Włocławek 22.05.2022
Puchar Kujaw 2022. Mistrzostwa Woj. Kuj.-Pom. U18 i U20 2022 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.04 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP +0.6 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 3 s 1 12.59 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.6 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
3 7 s 1 13.15 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +0.6 III LUZAK Andrzej Z/1171/21 2022 LDK!
4 20 s 1 14.08 PUKOWNIK Julia KS Wda Świecie 2006 U18 KP +0.6 -- PLISZKA Julia Z/0596/22 2022
1 1 s 2 11.98 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP +1.0 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 2 s 2 12.21 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +1.0 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 147
3 3 s 2 12.53 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +1.0 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
4 4 s 2 12.91 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +1.0 III BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
5 6 s 2 13.12 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP +1.0 III DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK! 107
6 7 s 2 13.19 MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 2002 U23 KP +1.0 III GOTÓWKA Monika Z/3584/17 2022 3
7 10 s 2 13.45 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U18 KP +1.0 IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2022
1 9 s 3 13.27 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +0.2 IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
2 10 s 3 13.33 DOLIŃSKA Maja KS Wda Świecie 2009 U14 KP +0.2 IV WAWRZYNIAK Paweł Z/0543/22 2022
3 11 s 3 13.54 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U18 KP +0.2 IV DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/2305/18 2022 5 LDK! 90
4 18 s 3 13.91 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +0.2 V ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2022
5 24 s 3 14.46 ŚLIZANOWSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U18 KP +0.2 -- B.D. Z/11508/21 2022
6 27 s 3 14.89 STANECKA Oliwia KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +0.2 -- LUZAK Małgorzata Z/1174/21 2022 LDK!
1 5 s 4 13.05 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +3.2 III WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
2 8 s 4 13.24 DOLIŃSKA Maja KS Wda Świecie 2009 U14 KP +3.2 IV WAWRZYNIAK Paweł Z/0543/22 2022
3 9 s 4 13.29 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U18 KP +3.2 IV DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/2305/18 2022 5 LDK! 100
4 11 s 4 13.69 MARUSZAK Weronika MKL Toruń 2005 U18 KP +3.2 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3802/22 2022
5 12 s 4 13.70 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +3.2 IV ROJTEK Mikołaj Z/0451/21 2022
6 13 s 4 13.71 ŚLIZANOWSKA Marta MKS Inowrocław 2007 U16 KP +3.2 IV GOTÓWKA Monika Z/1032/20 2022
7 14 s 4 13.72 NOWAK Aleksandra MKS Inowrocław 2005 U18 KP +3.2 IV GOTÓWKA Monika Z/3556/18 2022 BEZ
8 15 s 4 13.78 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +3.2 IV ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5196/18 2022 BEZ LDK!
1 12 s 5 13.62 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +2.4 IV ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5196/18 2022 BEZ LDK!
2 13 s 5 13.73 MARUSZAK Weronika MKL Toruń 2005 U18 KP +2.4 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3802/22 2022
3 17 s 5 13.79 DEMBEK Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP +2.4 IV MIRA Krzysztof Z/0969/22 2022 LDK!
4 19 s 5 14.04 SZYCHULSKA Weronika UKS Cyprianka # 2007 U16 KP +2.4 V MAŃKOWSKI Mariusz Z/3816/22 2022 LDK!
5 21 s 5 14.10 PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +2.4 -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0131/18 2022 5 LDK! 73
6 23 s 5 14.44 WASITA Hanna MKL Toruń 2006 U18 KP +2.4 -- DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/2621/22 2022 66
1 5 s 6 12.90 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP +2.2 III DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK! 116
2 6 s 6 12.99 MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 2002 U23 KP +2.2 III GOTÓWKA Monika Z/3584/17 2022 3
3 8 s 6 13.24 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U18 KP +2.2 IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2022
4 13 s 6 13.73 NOWAK Aleksandra MKS Inowrocław 2005 U18 KP +2.2 IV GOTÓWKA Monika Z/3556/18 2022 BEZ
5 15 s 6 13.74 ŚLIZANOWSKA Marta MKS Inowrocław 2007 U16 KP +2.2 IV GOTÓWKA Monika Z/1032/20 2022
6 26 s 6 14.52 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +2.2 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3461/19 , 2022 BEZ LDK!
1 2 s 7 12.15 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +2.5 I DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 150
2 4 s 7 12.85 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +2.5 III BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
3 16 s 7 13.75 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +2.5 IV ROJTEK Mikołaj Z/0451/21 2022
4 22 s 7 14.31 JELIŃSKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP +2.5 V PRZYBYŁ Janusz Z/11040/21 2022 LDK!
5 24 s 7 14.46 CARRETON-FETER Nerea LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP +2.5 V ZRADA Piotr Z/6918/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.25 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP +2.2 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 24.66 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP +2.2 I DMP DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK! 123 153
3 3 s 1 26.19 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP +2.2 II BAUMGART Iwona Z/0110/18 2022 3
4 4 s 1 26.71 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP +2.2 III BAUMGART Iwona Z/0374/20 2022 LDK!
5 5 s 1 27.17 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +2.2 III WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
6 14 s 1 29.43 NOWAK Aleksandra MKS Inowrocław 2005 U18 KP +2.2 -- GOTÓWKA Monika Z/3556/18 2022 BEZ
1 6 s 2 27.32 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U20 KP +2.2 IV DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK! 61 102
2 7 s 2 27.38 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP +2.2 IV BAUMGART Iwona Z/0758/20 2022
3 8 s 2 27.49 MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 2002 U23 KP +2.2 -- GOTÓWKA Monika Z/3584/17 2022 3
4 10 s 2 27.89 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U18 KP +2.2 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/2305/18 2022 5 LDK!
5 12 s 2 29.13 CHODYNICKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.2 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/5541/18 2022 LDK!
6 17 s 2 29.81 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów # 2006 U18 LD +2.2 -- RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2022 LDK!
1 9 s 3 27.65 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP +0.4 IV DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof , Z/1595/20 , 2022 LDK!
2 11 s 3 29.08 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +0.4 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0173/18 2022
3 13 s 3 29.31 PUKOWNIK Julia KS Wda Świecie 2006 U18 KP +0.4 -- PLISZKA Julia Z/0596/22 2022
4 15 s 3 29.71 PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +0.4 -- KENSIK Jan Z/0131/18 2022 5 LDK!
5 16 s 3 29.76 ŚLIZANOWSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U18 KP +0.4 -- B.D. Z/11508/21 2022
6 18 s 3 29.84 MARUSZAK Weronika MKL Toruń 2005 U18 KP +0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3802/22 2022
7 19 s 3 30.84 STEFAŃSKA Marianna LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +0.4 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13171/21 2022
300 m K
1 1 s 1 41.28 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
2 2 s 1 42.65 WITKOWSKA Barbara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/0182/18 2022 LDK!
3 4 s 1 44.60 ŁADOŃ Julia MKS Inowrocław 2007 U16 KP III GOTÓWKA Monika Z/1031/20 2022
4 5 s 1 45.26 ZAŁECZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2022 LDK!
5 7 s 1 45.89 OSTROWSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV ROJTEK Mikołaj Z/1822/21 2022
6 9 s 1 46.50 SPYCHALSKA Iga KS Wda Świecie 2007 U16 KP IV PLISZKA Julia Z/0320/19 2022 BEZ
1 3 s 2 44.33 RYBAK Amelia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP III RUDNIK Damian Z/8621/21 2022
2 6 s 2 45.32 EJSYMONT Jagoda BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0188/22 2022
3 8 s 2 46.29 GRZEGOREK Judyta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/0170/18 2022 LDK!
4 10 s 2 49.01 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0153/20 2022
5 11 s 2 49.53 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0919/19 2022 LDK!
6 12 s 2 51.74 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2022
400 m K
1 1 f 1 56.39 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U20 WP I B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
2 2 f 1 60.34 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U18 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2022 4 LDK!
3 3 f 1 63.14 KUJOTH Kinga MKS Inowrocław 2005 U18 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3765/19 2022
4 4 f 1 67.87 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 2002 U23 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/1742/16 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 71.06 GROCHOWSKA Laura LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/13735/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 f 1 1:38.91 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/2440/19 2022 LDK!
2 2 f 1 1:46.78 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 1:47.90 PENKOWSKA Vanessa CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/0059/20 2022 LDK!
4 4 f 1 1:48.91 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/4494/19 2022 LDK!
5 5 f 1 1:50.46 SZYMAŃSKA Zuzanna MKS Inowrocław 2008 U16 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar # Z/12091/21 2022
6 6 f 1 1:56.06 ZYCH Julia LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZRADA Piotr Z/6909/21 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 1:57.38 PAWLEWICZ Zuzanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3428/22 2022
8 8 f 1 1:58.18 KASPRZYKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- MIRA Krzysztof Z/0967/22 2022 LDK!
9 9 f 1 2:00.65 WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. SOBOWIEC Bartosz , Z/0078/20 , 2022 LDK!
800 m K
1 1 f 1 2:19.53 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/5655/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 2:23.24 KUJOTH Kinga MKS Inowrocław 2005 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3765/19 2022
3 3 f 1 2:27.02 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica 2003 U20 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/1126/17 2022 LDK!
4 4 f 1 2:29.48 IGLEWSKA Żaneta LUKS Start Nakło 2003 U20 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/1531/18 2022
5 5 f 1 2:33.32 LAMBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/13435/21 2022 76
6 6 f 1 2:43.54 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3239/22 2022
7 7 f 1 2:54.56 SILKO Julia LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/0810/19 2021 LDK!
8 8 f 1 2:57.95 WIŚNIEWSKA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/14175/21 2022
1500 m K
1 1 f 1 4:53.30 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP III KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew , Z/1324/17 , 2022 3 LDK!
2 2 f 1 5:01.12 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2022 LDK!
3 3 f 1 5:11.06 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2022 BEZ
4 4 f 1 5:35.98 GÓRECKA Julia MKL Tlen Mogilno 2006 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/2316/21 2022 LDK!
5 5 f 1 5:39.22 MORAWSKA Agnieszka LKS Vectra Włocławek 1977 Masters KP -- B.D. Z/12356/21 2022
3000 m K
1 1 f 1 10:36.87 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
2 2 f 1 11:06.33 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP IV DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/9072/21 2022 LDK! 96
3 3 f 1 11:42.13 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 11:58.09 KEMPA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/4542/19 2022
80 pł K
1 1 f 1 12.08 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +3.5 II ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.43 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +3.5 III LUZAK Andrzej Z/2339/20 2022 LDK!
3 3 f 1 12.87 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP +3.5 III LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
4 4 f 1 13.82 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +3.5 V LUZAK Małgorzata Z/2330/20 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.37 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP +1.9 I MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
2 4 s 1 15.13 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +1.9 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
3 5 s 1 15.48 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +1.9 II PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
4 6 s 1 15.62 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP +1.9 II MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK!
5 8 s 1 17.29 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U18 KP +1.9 IV JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2022 BEZ LDK!
1 2 s 2 14.87 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP +3.1 II BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
2 3 s 2 14.91 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +3.1 II KARNAS Zbigniew Z/1042/19 2022 LDK!
3 7 s 2 15.83 KUKUCZKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2006 U18 KP +3.1 III LUZAK Małgorzata Z/2325/20 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 f 1 47.93 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III ROJTEK Mikołaj Z/0036/20 2022 LDK!
2 2 f 1 48.54 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 50.90 SKOWRON Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2331/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 52.08 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
5 5 f 1 54.92 SZTANKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2008 U16 KP V JETTER Piotr Z/5478/19 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 68.32 MILAK Majka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/1762/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 68.63 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP III DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary , Z/0497/19 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 69.14 OKSANICZ Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/11382/21 2022 104
4 4 s 1 71.94 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
5 5 s 1 75.84 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U23 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew # Z/3458/19 2022
1000 m prz K
1 1 f 1 3:18.29 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 3:40.27 JANKIEWICZ Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/0019/20 2022 LDK!
3 3 f 1 4:00.13 ŁAZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0452/21 2022
4x100 m K
1 1 f 1 51.57 FĄFARA Eliza
OSTROWSKA Katarzyna
WITKOWSKA Barbara
URBAŃSKA Lea
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2008
2007
2008
U16 KPO -- ROJTEK Mikołaj
ROJTEK Mikołaj
SOBOWIEC Bartosz
ROJTEK Mikołaj
Z/0036/20
Z/1822/21
Z/0182/18
Z/0183/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
2 2 f 1 53.20 SIERADZKA Marta
SKOWRON Zuzanna
ZAREMBA Alicja
SIEDLECKA Kinga
KSLZS Kruszwica 2008
2008
2007
2007
U16 KPO -- LUZAK Małgorzata
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
Z/2330/20
, Z/2331/20
Z/2339/20
Z/1171/21
2022
, 2022
2022
2022




3 3 f 1 53.55 POPIELARZ Agata
MORITZ Nicola
MACINA Julia
KRYSIAK Julia
BOSiR Barcin 2005
2006
2006
2006
U18 KPO -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
, Z/3920/18
, Z/3924/18
Z/3925/18
, Z/3928/18
, 2022
, 2022
2022
, 2022
BEZ
5
BEZ
5
4 4 f 1 54.88 JELIŃSKA Martyna
JAKUSZ Lena
PIERNIK Julia
DEMBEK Zuzanna
GKS Olimpia Grudziądz 2008
2008
2007
2007
U16 KPO -- PRZYBYŁ Janusz
BADULSKI Tomasz
DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz
MIRA Krzysztof
Z/11040/21
Z/0380/20
, Z/4855/19
Z/0969/22
2022
2022
, 2022
2022




4x400 m K
1 1 f 1 4:23.13 CHODYNICKA Katarzyna
KELM Julia
MILAK Majka
OKSANICZ Alicja
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005
2006
2005
2005
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/5541/18
Z/0173/18
Z/1762/18
Z/11382/21
2022
2022
2022
2022


BEZ

  f 1 DNF ZASADA Marta
WOJTCZAK Paulina
BARSZCZ Alicja
KACZKOWSKA Wiktoria
LKS Vectra Włocławek 2004
2005
2004
2007
U20 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna
DOBROSIELSKA Martyna
B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka
DOBROSIELSKA Martyna B.D.
Z/4710/17
Z/5200/18
, Z/2671/15
Z/0567/18
2022
2022
, 2022
2022
5
BEZ

BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK!
2 2 f 1 1.50 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP IV LUZAK Małgorzata Z/2330/20 2022 LDK!
3 3 f 1 1.50 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.50 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP IV MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 1.30 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.20 JELIŃSKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/11040/21 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.23 KOHUTEK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +1.0 III DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/1779/21 2022 74 99
2 2 f 1 5.15 KOTEWICZ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -0.7 III DMP U20 B.D. DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0068/20 , 2022 LDK! 92
3 3 f 1 5.09 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -3.6 IV KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
4 4 f 1 5.08 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP -3.1 IV DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK! 65 87
5 5 f 1 5.02 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP -1.1 IV WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 4.82 PIECHNIK Julita MKL Tlen Mogilno 2007 U16 KP -0.7 IV DOBRZYŃSKI Piotr Z/2312/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.81 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U16 KP 0.0 IV JANKOWSKI Marcin Z/1390/19 2022 LDK!
8 8 f 1 4.77 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -0.5 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 4.67 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U18 KP -0.6 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
10 10 f 1 4.59 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -0.1 V DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz # , Z/4855/19 , 2022 LDK!
11 11 f 1 4.59 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -1.5 V DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2022 LDK! 64
12 12 f 1 4.57 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -0.5 -- DMP U20 B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 64
13 13 f 1 4.54 SKOWRON Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +0.3 V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2331/20 , 2022 LDK!
14 14 f 1 4.30 SIEKIERSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.1 -- SOBOWIEC Bartosz Z/0184/18 2022 LDK!
15 15 f 1 4.19 JAKUSZ Lena GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -1.6 -- BADULSKI Tomasz # Z/0380/20 2022 LDK!
16 16 f 1 4.08 KUCIŃSKA Marta BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP -1.6 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0109/18 2022 BEZ
17 17 f 1 3.63 LEWANDOWSKA Małgorzata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -1.3 -- BADULSKI Tomasz # Z/1059/20 2022 LDK!
18 18 f 1 2.89 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
Trójskok K
  f 1 9.05 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP -0.6 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
1 1 f 1 11.25 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +0.4 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK! 111
2 2 f 1 11.00 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP +2.5 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
3 3 f 1 10.71 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP +1.6 IV DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK! 95
4 4 f 1 10.26 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +3.2 IV CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
Wieloskok K
1 1 f 1 10.26 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -3.5 IV KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 9.97 WIŚNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -0.2 V B.D. SOBOWIEC Bartosz , Z/1053/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 9.94 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -0.3 V CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
4 4 f 1 9.09 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -2.5 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.95 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK! 119
2 2 f 1 11.25 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3925/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 10.19 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2022
4 4 f 1 10.01 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK!
5 5 f 1 9.66 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP V KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
6 7 f 1 9.15 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2022 LDK!
7 8 f 1 9.04 CHOLEWIŃSKA Amelia BOSiR Barcin 2007 U16 KP V LUZAK Andrzej Z/0889/20 2022 LDK!
8 9 f 1 8.77 ZYGAN Laura MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP V ŻYWICA Wojciech Z/13215/21 2022 LDK!
9 11 f 1 6.77 MADAJCZYK Weronika MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13187/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 6 f f 9.51 TRAN Dominika MKS Inowrocław 2003 U20 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3851/19 2022
2 10 f f 8.10 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0520/19 2022
Dysk (0.75) K
1 3 f 1 34.69 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2022
2 8 f 1 22.62 CHOLEWIŃSKA Amelia BOSiR Barcin 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/0889/20 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 37.76 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U23 KP II KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3766/16 2022 3 LDK!
2 2 f 1 35.66 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2022
3 4 f 1 31.03 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK!
4 5 f 1 29.65 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/0520/19 2022 97
5 6 f 1 28.13 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2022
6 7 f 1 27.06 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0530/20 2022 LDK!
7 9 f 1 21.56 USOWSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0519/19 2022 LDK! 64
Młot (2) K
1 11 f 1 20.68 CEGIELSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/6910/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 2 f 1 49.16 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP II DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2022 LDK! 126
2 4 f 1 48.97 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U18 KP II KSOBIECH Bartosz Z/0530/20 2022 LDK!
3 5 f 1 48.14 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2022 LDK! 122
4 6 f 1 41.56 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U18 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0533/18 2022 BEZ LDK!
5 9 f 1 39.74 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP IV DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0577/18 2022 BEZ LDK!
6 10 f 1 31.28 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2022 LDK!
7 f 1 NM WŁOCH Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/1766/20 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 49.57 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP I DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2022 2 LDK! 148
2 3 f 1 49.13 AUGUSTYNIAK Kinga BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP I DREGER Jacek Z/3886/18 2022
3 7 f 1 41.08 KAŁUŻNA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP III DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/3027/17 2022 2 124
4 8 f 1 40.57 SIKORA Agata BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP III DREGER Jacek Z/3412/16 2022 2
Oszczep (500) K
1 2 f 1 36.24 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2022 BEZ LDK!
2 3 f 1 31.54 SZYMAŃSKA Karolina BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP -- DREGER Jacek Z/3487/20 2022
3 4 f 1 22.82 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0122/18 2022 BEZ LDK!
4 5 f 1 15.72 MOŚ Antonina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- KENSIK Jan Z/2719/22 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 38.51 POSZYTEK Olga MKL Toruń 2004 U20 KP III DMP DMP U20 HULISZ Robert Z/2254/18 2022 87 118
Chód 3 km K
3 3 f 01 20:22.16 DAMS Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/2718/22 2022 LDK!
1 1 f 1 18:51.00 SMOLNA Olivia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/7892/21 2022 LDK!
2 2 f 1 20:14.00 GORZEJEWSKA Weronika UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Kinga Z/11041/21 2022 LDK!
4 4 f 1 20:55.92 LASECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/10865/21 2022 LDK!
5 5 f 1 21:16.00 ŻELWETRA Oliwia KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- B.D. Z/0327/22 2022 LDK!
Chód 5 km K
1 1 f 1 26:37.16 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP II DOBROSIELSKA Martyna Z/4710/17 2022 5 LDK!
2 2 f 1 26:40.88 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ II DMP U20 PAWŁOWSKA Maria Z/3466/18 2022 BEZ LDK! 123
3 3 f 1 29:31.26 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP III DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2022 BEZ LDK! 96
4 4 f 1 37:05.59 BELSKA Emilia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/2139/20 2022 LDK!
100 m M
1 4 s 1 11.16 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +2.6 II KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2022 LDK!
2 5 s 1 11.23 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +2.6 II LEWANDOWSKI Jacek Z/13197/21 2022
3 10 s 1 11.52 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U20 KP +2.6 III DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK! 109
4 11 s 1 11.53 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +2.6 III DMP U20 ROJTEK Mikołaj Z/0065/20 2022 LDK! 108
5 14 s 1 11.75 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP +2.6 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
6 25 s 1 13.28 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP +2.6 -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2022 LDK!
7 27 s 1 14.06 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP +2.6 -- BARANOWSKA Katarzyna Z/0808/19 2022 LDK!
1 1 s 2 11.03 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +2.0 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
2 2 s 2 11.13 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +2.0 II KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2022 LDK!
3 3 s 2 11.14 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP +2.0 II WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
4 4 s 2 11.20 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +2.0 II DMP NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2022 87
5 5 s 2 11.27 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +2.0 II PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
6 6 s 2 11.37 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +2.0 III LEWANDOWSKI Jacek Z/13197/21 2022
7 7 s 2 11.44 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U20 KP +2.0 III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
1 8 s 3 11.59 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +0.8 III DMP U20 ROJTEK Mikołaj Z/0065/20 2022 LDK! 105
2 9 s 3 11.61 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +0.8 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
3 10 s 3 11.62 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U20 KP +0.8 III DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK! 104
4 11 s 3 11.84 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP +0.8 IV DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2022 LDK! 46 94
5 12 s 3 11.85 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +0.8 IV DMP U20 KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK! 94
6 13 s 3 11.90 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +0.8 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/5474/19 2022 LDK!
7 14 s 3 11.97 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP +0.8 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
1 7 s 4 11.24 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +2.1 II PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
2 14 s 4 11.75 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +2.1 III DMP U20 KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK! 98
3 16 s 4 12.16 RAWECKI Karol LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +2.1 IV PAWLAK Przemysław Z/3554/22 2022
4 18 s 4 12.38 FRĄCKIEWICZ Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +2.1 V KENSIK Jan Z/0768/22 2022 LDK!
5 21 s 4 12.95 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP +2.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2022
6 24 s 4 13.12 LEWANDOWSKI Gabriel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +2.1 -- SOBOWIEC Bartosz Z/0191/18 2022 BEZ LDK!
7 28 s 4 15.16 BECKER Bartosz LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP +2.1 -- BARANOWSKA Katarzyna Z/0931/20 2022 LDK!
1 1 s 5 10.67 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +1.9 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK! 159
2 2 s 5 10.99 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +1.9 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
3 5 s 5 11.23 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP +1.9 II WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
4 12 s 5 11.64 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +1.9 III LEWANDOWSKI Jacek Z/5474/19 2022 LDK!
5 17 s 5 12.17 GRZEŚKOWIAK Kacper MKS Inowrocław 2000 U23 KP +1.9 -- GOTÓWKA Monika # Z/3848/19 2022
6 19 s 5 12.55 TRZECIAK Igor LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +1.9 -- NOWAKOWSKA Agnieszka
7 20 s 5 12.86 FLORCZYK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +1.9 -- ROJTEK Mikołaj Z/0055/20 2022 LDK!
8 23 s 5 13.11 SUSKI Michał UKS Cyprianka 2007 U16 KP +1.9 -- JETTER Piotr Z/2689/20 2022 LDK!
1 3 s 6 11.07 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +2.2 II DMP NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2022 97
2 8 s 6 11.26 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U20 KP +2.2 II ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
3 9 s 6 11.43 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +2.2 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
4 12 s 6 11.64 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP +2.2 III DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2022 LDK! 57 103
5 22 s 6 13.08 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP +2.2 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2022 BEZ LDK!
6 26 s 6 13.46 ARUNSI Uba UKS Czapla Białe Błota # 2008 U16 KP +2.2 -- KUĆ Dariusz Z/3115/18 2022 LDK!
200 m M
1 4 s 1 22.58 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U20 KP +1.5 II ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
2 6 s 1 22.66 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +1.5 II NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2022
3 7 s 1 22.78 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +1.5 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
4 10 s 1 23.40 KĘDZIERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.5 III KARNAS Zbigniew Z/7685/21 2022 LDK!
5 12 s 1 24.13 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.5 IV KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2022 LDK!
6 13 s 1 24.39 RAWECKI Karol LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +1.5 IV PAWLAK Przemysław Z/3554/22 2022
1 1 s 2 21.75 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +1.6 I DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK! 120 150
2 2 s 2 22.00 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +1.6 II ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 2 22.45 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP +1.6 II WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
4 5 s 2 22.61 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +1.6 II PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
5 8 s 2 23.15 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +1.6 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
6 9 s 2 23.30 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP +1.6 III WLEKLIŃSKA Dagna Z/3190/20 2022
1 11 s 3 23.69 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +2.4 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/5474/19 2022 LDK!
2 14 s 3 24.65 GRZEŚKOWIAK Kacper MKS Inowrocław 2000 U23 KP +2.4 -- GOTÓWKA Monika # Z/3848/19 2022
3 15 s 3 25.18 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +2.4 -- DMP U20 KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2022 LDK! 76
4 16 s 3 26.27 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP +2.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2022
300 m M
1 1 s 1 37.78 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0214/16 2022 BEZ
2 2 s 1 39.09 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV ROJTEK Mikołaj Z/0075/20 2022 LDK!
3 3 s 1 39.17 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV RUDNIK Damian Z/9019/21 2022
4 5 s 1 40.86 KACZMAREK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V ROJTEK Mikołaj Z/3776/22 2022
5 6 s 1 41.10 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2022 BEZ LDK!
6 7 s 1 41.46 GARSTKA Bartłomiej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/14337/21 2022
7 9 s 1 42.61 CERSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/3884/18 2022 BEZ LDK!
1 4 s 2 39.40 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0040/19 2022 LDK!
2 8 s 2 42.24 ZALEWSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka
3 10 s 2 42.97 PIEKARSKI Tymoteusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/2837/22 2022
4 11 s 2 43.71 WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SYROCKA Agata Z/1820/21 2022
5 12 s 2 44.35 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
6 13 s 2 45.09 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/4144/20 2022 LDK!
7 14 s 2 51.12 GOŹDZIECKI Hubert LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- BARANOWSKA Katarzyna Z/0804/19 2022 LDK!
400 m M
1 4 s 1 51.55 STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP III RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
2 6 s 1 51.87 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK!
3 7 s 1 52.21 FRĄTCZAK Jerzy CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1845/20 2022 108
4 11 s 1 55.06 WALENDZIAK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek # Z/3183/20 2022 82
5 12 s 1 55.55 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2022 BEZ LDK!
6 13 s 1 55.56 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -- B.D. Z/2052/15 2022
7 14 s 1 56.46 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
1 1 s 2 49.44 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP II NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2022 2 LDK!
2 2 s 2 50.67 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 2003 U20 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2022 2 LDK!
3 3 s 2 51.00 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
4 5 s 2 51.57 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2022 3 LDK!
5 8 s 2 52.93 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U20 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK!
6 9 s 2 54.63 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U20 KP IV PLISZKA Julia Z/1427/17 2022 5
7 10 s 2 54.89 ABDELKADER TALEB Mansur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1818/22 2022
600 m M
1 1 f 1 1:29.29 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/2784/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1:32.37 HOFFMANN Marcel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/0175/18 2022 LDK!
3 3 f 1 1:34.12 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U16 KP IV LUZAK Andrzej Z/3915/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 1:35.29 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
5 5 f 1 1:35.79 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V JEZIORSKA Magdalena Z/1566/20 2022 LDK!
6 6 f 1 1:41.94 GWIAZDOWSKI Dominik BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/5770/18 2022 LDK!
7 7 f 1 1:42.49 KRZYŻAŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/5772/18 2022 LDK!
8 8 f 1 1:47.08 GAŁGAŃSKI Damian BOSiR Barcin 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/8602/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 f 1 4:12.76 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP IV DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2022 99
2 2 f 1 4:14.45 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2022 LDK! 96
3 3 f 1 4:15.26 WOLSKI Jędrzej MKL Tlen Mogilno 2004 U20 KP IV KRASICKI Adam Z/3292/18 2022 LDK!
4 4 f 1 4:25.41 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2022 LDK!
5 5 f 1 4:32.63 MORAWSKI Robert LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -- B.D. Z/12355/21 2022
6 6 f 1 4:33.04 GÓRECKI Kuba MKL Tlen Mogilno 2005 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/7068/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4:34.66 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2022
110 m pł MŁ M
1 2 f 1 15.64 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +2.1 II LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 f 1 15.34 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +2.1 III DMP U20 KENSIK Jan Z/3453/19 2022 LDK! 121
2 3 f 1 16.34 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +2.1 IV CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
3 4 f 1 16.37 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +2.1 IV PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
300 m pł M
1 1 f 1 43.17 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 44.34 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
3 3 f 1 44.61 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V SYROCKA Agata Z/0031/20 2022 LDK!
4 4 f 1 46.41 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
5 5 f 1 50.01 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/2479/20 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 4 s 1 57.59 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/3453/19 2022 LDK!
2 7 s 1 59.72 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP IV BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
3 8 s 1 59.84 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
4 10 s 1 60.80 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
5 11 s 1 61.72 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta # , Z/0915/21 , 2022 LDK!
1 1 s 2 56.41 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/5226/18 2022 BEZ
2 9 s 2 60.71 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
3 12 s 2 61.92 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
4 13 s 2 63.15 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
5 15 s 2 64.69 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2022 LDK!
6 16 s 2 65.06 MIKOŁAJCZYK Marcin LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/1243/22 2022
400 m pł M
1 2 s 1 56.69 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP III DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2022 4 LDK! 121
2 3 s 1 57.51 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP III MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2022 3
3 5 s 1 58.77 MAJER Mikołaj KSLZS Kruszwica 2004 U20 KP III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/4557/17 , 2022 LDK!
4 6 s 1 58.95 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
5 14 s 1 63.29 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U20 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2022 4 LDK!
1000 m prz M
1 1 f 1 2:49.91 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2022 LDK!
2 2 f 1 2:53.54 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
3 3 f 1 3:00.15 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2022 LDK!
4 4 f 1 3:00.34 SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV MIRA Krzysztof # Z/12210/21 2022 LDK!
5 5 f 1 3:00.39 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Kinga Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
4x100 m M
1 1 f 1 44.93 KARNAS Kacper
GLAZA Mateusz
KAROW Damian
KĘDZIERSKI Jan
UKS Czapla Białe Błota 2004
2004
2004
2004
U20 KPO -- KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
Z/3127/18
, Z/4507/17
, Z/4508/17
Z/7685/21
2022
, 2022
, 2022
2022

3
3

2 2 f 1 47.32 GUTKOWSKI Mikołaj
KACZMAREK Jakub
KŁOSOWSKI Filip
JAMUŁA Piotr
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- SYROCKA Agata
ROJTEK Mikołaj
ROJTEK Mikołaj
ROJTEK Mikołaj
Z/0031/20
Z/3776/22
Z/0075/20
Z/0065/20
2022
2022
2022
2022




3 3 f 1 48.12 MISIASZEK Antoni
GRZEŚKOWIAK Aleksander
ZAKOPIEC Jakub
ROBACZEWSKI Nikodem
BOSiR Barcin 2007
2008
2007
2007
U16 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
Z/3754/22
Z/3915/18
Z/0893/20
, Z/0892/20
2022
2022
2022
, 2022

BEZ


4 4 f 1 48.96 GLAZA Mikołaj
BROŃCZYK Mateusz
KURILENKO Sviatoslav
SIERANT Olgierd
UKS Czapla Białe Błota 2007
2007
2008
2007
U16 KPO -- KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
Z/3121/18
Z/0328/22
Z/2717/22
Z/3213/20
2022
2022
2022
2022
BEZ



5 5 f 1 55.76 ANHALT Karol
ARUNSI Uba
KORACH Krzysztof
SITARSKI Jakub
UKS Czapla Białe Błota 2008
2008
2008
2008
U16 KPO -- KARNAS Kinga
KUĆ Dariusz
KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
Z/3114/18
Z/3115/18
Z/2479/20
Z/1052/19
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 2.08 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP I KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
2 2 f 1 2.00 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U20 KP II DEJEWSKI Michał B.D. Z/4605/17 2022 5 LDK!
3 3 f 1 1.85 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP III CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2022 3 LDK!
4 4 f 1 1.70 MIGA Artur GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- DEJEWSKI Michał Z/0390/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.50 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2022 BEZ
W dal M
  f 1 5.26 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +0.6 -- KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK!
1 1 f 1 6.60 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP +0.1 III JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2022 3 LDK!
2 2 f 1 5.82 ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin 2007 U16 KP +1.7 V LUZAK Andrzej Z/0893/20 2022 LDK!
3 3 f 1 5.77 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP +1.2 V DMP DMP U20 B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/4490/19 , 2022 LDK! 26 72
4 4 f 1 5.74 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +0.3 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0177/20 2022
5 5 f 1 5.59 ŁABICH Fabian LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -0.1 -- JANKOWSKI Marcin Z/2452/21 2022 LDK!
6 6 f 1 5.52 SZYMCZAK Filip MKL Toruń 2006 U18 KP +1.5 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/13609/21 2022
7 7 f 1 5.35 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +2.6 -- KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK!
8 8 f 1 5.34 FRĄCKIEWICZ Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +1.1 -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0768/22 2022 LDK! 62
9 9 f 1 5.13 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +1.0 -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
10 10 f 1 5.05 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP +0.7 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
11 11 f 1 4.92 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +0.5 -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/2297/18 2022 LDK!
12 12 f 1 4.39 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP +2.3 -- DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2022 BEZ LDK! 38
Trójskok M
1 1 f 1 13.42 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP -0.4 III JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2022 3 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 11.71 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP -2.2 IV B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/4490/19 , 2022 LDK!
2 2 f 1 10.53 RACINOWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -0.8 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1988/22 2022
3 3 f 1 10.38 ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin 2007 U16 KP -0.1 -- LUZAK Andrzej Z/0893/20 2022 LDK!
4 4 f 1 10.16 PAWLAK Marcin BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -0.5 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1987/22 2022
5 5 f 1 9.74 KOWALSKI Aleksander BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -7.6 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1985/22 2022
6 6 f 1 9.56 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -0.8 -- KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 2 f 1 14.03 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/5137/18 2022 BEZ LDK!
2 4 f 1 12.39 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
3 6 f 1 11.13 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2022 LDK!
4 8 f 1 10.26 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/1593/20 2022 LDK! 67
5 9 f 1 9.62 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2022 LDK!
6 10 f 1 8.93 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
7 11 f 1 8.77 CIBA Radosław KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- B.D. Z/0326/22 2022 LDK!
8 12 f 1 8.73 HOMANN Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2022 LDK! 52
9 13 f 1 8.67 NOWAK Mateusz LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2917/22 2022 LDK!
10 14 f 1 8.05 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2022 LDK!
11 15 f 1 8.02 NICOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1549/22 2022 LDK!
12 16 f 1 7.45 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2022 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 15.36 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
2 3 f 1 13.80 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2022
3 7 f 1 10.31 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0590/18 2022 BEZ
Kula (7.26) M
1 5 f 1 11.52 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U23 KP -- KENSIK Jan Z/2941/16 2022 3 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 45.19 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP II DMP U20 B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK! 127
2 4 f 1 35.12 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
3 5 f 1 33.24 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0529/20 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 2 f 1 35.49 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2022
2 6 f 1 31.59 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
3 7 f 1 30.77 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0590/18 2022 BEZ 82
Dysk (2) M
1 3 f 1 35.39 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U23 KP III KENSIK Jan Z/2941/16 2022 3 LDK!
Młot (5) M
1 3 f 1 58.38 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
2 4 f 1 56.82 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U18 KP III DMP U20 HULISZ Robert Z/3315/19 2022 LDK! 125
3 5 f 1 55.82 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/5137/18 2022 BEZ LDK! 123
4 6 f 1 52.45 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP III DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2022 5 LDK! 116
5 7 f 1 50.96 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2022 LDK! 113
6 8 f 1 49.77 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/3021/17 2022 111
7 9 f 1 49.19 FEDEJKO Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV JUSZCZAK Stanisław Z/10868/21 2022
8 11 f 1 46.20 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2022 LDK!
9 13 f 1 37.46 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0529/20 2022 LDK!
10 14 f 1 33.74 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2022 LDK!
11 15 f 1 33.07 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V KENSIK Jan Z/1593/20 2022 LDK!
12 16 f 1 32.51 NICOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/1549/22 2022 LDK!
  f 1 NM SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 61.78 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP I DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2022 5 LDK! 151
2 2 f 1 60.85 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP I DMP U20 KENSIK Jan Z/4965/18 2022 5 149
3 10 f 1 47.52 GĄSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III DMP U20 JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/0049/15 2022 5 LDK! 117
4 12 f 1 45.92 WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/0139/17 2022 5 LDK!
Oszczep (600) M
1 3 f 1 50.85 BROŃCZYK Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/0328/22 2022 LDK!
2 7 f 1 31.70 GRABOWSKI Aleksander UKS Cyprianka 2007 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/5480/19 2022 LDK!
3 8 f 1 31.56 COCH Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4452/19 2022 LDK!
4 9 f 1 30.84 TADYCH Karol LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/4011/22 2022 LDK!
5 10 f 1 22.20 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/1052/19 2022 LDK!
6 11 f 1 17.52 DORNOWSKI Mateusz LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2916/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 2 f 1 56.07 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK!
2 5 f 1 47.22 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U18 KP IV JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward , Z/5601/18 , 2022 BEZ LDK!
3 6 f 1 41.33 KRÓL Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/11374/21 2022 82
Oszczep (800) M
1 1 f 1 65.84 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 1988 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2022 1
2 4 f 1 47.76 BARTOSIAK Damian LKS Maraton Turek 2003 U20 WP III ZAŃKO Albin # Z/8865/21 2022
Chód 5 km M
1 1 f 1 21:33.05 BEN HLIMA Maher KS Ultra Team Łódź 1989 Sen LD -- B.D. Z/1129/22 2022
2 2 f 1 23:11.17 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U23 KP -- KENSIK Jan Z/1990/15 2022 2 LDK!
3 3 f 1 23:17.28 KUKAWKA Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/2492/20 2022 LDK!
4 4 f 1 23:41.83 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2022 4 LDK!
5 5 f 1 24:40.01 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP II KENSIK Jan Z/0147/20 2022 LDK!
6 6 f 1 26:31.79 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0132/18 2022 5
7 7 f 1 29:24.36 FLIS Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2022 LDK!
8 8 f 1 31:07.06 USOWSKI Nikodem MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V KENSIK Jan Z/1852/21 2022 LDK!
9 9 f 1 36:26.06 GRZEGOREK Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1849/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 28.119702100754 sekund