Lublin 08.05.2022
1. Mityng LOZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.86 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +1.3 I B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
2 2 s 1 12.12 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.3 I DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK! 121
3 3 s 1 12.15 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.3 I DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK! 120 150
4 4 s 1 12.31 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +1.3 II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK! 142
5 5 s 1 12.61 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +1.3 II DMP DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK! 93 129
6 7 s 1 12.89 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +1.3 III DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. Z/3373/20 2022
7 8 s 1 12.90 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.3 III MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK!
8 12 s 1 13.04 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +1.3 III GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
1 6 s 2 12.64 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.2 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 91 128
2 9 s 2 12.95 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU +1.2 III B.D. Z/3169/19 2022
3 10 s 2 13.02 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU +1.2 III JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
4 11 s 2 13.03 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.2 III B.D. Z/4089/20 2022
5 13 s 2 13.12 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +1.2 III B.D. Z/10828/21 2022
6 14 s 2 13.24 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ +1.2 IV WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
1 16 s 3 13.53 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.8 IV SZYMCZUK Dariusz Z/5441/19 2022 LDK!
2 17 s 3 13.57 PODLIPNIAK Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.8 IV WOLIŃSKI Michał Z/5443/19 2022 LDK!
3 19 s 3 13.62 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.8 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/9287/21 2022 LDK! 87
4 20 s 3 13.65 USZKO Dominika MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.8 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2022 LDK! 86
5 22 s 3 13.99 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.8 -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2022
6 24 s 3 14.03 KUCEWICZ Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.8 V WOLIŃSKI Michał Z/5444/19 2022 LDK!
1 18 s 4 13.58 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.6 IV GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2022
2 25 s 4 14.45 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.6 V SZYMCZUK Dariusz Z/5578/19 2022 LDK!
3 26 s 4 14.60 SKOBEL Paula MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.6 -- SEREJ Łukasz Z/3526/22 2022 LDK!
4 27 s 4 14.72 KUŚMIREK Oliwia TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.6 -- BOBRZYK Wojciech Z/0793/21 2022 LDK!
5 28 s 4 14.96 WALCZUK Jennifer KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.6 -- GDAŃSKI Andrzej Z/10313/21 2022
6 32 s 4 15.38 SZYMULA Natalia MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU +1.6 -- WILCZEK Janusz Z/1017/22 2022 LDK!
1 15 s 5 13.29 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.9 IV NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022
2 21 s 5 13.76 RODAK Karolina TS Start Lublin 2005 U18 LU +1.9 IV BOBRZYK Wojciech Z/2247/22 2022
3 23 s 5 14.02 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.9 V SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
4 29 s 5 15.11 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU +1.9 -- SEREJ Łukasz Z/13937/21 2022 LDK!
5 30 s 5 15.17 SAWICKA Klaudia MKS Agros Chełm 2004 U20 LU +1.9 -- DMP U20 MAZUREK Marek Z/12984/21 2022 53
6 31 s 5 15.33 SEKUŁA Julia MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU +1.9 -- WILCZEK Janusz Z/1016/22 2022 LDK!
7 33 s 5 15.50 CZUPRYNA Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU +1.9 -- CHMIELARZ Mirosław Z/1000/22 2022 LDK!
150 m K
1 1 s 1 17.66 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
2 2 s 1 17.79 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1
3 3 s 1 18.11 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK!
4 4 s 1 18.45 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2
5 5 s 1 18.55 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK!
6 7 s 1 19.04 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK!
7 11 s 1 19.76 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2022 4
1 6 s 2 18.56 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
2 8 s 2 19.11 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022
3 9 s 2 19.42 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2022
4 10 s 2 19.73 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- B.D. Z/10828/21 2022
5 13 s 2 20.35 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2022 5 LDK!
6 15 s 2 20.54 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
7 19 s 2 21.54 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SEREJ Łukasz LESZCZYŃSKI Damian , Z/5447/19 , 2022 LDK!
1 12 s 3 20.26 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- JAROS Andrzej # Z/5688/19 2022 LDK!
2 14 s 3 20.44 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU -- HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
3 16 s 3 20.67 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4351/18 2022 BEZ LDK!
4 17 s 3 20.97 USZKO Dominika MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2022 LDK!
5 18 s 3 20.99 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/9287/21 2022 LDK!
6 20 s 3 21.65 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2022
7 21 s 3 22.90 MICHALAK Nikola MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/1020/22 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 37.75 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1
2 2 s 1 38.93 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU -- B.D. JAROS Marek , Z/0973/15 , 2022
3 3 s 1 39.05 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 39.23 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2022 LDK!
5 5 s 1 39.84 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
6 6 s 1 40.48 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK!
7 8 s 1 42.63 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. Z/3373/20 2022
1 7 s 2 41.32 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU -- B.D. Z/3169/19 2022
2 9 s 2 42.74 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU II NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022
3 28 s 2 43.60 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
4 10 s 2 43.66 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK!
5 11 s 2 43.79 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- JAROS Andrzej # Z/5688/19 2022 LDK!
6 14 s 2 44.60 SENDEREK Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU III BERNAŚ Dorota Z/3571/21 2022 LDK!
7 19 s 2 46.95 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SEREJ Łukasz LESZCZYŃSKI Damian , Z/5447/19 , 2022 LDK!
1 12 s 3 44.11 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU -- HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
2 13 s 3 44.21 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2022 5 LDK!
3 16 s 3 46.15 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4351/18 2022 BEZ LDK!
4 18 s 3 46.69 KOLASA Aleksandra PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/5580/19 2022 LDK!
5 21 s 3 47.79 JAROSZ Hanna AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V JAROS Andrzej Z/1539/21 2022 LDK!
6 22 s 3 49.68 WRÓBEL Amelia MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3936/21 2022
7 24 s 3 50.04 NIEDŹWIEDZKA Aleksandra KS Polesie Urszulin 2007 U16 LU -- B.D. Z/13332/21 2022
1 15 s 4 46.09 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU IV MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2022
2 17 s 4 46.65 MICHALAK Nikola MKS Agros Chełm 2007 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian Z/1020/22 2022 LDK!
3 20 s 4 47.18 ZAWISZA Inga AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -- JAROS Urszula Z/5685/19 2022 LDK!
4 23 s 4 49.97 SKOBEL Paula MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/3526/22 2022 LDK!
5 25 s 4 52.06 STRILETS Viktoriia MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3494/22 2022
6 26 s 4 52.66 MASIAK Agnieszka AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/13235/21 2022
7 27 s 4 52.97 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/13937/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:42.07 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:43.10 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU IV TUSTANOWSKI Roman KITLIŃSKI Piotr , Z/3134/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:46.12 PRZYTUŁA Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2009 U14 LU V BERNAŚ Dorota Z/3569/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:47.23 KLIMEK Blanka AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V JAROS Andrzej Z/1544/21 2022 LDK!
5 6 s 1 1:50.04 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2022 LDK!
6 7 s 1 1:50.98 CYRANKIEWICZ Aleksandra AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- JAROS Urszula JAROS Urszula Z/1251/19 2022 LDK!
7 8 s 1 1:51.36 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
8 11 s 1 1:55.23 GĘBA Julia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0922/21 , 2022 LDK!
9 17 s 1 2:05.36 WYROSTEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0694/21 , 2022 LDK!
10 20 s 1 2:12.09 KOCAJ Anna MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2736/22 2022
1 5 s 2 1:49.96 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2022
2 9 s 2 1:54.10 CHYL Aleksandra LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3565/21 2022 LDK!
3 10 s 2 1:54.96 KLIN Dominika AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- B.D. # Z/2614/20 2022 LDK!
4 13 s 2 1:56.28 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
5 12 s 2 1:56.28 ŁUKASIEWICZ Maja UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1384/22 2022 LDK!
6 14 s 2 1:57.37 BOROWIAK Milena MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/0811/22 2022 LDK!
7 15 s 2 1:59.35 BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0675/22 2022 LDK!
8 16 s 2 2:00.46 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/14247/21 2022
9 18 s 2 2:06.37 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Urszula , Z/1141/22 , 2022 LDK!
10 19 s 2 2:09.20 KALISZEWSKA Joanna MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/12983/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:54.08 TOKARIEVA Daria MKS Agros Chełm 2001 U23 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3244/22 2022
2 2 s 1 3:04.80 JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U16 LU III JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 3:12.81 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
4 4 s 1 3:22.61 KOGUT Amelia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU V SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/21 , 2022 LDK!
5 5 s 1 3:24.01 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU V STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2022 LDK!
6 6 s 1 3:32.13 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:40.84 STRĄG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1386/22 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.54 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2022
2 2 f 1 1.45 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 1.40 CICHALEWSKA Roksana TS Start Lublin 2004 U20 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/1618/19 2022 LDK!
4 4 f 1 1.40 BRANECKA Nikola KS Agros Zamość 2007 U16 LU V DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0417/21 , 2022 LDK! 36 68
5 5 f 1 1.40 MASIAK Agnieszka AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V JĘDRYS Andrzej Z/13235/21 2022
6 6 f 1 1.30 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2022
7 7 f 1 1.25 KLIMIUK-OLESZCZUK Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0993/22 2022
8 8 f 1 1.20 BŁASZCZAK Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/3435/21 2022 LDK!
W dal K
  f 1 3.85 HAUTT Amelia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU +1.4 -- MAKARUK Tadeusz Z/2638/19 2022
  f 1 4.53 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +0.8 -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
1 1 f 1 5.46 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 U23 LU +1.6 II BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2022
2 2 f 1 4.89 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +0.1 IV KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
3 3 f 1 4.75 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +0.5 -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
4 4 f 1 4.64 SKIBA Oliwia TS Start Lublin 2007 U16 LU +1.7 V BOBRZYK Wojciech Z/0670/22 2022 LDK!
5 5 f 1 4.54 BRANECKA Nikola KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.8 V STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0417/21 , 2022 LDK!
6 6 f 1 4.53 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +2.7 -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
7 7 f 1 4.51 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.8 V DMP U20 B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK! 62
8 8 f 1 4.40 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU +2.0 -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2022
9 9 f 1 4.35 RODAK Karolina TS Start Lublin 2005 U18 LU +1.2 -- BOBRZYK Wojciech Z/2247/22 2022
10 10 f 1 4.33 HAUTT Amelia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU +3.3 -- MAKARUK Tadeusz Z/2638/19 2022
11 11 f 1 4.19 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU +1.8 -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
12 12 f 1 4.17 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U16 LU +0.8 -- DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/1513/22 2022 50
13 13 f 1 4.08 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.4 -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
14 14 f 1 3.65 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.3 -- DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2022 33
15 15 f 1 3.55 ZAJĄC Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU +1.6 -- MAKARUK Tadeusz Z/0990/22 2022
Trójskok K
1 1 f 1 11.64 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +2.0 II DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK! 93 122
2 2 f 1 NM STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU 0.0 -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 9.19 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4
2 2 f 1 9.02 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022
3 3 f 1 8.89 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4
4 4 f 1 7.77 FILIPIUK Beata MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/2824/22 2022 LDK!
5 5 f 1 7.58 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
6 6 f 1 6.42 STASIUK Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/3006/22 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 11.68 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022 89
Dysk (1) K
1 1 f 1 55.29 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2022 157
2 2 f 1 48.59 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022 132
3 3 f 1 34.77 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022
4 4 f 1 31.26 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2758/18 2022
5 5 f 1 27.97 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU IV DMP KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022 41
6 6 f 1 25.22 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2022 5 LDK!
7 7 f 1 23.38 POŚWIATOWSKA Sabina KS Wisła Puławy 1978 Masters LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2822/22 2022 BEZ
8 8 f 1 20.14 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
Młot (3) K
1 1 f 1 51.20 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2022 5 LDK! 133
2 2 f 1 48.15 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU II DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 122
3 3 f 1 46.10 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4 115
4 4 f 1 44.23 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022 108
5 5 f 1 33.42 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022 78
6 6 f 1 29.76 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
7 7 f 1 29.09 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1280/20 2022 71
8 8 f 1 29.05 CHMIELNICKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5575/19 2022
1 1 f 2 43.51 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022 105
2 2 f 2 31.82 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
3 3 f 2 28.01 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2022 LDK!
4 4 f 2 26.11 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5579/19 2022 LDK!
5 5 f 2 26.05 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/2698/22 2022
6 6 f 2 25.05 OBRĘPALSKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5581/19 2022 LDK!
7 7 f 2 21.92 RZEWUSKA Zofia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1332/22 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 50.82 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2022 121
2 2 f 1 44.46 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU II DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2022 93
3 3 f 1 44.44 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2022 4 LDK! 134
4 4 f 1 26.27 POŚWIATOWSKA Sabina KS Wisła Puławy 1978 Masters LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2822/22 2022 BEZ
100 m M
1 1 s 1 10.27 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU +1.9 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM 172
2 2 s 1 10.39 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.9 M DMP GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK! 159
3 3 s 1 10.45 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +1.9 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022 153
4 4 s 1 10.74 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +1.9 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2022
5 5 s 1 10.96 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +1.9 II DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 140
6 6 s 1 10.98 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +1.9 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2022 104
7 7 s 1 11.00 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 Sen LU +1.9 II KĘDRA Stanisław Z/2533/11 2022 2
8 8 s 1 11.11 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU +1.9 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022
1 10 s 2 11.73 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU +1.8 III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2496/20 2022
2 11 s 2 11.73 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +1.8 III ZDYBEL Aleksander Z/14123/21 2022
3 12 s 2 11.98 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.8 IV STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK!
4 15 s 2 12.26 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +1.8 V BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
5 16 s 2 12.28 KOWALUK Albert TS Start Lublin 2004 U20 LU +1.8 -- BOBRZYK Wojciech Z/3828/18 2022 BEZ LDK!
6 17 s 2 12.32 MENDEL Stefan KS Polesie Urszulin 2008 U16 LU +1.8 V B.D. Z/13334/21 2022
7 19 s 2 12.43 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.8 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
1 9 s 3 11.49 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +1.4 III KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2022 LDK!
2 13 s 3 12.00 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.4 IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
3 14 s 3 12.15 POSŁAJKO Jakub KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.4 IV KUCHARSKI Marek Z/13572/21 2022
4 18 s 3 12.37 BORKOWSKI Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU +1.4 V GDAŃSKA Małgorzata Z/14469/21 2022
5 20 s 3 12.44 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +1.4 -- GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022
6 21 s 3 12.60 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.4 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
150 m M
1 1 s 1 15.61 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK!
2 2 s 1 15.79 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022
3 3 s 1 15.98 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2022
4 4 s 1 16.13 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2022 1
5 8 s 1 16.64 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022
6 9 s 1 16.84 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 Sen LU -- KĘDRA Stanisław Z/2533/11 2022 2
7 12 s 1 17.52 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2022
1 5 s 2 16.18 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK!
2 6 s 2 16.55 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU -- HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2022
3 7 s 2 16.59 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK!
4 10 s 2 17.01 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2022 4 LDK!
5 11 s 2 17.10 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
6 13 s 2 17.72 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2022
300 m M
1 1 s 1 33.91 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 33.95 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2022 1
3 3 s 1 34.13 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU -- HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2022
4 4 s 1 35.39 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK!
5 5 s 1 35.66 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
6 6 s 1 35.97 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Urszula , Z/1538/21 , 2022 LDK!
7 7 s 1 36.40 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2022 4 LDK!
8 8 s 1 36.46 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz # Z/3227/19 2022
1 9 s 2 36.75 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2022
2 10 s 2 39.55 CZĘŚCIK Przemysław KS Agros Zamość 2007 U16 LU IV KUCHARSKI Marek Z/13528/21 2022
3 11 s 2 40.60 BORKOWSKI Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU V GDAŃSKA Małgorzata Z/14469/21 2022
4 12 s 2 41.29 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/14123/21 2022
5 13 s 2 41.85 BAGIŃSKI Wiktor AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU -- JĘDRYS Andrzej
6 14 s 2 44.89 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS Polesie Urszulin 2008 U16 LU -- B.D. Z/13331/21 2022
7 15 s 2 47.07 TYLEC Mikołaj AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- JAROS Andrzej Z/2530/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:25.46 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU -- B.D. Z/5263/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:27.97 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/3976/18 2022
3 3 s 1 1:29.65 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4456/17 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:33.64 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2022
5 5 s 1 1:35.15 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2022
6 6 s 1 1:37.24 MAMEŁKA Bartosz KS Agros Zamość 2007 U16 LU V KUCHARSKI Marek Z/4783/21 2022
  s 1 DNF GMITRZUK Marcel KS Agros Zamość 2008 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/13054/21 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:42.38 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2022
2 2 s 1 2:52.10 WOŁOSZYN Bartłomiej LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/1213/20 2022
3 3 s 1 2:53.76 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU V WILCZEK Janusz Z/1533/22 2022 LDK!
4 4 s 1 2:54.29 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
5 5 s 1 2:59.57 JUNG Sebastian KS Polesie Urszulin 2007 U16 LU V B.D. Z/13248/21 2022
6 6 s 1 3:00.14 JANOWSKI Tomasz MKS Unia Hrubieszów 1986 Masters LU -- B.D. Z/6869/21 2022
7 7 s 1 3:01.28 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/14471/21 2022
8 8 s 1 3:03.50 SOKOŁOWSKI Jakub KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/13053/21 2022
9 9 s 1 3:06.95 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
10 10 s 1 3:10.32 TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/1446/20 2022 LDK!
11 11 s 1 3:12.17 KALISZEWSKI Karol TS Start Lublin 1984 Masters LU -- BOBRZYK Wojciech Z/14542/21 2022
12 12 s 1 3:19.08 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II DMP B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2022 2 LDK! 87
2 2 f 1 1.85 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III DMP DMP U20 B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2022 LDK! 66 108
3 f 1 NM RYSIO Tomasz MKS Mechanik Włodawa 1988 Sen LU -- B.D. Z/6301/21 2022 3
W dal M
  f 1 4.57 KŁODA Mateusz TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/1119/22 2022
  f 1 5.62 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU +0.5 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
  f 1 6.47 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +0.2 III DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Urszula , Z/1538/21 , 2022 LDK! 103
1 1 f 1 6.58 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +2.1 III DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Urszula , Z/1538/21 , 2022 LDK! 108
2 2 f 1 6.52 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +1.6 III KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2022 LDK!
3 3 f 1 6.30 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU -0.2 III GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
4 4 f 1 6.08 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.3 IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
5 5 f 1 5.72 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.3 V DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK! 24 71
6 6 f 1 5.70 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU +3.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
7 7 f 1 5.68 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU +0.9 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
8 8 f 1 5.55 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U18 LU +0.7 -- ZDYBEL Aleksander Z/2924/20 2022
9 9 f 1 5.48 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +0.1 -- BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
10 10 f 1 5.18 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +1.3 -- GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022
11 11 f 1 5.10 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U16 LU +0.9 -- DMP U20 B.D. STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0385/21 , 2022 LDK! 56
12 12 f 1 5.05 KŁODA Mateusz TS Start Lublin 2006 U18 LU +3.1 -- BOBRZYK Wojciech Z/1119/22 2022
13 13 f 1 4.44 BIAŁECKI Tomasz AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU +0.9 -- JAROS Urszula Z/1143/22 2022
Trójskok M
1 1 f 1 NM ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU 0.0 -- GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
Kula (5) M
1 1 f 1 10.97 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022
2 2 f 1 8.33 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1282/20 2022
3 3 f 1 7.53 KOISZ Damian KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/13510/21 2022
Kula (6) M
1 1 f 1 10.71 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.46 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I DMP MAŁECKI Marcin B.D. Z/3653/15 2022 144
2 2 f 1 16.26 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin 1987 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/1962/11 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 35.95 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
2 2 f 1 33.04 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V JAROS Andrzej # Z/1541/21 2022 LDK!
3 3 f 1 25.03 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022
4 4 f 1 24.80 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 31.00 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2924/20 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 62.35 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD MM JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2022 MM
2 2 f 1 59.74 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. B.D. Z/0205/14 2022 162
3 3 f 1 50.57 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin 1987 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/1962/11 2022
4 4 f 1 44.58 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK!
5 5 f 1 33.52 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U23 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2022 2
Młot (5) M
1 1 f 1 46.18 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022 104
2 2 f 1 43.73 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022 100
3 3 f 1 40.43 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U18 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2924/20 2022 94
4 4 f 1 37.32 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
5 5 f 1 31.83 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1282/20 2022 71
6 6 f 1 29.70 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- JAROS Andrzej # Z/1541/21 2022 LDK!
7 7 f 1 28.38 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
8 8 f 1 13.26 KOISZ Damian KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/13510/21 2022
Młot (6) M
1 1 f 1 63.72 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2022 BEZ LDK! 154
2 2 f 1 57.70 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 2003 U20 LU II POSTÓJ Jacek # Z/0829/17 2022 2
3 3 f 1 45.57 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2022 5 112
4 4 f 1 39.48 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK! 99
Młot (7.26) M
1 1 f 1 53.08 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U23 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2022 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.23987197876 sekund