Działdowo 01.05.2022
Mityng LA z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-Maja
60 m K
1 9 s 1 8.97 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN +0.3 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2022 LDK!
2 17 s 1 9.31 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2022
3 29 s 1 9.78 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2022
4 36 s 1 9.92 ŁUKASZEWICZ Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.3 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/6053/21 2022
5 46 s 1 11.05 NAGAJEWSKA Ewa KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7236/21 2022
1 16 s 2 9.25 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2022
2 22 s 2 9.44 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -1.0 -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
3 28 s 2 9.77 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -1.0 -- CYTLAŁ Jacek # Z/1827/22 2022 LDK!
4 45 s 2 10.50 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN -1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2022
5 49 s 2 12.07 KACZOROWSKA Aleksandra UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -1.0 -- MORGAŚ Tomasz Z/3872/22 2022 LDK!
1 19 s 3 9.38 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -0.7 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2022
2 23 s 3 9.59 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -0.7 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/0261/22 2022 LDK!
3 25 s 3 9.65 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -0.7 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2022
4 35 s 3 9.89 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2022
5 38 s 3 9.98 ŚLIWIŃSKA Lidia UKS Atos Woźnice 2009 U14 WN -0.7 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3273/22 2022 LDK!
1 31 s 4 9.81 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN +1.4 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
2 41 s 4 10.21 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN +1.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2022
3 44 s 4 10.44 SĘKOWSKA Dominika GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN +1.4 -- NIESTATEK Szymon Z/2667/21 2022 LDK!
4 48 s 4 11.74 PRUSZYŃSKA Zofia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +1.4 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0041/22 2022 LDK!
1 26 s 5 9.67 MACIEJEWSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +0.3 -- ADAMOWICZ Małgorzata PYTLARCZYK Paweł , Z/1791/21 , 2022 LDK!
2 33 s 5 9.84 KOCHALSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U14 WN +0.3 -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0845/21 , 2022 LDK!
3 40 s 5 10.08 KULIK Alicja UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +0.3 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/5554/21 , 2022 LDK!
4 42 s 5 10.23 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2022
5 43 s 5 10.30 DUDA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13699/21 2022
6 47 s 5 11.16 MACIERZEWSKA Zuzanna UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +0.3 -- BRODOWSKI Wojciech Z/4357/21 2022 LDK!
1 24 s 6 9.64 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
2 27 s 6 9.73 WIŚNIEWSKA Olga LKS Lubawa 2010 U14 WN -0.4 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/2392/21 , 2022 LDK!
3 30 s 6 9.80 LIBERACKA Wiktoria LKS Lubawa 2010 U14 WN -0.4 -- TYKARSKI Marek Z/3988/21 2022 LDK!
4 32 s 6 9.84 OGONOWSKA Blanka UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -0.4 -- BRODOWSKI Wojciech Z/4788/21 2022 LDK!
5 37 s 6 9.93 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U12 WN -0.4 -- MORGAŚ Tomasz MORGAŚ Tomasz , Z/2373/21 , 2022 LDK!
6 39 s 6 10.01 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -0.4 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2022 LDK!
1 6 s 7 8.89 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U14 WN +0.7 -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2022 LDK!
2 8 s 7 8.94 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +0.7 -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
3 11 s 7 9.08 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +0.7 -- NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
4 18 s 7 9.34 JACKOWSKA Kinga GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +0.7 -- NIESTATEK Szymon Z/2669/21 2022 LDK!
5 20 s 7 9.41 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U14 WN +0.7 -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2022 LDK!
6 21 s 7 9.43 IWANOW Alicja CSiR Susz 2009 U14 WN +0.7 -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0591/21 , 2022 LDK!
1 3 s 8 8.81 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
2 7 s 8 8.89 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/8179/21 2022
3 10 s 8 8.98 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U12 KP -1.3 -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2022
4 12 s 8 9.10 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
5 14 s 8 9.20 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
6 34 s 8 9.89 KRZYKOWSKA Martyna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -1.3 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0331/21 2022
1 1 s 9 8.52 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
2 2 s 9 8.72 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN -0.5 -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
3 4 s 9 8.83 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -0.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
4 5 s 9 8.88 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -0.5 -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
5 13 s 9 9.19 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.5 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
6 15 s 9 9.23 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -0.5 -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
100 m K
1 15 s 1 15.54 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2022
2 17 s 1 16.35 BORKOWSKA Oliwia UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN +0.1 -- CYTLAŁ Jacek # Z/3284/22 2022 LDK!
3 18 s 1 18.67 RAWIŃSKA Emilia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN +0.1 -- NIESTATEK Szymon Z/2326/21 2022 LDK!
1 4 s 2 13.81 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +0.1 V NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
2 11 s 2 14.78 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN +0.1 -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2022 LDK!
3 12 s 2 14.83 KANICZ Aleksandra LKS Lubawa 2008 U16 WN +0.1 -- TYKARSKI Marek Z/2382/21 2022
4 16 s 2 15.62 DEPCZYŃSKA Wiktoria LKS Lubawa 2007 U16 WN +0.1 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/3225/19 , 2022 LDK!
1 5 s 3 13.85 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.5 V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
2 7 s 3 14.17 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN +0.5 V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
3 8 s 3 14.21 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +0.5 V PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
4 10 s 3 14.75 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN +0.5 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
5 13 s 3 15.32 GIZULEWSKA Julia LUKS Orneta 2007 U16 WN +0.5 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2045/21 , 2022 LDK!
6 14 s 3 15.38 LEJKOWSKA Zuzanna LUKS Orneta 2008 U16 WN +0.5 -- MAKOWSKI Leszek Z/0047/22 2022 LDK!
1 1 s 4 13.41 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN -0.6 IV NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
2 2 s 4 13.72 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN -0.6 IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
3 3 s 4 13.76 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.6 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2022 LDK!
4 6 s 4 13.92 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.6 V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2022 LDK!
5 9 s 4 14.27 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta 2008 U16 WN -0.6 V MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2022 LDK!
1 2 e 1 12.49 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -1.3 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
2 5 e 1 13.94 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN -1.3 -- B.D. Z/2338/19 2022
3 6 e 1 13.98 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -1.3 -- PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
4 10 e 1 14.45 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -1.3 -- B.D. Z/2339/19 2022
5 15 e 1 14.92 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -1.3 -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
1 1 e 2 12.45 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -1.0 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
2 3 e 2 13.75 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN -1.0 IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
3 7 e 2 14.04 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN -1.0 -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
4 11 e 2 14.59 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN -1.0 -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
1 4 e 3 13.84 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta 2008 U16 WN -1.0 V MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2022 LDK!
2 8 e 3 14.06 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U20 WN -1.0 -- TYKARSKI Marek Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
3 9 e 3 14.28 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -1.0 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
4 14 e 3 14.84 JACKOWSKA Kinga GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -1.0 -- NIESTATEK Szymon Z/2669/21 2022 LDK!
5 17 e 3 15.40 CHODKIEWICZ Amelia LUKS Orneta 2006 U18 WN -1.0 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2394/20 , 2022 LDK!
1 12 e 4 14.66 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -1.2 -- B.D. Z/13729/21 2022
2 13 e 4 14.81 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -1.2 -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
3 16 e 4 15.16 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -1.2 -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
4 18 e 4 16.49 DYMYDA Yeva UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -1.2 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3705/22 2022
1 1 f 1 12.30 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -1.4 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
2 2 f 1 12.45 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -1.4 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
3 3 f 1 13.63 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN -1.4 IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
4 4 f 1 13.76 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -1.4 IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
5 5 f 1 13.85 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN -1.4 -- B.D. Z/2338/19 2022
6 6 f 1 14.41 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta 2008 U16 WN -1.4 V MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2022 LDK!
300 m K
1 16 s 1 51.92 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2022
2 20 s 1 52.70 ŁUKASZEWICZ Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/6053/21 2022
3 25 s 1 53.22 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2022
1 13 s 2 51.73 WOŹNIAK Nela KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0402/22 2022 LDK!
2 19 s 2 52.69 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2022
3 24 s 2 53.10 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2022 LDK!
4 33 s 2 56.71 SĘKOWSKA Dominika GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2667/21 2022 LDK!
1 18 s 3 52.62 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/0261/22 2022 LDK!
2 29 s 3 54.79 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2022
3 32 s 3 56.19 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2022
4 35 s 3 58.83 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
1 9 s 4 49.79 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2377/21 2022
2 15 s 4 51.88 TRZCIŃSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0325/21 2022
3 30 s 4 54.79 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2022
4 34 s 4 58.32 DUDA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13699/21 2022
1 12 s 5 51.51 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2022
2 22 s 5 52.96 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2022
3 23 s 5 53.05 KRAWCZYK Blanka KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13713/21 2022 LDK!
4 27 s 5 53.91 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
1 5 s 6 47.10 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U14 WN V SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2022 LDK!
2 21 s 6 52.71 HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0329/21 2022
3 28 s 6 53.98 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/1827/22 2022 LDK!
4 31 s 6 55.02 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
1 7 s 7 48.71 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
2 10 s 7 50.45 MACIEJEWSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata PYTLARCZYK Paweł , Z/1791/21 , 2022 LDK!
3 11 s 7 51.02 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
4 26 s 7 53.23 WAWRZYN Milena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0326/21 2022
1 3 s 8 46.15 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN IV PYTLARCZYK Paweł Z/8179/21 2022
2 8 s 8 49.30 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2383/21 2022 LDK!
3 14 s 8 51.75 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
4 17 s 8 52.58 KRZYKOWSKA Martyna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0331/21 2022
1 1 s 9 45.72 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN IV PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
2 2 s 9 46.09 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2022 LDK!
3 4 s 9 46.77 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN V ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
4 6 s 9 47.33 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
1 9 s 10 49.98 KANICZ Aleksandra LKS Lubawa 2008 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/2382/21 2022
2 11 s 10 52.42 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
3 12 s 10 55.42 BORKOWSKA Oliwia UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3284/22 2022 LDK!
1 6 s 11 46.18 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
2 10 s 11 52.05 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
1 2 s 12 45.26 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
2 4 s 12 45.67 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2022 LDK!
3 7 s 12 46.83 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
1 1 s 13 43.58 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
2 3 s 13 45.29 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2022 LDK!
3 5 s 13 46.03 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
4 8 s 13 47.83 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
400 m K
1 3 s 1 64.79 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
2 5 s 1 66.87 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2022
3 6 s 1 69.91 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2022 LDK!
1 1 s 2 63.34 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN IV NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
2 2 s 2 64.72 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2338/19 2022
3 4 s 2 65.98 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
600 m K
1 1 s 1 1:40.03 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
2 2 s 1 1:54.07 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:54.16 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:59.76 CHODKIEWICZ Amelia LUKS Orneta 2006 U18 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2394/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 2:02.61 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:48.56 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 1991 Sen WN III CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2022 3
2 2 s 1 5:23.94 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2022 BEZ
3 3 s 1 5:36.98 KOWALSKA Agnieszka KS Schulo Team Działdowo 1980 Masters WN -- SCHULZ Łukasz Z/2471/22 2022
W dal K
1 1 f 1 4.99 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -0.7 IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.42 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -0.7 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 4.39 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
4 4 f 1 4.06 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
5 5 f 1 3.99 DEPCZYŃSKA Wiktoria LKS Lubawa 2007 U16 WN -1.4 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/3225/19 , 2022 LDK!
6 6 f 1 3.84 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN +0.4 -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2022 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.77 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN 0.0 -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.61 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
3 3 f 1 4.48 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
4 4 f 1 4.38 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
5 5 f 1 4.34 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U12 KP 0.0 -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2022
6 6 f 1 4.13 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/2377/21 2022
7 7 f 1 4.10 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
8 8 f 1 4.05 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2022
9 9 f 1 4.03 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
10 10 f 1 3.99 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
11 11 f 1 3.82 HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0329/21 2022
12 12 f 1 3.76 OGONOWSKA Blanka UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/4788/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.70 TRZCIŃSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0325/21 2022
14 14 f 1 3.68 WOŹNIAK Nela KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0402/22 2022 LDK!
15 15 f 1 3.63 ŚLIWIŃSKA Lidia UKS Atos Woźnice 2009 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3273/22 2022 LDK!
16 16 f 1 3.61 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2022 LDK!
17 17 f 1 3.60 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/2383/21 2022 LDK!
18 18 f 1 3.54 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2022
19 19 f 1 3.50 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U12 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz MORGAŚ Tomasz , Z/2373/21 , 2022 LDK!
20 20 f 1 3.48 WIŚNIEWSKA Olga LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/2392/21 , 2022 LDK!
21 21 f 1 3.38 KRAWCZYK Blanka KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13713/21 2022 LDK!
22 22 f 1 3.38 WAWRZYN Milena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0326/21 2022
23 23 f 1 3.33 KULIK Alicja UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/5554/21 , 2022 LDK!
24 24 f 1 3.28 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2022
25 25 f 1 2.99 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2022
26 26 f 1 2.98 NAGAJEWSKA Ewa KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7236/21 2022
27 27 f 1 2.82 MACIERZEWSKA Zuzanna UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/4357/21 2022 LDK!
28 28 f 1 2.50 PRUSZYŃSKA Zofia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0041/22 2022 LDK!
29 29 f 1 2.20 KACZOROWSKA Aleksandra UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz Z/3872/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 12.49 JACKOWSKA Kinga GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2669/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.23 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2022 LDK!
3 3 f 1 7.72 MARSZELEWSKA Oliwia LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2386/21 2022
4 4 f 1 7.56 LIBERACKA Wiktoria LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/3988/21 2022 LDK!
5 5 f 1 6.88 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2022
6 6 f 1 6.64 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 10.29 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN IV BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2022 LDK!
2 2 f 1 9.79 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
3 3 f 1 7.56 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
4 4 f 1 7.53 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3285/22 2022 89 LDK!
5 5 f 1 6.59 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
60 m M
1 1 s 1 7.32 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN -1.0 -- MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
2 8 s 1 9.30 MEJKA Nikodem LKS Lubawa 2009 U14 WN -1.0 -- TYKARSKI Marek Z/2387/21 2022
3 13 s 1 9.42 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -1.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2022 LDK!
4 17 s 1 9.90 TAŃSKI Konstanty KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -1.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/7450/21 2022
5 20 s 1 10.87 TRUSZCZYŃSKI Szymon LKS Lubawa 2010 U14 WN -1.0 -- TYKARSKI Marek Z/1260/22 2022
6 22 s 1 11.07 FUSEK Bartosz UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -1.0 -- MORGAŚ Tomasz Z/3283/22 2022 LDK!
1 5 s 2 9.27 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -0.1 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
2 10 s 2 9.34 KIŚLUK Sebastian UKS Atos Woźnice 2009 U14 WN -0.1 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3981/21 2022 LDK!
3 11 s 2 9.35 BORYS Filip UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -0.1 -- MORGAŚ Tomasz Z/3282/22 2022 LDK!
4 14 s 2 9.71 PIĄTEK Piotr GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -0.1 -- NIESTATEK Szymon Z/1153/22 2022 LDK!
5 15 s 2 9.79 DRESZLER Marcel LKS Lubawa 2010 U14 WN -0.1 -- TYKARSKI Marek Z/13396/21 2022 LDK!
1 4 s 3 9.07 TESSAR Filip UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -0.8 -- CYTLAŁ Jacek # Z/1080/20 2022 LDK!
2 7 s 3 9.30 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2022
3 9 s 3 9.33 RAWIŃSKI Dawid GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -0.8 -- NIESTATEK Szymon Z/2670/21 2022 LDK!
4 19 s 3 10.17 WILCZEWSKI Szymon KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -0.8 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2990/22 2022 LDK!
5 21 s 3 11.01 WĄTORCZYK Kacper UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -0.8 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3272/22 2022 LDK!
1 2 s 4 8.71 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -0.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
2 3 s 4 9.01 KMIEĆ Kacper MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2010 U14 KP -0.5 -- ŻYWICA Wojciech Z/13179/21 2022 LDK!
3 6 s 4 9.29 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -0.5 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/4361/21 , 2022 LDK!
4 12 s 4 9.42 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -0.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2022
5 16 s 4 9.87 KONOPKA Antoni UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -0.5 -- CYTLAŁ Jacek Z/3577/19 2022 LDK!
6 18 s 4 10.00 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -0.5 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 12.03 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN -0.4 IV BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
2 2 s 1 12.71 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -0.4 V PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
3 3 s 1 12.87 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U16 WN -0.4 -- FIGAT Kamil Z/4535/21 2022
4 5 s 1 13.27 GUTTMAN Filip UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U16 WN -0.4 -- FIGAT Kamil Z/4530/21 2022
5 4 s 1 13.27 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U16 WN -0.4 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
1 1 e 1 11.41 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U23 WN -0.1 III BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2
2 4 e 1 11.85 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -0.1 IV CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
3 7 e 1 13.38 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN -0.1 -- NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
4 8 e 1 13.59 SIECZCZYŃSKI Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -0.1 -- CYTLAŁ Jacek # Z/2993/22 2022
5 9 e 1 14.19 SKOWRON Rafał UKS Jedynka Bartoszyce 2006 U18 WN -0.1 -- FIGAT Mirosław Z/2947/22 2022
1 2 e 2 11.57 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN -0.7 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
2 3 e 2 11.66 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U23 WN -0.7 III FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
3 5 e 2 12.02 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -0.7 IV CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
4 6 e 2 12.85 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -0.7 -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2022
1 1 f 1 11.23 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U23 WN +1.4 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2
2 2 f 1 11.43 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +1.4 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
3 3 f 1 11.69 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U23 WN +1.4 III FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
4 4 f 1 11.70 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +1.4 III CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
5 5 f 1 11.98 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +1.4 IV CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
6 6 f 1 12.90 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN +1.4 -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2022
300 m M
1 3 s 1 47.55 KMIEĆ Kacper MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2010 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13179/21 2022 LDK!
2 4 s 1 48.32 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
3 9 s 1 53.01 PIĄTEK Piotr GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1153/22 2022 LDK!
4 11 s 1 54.08 WRONKA Bartosz KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- ROMANOWSKI Radosław Z/1318/22 2022
1 10 s 2 53.31 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2022
2 13 s 2 55.51 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3390/22 2022 LDK!
3 15 s 2 58.61 WILCZEWSKI Szymon KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2990/22 2022 LDK!
1 6 s 3 51.76 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2022
2 7 s 3 52.61 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2022 LDK!
3 8 s 3 52.97 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2022
4 14 s 3 57.31 TAŃSKI Konstanty KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/7450/21 2022
1 1 s 4 46.25 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
2 2 s 4 47.03 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
3 5 s 4 49.35 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2022
4 12 s 4 54.41 KONOPKA Antoni UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3577/19 2022 LDK!
1 5 s 5 42.85 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U16 WN -- FIGAT Kamil Z/4535/21 2022
2 6 s 5 43.09 GUTTMAN Filip UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U16 WN -- FIGAT Kamil Z/4530/21 2022
1 1 s 6 37.80 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN -- MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
2 2 s 6 39.06 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
3 3 s 6 39.99 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
4 4 s 6 40.55 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
400 m M
1 3 s 1 56.21 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U23 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
2 6 s 1 57.67 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2022
3 8 s 1 65.18 SIECZCZYŃSKI Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/2993/22 2022
4 9 s 1 69.56 SKOWRON Rafał UKS Jedynka Bartoszyce 2006 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/2947/22 2022
1 1 s 2 53.50 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2022 5
2 5 s 2 56.57 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2022
3 7 s 2 57.72 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
1 2 s 3 54.42 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
2 4 s 3 56.50 LEWANDOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 1998 Sen WN -- B.D. B.D. , Z/1518/22 , 2022
600 m M
1 1 s 1 1:31.87 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL III DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:32.89 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:34.74 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:45.93 GUSTAW Natan KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- ROMANOWSKI Radosław Z/3052/22 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:04.39 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU III BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
2 2 s 1 4:05.21 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/3222/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 4:38.33 KOŁAKOWSKI Rafał KS Schulo Team Działdowo 1977 Masters WN -- SCHULZ Łukasz Z/2470/22 2022
4 4 s 1 4:51.24 LEWANDOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 1998 Sen WN -- B.D. B.D. , Z/1518/22 , 2022
5 5 s 1 5:29.31 WODZYŃSKI Bogusław KS Schulo Team Działdowo 1960 Masters WN -- SCHULZ Łukasz Z/2469/22 2022
W dal M
1 1 f 1 4.92 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U16 WN -2.0 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
2 2 f 1 4.89 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -0.5 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.64 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.10 TESSAR Filip UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek # Z/1080/20 2022 LDK!
3 3 f 1 4.10 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/4361/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 4.02 KIŚLUK Sebastian UKS Atos Woźnice 2009 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3981/21 2022 LDK!
5 5 f 1 3.94 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2022
6 6 f 1 3.86 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2022 LDK!
7 7 f 1 3.80 BORYS Filip UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz Z/3282/22 2022 LDK!
8 8 f 1 3.49 WĄTORCZYK Kacper UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3272/22 2022 LDK!
9 9 f 1 3.48 WRONKA Bartosz KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN 0.0 -- ROMANOWSKI Radosław Z/1318/22 2022
10 10 f 1 3.46 TRUSZCZYŃSKI Szymon LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/1260/22 2022
11 11 f 1 3.00 FUSEK Bartosz UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz Z/3283/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.46 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
2 2 f 1 8.95 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/1825/22 2022 LDK!
3 3 f 1 7.77 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.9287548065186 sekund