Warszawa 07 - 08.05.2022
Zawody Otwarcia Sezonu LA [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 24.88 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ +1.7 I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
2 2 s 1 24.90 KU¦ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.7 I LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
3 3 s 1 25.16 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.7 II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022
4 4 s 1 25.48 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA +1.7 II B.D. Z/1639/13 2022 LDK!
5 5 s 1 26.11 ILCZUK Weronika KS Sprinterzy.com Kraków 1986 Masters MA +1.7 II B.D. Z/2529/20 2022
6 6 s 1 26.47 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.7 III WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
7 7 s 1 26.64 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.7 III DMP ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. # Z/4449/15 2022 75
8 9 s 1 26.87 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +1.7 III BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
1 10 s 2 26.90 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.8 III GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
2 11 s 2 26.94 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.8 III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
3 13 s 2 27.20 ¦WIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U20 MZ +1.8 III BUSZTA Stanisław Z/4368/17 2022 2
4 14 s 2 27.30 ¦WIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U18 MZ +1.8 III BUSZTA Stanisław Z/4197/19 2022
4 15 s 2 27.30 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
6 18 s 2 27.94 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2022 BEZ LDK!
7 19 s 2 27.98 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA +1.8 IV B.D. Z/0782/19 2022
8 22 s 2 28.52 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2022
1 23 s 3 28.69 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
2 28 s 3 29.11 TŁOCZKOWSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ +0.4 V WITKOWSKI Bartosz Z/1806/21 2022 LDK!
3 29 s 3 29.15 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +0.4 V ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2022 LDK!
4 30 s 3 29.19 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ +0.4 V BIŃKOWSKA Marlena Z/3707/20 2022 LDK!
5 32 s 3 29.70 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
6 37 s 3 30.27 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.4 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2022
7 39 s 3 30.43 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +0.4 -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
1 34 s 4 29.84 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- RADKE Karol Z/1584/22 2022
2 35 s 4 29.87 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ +1.6 V RODOWALD Olaf Z/0943/20 2022 LDK!
3 36 s 4 30.13 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA +1.6 -- B.D. BEZ
4 40 s 4 30.59 KNAPIK Amelia OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2467/22 2022
5 41 s 4 31.13 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
6 44 s 4 31.59 GOLIŃSKA Paulina MKS Syrena Warszawa 2005 U18 MZ +1.6 -- B.D. Z/1160/22 2022 LDK!
7 45 s 4 31.74 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +1.6 -- KORWEK Joanna Z/3814/19 2022 LDK!
8 47 s 4 32.86 DUDKOWSKA Maria KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.6 -- ZIMNY Emanuel Z/4242/20 2022 LDK!
1 8 s 5 26.78 KARPENKO Iryna Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +1.7 III B.D. Z/3659/22 2022
2 17 s 5 27.81 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +1.7 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
3 21 s 5 28.44 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ +1.7 IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2022 BEZ LDK!
4 24 s 5 28.69 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.7 V ZIMNY Emanuel Z/5196/19 2022 LDK!
5 27 s 5 29.07 ZAJˇC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
6 33 s 5 29.76 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +1.7 V BARSKA Jolanta Z/2369/21 2022 LDK!
7 38 s 5 30.34 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ +1.7 -- SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/1457/18 , 2022 BEZ LDK!
8 46 s 5 32.61 PALYHA Olyha KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +1.7 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3655/22 2022
1 12 s 6 27.06 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.0 III DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/0762/20 , 2022 66
2 16 s 6 27.68 FILIPOW Julia KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +1.0 -- B.D. B.D. , Z/0649/17 , 2022
3 20 s 6 28.36 BARTNIK Oliwia KU AZS WAT w Warszawie 2000 U23 MZ +1.0 -- B.D.
4 25 s 6 28.91 PLISZKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 1998 Sen WN +1.0 -- B.D.
5 26 s 6 28.95 PIECZUŁAJTIS Martyna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1997 Sen WN +1.0 -- B.D.
6 31 s 6 29.19 WARCHOŁ Beata UKS Orlik Pionki 1998 Sen MZ +1.0 -- SKORUPSKI Szymon B.D.
7 42 s 6 31.26 WO¬NICKA Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/14122/21 2022
8 43 s 6 31.41 MUSIAŁ Kinga KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ +1.0 -- B.D.
1000 m K
1 1 s 1 2:48.83 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
2 2 s 1 2:49.81 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
3 3 s 1 2:59.59 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin 1999 Sen MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/0388/15 2022
4 4 s 1 3:08.54 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
5 5 s 1 3:08.60 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
6 6 s 1 3:10.91 JANECZKO Maja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/11648/21 2022
7 7 s 1 3:12.70 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 2001 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/0642/16 2020
8 8 s 1 3:13.48 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0836/18 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:18.84 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2022 LDK!
10 10 s 1 3:20.21 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2022 LDK!
11 11 s 1 3:23.41 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2022 BEZ LDK!
12 12 s 1 3:27.96 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/4328/20 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 16.08 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +2.1 III BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
2 2 e 1 16.12 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +2.1 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
3 3 e 1 17.37 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +2.1 IV B.D.
1 1 f 1 15.69 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +2.0 II BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
2 2 f 1 16.30 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
3 3 f 1 16.83 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +2.0 III B.D.
100 m pł K
1 1 e 1 14.27 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +2.1 I DMP RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022 127
2 2 e 1 15.36 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +2.1 II WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
3 3 e 1 15.98 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +2.1 III GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
4 7 e 1 21.82 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ +2.1 -- JOBT Andrzej B.D. Z/1767/15 2021
1 1 f 1 15.95 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +2.0 III GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
300 m pł K
1 1 s 1 48.65 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 50.19 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
3 3 s 1 50.35 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2022 LDK!
4 4 s 1 52.89 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2022
4x100 m K
1 1 s 1 52.58 NIEPOSTYN Barbara
KOPEĆ Letycja
WŁODARKIEWICZ Weronika
JAMROZ Lena
KS Atak Agrykola Warszawa 2008
2008
2007
2007
U16 MAZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
Z/3704/20
Z/4339/20
Z/3703/20
Z/2082/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 53.24 KARBOWIAK Dominika
PTASZYŃSKA Patrycja
KURACKA Karolina
HOYER Natalia
KM Aktywni Sochaczew 2008
2008
2007
2008
U16 MAZ -- ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
Z/2048/21
Z/5196/19
Z/6531/21
Z/5814/19
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 53.49 BARTNIK Oliwia
MUSIAŁ Kinga
ORDOWICZ Jadwiga
WARCHOŁ Beata
KU AZS WAT w Warszawie 2000
1999
2001
1998
Sen MAZ -- B.D.
B.D.
GOS Piotr B.D.
SKORUPSKI Szymon B.D.
Z/4756/18
2022




4 4 s 1 55.25 MAGDZIARZ Oliwia
LASKA Amelia
NOWAKOWSKA Jagoda
KANDERSKA Zuzanna
UKS Vis Skierniewice 2008
2008
2008
2008
U16 LDZ -- KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
Z/13296/21
Z/3814/19
Z/3819/19
Z/2369/21
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 55.69 BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria
CHŁOPIK Łucja
NIEDZIŃSKA Nikol
KORYCKA Anna
UKS MTE Milanówek 2007
2008
2008
2007
U16 MAZ -- RODOWALD Olaf
SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta
RODOWALD Olaf
SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta
Z/3377/20
, Z/2007/19
Z/0943/20
, Z/0831/18
2022
, 2022
2022
, 2022

BEZ

BEZ
6 6 s 1 56.28 KUBALAK Karolina
WO¬NICKA Maria
BOLCZAK Maria
KOPROWSKA Maja
OKS Skra Warszawa 2008
2008
2008
2008
U16 MAZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon
GRˇBCZEWSKI Zenon
GRˇBCZEWSKI Zenon
GRˇBCZEWSKI Zenon
Z/13571/21
Z/14122/21
Z/0995/20
Z/0998/20
2022
2022
2022
2022




7 7 s 1 60.57 BIELAWSKA Paula
GOLIŃSKA Paulina
JANISZEWSKA Barbara
CZYKWIN Martyna
MKS Syrena Warszawa 2004
2005
2008
2008
U20 MAZ -- LEWANDOWSKA Dorota
B.D.
LEWANDOWSKA Dorota
LEWANDOWSKA Dorota
Z/3094/17
Z/1160/22
Z/4187/21
Z/0965/22
2022
2022
2022
2022
4



Wzwyż K
1 f 1 1.55 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ III RODOWALD Olaf Z/0687/20 2022 LDK!
2 f 1 1.55 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ III RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
3 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
4 f 1 1.50 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
5 f 1 1.50 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/1457/18 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 1.45 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
8 f 1 1.40 KOMOSZKA Martyna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ V RODOWALD Olaf Z/2116/21 2022 LDK!
9 f 1 1.35 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
10 f 1 1.35 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3563/21 2022
11 f 1 1.30 SOBCZAK Alicja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- B.D. DOMAGAŁA Joanna , Z/3491/22 , 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.70 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2022 110
2 f 1 2.10 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ V ZAWADZKI Jacek Z/0952/21 2022 LDK!
  f 1 NM OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2022 2 LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.79 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U23 SK +2.0 III MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
2 f 1 10.43 MAŁECKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +1.8 -- KU¦ Tomasz B.D. Z/1959/17 2022
3 f 1 10.42 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +0.1 -- B.D. B.D. , Z/0650/15 , 2022
Wieloskok K
1 f 1 8.78 ¦WIESIULSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +1.7 -- BUSZTA Stanisław Z/4196/19 2022
2 f 1 8.76 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +1.4 -- BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 36.08 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 f 1 23.91 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2022
3 f 1 23.18 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2022
Dysk (1) K
1 f 1 33.87 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U23 LU III ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2022
2 f 1 24.59 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
3 f 1 21.55 SŁOWIŃSKA Julia WLKS Nowe Iganie 2002 U23 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. Z/0732/22 2022
4 f 1 21.33 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0694/20 2022 LDK!
5 f 1 20.16 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna niest. Warszawa 1970 Masters MZ -- B.D.
200 m M
1 1 s 1 21.31 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +2.2 M DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2022 1 138
2 2 s 1 22.20 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA +2.2 II B.D. 3
3 4 s 1 22.84 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ +2.2 III B.D. Z/3300/15 2021 2
4 7 s 1 23.32 PONIATOWSKI Emil KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD +2.2 III KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. , Z/3429/16 , 2021 LDK!
5 8 s 1 23.45 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +2.2 III MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
6 10 s 1 23.49 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +2.2 III B.D. Z/3997/15 2022
7 11 s 1 23.75 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +2.2 IV PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
1 9 s 2 23.47 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +2.6 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
2 14 s 2 24.06 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +2.6 -- B.D. B.D. Z/0763/20 2022
3 15 s 2 24.30 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.6 IV GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022
4 16 s 2 24.35 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD +2.6 IV BARSKA Jolanta Z/3524/16 2022 4 LDK!
5 17 s 2 24.40 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ +2.6 -- GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2022
6 18 s 2 24.59 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +2.6 -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
7 21 s 2 25.33 SOLYAR Anatoliy KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +2.6 -- B.D. Z/1781/21 2022
1 5 s 3 22.91 WIECZOREK Wiktor niest. Warszawa 2001 U23 MZ +0.4 III B.D.
2 6 s 3 23.29 TYMIŃSKI Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.4 III B.D. B.D. Z/1001/17 2022
3 19 s 3 25.08 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +0.4 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
4 20 s 3 25.22 POLAŃSKI Artur MKS Bolesłavia Bolesławiec 1995 Sen DS +0.4 -- B.D.
5 22 s 3 25.42 JEŻAK Tomasz KU AZS WAT w Warszawie 2000 U23 MZ +0.4 --
6 23 s 3 25.61 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.4 -- GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
7 27 s 3 27.70 DOBROWOLSKI Jan RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +0.4 -- MRÓZ Katarzyna # Z/13823/21 2022
1 3 s 4 22.78 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +2.3 II GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 2 LDK!
2 12 s 4 23.75 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.3 IV KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
3 13 s 4 24.04 GENCER Mustafa KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA +2.3 -- B.D. Z/0865/22 2022
4 24 s 4 25.95 BABICKI Maciej KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2001 U23 MZ +2.3 --
5 25 s 4 26.09 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +2.3 -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2022
6 26 s 4 26.80 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 1994 Sen ZP +2.3 -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2022 BEZ
7 28 s 4 28.01 BAGIŃSKI Krzysztof Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ +2.3 -- DUKLANOWSKI Hubert Z/2684/21 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:31.23 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2022 LDK!
2 2 s 1 2:32.49 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 2:33.20 JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki 2000 U23 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2022
4 4 s 1 2:33.93 BARTO¦ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022
5 5 s 1 2:35.18 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022
6 6 s 1 2:37.37 MEZGLEWSKI Kamil KB Kro¶cienko Wyżne 1999 Sen PK -- ZATORSKI Witold B.D. Z/5123/15 2022
7 8 s 1 2:39.52 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
8 9 s 1 2:41.42 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
9 14 s 1 2:47.16 CICHACKI Tymoteusz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0756/21 2022 LDK!
10 16 s 1 2:49.05 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2022
11 17 s 1 2:49.17 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. Z/1325/21 2022
12 18 s 1 2:51.32 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2022 BEZ
1 7 s 2 2:39.19 HELON Radosław MKL Szczecin 1994 Sen ZP -- B.D. 2
2 10 s 2 2:41.70 PAWŁOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 1998 Sen MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/0563/14 2022 LDK!
3 11 s 2 2:42.69 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ III B.D. Z/0780/20 2022
4 12 s 2 2:44.42 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2022
5 13 s 2 2:46.55 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2022 LDK!
6 15 s 2 2:48.25 DZICZEK Szymon KS Czempion Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. Z/3054/22 2022
7 19 s 2 2:55.19 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WRONA Grzegorz # Z/11046/21 2022
8 20 s 2 2:55.36 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
9 21 s 2 3:14.26 KOSNO Olaf RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14708/21 2022
10 22 s 2 3:20.07 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2022 LDK!
11 23 s 2 3:22.34 TRU¦ Karol KU AZS SGH w Warszawie 2001 U23 MZ -- B.D.
5000 m M
1 1 s 1 17:13.82 SAKIEWICZ Ignacy KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2000 U23 MZ -- B.D.
2 2 s 1 17:24.20 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U23 SL -- WERNER Mirosław B.D. Z/2163/19 2022
3 3 s 1 19:50.54 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2022
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.44 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +1.3 III OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 16.60 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.3 III PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.15 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ +1.3 III BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
2 1 s 1 17.05 DUBIEL Adam KS Orzeł Warszawa 1979 Masters MZ +1.3 -- PODRAŻKO Marian Z/4366/21 2022
300 m pł M
1 1 s 1 44.58 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
2 2 s 1 45.09 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3201/21 2022 LDK!
3 3 s 1 45.57 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2022
4x100 m M
1 1 s 1 44.29 PIOTROWSKI Szymon
OPOCKI Michał
DRĘŻEK Arkadiusz
WIECZOREK Wiktor
KU AZS WAT w Warszawie 1999
1998
1999
2001
Sen MAZ -- B.D. ADAMSKI Robert
B.D.
B.D.
B.D.
, Z/0582/16
Z/3300/15
, 2022
2021

3
2

2 2 s 1 46.53 GOŁĘBIOWSKI Jan
ŻACZKIEWICZ Wojciech
SYNAJEWSKI Michał
ŻACZKIEWICZ Bartosz
UKS Vis Skierniewice 2005
2004
2007
2006
U20 LDZ -- BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
Z/0426/18
Z/3524/16
Z/7588/21
Z/3580/20
2022
2022
2022
2022
BEZ
4


3 3 s 1 46.82 JEŻAK Tomasz
POLAŃSKI Artur
PONIATOWSKI Emil
TYMIŃSKI Piotr
2000
1995
2002
2000
Sen LDZ --
B.D.
KOWALCZYK Paweł B.D. B.D.
B.D. B.D.
, Z/3429/16
Z/1001/17
, 2021
2022



4 4 s 1 48.42 NIEWIADOMSKI Igor
BABICKI Maciej
WEISS Dawid
FRYC Krzysztof
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 1994
2001
1998
1999
Sen MAZ -- BARTA Franciszek B.D.

B.D.
GˇSIEWSKI Artur B.D.
Z/3637/11
Z/3068/17
2022
2022
BEZ


5 5 s 1 50.41 SETA Sebastian
KOWALSKI Czarek
FALKOWSKI Hubert
KOŃCZAK Kacper
UKS Otrębusy 2007
2008
2008
2008
U16 MAZ -- KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian
Z/5465/21
Z/2787/21
Z/2063/22
Z/2789/21
2022
2022
2022
2022




6 6 s 1 52.94 ¦CIERSKI Marcel
JABŁOŃSKI Jakub
AUSEICHYK Ihar
GARSTECKI Mikołaj
KU AZS SGH w Warszawie 2001
2002
1995
2000
Sen MAZ -- B.D.
B.D. B.D.
B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
Z/2453/20
Z/4219/15
2022
2021




Tyczka M
1 f 1 2.90 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3023/20 2022
Trójskok M
1 f 1 12.80 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK +1.1 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
2 f 1 12.18 AUSEICHYK Ihar KU AZS SGH w Warszawie 1995 Sen MZ +0.9 -- B.D.
3 f 1 10.90 BIELECKI Dominik niest. Warszawa 1996 Sen MZ +0.6 -- B.D. B.D. B.D. BEZ
4 f 1 10.44 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2000 U23 KP +0.2 -- KENSIK Jan B.D. Z/1503/16 2019
Wieloskok M
1 f 1 11.29 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2022 LDK!
2 f 1 11.12 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 V PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
Dysk (1) M
1 f 1 34.06 KOŁAKOWSKI Karol UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ V SZADKOWSKI Witold Z/1888/20 2022 LDK!
2 f 1 28.38 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
3 f 1 18.37 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 44.51 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 34.98 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
2 f 1 33.90 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
Dysk (2) M
1 f 1 46.30 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U23 LU I MURAT Tomasz Sławomir # Z/3001/16 2022 1
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 2000 U23 LU -- DMP KĘCKI Krzysztof B.D. # Z/5235/15 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.027729034424 sekund