Opole 02 - 03.10.2010
Otwarte Mistrzostwa woj.opolskiego w wielobojach + Mityng LA
800 m K
5 3:09.75 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup # 95 U16 OP --
1 w 2:40.66 CHRZˇSZCZ Sybilla MMKS Kędzierzyn KoĽle # 94 U18 OP -- 565
2 w 2:43.75 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP -- # 531
3 w 2:45.34 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- # 513
4 w 2:55.08 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 412
1 w 3 2:28.92 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV 706
2 w 3 2:53.93 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- B.D. # Z/3660/11 2019 M 424
W dal K
3 2 4.20 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup # 95 U16 OP +1.2 --
1 w 2 5.30 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +1.5 III B.D. # 3 643
2 w 2 4.47 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP +1.0 -- # 421
4 w 2 4.20 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL +1.4 -- # 355
5 w 2 4.00 CHRZˇSZCZ Sybilla MMKS Kędzierzyn KoĽle # 94 U18 OP +1.0 -- 308
1 w 3 5.55 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +2.5 II B.D. # Z/3660/11 2019 M 715
2 w 3 4.87 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP +1.1 IV 524
Oszczep (600) K
1 53.34 PLEWNIA Danuta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 84 Sen OP M
2 42.91 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II #
1 2 28.04 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup # 95 U16 OP V
2 w 2 24.88 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 380
3 w 2 23.91 CHRZˇSZCZ Sybilla MMKS Kędzierzyn KoĽle # 94 U18 OP -- 362
4 w 2 23.02 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- # 345
5 w 2 18.46 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP -- # 260
  w 3 00.00 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP -- 0
1 w 3 28.26 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- B.D. # Z/3660/11 2019 M 444
5-bój K
1 2835 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP III KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 2683 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP III
3 2615 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
4 2033 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U14 DS -- #
5 1758 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
7-bój J MŁ K
1 3842 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA III B.D. # 3
2 3183 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP -- #
3 3049 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- #
4 2654 CHRZˇSZCZ Sybilla MMKS Kędzierzyn KoĽle # 94 U18 OP --
7-bój K
  0000 OGRODNIK Magdalena WKS ¦l±sk Wrocław 89 U23 DS --
  0000 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U20 DS --
1 4382 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 3388 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV
1000 m M
2 2 2:57.27 TRONT Adam AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP V
6 2 3:18.95 TIETZ Konrad LUKS Podium Kup # 95 U16 OP -- #
1 w 2:54.51 SZKODA Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 95 U16 OP V 719
2 w 3:27.94 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP -- 417
3 w 3:33.52 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole 95 U16 OP -- 374
4 w 3:34.40 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- 367
5 w 3:35.25 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 361
  w 2 9:99.99 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP -- # 0
1 w 2 2:48.05 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -- SATORA Jan Z/0455/11 2011 3 786
3 w 2 3:07.86 ¦NIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP -- 589
4 w 2 3:12.89 KADŁUBEK Jarosław LUKS Dwójka Namysłów 94 U18 OP -- 543
5 w 2 3:15.87 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP -- 517
1500 m M
1 w 4:12.04 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP IV # 867
2 w 4:22.17 KLIMCZAK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. 2 797
3 w 4:26.55 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 767
4 w 4:33.63 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 721
5 w 4:37.06 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- # 699
6 w 4:50.80 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 614
7 w 5:18.16 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1 460
1 w 2 4:27.42 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 762
2 w 2 4:45.41 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 647
3 w 2 5:23.15 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- # 434
Wzwyż M
1 w 1 1.62 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP -- 480
2 w 1 1.50 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole 95 U16 OP -- 389
3 w 1 1.47 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 367
4 w 1 1.44 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- 345
5 w 1 1.38 SZKODA Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 95 U16 OP -- 303
1 w 2 1.86 KADŁUBEK Jarosław LUKS Dwójka Namysłów 94 U18 OP III 679
2 w 2 1.80 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP IV 627
3 w 2 1.77 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP IV # 602
4 w 2 1.62 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -- SATORA Jan Z/0455/11 2011 3 480
5 w 2 1.47 ¦NIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP -- 367
Tyczka M
  w 3 0.00 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP -- # 0
  w 3 0.00 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1 0
  w 3 0.00 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U20 OP -- 0
  w 3 0.00 KLIMCZAK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. 2 0
  w 3 0.00 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 0
  w 3 0.00 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 0
1 w 3 3.40 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV STANISLAWSKI Krzysztof # 1 457
2 w 3 2.40 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- # 220
3 w 3 2.30 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 199
1 w 4 3.40 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 457
2 w 4 3.00 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 357
3 w 4 2.10 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- # 159
Dysk (1.75) M
1 36.82 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV OLSZEWSKI Radosław KĘCKI Krzysztof , Z/3356/11 , 2019 1
4 30.27 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP --
2 w 33.74 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1 539
3 w 30.88 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1 482
5 w 23.85 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U20 OP -- 345
6 w 22.69 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP -- # 323
7 w 21.41 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- # 299
8 w 21.31 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 297
9 w 20.75 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 286
10 w 16.50 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 207
11 w 15.80 KLIMCZAK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. 2 194
Dysk (2) M
1 54.62 PIETRASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
2 34.72 ZAWADZKI Radosław MULKS Juvenia Głuchołazy # 90 U23 OP -- SATORA Jan Z/2930/11 BEZ
3 w 32.06 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 505
4 w 23.53 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 339
5 w 22.97 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- # 328
Oszczep (600) M
1 w 36.60 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 0
2 w 28.94 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole 95 U16 OP -- 0
3 w 24.83 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- 0
4 w 21.30 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP -- 0
5 w 18.97 SZKODA Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 95 U16 OP -- 0
Oszczep (700) M
1 w 47.63 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP IV 554
2 w 46.54 ¦NIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP IV 538
3 w 36.62 KADŁUBEK Jarosław LUKS Dwójka Namysłów 94 U18 OP -- 393
4 w 23.79 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -- SATORA Jan Z/0455/11 2011 3 213
5 w 21.47 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP -- # 181
Oszczep (800) M
2 41.82 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP IV SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
1 w 44.45 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV STANISLAWSKI Krzysztof # 1 507
3 w 38.65 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 423
4 w 35.90 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- # 383
5 w 35.03 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1 371
6 w 32.50 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP -- # 335
7 w 31.34 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 318
8 w 20.36 KLIMCZAK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. 2 166
9 w 18.66 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 143
1 w 2 44.57 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 509
2 w 2 37.36 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 404
3 w 2 32.56 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- # 335
8-bój MŁ M
1 3486 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP V
2 3264 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole 95 U16 OP V
3 2902 SZKODA Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 95 U16 OP --
4 2822 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M
5 2663 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP --
8-bój J MŁ M
1 4726 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP III
2 4003 ¦NIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP IV
3 3957 KADŁUBEK Jarosław LUKS Dwójka Namysłów 94 U18 OP --
4 3554 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -- SATORA Jan Z/0455/11 2011 3
5 2907 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP -- #
10-bój JUN M
  0000 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1
  0000 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U20 OP --
  0000 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP --
  0000 GRZEGORZ Jerzy MKS Ekonomik Nysa # 92 U20 OP --
1 6116 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 4793 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV #
3 4769 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
4 4238 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP -- #
5 3990 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP --
6 3797 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP --
7 3671 KLIMCZAK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. 2
10-bój M
1 5870 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP III
2 5418 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL III B.D. BEZ
3 4421 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3494408130646 sekund