Kraków 14.05.2022
31. Mityng Lekkoatletyczny KRAK [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.77 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -1.7 IV GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
2 4 s 1 14.05 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -1.7 V GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
3 5 s 1 14.37 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -1.7 V ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
4 7 s 1 14.57 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -1.7 -- SKALSKI Krzysztof RUTKOWSKI Mariusz , Z/1837/21 , 2022 LDK!
5 9 s 1 14.70 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -1.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
6 11 s 1 14.86 WOJCIECHOWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -1.7 -- PERUCKA Kamila Z/9387/21 2022 LDK!
7 13 s 1 15.30 DZIKI Wiktoria UKS Kobylanka 2009 U14 MA -1.7 -- B.D. Z/8882/21 2022
8 21 s 1 16.50 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.7 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0878/19 2022 LDK!
1 12 s 2 15.05 KARP Julia UKS Kobylanka 2010 U14 MA -3.4 -- B.D. Z/8885/21 2022
2 16 s 2 15.78 PODBIELSKA Karolina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -3.4 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3965/20 2022
3 18 s 2 16.03 KURA Lena LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA -3.4 -- MENTLEWICZ Janusz Z/13512/21 2022
4 20 s 2 16.45 JAJECZNICA Alicja UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -3.4 -- PERUCKA Kamila Z/1472/22 2022 LDK!
5 25 s 2 17.01 WELTROWSKA Magdalena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U14 PM -3.4 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2331/21 2022 LDK!
6 27 s 2 18.99 WITEK Zofia Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -3.4 -- SOBCZYK Bogumiła Z/3804/22 2022
7 28 s 2 21.08 MAJERCZAK Milena SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA -3.4 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13665/21 2022
1 2 s 3 13.83 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -1.1 V CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
2 3 s 3 14.02 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.1 V FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
3 6 s 3 14.39 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.1 V FRĄCZYK Bogusława Z/2996/19 2022 LDK!
4 10 s 3 14.72 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13667/21 2022 LDK!
5 15 s 3 15.76 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2022 LDK!
6 17 s 3 15.89 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2022
7 22 s 3 16.64 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13671/21 2022
8 23 s 3 16.70 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13670/21 2022
1 8 s 4 14.60 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -0.5 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
2 14 s 4 15.63 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1595/22 2022 LDK!
3 19 s 4 16.28 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13662/21 2022
4 24 s 4 16.92 TRZASKA Magdalena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2501/21 2022
5 26 s 4 18.60 MOSKAL Milena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2507/21 2022 LDK!
1 3 s 5 13.12 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.2 III GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
2 4 s 5 13.19 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.2 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 104
3 5 s 5 13.21 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.2 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
4 8 s 5 13.43 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA -0.2 IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
5 9 s 5 13.43 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -0.2 IV PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2022 LDK!
6 12 s 5 13.69 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.2 IV ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
7 13 s 5 13.71 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2022
8 16 s 5 13.95 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.2 V DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022 76
1 6 s 6 13.36 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.9 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
2 11 s 6 13.54 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.9 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
3 18 s 6 14.13 MICHAJLOWICZ Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.9 V ZAPART Stanisław Z/4840/22 2022
4 19 s 6 14.37 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.9 V ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
5 20 s 6 14.48 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.9 V ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
6 21 s 6 14.90 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.9 -- FRĄCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
7 22 s 6 15.07 CHYCZEWSKA Ismena UKS Kobylanka 2008 U16 MA -0.9 -- B.D. Z/3516/20 2022
1 1 s 7 12.66 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.3 II B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
2 2 s 7 13.11 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.3 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
3 7 s 7 13.43 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -0.3 IV DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2022 94
4 10 s 7 13.45 DŁUGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.3 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2587/18 2022
5 14 s 7 13.76 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.3 IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
6 15 s 7 13.92 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
7 17 s 7 14.04 ZAWICKA Pola KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.3 -- DMP U20 ZAPART Stanisław Z/1615/22 2022 74
300 m K
1 1 s 1 43.36 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
2 2 s 1 44.01 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA III GIZA Karolina Z/3448/21 2022
3 3 s 1 45.77 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA IV GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
4 5 s 1 47.43 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA V GIZA Karolina Z/13811/21 2022
5 7 s 1 48.27 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA V TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2022 LDK!
6 11 s 1 48.80 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2022
7 16 s 1 49.57 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
1 8 s 2 48.29 SADOWSKA Magda WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V GAJ Paulina Z/2915/21 2022 LDK!
2 10 s 2 48.51 KISIAŁA Agata LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA -- B.D. Z/1287/21 2022
3 12 s 2 49.00 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
4 14 s 2 49.44 RZEPECKA Weronika Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/13859/21 2022
5 17 s 2 49.80 LAMPA Karolina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3197/22 2022
6 19 s 2 50.31 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/13656/21 2022 LDK!
7 20 s 2 50.47 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2022
1 4 s 3 47.32 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA V ZAWADZKA Gabriela Z/4466/18 2022 BEZ
2 6 s 3 47.63 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2022
3 15 s 3 49.56 PISZ Maja ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2677/22 2022 LDK!
4 23 s 3 51.88 JURCZYK Weronika LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2702/22 2022
5 27 s 3 53.50 NOWICKA Lidia LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2338/21 2022 LDK!
6 29 s 3 54.26 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2022 LDK!
1 18 s 4 49.82 WOJCIECHOWSKA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/14743/21 2022
2 21 s 4 51.60 BABIŚ Gabriela ULKS Lipinki 2010 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13849/21 2022 LDK!
3 26 s 4 52.79 KWIETNIEWSKA Hanna LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2404/21 2022 LDK!
4 28 s 4 54.17 PRZYBYŁOWICZ Wiktoria UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8891/21 2022
5 32 s 4 55.85 MICHAŁEJKO Urszula LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz
6 33 s 4 56.91 ARABSKA Wioletta SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2504/21 2022
1 9 s 5 48.41 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA V BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
2 30 s 5 54.42 LEŚNIAK Julita ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2009 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3819/22 2022
3 31 s 5 55.41 PUDEŁKO Katarzyna Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2010 U14 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13807/21 2022
4 34 s 5 59.14 GINTER-NADOLSKA Lena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13103/21 2022 LDK!
5 36 s 5 62.87 DACIW Nadia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3708/22 2022
6 38 s 5 72.65 CUPA Maria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz
7 39 s 5 73.28 STARZYŃSKA Nadia LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz
1 13 s 6 49.32 KRAIEVSKYI Anna MLUKS Tarnów 2010 U14 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/3195/22 2022
2 22 s 6 51.64 OPIELA Zofia KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2349/20 2022 LDK!
3 24 s 6 52.11 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
4 25 s 6 52.62 MOUHTAJI Nadia Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/14816/21 2022
5 35 s 6 60.29 SZYMAŃSKA Nadia LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz
6 37 s 6 66.66 GACEK Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3707/22 2022
1 1 s 7 42.72 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
2 2 s 7 43.95 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA III TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
3 3 s 7 44.04 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA III PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2022 LDK!
4 5 s 7 44.69 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- ZIĘBA Jakub Z/1888/18 2022 5 LDK!
5 6 s 7 44.79 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
6 8 s 7 46.78 MACIĄŻKA Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA V GIZA Karolina Z/2662/20 2022
1 10 s 8 47.76 CHMURA Antonina Kraków Athletics Team 2008 U16 MA V SOBCZYK Grzegorz Z/4120/20 2022
2 12 s 8 48.07 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
3 13 s 8 48.42 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
4 14 s 8 50.92 GUMULSKA Magdalena Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/13860/21 2022
5 16 s 8 51.25 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
6 17 s 8 52.83 MORAWSKA Matylda Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3959/20 2022
1 4 s 9 44.45 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
2 7 s 9 45.10 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
3 9 s 9 47.61 STASIAK Magdalena WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V B.D. Z/2118/22 2022
4 11 s 9 47.96 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
5 15 s 9 50.96 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2022 LDK!
6 18 s 9 53.48 KIEĆ Hanna WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/13642/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:42.19 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III KUKLA Rafał Z/1990/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:43.69 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV GIZA Karolina Z/5059/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:47.13 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA V PERUCKA Kamila Z/9935/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:49.89 OPIELA Katarzyna KS Limanowa Forrest 2007 U16 MA V TROJANOWSKI Krzysztof Z/1974/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:00.46 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2022 LDK!
6 6 s 1 2:00.78 BYCZEK Magdalena MUKS ILKUS Olkusz 2005 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof , Z/10300/21 , 2022
  s 1 DNF PODGÓRSKA Martyna ULKS Lipinki # 2007 U16 MA -- WOJNA Anna Z/4042/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.06 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +1.2 II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
2 2 s 1 12.75 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +1.2 III FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 13.10 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +1.2 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
4 5 s 1 13.64 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +1.2 IV SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2022 LDK!
5 6 s 1 13.89 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +1.2 V WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
1 3 s 2 13.05 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA 0.0 IV GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
2 7 s 2 14.56 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA 0.0 V SKOCZEŃ Marcin Z/3498/19 2022 LDK!
3 8 s 2 16.26 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/0820/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 46.71 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
2 2 s 1 47.49 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA III FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 49.29 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
4 7 s 1 51.35 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM IV RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2022 LDK!
5 8 s 1 51.48 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
1 3 s 2 49.23 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA III SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2022 LDK!
2 5 s 2 49.81 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
3 6 s 2 51.06 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
4 9 s 2 62.09 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/3613/20 2022 LDK!
4x100 m K
1 3 s 1 53.91 KUMOROWSKA Kamila
STARZYCKA Maja
PACZEŚNIAK Sonia
TYTARENKO Karina
SAS AZS AWF Kraków 2010
2007
2008
2008
U16 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta
Z/12838/21
Z/13945/21
Z/3997/20
, Z/1562/22
2022
2022
2022
, 2022




2 4 s 1 54.42 NOWAK Maria
KLĘK Julia
DIAKUN Kateryna
DONIEC Natalia
SKS Kusy Kraków 2009
2008
2008
2009
U16 MLP -- FRĄCZYK Bogusława
FRĄCZYK Bogusława
FRĄCZYK Bogusława
FRĄCZYK Bogusława
Z/2996/19
Z/0876/19
Z/5494/19
Z/0877/19
2022
2022
2022
2022

BEZ

BEZ
3 7 s 1 60.10 CHYCZEWSKA Ismena
DZIKI Wiktoria
KARP Julia
KOTOWICZ Nikola
UKS Kobylanka 2008
2009
2010
2010
U16 MLP -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3516/20
Z/8882/21
Z/8885/21
Z/8888/21
2022
2022
2022
2022




1 2 s 2 53.38 STOJEK Emilia
KRĘCIOCH Martyna
KRĘCIOCH Aneta
TALIK Marlena
MKS Tempo Kęty 2008
2008
2009
2009
U16 MLP -- ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
Z/3274/19
Z/5153/19
Z/5152/19
Z/3411/20
2022
2022
2022
2022
BEZ



2 5 s 2 54.90 ZIEMBA Oliwia
BUŁAT Agata
KOPCZYŃSKA Lidia
SADKIEWICZ Julia
KS AZS AWF Kraków 2010
2008
2008
2007
U16 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/3041/19
Z/4232/19
Z/5500/19
Z/2698/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
1 1 s 3 51.60 ORŁOWSKA Nina
DRAGOW Patrycja
LALEWICZ Nina
GAWIN Karolina
WKS Wawel Kraków 2008
2008
2008
2007
U16 MLP -- KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/2037/22
Z/0282/22
Z/3142/20
Z/1273/22
2022
2022
2022
2022




2 6 s 3 56.51 ZIĘBA Aleksandra
GUMULSKA Magdalena
CHMURA Antonina
DIENNET Ephisine
Kraków Athletics Team 2010
2008
2008
2008
U16 MLP -- SOBCZYK Bogumiła
SOBCZYK Grzegorz
SOBCZYK Grzegorz
SOBCZYK Grzegorz
Z/3474/21
Z/13860/21
Z/4120/20
Z/13987/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.60 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III DMP U20 ZAPART Stanisław Z/3049/18 2022 4 115
2 f 1 1.60 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2022 LDK! 115
3 f 1 1.55 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
4 f 1 1.55 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK! 103
5 f 1 1.45 KOCHANOWSKA Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/14801/21 2022 LDK!
6 f 1 1.40 GONDOR Emilia UKS Lider Siercza 2007 U16 MA V SKOCZEŃ Marcin Z/1732/21 2022 LDK!
7 f 1 1.40 CHYCZEWSKA Ismena UKS Kobylanka 2008 U16 MA V B.D. Z/3516/20 2022
8 f 1 1.35 DIENNET Ephisine Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/13987/21 2022 62
9 f 1 1.30 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
10 f 1 1.30 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022
11 f 1 1.20 SOBCZYK Nikola SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2510/21 2022
12 f 1 1.20 NOWICKA Ewa SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3681/19 2022 LDK!
13 f 1 NM DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.53 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.5 II GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022
2 f 1 5.18 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +0.1 III SKOCZEŃ Marcin Z/2126/18 2022 3
3 f 1 5.18 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -2.3 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
4 f 1 5.07 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +1.7 IV ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
5 f 1 5.02 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA +0.7 IV SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2022
6 f 1 4.91 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.8 IV FRĄCZYK Bogusława Z/3802/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 4.78 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA -1.1 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 4.75 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.7 V GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
9 f 1 4.62 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.3 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022
10 f 1 4.49 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.2 -- SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
11 f 1 4.48 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022
12 f 1 4.48 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -3.4 -- DMP U20 PERUCKA Kamila Z/9381/21 2022 LDK! 61
13 f 1 4.42 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -2.7 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2022 59
14 f 1 4.38 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -1.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2022 4 LDK!
15 f 1 4.35 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -2.5 -- ŁYSEK Tadeusz Z/9372/21 2022
16 f 1 4.14 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +1.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/0820/21 2022 LDK!
17 f 1 4.08 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.7 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022 47
18 f 1 4.08 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.1 -- SKOCZEŃ Marcin Z/3498/19 2022 LDK!
19 f 1 3.75 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.5 -- GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
20 f 1 3.27 STACHOWICZ Julia MUKS ILKUS Olkusz 2009 U14 MA +0.6 -- BORAWSKA Barbara Z/8968/21 2022
W dal strefa K
1 f 1 4.83 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 4.20 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/8888/21 2022
3 f 1 4.13 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/0822/21 2022 LDK!
4 f 1 4.10 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022
5 f 1 4.08 PONICKA Amelia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/13843/21 2022 LDK!
6 f 1 4.07 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2022
7 f 1 4.05 KANIA Justyna Kraków Athletics Team 2010 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2734/21 2022
8 f 1 3.86 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13667/21 2022 LDK!
9 f 1 3.76 SOBCZYK Nikola SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2510/21 2022
10 f 1 3.67 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1595/22 2022 LDK!
11 f 1 3.66 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13671/21 2022
12 f 1 3.60 KORTA Alicja SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13664/21 2022
13 f 1 3.57 CIEŚLA Natalia UKS Kobylanka 2010 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/8880/21 2022
14 f 1 3.46 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13662/21 2022
15 f 1 3.38 TRZASKA Magdalena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2501/21 2022
16 f 1 3.37 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13670/21 2022
17 f 1 3.20 NYTKO Ines SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13839/21 2022
18 f 1 2.85 MOSKAL Milena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2507/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.22 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
2 f 1 7.43 PIETRUSZA Weronika UKS Kobylanka 2008 U16 MA -- B.D. Z/3413/20 2022
3 f 1 7.24 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1836/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 6.77 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
5 f 1 6.28 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3963/20 2022
Ppal (150) K
1 f 1 51.50 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2022 LDK!
2 f 1 49.00 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/2996/19 2022 LDK!
3 f 1 47.00 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
4 f 1 33.50 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
5 f 1 33.00 ŚLIWA Sylwia UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8893/21 2022
6 f 1 31.00 NOWAK Maja SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13838/21 2022
7 f 1 29.50 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3963/20 2022
8 f 1 27.50 KUSIA Kamila SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3967/20 2022
9 f 1 27.50 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2022 LDK!
10 f 1 27.50 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
11 f 1 26.50 DYDAK Anita SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2878/21 2021
12 f 1 25.00 KWINTA Martyna SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3966/20 2022
13 f 1 24.00 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2022 LDK!
14 f 1 22.50 LUPA Amelia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3969/20 2022
15 f 1 19.50 GRZESIKOWSKA Julia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3962/20 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 41.62 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022 117
2 f 1 37.58 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
3 f 1 33.87 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
4 f 1 31.56 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2524/18 2022 LDK! 79
5 f 1 28.97 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2022 LDK!
6 f 1 26.01 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
100 m M
1 1 s 1 12.49 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -1.1 V GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
2 3 s 1 13.53 NYIREGYHAZKI Niko WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -1.1 -- GAJ Paulina Z/4999/21 2022 LDK!
3 4 s 1 13.76 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -1.1 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2022
4 5 s 1 14.17 KORGUL Bruno SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -1.1 -- GUJA Marta Z/3982/20 2022
5 6 s 1 14.21 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -1.1 -- GAJ Paulina Z/2911/21 2022 LDK!
6 9 s 1 15.32 JUSZCZYK Cyprian TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -1.1 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2590/22 2022 LDK!
1 2 s 2 13.37 SAŁBUT Krystian SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.4 -- MUNIAK Michał Z/4170/21 2022
2 7 s 2 14.72 KUCHTA Filip SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.4 -- GUJA Marta Z/2876/21 2022 LDK!
3 8 s 2 15.17 DIHTIAR Stanislav SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.4 -- MUNIAK Michał Z/4294/22 2022
4 11 s 2 15.77 GAWROŃSKI Krystian KS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA +0.4 -- GUJA Marta
5 15 s 2 18.07 MŁODZIK Jakub MUKS ILKUS Olkusz 2010 U14 MA +0.4 -- B.D. Z/4088/19 2022
1 10 s 3 15.77 GIERŁACH Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -2.8 -- GUJA Marta Z/3975/20 2022
2 12 s 3 16.47 MARCHOCKI Kamil SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -2.8 -- GUJA Marta Z/3973/20 2022
3 13 s 3 16.65 KACZMAREK Oskar SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -2.8 -- GUJA Marta Z/13801/21 2022 LDK!
4 14 s 3 16.91 SOCHACKI Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -2.8 -- MUNIAK Michał Z/3813/21 2022
5 16 s 3 19.15 DEPTA Sebastian SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -2.8 -- GUJA Marta Z/13972/21 2022 LDK!
1 4 s 4 11.72 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.9 III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
2 5 s 4 11.83 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.9 IV KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
3 7 s 4 12.19 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.9 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
4 11 s 4 12.75 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.9 V MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
5 13 s 4 13.08 ZDEBSKI Karol SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.9 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13841/21 2022
5 17 s 4 13.92 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.8 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4465/18 2022 BEZ
6 16 s 4 13.55 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.9 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
1 12 s 5 12.77 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.8 -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
2 14 s 5 13.13 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA -0.8 -- B.D. Z/13339/21 2022
3 15 s 5 13.51 MALINOWSKI Antoni SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.8 -- GUJA Marta Z/1941/22 2022 LDK!
5 18 s 5 14.55 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
1 1 s 6 11.29 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -0.7 II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3459/19 2022 122
2 2 s 6 11.60 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.7 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022 105
3 3 s 6 11.68 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.7 III DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK! 101
4 6 s 6 12.04 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.7 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2022 87
5 8 s 6 12.26 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.7 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
6 9 s 6 12.28 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
7 10 s 6 12.35 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.7 -- DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2022 76
300 m M
1 1 s 1 41.12 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
2 2 s 1 44.64 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2022
3 3 s 1 44.93 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2740/19 2022 LDK!
4 4 s 1 46.35 SZCZUREK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2877/22 2022
5 5 s 1 47.28 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
6 9 s 1 48.04 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3449/21 2022
7 15 s 1 49.92 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2903/21 2022 LDK!
8 17 s 1 50.81 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2909/21 2022 LDK!
1 6 s 2 47.42 TKACZYK Jakub LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2330/21 2022 LDK!
2 11 s 2 48.51 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/7933/21 2022 LDK!
3 12 s 2 48.80 LIPIŃSKI Zbigniew LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2335/21 2022 LDK!
4 13 s 2 49.16 NAPIÓRKOWSKI Adam LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/4496/21 2022 LDK!
5 14 s 2 49.83 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2022 LDK!
6 16 s 2 50.47 HURKAŁA Jan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2009 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/11345/21 2022
7 18 s 2 51.44 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U14 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1288/21 2022 LDK!
1 7 s 3 47.66 BARTOSZEWICZ Michał LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/0197/22 2022
2 8 s 3 47.82 WIŚNIOWSKI Filip SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3816/21 2022
3 10 s 3 48.05 LIGAS Michał UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/10918/21 2022 LDK!
4 19 s 3 56.13 KRZYWORĄCZKA Tomasz Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2010 U14 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13746/21 2022
5 20 s 3 57.18 MIKOŁAJCZYK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3822/22 2022
6 21 s 3 57.31 WSZOŁEK Kajetan SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3979/20 2021
1 1 s 4 36.94 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK!
2 2 s 4 37.50 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
3 4 s 4 38.62 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
4 5 s 4 38.72 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
5 7 s 4 42.17 ZDEBSKI Karol SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/13841/21 2022
1 3 s 5 38.41 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
2 6 s 5 41.49 OKAEVICH Andrii KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ZAPART Stanisław Z/4839/22 2022
3 8 s 5 45.29 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4047/20 2022 LDK!
4 9 s 5 46.52 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
5 10 s 5 48.77 DACHOWSKI Mikołaj SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- MUNIAK Michał Z/4704/18 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:34.76 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
2 2 s 1 1:36.83 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/3407/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:38.37 KALICKI Daniel UKS Lider Siercza 1990 Sen MA -- B.D. Z/8039/21 2022
4 4 s 1 1:38.78 OSIKA Dawid MLUKS Tarnów 2008 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/1471/22 2022
5 5 s 1 1:42.01 KRAIEVSKYI Andrii MLUKS Tarnów 2008 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/3194/22 2022
6 6 s 1 1:47.15 FILICIAK Antoni KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2682/22 2022
7 7 s 1 2:03.78 SPOREK Patryk SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4093/19 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.55 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -1.2 III CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
4 5 s 1 18.43 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.2 V GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
1 4 s 2 17.92 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.3 V CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
2 6 s 2 19.24 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U16 MA -0.3 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2022 BEZ LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 43.93 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
2 2 s 1 44.58 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
3 3 s 1 48.41 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 55.61 TASAK Piotr SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3808/20 2022
4x100 m M
1 1 s 1 47.97 BANASZEK Karol
KĘDZIOR Kacper
MŁYNARCZYK Wojciech
ŁAKOMY Jan
WKS Wawel Kraków 2007
2008
2007
2007
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/4111/19
Z/5497/19
Z/1763/22
Z/3144/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 49.68 ROSSA Antoni
MUCHA Michał
TEREMBUŁA Maciej
WITEK Igor
SKS Kusy Kraków 2007
2008
2007
2007
U16 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/4716/18
Z/4712/18
Z/1894/22
Z/4722/18
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ

BEZ
3 5 s 1 53.71 WÓJCIK Daniel
ŚWIERZOWSKI Kacper
PABIS Szymon
WIECZOREK Bartłomiej
ULKS Lipinki 2008
2008
2008
2008
U16 MLP -- ŚWIERZOWSKI Tomasz
ŚWIERZOWSKI Tomasz
ŚWIERZOWSKI Tomasz
ŚWIERZOWSKI Tomasz
Z/4047/20
Z/3410/20
Z/13878/21
Z/2676/22
2022
2022
2022
2022

BEZ


1 3 s 2 50.08 CICHY Tymoteusz
KUMOROWSKI Szymon
ZĄBCZYK Grzegorz
PŁASZEWSKI Bartosz
SAS AZS AWF Kraków 2008
2009
2008
2007
U16 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/3998/20
Z/3958/20
Z/3984/20
Z/3996/20
2022
2022
2022
2022




2 4 s 2 52.39 CZECH Tymon
KORZENIOWSKI Maksymilian
STAWIARZ Jan
STASZEK Igor
WKS Wawel Kraków 2010
2009
2007
2009
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
GAJ Paulina
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/10922/21
Z/2911/21
Z/3141/20
Z/5496/19
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.59 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- DMP U20 ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4047/20 2022 LDK! 67
2 f 1 1.53 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.53 PABIS Szymon ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13878/21 2022 LDK!
4 f 1 1.40 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 1.40 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
6 f 1 1.40 MLECZKO Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/2589/22 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.53 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.7 III DMP U20 GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK! 106
2 f 1 5.92 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +0.9 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
3 f 1 5.40 DZIEŻA Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.1 -- GUJA Marta Z/3505/20 2022
4 f 1 5.14 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.1 -- MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
5 f 1 5.10 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA -0.2 -- B.D. Z/13339/21 2022
6 f 1 3.31 SKRZYPEK Wiktor SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4844/19 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.20 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
2 f 1 4.84 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4840/19 2022 LDK!
3 f 1 4.80 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/5155/19 2022
4 f 1 4.47 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/4171/21 2022
5 f 1 4.25 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
6 f 1 4.25 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2022
7 f 1 4.25 MISZKIEL Hubert TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2588/22 2022 LDK!
8 f 1 4.20 KUBIŃSKI Igor SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4098/19 2022 LDK!
9 f 1 4.15 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA 0.0 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1975/20 2022 LDK!
10 f 1 4.05 CZUBALA Mateusz SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3972/20 2022
11 f 1 3.95 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
12 f 1 3.82 NIEŚCIORUK Jakub SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3802/21 2022
13 f 1 3.76 FORMA Maciej SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3981/20 2022
14 f 1 3.05 BALAWEJDER Sebastian SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3803/21 2022
15 f 1 3.05 MROCZEK Marcin SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13913/21 2022 LDK!
16 f 1 2.72 ZABORSKI Krystian SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta
Kula (5) M
1 f 1 9.35 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- B.D. Z/2763/20 2022
2 f 1 9.04 AUGUSTYN Bartosz UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/13613/21 2022
3 f 1 8.97 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
4 f 1 8.20 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4707/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 6.84 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
Ppal (150) M
1 f 1 47.00 PATRZYK Arkadiusz ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13879/21 2022 LDK!
2 f 1 44.50 SOJKA Karol UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/13717/21 2022 LDK!
3 f 1 40.00 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4096/19 2022 LDK!
4 f 1 39.00 WÓJCIK Wojciech SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3810/21 2022
5 f 1 38.00 GAŁĘZA Kajetan SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13835/21 2022 LDK!
6 f 1 37.50 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4094/19 2022 LDK!
7 f 1 37.00 HAŁATEK Filip SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3812/21 2022
8 f 1 36.00 TRANTAN Kacper SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3980/20 2022
9 f 1 30.50 ŚLIWA Eryk SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3974/20 2022
10 f 1 30.00 TRANTAN Karol SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3809/21 2022
11 f 1 29.00 KOŁAŚ Michał SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13799/21 2022 LDK!
12 f 1 26.00 NEHREBETSKY Mykyta SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3977/20 2021
13 f 1 24.50 BURATYŃSKI Artur SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał
14 f 1 17.00 REIZER Samuel SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3807/21 2021
Oszczep (600) M
1 f 1 31.17 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
2 f 1 29.62 GĄDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13279/21 2022
3 f 1 26.64 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 51.48 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U20 MA III B.D. Z/4451/18 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 24.879756212234 sekund