Słubice 03.05.2022
Ogólnopolski Mityng Otwarcia Sezonu LA
100 m K
1 1 s 1 11.69 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +0.8 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 2 s 1 12.33 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP +0.8 II SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 12.85 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +0.8 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
4 4 s 1 12.92 RYDELEK Alicja MKL Szczecin 2002 U23 ZP +0.8 III IWIŃSKA Anna Z/1771/16 2022 4
5 5 s 1 13.08 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.8 III WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
1 6 s 2 13.13 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP 0.0 III ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
2 7 s 2 13.14 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin 2006 U18 ZP 0.0 III IWIŃSKA Anna Z/5012/19 2022 LDK!
3 8 s 2 13.15 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB 0.0 III SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
4 10 s 2 13.18 MATECKA Julia MKL Szczecin 2006 U18 ZP 0.0 III IWIŃSKA Anna Z/0630/20 2022 LDK!
5 12 s 2 13.38 MARENDZIAK Martyna MKL Szczecin 2007 U16 ZP 0.0 IV IWIŃSKA Anna Z/0331/22 2022 LDK!
6 19 s 2 14.28 CHWALISZ Paulina ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB 0.0 -- WALCZAK Jerzy Z/1501/20 2022
1 9 s 3 13.17 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +1.7 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
2 14 s 3 13.63 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +1.7 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
3 15 s 3 13.74 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +1.7 IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina URSZULAK Marcin , Z/13558/21 , 2022 LDK!
4 16 s 3 13.90 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +1.7 -- WISZ Mateusz Z/2462/19 2022 LDK!
5 17 s 3 14.06 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +1.7 -- WISZ Mateusz Z/2461/19 2022 LDK!
6 18 s 3 14.24 FICYGOWSKA Aleksandra Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB +1.7 V SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13673/21 2022 LDK!
7 20 s 3 14.32 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP +1.7 -- ŚLIWKA Rafał Z/8731/21 2022
8 21 s 3 14.46 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +1.7 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3663/19 2022
1 11 s 4 13.31 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.1 IV WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
2 13 s 4 13.48 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +1.1 IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
3 22 s 4 14.94 AUGUSTYNIAK Lena Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB +1.1 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13767/21 2022 LDK!
4 24 s 4 15.15 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB +1.1 -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2022
5 27 s 4 15.69 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +1.1 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2022 BEZ LDK!
1 23 s 6 15.00 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -0.1 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2022 LDK!
2 25 s 6 15.46 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -0.1 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
3 26 s 6 15.52 REJER Joanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.1 -- B.D. Z/2988/20 2022 LDK!
4 28 s 6 16.04 MOŁDRZYK Oliwia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -0.1 -- SZPIGUN Zenon Z/2826/22 2022 LDK!
5 29 s 6 17.32 STEPNOWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -0.1 -- WALCZAK Jerzy Z/2919/20 2022
300 m K
1 4 s 1 44.60 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1439/19 , 2022 LDK!
2 5 s 1 44.98 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1448/19 , 2022 LDK!
3 6 s 1 45.08 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary 2006 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2022 LDK!
4 7 s 1 45.60 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/2461/19 2022 LDK!
1 1 s 2 42.55 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/1029/20 2022 LDK!
2 3 s 2 44.08 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
3 8 s 2 46.06 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/2462/19 2022 LDK!
4 10 s 2 47.71 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2022 LDK!
5 12 s 2 48.81 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
1 2 s 3 43.89 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB III WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
2 9 s 3 46.99 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB V ŁABUL Wioletta Z/2758/21 2022 LDK!
3 14 s 3 49.10 STROJNA Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0971/22 2022 LDK!
1 13 s 4 48.83 ŁOGOŹNA Olga MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- KWAPICH Roman Z/1582/18 2022
2 15 s 4 50.36 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2022 LDK!
3 16 s 4 50.37 ŁAZAR Zofia ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3749/21 2022 LDK!
4 24 s 4 55.93 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2022 BEZ LDK!
1 11 s 5 48.04 ANDRZEJEWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB V URSZULAK Marcin Z/13753/21 2022 LDK!
2 18 s 5 52.31 POJNAR Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1715/21 2022 LDK!
3 20 s 5 53.44 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2022 LDK!
4 22 s 5 54.16 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2022 LDK!
1 17 s 6 50.64 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2022 LDK!
2 19 s 6 52.78 HAŚCIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2022 LDK!
3 21 s 6 53.82 ŠEDOVÁ Anna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2361/22 2022 LDK!
4 23 s 6 54.54 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7497/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 66.39 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2022 LDK!
2 2 s 1 67.02 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 69.02 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:44.71 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1684/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 1:45.08 TOKARSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB IV SZWARC Zygmunt Z/6490/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:45.27 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/1025/20 , 2022 LDK!
4 4 s 1 1:46.13 KSIĄG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U14 LB V ŁABUL Wioletta Z/3176/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:47.83 ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:52.77 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/1021/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:55.04 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:56.99 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2022 LDK!
9 9 s 1 1:58.38 WIELICZKO Sandra Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0383/21 2022 LDK!
10 10 s 1 1:59.62 SMOLARCZYK Amelia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1682/18 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 2:01.34 KRASKA Patrycja LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/0706/22 2022 LDK!
12 12 s 1 2:05.04 JASKÓLSKA Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- KWAPICH Roman Z/2551/22 2022 LDK!
13 13 s 1 2:37.56 MRÓZ Karolina LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3034/22 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:18.81 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:25.43 RACIĘDA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/11464/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:28.39 KONDRACKA Hanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U16 LB V HUDYMA Grzegorz Z/1005/21 2022
4 4 s 1 3:36.81 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:42.50 ADAMCZEWSKA Michalina KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11474/21 2022 LDK!
6 6 s 1 4:47.22 MARYSIOK Natalia ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3941/21 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.66 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.1 III NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2022 LDK!
2 2 s 1 19.01 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.1 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 15.64 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -0.1 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.60 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
2 f 1 1.50 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2022 5 LDK!
3 f 1 1.45 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB IV BISKUP Paweł Z/3754/21 2022 LDK!
4 f 1 1.40 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB V WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 1.40 STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP V DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2022 LDK!
6 f 1 1.35 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2022 LDK!
7 f 1 1.35 STRADOMSKA Tola MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3622/21 2022 LDK!
8 f 1 1.25 LUPA Karolina ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/1577/22 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 4.56 NOWICKA Julia ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +1.3 V BISKUP Paweł Z/3937/21 2022 LDK!
2 f 1 4.32 ŁAZAR Zofia ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -0.9 -- BISKUP Paweł Z/3749/21 2022 LDK!
3 f 1 4.12 CHWALISZ Paulina ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +0.7 -- WALCZAK Jerzy Z/1501/20 2022
4 f 1 3.87 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +0.4 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK!
5 f 1 3.38 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB +0.2 -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2022
6 f 1 3.36 STEPNOWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB +0.2 -- WALCZAK Jerzy Z/2919/20 2022
W dal strefa K
1 f 1 4.16 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2022 LDK!
2 f 1 4.10 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
3 f 1 3.88 LUPA Karolina ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- BISKUP Paweł Z/1577/22 2022 LDK!
4 f 1 3.84 MOŁDRZYK Oliwia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/2826/22 2022 LDK!
5 f 1 3.49 JANKOWIAK Barbara ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- BISKUP Paweł Z/2988/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.28 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
2 f 1 7.13 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2022 LDK!
3 f 1 5.14 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- KORSAK Przemysław # Z/2750/21 2022 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.04 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS +0.3 IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2022 LDK!
2 f 1 9.70 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +0.6 V CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2022 LDK!
3 f 1 9.55 SUSKA Natalia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +0.3 -- CZEPIEL Mateusz Z/12802/21 2022 LDK!
4 f 1 9.44 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB +0.4 -- BISKUP Paweł Z/3754/21 2022 LDK!
5 f 1 9.35 SIUDOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP +1.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/11471/21 2022 LDK!
6 f 1 9.14 BURAS Ilona KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +0.6 -- CZEPIEL Mateusz Z/2482/22 2022
7 f 1 9.01 NOWICKA Julia ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -0.6 -- BISKUP Paweł Z/3937/21 2022 LDK!
8 f 1 8.82 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.1 -- WISZ Mateusz Z/13090/21 2022
Kula (3) K
1 f 1 11.87 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
2 f 1 11.72 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
3 f 1 10.88 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
4 f 1 10.04 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 9.56 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
6 f 1 9.14 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
7 f 1 8.78 GALUSIŃSKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2996/22 2022 LDK!
8 f 1 8.63 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
9 f 1 8.56 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2022 BEZ LDK!
10 f 1 8.18 ŁAZAR Dominika ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3748/21 2022 LDK!
11 f 1 7.93 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
12 f 1 7.87 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2022 LDK!
13 f 1 7.68 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
14 f 1 7.58 NOWAK Kornelia ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/12468/21 2022 LDK!
15 f 1 7.41 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2022 LDK!
16 f 1 6.97 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2022
17 f 1 6.83 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/13557/21 2022 LDK!
18 f 1 6.57 REJER Joanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/2988/20 2022 LDK!
  f 1 NM KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB -- BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2022 2
Kula (4) K
1 1 f 1 12.02 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
2 2 f 1 11.30 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3
3 4 f 1 8.12 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2810/20 2022
1 3 f 2 10.92 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
Dysk (0.60) K
1 f 1 26.37 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
2 f 1 22.28 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2022 LDK!
3 f 1 18.86 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- KORSAK Przemysław # Z/2750/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 23.57 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/13557/21 2022 LDK!
2 f 1 22.01 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2022 LDK!
3 f 1 12.18 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 50.12 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2022 1
2 f 1 42.06 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB II CHUSTECKI Ryszard Z/2178/17 2022 2
3 f 1 37.31 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2022 2
4 f 1 36.25 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
5 f 1 33.00 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
6 f 1 32.55 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
7 f 1 32.17 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
8 f 1 32.06 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
9 f 1 29.44 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3
10 f 1 29.07 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2022
11 f 1 27.76 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2810/20 2022
12 f 1 22.43 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
13 f 1 16.73 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
  f 1 NM KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
Oszczep (400) K
1 f 1 16.33 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 30.70 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2022
2 f 1 29.73 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
3 f 1 27.51 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2022 BEZ LDK!
4 f 1 25.26 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2022
5 f 1 24.05 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2022 LDK!
6 f 1 23.67 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
7 f 1 21.35 ŁAZAR Dominika ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3748/21 2022 LDK!
8 f 1 21.25 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
9 f 1 21.07 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
10 f 1 17.96 GALUSIŃSKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2996/22 2022 LDK!
11 f 1 12.84 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 47.93 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 Sen LB I PAWELSKI Grzegorz Z/1107/14 2022 1
2 f 1 23.95 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2810/20 2022
100 m M
1 1 e 1 10.47 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP +3.1 M IWIŃSKI Jerzy Z/3853/18 2022 2
2 2 e 1 10.82 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin 2005 U18 ZP +3.1 I MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/5011/19 , 2022 LDK!
3 3 e 1 10.95 SZCZĘSNY Michał MKL Szczecin 2005 U18 ZP +3.1 II IWIŃSKA Anna Z/2200/20 2022 LDK!
4 4 e 1 10.95 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP +3.1 II IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK!
5 5 e 1 11.10 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +3.1 II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
6 6 e 1 11.21 GRODEK Łukasz MKL Szczecin 2006 U18 ZP +3.1 II IWIŃSKA Anna Z/5600/19 2022 LDK!
7 7 e 1 11.30 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +3.1 II WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
1 8 e 2 11.41 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +1.0 III NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK!
2 9 e 2 11.59 RUDNIK Błażej LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB +1.0 III NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
3 13 e 2 11.88 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.0 IV WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK!
4 14 e 2 12.01 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 2004 U20 LB +1.0 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
5 15 e 2 12.08 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB +1.0 IV B.D. Z/6488/21 2022 LDK!
6 18 e 2 12.40 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB +1.0 -- SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
1 10 e 3 11.69 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.5 III WISZ Mateusz Z/4688/17 2022 BEZ LDK!
2 11 e 3 11.78 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -0.5 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022
3 12 e 3 11.84 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -0.5 IV WISZ Mateusz Z/13793/21 2022 LDK!
4 17 e 3 12.34 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB -0.5 -- B.D. Z/1784/19 2022 LDK!
5 19 e 3 12.45 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP -0.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2022
6 20 e 3 12.49 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -0.5 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/8908/21 2022
7 23 e 3 12.80 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.5 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK!
1 16 e 4 12.23 CIESIELSKI Filip UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -0.6 -- MALINOWSKI Krzysztof Z/4572/19 2022
2 21 e 4 12.69 RUTKOWSKI Maciej LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -0.6 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2596/20 2022
3 22 e 4 12.73 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -0.6 V WISZ Dariusz Z/14171/21 2022 LDK!
4 24 e 4 12.81 STRZYGOCKI Kacper MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -0.6 -- WISZ Mateusz Z/2818/22 2022
1 f 1 10.79 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP -0.2 I IWIŃSKI Jerzy Z/3853/18 2022 2
2 f 1 11.13 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP -0.2 II IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK!
3 f 1 11.37 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -0.2 III NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.68 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB II WISZ Mateusz Z/13793/21 2022 LDK!
2 2 s 1 36.89 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS II KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
3 3 s 1 37.00 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 38.77 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2022 LDK!
5 6 s 1 39.90 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/8908/21 2022
1 5 s 2 39.09 CIESIELSKI Filip UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- MALINOWSKI Krzysztof Z/4572/19 2022
2 7 s 2 42.70 STRZYGOCKI Kacper MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/2818/22 2022
3 8 s 2 47.32 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13629/21 2022 LDK!
4 9 s 2 51.34 CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2022 LDK!
5 10 s 2 68.60 HAŚCIŁO Jakub LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/7707/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 53.22 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Marcin # Z/5315/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 55.58 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 55.67 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:26.94 FICYGOWSKI Michał Akademia Biegowa Żary 2004 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz SKORUPA Krzysztof , Z/4694/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:28.35 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB III DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:46.56 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB -- URSZULAK Marcin Z/13733/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:48.15 MAZURKIEWICZ Mateusz Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13758/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:53.05 STRZYGOCKI Bartłomiej MLKS Agros Żary 2008 U16 LB V WISZ Mateusz Z/14213/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:03.60 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/14212/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:04.32 KOZIEŁ Kamil UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2997/22 2022 LDK!
4 4 s 1 3:19.85 PELC Brajan LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6485/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:23.68 WYRUSZYŃSKI Bartosz KB Piast Międzyrzecz # 2008 U16 LB -- B.D. Z/5629/22 2022
6 6 s 1 3:31.33 ROJNA Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4606/22 2022 LDK!
7 7 s 1 3:42.00 WITKOWSKI Tomasz MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3464/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:42.64 BOBKIEWICZ Kacper LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4078/19 2022 LDK!
9 9 s 1 3:47.19 PELC Leonardo LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6508/21 2022 LDK!
  s 1 DNF GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:48.89 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2022 LDK!
2 2 s 1 4:50.28 KIENDYŚ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2022 LDK!
3 3 s 1 5:48.41 SAWICKI Adrian ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3938/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.39 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +0.8 III HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 17.12 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +0.8 IV MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 17.29 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +0.8 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.04 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB II LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2022 1
2 f 1 1.80 OSIŃSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV BISKUP Paweł Z/3752/21 2022 LDK!
3 f 1 1.75 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
4 f 1 1.70 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK!
5 f 1 1.60 TYMCZYSZYN Bartosz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3939/21 2022 LDK!
6 f 1 1.55 DUDEK Damian ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3746/21 2022 LDK!
7 f 1 1.55 JAKUBOWSKI Jakub ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/1576/22 2022 LDK!
8 f 1 1.50 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK!
9 f 1 1.45 ZAJĄC Kamil ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3001/22 2022
10 f 1 1.40 KOCHAŃSKI Beniamin ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/1844/22 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.27 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.1 IV WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 5.95 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +0.3 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK!
3 f 1 5.47 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +1.4 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022
4 f 1 5.40 NARWOJSZ Olaf ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +0.1 -- BISKUP Paweł Z/3751/21 2022 LDK!
5 f 1 5.10 RUTKOWSKI Maciej LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +1.6 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2596/20 2022
6 f 1 5.04 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +0.7 -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2022 LDK!
7 f 1 4.69 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP -0.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2022
W dal strefa M
1 f 1 4.81 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/14171/21 2022 LDK!
2 f 1 3.84 JANKOWIAK Witold ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- BISKUP Paweł Z/2989/22 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.51 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U23 ZP -0.3 III IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/4932/15 2022 LDK!
2 f 1 11.86 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB +1.3 -- B.D. Z/1784/19 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.86 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS +0.4 III WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
2 f 1 11.15 NARWOJSZ Olaf ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +0.8 V BISKUP Paweł Z/3751/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 11.05 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS -- B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
2 f 1 8.75 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2022 LDK!
3 f 1 5.14 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.76 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
2 f 1 12.44 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 12.01 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
4 f 1 11.61 BISKUP Filip ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- BISKUP Paweł Z/10170/21 2022
5 f 1 11.45 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
6 f 1 11.16 SMOLEC Bartłomiej ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB V BISKUP Paweł Z/3753/21 2022 LDK!
7 f 1 10.82 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2022 BEZ
8 f 1 10.80 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
9 f 1 10.49 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
10 f 1 10.43 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB -- HUDYMA Justyna # Z/2928/20 2022
11 f 1 9.81 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
12 f 1 9.14 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
13 f 1 7.00 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.97 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 12.86 KASZUBA Krzysztof MKS Truso Elbląg # 1970 Masters WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0159/19 2022
3 f 1 12.62 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
4 f 1 12.24 DOMAŃSKI Kacper UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB IV SZPIGUN Zenon Z/2935/22 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 16.37 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2022 1
2 f 1 13.52 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2022 2
3 f 1 11.38 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8733/21 2022
4 f 1 11.18 SŁAWUTA Piotr LKS Lubusz Słubice 1975 Masters LB -- CHUSTECKI Ryszard Z/2992/17 2022 3
  f 1 NM KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U23 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2022
Dysk (0.75) M
1 f 1 31.73 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2022 LDK!
2 f 1 31.64 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2022 LDK!
3 f 1 28.46 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2022 LDK!
4 f 1 20.44 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2022 LDK!
5 f 1 14.69 BIESIADECKI Jan LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1752/22 2022 LDK!
6 f 1 13.87 GUŚĆ Ezau LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/2814/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 53.70 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 f 1 43.08 TŁUSZCZ Zbigniew LKS Polkowice 1961 Masters DS -- B.D. B.D. Z/2809/20 2022 BEZ
3 f 1 40.13 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
4 f 1 39.69 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
5 f 1 38.33 WOJTKIEWICZ Maksymilian LKS Polkowice 2007 U16 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/1788/21 2022
6 f 1 37.87 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
7 f 1 37.65 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
8 f 1 36.19 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
9 f 1 32.10 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2022 BEZ
10 f 1 31.99 WITKOWSKI Patryk LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/2813/22 2022 LDK!
1 f 2 35.69 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2022 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.86 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
2 f 1 43.81 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 42.51 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
4 f 1 39.84 KASZUBA Krzysztof MKS Truso Elbląg # 1970 Masters WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0159/19 2022
5 f 1 35.72 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
6 f 1 35.34 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
7 f 1 29.48 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
8 f 1 20.64 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 51.79 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 36.80 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
3 f 1 24.81 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2022 LDK!
  f 1 NM AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 42.73 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 Sen LB II SZPIGUN Zenon Z/4683/19 2022 3 LDK!
2 f 1 41.76 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2022 2
3 f 1 38.36 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 1980 Masters LB III CHUSTECKI Ryszard Z/3834/11 2022 2
4 f 1 24.64 STRYCZYŃSKI Michał SKSG Korona Szczecin 1984 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8737/21 2022
Oszczep (500) M
1 f 1 27.44 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2022 LDK!
2 f 1 20.45 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2022 LDK!
  f 1 NM STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 37.42 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2022 BEZ
2 f 1 30.31 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 55.93 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
2 f 1 45.59 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB IV HUDYMA Justyna # Z/2928/20 2022
3 f 1 45.36 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 40.05 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022
5 f 1 38.72 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
6 f 1 28.03 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
7 f 1 22.30 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 43.67 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
2 f 1 34.94 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7982709407806 sekund