Suwałki 15.05.2022
Podlaskie Athletics Team [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.58 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +2.6 M NIED¬WIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2022
2 2 s 1 11.59 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +2.6 M DMP LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM 157
2 2 s 1 14.92 RYNKIEWICZ Oliwia LUKS Hańcza Suwałki # 2010 U14 PD +2.1 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6638/21 2022 LDK!
3 3 s 1 12.00 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP +2.6 I DMP LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek Z/0903/11 2022 M 129
3 3 s 1 15.10 SZYMCZYK Julia LUKS Hańcza Suwałki # 2011 U12 PD +2.1 --
4 4 s 1 12.19 BUŃKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD +2.6 II DMP B.D. NIED¬WIECKI Wojciech , Z/4789/15 , 2022 117
5 5 s 1 12.21 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP +2.6 II DMP LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/4697/19 2022 116
5 5 s 1 15.46 OŁOWNIUK Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki 2010 U14 PD +2.1 -- ROGUCKA Magdalena Z/6258/21 2022 LDK!
6 6 s 1 15.48 UŁANOWICZ Wiktoria LUKS Hańcza Suwałki 2010 U14 PD +2.1 -- ROGUCKA Magdalena Z/6260/21 2022 LDK!
  s 1 DQ ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP +2.6 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
200 m K
1 1 s 1 23.19 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +2.0 MM LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
2 2 s 1 23.46 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +2.0 M DMP NIED¬WIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2022 160
3 3 s 1 24.32 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP +2.0 I LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
4 4 s 1 25.40 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP +2.0 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/4697/19 2022
300 m K
1 1 s 1 36.60 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2022
2 2 s 1 38.71 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2022 LDK!
3 3 s 1 39.21 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU -- B.D. JAROS Marek , Z/0973/15 , 2022
4 4 s 1 39.35 KU¦ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
5 5 s 1 40.65 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 16.95 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU M DMP LIĆWINKO Michał B.D. Z/4665/11 2022 MM 161
2 f 1 14.87 MA¦LANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U20 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 72.57 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy 1994 Sen LU MM B.D. KOPRON Witold , Z/4597/11 , 2022
2 f 1 69.98 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK MM DMP FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2022 188
3 f 1 67.80 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ M DMP WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2022 183
Oszczep (600) K
1 f 1 54.11 REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka 1997 Sen PM M MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2022
2 f 1 51.91 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 2002 U23 PD I WOJNA Cezary B.D. Z/3069/17 2022
100 m M
2 2 s 1 15.21 JUREWICZ Mikołaj LUKS Hańcza Suwałki 2010 U14 PD +1.5 -- SAWICKA Izabela Z/0458/22 2022 LDK!
300 m M
1 7 s 1 37.05 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD -- JUTKIEWICZ Jarosław STACHURSKA Agnieszka Z/4154/18 2022 5 LDK!
2 8 s 1 37.87 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U20 PD -- STACHURSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jarosław , Z/0660/17 , 2022 2 LDK!
3 9 s 1 38.97 SADOWSKI Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 2005 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jarosław Z/2867/21 2022
4 10 s 1 41.51 GULBIERZ Karol LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jarosław Z/13541/21 2022 LDK!
1 1 s 2 32.73 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2022
2 2 s 2 33.43 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2022
3 3 s 2 34.17 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2022 LDK!
4 4 s 2 34.28 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2022 1
5 5 s 2 34.36 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2022 2 LDK!
6 6 s 2 34.67 DˇBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:17.33 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- NAGY Czesław Z/0051/17 2022
2 2 s 1 1:17.68 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP -- KRÓL Zbigniew Z/0373/11 2022 MM
3 3 s 1 1:29.43 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jarosław Z/13110/21 2022
4 4 s 1 1:38.35 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej # Z/0473/22 2022 LDK!
5 5 s 1 1:39.27 SUSTOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki 2009 U14 PD V SAWICKA Izabela Z/14437/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:45.07 ZAWADZKI Kamil UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/2418/21 , 2022 LDK!
7 7 s 1 1:45.83 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/2420/21 , 2022 LDK!
8 8 s 1 1:50.00 ZIEŃCINA Oskar UKS Technik Augustów 2007 U16 PD -- SOWÓL Bogusław Z/0209/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:50.86 BUJKOWSKI Filip LUKS Hańcza Suwałki 2010 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/13200/21 2022 LDK!
10 10 s 1 1:53.08 ZIEŃCINA Karol UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- SOWÓL Bogusław Z/2419/21 2022 LDK!
11 11 s 1 1:54.50 AMBROSIEWICZ Szymon LUKS Hańcza Suwałki 2010 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/1744/22 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 4 s 1 14.59 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 2003 U20 PD +0.9 II WOJSZKO Krzysztof Z/1650/20 2022
110 m pł M
1 1 s 1 13.40 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD +0.9 MM DMP JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2022 MM 190
2 2 s 1 13.64 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM +0.9 MM WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
3 3 s 1 14.13 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +0.9 I DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2022 M 148
4 5 s 1 16.69 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +0.9 III DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/2032/15 2022 46
Kula (5) M
1 f 1 15.20 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD II DMP U20 STOJAK Danuta Daria Z/2806/20 2022 118
2 f 1 14.97 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 21.21 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2022 MM
2 f 1 20.45 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM DMP GALON Piotr Jan Z/0084/11 2022 MM 189
3 f 1 20.00 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/1690/11 2022
4 f 1 17.79 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2022 M
5 f 1 17.71 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
Młot (7.26) M
2 f 1 76.92 FAJDEK Paweł KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL MM ZIÓŁKOWSKI Szymon Z/3286/11 2022
3 f 1 72.94 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD M DMP FIODOROW Joanna # Z/3138/11 2022 MM 170
4 f 1 72.30 WROTYŃSKI Marcin O¦ AZS Poznań 1996 Sen WP M DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2022 1 168
Oszczep (600) M
1 f 1 71.63 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U16 MZ II KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2022 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 74.94 LEBIODA Piotr LUKS Hańcza Suwałki 1992 Sen PD M B.D. Z/1328/14 2022
2 f 1 74.43 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 Sen MZ M KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2022 MM
3 f 1 74.35 KWA¦NIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2022 148
4 f 1 70.84 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I PIˇTEK Mirosław Z/0033/15 2022 1 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.0173060894012 sekund