Przemyśl 01.05.2022
18. Otwarte Mistrzostwa Przemyśla
100 m K
1 1 e 1 12.55 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.4 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
2 9 e 1 13.44 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK +1.4 IV SOCHA Tomasz Z/14199/21 2022 LDK!
3 11 e 1 13.55 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +1.4 IV BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2022 LDK!
4 14 e 1 13.65 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK +1.4 IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
5 21 e 1 14.02 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +1.4 V BARSZCZ Mirosław Z/0060/21 2022 LDK!
6 23 e 1 14.38 GŁOWALA Sylwia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +1.4 V BARSZCZ Mirosław Z/13204/21 2022 LDK!
1 5 e 2 13.06 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +1.5 III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
2 6 e 2 13.10 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +1.5 III BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
3 7 e 2 13.10 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +1.5 III WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2022
4 17 e 2 13.90 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.5 V FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
5 20 e 2 13.95 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.5 V FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2022 BEZ LDK!
6 22 e 2 14.14 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK +1.5 V B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
7 26 e 2 14.45 KOWALSKI Kaya KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +1.5 -- BARSZCZ Mirosław Z/4699/19 2022 LDK!
1 10 e 3 13.47 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +2.4 IV MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2022
2 13 e 3 13.63 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK +2.4 IV WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2022 LDK!
1 2 e 4 12.85 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +0.8 III BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
2 3 e 4 12.99 RACHKOVSKA Anzhelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK +0.8 III BIGUS Anna Z/2918/22 2022
3 8 e 4 13.36 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +0.8 IV TORBA Tomasz Z/3532/19 2022 LDK!
4 15 e 4 13.78 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK +0.8 IV SOCHA Tomasz Z/2072/21 2022 LDK!
5 18 e 4 13.91 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +0.8 -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2022
6 19 e 4 13.94 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.8 V KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
1 27 e 5 12.70 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +4.1 II BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
2 29 e 5 13.30 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +4.1 IV KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
3 30 e 5 13.40 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +4.1 IV WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2022
4 31 e 5 13.43 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +4.1 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2022
5 32 e 5 13.92 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +4.1 V BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2022 LDK!
6 33 e 5 14.05 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +4.1 V FUTYMA Zygmunt Z/4432/18 2022 BEZ LDK!
1 4 e 6 13.05 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +1.8 III SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
2 12 e 6 13.57 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.8 IV FUTYMA Zygmunt Z/5255/18 2022 BEZ LDK!
3 16 e 6 13.82 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +1.8 V WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
4 24 e 6 14.38 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +1.8 V TITTINGER Katarzyna Z/13621/21 2022 LDK!
5 25 e 6 14.43 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA +1.8 V SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
6 28 e 6 15.03 KUCZMA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.8 -- MAZUR Janusz Z/0046/21 2022 LDK!
1 1 f 1 12.54 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +0.9 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
2 2 f 1 12.78 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +0.9 III BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
3 3 f 1 12.88 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +0.9 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
4 4 f 1 13.00 RACHKOVSKA Anzhelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK +0.9 III BIGUS Anna Z/2918/22 2022
5 5 f 1 13.04 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +0.9 III BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
6 6 f 1 13.19 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +0.9 III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
7 7 f 1 13.21 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +0.9 IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
8 8 f 1 13.45 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +0.9 -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2022
300 m K
1 1 s 1 39.05 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2022
2 2 s 1 39.14 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2022 LDK!
3 3 s 1 41.64 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
4 12 s 1 46.90 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
1 4 s 2 42.92 RACHKOVSKA Anzhelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK -- BIGUS Anna Z/2918/22 2022
2 5 s 2 43.91 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/1933/18 2022 5
3 7 s 2 44.51 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U20 PK -- SUGIER Maria Z/2336/17 2022 3 LDK!
4 9 s 2 45.60 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2022
5 10 s 2 46.31 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3532/19 2022 LDK!
1 6 s 3 44.12 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
2 8 s 3 44.64 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4925/18 2022 BEZ
3 11 s 3 46.69 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
4 13 s 3 51.09 KOWALSKI Kaya KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/4699/19 2022 LDK!
1 1 s 4 43.79 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2022 LDK!
2 2 s 4 44.18 ANTOSZ Martyna KML Lubaczów 2008 U16 PK III WAŻNY Stanisław Z/9984/21 2022 LDK!
3 3 s 4 45.52 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2022 LDK!
4 4 s 4 46.09 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
5 5 s 4 46.13 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
6 6 s 4 46.24 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA IV SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
1 7 s 5 46.67 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
2 8 s 5 46.77 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK V SOCHA Tomasz Z/2072/21 2022 LDK!
3 9 s 5 47.26 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2022 LDK!
4 13 s 5 49.30 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/13621/21 2022 LDK!
5 16 s 5 51.60 KUCZMA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAZUR Janusz Z/0046/21 2022 LDK!
3 12 s 6 49.19 SOBKÓW Aleksandra KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3393/20 2022 LDK!
5 15 s 6 51.12 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
400 m K
1 1 s 1 57.26 TUREK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK II BIGUS Anna Z/2866/21 2022
2 2 s 1 57.41 TOKARIEVA Daria MKS Agros Chełm 2001 U23 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/3244/22 2022
3 3 s 1 60.33 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK III BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 60.50 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 61.05 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III MAZUR Janusz Z/2759/20 2022
1 6 s 2 61.12 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III SUGIER Maria Z/3098/19 2022 LDK!
2 8 s 2 62.17 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
3 9 s 2 63.00 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK IV MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2022 5 LDK!
4 10 s 2 63.47 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV SUGIER Maria Z/5761/18 2022 LDK!
5 11 s 2 64.49 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2022
6 12 s 2 69.54 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0316/18 2022 3 LDK!
1 1 s 3 63.22 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK IV GRDEŃ Krzysztof Z/0202/22 2022 LDK!
2 2 s 3 68.12 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3160/21 2022 LDK!
3 3 s 3 68.82 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3159/21 2022 LDK!
4 4 s 3 69.93 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0212/22 2022 LDK!
5 5 s 3 71.45 MAJCHER Kamila KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/1481/22 2022 LDK!
6 6 s 3 71.77 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2022 LDK!
7 7 s 3 72.16 ZABŁOCKA Gabriela LA WIR Czarna 2009 U14 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1893/22 2022
8 8 s 3 72.74 KICIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3156/21 2022 LDK!
9 9 s 3 74.75 KOLII Mirosława UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/13623/21 2022 LDK!
10 10 s 3 74.91 OLĘDZKA Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2619/22 2022 LDK!
11 11 s 3 75.84 ŁASKARZEWSKA Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2053/22 2022 LDK!
12 12 s 3 77.84 RAIZER Róża UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2607/22 2022 LDK!
13 13 s 3 80.32 DEC Martyna KML Lubaczów 2011 U12 PK -- WAŻNY Stanisław # Z/6562/21 2022 LDK!
14 14 s 3 82.51 HENDZEL Łucja UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2608/22 2022 LDK!
15 15 s 3 83.59 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2022 LDK!
16 16 s 3 83.78 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK -- B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
17 17 s 3 85.38 LATUSEK Aleksandra UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/2090/22 2022 LDK!
18 18 s 3 85.81 CYRULIK Gaja UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/13622/21 2022 LDK!
19 19 s 3 86.16 BUCZKO Iga KML Lubaczów 2012 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/10591/21 2022 LDK!
20 20 s 3 86.64 MADURA Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2074/22 2022
22 22 s 3 87.52 KOSZUT Weronika UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/2089/22 2022 LDK!
23 23 s 3 88.02 SKIBA Karolina KML Lubaczów 2011 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6348/21 2022 LDK!
24 24 s 3 88.11 GOCEK Zuzanna UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/2088/22 2022 LDK!
25 25 s 3 88.32 SZUMADA Tatiana UKS Tempo 5 Przemyśl 2012 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2054/22 2022 LDK!
26 26 s 3 94.51 RACHWAŁ Magdalena UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/6784/21 2022 LDK!
27 27 s 3 94.61 CZECH Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- B.D. Z/3024/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:41.47 CHMURA Anastazja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK -- BIGUS Anna Z/1225/20 2022
2 2 s 1 1:52.32 TUR Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/12351/21 2022
3 3 s 1 1:54.95 MAŁODOBRY Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14593/21 2022
4 4 s 1 1:55.42 ZABORNIAK Katarzyna KML Lubaczów 2004 U20 PK -- WAŻNY Stanisław Z/0488/22 2022 LDK!
5 5 s 1 1:57.00 OLSZOWY Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14458/21 2022
1 1 s 2 1:39.03 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Maria Z/5607/19 2022 LDK!
2 2 s 2 1:39.96 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK III SOCHA Tomasz Z/12908/21 2022 LDK!
3 3 s 2 1:46.92 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2022 LDK!
4 4 s 2 1:51.72 WANDAS Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- ZŁOTEK Grzegorz Z/1134/21 2022 LDK!
5 5 s 2 1:52.96 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2022 LDK!
6 6 s 2 1:53.01 KUCAP Marlena UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3477/20 2022 LDK!
7 7 s 2 1:54.12 GŁODEK Maja UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -- B.D. Z/1437/22 2022 LDK!
8 8 s 2 1:56.52 CHMIEL Alicja LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław Z/13773/21 2022
9 9 s 2 1:58.97 MASZLANKA Patrycja KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3396/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 14.12 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +1.7 V SUGIER Krzysztof Z/2610/20 2022 LDK!
2 2 s 1 14.79 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.7 V FUTYMA Zygmunt Z/2579/20 2022 LDK!
3 3 s 1 14.80 RACHFALSKA Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +1.7 V ŁYP Jacek Z/4635/21 2022 LDK!
4 4 s 1 16.33 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +1.7 -- SUGIER Krzysztof Z/2572/20 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.79 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +1.8 III ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK!
2 2 s 1 20.73 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK +1.8 -- SUGIER Maria Z/0612/18 2022 BEZ LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 50.08 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK IV SUGIER Krzysztof Z/2610/20 2022 LDK!
2 2 s 1 52.15 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/2579/20 2022 LDK!
3 3 s 1 52.87 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 53.17 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V SUGIER Krzysztof Z/2572/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 ŻUCHOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/12114/21 2022
2 2 f 1 1.55 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA III SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK!
3 3 f 1 1.50 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV TITTINGER Michał Z/0050/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.50 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/2217/20 2022 LDK!
5 5 f 1 1.45 BILA-HROSENKO Sofia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt # Z/3050/22 2022 LDK!
6 6 f 1 1.40 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
7 7 f 1 1.40 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.39 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +0.4 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 5.29 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +0.4 III WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2022
3 3 f 1 5.16 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +0.7 III MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
4 4 f 1 5.15 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +0.4 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2022
5 5 f 1 4.69 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +1.7 -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2022
6 6 f 1 4.53 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.0 V FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
7 7 f 1 4.40 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.7 -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2022
8 8 f 1 3.88 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK +0.4 -- WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2022 LDK!
  f 1 NM GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK 0.0 -- BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK 0.0 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 10.94 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK!
2 2 f 1 8.45 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2022
3 3 f 1 8.29 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2022 BEZ
4 4 f 1 7.97 WIĘCKOWSKA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/2564/21 2022
1 1 f 2 9.70 SZYBIAK Aleksandra KML Lubaczów 2007 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/1345/21 2022 LDK!
2 2 f 2 9.37 SZAŁAŃSKA Dominika KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/3391/20 2022 LDK!
3 3 f 2 8.95 SOBIŁO Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0880/22 2022
4 4 f 2 8.82 GĘŚLA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0879/22 2022
5 5 f 2 8.81 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 2 8.37 SOWA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2163/22 2022
7 7 f 2 8.28 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0055/21 2022 LDK!
8 8 f 2 7.82 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
9 9 f 2 7.53 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3235/19 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 10.38 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 8.27 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2022 5
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 27.21 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
2 2 f 1 22.77 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
3 3 f 1 21.62 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2022 LDK!
4 4 f 1 21.52 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
5 5 f 1 15.88 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
6 6 f 1 14.63 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3235/19 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 31.25 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 26.58 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2022 5
1 1 f 2 36.48 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK III TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 2 23.92 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2022
3 3 f 2 18.06 WIĘCKOWSKA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/2564/21 2022
4 4 f 2 16.93 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2022 BEZ
100 m M
1 2 e 1 11.16 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +1.7 II ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
2 3 e 1 11.30 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +1.7 II TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
3 11 e 1 11.93 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.7 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
4 15 e 1 12.13 BOLKA Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +1.7 IV KŁOSOWSKA Monika Z/0070/21 2022 LDK!
5 20 e 1 12.30 GERA Szymon LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +1.7 -- ŻĄDŁO Jacek Z/2624/22 2022 LDK!
6 22 e 1 12.64 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +1.7 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2022 BEZ LDK!
1 1 e 2 11.01 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK +2.3 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
2 5 e 2 11.35 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +2.3 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
3 9 e 2 11.85 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK +2.3 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2022 3
4 14 e 2 12.08 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +2.3 IV WRÓBEL Marcin Z/1044/21 2022 LDK!
5 17 e 2 12.18 BORKOWSKI Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU +2.3 IV GDAŃSKA Małgorzata Z/14469/21 2022
6 21 e 2 12.56 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +2.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
7 27 e 2 13.73 BARAN Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK +2.3 -- WRÓBEL Marcin Z/0062/21 2021 LDK!
8 28 e 2 15.63 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA +2.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
1 4 e 3 11.32 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +3.0 III TORBA Tomasz Z/0575/19 2022 LDK!
2 8 e 3 11.55 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +3.0 III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
3 10 e 3 11.92 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U18 PK +3.0 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2022 BEZ LDK!
4 13 e 3 12.08 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK +3.0 IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2022 5 LDK!
5 18 e 3 12.27 BEŁZAK Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +3.0 -- MOMOT Krzysztof Z/12352/21 2022
6 23 e 3 13.00 PETROW Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2006 U18 MA +3.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1515/22 2022
7 25 e 3 13.18 TROJNAR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +3.0 -- SUGIER Krzysztof Z/12550/21 2022 LDK!
1 6 e 4 11.44 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +2.0 III BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
2 7 e 4 11.48 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK +2.0 III SUGIER Maria Z/3723/18 2022 BEZ LDK!
3 12 e 4 11.94 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +2.0 IV WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK!
4 16 e 4 12.14 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +2.0 IV BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
5 19 e 4 12.28 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK +2.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2586/20 2022 LDK!
6 24 e 4 13.09 ZARZYCZNY Bartłomiej UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK +2.0 -- B.D. Z/3453/20 2022 LDK!
7 26 e 4 13.41 CHOLEWA Wiktor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +2.0 -- B.D. Z/2625/22 2022
1 1 f 1 10.94 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK +1.3 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
2 2 f 1 11.17 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +1.3 II ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
3 3 f 1 11.29 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.3 II TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
4 4 f 1 11.29 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +1.3 II TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
5 5 f 1 11.46 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +1.3 III TORBA Tomasz Z/0575/19 2022 LDK!
6 6 f 1 11.47 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK +1.3 III SUGIER Maria Z/3723/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 11.60 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.3 III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.87 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
2 2 s 1 36.05 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/2278/20 2022
3 4 s 1 37.63 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/1780/21 2022
4 10 s 1 40.10 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022
1 3 s 2 37.17 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
2 5 s 2 37.79 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2022 BEZ LDK!
3 6 s 2 38.89 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2022 3
4 8 s 2 39.60 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2586/20 2022 LDK!
5 9 s 2 39.91 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2022
1 7 s 3 38.96 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
2 11 s 3 40.37 BEŁZAK Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/12352/21 2022
3 12 s 3 41.56 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
4 13 s 3 42.51 STRĘCIWILK Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- SIWEK Andrzej Z/2742/20 2022
5 14 s 3 44.24 PETROW Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2006 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1515/22 2022
1 1 s 4 37.35 WALCZAK Grzegorz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK II MAZUR Janusz Z/12415/21 2022 LDK!
2 2 s 4 38.67 PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Krzysztof Z/2175/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 4 38.70 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK III WRÓBEL Marcin Z/1044/21 2022 LDK!
4 4 s 4 40.40 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK!
5 5 s 4 40.42 BORKOWSKI Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU IV GDAŃSKA Małgorzata Z/14469/21 2022
1 6 s 5 41.29 SURMACZ Wojciech TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/14451/21 2022
2 7 s 5 43.35 ZARZYCZNY Bartłomiej UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3453/20 2022 LDK!
3 8 s 5 43.88 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2022
4 9 s 5 46.36 LIWEŃ Tymoteusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2982/22 2022 LDK!
5 10 s 5 56.63 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
400 m M
1 1 s 1 68.90 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2022 LDK!
2 2 s 1 75.30 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2022 LDK!
3 3 s 1 77.49 KOŁODZIEJ Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2038/22 2022 LDK!
5 5 s 1 82.46 ĆWIK Marcel KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/0317/22 2022 LDK!
6 6 s 1 83.08 PALEŃ Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/0284/22 2022 LDK!
7 7 s 1 88.58 MISZTAL Maciej KML Lubaczów 2012 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/5747/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:31.29 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022
2 2 s 1 1:33.19 INGLOT Michał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/1959/20 2022
3 3 s 1 1:34.09 OLEJARSKI Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/8151/21 2022
1 1 s 2 1:32.41 DOŁĘGA Igor CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV TITTINGER Katarzyna Z/13615/21 2022 LDK!
2 2 s 2 1:35.23 BOSAK Mateusz KML Lubaczów 2007 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/2918/20 2022 LDK!
3 3 s 2 1:40.43 ŚCIERANKA Mateusz UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3474/20 2022 LDK!
4 4 s 2 1:41.87 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.54 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III KOWAL Piotr Z/13565/21 2022
2 2 s 1 1:58.20 KIC Damian GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1996 Sen PK III B.D. LASSOTA Lesław , Z/4723/17 , 2022 3
3 3 s 1 1:59.00 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III SUGIER Maria Z/0321/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:00.69 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III KOWAL Piotr Z/13121/21 2022
5 5 s 1 2:00.93 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III SUGIER Maria Z/0320/18 2022 5 LDK!
6 6 s 1 2:02.11 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2123/16 2022
7 7 s 1 2:05.03 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK IV KOWALSKA Klaudia DUDA Bogusław , Z/4602/18 , 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 2:06.21 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2022 LDK!
9 9 s 1 2:07.12 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.62 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +2.1 II WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.54 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA +2.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 17.00 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
  s 1 DQ SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +2.1 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 41.65 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2022 5 LDK!
1 1 s 2 44.32 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
2 2 s 2 48.63 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2573/20 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA III ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022
2 2 f 1 1.90 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.85 SZCZERBA Michał LKS Stal Mielec 2002 U23 PK III TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/2427/17 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.85 GAVRYLOV Arsenii UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/2829/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.75 WITALEC Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK IV TITTINGER Michał Z/3843/18 2022 5
6 6 f 1 1.75 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA IV SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 1.60 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2022 LDK!
8 8 f 1 1.55 JANIK Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- TITTINGER Michał Z/0507/22 2022 LDK!
8 8 f 1 1.55 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/3389/20 2022 LDK!
8 8 f 1 1.55 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.53 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +0.7 III TORBA Tomasz Z/0575/19 2022 LDK!
2 2 f 1 6.41 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK +0.9 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
3 3 f 1 6.28 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +0.3 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
4 4 f 1 6.15 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +0.5 IV TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
5 5 f 1 5.56 SZCZERBA Michał LKS Stal Mielec 2002 U23 PK 0.0 -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/2427/17 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 4.95 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +0.4 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 4.67 TROJNAR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +0.8 -- SUGIER Krzysztof Z/12550/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.54 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III DRAPAŁA Paweł # Z/2619/20 2022
2 2 f 1 11.40 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
3 3 f 1 10.76 WŁADYKA Kacper KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- B.D. Z/11325/21 2022
1 1 f 2 12.55 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK IV MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
2 2 f 2 11.63 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U16 PK V JAKUBOWSKI Ryszard Z/5180/19 2022
3 3 f 2 10.60 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
4 4 f 2 9.75 KOMARSKI Sylwester UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3471/20 2022 LDK!
5 5 f 2 9.56 KIEŁTYKA Paweł UKS Gimball Tarnawa Dolna 2007 U16 PK -- B.D. Z/3470/20 2022 LDK!
6 6 f 2 8.43 ŚCIERANKA Mateusz UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3474/20 2022 LDK!
7 7 f 2 8.42 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2022 LDK!
8 8 f 2 7.58 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 36.39 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
2 2 f 1 34.86 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
3 3 f 1 32.30 KOMARSKI Sylwester UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK V B.D. Z/3471/20 2022 LDK!
4 4 f 1 32.19 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2022 LDK!
5 5 f 1 28.85 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2022 LDK!
6 6 f 1 28.62 KIEŁTYKA Paweł UKS Gimball Tarnawa Dolna 2007 U16 PK -- B.D. Z/3470/20 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 45.18 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II DRAPAŁA Paweł # Z/2619/20 2022
2 2 f 1 36.56 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
3 3 f 1 32.17 WŁADYKA Kacper KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- B.D. Z/11325/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.2676649093628 sekund