Karpacz 28.05.2022
Lekkoatletyczny Mityng pod patronatem Burmistrza Karpacza [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.79 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.6 M CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 2 e 1 12.36 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +0.6 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
3 3 e 1 12.55 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +0.6 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
4 4 e 1 12.65 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +0.6 II BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
1 5 e 2 12.90 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -0.3 III HONDOWSKA Aneta ROSTEK William , Z/0268/19 , 2022 LDK!
2 6 e 2 13.00 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -0.3 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
3 7 e 2 13.04 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -0.3 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
4 8 e 2 13.29 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -0.3 IV BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2022
5 9 e 2 13.32 DOMANIECKA Zofia MLKS Sokół Lubin 2004 U20 DS -0.3 IV B.D. Z/6849/21 2022
6 13 e 2 13.37 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -0.3 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2022 LDK! 97
1 10 e 3 13.32 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +1.7 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
2 14 e 3 13.45 PIWKO Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.7 IV KOTYNIA Hanna Z/1265/21 2022 LDK!
3 15 e 3 13.52 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +1.7 IV PTAK Krzysztof Z/2433/20 2022 LDK!
4 17 e 3 13.63 BURDZY Lena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +1.7 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0760/21 2022 LDK!
5 19 e 3 13.73 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.7 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
1 18 e 4 13.70 KĘPIŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS +0.8 IV KOTYNIA Hanna Z/1276/21 2022 LDK!
2 22 e 4 14.03 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP +0.8 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
3 24 e 4 14.24 ROGALSKA Kinga ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS +0.8 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/1324/20 , 2022 BEZ LDK!
4 25 e 4 14.30 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS +0.8 V SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2022
5 30 e 4 14.81 PRONIEWICZ Andżelika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +0.8 -- KOTYNIA Hanna Z/14153/21 2022 LDK!
6 31 e 4 14.88 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +0.8 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
1 11 e 5 13.33 GENDERA Antonina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS +3.1 IV JANECZEK Jarosław Z/14255/21 2022 LDK!
2 23 e 5 14.06 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS +3.1 V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2022 LDK!
3 26 e 5 14.33 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +3.1 V KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2022 LDK!
4 29 e 5 14.79 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS +3.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2022
5 32 e 5 16.35 STANISŁAWSKA Eugenia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +3.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3144/22 2022
1 12 e 6 13.33 STEC Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS +3.2 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/14256/21 2022 LDK!
2 20 e 6 13.84 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +3.2 V KOTYNIA Hanna Z/14154/21 2022 LDK!
3 21 e 6 13.97 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS +3.2 V SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2022 LDK!
1 16 e 7 13.54 KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP +1.0 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2022
2 27 e 7 14.37 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +1.0 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2022
3 28 e 7 14.46 GÓRA Wiktoria niest. Warszawa 2010 U14 MZ +1.0 V
4 33 e 7 16.64 PREJBISZ Anna KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +1.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2862/22 2022
1 f 1 11.52 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +5.1 M CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 f 1 12.02 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +5.1 I ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
3 f 1 12.26 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +5.1 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
4 f 1 12.60 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +5.1 II HONDOWSKA Aneta ROSTEK William , Z/0268/19 , 2022 LDK!
5 f 1 12.63 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +5.1 II ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.76 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS +1.8 M ROŻEJ Marek Z/1561/13 2022 2
2 2 s 1 24.02 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +1.8 I ROŻEJ Marek Z/1435/11 2022 M
3 3 s 1 24.26 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.8 I CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. , Z/3488/15 , 2022 LDK!
4 4 s 1 24.88 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +1.8 I GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
5 6 s 1 25.46 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +1.8 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
1 5 s 2 25.42 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +2.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022
2 7 s 2 26.49 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +2.8 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
3 9 s 2 27.64 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS +2.8 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2022 97
1 8 s 3 27.14 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS +4.4 III SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2022
2 11 s 3 28.31 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +4.4 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
3 12 s 3 29.05 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +4.4 -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2022 LDK!
4 13 s 3 29.18 BRZÓSKA Jagoda MKS MOS Wrocław # 2005 U18 DS +4.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0472/20 2022 LDK!
5 14 s 3 29.20 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +4.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2022
1 10 s 4 27.81 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS +1.4 IV BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2022 LDK!
2 15 s 4 29.45 DURASIEWICZ Anna MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +1.4 -- KORDASIEWICZ Damian Z/0591/20 2022 LDK!
300 m K
1 2 s 1 42.97 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
2 3 s 1 43.70 MIRECKA Julia LLKS Osowa Sień 2006 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1454/20 2022 LDK!
3 5 s 1 43.93 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS III STYŚ Janusz Z/2398/22 2022 LDK!
1 1 s 2 42.22 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS II SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
2 4 s 2 43.91 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2022
3 7 s 2 44.92 ICIASZEK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS III STYŚ Janusz Z/1250/21 2022 LDK!
4 8 s 2 45.15 MIELCZAREK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV STYŚ Janusz Z/1261/21 2022 LDK!
5 14 s 2 46.03 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2022
1 6 s 3 44.49 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS III WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2022 LDK!
2 11 s 3 45.76 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS IV KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2022 LDK!
3 13 s 3 45.92 KĘDER Gabriela LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS IV STYŚ Janusz Z/1252/21 2022 LDK!
4 15 s 3 46.19 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
5 17 s 3 46.37 WODNICKA Maja MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS IV WODNICKI Łukasz Z/0155/21 2022 LDK!
1 18 s 4 46.45 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2022
2 19 s 4 46.79 DRĄŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V STYŚ Janusz Z/1244/21 2022 LDK!
3 20 s 4 47.67 NOWIK Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS V STYŚ Janusz Z/12816/21 2022 LDK!
4 22 s 4 47.88 WÓJCIK Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/6646/21 2022 LDK!
5 23 s 4 48.05 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS V SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2022 LDK!
6 25 s 4 48.45 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS V STYŚ Janusz Z/1248/21 2022 LDK!
1 10 s 5 45.65 GORYLUK Aleksandra ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS IV SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/8709/21 , 2022 LDK!
2 21 s 5 47.78 GOLEC Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS V STYŚ Janusz Z/1246/21 2022 LDK!
3 26 s 5 49.07 SABAŁA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/5355/21 2022 LDK!
4 27 s 5 49.15 HOMENDA Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS -- STYŚ Janusz Z/1701/22 2022
5 28 s 5 49.35 WESOŁOWSKA Kalina MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS -- WODNICKI Łukasz Z/0154/21 2022 LDK!
6 29 s 5 50.66 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2022
1 9 s 6 45.61 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
2 12 s 6 45.83 STEC Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/14256/21 2022 LDK!
3 30 s 6 51.35 BUKOWSKA Zofia MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/14232/21 2022 LDK!
4 33 s 6 57.91 KLIMEK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/3588/22 2022 LDK!
4 34 s 6 57.91 KOZIARSKA Emilia MLKS Polonia Środa Śląska 2008 U16 DS -- KUCZA Roman Z/2446/22 2022 LDK!
1 16 s 7 46.36 GENDERA Antonina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS IV JANECZEK Jarosław Z/14255/21 2022 LDK!
2 24 s 7 48.12 KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2022
3 31 s 7 55.35 STANISŁAWSKA Eugenia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3144/22 2022
4 32 s 7 56.97 PREJBISZ Anna KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2862/22 2022
400 m K
1 1 s 1 59.82 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/5655/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 62.27 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2022 LDK! 97
3 3 s 1 64.77 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2022 LDK! 79
4 4 s 1 65.88 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 66.31 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:25.42 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:29.05 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS V WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
3 3 s 1 3:33.82 SOBIERAŃSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/6634/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:35.65 TRACZ Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1997/19 2022 LDK!
  s 1 DNF KUŚ Adriana ULKS Muflon Bielawa 2006 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/14169/21 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 11.96 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +4.0 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
2 2 s 1 13.03 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +4.0 IV WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 14.04 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +4.0 V GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK!
  s 1 DNF OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +4.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
  4 s 1 DQ JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +4.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.01 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +1.2 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
2 3 s 1 15.28 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +1.2 II SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
3 4 s 1 16.39 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP +1.2 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
100 m pł K
1 2 s 1 14.25 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +1.2 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 47.93 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 50.29 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2022 LDK!
3 3 s 1 50.47 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
1 4 s 2 52.66 PIETRASZEWSKA Olimpia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/2944/20 2022 LDK!
2 5 s 2 56.18 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2022
3 6 s 2 58.39 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 68.07 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS III DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/1405/19 , 2022 BEZ LDK! 109
2 2 s 1 69.32 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP IV DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary , Z/0497/19 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 76.81 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
4 4 s 1 78.90 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/1828/19 2022 LDK!
5 5 s 1 90.18 KUSZAJ Justyna MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0612/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.45 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
2 f 1 1.45 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/1835/20 2022 LDK!
3 f 1 1.40 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK!
4 f 1 1.30 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
4 f 1 1.30 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 4.00 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022
2 f 1 3.40 KAMIŃSKA Barbara MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS I DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/1476/21 2022 150
3 f 1 3.00 RADKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/2644/20 2022 130
4 f 1 2.90 BARTOSIEWICZ Łucja MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ŁOŚ Dariusz Z/10700/21 2022
5 f 1 2.80 LICHOTA Laura MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS III ŁOŚ Dariusz Z/1076/21 2022
6 f 1 2.30 KONDZIELA Nikola MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/1575/21 2022 LDK!
  f 1 NM HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/2920/19 2022
W dal K
1 f 1 5.51 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +0.5 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
2 f 1 5.18 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +0.1 III KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
3 f 1 5.07 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.7 IV DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK! 86
4 f 1 5.06 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +1.3 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
5 f 1 4.37 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -2.3 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.14 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +1.6 III PTAK Krzysztof Z/1835/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.20 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -0.4 II PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
2 2 e 1 11.41 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -0.4 III FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
3 4 e 1 11.65 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.4 III SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
4 5 e 1 11.67 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -0.4 III WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
1 3 e 2 11.61 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS +0.7 III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
2 6 e 2 11.81 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS +0.7 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 96
3 7 e 2 11.87 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +0.7 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
4 8 e 2 11.92 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U23 DS +0.7 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK!
1 e 3 12.65 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.5 V SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2022
2 e 3 12.83 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS +1.5 -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/10653/21 2022 LDK!
3 e 3 13.08 TOCHMAN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10293/21 2022
4 e 3 13.77 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS +1.5 -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2022 LDK!
5 e 3 14.43 KOSTECKI Maciej KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +1.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3107/22 2022
1 f 1 11.14 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP 0.0 II PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
2 f 1 11.38 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP 0.0 III FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
3 f 1 11.55 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS 0.0 III WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
4 f 1 11.68 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS 0.0 III SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
5 f 1 11.72 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS 0.0 III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
6 f 1 11.76 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS 0.0 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 98
200 m M
1 1 s 1 22.06 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +3.3 II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
2 2 s 1 22.09 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +3.3 II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
3 3 s 1 22.18 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +3.3 II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK!
4 4 s 1 22.23 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +3.3 II GIZA Andrzej B.D. Z/5579/15 2022
1 5 s 2 23.49 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +0.9 III WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
2 6 s 2 23.96 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +0.9 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
3 7 s 2 24.09 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.9 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
4 8 s 2 24.28 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS +0.9 IV B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.59 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
2 2 s 1 39.43 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK!
3 3 s 1 41.93 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2022
4 4 s 1 43.16 NOWACKI Bartosz ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/4573/21 2022 BEZ LDK!
5 8 s 1 45.13 KOGUT Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1253/21 2022 LDK!
6 10 s 1 46.53 MORAWSKI Konrad LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- STYŚ Janusz Z/6786/21 2022 LDK!
1 5 s 2 43.95 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2022 LDK!
2 6 s 2 44.10 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3950/20 2022 LDK!
3 7 s 2 45.05 DĄBROWSKI Wiktor LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1243/21 2022 LDK!
4 9 s 2 45.94 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1263/21 2022 LDK!
5 11 s 2 48.26 KOSTECKI Maciej KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3107/22 2022
400 m M
1 1 s 1 48.32 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS I DMP U20 ROSTEK William Z/5139/18 2022 3 LDK! 148
2 2 s 1 49.85 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
3 4 s 1 52.53 PAŚ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2022
4 6 s 1 57.24 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/10653/21 2022 LDK!
1 3 s 2 52.15 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
2 5 s 2 52.95 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK!
3 7 s 2 57.99 WALOSZCZYK Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2696/20 2022 LDK!
4 8 s 2 61.16 POJMAN Franciszek MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U18 DS -- WYROBA Piotr Z/0641/20 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:57.59 BURZYŃSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS V B.D. JANECZEK Jarosław , Z/0796/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:57.64 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:09.99 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1316/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:13.07 MATUSIAK Kajetan MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS -- WODNICKI Łukasz Z/0160/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:13.51 CABAN Nikodem MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U18 DS -- WYROBA Piotr Z/0635/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:13.99 RUTKOWSKI Kajetan SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1317/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:17.11 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2022 LDK!
8 8 s 1 3:18.20 MILEWSKI Michał SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1318/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:30.39 GRZESZAK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1247/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 3 s 1 16.08 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +0.1 IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.98 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.1 II ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022
2 2 s 1 15.80 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +0.1 III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 3 s 1 59.53 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 58.42 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 58.48 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.94 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
2 f 1 1.83 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS III WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
3 f 1 1.78 BEJZAK Ilia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS IV DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/2994/22 2022 95
Tyczka M
1 f 1 5.00 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022
2 f 1 4.40 PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4760/19 2022
3 f 1 3.90 KORCZYŃSKI Tymon MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/2645/20 2022 118
4 f 1 3.60 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2022 LDK! 106
W dal M
1 f 1 7.01 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB -0.7 II ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
2 f 1 6.36 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +1.5 III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
3 f 1 6.15 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP -1.2 IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2022 3 LDK!
4 f 1 5.65 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -0.3 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
5 f 1 5.55 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +1.1 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2022 LDK!
6 f 1 5.01 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +1.5 -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022
7 f 1 4.84 TOCHMAN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10293/21 2022
Trójskok M
1 f 1 12.96 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -1.3 IV KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
2 f 1 11.75 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -0.2 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
3 f 1 11.35 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -0.5 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.270665884018 sekund