10 WOŻNIAK Michał LLKS Osowa Sień 2008 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8594/21 2022 LDK!
10 s 2 3:33.51 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1263/21 2022 LDK!
11 s 2 3:36.56 GRZESZAK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1247/21 2022 LDK!
12 s 2 3:39.22 KORNAŚ Franciszek KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -- WOŚ Michał Z/5298/19 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.42 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA +1.8 IV SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.24 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +1.8 II PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 56.98 BOROWIEC Patryk
MAZURKIEWICZ Mateusz
STANKIEWICZ Szymon
STYŚ Adam
Akademia Biegowa Żary 2010
2008
2007
2008
U16 LBU -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina
SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina
URSZULAK Marcin
SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina
Z/13629/21
Z/13758/21
Z/13733/21
Z/14210/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF BARAN Hubert
BARAN Hubert
JAŃSKI Kornel
SZELEST Krzysztof
SL GKS Olsza Olszyna 2008
2008
2008
2008
U16 DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/3037/22
Z/3037/22
Z/3045/22
Z/3143/22
2022
2022
2022
2022




W dal M
1 f 1 6.54 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +0.9 III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
2 f 1 5.96 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -0.7 IV KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
3 f 1 5.95 BRZYSKI Borys MLKS Sokół Lubin 2006 U18 DS -1.3 IV KNULL Marta KNULL Mariusz , Z/2926/20 , 2022 LDK!
4 f 1 5.71 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS -1.3 -- WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
5 f 1 5.39 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +0.8 -- WOŚ Michał Z/1892/21 2022 LDK!
6 f 1 4.97 KOMAR Marcel KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS +0.9 -- B.D. Z/3146/22 2022
7 f 1 4.75 TOCHMAN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10293/21 2022
8 f 1 4.34 SOKOŁOWSKI Eryk KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/7984/21 2022
  f 1 NM BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS 0.0 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.72 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB +1.3 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
2 f 1 4.51 RUDZIŃSKI Marcel KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +3.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3108/22 2022
3 f 1 4.39 JAKUBIAK Dawid MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +1.5 -- KNULL Elżbieta Z/6566/21 2022 LDK!
4 f 1 4.18 BUDNIK Paweł SSMKS Parasol Wrocław 2010 U14 DS +1.4 -- B.D. Z/7101/21 2022 LDK!
5 f 1 4.12 KAMIŃSKI Mirosław KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +1.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2869/22 2022
6 f 1 4.04 DROŹDZIK Oliwier MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +1.5 -- KNULL Elżbieta Z/14755/21 2022 LDK!
7 f 1 3.92 SZYNOL Aleksander KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +2.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3104/22 2022
8 f 1 3.00 KUSTRA Jan KS AZS AWF Wrocław 2015 U12 DS +2.2 -- B.D. Z/3112/22 2022
Trójskok M
1 f 1 11.97 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS +1.5 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
2 f 1 10.44 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -0.6 -- WOŚ Michał Z/6706/21 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.70 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS +1.9 IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
2 f 1 10.30 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +1.4 -- WOŚ Michał Z/6706/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 10.87 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS -- B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
2 f 1 9.86 RZEPA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna # Z/14235/21 2022 LDK!
3 f 1 6.86 WIŚNIEWSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/2399/22 2022
Kula (5) M
1 f 1 16.42 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
2 f 1 11.77 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
3 f 1 10.51 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2022 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 13.45 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
2 f 1 12.70 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS IV ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 15.48 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS I KUCZAJ Tomasz Z/2796/17 2022 2 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 46.00 SZYNOL Aleksander KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3104/22 2022
2 f 1 17.50 URSZULAK Maksymilian Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/13770/21 2022 LDK!
3 f 1 16.00 ŁACH Bartosz Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/0194/22 2022 LDK!
4 f 1 15.00 ELIASZ-PRZYGODA Mikołaj Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/0347/22 2022 LDK!
5 f 1 11.00 KUSTRA Jan KS AZS AWF Wrocław 2015 U12 DS -- B.D. Z/3112/22 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 40.32 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2022 BEZ
2 f 1 39.68 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2007 U16 DS V BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna # , Z/2039/20 , 2022 LDK!
3 f 1 33.81 WICHA Maciej SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2874/22 2022 LDK!
4 f 1 26.90 WARZECHA Marcin SL GKS Olsza Olszyna 2007 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2873/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 33.01 KWIATKOWSKI Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2921/22 2022
2 f 1 28.90 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
3 f 1 23.46 MARCINKOWSKI Jakub SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2922/22 2022
4 f 1 21.03 MORACZEWSKI Dominik SL GKS Olsza Olszyna 2005 U18 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2923/22 2022
Chód 10 km M
1 s 1 61:07.99 ZDOBYLAK Marek SSMKS Parasol Wrocław 2003 U20 DS I B.D. Z/14245/21 2022
  s 1 DNF CHORZĘPA Wojciech SL GKS Olsza Olszyna # 2006 U18 DS I CHORZĘPA Przemysław Z/3927/17 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6941390037537 sekund