Kraków 08.05.2022
2. Memoriał Emilia Muszyńskiego [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.72 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.3 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
2 4 s 1 13.15 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.3 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
3 7 s 1 13.29 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.3 IV GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
4 9 s 1 13.33 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA -0.3 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
5 11 s 1 13.44 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.3 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
6 12 s 1 13.53 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.3 IV ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
7 14 s 1 13.67 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.3 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2022
1 13 s 2 13.56 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -1.1 IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
2 16 s 2 13.71 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -1.1 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
3 18 s 2 13.74 ŻWAK Emilia LKS Pogórze Skoczów 2001 U23 SL -1.1 -- B.D. B.D.
4 22 s 2 13.97 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -1.1 V GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
5 31 s 2 14.30 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -1.1 V DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
6 36 s 2 14.46 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.1 V FRĄCZYK Bogusława Z/2996/19 2022 LDK!
7 44 s 2 15.52 JUNG Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -1.1 -- PERUCKA Kamila Z/9378/21 2022 LDK!
8 45 s 2 15.54 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -1.1 -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2022 LDK!
1 2 s 3 12.86 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA -1.7 III B.D. Z/1316/21 2022
2 6 s 3 13.25 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -1.7 -- B.D. B.D. , Z/5170/15 , 2022
3 8 s 3 13.33 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.7 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
4 26 s 3 14.12 KRAWCZYK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -1.7 V WÓJCIK Teodor Z/2882/22 2022
5 50 s 3 16.41 JAJECZNICA Alicja UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -1.7 -- PERUCKA Kamila Z/1472/22 2022 LDK!
6 54 s 3 17.44 MICHALIK Agnieszka MCKiS Jaworzno 2008 U16 SL -1.7 -- KUZAK Piotr Z/2600/19 2022 LDK!
1 5 s 4 13.24 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.6 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 102
2 10 s 4 13.43 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -0.6 IV DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2022 94
3 17 s 4 13.72 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.6 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
4 21 s 4 13.82 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -0.6 V GIZA Karolina Z/3448/21 2022
5 23 s 4 14.00 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.6 V DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022 75
6 43 s 4 15.33 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL -0.6 -- DMP U20 B.D. Z/3403/18 2022 BEZ LDK! 50
1 15 s 5 13.71 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -1.4 IV GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
2 20 s 5 13.80 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.4 IV FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
3 25 s 5 14.08 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
4 27 s 5 14.15 STASIAK Magdalena WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.4 V B.D. Z/2118/22 2022
5 28 s 5 14.16 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.4 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
6 29 s 5 14.21 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -1.4 V WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
7 30 s 5 14.27 MACIĄŻKA Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -1.4 V GIZA Karolina Z/2662/20 2022
1 24 s 6 14.07 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA 0.0 V GIZA Karolina Z/13811/21 2022
2 32 s 6 14.32 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U14 SL 0.0 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2022
3 33 s 6 14.37 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA 0.0 V KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
4 37 s 6 14.59 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
5 38 s 6 14.87 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/9372/21 2022
6 47 s 6 15.85 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3682/19 2022 LDK!
7 53 s 6 17.13 STACHOWICZ Julia MUKS ILKUS Olkusz 2009 U14 MA 0.0 -- BORAWSKA Barbara Z/8968/21 2022
8 55 s 6 17.82 STACHOWICZ Natalia MUKS ILKUS Olkusz 2011 U12 MA 0.0 -- BORAWSKI Krzysztof Z/8971/21 2022
1 34 s 7 14.44 ŚLAZYK Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U20 MA -1.8 -- B.D. Z/5248/18 2022 5
2 40 s 7 15.11 JURCZYK Weronika LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA -1.8 -- MENTLEWICZ Janusz Z/2702/22 2022
3 42 s 7 15.30 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U14 SL -1.8 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2022
4 46 s 7 15.77 ZAGÓRSKA Anastazja MOSM Tychy 2008 U16 SL -1.8 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0754/22 2022
5 48 s 7 15.95 KURA Lena LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA -1.8 -- MENTLEWICZ Janusz Z/13512/21 2022
6 51 s 7 16.73 PIECZARA Liwia MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -1.8 -- KUZAK Piotr Z/12232/21 2022 LDK!
7 52 s 7 16.92 ZARZYCKA Julia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -1.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2497/21 2022 LDK!
1 3 s 8 13.10 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA +0.3 III KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2022 3
2 19 s 8 13.74 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +0.3 IV KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
3 35 s 8 14.46 KISIAŁA Agata LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA +0.3 V B.D. Z/1287/21 2022
4 39 s 8 15.10 PONICKA Amelia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA +0.3 -- PERUCKA Kamila Z/13843/21 2022 LDK!
5 41 s 8 15.21 MOĆKO Sonia MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL +0.3 -- KUZAK Piotr Z/2327/22 2022 LDK!
6 49 s 8 16.29 MALINOWSKA Emilia SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +0.3 -- GUJA Marta Z/1938/22 2022 LDK!
200 m K
1 2 s 1 24.58 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.5 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
1 1 s 1 24.58 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.5 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
3 4 s 1 24.92 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -0.5 II GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
4 5 s 1 25.22 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.5 II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
5 8 s 1 25.58 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL -0.5 II B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK!
6 9 s 1 25.58 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
7 12 s 1 25.79 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.5 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
8 13 s 1 26.06 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL -0.5 II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
1 3 s 2 24.89 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.4 I GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
2 6 s 2 25.26 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +0.4 II PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2022 LDK!
3 7 s 2 25.46 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.4 II B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
4 10 s 2 25.71 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.4 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
5 11 s 2 25.77 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.4 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
6 14 s 2 26.06 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.4 II GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022
7 16 s 2 26.70 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA +0.4 III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
8 18 s 2 27.23 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA +0.4 III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
1 19 s 3 27.38 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.7 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK! 101
2 20 s 3 27.53 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.7 -- GIZA Andrzej Z/1955/17 2022 4
3 22 s 3 27.83 DŁUGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.7 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2587/18 2022 94
4 23 s 3 28.00 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.7 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
5 24 s 3 28.05 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.7 IV DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 91
6 25 s 3 28.12 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.7 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
7 26 s 3 28.17 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.7 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 27 s 4 28.22 ZAŁECZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -1.5 IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2022 LDK!
2 32 s 4 28.97 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.5 V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
3 33 s 4 29.35 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.5 V DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ 76
4 34 s 4 29.63 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -1.5 V DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
5 37 s 4 30.10 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -1.5 -- GOLEC Bartłomiej GOLEC Bartłomiej Z/4443/18 2022 BEZ LDK!
6 39 s 4 30.92 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -1.5 -- B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
1 15 s 5 26.47 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -1.8 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
2 21 s 5 27.59 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.8 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022
3 28 s 5 28.53 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -1.8 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
4 36 s 5 29.99 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.8 V GAJ Paulina Z/2751/20 2022 LDK!
5 38 s 5 30.38 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022
6 41 s 5 31.15 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -1.8 -- FRĄCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
7 42 s 5 31.75 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.8 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
1 17 s 6 27.18 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA -1.0 III KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2022 3
2 29 s 6 28.58 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -1.0 V CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
3 30 s 6 28.73 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.0 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
4 31 s 6 28.89 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.0 -- DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ 81
5 35 s 6 29.91 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.0 V GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
6 40 s 6 30.94 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -1.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
7 43 s 6 39.68 ZIÓŁKOWSKA Amelia MUKS ILKUS Olkusz 2006 U18 MA -1.0 -- BORAWSKI Krzysztof Z/14584/21 2022
300 m K
1 1 s 1 39.32 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
2 2 s 1 39.86 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2022 LDK!
3 3 s 1 40.00 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
4 4 s 1 40.01 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL -- B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
5 5 s 1 41.98 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
6 6 s 1 42.06 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
7 7 s 1 42.32 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- B.D. MIREK Wacław , Z/2171/17 , 2022 LDK!
1 8 s 2 43.11 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
2 10 s 2 44.44 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA III GIZA Karolina Z/3448/21 2022
3 11 s 2 45.21 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA IV GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
4 12 s 2 46.30 MACIĄŻKA Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA IV GIZA Karolina Z/2662/20 2022
5 15 s 2 46.85 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
6 16 s 2 46.88 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U14 SL V PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2022
7 17 s 2 46.91 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA V KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2022
8 24 s 2 50.25 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2022 LDK!
1 18 s 3 47.46 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA V GIZA Karolina Z/13811/21 2022
2 19 s 3 49.02 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
3 20 s 3 49.17 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
4 21 s 3 49.54 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/13656/21 2022 LDK!
5 23 s 3 49.99 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/5001/21 2022 LDK!
6 28 s 3 52.60 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2022 LDK!
7 29 s 3 53.05 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/3166/20 2022 LDK!
1 9 s 4 43.36 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej Z/1955/17 2022 4
2 13 s 4 46.40 KRAWCZYK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA IV WÓJCIK Teodor Z/2882/22 2022
3 14 s 4 46.84 ŚLAZYK Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U20 MA -- B.D. Z/5248/18 2022 5
4 22 s 4 49.76 ZADORA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2003 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1799/20 2022
5 25 s 4 50.51 KISIAŁA Agata LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA -- B.D. Z/1287/21 2022
6 26 s 4 51.40 HALOTA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA -- KUBICZ Wojciech # Z/3198/22 2022
7 27 s 4 51.88 JURCZYK Weronika LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2702/22 2022
8 30 s 4 54.71 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:36.05 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:42.16 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:42.36 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA III PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2022 LDK!
4 6 s 1 1:45.16 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV GIZA Karolina Z/5059/19 2022 LDK!
5 8 s 1 1:47.21 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- ZIĘBA Jakub Z/1888/18 2022 5 LDK!
6 9 s 1 1:50.88 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
7 11 s 1 1:52.92 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
8 12 s 1 1:53.18 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
9 13 s 1 1:54.69 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2022 LDK!
10 15 s 1 2:03.41 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/3994/20 2022
11 19 s 1 2:06.21 ZAJĄC Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13060/21 2022
1 4 s 2 1:42.39 LEŚNIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -- KUKLA Rafał Z/1068/22 2022 LDK!
2 5 s 2 1:44.18 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
3 7 s 2 1:47.11 WÓJCIAK Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław # Z/9388/21 2022 LDK!
4 10 s 2 1:50.96 ANTOLAK Kinga UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1662/18 2022 LDK!
5 14 s 2 1:55.55 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
6 16 s 2 2:03.61 WOJCIECHOWSKA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/14743/21 2022
7 17 s 2 2:05.11 SADOWSKA Magda WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2915/21 2022 LDK!
8 18 s 2 2:05.47 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
9 20 s 2 2:15.02 ARABSKA Wioletta SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2504/21 2022
300 m pł K
1 1 s 1 42.61 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U20 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 42.91 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
3 3 s 1 44.25 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022
4 4 s 1 46.99 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
5 6 s 1 49.71 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
6 8 s 1 51.45 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
  s 1 DNF ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
1 5 s 2 48.27 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA III FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 50.89 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2022 LDK!
3 9 s 2 53.75 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK!
4 10 s 2 56.07 PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2022
5 11 s 2 64.08 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/3613/20 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 49.45 OLCZYK Anna
DOMAGAŁA Małgorzata
ZOCHNIAK Amelia
ZAŁECZNA Roksana
UKS Czempion Bełchatów 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
, Z/3462/19
Z/3465/19
, Z/3464/19
, Z/1469/21
, 2022
2022
, 2022
, 2022
5

5

2 2 s 1 50.66 STOJEK Emilia
KRĘCIOCH Martyna
KRĘCIOCH Aneta
KRĘCIOCH Agnieszka
MKS Tempo Kęty 2008
2008
2009
2006
U18 MLP -- ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
Z/3274/19
Z/5153/19
Z/5152/19
Z/2568/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
3 3 s 1 50.86 DŁUGA Wiktoria
ADAMCZYK Patrycja
JEWUŁA Dominika
KOPIENIAK Oliwia
WKS Wawel Kraków 2006
2006
2006
2005
U18 MLP -- KADUSZKIEWICZ Jerzy
CZYŻ Radosław
KADUSZKIEWICZ Jerzy
B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/2587/18
Z/1898/21
Z/3172/18
, Z/2484/18
2022
2022
2022
, 2022


BEZ

4 4 s 1 51.13 ORŁOWSKA Nina
DRAGOW Patrycja
LALEWICZ Nina
GAWIN Karolina
WKS Wawel Kraków 2008
2008
2008
2007
U16 MLP -- KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/2037/22
Z/0282/22
Z/3142/20
Z/1273/22
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 54.80 BARANOWSKA Nina
WOLAŃSKA Nadia
KWAŚNY Aleksandra
JEWUŁA Oliwia
WKS Wawel Kraków 2006
2004
2004
2005
U20 MLP -- KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/5003/21
Z/3534/18
Z/4116/19
Z/3173/18
2022
2022
2022
2022

4

BEZ
6 6 s 1 55.68 NOWAK Maria
KLĘK Julia
DIAKUN Kateryna
JASTRZĘBSKA Zuzanna
SKS Kusy Kraków 2009
2008
2008
2009
U16 MLP -- FRĄCZYK Bogusława
FRĄCZYK Bogusława
FRĄCZYK Bogusława
FRĄCZYK Bogusława
Z/2996/19
Z/0876/19
Z/5494/19
Z/3009/19
2022
2022
2022
2022

BEZ


7 s 1 61.15 TERLECKA Aleksandra
JANOWSKA Alicja
UCHWAT Ewa
PASIONEK Paulina
SKS Kusy Kraków 2010
2010
2010
2010
U14 MLP -- KADUSZKIEWICZ Dorota
KADUSZKIEWICZ Dorota
KADUSZKIEWICZ Dorota
KADUSZKIEWICZ Dorota
Z/1595/22
Z/2506/21
Z/2500/21
Z/1845/22
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF KUMOROWSKA Kamila
STARZYCKA Maja
PACZEŚNIAK Sonia
TYTARENKO Karina
SAS AZS AWF Kraków 2010
2007
2008
2008
U16 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta
Z/12838/21
Z/13945/21
Z/3997/20
, Z/1562/22
2022
2022
2022
, 2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.63 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2022 LDK! 124
2 2 f 1 1.60 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III DMP U20 ZAPART Stanisław Z/3049/18 2022 4 115
3 3 f 1 1.55 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK! 103
4 4 f 1 1.50 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
5 5 f 1 1.45 KOCHANOWSKA Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/14801/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.35 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
7 7 f 1 1.35 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022
8 8 f 1 1.35 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/0822/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.30 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/9372/21 2022
10 10 f 1 1.25 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3498/19 2022 LDK!
11 11 f 1 1.25 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/0820/21 2022 LDK!
W dal K
  f 1 4.31 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +1.1 -- ŁYSEK Tadeusz Z/9372/21 2022
  f 1 4.55 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.8 V GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
1 1 f 1 5.59 FRĄCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 Sen SL +1.1 II PRZYBYCIN Bogdan B.D. Z/3788/19 2022
2 2 f 1 5.45 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.5 II GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022
3 3 f 1 5.29 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.5 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
4 4 f 1 5.20 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +1.5 III SKOCZEŃ Marcin Z/2126/18 2022 3
5 5 f 1 4.78 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA +1.5 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 4.63 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.2 V SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
7 7 f 1 4.63 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +3.5 V GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
8 8 f 1 4.48 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA +1.0 -- DMP U20 PERUCKA Kamila Z/9381/21 2022 LDK! 61
9 9 f 1 4.34 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +1.7 -- SKOCZEŃ Marcin Z/0820/21 2022 LDK!
10 10 f 1 4.32 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +2.1 -- ŁYSEK Tadeusz Z/9372/21 2022
11 11 f 1 4.10 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.0 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK! 48
12 12 f 1 4.05 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -0.2 -- SKOCZEŃ Marcin Z/0822/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.99 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.5 -- SKOCZEŃ Marcin Z/3498/19 2022 LDK!
14 14 f 1 3.52 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK -1.3 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2022
Trójskok K
1 1 f 1 10.70 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.6 IV DMP U20 B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK! 95
2 2 f 1 10.67 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA +1.2 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2022 4 LDK! 94
Kula (3) K
1 1 f 1 15.61 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA I SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 11.12 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
3 3 f 1 9.01 MĘDRECKA Magdalena Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/2483/18 2022 71
4 4 f 1 8.90 CHODACKA Anna MCKiS Jaworzno 2006 U18 SL -- KUZAK Piotr Z/3782/19 2022 LDK!
5 5 f 1 7.70 PTASZEK Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3253/22 2022
1 1 f 2 8.44 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
2 2 f 2 8.11 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
3 3 f 2 6.42 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
4 4 f 2 6.35 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 10.38 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 9.60 ŚLIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- MICHNIAK Jan Z/3737/16 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 42.00 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022 118
2 2 f 1 33.72 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022 86
3 3 f 1 31.85 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2524/18 2022 LDK! 80
4 4 f 1 28.44 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2022 LDK!
1 1 f 2 36.35 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
2 2 f 2 30.90 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL V DMP U20 B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK! 77
3 3 f 2 21.91 GRZYBCZYK Jagoda WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/7468/21 2022 48
Oszczep (600) K
1 1 f 1 42.47 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2022 2
2 2 f 1 32.73 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA IV B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!
3 3 f 1 29.58 ŚLIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- MICHNIAK Jan Z/3737/16 2022
4 4 f 1 21.83 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
5 5 f 1 10.33 SZOSTAK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA -- B.D. Z/3196/22 2022
100 m M
1 1 s 1 11.02 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -1.4 II B.D. Z/0984/20 2022
2 2 s 1 11.08 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -1.4 II KUKLA Rafał Z/1155/19 2022 LDK!
3 3 s 1 11.18 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA -1.4 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
4 4 s 1 11.35 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL -1.4 III MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
5 5 s 1 11.39 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -1.4 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2022
6 6 s 1 11.52 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -1.4 III GIZA Andrzej B.D. Z/5579/15 2022
7 7 s 1 11.57 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -1.4 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3459/19 2022 106
8 12 s 1 11.89 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -1.4 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
1 9 s 2 11.71 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK -1.3 III TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
2 22 s 2 12.39 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -1.3 V ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
3 26 s 2 12.78 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -1.3 -- GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
4 32 s 2 13.49 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.3 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
5 35 s 2 13.72 KONIECZNY Mateusz MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -1.3 -- KUZAK Piotr Z/12235/21 2022 LDK!
1 10 s 3 11.74 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U18 MA -1.1 III BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!
2 11 s 3 11.78 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -1.1 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022 97
3 13 s 3 12.08 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.1 IV DMP U20 GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK! 85
4 15 s 3 12.13 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -1.1 IV KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
5 16 s 3 12.19 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1994 Sen MA -1.1 -- B.D. Z/4912/19 2022
6 17 s 3 12.22 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL -1.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
7 21 s 3 12.39 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -1.1 -- B.D. Z/0788/19 2022
1 18 s 4 12.33 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL -1.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2022
2 19 s 4 12.34 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.2 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
3 20 s 4 12.36 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -1.2 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
4 23 s 4 12.49 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -1.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2022
5 24 s 4 12.52 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.2 -- DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2022 72
6 25 s 4 12.72 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -1.2 -- B.D. Z/0147/19 2022
7 27 s 4 12.83 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -1.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
1 29 s 5 13.01 DANHOFER Krzysztof KS Sprinterzy.com Kraków 1981 Masters MA -1.4 -- B.D. Z/5717/21 2022
2 30 s 5 13.17 MUSIAŁ Kacper KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -1.4 -- B.D. Z/3109/20 2022
3 31 s 5 13.36 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.4 -- GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
4 33 s 5 13.67 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca 1959 Masters LD -1.4 -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2022
5 34 s 5 13.71 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -1.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
6 37 s 5 14.32 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -1.4 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2022
1 36 s 6 14.20 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -1.8 -- GIZA Karolina Z/3464/20 2022
2 38 s 6 14.73 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -1.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
3 39 s 6 14.88 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -1.8 -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
4 41 s 6 15.34 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -1.8 -- GIZA Karolina Z/3449/21 2022
5 40 s 6 15.34 LIPSKI Franciszek MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -1.8 -- KUZAK Piotr Z/1362/20 2022 LDK!
6 42 s 6 15.58 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -1.8 -- GIZA Karolina Z/3499/19 2022 LDK!
7 43 s 6 15.79 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U14 MA -1.8 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1288/21 2022 LDK!
1 8 s 7 11.59 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -1.0 III KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
2 14 s 7 12.11 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -1.0 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2022 84
3 28 s 7 12.88 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -1.0 -- MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
4 44 s 7 16.97 BONDARCHUK Maksym MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -1.0 -- KUZAK Piotr Z/12216/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.48 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U23 SL -1.6 I MORKA Piotr Z/0303/16 2022 1 LDK!
2 2 s 1 21.52 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -1.6 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
3 3 s 1 21.75 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA -1.6 I WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
4 4 s 1 21.80 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -1.6 I B.D. Z/0984/20 2022
5 5 s 1 22.10 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.6 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2022
6 6 s 1 22.27 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -1.6 II KUKLA Rafał Z/1155/19 2022 LDK!
7 8 s 1 22.32 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL -1.6 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
1 7 s 2 22.27 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.2 II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
2 9 s 2 22.35 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/5579/15 2022
3 10 s 2 23.24 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +0.2 III TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
4 12 s 2 23.47 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.2 III GIZA Maciej B.D. Z/2471/20 2022
5 14 s 2 23.64 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +0.2 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022
6 19 s 2 23.87 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +0.2 IV B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
7 20 s 2 24.15 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1994 Sen MA +0.2 -- B.D. Z/4912/19 2022
8 24 s 2 25.04 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA +0.2 -- B.D. Z/0788/19 2022
1 15 s 3 23.67 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.8 IV DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022 101
2 17 s 3 23.80 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.8 IV GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
3 22 s 3 24.92 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL -0.8 -- B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK!
4 25 s 3 25.28 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.8 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
5 28 s 3 25.60 DANHOFER Krzysztof KS Sprinterzy.com Kraków 1981 Masters MA -0.8 -- B.D. Z/5717/21 2022
6 29 s 3 25.70 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -0.8 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
7 30 s 3 25.74 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -0.8 -- B.D. Z/0147/19 2022
8 32 s 3 26.50 KALETA Adam WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.8 -- GAJ Paulina Z/2907/21 2022 LDK!
1 11 s 4 23.39 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.6 III MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK!
2 13 s 4 23.57 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -1.6 III KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
3 18 s 4 23.85 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.6 IV GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
4 21 s 4 24.68 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -1.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2022
5 27 s 4 25.32 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.6 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
6 33 s 4 26.56 MLEKODAJ Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA -1.6 -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/13063/21 2022 64
7 34 s 4 27.76 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -1.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
8 35 s 4 29.30 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.6 -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
1 16 s 5 23.68 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -1.6 IV GIZA Maciej Z/14807/21 2022 LDK!
2 23 s 5 24.93 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA -1.6 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2022
3 26 s 5 25.28 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2022
4 31 s 5 26.19 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -1.6 -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
5 36 s 5 29.89 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -1.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
6 37 s 5 29.96 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -1.6 -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.41 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA -- B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2022
2 2 s 1 34.44 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2022
3 4 s 1 35.12 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
4 5 s 1 35.23 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
5 6 s 1 35.85 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2022 LDK!
6 7 s 1 36.98 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- GIZA Maciej Z/14807/21 2022 LDK!
1 3 s 2 35.06 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
2 8 s 2 37.60 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2022 LDK!
3 9 s 2 37.61 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/2471/20 2022
4 10 s 2 39.32 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 2007 U16 MA IV GOLEC Bartłomiej Z/2995/20 2022
5 11 s 2 40.89 MUSIAŁ Kacper KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- B.D. Z/3109/20 2022
6 12 s 2 41.58 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
7 13 s 2 43.23 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca 1959 Masters LD -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2022
8 14 s 2 43.72 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2022
1 15 s 3 45.63 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2022
2 16 s 3 46.64 SZCZUREK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2877/22 2022
3 17 s 3 48.56 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3449/21 2022
4 18 s 3 51.33 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2022 LDK!
5 19 s 3 53.86 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U14 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1288/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:21.99 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022
2 2 s 1 1:22.36 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2022 2
3 3 s 1 1:32.28 CZUBAŁA Karol KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- CHRYCZYK Katarzyna B.D. Z/3192/20 2022
4 4 s 1 1:32.60 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK!
5 5 s 1 1:33.08 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MIREK Wacław Z/3050/18 2022 5
6 6 s 1 1:34.04 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:37.75 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/3407/20 2022 LDK!
8 8 s 1 1:41.04 STEFAŃSKI Maks KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1535/22 2022
9 9 s 1 1:42.51 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3873/19 2022 LDK!
10 10 s 1 1:47.29 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
11 11 s 1 1:49.68 ZAJĄC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9390/21 2022 LDK!
12 12 s 1 2:02.84 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:20.68 RYDZYŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 1995 Sen MZ -- B.D. Z/4054/18 2022 3
2 2 s 1 4:25.15 SZAL Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13062/21 2022
3 3 s 1 4:30.68 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2022
4 4 s 1 5:08.64 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -- DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/2444/20 2022 55
5 5 s 1 5:25.32 PIÓRKOWSKI Jakub UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -- DOBAJ Szymon Z/4040/20 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 38.35 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
2 2 s 1 43.99 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
3 3 s 1 44.69 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
4 4 s 1 49.52 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
  s 1 DNF STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
4x100 m M
1 1 s 1 48.02 STAWIARZ Jan
KĘDZIOR Kacper
MŁYNARCZYK Wojciech
ŁAKOMY Jan
WKS Wawel Kraków 2007
2008
2007
2007
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/3141/20
Z/5497/19
Z/1763/22
Z/3144/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 50.41 MALINOWSKI Antoni
KUMOROWSKI Szymon
CICHY Tymoteusz
PŁASZEWSKI Bartosz
SAS AZS AWF Kraków 2008
2009
2008
2007
U16 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/1941/22
Z/3958/20
Z/3998/20
Z/3996/20
2022
2022
2022
2022




  s 1 DQ MAKOWSKI Maciej
RAŚ Stanisław
TRĄBKA Borys
GRĘBOSZ Dorian
KS AZS AWF Kraków 2003
2006
2007
2006
U20 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
GUJA Marta
GUJA Marta
MUNIAK Michał GUJA Marta
Z/3191/19
Z/5151/19
Z/3343/20
, Z/4695/18
2022
2022
2022
, 2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.93 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA III ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022
2 2 f 1 1.90 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA III SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022
3 3 f 1 1.70 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2022
4 4 f 1 1.65 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2022
5 5 f 1 1.60 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2022 68
6 6 f 1 1.40 MLECZKO Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/2589/22 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.78 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 2005 U18 PK -0.1 III TORBA Tomasz Z/0575/19 2022 LDK!
2 2 f 1 6.48 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.5 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
3 3 f 1 6.40 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL +1.0 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
4 4 f 1 6.26 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.3 IV TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
5 5 f 1 6.00 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +1.6 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
6 6 f 1 5.57 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.5 -- KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
7 7 f 1 5.32 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.4 -- MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 14.55 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +0.9 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2022
2 2 f 1 14.13 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.3 III ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2022
3 3 f 1 14.06 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.2 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
4 4 f 1 14.01 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -0.2 III KORZEŃ Robert B.D. Z/0485/14 2022
5 5 f 1 13.19 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.6 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
7 7 f 1 11.74 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 10.14 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA +0.9 -- B.D. Z/14448/21 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 13.43 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.56 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA IV KUKLA Rafał Z/2004/21 2022 LDK!
3 3 f 1 11.72 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
4 4 f 1 10.56 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2022 LDK! 70
5 5 f 1 10.27 FILIPEK Piotr WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2747/20 2022 67
1 1 f 2 10.01 SKORUT Oskar WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- B.D. Z/3378/22 2022
2 2 f 2 9.21 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- B.D. Z/2763/20 2022
3 3 f 2 8.28 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
4 4 f 2 8.25 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4707/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 2 7.79 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 14.63 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków 1981 Masters MA I B.D. Z/3880/20 2022 1
Oszczep (600) M
1 1 f 1 26.46 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
2 2 f 1 24.40 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
Oszczep (700) M
1 1 f 1 47.77 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL IV DMP U20 B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK! 98
2 2 f 1 31.67 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 23.65 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 49.94 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U20 MA III B.D. Z/4451/18 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 27.03924202919 sekund