Zielona Góra 09.09.2008
Mityng winobrania
400 m K
2 62.56 NAUMCZYK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB IV #
800 m K
1 2:16.91 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II B.D. # 2
100 m pł K
1 15.53 DERNOWSKA Marzena ULKS Uczniak Szprotawa # 90 U20 LB -0.4 II
Wzwyż K
1 1.65 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra # 91 U18 LB II B.D. # M
2 1.60 BEDNAREK Anna AZS-AWF Gorzów 92 U18 LB III
Tyczka K
1 3.80 RATAJCZAK Justyna MKL Szczecin 85 Sen ZP M #
2 3.80 KOLASA Agnieszka SKLA Sopot 92 U18 PM M #
3 3.60 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK I #
4 3.20 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II B.D. # 2
6 1.90 RĘBAS Monika ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB --
7 1.90 KWIATKOWSKA Elżbieta ZLKL Zielona Góra 95 U14 LB -- #
8 1.70 GOŃCZOWSKA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB --
Kula (3) K
1 10.47 HOŁOWNIA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV
Kula (4) K
1 12.35 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice # 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2020 2
2 10.49 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U18 LB III #
Dysk (0.75) K
1 28.51 MARKOWSKA Magdalena LKS Polkowice 93 U16 DS IV PIERZCHALA Robert # Z/4384/11 2012 BEZ
Dysk (1) K
1 40.21 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice # 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2020 2
2 36.10 TATARSKA Kamila ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB III #
3 32.90 DĄBROWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB III
4 31.06 ŁABIAK Małgorzata ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB IV
100 m M
1 s 1 10.75 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 Sen WP -0.6 I OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 s 3 11.71 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB -0.6 III WALCZAK Zygmunt B.D. # Z/4076/11 2012
1 f 10.69 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 Sen WP -0.6 I OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 f 10.98 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U23 WP -0.6 II PTAK Krzysztof M
6 f 11.79 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB -0.6 IV WALCZAK Zygmunt B.D. # Z/4076/11 2012
400 m M
1 s 1 48.98 DOBROWOLSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB II
2 s 1 50.46 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów # 89 U20 LB II
4 s 1 51.67 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U18 WP III B.D. # M
2 s 2 54.84 LITOWIŃSKI Kamil MKS Ekonomik Nysa # 89 U20 OP -- B.D.
600 m M
1 1:22.13 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS -- B.D. # 3
2 1:28.10 OLIWA Jakub LLKS Osowa Sień 93 U16 LB III
4 1:29.69 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB III
800 m M
3 2:00.76 NAPIERAŁA Wojciech TS Olimpia Poznań # 92 U18 WP III
1500 m M
1 3:54.83 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U23 MZ II
2 3:55.45 KIERZEK Adam SL Olimpia Poznań # 89 U20 WP II B.D. # 2
3 3:55.50 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U20 DS II B.D. # 1
4 3:57.66 FORSZPANIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U20 WP II
3000 m M
1 8:54.68 SKORUPA Marek UKS Barnim Goleniów # 91 U18 ZP III KOSTRZEBA Jacek # Z/1333/11 2017 1
110 m pł J MŁ M
1 14.76 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U18 LB -0.1 II #
2 15.67 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB -0.1 III
110 m pł M (99.1) M
3 16.25 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U20 DS -0.1 III #
Wzwyż M
1 2.05 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB II LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
2 1.95 GMERCZYŃSKI Kamil ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB II B.D. # 2
11 1.70 WOJDANOWSKI Paweł niest. Z.Góra # 93 U16 LB V
14 1.70 PIEKARNIK Bartosz MLKS Agros Żary # 93 U16 LB V #
Tyczka M
1 4.85 CHMIELNIK Krzysztof niest. Z.Góra # 88 U23 LB I
2 4.70 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U20 KP I #
3 4.20 GAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II #
4 4.10 SZAFARZ Jakub ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB II #
5 4.00 ŁACHECIŃSKI Radosław ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB II
6 3.60 SIUBA Jakub ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB III #
7 3.60 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB III
8 3.40 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB IV B.D. # BEZ
9 2.80 CERBIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB V
W dal M
1 6.70 KNUTELSKI Krystian AZS-PWSZ Gorzów 90 U20 LB +0.9 III
4 6.56 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA +0.9 III B.D. # 3
5 6.48 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U18 DS +0.4 III #
8 5.80 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U16 DS +0.8 V B.D. # BEZ
Kula (4) M
1 13.95 SARKIS Konrad ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB IV #
2 13.85 LUBIENIECKI Maciej ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV
Kula (6) M
1 16.87 SIEREWICZ Kacper ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB I B.D. # 1
2 15.44 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II B.D. 1
Kula (7.26) M
1 14.91 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1
2 14.15 CZARNIK Marek LKS Polkowice 81 Sen DS II PIERZCHALA Robert 2
Dysk (1) M
1 58.56 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 48.37 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U16 LB II #
Dysk (1.75) M
1 51.04 SOŁTYS Marcin ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U20 LB I
Dysk (2) M
1 52.02 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5209980010986 sekund