Opole 02 - 03.10.2010
Otwarte Mistrzostwa woj.opolskiego w wielobojach + Mityng LA
600 m K
5 1:56.16 UCIECHOWSKA Jolanta UKS-MOS Opole 96 U16 OP --
6 2:13.00 HUMENIUK Paula MKS Ekonomik Nysa 99 U12 OP --
8 2:19.11 SZUMSKA Daria MKS Ekonomik Nysa 99 U12 OP -- SATORA Jan BEZ
1 w 1:50.13 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP -- 521
2 w 1:51.71 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ 493
3 w 1:52.79 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -- KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1 474
4 w 1:55.56 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U14 DS -- # 428
7 w 2:15.02 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 167
Wzwyż K
1 s 1 1.52 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup # 95 U16 OP IV
2 w 1 1.46 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ 577
3 w 1 1.40 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP V 512
4 w 1 1.34 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -- KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1 449
5 w 1 1.34 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 449
6 w 1 1.28 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U14 DS -- # 389
1 w 2 1.55 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA III B.D. # 3 678
2 w 2 1.52 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP IV # 644
3 w 2 1.34 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- # 449
4 w 2 1.25 CHRZˇSZCZ Sybilla MMKS Kędzierzyn KoĽle # 94 U18 OP -- 359
1 w 3 1.82 OGRODNIK Magdalena WKS ¦l±sk Wrocław 89 U23 DS M 1003
2 w 3 1.67 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II B.D. # Z/3660/11 2019 M 818
3 w 3 1.40 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP -- 512
4 w 3 1.37 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U20 DS -- 481
W dal K
1 4.49 BIENIEK Paulina MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP +2.3 -- SATORA Jan Z/3598/11 2011 BEZ
6 1 3.96 STAWARZ Alicja MKS Żywiec 97 U14 SL +2.0 --
7 1 3.57 ¦CIESZKA Patrycja MKS Żywiec 97 U14 SL +0.4 -- KUBIK Stanisław BEZ
1 w 1 5.11 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP +1.6 III KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1 589
2 w 1 5.02 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP +0.8 IV 565
3 w 1 4.59 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL +1.4 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ 451
4 w 1 4.38 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U14 DS +1.7 -- # 398
5 w 1 4.29 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL +2.5 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 376
Kula (3) K
1 s 10.66 BˇK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP IV
2 s 10.63 ŁACIAK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy # 97 U14 OP IV #
4 s 8.36 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup # 95 U16 OP --
3 w 9.44 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ 493
5 w 8.24 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 415
6 w 8.04 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -- KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1 402
7 w 7.85 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP -- 390
8 w 7.15 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U14 DS -- # 345
Kula (4) K
1 w 2 7.68 CHRZˇSZCZ Sybilla MMKS Kędzierzyn KoĽle # 94 U18 OP -- 379
2 w 2 7.35 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 357
3 w 2 7.15 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP -- # 345
4 w 2 7.01 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- # 336
1 w 3 8.73 OGRODNIK Magdalena WKS ¦l±sk Wrocław 89 U23 DS -- 447
2 w 3 8.57 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- B.D. # Z/3660/11 2019 M 436
3 w 3 7.95 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U20 DS -- 396
4 w 3 7.37 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP -- 359
Wzwyż M
5 3 1.67 TIETZ Konrad LUKS Podium Kup # 95 U16 OP V #
6 3 1.67 RODAK Hubert MKS Żywiec 93 U18 SL -- KUBIK Stanisław Z/3994/11 2011 4
1 w 3 1.85 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP III 670
2 w 3 1.79 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV STANISLAWSKI Krzysztof # 1 619
3 w 3 1.76 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 593
4 w 3 1.73 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1 569
7 w 3 1.64 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U20 OP -- 496
8 w 3 1.58 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- # 449
9 w 3 1.58 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 449
10 w 3 1.49 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 381
11 w 3 1.43 KLIMCZAK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. 2 338
12 w 3 1.37 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP -- # 297
13 w 3 1.34 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP -- SATORA Jan Z/2928/11 2011 3 276
1 w 4 1.82 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP III # 644
2 w 4 1.73 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 569
3 w 4 1.67 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 520
W dal M
1 3.99 DREWNIAK Krystian MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP +1.5 --
2 3.82 BARUCIAK Mateusz MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP +1.5 --
3 3.72 SOBCZK Paweł MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP +1.8 --
4 3.64 BŁACHANIEC Karol MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP +0.8 --
5 3.55 WIERZBICKI Jakub MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP +0.6 --
6 3.48 KAMIŃSKI Dariusz MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP +1.0 --
7 3.40 PLEKANIEC Patryk MKS Ekonomik Nysa 99 U12 OP +1.8 --
1 w 1 5.63 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole 95 U16 OP +0.8 V 508
2 w 1 5.36 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP +0.5 -- 453
3 w 1 4.97 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP +0.3 -- 377
4 w 1 4.89 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP +1.8 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 361
5 w 1 4.79 SZKODA Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 95 U16 OP +1.8 -- 343
1 w 2 6.29 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP +2.2 IV 650
2 w 2 5.94 ¦NIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP +1.6 IV 574
3 w 2 5.63 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP +1.6 -- SATORA Jan Z/0455/11 2011 3 508
4 w 2 5.42 KADŁUBEK Jarosław LUKS Dwójka Namysłów 94 U18 OP +0.8 -- 465
5 w 2 5.28 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP +1.6 -- # 437
1 w 3 6.54 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +9.9 III STANISLAWSKI Krzysztof # 1 707
2 w 3 6.19 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP +9.9 IV 628
3 w 3 6.02 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +9.9 IV OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1 591
4 w 3 5.92 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +9.9 IV # 569
5 w 3 5.84 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP +9.9 -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 552
6 w 3 5.64 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U20 OP +9.9 -- 510
7 w 3 5.59 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP +9.9 -- SATORA Jan Z/2928/11 2011 3 500
8 w 3 5.54 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP +9.9 -- # 490
9 w 3 5.43 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP +9.9 -- 467
10 w 3 5.09 KLIMCZAK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS +9.9 -- B.D. 2 400
11 w 3 4.86 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP +9.9 -- 356
1 w 4 6.14 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP +1.4 -- 617
2 w 4 6.06 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP +1.9 -- # 600
3 w 4 5.87 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL +0.5 -- B.D. BEZ 559
Kula (5) M
6 6.26 BŁACHANIEC Karol MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP --
7 6.07 MIDOR Patryk MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP --
8 6.03 SOBCZK Paweł MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP --
9 5.53 WIERZBICKI Jakub MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP --
1 w 1 9.36 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP -- 447
2 w 1 9.31 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 444
3 w 1 8.01 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole 95 U16 OP -- 367
4 w 1 7.67 SZKODA Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 95 U16 OP -- 347
5 w 1 7.30 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- 325
  w 2 0.00 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -- SATORA Jan Z/0455/11 2011 3 0
1 w 2 12.94 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP IV 664
2 w 2 10.48 ¦NIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP -- 515
3 w 2 9.76 KADŁUBEK Jarosław LUKS Dwójka Namysłów 94 U18 OP -- 471
4 w 2 8.90 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP -- # 420
Kula (6) M
1 13.18 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP III SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
2 w 11.61 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1 583
3 w 11.42 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV STANISLAWSKI Krzysztof # 1 571
4 w 10.14 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U20 OP -- 494
5 w 10.06 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP -- 489
6 w 9.54 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP -- # 458
7 w 9.29 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- # 443
8 w 8.54 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 398
9 w 8.15 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP -- SATORA Jan Z/2928/11 2011 3 375
10 w 8.09 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 372
11 w 7.14 KLIMCZAK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. 2 316
12 w 6.94 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 304
Kula (7.26) M
2 9.64 ZAWADZKI Radosław MULKS Juvenia Głuchołazy # 90 U23 OP -- SATORA Jan Z/2930/11 BEZ
1 w 9.66 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 465
3 w 9.47 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 454
4 w 8.17 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- # 376

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7015688419342 sekund