Gliwice 07.05.2022
Drużynowe Mistrzostwa ¦l±ska U16 (I rzut, grupa B) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.01 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +1.4 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
2 2 s 1 12.33 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL +1.4 II DMP U20 B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK! 142
3 3 s 1 13.09 ŁOMIŃSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 2005 U18 SL +1.4 III GRUCHEL Marzena Z/3590/20 2022
4 4 s 1 13.24 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +1.4 IV WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 13.31 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.4 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 13.32 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +1.4 IV WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 13.37 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL +1.4 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
8 31 s 1 14.66 WYPARŁO Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +1.4 -- PEROŃ Katarzyna Z/3899/20 2022
1 9 s 2 13.48 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL +1.0 IV CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
2 10 s 2 13.56 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.0 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4620/19 2022 BEZ LDK!
3 11 s 2 13.65 BARANOWICZ Laura UKS Trójka Mikołów 2008 U16 SL +1.0 IV WAJDA Aleksandra Z/1002/21 2022 LDK!
4 13 s 2 13.84 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL +1.0 V DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK! 37 80
5 14 s 2 13.89 ZAJAS Roksana LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA +1.0 V BULKIEWICZ Jan Z/13803/21 2022
6 17 s 2 14.02 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.0 V ROLAK Dorota Z/5588/19 2022 LDK!
7 22 s 2 14.28 RÓŻYCKA Lena UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL +1.0 V WAJDA Aleksandra Z/4510/19 2022 LDK!
1 12 s 3 13.69 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL +0.9 IV SYZDEK Mariusz Z/2684/20 2022 LDK!
2 20 s 3 14.18 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +0.9 V GÓRECKA Małgorzata Z/2147/20 2022 LDK!
3 21 s 3 14.22 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +0.9 V DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2022 BEZ LDK!
4 26 s 3 14.37 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +0.9 V B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
5 27 s 3 14.39 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +0.9 V RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr , Z/12476/21 , 2022 BEZ LDK!
6 27 s 3 14.39 JAGIELSKA Emilia MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +0.9 V DUDAŁA Piotr Z/5871/21 2022
1 18 s 4 14.08 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +1.0 -- B.D. Z/0959/19 2022 LDK!
2 23 s 4 14.30 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +1.0 -- WAJDA Aleksandra Z/1741/21 2022 LDK!
3 24 s 4 14.35 LISOWSKA Martyna UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL +1.0 V WAJDA Aleksandra Z/13951/21 2022
4 29 s 4 14.47 MAZUR Anna MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL +1.0 V DUDAŁA Piotr Z/4445/19 2022 LDK!
5 30 s 4 14.52 OSSOWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL +1.0 -- GÓRECKA Małgorzata Z/1719/20 2022 LDK!
6 36 s 4 14.86 BORAL Marcelina UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL +1.0 -- SYZDEK Mariusz Z/0244/21 2022 LDK!
1 16 s 5 14.01 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U12 SL +1.0 V GÓRECKA Małgorzata Z/10255/21 2022 LDK!
2 39 s 5 14.94 KORGEL Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +1.0 -- RAMUS Józef Z/0120/21 2022 LDK!
3 40 s 5 15.09 ZAWIERUCHA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +1.0 -- GÓRECKA Małgorzata Z/3325/20 2022 LDK!
4 42 s 5 15.28 JAROSZ Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL +1.0 -- PASZTA Anna Z/1920/22 2022 LDK!
5 43 s 5 15.29 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL +1.0 -- B.D. Z/0243/21 2022 LDK!
6 44 s 5 15.36 MASŁOWSKA Eliza MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL +1.0 -- B.D. Z/5860/21 2022
1 19 s 6 14.13 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.7 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
2 34 s 6 14.82 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.7 -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2022 LDK!
3 46 s 6 15.63 WIENCEK Małgorzata MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2010 U14 SL +0.7 -- B.D. Z/3047/21 2022 LDK!
4 50 s 6 15.71 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +0.7 -- PEROŃ Katarzyna # Z/1391/20 2022 LDK!
5 57 s 6 17.45 BYSZKO Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +0.7 -- GÓRECKA Małgorzata Z/13658/21 2022
1 38 s 7 14.87 ŻUCHOWSKA Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +0.2 -- PASZTA Wiesław Z/1252/22 2022 LDK!
2 45 s 7 15.60 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL +0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2022 LDK!
3 48 s 7 15.66 WOJCIECHOWSKA Aleksandra UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL +0.2 -- SYZDEK Mariusz Z/2324/22 2022
4 49 s 7 15.69 RZESZUTKO Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL +0.2 -- B.D. Z/5861/21 2022
5 52 s 7 16.33 GRUSZKA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL +0.2 -- PROKSA Robert Z/1919/22 2022 LDK!
6 56 s 7 17.02 LAZAR Milena UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL +0.2 -- SYZDEK Mariusz Z/2323/22 2022
7 58 s 7 18.35 TKACZUK Natalia KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL +0.2 -- DARLIŃSKI Artur Z/3434/22 2022
1 8 s 8 13.40 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL +0.8 IV MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
2 24 s 8 14.35 ZASTAWNY Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +0.8 V PASZTA Anna Z/1253/22 2022 LDK!
3 32 s 8 14.72 MA¦LAK Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +0.8 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2165/22 2022 LDK!
4 41 s 8 15.26 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.8 -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2022 LDK!
5 46 s 8 15.63 MATCZUK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.8 -- ROLAK Dorota Z/14025/21 2022
6 51 s 8 15.95 RYZNAR Elena MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.8 -- ROLAK Dorota Z/1026/21 2022
7 53 s 8 16.54 TOMASZEWSKA Victoria GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +0.8 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3672/22 2022 LDK!
1 15 s 9 13.93 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +1.0 V RAMUS Józef Z/3593/22 2022 LDK!
2 33 s 9 14.74 STĘPLEWSKA Kamila MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +1.0 -- DUDAŁA Piotr Z/1778/22 2022
3 35 s 9 14.83 SZOMBARA Julia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +1.0 -- B.D. Z/2285/20 2022 LDK!
4 36 s 9 14.86 GŁUCH Malwina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +1.0 -- GÓRECKA Małgorzata Z/3909/20 2022 LDK!
5 54 s 9 16.65 SKRZYSZOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL +1.0 -- SYZDEK Mariusz Z/2326/22 2022
6 55 s 9 16.90 DZIEDZIC Nadia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +1.0 -- SYZDEK Mariusz Z/2325/22 2022
300 m K
1 1 s 1 38.98 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
2 2 s 1 41.33 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 41.48 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
4 4 s 1 41.83 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK!
5 6 s 1 43.37 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
6 8 s 1 43.54 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
1 5 s 2 43.26 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK!
2 7 s 2 43.51 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0921/18 2022 BEZ LDK!
3 10 s 2 44.18 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
4 12 s 2 44.81 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2022 LDK!
5 15 s 2 45.52 POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
6 17 s 2 46.34 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
1 9 s 3 44.08 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2022 LDK!
2 11 s 3 44.70 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2022 LDK!
3 14 s 3 45.42 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2022
4 18 s 3 46.43 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
5 32 s 3 47.88 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1403/20 2022 LDK!
1 19 s 4 46.51 MIKU¦KIEWICZ Emilia UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL V WAJDA Aleksandra Z/2331/18 2022 BEZ LDK!
2 21 s 4 46.91 PARYS Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/3940/20 2022 LDK!
3 24 s 4 47.16 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0957/19 2022 LDK!
4 29 s 4 47.54 DITRICH Marlena UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL V PASZTA Anna Z/6380/21 2022 LDK!
5 36 s 4 48.92 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- B.D. Z/3794/20 2022
6 46 s 4 52.54 ZIENTEK Natalia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1781/22 2022 LDK!
1 25 s 5 47.25 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2022 LDK!
2 26 s 5 47.36 WALCZUCH Anna MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/3942/20 2022 LDK!
3 31 s 5 47.79 WIERZOWIECKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V PEROŃ Katarzyna Z/1417/20 2022 LDK!
4 34 s 5 48.47 BUDKOWSKA Sara UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL V PROKSA Robert Z/2021/20 2022
5 39 s 5 49.78 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/3328/20 2022 LDK!
6 45 s 5 52.51 KHELOUF Malika UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/0562/22 2022 LDK!
1 35 s 6 48.71 CZARNECKA Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3941/20 2022 LDK!
2 37 s 6 49.20 OSMAN Aleksandra UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2176/18 2022 BEZ LDK!
3 40 s 6 50.09 KABASA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3671/22 2022 LDK!
4 41 s 6 50.26 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
5 42 s 6 50.97 FIC Maria UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL -- PROKSA Robert Z/6379/21 2022 LDK!
6 43 s 6 50.98 NIED¬WIED¬ Alicja GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13581/21 2022
1 20 s 7 46.60 KRUTOK Wiktoria TL ROW Rybnik 2009 U14 SL V OLSZAR Michał Z/1762/22 2022
2 30 s 7 47.67 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2022 LDK!
3 44 s 7 52.44 PRZYBYŁKA Zofia MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/7993/21 2022 LDK!
4 47 s 7 53.10 ADAMIK Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1419/20 2022 LDK!
5 48 s 7 53.22 MIELESZKO Maria MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0680/21 2022 LDK!
1 27 s 8 47.41 KORUS Amelia GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14797/21 2022 LDK!
2 33 s 8 48.04 MI¦TA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL V PASZTA Anna Z/3451/22 2022
3 38 s 8 49.27 MATYSIAK Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2024/22 2022 LDK!
4 49 s 8 55.26 MISTA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- PASZTA Wiesław Z/1254/22 2022 LDK!
1 13 s 9 45.25 DUDEK Oliwia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL -- B.D. Z/2643/21 2022
2 16 s 9 46.02 ZIĘBA Lena MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3790/20 2022 LDK!
3 22 s 9 47.00 ¦WIERCZYNA Maja MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/2180/22 2022
4 23 s 9 47.12 SOTER Kinga LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/1538/22 2022
5 28 s 9 47.45 GARCZARCZYK Karolina UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/2021/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:37.52 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL II PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:39.69 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:39.95 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:40.22 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SIEMIEŃSKA Barbara SZCZYRK Janusz , Z/2157/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 1:40.90 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:41.61 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2022 LDK!
7 7 s 1 1:41.98 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
1 8 s 2 1:43.19 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV RUSZEL Piotr TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
2 9 s 2 1:44.57 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2905/19 2022 LDK!
3 9 s 2 1:44.57 FRˇCEK Lena KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/0442/22 2022 LDK!
4 11 s 2 1:45.63 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
5 12 s 2 1:46.35 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL V PASZTA Anna Z/2182/18 2022 BEZ LDK!
6 15 s 2 1:48.73 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2022 LDK!
7 16 s 2 1:49.98 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2022 LDK!
8 18 s 2 1:51.55 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2022 5
1 13 s 3 1:47.58 METELSKA Nadia UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL V PROKSA Robert Z/6381/21 2022
2 14 s 3 1:48.13 BOCHEŃSKA Zofia MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1592/21 2022 LDK!
3 17 s 3 1:51.16 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2022
4 19 s 3 1:53.10 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2022 LDK!
5 20 s 3 1:53.40 WˇSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
6 23 s 3 1:58.42 ¦WIERKOWICZ Kamila GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14133/21 2022 LDK!
7 25 s 3 2:00.33 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1544/20 2022 LDK!
1 21 s 4 1:55.01 MANCIN Nela MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- KMAK Angelika Z/0975/22 2022
2 24 s 4 1:58.52 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -- PASZTA Anna Z/6377/21 2022 LDK!
3 26 s 4 2:01.33 CZAPLA Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14799/21 2022 LDK!
4 27 s 4 2:04.79 WÓJCIK Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL -- SYZDEK Mariusz Z/0249/21 2022 LDK!
5 28 s 4 2:12.45 BAC CARDENAS Amelia GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- RAMUS Józef Z/2344/22 2022
6 29 s 4 2:15.02 BA¦ Anna UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL -- SYZDEK Mariusz Z/2322/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:05.28 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/2317/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:09.91 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:10.26 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/3919/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:11.80 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/3090/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:13.03 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1440/17 2022 3 LDK!
6 6 s 1 3:18.78 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
7 7 s 1 3:25.79 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 2006 U18 SL -- PASZTA Anna Z/2879/19 2022 LDK!
8 8 s 1 3:28.05 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/3892/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:33.05 PAPROTA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3320/20 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:31.54 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -- PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 6:49.84 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U20 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2022 LDK!
3 3 s 1 7:00.60 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
4 4 s 1 7:03.51 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 7:22.31 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL IV DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2022
6 6 s 1 7:26.89 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
80 pł K
1 2 s 1 13.23 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -0.5 IV OLSZAR Michał Z/2971/18 2022 BEZ LDK!
2 3 s 1 13.24 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U18 SL -0.5 -- KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2022 LDK!
3 4 s 1 13.95 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.5 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4618/19, Z/3930/20 2019, 2022 LDK!
4 6 s 1 14.90 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -0.5 -- BONK Stanisław Z/0948/21 2022 LDK!
6 10 s 1 16.71 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.5 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2022 BEZ LDK!
2 5 s 2 14.85 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2022 LDK!
3 8 s 2 15.58 GAJOCH Magdalena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL +0.2 -- B.D. Z/13826/21 2022
4 9 s 2 15.70 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.2 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 42.35 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
2 2 s 1 45.20 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
3 7 s 1 53.01 DUBIEL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/11744/21 2022
4 8 s 1 53.41 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U18 SL -- KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2022 LDK!
1 3 s 2 49.37 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL III OLSZAR Michał Z/2971/18 2022 BEZ LDK!
2 4 s 2 51.69 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
4 6 s 2 52.81 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL V B.D. Z/4079/20 2022
4x100 m K
1 1 s 1 51.47 WÓJCIK Magdalena
JARCZYK Milena
BARANOWICZ Laura
ABSYL Wiktoria
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2008
2007
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/2316/18
Z/4666/19
Z/1002/21
Z/2319/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
2 2 s 1 53.08 MAJEWSKA Emilia
KUBIK Julia
DˇDELA Wiktoria
TRˇBCZYŃSKA Julia
CKS Budowlani Częstochowa 2010
2007
2007
2007
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/3936/20
Z/4620/19
Z/4618/19
, Z/3930/20
Z/4622/19
2022
2022
2019
, 2022
2022
BEZ
BEZ

BEZ
3 6 s 1 55.28 JAROSZ Paulina
STEC Hanna
MUSIK Maja
KUBISZ Julia
UKS Chromik Mysłowice 2010
2008
2010
2008
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/1920/22
Z/2179/18
Z/2182/18
Z/5459/19
2022
2022
2022
2022

BEZ
BEZ

4 7 s 1 55.32 SZARATA Maja
DUDA Magdalena
JAROŃ Zuzanna
SOKÓŁ Małgorzata
MKS-MOSM Bytom 2007
2007
2008
2008
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/1403/20
Z/0928/19
Z/1415/20
Z/0953/19
2022
2022
2022
2022



BEZ
5 11 s 1 56.02 MAZUR Anna
JENDRZEJ Alicja
STĘPLEWSKA Kamila
JAGIELSKA Emilia
MKS-MOS Katowice 2008
2007
2007
2007
U16 SLK -- DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
Z/4445/19
Z/3500/18
Z/1778/22
Z/5871/21
2022
2022
2022
2022

BEZ


1 3 s 2 53.55 SOCHACKA Julia
CYGANEK Marta
ROCZNIAK Zofia
MATYSIAK Oliwia
GKS Piast Gliwice 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/1180/19
Z/1192/19
Z/1179/19
Z/0115/21
2022
2022
2022
2022
5



2 9 s 2 55.75 SPILOK Patrycja
SZOMBARA Julia
RYCZKO Wirginia
MASŁOWSKA Karolina
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009
2009
2009
2007
U16 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3328/20
Z/2285/20
Z/4665/19
Z/3416/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
3 14 s 2 57.15 PANASZ Wiktoria
ROJEK Karolina
ZIĘBA Lena
BAZYLAK Maja
MOS CSiR D±browa Górnicza 2007
2009
2008
2007
U16 SLK -- RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/1936/19
Z/1585/21
Z/3790/20
Z/0921/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
  s 2 DNF ZAWIERUCHA Aleksandra
ŻUCHOWSKA Patrycja
ZASTAWNY Agata
SYCHLA Emilia
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009
2009
2010
2009
U14 SLK -- GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Wiesław
PASZTA Anna
GÓRECKA Małgorzata
Z/3325/20
Z/1252/22
Z/1253/22
Z/2147/20
2022
2022
2022
2022




1 4 s 3 53.95 RÓŻYCKA Lena
PORWOLIK Oliwia
JURKA Daniela
KACZMAREK Gabriela
UKS Trójka Mikołów 2009
2007
2007
2007
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/4510/19
Z/2317/18
Z/4507/19
Z/4508/19
2022
2022
2022
2022

BEZ


2 8 s 3 55.65 MADEJA Zuzanna
KRUPIŃSKA Agata
ZDANOWICZ Hanna
KRÓLICKA Tola
GKS Piast Gliwice 2008
2008
2008
2009
U16 SLK -- RAMUS Józef
RAMUS Józef
RAMUS Józef
RAMUS Józef
Z/10981/21
Z/2680/20
Z/0122/21
Z/3593/22
2022
2022
2022
2022




3 10 s 3 56.01 BUDKOWSKA Stella
DITRICH Marlena
BUDKOWSKA Sara
OSMAN Aleksandra
UKS Chromik Mysłowice 2008
2009
2007
2007
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna
PROKSA Robert
PASZTA Anna
Z/2905/19
Z/6380/21
Z/2021/20
Z/2176/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
4 13 s 3 56.80 GŁUCH Malwina
MA¦LAK Maja
GROSS Julia
OSSOWSKA Karolina
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010
2009
2011
2008
U16 SLK -- GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
Z/3909/20
Z/2165/22
Z/10255/21
Z/1719/20
2022
2022
2022
2022




5 16 s 3 59.67 RYZNAR Elena
MATCZUK Julia
KWIECIŃSKA Emilia
KA¬MIERCZUK Blanka
MOS CSiR D±browa Górnicza 2010
2010
2010
2010
U14 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/1026/21
Z/14025/21
Z/1030/21
Z/1029/21
2022
2022
2022
2022




1 5 s 4 54.61 LESZCZYŃSKA Oliwia
WYSYPOŁ Karolina
SZARATA Jagoda
REJMONIAK Natalia
MKS-MOSM Bytom 2009
2007
2007
2007
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/1413/20
Z/1408/20
Z/1420/20
Z/2026/22
2022
2022
2022
2022




2 12 s 4 56.72 ZIENTEK Natalia
NOWORYTA Julia
OGŁAZA Karolina
THAMM Michalina
MKS-MOS Katowice 2009
2009
2009
2007
U16 SLK -- ROLAK Dorota
BONK Stanisław
BONK Stanisław
DUDAŁA Piotr
Z/1781/22
Z/0948/21
Z/8955/21
Z/3487/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
3 15 s 4 58.38 NOGAJ Bianka
CENDROWSKA Martyna
GRADOŃ Zuzanna
WŁODARA Aleksandra
CKS Budowlani Częstochowa 2008
2007
2008
2007
U16 SLK -- RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
RUSZEL Piotr TRˇBCZYŃSKA Żaneta
RUSZEL Piotr
, Z/12476/21
Z/4617/19
, Z/4616/19
Z/13554/21
, 2022
2022
, 2022
2022
BEZ
BEZ
BEZ

Wzwyż K
3 3 f 1 1.45 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK! 46 75
4 4 f 1 1.25 PILSKA Paulina GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3670/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.25 GIEMULLA Julia GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3592/22 2022 LDK!
W dal K
2 2 f 1 4.71 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +0.7 V DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1936/19 2022 BEZ LDK! 68
3 3 f 1 4.27 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +1.0 -- RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.25 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL +0.2 -- B.D. Z/5858/21 2022
6 6 f 1 4.25 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +0.6 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1585/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.11 GARBULA Maja UKS Trójka Mikołów 2011 U12 SL +0.3 -- WAJDA Aleksandra Z/4223/20 2022 LDK!
9 9 f 1 4.02 OGŁAZA Karolina MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.5 -- BONK Stanisław Z/8955/21 2022
10 10 f 1 3.89 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +1.4 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2022 LDK!
11 11 f 1 3.76 BESZTA-BOROWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +0.7 -- SYZDEK Mariusz Z/0247/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.71 KOLMAN Zuzanna UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL +0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/13957/21 2022
13 13 f 1 3.69 TURA Klaudia UKS Trójka Mikołów 2008 U16 SL +0.6 -- B.D. Z/1747/21 2022 LDK!
Kula (3) K
2 2 f 1 11.05 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL III DMP U20 WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK! 97
4 4 f 1 7.48 MICHALSKA Daria UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- SYZDEK Mariusz Z/0246/21 2022 LDK!
5 5 f 1 7.34 JANIK Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/1184/19 2022 LDK!
6 6 f 1 6.34 LASKOWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -- SYZDEK Mariusz Z/2321/22 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 33.40 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
2 2 f 1 27.48 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL V B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 26.27 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V MARMUR Stanisław Z/1398/20 2022
4 4 f 1 25.02 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V BONK Stanisław Z/13889/21 2022
5 5 f 1 21.89 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/3453/22 2022
6 6 f 1 18.89 GOCYŁA Julia MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- DUBIEL Adam Z/13886/21 2022
7 7 f 1 16.83 SADOWNIK Martyna GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3310/18 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 24.57 WIESIOŁEK Oliwia TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/13916/21 2022
2 2 f 1 23.78 LASOTA Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0229/21 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 37.78 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL III BONK Stanisław Z/1948/19 2022
2 2 f 1 34.21 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
3 3 f 1 33.17 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław # Z/0926/19 2022 BEZ LDK! 84
4 4 f 1 29.56 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL V RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
7 7 f 1 25.24 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4251/20 2022 LDK!
8 8 f 1 21.88 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2022
9 9 f 1 20.49 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/13554/21 2022 LDK!
Chód 3 km K
3 3 s 1 19:10.59 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5534/19 2022 LDK!
4 4 s 1 21:21.14 BEDNARZ Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/2244/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.95 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.1 II B.D. Z/0984/20 2022
2 2 s 1 11.49 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +0.1 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 11.72 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +0.1 III WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 11.78 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +0.1 IV DMP U20 B.D. Z/3163/19 2022 LDK! 97
6 9 s 1 12.26 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +0.1 V ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
1 5 s 2 12.08 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL +1.0 IV B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK!
2 6 s 2 12.15 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL +1.0 IV SYZDEK Mariusz Z/1364/19 2022 LDK!
3 8 s 2 12.24 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +1.0 V PASZTA Wiesław Z/2148/20 2022 LDK!
5 17 s 2 13.12 CZAPLA Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +1.0 -- B.D. Z/2395/20 2022
6 24 s 2 14.00 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.0 -- RUSZEL Piotr Z/2735/21 2022 LDK!
1 10 s 3 12.47 STĘPNIOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +1.3 V GÓRECKA Małgorzata Z/4165/19 2022 LDK!
2 14 s 3 12.83 MIKUŁA Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL +1.3 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2144/20 2022
3 16 s 3 13.10 ZAWISZA Oskar MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL +1.3 -- LAKSA Dariusz Z/1406/20 2022 LDK!
4 19 s 3 13.15 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +1.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2022 LDK!
5 20 s 3 13.35 JAŁOCHA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.3 -- MICHALSKA Alicja Z/4601/19 2022 LDK!
6 20 s 3 13.35 VINTSKOVSKYI Denys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +1.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/2801/21 2022
1 23 s 4 13.63 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +0.7 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2022 LDK!
2 25 s 4 14.08 GAGULEWICZ Maciej MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL +0.7 -- DUDAŁA Piotr Z/5868/21 2022
3 26 s 4 14.29 SZOŁTYSIK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +0.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/3943/20 2022 LDK!
4 28 s 4 14.46 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL +0.7 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
5 31 s 4 14.61 LAMPART Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL +0.7 -- PEROŃ Katarzyna Z/0939/19 2022 LDK!
6 36 s 4 16.17 GŁOWACZ Karol MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL +0.7 -- B.D. Z/12479/21 2022
1 12 s 5 12.77 BŁASIŃSKI Jan UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL +1.5 -- SYZDEK Mariusz Z/2127/22 2022
2 17 s 5 13.12 DRZYZGIEWICZ Dariusz LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA +1.5 -- BULKIEWICZ Jan Z/14544/21 2022
3 22 s 5 13.48 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL +1.5 -- RAMUS Józef # Z/2337/22 2022 LDK!
4 27 s 5 14.43 ĆWIERTNIA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +1.5 -- GÓRECKA Małgorzata Z/14145/21 2022 LDK!
5 33 s 5 15.38 SOBCZYK Patryk KS ADEA Team Gliwice 2009 U14 SL +1.5 -- DARLIŃSKI Artur Z/3005/22 2022
6 34 s 5 15.49 ĆWIKLIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +1.5 -- GÓRECKA Małgorzata Z/3916/20 2022 LDK!
7 37 s 5 16.28 MAJEWSKI Bartosz MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2012 U12 SL +1.5 -- B.D. Z/3045/21 2022 LDK!
1 11 s 6 12.56 BORYKA Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +0.8 V ROLAK Dorota Z/0972/22 2022
2 15 s 6 12.91 KRAWCZAK Iwo MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL +0.8 -- B.D. Z/2035/22 2022
3 29 s 6 14.52 ROGACZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +0.8 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2143/20 2022 LDK!
4 30 s 6 14.53 TRONINA Seweryn MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +0.8 -- LAKSA Dariusz Z/1404/20 2022 LDK!
5 32 s 6 15.37 CICHY Paweł MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL +0.8 -- B.D. Z/3568/22 2022
6 35 s 6 15.57 KORBANEK Filip TS AKS Chorzów 2009 U14 SL +0.8 -- GRUCHEL Marzena Z/3345/22 2022 LDK!
300 m M
2 4 s 1 42.30 PIECHOTA Maciej MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL V B.D. Z/0839/22 2022
3 6 s 1 43.57 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2022 LDK!
4 8 s 1 45.71 KUBICZEK Filip MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0937/19 2022 BEZ LDK!
5 11 s 1 48.52 ŁUKOSZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/3938/20 2022
1 2 s 2 40.01 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
2 9 s 2 47.60 MISZTAL Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/8282/21 2022
3 10 s 2 48.26 DENIS Krzesimir TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2214/22 2022 LDK!
4 14 s 2 49.49 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2022 LDK!
5 15 s 2 49.56 SAHLI Mahmoud MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- LAKSA Dariusz Z/3939/20 2022 LDK!
1 3 s 3 40.75 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/2510/22 2022
2 5 s 3 42.36 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL V PASZTA Anna Z/3452/22 2022
3 7 s 3 43.65 KU¦ Przemysław MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/7652/21 2022
4 12 s 3 48.72 KONARCZAK Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1539/22 2022
5 13 s 3 48.94 CZACHOWSKI Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3138/22 2022
6 16 s 3 56.65 ZARANKOWSKI Jakub KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3435/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:18.11 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
2 2 s 1 1:25.21 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 1:27.97 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:29.19 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:32.19 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL IV DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
6 7 s 1 1:33.31 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2022 LDK!
7 8 s 1 1:36.22 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/3922/20 2022 LDK!
8 11 s 1 1:37.70 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1593/21 2022 LDK!
1 9 s 2 1:36.24 GWÓ¬D¬ Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1395/20 2022 LDK!
2 10 s 2 1:36.65 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2022 LDK!
3 12 s 2 1:37.78 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2022 LDK!
4 13 s 2 1:38.71 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1301/20 2022
5 14 s 2 1:39.73 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2022 LDK!
6 15 s 2 1:39.82 JANKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/4084/20 2022 LDK!
7 16 s 2 1:39.96 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2022 LDK!
8 17 s 2 1:40.33 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
2 18 s 3 1:40.55 SERAFIN Samuel MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- LAKSA Dariusz Z/1402/20 2022 LDK!
3 19 s 3 1:41.88 KARWACKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3789/20 2022 LDK!
4 20 s 3 1:42.74 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2022 LDK!
5 21 s 3 1:43.07 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2022
6 22 s 3 1:43.85 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2022 LDK!
7 23 s 3 1:47.50 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2022 LDK!
8 24 s 3 1:57.68 SADOWSKI Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1586/21 2022 LDK!
1000 m M
2 2 s 1 2:48.10 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:54.23 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:02.02 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:34.31 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 5:39.00 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2022 3 LDK!
3 3 s 1 5:54.97 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2022
6 6 s 1 6:02.15 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
8 8 s 1 6:03.58 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
9 9 s 1 6:06.08 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
10 10 s 1 6:10.55 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4055/11 2022 3
11 11 s 1 6:27.68 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2022 LDK!
12 12 s 1 6:30.72 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- MALARZ Beata PASZTA Wiesław , Z/3733/18 , 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 40.33 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL II PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
1 2 s 2 44.77 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
2 3 s 2 45.10 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL V OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
3 4 s 2 45.34 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL V B.D. Z/4074/20 2022
4 6 s 2 45.88 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL V PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
4x100 m M
1 2 s 1 48.96 STĘPNIOWSKI Kamil
MIKUŁA Mateusz
CZAPLA Dominik
WIDŁAK Julian
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007
2008
2007
2007
U16 SLK -- GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
B.D.
PASZTA Wiesław
Z/4165/19
Z/2144/20
Z/2395/20
Z/2148/20
2022
2022
2022
2022




2 3 s 1 50.34 ¦LIWIŃSKI Aleksander
WO¬NIAK Hubert
JAŁOCHA Szymon
DYJA Maciej
CKS Budowlani Częstochowa 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- RUSZEL Piotr
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
Z/2735/21
Z/3922/20
Z/4601/19
Z/4607/19
2022
2022
2022
2022




3 4 s 1 50.94 KIELJAN Bartosz
SUWALSKI Krzysztof
RYCHLIK Patryk
BORYKA Borys
MOS CSiR D±browa Górnicza 2007
2008
2008
2007
U16 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
ROLAK Dorota
Z/5532/19
Z/1593/21
Z/3788/20
Z/0972/22
2022
2022
2022
2022




4 5 s 1 53.22 CICHY Paweł
KRAWCZAK Iwo
PIECHOTA Maciej
DIDKOWSKI Tobiasz
MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009
2007
2007
2007
U16 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3568/22
Z/2035/22
Z/0839/22
Z/4074/20
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 48.50


brak daty SLK --
2 6 s 2 55.24 LUBOŃ Albert
KOLMAN Dominik
NIECHCIAŁ Daniel
KARWACKI Kamil
MOS CSiR D±browa Górnicza 2010
2007
2009
2008
U16 SLK -- ROLAK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
RZEWNICKI Wiktor
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/1031/21
Z/1448/22
Z/1587/21
Z/3789/20
2022
2022
2022
2022




3 7 s 2 55.91 ĆWIKLIŃSKI Mikołaj
ROGACZ Aleksander
GAWEŁ Michał
ĆWIERTNIA Kacper
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010
2010
2008
2010
U16 SLK -- GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Anna
GÓRECKA Małgorzata
Z/3916/20
Z/2143/20
Z/3452/22
Z/14145/21
2022
2022
2022
2022




4 8 s 2 57.41 DOBOSZ Wojciech
CYGANEK Damian
MAZIK Franciszek
ROLECKI Mikołaj
GKS Piast Gliwice 2007
2009
2010
2010
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
Z/13375/21
Z/2473/20
Z/2678/20
Z/2337/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
2 2 f 1 1.25 ZŁOCHOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/8115/21 2022 LDK!
W dal M
3 3 f 1 4.22 NIECHCIAŁ Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +0.7 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1587/21 2022 LDK!
4 4 f 1 3.60 SZEWCZYK Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +1.1 -- KMAK Angelika Z/3341/22 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 13.62 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL III WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
2 2 f 1 13.56 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL III KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2022 LDK!
4 4 f 1 8.09 TEISTER Szymon UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- SYZDEK Mariusz Z/0242/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 27.91 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/0931/19 2022 BEZ LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 30.60 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2022
2 2 f 1 29.84 DZIEMIANKO Igor TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3342/22 2022
Oszczep (600) M
3 3 f 1 25.15 PREISNER Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/12768/21 2022 LDK!
4 4 f 1 21.13 RYGUŁA Bartosz GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3309/18 2022 LDK!
5 5 f 1 21.08 KLEFAS Jakub UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- SYZDEK Mariusz Z/0245/21 2022 LDK!
6 6 f 1 20.67 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
7 7 f 1 18.80 NIECHCIAŁ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1588/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 26.079138040543 sekund