Trzcinica 14.05.2022
1. Mityng Kwalifikacyjny POZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.72 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -1.4 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 13.03 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -1.4 III BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 13.15 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK -1.4 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
4 4 s 1 13.19 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -1.4 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
5 5 s 1 13.24 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -1.4 IV DMP U20 KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 102
6 6 s 1 13.30 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -1.4 IV DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 100
7 8 s 1 13.76 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -1.4 IV TORBA Tomasz Z/3532/19 2022 LDK!
8 11 s 1 14.08 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -1.4 V FUTYMA Zygmunt Z/5255/18 2022 BEZ LDK!
1 9 s 2 13.99 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -3.8 V KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
2 10 s 2 14.08 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -3.8 V ŻĄDŁO Jacek Z/2589/20 2022 LDK!
3 12 s 2 14.22 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -3.8 V WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
4 15 s 2 14.25 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -3.8 V TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
5 17 s 2 14.40 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -3.8 -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2022
6 18 s 2 14.49 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -3.8 -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2022
7 21 s 2 14.57 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -3.8 -- WRÓBEL Marcin Z/5574/19 2022 LDK!
1 13 s 3 14.23 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -1.4 V BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2022 LDK!
2 14 s 3 14.25 GŁOWALA Sylwia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -1.4 V BARSZCZ Mirosław Z/13204/21 2022 LDK!
3 16 s 3 14.35 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -1.4 V SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
4 20 s 3 14.52 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -1.4 -- FUTYMA Zygmunt Z/4432/18 2022 BEZ LDK!
5 24 s 3 14.69 KOWALSKI Kaya KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -1.4 -- BARSZCZ Mirosław Z/4699/19 2022 LDK!
5 23 s 3 14.69 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -1.4 -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK!
7 29 s 3 15.14 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -1.4 -- TITTINGER Katarzyna Z/13621/21 2022 LDK!
8 30 s 3 15.21 NOWAK Joanna KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -1.4 -- BARSZCZ Mirosław Z/2569/20 2022 LDK!
1 22 s 4 14.58 ŚWIĄTEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -2.8 -- ZALEWSKA Ewa Z/10137/21 2022
2 25 s 4 14.75 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -2.8 -- ŻĄDŁO Jacek Z/3709/21 2022 LDK!
3 26 s 4 14.77 BOREK Gabriela KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK -2.8 -- ZATORSKI Witold Z/10126/21 2022 BEZ
4 27 s 4 14.82 TRZPIS Veronica LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -2.8 -- ŻĄDŁO Jacek Z/3712/21 2022 LDK!
5 31 s 4 15.88 SAŁDAN Milena MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -2.8 -- ŻAK Dariusz Z/13679/21 2022 LDK!
1 7 s 5 13.54 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U20 PK -2.4 IV WOJTAS Tomasz Z/0416/20 2022
2 19 s 5 14.52 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -2.4 -- ŻAK Dariusz Z/3712/19 2022 LDK!
3 28 s 5 15.09 POGODA Kornelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -2.4 -- ŻAK Dariusz Z/13627/21 2022 LDK!
4 32 s 5 16.12 BABULA Natalia MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -2.4 -- ZIĘBA Julian Z/0881/22 2022
200 m K
1 1 s 1 25.97 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -3.7 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 26.78 RACHKOVSKA Anzhelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK -3.7 III BIGUS Anna Z/2918/22 2022
3 3 s 1 27.00 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -3.7 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
4 4 s 1 27.02 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -3.7 III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
5 5 s 1 27.48 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -3.7 IV BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
6 6 s 1 27.78 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -3.7 IV DMP KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 53
1 7 s 2 28.31 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -0.5 IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
2 8 s 2 28.59 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -0.5 V KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
3 9 s 2 28.81 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -0.5 -- TORBA Tomasz Z/3532/19 2022 LDK!
4 11 s 2 29.41 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -0.5 V FUTYMA Zygmunt Z/5255/18 2022 BEZ LDK!
5 12 s 2 29.51 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -0.5 -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2022
1 10 s 3 28.92 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -2.4 V TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
2 14 s 3 30.15 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -2.4 -- WRÓBEL Marcin Z/5574/19 2022 LDK!
3 20 s 3 30.92 KOWALSKI Kaya KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -2.4 -- BARSZCZ Mirosław Z/4699/19 2022 LDK!
1 13 s 4 29.57 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -4.2 V WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
2 15 s 4 30.26 ŚWIĄTEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -4.2 -- ZALEWSKA Ewa Z/10137/21 2022
3 18 s 4 30.82 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -4.2 -- TITTINGER Katarzyna Z/13621/21 2022 LDK!
4 19 s 4 30.86 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -4.2 -- FUTYMA Zygmunt Z/4432/18 2022 BEZ LDK!
1 16 s 5 30.34 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -2.6 -- ŻAK Dariusz Z/3712/19 2022 LDK!
2 17 s 5 30.63 GŁOWALA Sylwia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -2.6 -- BARSZCZ Mirosław Z/13204/21 2022 LDK!
3 21 s 5 32.02 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -2.6 -- DMP U20 SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK! 54
4 22 s 5 32.61 POGODA Kornelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -2.6 -- ŻAK Dariusz Z/13627/21 2022 LDK!
5 23 s 5 33.75 BABULA Natalia MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -2.6 -- ZIĘBA Julian Z/0881/22 2022
400 m K
1 1 s 1 60.75 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK III BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
2 3 s 1 61.08 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/2759/20 2022 65 105
3 4 s 1 61.11 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Maria Z/5607/19 2022 LDK!
4 5 s 1 62.02 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 2004 U20 PK IV ŻAK Dariusz Z/0602/18 2022 4 LDK!
1 2 s 2 60.88 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2022 LDK!
2 6 s 2 63.62 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK IV ZATORSKI Witold Z/1459/18 2022 BEZ
3 7 s 2 64.34 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2022
4 10 s 2 66.48 CHUDZIK Amelia MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian # , Z/2386/18 , 2022 LDK!
1 8 s 3 65.51 KORZĘPA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ZIĘBA Julian # Z/3338/18 2022 LDK!
2 9 s 3 66.15 MARKOWICZ Weronika MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK V ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz Z/0607/18 2022 BEZ LDK!
3 11 s 3 67.59 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4611/18 2022 BEZ LDK!
4 12 s 3 71.59 CHMIEL Alicja LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław Z/13773/21 2022
1 13 s 4 63.69 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
2 14 s 4 66.96 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
3 15 s 4 67.54 KYC Julia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/5595/19 2022 LDK!
4 16 s 4 71.42 TRZEŚNIOWSKA Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/13520/21 2022 LDK!
5 17 s 4 75.50 SAŁDAN Milena MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/13679/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:11.24 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK II DMP KOWAL Piotr Z/2719/15 2022 110
2 2 s 1 2:16.39 TUREK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK II BIGUS Anna Z/2866/21 2022
3 3 s 1 2:16.72 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 2:19.97 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP DMP U20 ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK! 69 115
5 5 s 1 2:21.10 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
6 6 s 1 2:21.43 CHMURA Anastazja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK III BIGUS Anna Z/1225/20 2022
7 7 s 1 2:24.42 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
8 8 s 1 2:24.91 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III SUGIER Maria Z/3098/19 2022 LDK!
9 11 s 1 2:36.46 SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2002 U23 PK -- ZIĘBA Julian Z/1362/16 2022 BEZ
1 9 s 2 2:29.57 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U18 PK IV ZATORSKI Witold Z/1460/18 2022 BEZ
2 10 s 2 2:31.44 PIASECKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV DMP U20 KOWAL Piotr Z/13997/21 2022 82
3 12 s 2 2:43.48 GRZELAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Agnieszka ŻĄDŁO Jacek , Z/4748/18 , 2022 LDK!
4 13 s 2 2:46.26 OLSZOWY Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14458/21 2022
5 14 s 2 2:57.04 CHOMIUK Julia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Agnieszka ŻĄDŁO Jacek , Z/3263/19 , 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:40.76 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 Sen PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2022
2 2 s 1 5:01.47 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK IV DMP KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4125/17 2022 3 LDK! 41
3 3 s 1 5:26.44 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.77 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -4.0 IV SUGIER Krzysztof Z/2610/20 2022 LDK!
2 2 s 1 14.47 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -4.0 V FUTYMA Zygmunt Z/2579/20 2022 LDK!
3 3 s 1 15.13 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -4.0 -- SUGIER Krzysztof Z/2572/20 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 19.38 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -3.0 -- SUGIER Maria Z/0612/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 19.50 ŻYŁKA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -3.0 -- ŁYP Jacek Z/11753/21 2022 LDK!
  s 1 DNF MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -3.0 -- DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4746/18 , 2022 5 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 62.72 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK II SUGIER Maria Z/0324/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 67.30 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK III MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2022 5 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA II DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK! 130
2 2 f 1 1.55 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III DMP DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2022 LDK! 68 103
3 3 f 1 1.45 TUREK Julia ULKS Technik Trzcinica 2005 U18 PK IV WOJTAS Tomasz Z/5021/19 2022
4 4 f 1 1.40 JASKOWIAK Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/2423/20 2022 LDK!
W dal K
  f 1 4.67 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.6 V WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2022
  f 1 4.82 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +1.9 IV FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
  f 1 5.23 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +2.0 III BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 5.61 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +3.3 II BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 5.60 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +1.1 II DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
3 3 f 1 5.45 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +3.4 II DMP WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2022 89
4 4 f 1 5.26 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +2.0 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
5 5 f 1 5.11 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U20 PK +1.8 III WOJTAS Tomasz Z/0416/20 2022
6 6 f 1 4.92 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +1.5 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
7 7 f 1 4.88 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +2.2 IV FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
8 8 f 1 4.68 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +2.4 V WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2022
9 9 f 1 4.53 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +2.2 -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2022
10 10 f 1 4.39 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +4.3 -- FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
11 11 f 1 4.34 MAZUR Gabriela LKS Stal Mielec 2009 U14 PK +1.4 -- TORBA Agnieszka Z/13684/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.98 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK +2.2 -- ŻĄDŁO Jacek Z/3709/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.68 LEŚNIOWSKA Paula LKS Stal Mielec 2009 U14 PK +1.6 -- TORBA Agnieszka Z/13683/21 2022 LDK!
14 14 f 1 3.56 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +2.8 -- FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
Trójskok K
  f 1 10.60 PIŁAT Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +0.8 IV DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/0737/19 2022 92
1 1 f 1 10.70 PIŁAT Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +3.5 IV DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/0737/19 2022 95
2 2 f 1 10.56 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +1.5 IV BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
Wieloskok K
  f 1 9.10 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +0.2 -- FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
  f 1 9.27 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.5 -- FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
1 1 f 1 10.22 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +1.2 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
2 2 f 1 10.13 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +2.0 IV FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
3 3 f 1 9.84 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK +1.8 V MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
4 4 f 1 9.45 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +3.7 -- FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
5 5 f 1 9.45 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +3.7 -- FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
6 6 f 1 9.20 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +2.7 -- FUTYMA Zygmunt Z/2579/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 14.91 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 2 f 1 9.28 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2022
3 3 f 1 9.24 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3222/20 2022 LDK!
4 4 f 1 8.49 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2022 BEZ
5 5 f 1 8.04 WIĘCKOWSKA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/2564/21 2022
1 1 f 2 10.23 BOROWIEC Wiktoria MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0882/22 2022
2 2 f 2 9.04 SOBIŁO Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0880/22 2022
3 3 f 2 8.95 GĘŚLA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0879/22 2022
4 4 f 2 8.58 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2022 LDK!
5 5 f 2 7.97 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 2 7.90 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
7 7 f 2 7.56 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2022 LDK!
8 8 f 2 7.07 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2022 LDK!
9 9 f 2 6.42 ŚWIST Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/12674/21 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 26.15 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2022 LDK!
2 2 f 1 25.73 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
3 3 f 1 25.44 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
4 4 f 1 22.15 MAZIARZ Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/2157/21 2022 LDK!
5 5 f 1 19.67 ŚWIST Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/12674/21 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 25.60 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2022 5
3 3 f 1 21.26 WIĘCKOWSKA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/2564/21 2022
1 1 f 2 41.21 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 2 f 2 25.57 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2022 81
Młot (3) K
1 1 f 1 30.99 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3222/20 2022 LDK!
1 1 f 2 33.40 GUŁA Adrianna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK V JAKUBOWSKI Ryszard Z/2121/22 2022
2 2 f 2 27.70 MAZIARZ Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/2157/21 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 54.77 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2022 5
2 2 f 1 45.37 SZADY Julia LKS Stal Mielec 2004 U20 PK II JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2022 3
Oszczep (500) K
1 1 f 1 20.77 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2022 BEZ
2 2 f 1 19.98 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- DMP U20 PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK! 41
1 1 f 2 26.49 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 2 21.67 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
3 3 f 2 21.49 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 36.35 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK III MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2022 5
100 m M
1 1 s 1 10.93 DERUS Michał TZSN Start Tarnów 1990 Sen MA -1.8 II TOTT Bartłomiej Z/1201/12 2022
2 3 s 1 11.54 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -1.8 III ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
3 4 s 1 11.71 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -1.8 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2022 2 LDK!
4 5 s 1 11.85 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -1.8 IV MAZUR Janusz Z/1780/21 2022
5 6 s 1 11.87 WALCZAK Grzegorz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -1.8 IV DMP U20 MAZUR Janusz Z/12415/21 2022 LDK! 93
6 7 s 1 11.89 TYLUS Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2003 U20 PK -1.8 IV ŁYP Jacek Z/1826/17 2022 2 LDK!
1 2 s 2 11.51 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -2.6 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
2 9 s 2 12.17 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA -2.6 -- KUCZEK Piotr Z/4727/21 2022
3 10 s 2 12.37 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -2.6 V WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
4 11 s 2 12.56 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -2.6 -- RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2022 BEZ LDK!
5 12 s 2 12.63 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -2.6 V BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
6 15 s 2 12.91 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -2.6 -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
  s 2 DQ SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -2.6 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
1 13 s 3 12.74 BEŁZAK Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -3.9 -- MOMOT Krzysztof Z/12352/21 2022
2 14 s 3 12.90 WCISŁO Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -3.9 -- KUCZEK Piotr B.D. Z/11110/21 2022
3 17 s 3 13.04 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK -3.9 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
4 18 s 3 13.17 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -3.9 -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
5 19 s 3 13.44 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -3.9 -- ŻAK Dariusz Z/2933/19 2022 LDK!
1 8 s 4 12.14 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -2.3 IV WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2022
2 16 s 4 12.96 GROSIAK Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2002 U23 PK -2.3 -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/3501/22 , 2022
3 20 s 4 13.53 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -2.3 -- ŻAK Dariusz Z/1462/18 2022 BEZ LDK!
4 21 s 4 13.65 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -2.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2022 LDK!
5 22 s 4 14.33 BARAN Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -2.3 -- WRÓBEL Marcin Z/0062/21 2021 LDK!
200 m M
1 2 s 1 23.16 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -0.9 III ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
2 5 s 1 23.77 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK -0.9 IV TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
3 7 s 1 23.93 SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -0.9 -- MAZUR Janusz B.D. Z/0962/17 2022 LDK!
4 12 s 1 25.12 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.9 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
  s 1 DNF PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -0.9 -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2022 5 LDK!
1 1 s 2 22.53 DERUS Michał TZSN Start Tarnów 1990 Sen MA -0.9 II TOTT Bartłomiej Z/1201/12 2022
2 3 s 2 23.53 WALCZAK Grzegorz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.9 III MAZUR Janusz Z/12415/21 2022 LDK!
3 4 s 2 23.72 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -0.9 IV SUGIER Maria Z/3723/18 2022 BEZ LDK!
4 6 s 2 23.80 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -0.9 IV DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/1780/21 2022 52 99
5 11 s 2 25.03 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.9 V BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
1 8 s 3 24.62 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 2003 U20 MA -2.6 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2022 4 LDK!
2 9 s 3 24.72 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -2.6 -- WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2022
3 10 s 3 24.97 PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -2.6 V SUGIER Krzysztof Z/2175/19 2022 BEZ LDK!
4 13 s 3 25.15 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA -2.6 -- KUCZEK Piotr Z/4727/21 2022
5 14 s 3 25.53 BEŁZAK Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -2.6 -- MOMOT Krzysztof Z/12352/21 2022
6 16 s 3 25.70 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -2.6 -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
1 15 s 4 25.59 WCISŁO Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -3.4 -- KUCZEK Piotr B.D. Z/11110/21 2022
2 17 s 4 26.10 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK -3.4 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
3 18 s 4 26.57 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -3.4 -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
4 19 s 4 27.31 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -3.4 -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
5 20 s 4 30.53 BARAN Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -3.4 -- WRÓBEL Marcin Z/0062/21 2021 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.85 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK III CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 51.55 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
3 3 s 1 53.25 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2022 3
4 5 s 1 55.10 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2022 BEZ LDK!
5 6 s 1 55.80 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2586/20 2022 LDK!
1 4 s 2 54.40 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK IV DMP U20 KOWALSKA Klaudia DUDA Bogusław , Z/4602/18 , 2022 BEZ LDK! 88
2 7 s 2 56.09 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
3 8 s 2 56.63 BABULA Krystian MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK V ŻAK Dariusz Z/13772/21 2022 LDK!
4 9 s 2 57.41 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/2933/19 2022 LDK!
5 10 s 2 59.87 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/1462/18 2022 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:56.70 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK II DMP KOWAL Piotr B.D. Z/0721/18 2022 72
2 2 s 1 1:58.61 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III SUGIER Maria Z/0321/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:58.83 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK III BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022
4 4 s 1 1:59.08 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:04.30 TROJNAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK IV DMP U20 KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2022 BEZ LDK! 86
6 6 s 1 2:08.46 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2123/16 2022
7 7 s 1 2:22.72 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/1969/22 2022 LDK!
8 8 s 1 2:39.54 TYMUŁA Adrian LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/13685/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:11.56 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III SUGIER Maria Z/0320/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 4:16.61 KISZKA Bartłomiej LKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK IV DUDA Bogusław Z/2198/18 2022 BEZ
3 3 s 1 4:17.43 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 4:48.79 GUZIK Paweł KKB MOSiR Krosno 1980 Masters PK -- KATAN Wacław Z/11092/21 2022
5 5 s 1 4:49.93 WIĘCEK Michał ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -- WOJTAS Tomasz Z/13206/21 2022
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.91 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -2.1 III WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
2 2 s 1 17.67 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -2.1 IV WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 17.66 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -2.1 -- DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK! 67
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.29 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 2003 U20 MA -2.1 III DMP U20 ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2022 4 LDK! 107
2 2 s 1 16.58 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -2.1 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
400 m pł J MŁ M
  s 1 DNF CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2022 5 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 60.15 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2022 4 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 44.67 CZUBA Emanuel
PILAWA Błażej
BUDZIŃSKI Dominik
SIKORA Adam
UKS Tempo 5 Przemyśl 2005
2005
2005
2006
U18 PDK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
SUGIER Maria
SUGIER Maria
, Z/0394/18
, Z/0330/18
Z/3723/18
Z/5740/18
, 2022
, 2022
2022
2022
5
5
BEZ

2 2 s 1 45.62 BRYŁA Hubert
KAMIŃSKI Daniel
SZTUKA Igor
AUGUSTYN Michał
LKS Stal Mielec 2005
2005
2006
2006
U18 PDK -- TORBA Tomasz
TORBA Tomasz
TORBA Agnieszka TORBA Tomasz
ŻĄDŁO Jacek
Z/2948/21
Z/0575/19
, Z/3540/19
Z/0873/20
2022
2022
, 2022
2022


BEZ

Wzwyż M
1 1 f 1 2.05 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
2 2 f 1 1.94 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK! 123
3 3 f 1 1.91 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.88 SZCZERBA Michał LKS Stal Mielec 2002 U23 PK III TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/2427/17 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 1.84 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2022 LDK!
6 6 f 1 1.80 WITALEC Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK IV DMP U20 TITTINGER Michał Z/3843/18 2022 5 99
7 7 f 1 1.75 GAVRYLOV Arsenii UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/2829/22 2022 LDK!
8 8 f 1 1.65 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 1.65 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/3389/20 2022 LDK!
10 10 f 1 1.55 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2022 LDK!
  f 1 NM SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
W dal M
  f 1 6.83 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +1.4 II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
1 1 f 1 6.91 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +1.4 II TORBA Tomasz Z/0575/19 2022 LDK!
2 2 f 1 6.90 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +2.4 II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
3 3 f 1 6.81 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +0.7 II TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
4 4 f 1 6.26 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.1 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
5 5 f 1 5.18 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +2.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 4.94 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +1.4 -- ŁYP Jacek Z/3389/20 2022 LDK!
7 7 f 1 4.65 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA +0.9 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2022 LDK!
Trójskok M
  f 1 12.04 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +0.6 -- TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
1 1 f 1 14.10 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +2.1 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
2 2 f 1 11.78 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +0.5 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2022 BEZ LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 11.26 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK +2.2 V NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.50 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 13.37 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV DRAPAŁA Paweł # Z/2619/20 2022
3 3 f 1 11.72 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
4 4 f 1 11.53 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
5 5 f 1 8.19 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2022 LDK!
1 1 f 2 12.37 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
Kula (6) M
1 1 f 1 12.57 BOBER Paweł ULKS Technik Trzcinica 2003 U20 PK IV BEDNARKIEWICZ Agnieszka Z/3742/16 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 34.51 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
2 2 f 1 34.32 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 43.89 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III DRAPAŁA Paweł # Z/2619/20 2022
2 2 f 1 42.20 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 32.22 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
4 4 f 1 27.51 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 28.50 BOBER Paweł ULKS Technik Trzcinica 2003 U20 PK -- BEDNARKIEWICZ Agnieszka Z/3742/16 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 51.75 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK I DMP SAMAGALSKI Tomasz Z/3140/17 2022 2 123
Młot (5) M
1 1 f 1 54.73 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/5180/19 2022
2 2 f 1 36.25 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
3 3 f 1 34.23 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 61.47 WITAS Alan KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK I DRAPAŁA Paweł # Z/3442/17 2022 5
Oszczep (700) M
1 1 f 1 29.27 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 30.09 GROSIAK Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2002 U23 PK -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/3501/22 , 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.491089105606 sekund