Opole 02 - 03.10.2010
Otwarte Mistrzostwa woj.opolskiego w wielobojach + Mityng LA
200 m K
1 s 2 29.03 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -1.3 V B.D. 2
2 s 2 31.18 BIENIEK Paulina MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -1.3 -- SATORA Jan Z/3598/11 2011 BEZ
3 s 2 31.30 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup # 95 U16 OP -1.3 --
1 w 1 26.93 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -2.2 III B.D. # 3 718
2 w 1 29.93 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -2.2 -- # 487
3 w 1 30.08 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP -2.2 -- # 477
4 w 1 30.11 CHRZˇSZCZ Sybilla MMKS Kędzierzyn KoĽle # 94 U18 OP -2.2 -- 474
1 w 3 27.18 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -3.6 III B.D. # Z/3660/11 2019 M 697
2 w 3 27.61 OGRODNIK Magdalena WKS ¦l±sk Wrocław 89 U23 DS -3.6 -- 662
3 w 3 27.88 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U20 DS -3.6 IV 640
4 w 3 28.56 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP -3.6 -- 587
100 m pł MŁ K
1 s 2 17.04 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U16 OP -0.7 IV
2 s 2 17.55 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -0.7 V B.D. 2
3 s 2 18.20 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup # 95 U16 OP -0.7 V
1 w 1 14.65 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -1.1 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1 0
2 w 1 16.25 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP -1.1 III 0
3 w 1 17.17 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -1.1 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ 0
4 w 1 18.65 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U14 DS -1.1 -- # 0
4 w 2 20.84 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -0.7 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 0
100 m pł J MŁ K
1 w 16.50 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -0.7 III B.D. # 3 654
2 w 17.84 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP -0.7 -- # 505
3 w 17.90 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -0.7 -- # 499
4 w 21.24 CHRZˇSZCZ Sybilla MMKS Kędzierzyn KoĽle # 94 U18 OP -0.7 -- 207
100 m pł K
3 16.24 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP -0.1 III JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
1 w 14.95 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -0.1 II B.D. # Z/3660/11 2019 M 848
2 w 16.12 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP -0.1 III 700
4 w 16.29 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U20 DS -0.1 III 679
5 w 16.40 OGRODNIK Magdalena WKS ¦l±sk Wrocław 89 U23 DS -0.1 III 666
100 m M
6 s 1 14.30 WIATR Damian MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -0.9 -- SATORA Jan SATORA Jan
1 s 2 16.20 MIDOR Patryk MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP -2.1 --
2 s 2 16.47 STEMPLEWSKI Łukasz MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP -2.1 --
3 s 2 16.94 SOBCZK Paweł MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP -2.1 --
4 s 2 17.13 DREWNIAK Krystian MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP -2.1 --
5 s 2 17.91 PLECHOWIEC Patryk MKS Ekonomik Nysa 99 U12 OP -2.1 --
4 3 12.87 BIENIEK Paweł MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -0.9 --
1 w 1 12.21 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP -0.9 V 610
2 w 1 12.46 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole 95 U16 OP -0.9 V 563
3 w 1 13.09 SZKODA Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 95 U16 OP -0.9 -- 453
4 w 1 13.47 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -0.9 -- 391
5 w 1 13.94 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -0.9 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 321
1 w 3 12.13 ¦NIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP -0.9 IV 626
2 w 3 12.43 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -0.9 -- SATORA Jan Z/0455/11 2011 3 569
3 w 3 12.60 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP -0.9 -- 538
5 w 3 12.98 KADŁUBEK Jarosław LUKS Dwójka Namysłów 94 U18 OP -0.9 -- 471
6 w 3 13.00 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP -0.9 -- # 468
1 w 4 11.53 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.3 III STANISLAWSKI Krzysztof # 1 746
2 w 4 11.81 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP -1.3 IV SATORA Jan Z/2928/11 2011 3 689
3 w 4 12.03 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U20 OP -1.3 IV 645
4 w 4 12.22 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP -1.3 -- 608
5 w 4 12.55 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP -1.3 -- # 547
6 w 4 12.67 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.3 -- OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1 525
1 w 5 12.31 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -1.0 -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 591
2 w 5 12.59 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.0 -- # 540
3 w 5 12.61 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -1.0 -- 536
4 w 5 12.65 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -1.0 -- 529
5 w 5 13.01 KLIMCZAK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS -1.0 -- B.D. 2 466
1 w 6 11.87 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -2.0 -- # 677
2 w 6 11.91 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -2.0 -- B.D. BEZ 669
3 w 6 12.08 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -2.0 -- 635
400 m M
2 s 56.17 PRIMUS Paweł TS AKS Chorzów # 93 U18 SL -- CZECH Klaus Z/3948/11 2013 3
6 s 1 66.07 WIERZBICKI Jakub MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP --
1 s 2 50.35 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II B.D. B.D. # 3
2 s 2 53.98 SZCZOTKA Łukasz UKS Junior Kamesznica 91 U20 SL IV HACZEK Mariusz # Z/1558/12 2012 3
3 s 2 66.86 BŁACHANIEC Karol MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP --
4 s 2 84.35 KAMIŃSKI Dariusz MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP --
5 s 2 84.86 STEMPLEWSKI Łukasz MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP --
6 s 2 85.35 BARUCIAK Mateusz MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP --
1 w 1 57.39 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP -- 506
2 w 1 58.34 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole 95 U16 OP -- 471
3 w 1 59.59 SZKODA Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 95 U16 OP -- 427
4 w 1 63.44 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- 304
5 w 1 66.07 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 230
1 w 2 53.86 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP IV SATORA Jan Z/0455/11 2011 3 645
3 w 2 57.74 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP -- 493
4 w 2 58.24 KADŁUBEK Jarosław LUKS Dwójka Namysłów 94 U18 OP -- 475
5 w 2 58.29 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP -- # 473
6 w 2 58.45 ¦NIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP -- 467
1 w 3 53.64 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP IV # 655
2 w 3 53.89 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP IV 644
3 w 3 55.04 KLIMCZAK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. 2 597
4 w 3 57.36 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- 507
5 w 3 61.56 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U20 OP -- 362
1 w 4 53.22 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV STANISLAWSKI Krzysztof # 1 672
2 w 4 53.29 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV # 669
3 w 4 55.06 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP -- 596
4 w 4 55.71 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 571
5 w 4 56.04 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1 558
1 w 5 51.87 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP III 730
2 w 5 52.30 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL III B.D. BEZ 712
3 w 5 54.68 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- # 612

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.96668982505798 sekund