Bielsko-Biała 22.05.2022
Drużynowe Mistrzostwa ¦l±ska U16 2022 (II rzut, grupa A) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.10 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +4.1 I PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 12.57 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +4.1 II SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
3 3 s 1 12.89 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +4.1 III ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
4 4 s 1 12.94 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +4.1 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
5 6 s 1 13.09 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL +4.1 III FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
6 7 s 1 13.16 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +4.1 III ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
7 8 s 1 13.41 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +4.1 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2022 95
8 9 s 1 13.48 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U16 SL +4.1 IV FOJCIK Dorota Z/4419/20 2022 LDK!
1 5 s 2 13.05 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL +2.0 III SYZDEK Mariusz Z/1386/18 2022 BEZ LDK!
2 10 s 2 13.56 BARYCKA Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +2.0 IV SZYJKA Anna # Z/2804/21 2022 LDK!
3 11 s 2 13.58 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.0 IV DMP DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2022 LDK! 47
4 14 s 2 13.69 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.0 IV DMP DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2022 LDK! 43
5 16 s 2 13.79 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.0 IV ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK!
6 17 s 2 13.81 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.0 V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2022 LDK! 81
1 13 s 3 13.66 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +1.3 IV DMP U20 KWA¦NIAK Oliwia Z/3319/20 2022 BEZ LDK! 86
2 15 s 3 13.78 WIERZBANOWSKA Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.3 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/13691/21 2022 LDK!
3 19 s 3 14.14 FRANCUZ Marianna KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL +1.3 V DĘBOWSKI Michał Z/4054/20 2022 LDK!
4 20 s 3 14.15 PAJKIERT Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL +1.3 V SZYJKA Beata Z/2817/21 2022 LDK!
5 21 s 3 14.16 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U18 SL +1.3 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2022 LDK!
6 22 s 3 14.21 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA +1.3 V ZAWADZKA Gabriela Z/4466/18 2022 BEZ
7 25 s 3 14.33 BOBAK Gabriela SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.3 V JUSTYNIAK Joanna Z/6077/21 2022 LDK!
1 26 s 4 14.37 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL +0.8 V BOJKO Bogdan Z/3876/20 2022
2 30 s 4 14.61 ŁˇCZKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/3263/18 2022
3 31 s 4 14.65 TOMASZEK Zofia MKS Żywiec 2008 U16 SL +0.8 -- FIJAK Krystyna Z/4569/19 2022 LDK!
4 33 s 4 14.74 BORAL Marcelina UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL +0.8 -- SYZDEK Mariusz Z/0244/21 2022 LDK!
5 39 s 4 15.21 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL +0.8 -- B.D. Z/0243/21 2022 LDK!
6 41 s 4 15.36 WOJCIECHOWSKA Aleksandra UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL +0.8 -- SYZDEK Mariusz Z/2324/22 2022
7 45 s 4 15.84 KRZYSTECZKO Weronika TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL +0.8 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1853/22 2022 LDK!
1 22 s 5 14.21 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.7 V DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2022 LDK!
2 44 s 5 15.80 WIECZOREK Julia RMKS Rybnik 2010 U14 SL +0.7 -- B.D. Z/1902/22 2022 LDK!
3 49 s 5 16.11 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL +0.7 -- B.D. Z/2991/21 2022 LDK!
4 51 s 5 16.47 LAZAR Milena UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL +0.7 -- SYZDEK Mariusz Z/2323/22 2022
5 52 s 5 16.71 SKRZYSZOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL +0.7 -- SYZDEK Mariusz Z/2326/22 2022
6 54 s 5 16.90 DZIEDZIC Nadia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +0.7 -- SYZDEK Mariusz Z/2325/22 2022
1 24 s 6 14.28 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U16 SL +1.9 V FIJAK Krystyna Z/4566/19 2022 LDK!
2 35 s 6 14.83 MISZKURKA Milena TL ROW Rybnik 2007 U16 SL +1.9 -- OLSZAR Michał Z/1761/22 2022
3 55 s 6 16.91 SMOLORZ Weronika UKS Diament Godów 2012 U12 SL +1.9 -- KALINOWSKI Stefan Z/7673/21 2022
4 56 s 6 17.12 KRZYSTECZKO Natalia TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL +1.9 -- B.D. Z/2978/21 2022 LDK!
5 57 s 6 17.39 MURAŃSKA Anna UKS Diament Godów 2009 U14 SL +1.9 -- KALINOWSKI Stefan Z/1579/22 2022 LDK!
6 58 s 6 18.34 KWIATOŃ Agata UKS Diament Godów 2012 U12 SL +1.9 -- KALINOWSKI Stefan Z/12175/21 2022
7 59 s 6 19.48 GAJDA Alicja UKS Diament Godów 2014 U12 SL +1.9 -- KALINOWSKI Stefan Z/1578/22 2022
2 27 s 7 14.44 KOWALSKA Kinga RMKS Rybnik 2007 U16 SL +3.8 V FOJCIK Dorota Z/13707/21 2022 LDK!
4 42 s 7 15.50 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL +3.8 -- B.D. Z/2985/21 2022 LDK!
5 43 s 7 15.70 CZYŻ Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała # 2009 U14 SL +3.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/2269/22 2022 LDK!
6 53 s 7 16.78 MO¦ Julia KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL +3.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/13450/21 2022 LDK!
1 28 s 8 14.46 LASZCZAK Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.8 V JUSTYNIAK Joanna Z/4033/22 2022 LDK!
3 38 s 8 15.19 DAWIDOWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +1.8 -- SITARSKI Michał Z/6243/21 2022
4 40 s 8 15.26 WRÓŻEK Nadia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +1.8 -- SITARSKI Michał Z/1798/19 2022
5 46 s 8 16.08 WˇTROBA Małgorzata TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL +1.8 -- B.D. Z/0703/22 2022 LDK!
6 50 s 8 16.24 GAJTKOWSKA Amelia RMKS Rybnik 2007 U16 SL +1.8 -- FOJCIK Dorota Z/3586/22 2022
1 12 s 9 13.62 KRUTOK Wiktoria TL ROW Rybnik 2009 U14 SL +3.0 IV OLSZAR Michał Z/1762/22 2022
2 29 s 9 14.50 NIEWIADOMSKA Karolina TL ROW Rybnik # 2006 U18 SL +3.0 -- OLSZAR Michał Z/3667/22 2022
4 37 s 9 15.12 GOŁUCH Sara MKS Żywiec 2008 U16 SL +3.0 -- FIJAK Krystyna Z/1431/22 2022 LDK!
5 46 s 9 16.08 RADWAN Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała # 2009 U14 SL +3.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2016/22 2022 LDK!
7 60 s 9 19.91 MRÓZ Hanna TL Athletics Jastrzębie # 2012 U12 SL +3.0 -- B.D. Z/3995/22 2022
300 m K
1 1 s 1 40.63 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 2 s 1 41.55 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL II KĘDZIOR Paweł # Z/2816/21 2022 LDK!
3 3 s 1 42.51 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA II ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
4 7 s 1 44.35 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL III SPISAK Barbara Z/1747/19 2022 BEZ LDK!
5 9 s 1 44.41 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
6 10 s 1 44.82 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2022 LDK!
7 12 s 1 45.51 BRZOZOWSKA Malwina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL IV SZYJKA Beata Z/2805/21 2022 LDK!
1 4 s 2 43.00 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U14 SL II KŁÓSKA Karolina Z/4551/19 2022 LDK!
2 5 s 2 43.56 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2076/20 2022
3 11 s 2 45.00 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL III KWA¦NIAK Oliwia Z/3315/20 2022 LDK!
4 14 s 2 46.15 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U14 SL IV KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2022 LDK!
5 16 s 2 46.78 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V SPISAK Barbara Z/1708/19 2022 BEZ LDK!
6 17 s 2 46.97 POLAK Marta MUKS SZS Cieszyn 2009 U14 SL V WERNER Mirosław Z/13852/21 2022
7 20 s 2 47.31 WEIGEL Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2000/22 2022 LDK!
1 8 s 3 44.36 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2022 LDK!
2 13 s 3 45.96 SUCHANEK Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL IV SZYJKA Anna # Z/1904/22 2022
3 15 s 3 46.30 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2022
4 18 s 3 47.03 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V SPISAK Barbara Z/3058/19 2022 BEZ LDK!
5 20 s 3 47.31 WˇSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA V BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
6 29 s 3 48.96 KRAMARCZYK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1726/19 2022 LDK!
7 31 s 3 49.11 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/4564/19 2022
1 22 s 4 47.33 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4171/19 2022
2 25 s 4 48.52 TARĘD¬ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2022
3 28 s 4 48.95 CUBER Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł # Z/2806/21 2022 LDK!
4 35 s 4 49.79 KURKOWSKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2005 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1388/18 2022 BEZ
5 36 s 4 49.95 JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/3318/20 2022 LDK!
6 37 s 4 50.42 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2022 LDK!
1 26 s 5 48.64 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/13851/21 2022
2 27 s 5 48.88 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1808/19 2022
3 33 s 5 49.43 LICHTARSKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1274/22 2022 LDK!
4 34 s 5 49.62 HACZEK Marta MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1430/22 2022
5 38 s 5 50.56 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2089/20 2022 LDK!
6 40 s 5 51.93 CISZEK Kinga RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/12733/21 2022 LDK!
1 41 s 6 51.94 GOŁDA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2012 U12 SL -- WERNER Mirosław Z/1846/22 2022
2 43 s 6 53.44 MARSZAŁEK Milena KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2266/22 2022 LDK!
3 44 s 6 53.56 GŁOWACKA Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2535/22 2022
4 45 s 6 54.08 WOJTYŁA Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3934/21 2022 LDK!
5 49 s 6 57.51 BANKO Zuzanna UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/7668/21 2022 LDK!
1 6 s 7 44.26 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2022 LDK!
2 22 s 7 47.33 SKOCZEWSKA Lena MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL V SKALIK Joanna Z/2819/21 2022 LDK!
3 42 s 7 52.72 GWIZDOŃ Barbara LKS Pogórze Skoczów 2010 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1547/22 2022
4 46 s 7 54.70 STEC Lena LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3933/21 2022 LDK!
5 47 s 7 55.08 GIELATA Kalina LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1545/22 2022 LDK!
6 48 s 7 56.50 BA¦ Anna UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL -- SYZDEK Mariusz Z/2322/22 2022
1 19 s 8 47.21 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2022 LDK!
2 24 s 8 47.90 LICHNOWSKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL V JONDA Czesław Z/2231/22 2022
3 30 s 8 49.07 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022
4 32 s 8 49.35 PIETRASZKO Marta MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3890/22 2022 LDK!
5 39 s 8 51.50 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.13 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:40.77 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:42.69 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL III SPISAK Barbara Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:42.79 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL III HARAT Beata Z/4562/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:42.82 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL III KWA¦NIAK Oliwia Z/3575/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:44.81 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U16 SL IV HELBIK Marzanna Z/4637/18 2022 BEZ LDK!
7 8 s 1 1:45.86 RONIN Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL IV KĘDZIOR Paweł # Z/2818/21 2022 LDK!
8 9 s 1 1:46.47 SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U16 SL V HELBIK Marzanna Z/0054/22 2022 LDK!
9 22 s 1 1:53.11 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2022 LDK!
1 7 s 2 1:44.82 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2022 BEZ LDK!
2 11 s 2 1:48.93 DYBCZYŃSKA Amelia UKS Brenna Górki 2010 U14 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5529/21 2022
3 12 s 2 1:49.14 JAWORSKA Julia UKS Brenna Górki 2010 U14 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/7603/21 2022
4 13 s 2 1:49.22 SMYLA Julia UKS Diament Godów 2008 U16 SL V KALINOWSKI Stefan Z/2086/20 2022 LDK!
5 16 s 2 1:51.74 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2022 LDK!
6 17 s 2 1:52.20 WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2022 LDK!
7 18 s 2 1:52.29 KOSZANY Emilia UKS Diament Godów 2008 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2084/20 2022 LDK!
8 24 s 2 1:54.36 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3259/18 2022 BEZ LDK!
9 30 s 2 1:58.84 CHROMIK Justyna LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL -- KULESZA Artur Z/0977/18 2022 BEZ
1 15 s 3 1:51.47 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4063/20 2022 LDK!
2 20 s 3 1:52.57 JAWORSKA Klaudia UKS Brenna Górki 2010 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/7604/21 2022
3 21 s 3 1:52.75 GLOMB Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1907/22 2022
4 23 s 3 1:53.70 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/12803/21 2022 LDK!
5 25 s 3 1:54.37 SIKORA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/12391/21 2022 LDK!
6 34 s 3 2:00.83 SZCZUREK Iga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1800/19 2022
7 35 s 3 2:05.14 MANDEL Emilia UKS Diament Godów 2007 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/13041/21 2022 LDK!
8 38 s 3 2:09.32 WÓJCIK Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL -- SYZDEK Mariusz Z/0249/21 2022 LDK!
1 14 s 4 1:49.39 GAŻA Hanna LKS Pszczyna 2009 U14 SL V KŁÓSKA Karolina Z/4640/18 2022 BEZ LDK!
2 19 s 4 1:52.37 PERNA Alicja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4034/22 2022 LDK!
3 26 s 4 1:55.21 RYGIEL Amelia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4062/20 2022 LDK!
4 33 s 4 2:00.53 BARTNICKA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5560/21 2022 LDK!
5 37 s 4 2:07.21 KOSZYCKA Martyna MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/13747/21 2022
6 40 s 4 2:14.41 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1817/19 2022
7 41 s 4 2:17.07 GOGÓŁKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2012 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1546/22 2022 LDK!
2 27 s 5 1:55.51 DUDZIK Zofia LKS Pszczyna 2011 U12 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/13262/21 2022 LDK!
3 28 s 5 1:55.68 BARTECZKO Dagmara MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2068/22 2022 LDK!
4 29 s 5 1:57.96 PASZEK Malwina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1804/19 2022
5 31 s 5 1:59.04 SŁAMA Oliwia MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1849/22 2022
6 32 s 5 1:59.70 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2022 LDK!
7 36 s 5 2:05.61 BIEGUN Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U12 SL -- HOMA Wioleta Z/14004/21 2022 LDK!
8 39 s 5 2:10.05 BALCAREK Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3894/22 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:58.46 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL II RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:05.05 SIKORA Alicja UKS Brenna Górki 2008 U16 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5527/21 2022
3 3 s 1 3:17.86 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2022 BEZ
4 7 s 1 3:22.38 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL IV BOJKO Bogdan Z/3721/19 2022
5 9 s 1 3:25.15 WITEK Oliwia UKS Diament Godów 2009 U14 SL V KALINOWSKI Stefan Z/1581/22 2022
6 10 s 1 3:25.26 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2022 LDK!
7 11 s 1 3:26.70 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL V KĘDZIOR Paweł # Z/2813/21 2022 LDK!
8 12 s 1 3:27.45 KOPEĆ Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL V KWA¦NIAK Oliwia Z/3317/20 2022 BEZ LDK!
9 13 s 1 3:31.04 KOŁTON Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V LACHOWSKA Magdalena Z/3247/20 2022
  s 1 DNF URBA¦ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2777/19 2022 LDK!
1 4 s 2 3:19.20 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2022 LDK!
2 5 s 2 3:20.16 FLORCZYK Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL IV JONDA Czesław Z/13260/21 2022
3 6 s 2 3:22.02 KOWRYGO Antonina KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9245/21 2022 LDK!
5 14 s 2 3:31.26 WACŁAWEK Natasza MKS Żywiec 2008 U16 SL V B.D. FIJAK Krystyna , Z/4567/19 , 2022 LDK!
6 15 s 2 3:32.98 SITEK Olivia UKS Diament Godów 2008 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2085/20 2022 LDK!
7 16 s 2 3:33.78 MACIEJOWSKA Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/0441/21 2022
8 17 s 2 3:39.91 STUSEK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4041/22 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.40 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +2.2 II SZYJKA Anna # Z/2803/21 2022 LDK!
2 2 s 1 13.58 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.2 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2022 LDK!
3 3 s 1 13.72 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.2 IV DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2022 LDK!
4 4 s 1 15.14 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2022 LDK!
1 5 s 2 15.69 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.5 -- JUSTYNIAK Joanna # Z/5578/21 2022 LDK!
2 6 s 2 17.04 JUNKA Lena MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL +1.5 -- KĘDZIOR Paweł Z/1911/22 2022
3 7 s 2 17.23 PERZ Natalia RMKS Rybnik 2009 U14 SL +1.5 -- FOJCIK Dorota Z/1900/22 2022 LDK!
4 8 s 2 17.23 MRUGALSKA Blanka RMKS Rybnik 2011 U12 SL +1.5 -- FOJCIK Dorota Z/1899/22 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 48.05 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL III OLSZAR Michał Z/2971/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 57.29 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.86 KACZMAREK Julia
FLORCZYK Zofia
PODGÓRSKA Magdalena
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- SPISAK Barbara
SPISAK Barbara
SPISAK Barbara
PRENCEL Piotr
Z/1708/19
Z/4363/19
Z/1747/19
Z/5604/18
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ
BEZ
5
2 3 s 1 52.19 STOJEK Emilia
KRĘCIOCH Martyna
KRĘCIOCH Aneta
SAŁATA Sara
MKS Tempo Kęty 2008
2008
2009
2010
U16 MLP -- ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ZAWADZKA Gabriela
Z/3274/19
Z/5153/19
Z/5152/19
Z/4466/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
3 4 s 1 52.27 SZYMAŃSKA Daria
WIERZBANOWSKA Marta
KRUPA Aleksandra
BISKUP Wiktoria
KS Sprint Bielsko-Biała 2007
2007
2009
2008
U16 SLK -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/9248/21
Z/13691/21
Z/5533/21
Z/2787/19
2022
2022
2022
2022




4 6 s 1 53.31 TOMASZEK Zofia
GÓRNY Natalia
KRZESAK Patrycja
CICHOWSKA Laura
MKS Żywiec 2008
2008
2007
2007
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/4569/19
Z/4566/19
Z/2514/19
Z/1072/20
2022
2022
2022
2022




5 7 s 1 54.37 LASATOWICZ Maja
WIEJA Klaudia
WIEJA Roksana
LASZCZAK Maja
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2008
2008
2007
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/2548/19
Z/5577/21
Z/3330/20
Z/4033/22
2022
2022
2022
2022




6 12 s 1 57.02 GIBAS Julia
CICHOŃ Nikola
MARCINIAK Nikola
PIOTROWSKA Zofia
TL Athletics Jastrzębie 2009
2007
2009
2008
U16 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
Z/4520/19
Z/3122/22
Z/3124/22
Z/14109/21
2022
2022
2022
2022




1 2 s 2 51.75 BARYCKA Oliwia
BAŁAZY Karolina
BRZOZOWSKA Malwina
MOLENDA Zuzanna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2007
2007
2008
2008
U16 SLK -- SZYJKA Anna
SZYJKA Anna
SZYJKA Beata
KĘDZIOR Paweł
Z/2804/21
Z/2803/21
Z/2805/21
Z/2816/21
2022
2022
2022
2022




2 5 s 2 53.06 WIĘZIK Lena
PAWLIK Oliwia
SZYLDER Zuzanna
MACHEJ Emilia
MKS Czechowice-Dziedzice 2007
2008
2008
2009
U16 SLK -- JARCZOK Miłosz
KWA¦NIAK Oliwia
KWA¦NIAK Oliwia
KWA¦NIAK Oliwia
Z/4065/20
Z/3315/20
Z/3319/20
Z/3575/18
2022
2022
2022
2022


BEZ
BEZ
3 9 s 2 55.98 LURKA Oliwia
CISZEK Kinga
KOWALSKA Kinga
KONKOL Roksana
RMKS Rybnik 2008
2007
2007
2008
U16 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
Z/5571/19
Z/12733/21
Z/13707/21
Z/4419/20
2022
2022
2022
2022




4 10 s 2 56.10 KEMPNY Wiktoria
NACHREBECKA Anna
KONDROT Zuzanna
SZEWCZYK Kamila
UKS 5 Plus Rydułtowy 2009
2008
2009
2009
U16 SLK -- BOJKO Bogdan
BOJKO Bogdan
BOJKO Bogdan
BOJKO Bogdan
Z/3876/20
Z/4171/19
Z/4564/19
Z/3721/19
2022
2022
2022
2022




5 13 s 2 57.13 SMYLA Julia
GAJDA Klaudia
KOSZANY Emilia
ZICHLARZ Zofia
UKS Diament Godów 2008
2010
2008
2010
U16 SLK -- KALINOWSKI Stefan
KALINOWSKI Stefan
KALINOWSKI Stefan
KALINOWSKI Stefan
Z/2086/20
Z/2089/20
Z/2084/20
Z/2087/20
2022
2022
2022
2022




6 14 s 2 57.87 SZYJKA Maja
LICHTARSKA Maja
¦LUSARCZYK Julia
BOBAK Gabriela
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009
2008
2007
2007
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/1276/22
Z/1274/22
Z/6079/21
Z/6077/21
2022
2022
2022
2022




1 8 s 3 55.58 SKOWRON Zuzanna
MADUZIA Justyna
MAKOWSKA Pola
FLORCZYK Hanna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008
2008
2007
2009
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
SPISAK Barbara
JONDA Czesław
Z/1733/19
Z/3264/18
Z/3058/19
Z/13260/21
2022
2022
2022
2022

BEZ
BEZ

2 11 s 3 56.54 KLIMASARA Marta
RONIN Julia
CUBER Karolina
SKOCZEWSKA Lena
MKS-SMS Victoria Racibórz 2007
2008
2008
2009
U16 SLK -- KĘDZIOR Paweł
KĘDZIOR Paweł
KĘDZIOR Paweł
SKALIK Joanna
Z/2813/21
Z/2818/21
Z/2806/21
Z/2819/21
2022
2022
2022
2022




3 15 s 3 58.74 KONIECZNA Maja
WACŁAWEK Natasza
GOŁUCH Sara
HACZEK Marta
MKS Żywiec 2011
2008
2008
2008
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
B.D. FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/4037/20
, Z/4567/19
Z/1431/22
Z/1430/22
2022
, 2022
2022
2022




4 16 s 3 65.10 DˇBROWSKA Hanna
WˇTROBA Małgorzata
KRZYSTECZKO Natalia
ZAWIERUCHA Blanka
TL Athletics Jastrzębie 2011
2012
2012
2011
U12 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/2985/21
Z/0703/22
Z/2978/21
Z/2991/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.45 BAHER Fryel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL IV SITARSKI Michał Z/4651/19 2022 LDK!
2 2 f 1 1.40 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2022 LDK!
3 3 f 1 1.35 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2022 LDK!
4 4 f 1 1.35 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2022 LDK!
5 5 f 1 1.30 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK! 55
6 6 f 1 1.25 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.00 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U20 SL II KUBALA Magdalena Z/2689/17 2022 3
2 2 f 1 2.90 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL III KUBALA Magdalena Z/2212/20 2022 LDK!
3 3 f 1 2.70 MA¦LANKA Amelia UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/5756/21 2022
4 4 f 1 2.60 SZCZOTKA Weronika MKS Ustroń 2009 U14 SL IV KUBALA Magdalena Z/8278/21 2022 LDK!
5 5 f 1 2.40 TRACZ Jagoda UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/13845/21 2022
6 6 f 1 2.40 KUBIAK Karina UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/5755/21 2022
7 7 f 1 2.20 TOMICZEK Justyna UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/10936/21 2022
8 8 f 1 2.00 KUPISZ Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/10934/21 2022
9 9 f 1 1.90 KWA¦NY Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3910/22 2022 LDK!
10 10 f 1 1.80 ORTYL Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/10935/21 2022
11 11 f 1 1.70 WRÓBEL Maja MKS Ustroń 2010 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/8281/21 2022 LDK!
11 11 f 1 1.70 KRAJEWSKA Hanna MKS Ustroń 2011 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/8276/21 2022 LDK!
13 13 f 1 1.70 MACIEJ Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3912/22 2022 LDK!
13 13 f 1 1.70 SKÓRA Emilia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3915/22 2022 LDK!
15 15 f 1 1.60 SZULC Julia MKS Ustroń 2012 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/8279/21 2022
16 16 f 1 1.50 NOWAK Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3913/22 2022 LDK!
16 16 f 1 1.50 RZEPUS Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3914/22 2022 LDK!
18 18 f 1 1.50 GOLICZ Gloria UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3909/22 2022 LDK!
18 18 f 1 1.50 ROMAN Wiktoria MKS Ustroń 2011 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/3997/22 2022
20 20 f 1 1.40 WANTULOK Milena MKS Ustroń 2010 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/8280/21 2022 LDK!
  f 1 NM STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2022
W dal K
  f 1 4.41 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +1.9 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2980/18 2022 5 27 58
1 1 f 1 5.81 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +2.6 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
2 2 f 1 5.16 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +2.4 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
3 3 f 1 4.98 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.3 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2022 LDK!
4 4 f 1 4.58 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +3.0 V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.57 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U18 SL +1.6 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2022 LDK!
6 6 f 1 4.49 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +2.1 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2980/18 2022 5 31 61
9 9 f 1 4.22 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +2.9 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022 52
10 10 f 1 4.16 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2022 LDK!
11 11 f 1 4.05 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA +1.2 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4466/18 2022 BEZ
13 13 f 1 3.92 BECHER Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +1.3 -- SITARSKI Michał Z/4652/19 2022 LDK!
15 15 f 1 3.68 JÓSKOW Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.5 -- DOBIJA Katarzyna Z/2020/22 2022 LDK!
16 16 f 1 3.64 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +2.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
17 17 f 1 3.63 OWSIONKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL +1.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2006/22 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 10.75 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.8 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
2 2 f 1 10.29 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.8 IV BIELA Monika Z/3860/19 2022 LDK!
4 4 f 1 8.28 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.5 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
5 5 f 1 8.26 CICHOŃ Nikola TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL +0.7 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3122/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 9.68 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL -- KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
2 2 f 1 8.48 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
3 3 f 1 8.18 HIBNER Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł # Z/1906/22 2022
4 4 f 1 8.01 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2022 LDK!
5 5 f 1 7.87 WITKOWSKA Nadia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4043/22 2022 LDK!
6 6 f 1 7.61 ANTONCZYK Antonina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4032/22 2022
7 7 f 1 7.60 PRUSAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4039/22 2022 LDK!
8 8 f 1 7.34 KUBASZEK Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4036/22 2022 LDK!
9 9 f 1 6.28 RYGIEL Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4040/22 2022 LDK!
10 10 f 1 6.04 ŁUKASZEWSKA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12365/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 21.18 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 25.23 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/4656/19 2022 LDK!
2 2 f 1 20.08 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2022 LDK!
3 3 f 1 17.85 MUC Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/6242/21 2022
4 4 f 1 17.59 SPISAK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/5187/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 33.34 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
2 2 f 1 32.80 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
3 3 f 1 23.56 MARDAUS Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/13928/21 2022 LDK!
4 4 f 1 23.45 SENYK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1792/19 2022
5 5 f 1 19.91 SIDŁO Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/13894/21 2022
6 6 f 1 15.75 KULCZYCKA Nikola RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/3587/22 2022
100 m M
1 1 s 1 11.04 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +3.7 II KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
2 2 s 1 11.41 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +3.7 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2984/18 2022 BEZ LDK! 115
3 4 s 1 11.87 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +3.7 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
4 5 s 1 12.01 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +3.7 IV SITARSKI Michał Z/4296/18 2022 BEZ LDK!
5 6 s 1 12.10 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL +3.7 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2022 BEZ LDK! 85
6 8 s 1 12.27 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL +3.7 V JARCZOK Miłosz Z/1906/21 2022 LDK!
7 26 s 1 13.83 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U20 SL +3.7 -- KRUPA Iwona Z/3617/18 2022
1 9 s 2 12.67 SADŁEK Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.3 V DĘBOWSKI Michał Z/3355/22 2022 LDK!
2 10 s 2 12.72 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.3 V PRENCEL Piotr # Z/4092/20 2022
3 11 s 2 12.78 BŁASIŃSKI Jan UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -0.3 -- SYZDEK Mariusz Z/2127/22 2022
4 12 s 2 12.84 CINCIO Gabriel RMKS Rybnik 2008 U16 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/1896/22 2022 LDK!
5 14 s 2 12.89 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.3 -- ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2022 LDK!
6 16 s 2 12.94 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -0.3 -- JONDA Czesław Z/3123/20 2022
7 17 s 2 13.00 MENDYK Ignacy KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/12363/21 2022 LDK!
8 24 s 2 13.75 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.3 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4465/18 2022 BEZ
1 22 s 3 13.67 KALINICHENKO Tymur KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/12362/21 2022 LDK!
2 27 s 3 14.09 OLSZEWSKI Marcel RMKS Rybnik 2009 U14 SL +0.8 -- FOJCIK Dorota Z/4412/20 2022 LDK!
3 28 s 3 14.17 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2022 LDK!
4 29 s 3 14.50 FORAJTER Filip RMKS Rybnik 2009 U14 SL +0.8 -- FOJCIK Dorota Z/12747/21 2022 LDK!
5 30 s 3 14.51 PERDUTA Oskar RMKS Rybnik 2009 U14 SL +0.8 -- FOJCIK Dorota Z/4417/20 2022 LDK!
6 31 s 3 14.61 SZAFRANEK Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.8 -- SPISAK Barbara Z/5196/21 2022 BEZ LDK!
7 35 s 3 15.73 BOGDAŃSKI Olaf UKS Diament Godów 2011 U12 SL +0.8 -- KALINOWSKI Stefan Z/7669/21 2022 LDK!
1 7 s 4 12.22 GILEK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +1.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/2737/22 2022
2 24 s 4 13.75 PENCAKOWSKI Oliwier KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/9252/21 2022 LDK!
4 36 s 4 16.30 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL +1.6 -- B.D. Z/1851/22 2022 LDK!
5 37 s 4 18.15 PARZYCH Przemysław TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +1.6 -- B.D. Z/3387/22 2022 LDK!
2 19 s 5 13.10 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U16 SL +2.6 -- KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4567/18 , 2022 BEZ LDK!
3 20 s 5 13.42 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2022 LDK!
4 21 s 5 13.56 PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U16 SL +2.6 -- KŁÓSKA Karolina Z/4550/19 2022 LDK!
5 32 s 5 14.70 SANECKI Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/4053/20 2022 LDK!
6 33 s 5 15.12 SZKOTAK Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL +2.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/13930/21 2022 LDK!
2 15 s 6 12.91 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +3.7 -- SITARSKI Michał Z/4312/18 2022 BEZ LDK!
3 18 s 6 13.08 ¦LUSARCZYK Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL +3.7 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/11376/21 2022 62
4 23 s 6 13.71 DZIERŻĘGA Igor UKS 5 Plus Rydułtowy # 2009 U14 SL +3.7 -- BOJKO Bogdan Z/6085/21 2022
3 34 s 7 14.75 KURZEPA Kelly TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +3.8 -- JONDA Czesław Z/2230/22 2022
300 m M
1 1 s 1 34.66 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/5054/18 2022
2 2 s 1 37.27 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL II PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
3 3 s 1 38.80 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2022 LDK!
4 4 s 1 39.03 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL IV KWA¦NIAK Oliwia Z/3316/20 2022 LDK!
5 6 s 1 40.29 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
6 7 s 1 40.94 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/1429/22 2022 LDK!
7 8 s 1 41.33 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
1 9 s 2 41.57 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław Z/5151/21 2022
2 15 s 2 44.54 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/11997/21 2022 LDK!
3 16 s 2 45.06 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
4 17 s 2 45.21 MIKOŁAJCZAK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4060/20 2022 LDK!
5 19 s 2 48.54 KONARCZAK Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1539/22 2022
1 5 s 3 39.23 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2670/22 2022
2 14 s 3 43.92 LIS Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3450/22 2022 LDK!
3 18 s 3 47.55 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3706/22 2022
4 20 s 3 50.52 CZACHOWSKI Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3138/22 2022
5 21 s 3 56.75 CZYŻ Adrian UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/7670/21 2022 LDK!
1 10 s 4 41.59 MARDAUS Dawid KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/13927/21 2022
3 12 s 4 43.49 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2022 LDK!
4 13 s 4 43.69 DYGANT Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3891/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:27.15 HARATYK Błażej MKS Ustroń 2004 U20 SL -- KUBALA Magdalena Z/2462/22 2022
2 2 s 1 1:29.46 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2414/20 2022
3 4 s 1 1:34.34 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL IV WERNER Mirosław Z/9197/21 2022
4 5 s 1 1:34.66 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2022 BEZ LDK!
5 6 s 1 1:36.87 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2022
6 8 s 1 1:40.20 OWSIONKA Jacek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2007/22 2022 LDK!
7 11 s 1 1:56.01 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2022 BEZ
2 7 s 2 1:39.83 MACHURA Bartłomiej SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/4037/22 2022 LDK!
3 9 s 2 1:50.82 JAROSZ Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/14098/21 2022
4 10 s 2 1:52.11 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3124/20 2022
5 12 s 2 1:56.78 MACHAŁA Tomasz MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1847/22 2022
6 13 s 2 2:05.59 OGÓREK Jakub LKS Pogórze Skoczów 2010 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5731/19 2022 LDK!
7 14 s 2 2:06.48 TOMALAK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2536/22 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:56.14 KAŁUŻNY Mateusz UKS Czwórka Żory 2005 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/3996/22 2022
2 2 s 1 2:58.46 PAWLIK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/3314/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:59.55 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4174/19 2022
4 4 s 1 2:59.74 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2022
5 5 s 1 3:03.07 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4650/19 2022 LDK!
6 6 s 1 3:03.95 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3386/22 2022 LDK!
7 7 s 1 3:04.97 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł # Z/2830/21 2022
8 8 s 1 3:06.03 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil Z/5565/21 2022 LDK!
9 9 s 1 3:10.64 SOBOTA Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2067/22 2022 LDK!
10 10 s 1 3:12.08 SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/7264/21 2022 LDK!
11 11 s 1 3:23.71 HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2166/22 2022
300 m pł M
1 1 s 1 43.23 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/4175/19 2022 BEZ
2 2 s 1 44.28 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV KOS Kamil Z/3292/20 2022 LDK!
3 3 s 1 45.33 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL V OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
4 5 s 1 46.61 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK!
5 7 s 1 51.72 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2022 LDK!
3 8 s 2 52.74 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4057/20 2022 LDK!
4 9 s 2 60.64 JAROSZ Nataniel LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3137/22 2022
1000 m prz M
2 2 s 1 3:06.19 JARCZOK Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 1989 Sen SL -- JARCZOK Miłosz Z/5030/11 2022
4 4 s 1 3:09.43 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2022 LDK!
  s 1 DNF URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2022
4x100 m M
1 1 s 1 48.53 BRUNER Adrian
ADAMCZYK Bartłomiej
PIETRZYK Konrad
CICHOŃ Michał
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2007
2008
U16 SLK -- PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
SITARSKI Michał
Z/1713/19
Z/13349/21
Z/4092/20
Z/4296/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
2 2 s 1 49.87 FEDKOW Michał
BODZIANOWSKI Paweł
SURMA Igor
SZYMAŃSKI Nikodem
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2008
2007
2008
U16 SLK -- JONDA Czesław
JONDA Czesław
CZYŻ Katarzyna
SITARSKI Michał
Z/5151/21
Z/3123/20
Z/3272/18
Z/4312/18
2022
2022
2022
2022


BEZ
BEZ
3 3 s 1 51.42 PIWOWARCZYK Filip
KUBIK Bartosz
BURY Tomasz
SZYMOŃSKI Michał
MKS Żywiec 2009
2007
2008
2007
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/13749/21
Z/1429/22
Z/4036/20
Z/4171/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
4 4 s 1 51.76 LOSKA Wojciech
LEGIEŃ Wojciech
KOCZUR Karol
OWCZARCZYK Oskar
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2007
2009
U16 SLK -- ŻUK Bartłomiej
KOS Kamil
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/13688/21
Z/3292/20
Z/1994/18
Z/4031/22
2022
2022
2022
2022


BEZ

5 5 s 1 52.39 KIERMASZ August
RUDY Maksymilian
MIKOŁAJCZAK Rafał
CZYŻ Paweł
MKS Czechowice-Dziedzice 2007
2008
2009
2009
U16 SLK -- JARCZOK Miłosz
KWA¦NIAK Oliwia
KWA¦NIAK Oliwia
KWA¦NIAK Oliwia
Z/1906/21
Z/3316/20
Z/4060/20
Z/4057/20
2022
2022
2022
2022




6 6 s 1 53.06 KASTNER Wojciech
OWSIONKA Jacek
PIECHOTA Adam
HORNIK Mateusz
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2009
2007
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
Z/5564/21
Z/2007/22
Z/5569/21
Z/12307/21
2022
2022
2022
2022




7 7 s 1 53.95 BRÓZDA Szymon
WOJACZEK Tymoteusz
JASZCZYK Adam
ŁYSEK Konrad
TL Athletics Jastrzębie 2010
2010
2008
2007
U16 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
Z/1177/20
Z/4643/19
Z/3386/22
Z/14110/21
2022
2022
2022
2022




8 8 s 1 56.67 SZUTA Adam
KALINICHENKO Tymur
WˇTROBA Tymoteusz
SADŁEK Robert
KS Sprint Bielsko-Biała 2008
2007
2009
2008
U16 SLK -- DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
Z/13931/21
Z/12362/21
Z/2121/20
Z/3355/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.65 SALACHNA Marek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/12306/21 2022 LDK! 73
2 2 f 1 1.65 CHMIELEWSKI Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1295/22 2022 LDK! 73
3 3 f 1 1.60 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4313/18 2022 BEZ
3 3 f 1 1.60 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2022 LDK! 68
5 5 f 1 1.60 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2022 LDK!
6 6 f 1 1.55 PACH Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4038/22 2022 LDK!
7 7 f 1 1.55 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4306/18 2022 BEZ
8 8 f 1 1.50 PAPUGA Kajetan KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9251/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.20 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.00 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 2003 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2022 4
2 2 f 1 3.60 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U18 SL III KUBALA Magdalena Z/4061/18 2022 5
3 3 f 1 3.30 JAWORSKI Tyberiusz MKS Ustroń 2003 U20 SL IV KUBALA Magdalena Z/2124/21 2022
4 4 f 1 2.80 BANA¦ Xavier MKS Ustroń 2006 U18 SL -- KUBALA Magdalena Z/8275/21 2022 LDK!
5 5 f 1 2.70 MILICZEK Artur UKS Olimp Mazańcowice 2008 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/6037/21 2022 LDK!
6 6 f 1 2.50 POLOK Patryk MKS Ustroń 2009 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/6084/21 2022 LDK!
7 7 f 1 1.40 ONDRZEJEK Antoni MKS Ustroń 2013 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/3998/22 2022
W dal M
  f 1 4.38 ZAJˇC Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL +1.0 -- SITARSKI Michał Z/4211/19 2022 BEZ LDK!
  f 1 4.55 WIĘCEK Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.6 -- KOS Kamil Z/2013/22 2022 LDK!
1 1 f 1 6.90 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U23 SL +3.5 II SITARSKI Michał Z/0577/19 2022 3
2 2 f 1 6.12 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +1.5 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
4 4 f 1 5.35 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.4 -- FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 4.89 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL +1.6 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2022 LDK!
6 6 f 1 4.75 ZAJˇC Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL +3.9 -- SITARSKI Michał Z/4211/19 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 4.57 WIĘCEK Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.8 -- KOS Kamil Z/2013/22 2022 LDK!
9 9 f 1 4.44 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +0.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/5155/19 2022
10 10 f 1 4.26 KU¦ Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +0.9 -- SITARSKI Michał Z/6240/21 2022
11 11 f 1 3.96 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2022 LDK!
12 12 f 1 3.23 KAPOL Marcin TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +2.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1946/22 2022 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 10.53 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL +1.0 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.23 GRZEGORZEK Kamil RMKS Rybnik 2009 U14 SL +1.6 -- FOJCIK Dorota Z/1897/22 2022 LDK!
3 3 f 1 8.87 JAROSZ Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/4050/20 2022 LDK!
4 4 f 1 8.38 SZUTA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/13931/21 2022 LDK!
  f 1 NM WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.48 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK! 81
2 2 f 1 10.89 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2022 LDK! 73
3 3 f 1 9.62 OLBRY¦ Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr Z/5190/21 2022
4 4 f 1 8.45 BALCERZAK Kacper SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4035/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 42.49 GŁOWIEŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U16 SL III WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2022
2 2 f 1 38.44 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2022
3 3 f 1 34.78 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U16 SL V FOJCIK Dorota Z/10131/21 2022 LDK!
4 4 f 1 34.13 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2022
5 5 f 1 26.45 PIEKORZ Nikodem RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/10132/21 2022 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 17.87 SZAFRANEK Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara # Z/5186/21 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 29.31 SKIBA Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SPISAK Barbara Z/6232/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 27.2894718647 sekund