Chorzów 14.05.2022
Mityng z okazji 100-lecia ¦l±skiego Zwi±zku Lekkiej Atletyki [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 11.59 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -0.3 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
2 5 e 1 12.02 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.3 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
3 8 e 1 12.21 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -0.3 II GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
4 9 e 1 12.26 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.3 II DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 145
5 11 e 1 12.39 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.3 II GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
6 12 e 1 12.40 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL -0.3 II DMP U20 B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK! 138
7 15 e 1 12.53 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.3 II DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2022 LDK! 133
8 22 e 1 12.85 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL -0.3 III ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
9 23 e 1 12.89 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.3 III DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK! 117
1 1 e 2 11.43 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +1.1 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 3 e 2 11.83 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +1.1 M KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
3 6 e 2 12.07 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.1 I GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
4 10 e 2 12.34 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.1 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
5 19 e 2 12.78 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +1.1 III DMP U20 RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK! 122
6 20 e 2 12.82 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +1.1 III DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK! 120
7 25 e 2 13.01 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL +1.1 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1407/14 2022 BEZ
8 28 e 2 13.56 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.1 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 4 e 3 11.91 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -0.2 I MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2022
2 7 e 3 12.11 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -0.2 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
3 13 e 3 12.42 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.2 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK! 138
4 14 e 3 12.50 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.2 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
5 24 e 3 12.97 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U20 SK -0.2 III DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0031/18 2022 LDK! 113
6 26 e 3 13.10 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -0.2 III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 108
7 29 e 3 13.58 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -0.2 -- B.D. B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr
1 16 e 4 12.55 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.2 II DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 132
2 17 e 4 12.55 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK -0.2 II LIPIŃSKI Zdzisław # Z/4905/21 2022
3 18 e 4 12.74 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.2 II DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 123
4 21 e 4 12.83 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK -0.2 III DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK! 119
5 27 e 4 13.53 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -0.2 IV WALCZAK Katarzyna Z/0267/20 2022 LDK!
1 f 1 11.36 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -0.8 MM KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
2 f 1 11.52 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ -0.8 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
3 f 1 11.92 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -0.8 I MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2022
4 f 1 11.99 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.8 I KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
5 f 1 12.10 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -0.8 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.49 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +0.4 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
2 2 s 1 23.68 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +0.4 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
3 5 s 1 25.08 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.4 II WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK!
1 3 s 2 24.52 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.8 I DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK! 156
2 4 s 2 24.80 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.8 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
3 6 s 2 25.32 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.8 II PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0919/18 2022 5 LDK!
4 7 s 2 25.91 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL +0.8 II DMP U20 HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK! 127
5 9 s 2 26.04 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL +0.8 II ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
1 8 s 3 25.91 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.8 II DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK! 127
2 10 s 3 26.42 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK -0.8 III TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK!
3 12 s 3 26.58 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U20 SK -0.8 III TIETIERIN Paweł Z/0031/18 2022 LDK!
4 14 s 3 26.87 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -0.8 III ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
5 15 s 3 26.94 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.8 III ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK!
6 19 s 3 28.73 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD -0.8 V GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2022 LDK!
1 11 s 4 26.44 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.1 III WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK!
2 13 s 4 26.63 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -1.1 III GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
3 16 s 4 27.39 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -1.1 IV SKALIK Joanna Z/0210/19 2022 LDK!
4 17 s 4 27.91 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -1.1 IV SYZDEK Mariusz Z/1386/18 2022 BEZ LDK!
5 18 s 4 28.37 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -1.1 IV MIREK Wacław Z/4401/19 2022
6 20 s 4 28.93 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -1.1 V SYZDEK Mariusz Z/2684/20 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 53.77 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
2 2 s 1 53.84 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2022
3 3 s 1 54.26 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2022 M
4 4 s 1 54.52 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM I ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
5 5 s 1 54.62 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2022
6 6 s 1 54.78 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U23 WP I MARCINIAK Roman B.D. Z/1473/15 2022
7 7 s 1 54.82 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
1 8 s 2 55.85 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
2 10 s 2 56.62 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL II MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
3 11 s 2 56.79 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
4 12 s 2 57.11 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 Sen SL II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2022
5 13 s 2 57.35 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK II ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2022 2 LDK!
6 14 s 2 57.81 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022
7 18 s 2 58.73 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
8 19 s 2 59.35 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL III MARMUR Stanisław B.D. Z/0670/14 2022
1 9 s 3 55.98 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL I PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
3 17 s 3 58.69 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL II KRUPA Iwona B.D. Z/1733/15 2022
4 20 s 3 59.50 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
6 24 s 3 60.16 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP III BU¦KO Przemysław Z/6140/21 2022 2 LDK!
7 27 s 3 61.10 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK III DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0149/17 2022 3 LDK! 105
8 31 s 3 62.54 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1440/17 2022 3 LDK!
1 21 s 4 59.78 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
2 26 s 4 60.88 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK! 107
3 29 s 4 61.32 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III GIZA Andrzej Z/1955/17 2022 4
4 30 s 4 62.18 ŁOS Izabela KKL Kielce 2003 U20 SK IV B.D. TIETIERIN Paweł , Z/1399/17 , 2022 BEZ LDK!
5 32 s 4 63.01 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL IV B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
6 34 s 4 64.19 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2022 4
7 35 s 4 65.50 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -- SZYJKA Anna Z/0679/22 2022
1 15 s 5 58.35 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/1030/22 2022 LDK! 127
2 23 s 5 60.16 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL III PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
3 25 s 5 60.72 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/0001/19 2022 LDK!
4 28 s 5 61.31 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP III KU¦ Bogumił Z/5885/21 2022 LDK!
5 33 s 5 63.55 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta RUSZEL Piotr , Z/14244/21 , 2022 LDK!
6 36 s 5 67.77 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2022 LDK!
7 37 s 5 68.83 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2022
800 m K
2 2 s 1 2:13.17 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:16.02 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 Sen DS II SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2022
4 4 s 1 2:17.27 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0509/16 2022
5 5 s 1 2:18.28 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2022
6 6 s 1 2:18.81 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U20 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
8 8 s 1 2:23.54 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1019/18 2022 4 LDK!
9 9 s 1 2:23.63 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III MIREK Wacław Z/0277/18 2022 LDK!
10 10 s 1 2:28.64 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL IV MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1014/18 2022 5 LDK!
11 11 s 1 2:34.99 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2022 BEZ LDK! 74
  s 1 DNF WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2022 2 LDK!
  s 1 DQ SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- DMP U20 GIZA Maciej Z/5229/18 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:41.26 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL II ZAJˇC Bartosz Z/1002/11 2022 BEZ
2 2 s 1 4:42.06 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL II SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2022 2 LDK!
3 3 s 1 4:42.10 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL II LAMCH Czesław Z/4420/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 4:49.04 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U20 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
6 6 s 1 4:50.36 BERE¬NICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/0280/15 2022 LDK!
7 7 s 1 4:52.50 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U20 SL III DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2022 LDK! 108
8 8 s 1 4:53.72 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 4:53.87 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK!
10 10 s 1 4:56.40 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U23 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2022
11 13 s 1 5:01.13 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/1425/16 2022
1 11 s 2 4:59.16 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL IV JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2022 3 LDK!
2 12 s 2 5:00.29 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK!
3 14 s 2 5:01.53 MACIEJCZEK Zuzanna UKS Brenna Górki 2005 U18 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2022
4 15 s 2 5:02.44 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2022 BEZ LDK!
5 16 s 2 5:02.92 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2022 BEZ
6 17 s 2 5:03.34 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
7 18 s 2 5:03.70 FRˇCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
8 19 s 2 5:04.81 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2022 LDK!
9 20 s 2 5:09.31 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL IV JARCZOK Miłosz Z/5205/19 2022 LDK!
10 21 s 2 5:14.00 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
11 22 s 2 5:15.73 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 13.91 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +1.5 I PRENCEL Piotr # Z/4905/19 2022 LDK!
2 2 e 1 14.81 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL +1.5 II ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
3 3 e 1 15.10 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.5 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
4 4 e 1 15.28 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.5 II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022 133
6 6 e 1 16.16 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.5 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2022 LDK! 116
7 7 e 1 16.47 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U18 SL +1.5 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2022 LDK!
1 f 1 14.01 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +1.2 I PRENCEL Piotr # Z/4905/19 2022 LDK!
2 f 1 14.80 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.2 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
3 f 1 15.06 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL +1.2 II ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
4 f 1 15.28 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.2 II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022 133
6 f 1 16.33 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.2 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2022 LDK! 113
7 f 1 16.76 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U18 SL +1.2 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 13.32 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.6 M GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
2 2 e 1 13.38 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.6 M GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
3 3 e 1 13.74 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.6 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
4 4 e 1 14.08 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.6 I GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
5 5 e 1 14.13 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.6 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
6 6 e 1 15.37 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.6 II MEHLICH Ronald B.D. Z/2036/17 2022 LDK!
7 7 e 1 15.48 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.6 II GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 f 1 13.21 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.3 M GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
2 f 1 13.22 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.3 M GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
3 f 1 13.73 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.3 I GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
4 f 1 13.79 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.3 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
5 f 1 14.09 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.3 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
6 f 1 15.34 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.3 II MEHLICH Ronald B.D. Z/2036/17 2022 LDK!
7 f 1 15.46 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.3 II GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL I DMP U20 KUBALA Magdalena Z/3368/15 2022 167
3 f 1 3.60 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK I DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2022 BEZ LDK! 158
5 f 1 3.60 JASTRZˇB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK I DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2022 LDK! 158
7 f 1 3.00 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL II KUBALA Magdalena Z/2212/20 2022 LDK!
8 f 1 2.90 STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2022
9 f 1 2.60 MA¦LANKA Amelia UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/5756/21 2022
W dal K
1 f 1 6.29 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.5 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
2 f 1 6.01 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.7 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
3 f 1 5.87 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok 1996 Sen PK +1.7 I B.D. BORA Piotr # , Z/1399/12 , 2022
4 f 1 5.85 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 Sen SL +0.3 I PRZYBYCIN Bogdan B.D. Z/3788/19 2022
5 f 1 5.78 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 Sen MZ +0.2 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2022 1
6 f 1 5.67 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +1.1 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
7 f 1 5.55 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.6 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK! 126
8 f 1 5.50 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP +0.8 II WALCZAK Michał Z/1128/14 2022
9 f 1 5.47 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL 0.0 II DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK! 119
10 f 1 5.45 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U20 LB +0.9 II SASKA Tomasz Z/5210/19 2022 LDK!
11 f 1 5.39 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.1 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/1069/18 2022 5 LDK! 113
12 f 1 5.36 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK +0.8 III DMP U20 LIPIŃSKI Zdzisław # Z/4905/21 2022 110
14 f 1 5.05 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB +0.4 IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2022 BEZ LDK!
16 f 1 4.99 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.6 IV DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 81
17 f 1 4.91 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.7 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK! 75
18 f 1 4.70 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U18 SL +0.6 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2022 LDK!
19 f 1 4.46 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.3 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022 60
Trójskok K
1 f 1 13.58 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK +0.1 M LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2022 1
2 f 1 12.63 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +1.1 I BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2022
3 f 1 12.47 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.1 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK! 149
4 f 1 12.43 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +1.3 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
5 f 1 11.65 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U20 SL +0.5 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
7 f 1 11.09 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK -0.2 III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK! 106
8 f 1 11.09 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.2 III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
9 f 1 10.76 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.2 III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK! 96
11 f 1 10.34 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U20 SK +0.4 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2022 4 LDK! 84
Kula (3) K
1 f 1 12.06 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL III BOJKO Bogdan Z/4509/18 2022 5
2 f 1 11.44 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
4 f 1 8.88 CHODACKA Anna MCKiS Jaworzno 2006 U18 SL -- KUZAK Piotr Z/3782/19 2022 LDK!
Oszczep (500) K
2 f 1 38.90 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL III BONK Stanisław Z/1948/19 2022
3 f 1 33.85 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław # Z/0926/19 2022 BEZ LDK! 86
4 f 1 27.46 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/0936/20 2022 BEZ LDK! 66
Oszczep (600) K
2 f 1 41.44 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/6409/15 2022 1
3 f 1 35.36 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK! 106
4 f 1 30.52 BURZYŃSKA Oliwia MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL IV BONK Stanisław Z/6124/21 2022
100 m M
1 3 e 1 10.56 SIUDA Mateusz O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.1 M OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1
3 15 e 1 10.90 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP +0.1 I WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2022
4 16 e 1 10.92 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA +0.1 II KUKLA Rafał Z/1155/19 2022 LDK!
5 20 e 1 11.05 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.1 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2022 135
6 21 e 1 11.06 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.1 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
7 34 e 1 11.60 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ +0.1 III KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
8 41 e 1 11.86 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL +0.1 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
1 7 e 2 10.76 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL +0.2 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
2 10 e 2 10.80 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.2 I DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 150
3 13 e 2 10.84 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.2 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
4 24 e 2 11.19 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.2 II WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2022
5 29 e 2 11.40 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +0.2 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
6 35 e 2 11.63 KRY¦ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.2 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2022
7 38 e 2 11.69 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +0.2 III KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2022 4 LDK!
1 6 e 3 10.75 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.3 I B.D. Z/0984/20 2022
2 8 e 3 10.78 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamo¶ć 2002 U23 LU -0.3 I KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
3 14 e 3 10.90 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL -0.3 I MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
4 25 e 3 11.24 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.3 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 124
5 27 e 3 11.28 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -0.3 II KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
6 39 e 3 11.70 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -0.3 III DMP U20 B.D. Z/3163/19 2022 LDK! 101
7 43 e 3 11.93 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U20 SL -0.3 IV BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
1 2 e 4 10.55 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -0.2 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
2 5 e 4 10.72 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -0.2 I MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
3 18 e 4 10.97 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.2 II CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
4 22 e 4 11.16 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.2 II WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
5 30 e 4 11.45 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -0.2 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
6 36 e 4 11.67 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -0.2 III GIZA Maciej B.D. Z/2471/20 2022
7 40 e 4 11.81 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U23 SK -0.2 -- TIETIERIN Paweł Z/4048/18 2022 BEZ
8 45 e 4 12.42 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -0.2 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2022 BEZ LDK!
1 9 e 5 10.79 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL -0.6 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2022 M
2 12 e 5 10.82 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -0.6 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2022 LDK!
3 19 e 5 11.00 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -0.6 II MAZUR Janusz Z/2278/20 2022
4 28 e 5 11.33 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.6 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/0649/19 2022 LDK! 119
5 31 e 5 11.48 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -0.6 III SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2022
6 32 e 5 11.56 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL -0.6 III KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
7 33 e 5 11.58 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.6 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
8 37 e 5 11.67 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -0.6 III WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3
1 1 e 6 10.51 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.6 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
2 4 e 6 10.62 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +0.6 M B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
3 17 e 6 10.96 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.6 II WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
4 23 e 6 11.18 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.6 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
5 26 e 6 11.28 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL +0.6 II DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK! 122
6 42 e 6 11.92 JANOSIK Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.6 IV MICHALSKA Alicja Z/1032/22 2022 LDK!
7 44 e 6 12.06 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U20 SK +0.6 IV SARNA Mirosława Z/4768/17 2022 BEZ LDK!
1 f 1 10.48 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -1.0 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
2 f 1 10.57 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -1.0 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
3 f 1 10.58 SIUDA Mateusz O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP -1.0 M OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1
4 f 1 10.59 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -1.0 M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
5 f 1 10.63 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -1.0 M B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
6 f 1 10.71 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamo¶ć 2002 U23 LU -1.0 I KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
7 f 1 10.78 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL -1.0 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
8 f 1 10.81 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -1.0 I B.D. Z/0984/20 2022
200 m M
1 1 s 1 20.74 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.1 MM WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
2 2 s 1 20.90 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK +0.1 M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
3 3 s 1 21.38 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamo¶ć 2002 U23 LU +0.1 M KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
4 4 s 1 21.52 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +0.1 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
5 5 s 1 21.59 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.1 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
6 6 s 1 21.68 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA +0.1 I KUKLA Rafał Z/1155/19 2022 LDK!
7 7 s 1 21.83 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.1 I B.D. Z/0984/20 2022
8 10 s 1 22.06 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL +0.1 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
1 8 s 2 21.98 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA 0.0 II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK! 143
2 9 s 2 22.02 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK 0.0 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 142
4 13 s 2 22.33 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP 0.0 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
4 13 s 2 22.33 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA 0.0 II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
6 15 s 2 22.50 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP 0.0 II WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2022
7 19 s 2 22.74 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP 0.0 II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
8 27 s 2 23.47 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL 0.0 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
1 12 s 3 22.15 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.7 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK! 139
2 16 s 3 22.60 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.7 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK! 127
3 17 s 3 22.65 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.7 II WALCZAK Michał Z/2369/20 2022
4 20 s 3 22.80 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL +0.7 II DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022 122
5 21 s 3 22.84 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.7 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK!
6 23 s 3 22.94 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.7 III GIZA Maciej B.D. Z/2471/20 2022
7 26 s 3 23.10 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +0.7 III SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2022
1 22 s 4 22.88 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL +0.2 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
2 24 s 4 23.05 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP +0.2 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
3 29 s 4 23.69 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U23 SK +0.2 -- TIETIERIN Paweł Z/4048/18 2022 BEZ
4 30 s 4 23.74 KRY¦ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.2 IV WALCZAK Michał Z/4126/18 2022
5 31 s 4 23.97 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +0.2 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2022 4 LDK! 95
6 32 s 4 24.13 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL +0.2 IV KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
1 18 s 5 22.69 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +1.7 II WALCZAK Michał Z/0649/19 2022 LDK!
2 25 s 5 23.08 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +1.7 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
3 28 s 5 23.61 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ +1.7 IV KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
400 m M
1 2 s 1 46.76 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U23 SL M MORKA Piotr Z/0303/16 2022 1 LDK!
2 3 s 1 47.55 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB I SASKA Tomasz Z/0233/19 2022
3 4 s 1 47.60 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB I SASKA Tomasz Z/0234/19 2022
4 6 s 1 47.70 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA I B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2022
5 7 s 1 48.03 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK!
6 9 s 1 48.22 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP I WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
7 12 s 1 48.87 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA II CZYŻ Radosław Z/3806/11 2022
1 1 s 2 46.76 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2022 1
2 5 s 2 47.69 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2022
3 8 s 2 48.03 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA I WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
4 10 s 2 48.57 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
5 11 s 2 48.72 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
6 15 s 2 50.12 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA II CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2022 LDK!
7 16 s 2 50.61 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL III KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
1 13 s 3 49.72 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2022 4 LDK!
2 14 s 3 49.77 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
3 18 s 3 51.48 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP III WALCZAK Michał B.D. Z/1191/18 2022
4 20 s 3 51.76 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 Sen OP III ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2022
5 21 s 3 51.88 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2022 2 LDK!
6 22 s 3 52.36 KU¬MIŃSKI Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL III MORKA Piotr Z/1894/20 2022
1 17 s 4 51.02 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2022 BEZ LDK!
2 19 s 4 51.76 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/14807/21 2022 LDK! 112
3 23 s 4 53.19 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL IV BOJKO Bogdan Z/2870/20 2022
4 24 s 4 53.38 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2022 LDK!
5 25 s 4 53.44 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/1026/19 , 2022 BEZ LDK! 97
6 26 s 4 55.52 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
800 m M
1 1 s 1 1:50.09 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
2 2 s 1 1:52.09 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL II DMP U20 KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK! 144
3 3 s 1 1:52.30 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
4 4 s 1 1:53.36 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2022 2
6 6 s 1 1:55.18 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II DMP U20 LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK! 129
7 7 s 1 1:55.39 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
8 8 s 1 1:56.50 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL II MICHALSKA Alicja B.D. Z/2051/16 2022
9 10 s 1 1:57.51 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL III HELBIK Marzanna Z/4565/18 2022 5 LDK!
10 11 s 1 1:58.33 DˇBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2022
11 19 s 1 2:05.05 PIˇTKOWSKI Piotr Kraków Athletics Team 1983 Masters MA -- B.D. Z/3636/22 2022
  s 1 DNF DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -- DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK!
  s 1 DNF ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1440/16 2022 LDK!
1 9 s 2 1:56.61 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL II DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022 122
2 12 s 2 1:58.41 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2206/20 2022
3 13 s 2 1:59.85 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP U20 GIZA Andrzej MIREK Wacław , Z/0074/17 , 2022 LDK! 108
4 14 s 2 2:02.10 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022 96
5 15 s 2 2:02.89 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2022 BEZ LDK!
6 16 s 2 2:03.14 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2022 BEZ LDK! 91
8 18 s 2 2:04.08 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2022 5 LDK! 87
9 20 s 2 2:05.81 ¦WIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2022 LDK!
10 21 s 2 2:06.55 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2022
11 22 s 2 2:09.71 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MIREK Wacław Z/3050/18 2022 5
12 23 s 2 2:11.78 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2022 LDK! 69
1500 m M
1 1 s 1 3:53.14 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team 1998 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2022
2 2 s 1 3:55.06 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II DMP U20 LAMCH Czesław Z/1831/18 2022 3 LDK! 134
3 3 s 1 3:55.46 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2
4 4 s 1 3:58.24 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
5 5 s 1 4:03.69 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS III B.D. WOSIEK Jacek , Z/3276/15 , 2022
6 6 s 1 4:04.04 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2022 3 LDK! 115
7 7 s 1 4:06.17 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2022
8 8 s 1 4:07.05 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL III B.D. B.D. Z/3221/15 2022 BEZ
9 9 s 1 4:07.64 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK! 108
10 10 s 1 4:09.80 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL III LAMCH Czesław Z/2758/16 2022 2
11 11 s 1 4:10.95 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team 1995 Sen MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3015/11 , 2022
12 12 s 1 4:11.61 BACHLEDA Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2497/19 2022
13 13 s 1 4:12.35 ZIMNICKI Adam Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. B.D. Z/0133/20 2022
14 14 s 1 4:14.41 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2022
15 15 s 1 4:26.22 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef Z/2212/19 2022
3 s 2 4:10.98 BUCZEK Paweł SPLA Tychy 1992 Sen SL III B.D. Z/0398/11 2022
4 s 2 4:14.00 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2022 4 LDK!
5 s 2 4:14.23 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL IV DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2022 5 LDK! 96
6 s 2 4:14.46 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2022 LDK!
7 s 2 4:14.63 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U18 LD IV WO¬NIAK Jerzy Z/3099/18 2022 LDK!
9 s 2 4:17.49 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U20 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
10 s 2 4:20.25 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2022
12 s 2 4:25.05 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/3249/20 2022
13 s 2 4:28.00 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK!
14 s 2 4:33.61 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
Tyczka M
1 f 1 4.70 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2022 1
1 f 1 4.70 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U20 SK I DMP U20 WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2022 5 LDK! 150
3 f 1 4.00 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 2003 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2022 4
W dal M
1 f 1 7.26 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA -0.1 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2022 M
2 f 1 7.15 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL -1.3 II MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2022
4 f 1 6.50 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U23 SL +0.1 III SITARSKI Michał Z/0577/19 2022 3
5 f 1 6.47 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.7 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/3106/19 2022 LDK! 103
6 f 1 6.30 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +0.3 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 6.26 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL +0.9 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
8 f 1 6.25 JÓ¬WIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.4 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2022 BEZ LDK!
9 f 1 6.09 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U20 SK -0.1 IV SARNA Mirosława Z/4768/17 2022 BEZ LDK!
11 f 1 5.91 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +1.7 IV DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2022 77
12 f 1 5.67 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL +0.9 -- OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
14 f 1 5.45 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U23 SL -0.5 -- SITARSKI Michał Z/5053/18 2022
Kula (5) M
1 f 1 13.20 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U18 SL IV SYZDEK Mariusz Z/1363/19 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 18.41 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP U20 BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2022 LDK! 164
  f 1 NM KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP -- DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 18.21 GO¬DZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ M MAŁECKI Marcin B.D. Z/3653/15 2022
2 f 1 18.08 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL M B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
Oszczep (700) M
3 f 1 50.29 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL III DMP U20 B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK! 102
4 f 1 46.80 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP U20 LAMCH Czesław Z/3425/19 2022 5 LDK! 96
Oszczep (800) M
1 f 1 48.56 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/3500/17 2022 4
2 f 1 45.91 GURZKOWSKI Jakub MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL IV BONK Stanisław Z/5379/19 2022
3 f 1 43.86 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL IV BONK Stanisław Z/4351/19 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.524672031403 sekund