Kraków 19.09.2010
Małopolski Mityng LA
100 m K
1 s 1 12.27 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.8 II
2 s 1 13.01 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.8 III B.D. BEZ
3 s 1 13.83 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA -0.8 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
3 s 1 13.83 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.8 --
5 s 1 13.87 BOCIANOWSKA Anna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.8 --
6 s 1 13.95 ŻULIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.8 --
7 s 1 14.24 WIERTEL Iwona UKS Polfin Oświęcim 94 U18 MA -0.8 -- KRZYZAK Stanislaw # Z/5239/11 2013 BEZ
8 s 1 14.33 HORWAT Barbara KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.8 -- #
200 m K
1 s 1 26.16 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -1.4 II
2 s 1 26.19 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.4 II B.D. BEZ
3 s 1 27.90 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.4 IV B.D. # 1
4 s 1 28.34 ADAMCZYK Edyta MLUKS Tarnów 94 U18 MA -1.4 IV B.D. BEZ
5 s 1 28.61 MUSIAŁ Ewa KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.4 --
6 s 1 28.75 KALETA Olga KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.4 --
7 s 1 29.58 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 Sen MA -1.4 --
8 s 1 29.63 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.4 -- #
400 m K
1 s 1 60.40 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
2 s 1 63.93 OBRAŁ Jadwiga WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -- B.D.
3000 m prz K
1 11:37.79 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
2 11:46.84 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
Wzwyż K
1 1.72 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
W dal K
1 5.32 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +1.0 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
2 4.85 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.1 IV
Kula (4) K
1 8.44 PODOBIŃSKA Agata UKS Maraton Sękowa 94 U18 MA --
Dysk (1) K
1 35.10 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
2 21.83 PODOBIŃSKA Agata UKS Maraton Sękowa 94 U18 MA --
Oszczep (600) K
1 31.97 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA IV B.D. B.D. 2
100 m M
1 s 1 11.37 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.6 III
2 s 1 11.39 POGONOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.6 III
3 s 1 11.90 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.6 IV #
4 s 1 11.97 LISOWSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.6 IV
5 s 1 11.98 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.6 IV
1 s 2 13.11 RAŹNY Dawid WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.4 --
2 s 2 13.31 SIEWNIAK Michał WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.4 --
3 s 2 14.50 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 48 Masters MA +0.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # , Z/0177/19 , 2019
200 m M
1 s 1 23.01 POGONOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -0.8 III
2 s 1 23.18 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.8 III
3 s 1 24.13 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.8 IV
4 s 1 24.23 CIEŚLA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA -0.8 IV #
5 s 1 25.03 PASTERNAK Maciej KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.8 -- #
400 m M
1 s 1 51.01 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA III KOLODZIEJ Roman 2
2 s 1 52.13 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA III
3 s 1 52.17 MICHNIAK Jan WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
4 s 1 55.26 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA --
5 s 1 57.09 JANUSZEK Artur LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
6 s 1 58.96 SIBIK Andrzej KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
800 m M
1 s 1 1:56.95 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz niest. Kraków # 85 Sen MA II KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
2 s 1 1:57.38 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków 86 Sen MA III
3 s 1 1:58.07 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA III KOLODZIEJ Roman # BEZ
4 s 1 2:02.06 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA IV #
5 s 1 2:02.65 MOTAK Jakub KS Cracovia 1906 Kraków 92 U20 MA IV B.D. # BEZ
6 s 1 2:03.47 DADOUCH Mohamed KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA --
7 s 1 2:03.60 GAŁĄZKIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -- KOLODZIEJ Roman 3
8 s 1 2:06.64 KACZMARCZYK Tomasz MLUKS Tarnów 90 U23 MA --
9 s 1 2:07.84 KRAJEWSKI Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA -- #
10 s 1 2:10.53 CZARNECKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
110 m pł J MŁ M
4 s 1 16.00 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -0.8 IV
110 m pł M (99.1) M
5 s 1 16.21 ARCZYŃSKI Mirosław KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.8 III
110 m pł M
1 s 1 14.54 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -0.8 I
2 s 1 15.47 POGONOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -0.8 II
3 s 1 15.90 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.8 III
Wzwyż M
1 2.00 ZAWIŁA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA II
2 1.88 PRZYWARA Dawid KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III B.D. # BEZ
3 1.85 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III ZAPART Stanisław B.D. # Z/0080/11 2019 BEZ
4 1.79 KOSIBA Jakub UKS Maraton Sękowa 94 U18 MA IV
5 1.75 ADAMUS Sebastian ULKS Bielgim Bielany # 94 U18 MA IV DRABEK Krzysztof # Z/5040/11 2013 3
W dal M
1 6.67 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA -0.3 III #
2 6.36 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.4 III #
3 6.11 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.5 IV
4 5.72 KOZIOŁ Łukasz UKS Kobylanka 94 U18 MA -1.4 --
Kula (6) M
1 16.00 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL I GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
Dysk (2) M
1 46.37 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
2 38.05 WIERZBA Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.71806502342224 sekund