Kraków 29.05.2022
Otwarty Puchar Małopolski U16-U14-U12-U10. Zawody kontrolne LDK! [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.43 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +1.8 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
2 2 s 1 8.76 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA +1.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2022 LDK!
3 4 s 1 9.08 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +1.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13667/21 2022 LDK!
4 7 s 1 9.35 MARKOWICZ Natalia ULKS Lipinki 2011 U12 MA +1.8 -- WOJNA Anna Z/5951/21 2022 LDK!
5 13 s 1 9.80 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA +1.8 -- GUJA Marta Z/4340/21 2022 LDK!
6 21 s 1 10.05 PAJĄK Martyna WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +1.8 -- GAJ Paulina Z/2913/21 2022 LDK!
7 22 s 1 10.07 KACZMAREK Alicja UKS Lider Siercza 2012 U12 MA +1.8 -- KAMIŃSKA Joanna Z/2522/21 2022 LDK!
8 25 s 1 10.25 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +1.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13662/21 2022
1 16 s 2 9.90 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.3 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13671/21 2022
2 18 s 2 9.96 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -0.3 -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2022
3 19 s 2 10.02 POLEWKA Amanda Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2011 U12 MA -0.3 -- ZAJĄC Bartosz Z/13176/21 2022
4 20 s 2 10.03 NAPORA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA -0.3 -- PERUCKA Kamila Z/9380/21 2022 LDK!
5 27 s 2 10.45 ZIĘBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -0.3 -- KRUPA Zdzisław Z/1905/20 2022 LDK!
1 15 s 3 9.88 WANAT Roksana MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA +1.9 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1559/22 2022
2 29 s 3 10.62 RYBA Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA +1.9 -- WAŁASZEK Jarosław Z/13963/21 2022
3 32 s 3 10.98 KWIATKOWSKA Laura Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2012 U12 MA +1.9 -- ZAJĄC Bartosz Z/13808/21 2022
4 34 s 3 11.13 DUDEK Karolina Kraków Athletics Team 2012 U12 MA +1.9 -- SUDOŁ Magdalena Z/5535/21 2022
5 36 s 3 11.20 STACH Izabela WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U12 MA +1.9 -- ZAGRODZKI Marcin Z/4494/22 2022 LDK!
6 37 s 3 11.33 SZCZEPANOWICZ Julia WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +1.9 -- GAJ Paulina Z/4068/22 2022
1 5 s 4 9.23 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.8 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
2 6 s 4 9.25 MILEWSKA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA +0.8 -- SKOCZEŃ Marcin Z/13809/21 2022 LDK!
3 24 s 4 10.24 LEŚNIOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2012 U12 MA +0.8 -- GAJ Paulina Z/3032/22 2022
4 26 s 4 10.28 NIEZABITOWSKA Wiktoria UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U12 MA +0.8 -- PERUCKA Kamila Z/13842/21 2022 LDK!
5 28 s 4 10.52 SZUMIEC Nadia SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA +0.8 -- GUJA Marta Z/1939/22 2022 LDK!
6 31 s 4 10.84 KUŚ Kamila SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA +0.8 -- WITKOWSKI Marek Z/3796/22 2022
7 38 s 4 11.61 ZBOROWSKA Milena SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA +0.8 -- WITKOWSKI Marek Z/1860/22 2022
1 3 s 5 9.05 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest 2012 U12 MA +2.0 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/3141/22 2022 LDK!
2 9 s 5 9.50 WIŚNIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA +2.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1888/22 2022
3 12 s 5 9.65 MACHNIK Lena TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA +2.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2876/22 2022
4 14 s 5 9.86 BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA +2.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2883/22 2022
5 17 s 5 9.93 LEŚNIOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +2.0 -- GAJ Paulina Z/3031/22 2022
6 23 s 5 10.18 LUBOWICZ Emilia Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2011 U12 MA +2.0 -- ZAJĄC Bartosz Z/13745/21 2022
7 33 s 5 11.00 MAJSTEREK Maja KS Olkusz 2012 U12 MA +2.0 -- KALEMBKA Kamil KALEMBKA Kamil Z/2816/22 2022 LDK!
1 8 s 6 9.39 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U12 MA +1.1 -- B.D. Z/1782/22 2022
2 10 s 6 9.58 KURZEJA Eliza KS Limanowa Forrest 2011 U12 MA +1.1 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/13947/21 2022 LDK!
3 11 s 6 9.63 KOBLAŃSKA Aleksandra SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA +1.1 -- GUJA Marta Z/1859/22 2022 LDK!
4 30 s 6 10.68 CHODUR Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2011 U12 MA +1.1 -- ZAGRODZKI Marcin Z/3208/22 2022 LDK!
5 35 s 6 11.15 WOJCIECHOWSKA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U12 MA +1.1 -- PERUCKA Kamila Z/9386/21 2022 LDK!
1 s 7 10.05 POWROŹNIK Maja SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -0.7 -- GUJA Marta Z/3039/21 2022 LDK!
2 s 7 10.14 SPIŻAK Kaja SAS AZS AWF Kraków 2014 U12 MA -0.7 -- GUJA Marta Z/9004/21 2022 LDK!
3 s 7 10.24 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -0.7 -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2022
4 s 7 10.39 KRZAK Zuzanna Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2014 U12 MA -0.7 -- ZAJĄC Bartosz Z/13175/21 2022
5 s 7 10.84 WĘGLARZ Emilia UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -0.7 -- PERUCKA Kamila Z/1478/22 2022 LDK!
6 s 7 10.94 SKAWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -0.7 -- PERUCKA Kamila Z/1475/22 2022 LDK!
7 s 7 11.12 SKAWSKA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -0.7 -- PERUCKA Kamila Z/1474/22 2022 LDK!
8 s 7 12.34 ZIĘBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -0.7 -- KRUPA Zdzisław Z/2901/21 2022 LDK!
1 s 8 10.55 ROJKOWSKA Milena UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -0.6 -- KAMIŃSKA Joanna Z/4215/22 2022 LDK!
2 s 8 11.38 LEGUTKO Maja WKS Wawel Kraków 2013 U12 MA -0.6 -- CZYŻ Radosław Z/4138/22 2022
3 s 8 11.84 KOWALSKA Oliwia ULKS Lipinki 2013 U12 MA -0.6 -- WOJNA Anna Z/5953/21 2022 LDK!
4 s 8 11.99 MAŁYSA Zuzanna KS Olkusz 2015 U12 MA -0.6 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13545/21 2022
5 s 8 12.16 ŚWIERZOWSKA Łucja ULKS Lipinki 2013 U12 MA -0.6 -- WOJNA Anna Z/5954/21 2022 LDK!
6 s 8 12.90 NOWAKOWSKA Joanna KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -0.6 -- SIERKA Ewa Z/0929/21 2022 LDK!
100 m K
1 1 s 1 13.66 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -2.0 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
2 2 s 1 14.02 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -2.0 V DMP DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2022 LDK! 31
3 3 s 1 14.31 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -2.0 V GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
4 4 s 1 14.36 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -2.0 V SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
5 6 s 1 14.51 SZCZEPAŃSKA Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -2.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12151/21 2022
6 8 s 1 14.53 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -2.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
7 11 s 1 14.63 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -2.0 -- GIZA Karolina Z/13811/21 2022
8 17 s 1 14.91 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -2.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
1 9 s 2 14.58 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -0.2 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2022 LDK!
2 12 s 2 14.68 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
3 14 s 2 14.73 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
4 15 s 2 14.75 WOJCIECHOWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -0.2 -- PERUCKA Kamila Z/9387/21 2022 LDK!
5 16 s 2 14.76 ROMANIAK Faustyna UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA -0.2 -- KRUPA Zdzisław Z/2537/19 2022 LDK!
6 21 s 2 15.20 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -0.2 -- GAJ Paulina Z/5001/21 2022 LDK!
1 5 s 3 14.50 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -0.1 V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1991/21 2022 LDK!
2 10 s 3 14.61 PONICKA Amelia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -0.1 -- PERUCKA Kamila Z/13843/21 2022 LDK!
3 13 s 3 14.68 ROBAK Julia MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -0.1 -- GOLEC Bartłomiej Z/9946/21 2022
4 23 s 3 15.36 DZIKI Wiktoria UKS Kobylanka 2009 U14 MA -0.1 -- B.D. Z/8882/21 2022
5 31 s 3 15.64 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1595/22 2022 LDK!
6 37 s 3 15.84 JUNG Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -0.1 -- PERUCKA Kamila Z/9378/21 2022 LDK!
1 25 s 4 15.44 DYRCZ Natalia UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -0.1 -- KRUPA Zdzisław Z/1908/20 2022 LDK!
2 32 s 4 15.65 PODBIELSKA Karolina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.1 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3965/20 2022
3 40 s 4 15.97 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2022 LDK!
4 41 s 4 15.98 KAJDA Natalia KS Olkusz 2009 U14 MA -0.1 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13547/21 2022
5 44 s 4 16.28 SIEROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -0.1 -- SZELĄG Marzena Z/11920/21 2022 LDK!
6 46 s 4 16.61 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2022 LDK!
1 24 s 5 15.38 MALINOWSKA Emilia SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +2.6 -- GUJA Marta Z/1938/22 2022 LDK!
2 28 s 5 15.55 WOLCZKO Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +2.6 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1993/21 2022 LDK!
3 36 s 5 15.79 WAJDZIK Izabella UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA +2.6 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1998/21 2022 LDK!
4 42 s 5 16.00 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +2.6 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1997/21 2022 LDK!
5 45 s 5 16.54 WIĘCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +2.6 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2499/21 2022
6 49 s 5 16.90 STACHOWICZ Julia MUKS ILKUS Olkusz 2009 U14 MA +2.6 -- BORAWSKA Barbara Z/8968/21 2022
7 50 s 5 17.31 WITEK Zofia Kraków Athletics Team 2009 U14 MA +2.6 -- SOBCZYK Bogumiła Z/3804/22 2022
1 18 s 6 14.96 WIETRZYK Katarzyna UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA +0.4 -- KRUPA Zdzisław Z/2534/19 2022 LDK!
2 27 s 6 15.51 GWOREK Agata MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA +0.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1551/22 2022
3 34 s 6 15.76 ŹRÓDELSKA Julia ULKS Lipinki 2010 U14 MA +0.4 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13965/21 2022 LDK!
4 38 s 6 15.93 KĄDZIELAWA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA +0.4 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11621/21 2022 LDK!
5 43 s 6 16.23 CAPIK Antonina WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +0.4 -- GAJ Paulina Z/4216/22 2022
6 47 s 6 16.63 PUDEŁKO Katarzyna Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2010 U14 MA +0.4 -- ZAJĄC Bartosz Z/13807/21 2022
1 20 s 7 15.12 KANIA Justyna Kraków Athletics Team 2010 U14 MA +0.4 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2734/21 2022
2 26 s 7 15.50 SZYDŁAK Jaoanna SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.4 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2503/21 2022
3 30 s 7 15.63 PALARCZYK Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA +0.4 -- PERUCKA Kamila Z/1479/22 2022 LDK!
3 29 s 7 15.63 BODZIOCH Emilia MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +0.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1857/22 2022
5 48 s 7 16.64 SZYMAŃSKA Gabriela MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA +0.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1558/22 2022
6 51 s 7 17.62 LECHOWICZ Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA +0.4 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11626/21 2022 LDK!
7 53 s 7 19.32 GACEK Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U14 MA +0.4 -- KUBICZ Wojciech Z/3707/22 2022
1 7 s 8 14.52 KOBLAŃSKA Hanna SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -1.3 -- GUJA Marta Z/1858/22 2022 LDK!
2 19 s 8 15.09 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -1.3 -- GAJ Paulina Z/13656/21 2022 LDK!
3 22 s 8 15.26 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -1.3 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2022
4 33 s 8 15.70 PIERZCHAŁA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -1.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11623/21 2022 LDK!
5 35 s 8 15.78 DRABEK Zuzanna WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -1.3 -- GAJ Paulina Z/3028/22 2022
6 39 s 8 15.94 TALAGA Julia KS Olkusz 2010 U14 MA -1.3 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12069/21 2022
7 52 s 8 17.67 WALISZEWSKA Marlena UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -1.3 -- KAMIŃSKA Joanna Z/4214/22 2022
1 1 s 9 12.95 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.7 III GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
2 2 s 9 13.01 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.7 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
3 3 s 9 13.21 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.7 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 103
4 4 s 9 13.31 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA -0.7 IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
5 5 s 9 13.39 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.7 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
6 6 s 9 13.46 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.7 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
1 7 s 10 13.78 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL -3.2 IV CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
2 8 s 10 14.17 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -3.2 V DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022 71
3 9 s 10 14.18 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -3.2 V DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022 71
4 11 s 10 14.41 STASIAK Magdalena WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -3.2 V B.D. Z/2118/22 2022
5 12 s 10 14.65 ROMANIAK Izabela UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -3.2 -- KRUPA Zdzisław Z/5664/18 2022 LDK!
1 10 s 11 14.38 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -3.2 V WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
2 13 s 11 14.82 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -3.2 -- GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
3 16 s 11 15.12 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -3.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9167/21 2022 LDK!
4 18 s 11 15.37 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -3.2 -- SIERKA Ewa Z/2621/19 2022 LDK!
5 21 s 11 15.77 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -3.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2022 BEZ LDK!
6 22 s 11 16.15 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -3.2 -- SZELĄG Marzena Z/10079/21 2022 LDK!
1 14 s 12 14.90 KOŁODZIEJCZYK Dorota TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -1.1 -- SKOCZEŃ Marcin Z/4070/22 2022 LDK!
2 15 s 12 15.04 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.1 -- GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
3 17 s 12 15.32 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -1.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9162/21 2022 BEZ LDK!
4 19 s 12 15.44 MORAWSKA Matylda Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -1.1 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3959/20 2022
5 20 s 12 15.46 KIEĆ Hanna WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.1 -- GAJ Paulina Z/13642/21 2022 LDK!
6 23 s 12 16.46 RECZEK Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -1.1 -- SZELĄG Marzena Z/10081/21 2022 LDK!
300 m K
1 4 s 1 58.09 ŻYDOWSKA Nadia MLUKS Tarnów 2013 U12 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/8018/21 2022
2 5 s 1 58.99 TATOŃ Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1476/22 2022 LDK!
3 6 s 1 59.41 KOKOSZKA Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2013 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3206/22 2022 LDK!
4 9 s 1 64.37 LEGUTKO Maja WKS Wawel Kraków 2013 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/4138/22 2022
5 11 s 1 67.16 KOWALSKA Ewa ULKS Lipinki 2013 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5952/21 2022 LDK!
6 12 s 1 67.60 BRÓG Antonina KS Olkusz 2013 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/13546/21 2022 LDK!
1 1 s 2 55.00 ZAJĄC Nicola UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9389/21 2022 LDK!
2 2 s 2 55.60 POWROŹNIK Maja SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -- GUJA Marta Z/3039/21 2022 LDK!
3 3 s 2 58.01 KRZAK Zuzanna Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2014 U12 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13175/21 2022
4 7 s 2 62.74 KNAP Lena KS Limanowa Forrest 2014 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2654/22 2022 LDK!
5 8 s 2 63.18 NIEZABITOWSKA Katarzyna KS Limanowa Forrest 2013 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2645/22 2022 LDK!
6 10 s 2 67.14 KOWALSKA Oliwia ULKS Lipinki 2013 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5953/21 2022 LDK!
1 1 s 3 42.77 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA II ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
2 2 s 3 43.24 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA III GIZA Karolina Z/3448/21 2022
3 3 s 3 45.17 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA IV SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
4 4 s 3 46.31 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA IV GIZA Karolina Z/13811/21 2022
5 6 s 3 47.39 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA V BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
6 8 s 3 47.50 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA V GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
7 13 s 3 48.91 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
8 21 s 3 50.06 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/4466/18 2022 BEZ
1 5 s 4 46.67 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2022
2 7 s 4 47.42 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA V MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2022
3 10 s 4 48.12 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA V JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
4 12 s 4 48.58 KRAIEVSKYI Anna MLUKS Tarnów 2010 U14 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/3195/22 2022
5 14 s 4 49.08 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2022 LDK!
6 17 s 4 49.62 ROMANIAK Faustyna UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2537/19 2022 LDK!
7 19 s 4 49.98 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/13656/21 2022 LDK!
8 22 s 4 50.07 RZEPECKA Weronika Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/13859/21 2022
1 11 s 5 48.53 SZCZEPAŃSKA Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12151/21 2022
2 18 s 5 49.76 WIETRZYK Katarzyna UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2534/19 2022 LDK!
3 20 s 5 50.03 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/5001/21 2022 LDK!
4 23 s 5 50.52 LAMPA Karolina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3197/22 2022
5 25 s 5 51.20 PISZ Maja ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2677/22 2022 LDK!
6 26 s 5 51.36 DYRCZ Natalia UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1908/20 2022 LDK!
7 28 s 5 52.35 TALAGA Julia KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12069/21 2022
8 32 s 5 54.00 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2022 LDK!
1 15 s 6 49.11 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1991/21 2022 LDK!
2 29 s 6 52.44 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3682/19 2022 LDK!
3 34 s 6 54.13 ŹRÓDELSKA Julia ULKS Lipinki 2010 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13965/21 2022 LDK!
4 35 s 6 54.50 WÓJCICKA Sandra ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA -- B.D. Z/13944/21 2022
5 39 s 6 55.89 CAPIK Antonina WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/4216/22 2022
6 41 s 6 60.00 MALINOWSKA Natalia UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4850/21 2022 LDK!
7 42 s 6 60.27 WALISZEWSKA Marlena UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/4214/22 2022
1 27 s 7 52.19 KUNSTMAN Amelia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/4217/22 2022
2 31 s 7 53.93 SIEROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- SZELĄG Marzena Z/11920/21 2022 LDK!
3 36 s 7 54.50 CUDEK Weronika MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -- JASICZ Ryszard Z/13742/21 2022 LDK!
4 38 s 7 54.99 PAWLIK Lilianna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/11921/21 2022 LDK!
5 40 s 7 57.86 KISZKOWSKA Julia KS ADEA Team Gliwice 2009 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3853/22 2022
6 44 s 7 65.74 JAKUBOWSKA Emilia MLUKS Tarnów 2010 U14 MA -- JASICZ Ryszard Z/13743/21 2022 LDK!
1 9 s 8 48.11 ZAKHARCHENKO Polina Kraków Athletics Team 2009 U14 MA V MĘDRECKA Małgorzata Z/14815/21 2022
2 16 s 8 49.31 WALCZYŃSKA Antonina KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- GIZA Maciej Z/4213/22 2022 LDK!
3 24 s 8 50.93 IWANIEC Nikola MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -- JASICZ Ryszard Z/3192/22 2022 LDK!
4 30 s 8 53.82 KĄDZIELAWA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11621/21 2022 LDK!
5 33 s 8 54.11 CIEŚLAK Nikola KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3854/22 2022
6 37 s 8 54.61 PIERZCHAŁA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11623/21 2022 LDK!
7 43 s 8 61.93 ŁABUDA Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12152/21 2022 LDK!
1 1 s 9 45.38 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA IV CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
2 3 s 9 51.49 SMURZYŃSKA Emma UKS Lider Siercza 2012 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/12098/21 2022 LDK!
3 5 s 9 52.28 ANDRZEJCZYK Kalina KS Olkusz 2011 U12 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4833/19 2022 LDK!
4 6 s 9 53.70 MARKOWICZ Natalia ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5951/21 2022 LDK!
5 13 s 9 57.49 PAJĄK Martyna WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- GAJ Paulina Z/2913/21 2022 LDK!
6 16 s 9 58.61 ZIĘBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1905/20 2022 LDK!
7 18 s 9 59.68 POLEWKA Amanda Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2011 U12 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13176/21 2022
1 7 s 10 54.27 CAO Emilia MLUKS Tarnów 2012 U12 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/9944/21 2022
2 8 s 10 54.94 RADZIUKIEWICZ Michalina UKS Lider Siercza 2012 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/6498/21 2022 LDK!
3 9 s 10 55.03 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2022
4 11 s 10 55.76 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA -- GUJA Marta Z/4340/21 2022 LDK!
5 21 s 10 62.94 KWIATKOWSKA Laura Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2012 U12 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13808/21 2022
6 22 s 10 64.90 DUDEK Karolina Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5535/21 2022
1 2 s 11 49.73 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest 2012 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/3141/22 2022 LDK!
2 14 s 11 57.78 LEŚNIOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2012 U12 MA -- GAJ Paulina Z/3032/22 2022
3 19 s 11 59.85 PIĄTEK Lena MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1556/22 2022
4 20 s 11 62.40 LUBOWICZ Emilia Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2011 U12 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13745/21 2022
5 25 s 11 72.59 STALMACH Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2012 U12 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3820/22 2022
1 4 s 12 52.23 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2022
2 10 s 12 55.06 LEŚNIOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- GAJ Paulina Z/3031/22 2022
3 12 s 12 57.40 WOŹNIAK Karolina ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4844/21 2022 LDK!
4 15 s 12 58.47 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U12 MA -- PATER Agnieszka Z/9501/21 2022 LDK!
5 17 s 12 58.74 RYBA Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13963/21 2022
6 23 s 12 69.08 KOZIOŁ Karolina ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4139/22 2022
7 24 s 12 69.72 MERTA Emilia ULKS Bielgim Bielany 2012 U12 MA -- B.D. Z/4231/22 2022
1 1 s 13 43.34 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
2 2 s 13 43.49 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA III TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
3 3 s 13 43.74 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
4 4 s 13 44.35 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III KUKLA Rafał Z/1990/21 2022 LDK!
5 6 s 13 44.98 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA III PERUCKA Kamila Z/9935/21 2022 LDK!
6 7 s 13 45.18 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV GIZA Karolina Z/5059/19 2022 LDK!
7 8 s 13 45.37 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV GAJ Paulina Z/4998/21 2022 LDK!
1 5 s 14 44.88 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
2 10 s 14 46.63 DIENNET Ephisine Kraków Athletics Team 2008 U16 MA V SOBCZYK Grzegorz Z/13987/21 2022
3 11 s 14 47.00 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
4 12 s 14 47.85 STASIAK Magdalena WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V B.D. Z/2118/22 2022
5 13 s 14 48.14 ROMANIAK Izabela UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA V KRUPA Zdzisław Z/5664/18 2022 LDK!
1 9 s 15 46.20 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA IV GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
2 14 s 15 48.64 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
3 15 s 15 48.95 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
4 16 s 15 49.24 ADAMCZYK Maja KS Olkusz 2008 U16 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12071/21 2022 LDK!
5 18 s 15 49.98 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2022 LDK!
6 19 s 15 51.12 KWAK Amelia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- KUKLA Rafał Z/1986/21 2022 LDK!
7 22 s 15 52.48 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2022 BEZ
1 17 s 16 49.89 KOPA Emilia UKS Kusy Bukowno 2008 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3697/20 2022
2 20 s 16 51.39 NOWICKA Ewa SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3681/19 2022 LDK!
3 21 s 16 52.14 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9162/21 2022 BEZ LDK!
4 23 s 16 53.48 GĄSIOR Zuzanna MLUKS Tarnów 2008 U16 MA -- JASICZ Ryszard Z/4134/22 2022 LDK!
5 24 s 16 55.55 HAJDUK Natalia MLUKS Tarnów 2008 U16 MA -- JASICZ Ryszard # Z/3462/22 2022 LDK!
6 25 s 16 55.67 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- SZELĄG Marzena Z/10079/21 2022 LDK!
7 26 s 16 58.84 RECZEK Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- SZELĄG Marzena Z/10081/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:45.77 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA IV GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:48.09 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA V DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:54.02 CAO Aurelia MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/9943/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:56.01 OPIELA Zofia KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2349/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:57.12 WOJCIECHOWSKA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/14743/21 2022
6 6 s 1 1:58.04 SMOŁUCH Inez KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/3459/20 2022
7 8 s 1 2:00.38 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
8 9 s 1 2:02.44 BABIŚ Gabriela ULKS Lipinki 2010 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13849/21 2022 LDK!
9 10 s 1 2:02.57 PUDEŁKO Katarzyna Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2010 U14 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13807/21 2022
10 11 s 1 2:03.75 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2022 LDK!
11 15 s 1 2:11.29 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2022
1 7 s 2 1:59.27 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2022
2 12 s 2 2:03.76 WOŁEK Julia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/4218/22 2022
3 13 s 2 2:05.02 RUSYN Justyna ULKS Lipinki 2010 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4069/22 2022 LDK!
4 14 s 2 2:05.51 NAWROT Malwina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- SZELĄG Marzena Z/2410/22 2022 LDK!
5 16 s 2 2:14.90 ZABAWA Eliza SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/13834/21 2022
6 17 s 2 2:21.21 POCHROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11619/21 2022 LDK!
7 18 s 2 2:25.52 ŻESŁAWSKA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11625/21 2022 LDK!
8 19 s 2 2:27.01 MALINOWSKA Natalia UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4850/21 2022 LDK!
9 20 s 2 2:32.43 GIERAT Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/1272/22 2022
10 21 s 2 3:02.53 TENDERA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11624/21 2022 LDK!
1 1 s 3 1:56.95 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2022
2 2 s 3 2:00.58 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/2188/21 2022 LDK!
3 3 s 3 2:06.10 SĘK Kamila UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/4137/22 2022 LDK!
4 4 s 3 2:06.24 GŁOWACZ Nikola UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9377/21 2022 LDK!
5 5 s 3 2:06.31 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2022
6 6 s 3 2:07.71 GÓRA Lena UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/7934/21 2022 LDK!
7 7 s 3 2:10.36 KNAP Judyta KS Limanowa Forrest 2011 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2647/22 2022 LDK!
8 8 s 3 2:11.76 RABA Emilia ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4842/21 2022 LDK!
9 9 s 3 2:12.42 KARLAK Paulina SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/2650/22 2022
10 10 s 3 2:16.32 POLASZEK Milena ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5958/21 2022 LDK!
11 11 s 3 2:21.72 CHODUR Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2011 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3208/22 2022 LDK!
12 12 s 3 2:29.73 FILAR Lilianna UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/4149/22 2022 LDK!
1 1 s 4 1:47.87 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ZIĘBA Jakub Z/6454/21 2022 LDK!
2 2 s 4 1:49.43 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 2008 U16 MA V KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2584/18 2022 BEZ
3 3 s 4 1:50.83 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
4 4 s 4 1:53.79 SZOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/3426/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 4 1:56.73 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
6 6 s 4 2:02.13 KRAWCZYK Maria KS Olkusz 2008 U16 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4103/19 2022
7 7 s 4 2:02.69 GUMULSKA Magdalena Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/13860/21 2022
8 8 s 4 2:03.65 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/3994/20 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:15.46 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL IV GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
2 2 s 1 3:18.96 WALENDOWSKA Klaudia MOSM Tychy 2008 U16 SL IV GAWLINA Józef Z/13161/21 2022
3 3 s 1 3:29.54 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:33.29 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:37.23 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:50.52 STECZEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2007 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8223/21 2022
2000 m K
1 1 s 1 7:19.41 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 7:26.17 OPIELA Katarzyna KS Limanowa Forrest 2007 U16 MA IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/1974/20 2022 LDK!
  s 1 DNF CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.33 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.4 II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
2 2 s 1 12.69 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.4 III FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 13.29 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.4 IV GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
4 5 s 1 13.37 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.4 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
5 6 s 1 14.16 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -0.4 V SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2022 LDK!
6 7 s 1 14.22 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.4 V WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
7 8 s 1 14.40 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.4 V DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2022 LDK!
1 3 s 2 12.78 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.5 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
2 9 s 2 14.57 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.5 V SKOCZEŃ Marcin Z/3498/19 2022 LDK!
3 10 s 2 15.08 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -0.5 -- SKOCZEŃ Marcin Z/0820/21 2022 LDK!
4 11 s 2 15.49 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -0.5 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9167/21 2022 LDK!
5 12 s 2 16.36 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022
6 13 s 2 16.72 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -0.5 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2022 BEZ LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 15.22 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +0.3 -- SKOCZEŃ Marcin Z/0822/21 2022 LDK!
2 2 s 1 15.35 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA +0.3 -- SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2022
3 3 s 1 15.81 PISZ Maja ULKS Lipinki 2009 U14 MA +0.3 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2677/22 2022 LDK!
4 4 s 1 16.05 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +0.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
5 5 s 1 18.38 KOBLAŃSKA Hanna SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.3 -- GUJA Marta Z/1858/22 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 46.14 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
2 2 s 1 46.58 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
3 3 s 1 49.96 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
4 4 s 1 51.42 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
5 5 s 1 51.98 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2022 LDK!
6 6 s 1 64.72 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3613/20 2022 LDK!
4x200 m MIX
1 1 s 1 1:40.49 MŁYNARCZYK Wojciech
GAWIN Karolina
ŁAKOMY Jan
DRAGOW Patrycja
WKS Wawel Kraków 2007
2007
2007
2008
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/1763/22
Z/1273/22
Z/3144/20
Z/0282/22
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 1:48.65 STAWIARZ Jan
LALEWICZ Nina
KĘDZIOR Kacper
ORŁOWSKA Nina
WKS Wawel Kraków 2007
2008
2008
2008
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/3141/20
Z/3142/20
Z/5497/19
Z/2037/22
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 1:48.97 WOJDA Kajetan
PACZEŚNIAK Sonia
PŁASZEWSKI Bartosz
STARZYCKA Maja
SAS AZS AWF Kraków 2008
2008
2007
2007
U16 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/2036/22
Z/3997/20
Z/3996/20
Z/13945/21
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 1:49.15 ROSSA Antoni
DIAKUN Kateryna
WOŁOWIEC Grzegorz
KLĘK Julia
SKS Kusy Kraków 2007
2008
2008
2008
U16 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
FRĄCZYK Bogusława
MUNIAK Michał
FRĄCZYK Bogusława
Z/4716/18
Z/5494/19
Z/4723/18
Z/0876/19
2022
2022
2022
2022
BEZ

BEZ
BEZ
5 5 s 1 1:52.30 PTASZEK Leon
ZAJĄC Kamila
GRABARZ Hubert
BRYDNIAK Iga
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007
2007
2007
2008
U16 MLP -- ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
Z/3873/19
Z/3062/18
Z/2628/20
Z/2629/20
2022
2022
2022
2022

BEZ


6 6 s 1 1:57.71 KORZENIOWSKI Maksymilian
DĄBROWSKA Łucja
SZCZEKLIK Antoni
FLUDER Zofia
WKS Wawel Kraków 2009
2007
2008
2008
U16 MLP -- GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
Z/2911/21
Z/4998/21
Z/2748/20
Z/2749/20
2022
2022
2022
2022




7 7 s 1 2:04.71 SZUMOWICZ Krzysztof
BARAN Paula
TROJANOWSKI Adam
FLORKA Małgorzata
KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008
2007
2008
2008
U16 MLP -- SZELĄG Marzena
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
Z/1948/22
Z/9162/21
Z/9171/21
Z/9167/21
2022
2022
2022
2022

BEZ
BEZ

1 1 s 2 1:53.91 CZECH Tymon
GAŁKA Roksana
STASZEK Igor
DUTKA-WOŁOCH Nicola
WKS Wawel Kraków 2010
2011
2009
2011
U14 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/10922/21
Z/3797/22
Z/5496/19
Z/0186/22
2022
2022
2022
2022




2 2 s 2 1:54.25 KUCHTA Filip
KUMOROWSKA Kamila
KUMOROWSKI Szymon
KOBLAŃSKA Hanna
SAS AZS AWF Kraków 2009
2010
2009
2009
U14 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/2876/21
Z/12838/21
Z/3958/20
Z/1858/22
2022
2022
2022
2022




3 4 s 2 2:00.44 SZCZUREK Mateusz
WÓJCIK Nina
PULCHNY Mateusz
ZAJĄC Daria
TS Wieliczanka Wieliczka 2009
2009
2010
2010
U14 MLP -- WÓJCIK Teodor
SKOCZEŃ Marcin
SKOCZEŃ Marcin
DOBAJ Szymon
Z/2877/22
Z/0822/21
Z/13850/21
Z/3167/20
2022
2022
2022
2022




4 7 s 2 2:04.32 MŁOTKIEWICZ Hubert
KĄDZIELAWA Natalia
STROJNY Jan
PIERZCHAŁA Natalia
KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009
2010
2009
2010
U14 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
Z/13962/21
Z/11621/21
Z/9170/21
Z/11623/21
2022
2022
2022
2022




5 8 s 2 2:05.29 SIEJKA Bartłomiej
MAJOS Julia
DOLEZY Kuba
SMOŁUCH Inez
KS Olkusz 2010
2009
2010
2009
U14 MLP -- JAŁOWIEC Ryszard
JAŁOWIEC Ryszard
JAŁOWIEC Ryszard
JAŁOWIEC Ryszard
Z/12070/21
Z/13548/21
Z/12073/21
Z/3459/20
2022
2022
2022
2022




6 11 s 2 2:10.55 SŁOŃSKI Mikołaj
WOJCIECHOWSKA Milena
ZAJĄC Samuel
PONICKA Amelia
UKS Romer Rabka-Zdrój 2010
2009
2009
2010
U14 MLP -- PERUCKA Kamila
PERUCKA Kamila
PERUCKA Kamila
PERUCKA Kamila
Z/9385/21
Z/9387/21
Z/9390/21
Z/13843/21
2022
2022
2022
2022




7 12 s 2 2:15.07 DZIEDZIC Ksawery
RUSIN Natalia
TRZECIAK Ryszard
BASIURA Sabina
SKL Sucha Beskidzka 2010
2010
2010
2010
U14 MLP -- WITKOWSKI Marek
WITKOWSKI Marek
WITKOWSKI Marek
WITKOWSKI Marek
Z/13833/21
Z/8221/21
Z/3679/22
Z/12378/21
2022
2022
2022
2022




8 15 s 2 2:30.15 KANIA Justyna
ZIĘBA Aleksandra
WICHER Paweł
ZAKHARCHENKO Polina
Kraków Athletics Team 2010
2010
2011
2009
U14 MLP -- MĘDRECKA Małgorzata
SOBCZYK Bogumiła
MĘDRECKA Małgorzata
MĘDRECKA Małgorzata
Z/2734/21
Z/3474/21
Z/4242/22
Z/14815/21
2022
2022
2022
2022




1 3 s 3 1:54.59 MARZEC Maja
KŁYŚ Anna
WOJDOWSKI Marek
JANKOWSKI Michał
TS Wieliczanka Wieliczka 2009
2010
2009
2009
U14 MLP -- GIZA Karolina
GIZA Karolina
GIZA Karolina
GIZA Karolina
Z/3448/21
Z/13811/21
Z/3449/21
Z/3464/20
2022
2022
2022
2022




2 5 s 3 2:01.38 NYIREGYHAZKI Niko
SULIŃSKA Maria
ROZPĘDZIK Mateusz
SZMYT Michalina
WKS Wawel Kraków 2009
2010
2009
2009
U14 MLP -- GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
Z/4999/21
Z/5001/21
Z/2914/21
Z/2916/21
2022
2022
2022
2022




3 6 s 3 2:03.75 GALUBA Martyna
SZCZERBA Adam
GONDOR Aleksandra
ZAJĄC Aleksander
UKS Lider Siercza 2010
2010
2010
2011
U14 MLP -- KAMIŃSKA Joanna
KAMIŃSKA Joanna
SKOCZEŃ Marcin
DOBAJ Szymon
Z/3210/20
Z/7933/21
Z/1733/21
Z/3482/21
2022
2022
2022
2022




4 9 s 3 2:08.60 BUGAJ Michał
ROŻEK Maria
SZYMCZYK Michał
MUSIAŁ Maria
WKS Wawel Kraków 2010
2009
2010
2009
U14 MLP -- GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
Z/2903/21
Z/13656/21
Z/4067/22
Z/2912/21
2022
2022
2022
2022




5 10 s 3 2:10.30 ANDRZEJCZYK Kalina
BRÓG Michał
TALAGA Julia
SIEJKA Bartłomiej
KS Olkusz 2011
2010
2010
2010
U14 MLP -- JAŁOWIEC Ryszard
JAŁOWIEC Ryszard
JAŁOWIEC Ryszard
JAŁOWIEC Ryszard
Z/4833/19
Z/4832/19
Z/12069/21
Z/12070/21
2022
2022
2022
2022




6 13 s 3 2:17.54 KOWALSKI Kornel
KOZIŃSKI Paweł
SZCZEPAŃSKA Wiktoria
POCHROŃ Julia
KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010
2010
2009
2010
U14 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
SZELĄG Marzena
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
Z/11622/21
Z/10083/21
Z/12151/21
Z/11619/21
2022
2022
2022
2022




7 14 s 3 2:20.74 FERDEK Mateusz
ZABAWA Eliza
MIKOŁAJEK Paweł
GŁOWACZ Anna
SKL Sucha Beskidzka 2010
2010
2010
2010
U14 MLP -- WITKOWSKI Marek
WITKOWSKI Marek
WITKOWSKI Marek
WITKOWSKI Marek
Z/9948/21
Z/13834/21
Z/12839/21
Z/8216/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.40 WOJCIECHOWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA V PERUCKA Kamila Z/9387/21 2022 LDK!
2 f 1 1.35 GONDOR Aleksandra UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/1733/21 2022 LDK!
3 f 1 1.30 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/0822/21 2022 LDK!
4 f 1 1.25 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022
5 f 1 1.25 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2022
6 f 1 1.25 DZIKI Wiktoria UKS Kobylanka 2009 U14 MA -- B.D. Z/8882/21 2022
7 f 1 1.20 WÓJCICKA Sandra ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA -- B.D. Z/13944/21 2022
7 f 1 1.20 BABIŚ Gabriela ULKS Lipinki 2010 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13849/21 2022 LDK!
9 f 1 1.20 PAWŁOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2508/21 2022 LDK!
10 f 1 1.20 KUSIA Kamila SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3967/20 2022
11 f 1 1.15 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2022
1 f 2 1.40 GONDOR Emilia UKS Lider Siercza 2007 U16 MA V SKOCZEŃ Marcin Z/1732/21 2022 LDK!
2 f 2 1.35 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022
3 f 2 1.20 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/9372/21 2022
1 f 3 1.15 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U12 MA -- PATER Agnieszka Z/9501/21 2022 LDK!
2 f 3 1.10 WOŹNIAK Karolina ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4844/21 2022 LDK!
3 f 3 1.05 RABA Emilia ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4842/21 2022 LDK!
4 f 3 1.00 KOZIOŁ Karolina ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4139/22 2022
W dal K
1 f 1 5.23 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.2 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
2 f 1 4.88 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.1 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2022 74
3 f 1 4.83 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA 0.0 IV SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
4 f 1 4.66 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.2 V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
5 f 1 4.62 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA 0.0 V DMP U20 PERUCKA Kamila Z/9381/21 2022 LDK! 65
6 f 1 4.55 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.2 V BIELA Monika Z/3860/19 2022 LDK!
7 f 1 4.57 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.2 V DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2022 LDK!
8 f 1 4.45 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA 0.0 -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
9 f 1 4.42 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022
10 f 1 4.30 SKORACZEWSKA Zofia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1840/18 2022 BEZ LDK!
11 f 1 4.29 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/9372/21 2022
12 f 1 4.18 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +0.1 -- DMP U20 SIERKA Ewa Z/2621/19 2022 LDK! 51
13 f 1 4.18 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022
14 f 1 4.08 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
15 f 1 3.97 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2022 LDK!
16 f 1 3.93 KOŁODZIEJCZYK Dorota TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +1.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/4070/22 2022 LDK!
17 f 1 3.70 MORAWSKA Matylda Kraków Athletics Team 2008 U16 MA +0.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3959/20 2022
18 f 1 2.92 HAZIK Julia Kraków Athletics Team 2008 U16 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/11773/21 2022
  f 1 NM DIENNET Ephisine Kraków Athletics Team 2008 U16 MA 0.0 -- SOBCZYK Grzegorz Z/13987/21 2022
W dal strefa K
1 f 1 4.32 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2022 LDK!
2 f 1 4.05 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/1782/22 2022
3 f 1 4.04 MILEWSKA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/13809/21 2022 LDK!
4 f 1 3.98 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2022
5 f 1 3.93 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13667/21 2022 LDK!
6 f 1 3.92 WIŚNIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1888/22 2022
7 f 1 3.70 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
8 f 1 3.56 KARLAK Paulina SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/2650/22 2022
9 f 1 3.55 PIĄTEK Lena MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1556/22 2022
10 f 1 3.54 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13671/21 2022
11 f 1 3.50 WANAT Roksana MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1559/22 2022
12 f 1 3.49 MACHNIK Lena TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2876/22 2022
13 f 1 3.48 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2022
14 f 1 3.45 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/2188/21 2022 LDK!
15 f 1 3.39 KOBLAŃSKA Aleksandra SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/1859/22 2022 LDK!
16 f 1 3.39 BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2883/22 2022
17 f 1 3.26 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13662/21 2022
18 f 1 3.06 SZUMIEC Nadia SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/1939/22 2022 LDK!
19 f 1 3.05 KUŚ Kamila SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/3796/22 2022
20 f 1 2.92 NIEZABITOWSKA Wiktoria UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/13842/21 2022 LDK!
21 f 1 2.80 STACH Izabela WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U12 MA 0.0 -- ZAGRODZKI Marcin Z/4494/22 2022 LDK!
22 f 1 2.70 STACHOWICZ Natalia MUKS ILKUS Olkusz 2011 U12 MA 0.0 -- BORAWSKI Krzysztof Z/8971/21 2022
23 f 1 2.50 MERTA Emilia ULKS Bielgim Bielany 2012 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/4231/22 2022
24 f 1 2.35 BIGAJ Urszula Kraków Athletics Team 2012 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/7219/21 2022
1 f 2 4.85 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
2 f 2 4.40 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2022
3 f 2 4.35 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
4 f 2 4.32 LAMPA Karolina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U14 MA 0.0 -- KUBICZ Wojciech Z/3197/22 2022
5 f 2 4.29 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
6 f 2 4.19 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2022 LDK!
7 f 2 4.16 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2022
8 f 2 4.14 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4466/18 2022 BEZ
9 f 2 4.10 JUNG Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/9378/21 2022 LDK!
10 f 2 4.05 KUNSTMAN Amelia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/4217/22 2022
11 f 2 4.02 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
12 f 2 4.01 PONICKA Amelia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/13843/21 2022 LDK!
13 f 2 4.01 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022
14 f 2 4.00 GWOREK Agata MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1551/22 2022
15 f 2 3.95 KANIA Justyna Kraków Athletics Team 2010 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2734/21 2022
16 f 2 3.94 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2022 LDK!
17 f 2 3.91 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
18 f 2 3.89 PODBIELSKA Karolina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3965/20 2022
19 f 2 3.79 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2022
20 f 2 3.78 PAWŁOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2508/21 2022 LDK!
21 f 2 3.75 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2022
22 f 2 3.74 WÓJCICKA Sandra ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/13944/21 2022
23 f 2 3.72 SZYMAŃSKA Gabriela MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1558/22 2022
24 f 2 3.69 BODZIOCH Emilia MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1857/22 2022
25 f 2 3.67 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2022
26 f 2 3.62 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2022 LDK!
27 f 2 3.60 PALARCZYK Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/1479/22 2022 LDK!
28 f 2 3.58 TRZOP Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0491/22 2022 LDK!
29 f 2 3.54 WAJDZIK Izabella UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1998/21 2022 LDK!
30 f 2 3.52 RUSYN Justyna ULKS Lipinki 2010 U14 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4069/22 2022 LDK!
31 f 2 3.50 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2022 LDK!
32 f 2 3.49 SZYDŁAK Jaoanna SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2503/21 2022
33 f 2 3.36 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1997/21 2022 LDK!
34 f 2 3.33 WOLCZKO Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1993/21 2022 LDK!
35 f 2 3.25 ŻESŁAWSKA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11625/21 2022 LDK!
36 f 2 3.19 ŁABUDA Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12152/21 2022 LDK!
37 f 2 3.15 POCHROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11619/21 2022 LDK!
38 f 2 3.14 GOGOLA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11620/21 2022 LDK!
39 f 2 2.99 STACHOWICZ Julia MUKS ILKUS Olkusz 2009 U14 MA 0.0 -- BORAWSKA Barbara Z/8968/21 2022
1 f 3 3.25 SPIŻAK Kaja SAS AZS AWF Kraków 2014 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/9004/21 2022 LDK!
2 f 3 3.09 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2022
3 f 3 3.05 KOKOSZKA Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2013 U12 MA 0.0 -- ZAGRODZKI Marcin Z/3206/22 2022 LDK!
4 f 3 2.85 TATOŃ Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/1476/22 2022 LDK!
5 f 3 2.83 SKAWSKA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/1474/22 2022 LDK!
6 f 3 2.80 ZAJĄC Nicola UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/9389/21 2022 LDK!
7 f 3 2.79 SKAWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/1475/22 2022 LDK!
8 f 3 2.75 WĘGLARZ Emilia UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/1478/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.40 KAJDA Natalia KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13547/21 2022
2 f 1 8.93 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
3 f 1 8.76 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
4 f 1 7.73 TENDERA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11624/21 2022 LDK!
5 f 1 7.23 DUDEK Lena Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/5536/21 2022
6 f 1 7.22 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3963/20 2022
7 f 1 5.51 LUPA Amelia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3969/20 2022
Wieloskok K
1 f 1 10.64 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.1 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
2 f 1 10.22 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL +0.8 IV CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
3 f 1 9.97 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.3 V GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
4 f 1 9.75 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.3 V SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
5 f 1 8.92 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.4 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
6 f 1 8.76 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/3860/19 2022 LDK!
7 f 1 8.25 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +1.7 -- SIERKA Ewa Z/2621/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 8.85 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2022 LDK!
2 f 1 8.40 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
3 f 1 8.09 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
4 f 1 7.99 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
5 f 1 7.29 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2022 BEZ
6 f 1 7.27 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
7 f 1 7.07 PIETRUSZA Weronika UKS Kobylanka 2008 U16 MA -- B.D. Z/3413/20 2022
8 f 1 6.82 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/0820/21 2022 LDK!
9 f 1 6.57 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
10 f 1 6.26 DYBAŚ Aleksandra ULKS Lipinki 2007 U16 MA -- DMP U20 ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4024/20 2022 LDK! 39
11 f 1 6.09 SZOSTAK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA -- B.D. Z/3196/22 2022
Ppal (80) K
1 f 1 12.50 KOWALSKA Ewa ULKS Lipinki 2013 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5952/21 2022 LDK!
2 f 1 11.50 ŚWIERZOWSKA Łucja ULKS Lipinki 2013 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5954/21 2022 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 30.00 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13667/21 2022 LDK!
2 f 1 24.50 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2022
3 f 1 21.00 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13662/21 2022
4 f 1 19.50 SZCZEPANOWICZ Julia WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- GAJ Paulina Z/4068/22 2022
5 f 1 17.50 POLASZEK Milena ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5958/21 2022 LDK!
6 f 1 16.50 ZBOROWSKA Milena SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/1860/22 2022
7 f 1 13.00 MERTA Emilia ULKS Bielgim Bielany 2012 U12 MA -- B.D. Z/4231/22 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 22.58 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
2 f 1 20.36 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2022 LDK!
3 f 1 19.65 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
Oszczep (400) K
1 f 1 20.40 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
2 f 1 15.42 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3963/20 2022
3 f 1 11.70 LUPA Amelia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3969/20 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 36.89 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
2 f 1 35.35 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
3 f 1 25.33 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
4 f 1 21.65 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 18.23 DYBAŚ Aleksandra ULKS Lipinki 2007 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4024/20 2022 LDK!
6 f 1 13.67 SZOSTAK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA -- B.D. Z/3196/22 2022
60 m M
1 2 s 1 9.08 CHOLEWA Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA +0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12375/21 2022 LDK!
2 3 s 1 9.15 WĘGRZYN Oliwier MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA +0.8 -- ZAWADZKA Gabriela Z/11114/21 2022
3 4 s 1 9.23 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +0.8 -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
4 5 s 1 9.27 KRZYŚCIAK Robert SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA +0.8 -- GUJA Marta Z/13915/21 2022 LDK!
5 6 s 1 9.37 DŁUGOSZ Bruno SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA +0.8 -- WITKOWSKI Marek Z/8558/21 2022
6 9 s 1 9.64 TALIK Oskar MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA +0.8 -- ZAWADZKA Gabriela Z/11115/21 2022
7 12 s 1 9.86 STAWARZ Samuel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA +0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12149/21 2022 LDK!
1 7 s 2 9.53 MATUSIK Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +1.5 -- GUJA Marta Z/13802/21 2022 LDK!
2 8 s 2 9.54 KNAPIK Wiktor ULKS Lipinki 2011 U12 MA +1.5 -- WOJNA Anna Z/5955/21 2022 LDK!
3 10 s 2 9.77 SALAWA Kasjan UKS Lider Siercza 2012 U12 MA +1.5 -- KAMIŃSKA Joanna Z/13813/21 2022 LDK!
4 13 s 2 9.96 SŁOBODA Maksymilian Kraków Athletics Team 2012 U12 MA +1.5 -- SUDOŁ Magdalena Z/13912/21 2022
5 15 s 2 10.30 JĘDROCHA Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA +1.5 -- KRUPA Zdzisław Z/1906/20 2022 LDK!
6 17 s 2 10.62 WŁODARCZYK Robert SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA +1.5 -- WITKOWSKI Marek Z/12377/21 2022
1 1 s 3 9.04 KUCHARCZYK Mikołaj WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.9 -- GAJ Paulina Z/4219/22 2022
2 11 s 3 9.85 JOP Maksymilian KS Olkusz 2012 U12 MA +0.9 -- KALEMBKA Kamil Z/2817/22 2022 LDK!
3 14 s 3 10.20 BAWOŁ Karol SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA +0.9 -- WITKOWSKI Marek Z/1563/22 2022
4 16 s 3 10.44 MAJCHER Antoni Kraków Athletics Team 2012 U12 MA +0.9 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/14622/21 2022
5 18 s 3 10.75 KOKOT Aleksander CTL ORLĘTA Częstochowa 2012 U12 SL +0.9 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/14009/21 2022
1 1 s 4 9.55 MAJCHER Adam UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -0.9 -- KAMIŃSKA Joanna Z/5948/21 2022 LDK!
2 2 s 4 9.56 KOŁODZIEJ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -0.9 -- WITKOWSKI Marek Z/9953/21 2022
3 6 s 4 10.06 HYJEK Eryk SKL Sucha Beskidzka 2013 U12 MA -0.9 -- WITKOWSKI Marek Z/13832/21 2022
4 7 s 4 10.09 ZAJĄCZKOWSKI Jakub SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -0.9 -- GUJA Marta Z/4084/21 2022 LDK!
5 8 s 4 10.19 OPLUSTIL Krzysztof Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -0.9 -- SUDOŁ Magdalena Z/11342/21 2022
6 11 s 4 10.59 KRAKOWIAN Brunon CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL -0.9 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/12340/21 2022
1 4 s 5 10.00 ZIĘBIŃSKI Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL -2.8 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/14012/21 2022
2 5 s 5 10.06 FIJAŁKOWSKI Mateusz SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -2.8 -- GUJA Marta Z/5940/21 2022 LDK!
3 10 s 5 10.52 TARNAWSKI Tadeusz UKS Lider Siercza 2014 U12 MA -2.8 -- KAMIŃSKA Joanna Z/1731/21 2022 LDK!
4 12 s 5 10.76 PTAK Franciszek UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -2.8 -- KRUPA Zdzisław Z/2899/21 2022 LDK!
5 14 s 5 10.80 MROWIEC Filip SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -2.8 -- WITKOWSKI Marek Z/9955/21 2022
6 17 s 5 11.83 MYSZKA Aleksander Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2013 U12 MA -2.8 -- ZAJĄC Bartosz Z/14116/21 2022
1 3 s 6 9.62 GROMKO Dawid SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -0.2 -- GUJA Marta Z/9003/21 2022 LDK!
2 9 s 6 10.25 WĄS Michał KS Olkusz 2013 U12 MA -0.2 -- KALEMBKA Kamil Z/2612/22 2022 LDK!
3 13 s 6 10.80 TYLKOWSKI Franciszek KS Olkusz 2013 U12 MA -0.2 -- KALEMBKA Kamil Z/2611/22 2022 LDK!
4 15 s 6 11.32 ŚCIESZKA Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/9958/21 2022
5 16 s 6 11.49 KUŚ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA -0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/3795/22 2022
6 18 s 6 12.43 OPLUSTIL Bartosz Kraków Athletics Team 2016 U12 MA -0.2 -- SUDOŁ Magdalena Z/11341/21 2022
100 m M
1 1 s 1 12.43 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.4 V GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
2 2 s 1 13.13 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.4 -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
3 4 s 1 13.32 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -0.4 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2022 LDK!
4 5 s 1 13.38 NYIREGYHAZKI Niko WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.4 -- GAJ Paulina Z/4999/21 2022 LDK!
5 7 s 1 13.69 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/5155/19 2022
6 8 s 1 14.12 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.4 -- GAJ Paulina Z/2911/21 2022 LDK!
7 9 s 1 14.14 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -0.4 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2022
1 3 s 2 13.22 DOMINEK Alan SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.3 -- GUJA Marta Z/3978/20 2022 LDK!
2 14 s 2 14.75 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.3 -- MUNIAK Michał Z/4171/21 2022
3 15 s 2 14.81 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -0.3 -- ZAGRODZKI Marcin Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
4 17 s 2 14.83 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.3 -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
5 18 s 2 14.88 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA -0.3 -- PATER Agnieszka B.D. Z/5055/18 2022 LDK!
6 20 s 2 14.92 MISZKIEL Hubert TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -0.3 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2588/22 2022 LDK!
7 22 s 2 15.10 KUCHTA Filip SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.3 -- GUJA Marta Z/2876/21 2022 LDK!
1 11 s 3 14.35 WĄTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
2 16 s 3 14.82 AMBROŻKIEWICZ Maciej KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -1.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3509/20 2022
3 23 s 3 15.27 JUSZCZYK Cyprian TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -1.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2590/22 2022 LDK!
4 25 s 3 15.47 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -1.0 -- GAJ Paulina Z/2903/21 2022 LDK!
5 26 s 3 15.48 LEWANDOWSKI Filip UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -1.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2520/21 2022 LDK!
6 27 s 3 15.52 DIHTIAR Stanislav SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -1.0 -- MUNIAK Michał Z/4294/22 2022
1 6 s 4 13.65 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.9 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4840/19 2022 LDK!
2 10 s 4 14.25 MŁOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -0.9 -- WAŁASZEK Jarosław Z/13962/21 2022
3 31 s 4 16.07 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA -0.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
4 35 s 4 17.08 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -0.9 -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2022 LDK!
5 36 s 4 17.64 MIKOŁAJEK Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -0.9 -- WITKOWSKI Marek Z/12839/21 2022
1 12 s 5 14.36 KMIECIK Miłosz ULKS Lipinki 2009 U14 MA -3.1 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2678/22 2022 LDK!
2 19 s 5 14.91 KWIECIEŃ Filip WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -3.1 -- CZYŻ Radosław Z/4052/22 2022
3 21 s 5 15.04 WIŚNIOWSKI Filip SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -3.1 -- MUNIAK Michał Z/3816/21 2022
4 28 s 5 15.62 SZYMCZYK Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -3.1 -- GAJ Paulina Z/4067/22 2022
5 29 s 5 15.69 LIS Mariusz SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -3.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2117/22 2022
6 33 s 5 16.39 KWARCIAK Miłosz UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -3.1 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2187/21 2022 LDK!
7 34 s 5 16.77 DURAŁ Damian ULKS Lipinki 2010 U14 MA -3.1 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13876/21 2022 LDK!
1 13 s 6 14.65 WENC Kamil ULKS Lipinki 2010 U14 MA -2.9 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4046/20 2022 LDK!
2 24 s 6 15.29 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -2.9 -- KAMIŃSKA Joanna Z/7933/21 2022 LDK!
3 30 s 6 16.00 KOWALSKI Kornel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -2.9 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11622/21 2022 LDK!
4 32 s 6 16.20 DZIEDZIC Ksawery SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -2.9 -- WITKOWSKI Marek Z/13833/21 2022
5 37 s 6 18.93 MOLLICA Davide Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -2.9 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/13857/21 2022
1 1 s 7 11.59 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.7 III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
2 2 s 7 12.00 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.7 IV DMP U20 GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK! 88
3 3 s 7 12.09 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.7 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 7 12.40 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.7 V CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
5 7 s 7 12.99 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.7 -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
6 8 s 7 13.01 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.7 -- MUNIAK Michał Z/4723/18 2022 BEZ LDK!
7 12 s 7 13.32 DRZYZGIEWICZ Dariusz LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -0.7 -- BULKIEWICZ Jan Z/14544/21 2022
1 9 s 8 13.09 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA -0.7 -- B.D. Z/13339/21 2022
2 10 s 8 13.25 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.7 -- GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
3 13 s 8 14.04 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.7 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4465/18 2022 BEZ
4 14 s 8 14.38 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.7 -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
5 15 s 8 14.40 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -0.7 -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
6 17 s 8 14.74 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
1 5 s 9 12.49 WOJDA Kajetan SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.6 V GUJA Marta Z/2036/22 2022 LDK!
2 6 s 9 12.76 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/13929/21 2022 LDK!
3 11 s 9 13.25 ŚWIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2404/22 2022
4 16 s 9 14.59 MLECZKO Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -0.6 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2589/22 2022 LDK!
5 18 s 9 16.34 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -0.6 -- SZELĄG Marzena Z/1948/22 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 49.95 MAJCHER Adam UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/5948/21 2022 LDK!
2 2 s 1 61.07 OPLUSTIL Krzysztof Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/11342/21 2022
3 3 s 1 61.47 BALCER Adam SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9951/21 2022
4 6 s 1 64.54 PAW Alan ULKS Bielgim Bielany 2013 U12 MA -- B.D. Z/4232/22 2022
5 7 s 1 65.31 PTAK Franciszek UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2899/21 2022 LDK!
6 9 s 1 70.23 SŁOŃSKI Mateusz UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9384/21 2022 LDK!
1 4 s 2 61.65 MROWIEC Filip SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9955/21 2022
2 5 s 2 62.23 TROJANOWSKI Piotr KS Limanowa Forrest 2013 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/7925/21 2022 LDK!
3 8 s 2 67.02 BRYZEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 2014 U12 MA -- B.D. Z/4234/22 2022
4 10 s 2 80.99 ŻMUDKA Antoni ULKS Bielgim Bielany 2013 U12 MA -- B.D. Z/4236/22 2022
1 1 s 3 41.06 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
2 2 s 3 41.89 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA V GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
3 4 s 3 46.21 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
4 5 s 3 46.43 SZCZUREK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2877/22 2022
5 8 s 3 48.16 SIEJKA Bartłomiej KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12070/21 2022
6 9 s 3 48.40 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2022
7 10 s 3 48.55 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/7933/21 2022 LDK!
1 3 s 4 46.10 MŁOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13962/21 2022
2 7 s 4 48.07 FIJAŁKOWSKI Michał SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/2494/21 2022 LDK!
3 11 s 4 49.81 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2909/21 2022 LDK!
4 12 s 4 50.25 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2903/21 2022 LDK!
5 21 s 4 58.49 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
1 13 s 5 50.26 ZĄBCZYK Paweł SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/3038/21 2022 LDK!
2 16 s 5 53.84 KOWALSKI Kornel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11622/21 2022 LDK!
3 18 s 5 55.56 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2022 LDK!
4 19 s 5 56.21 DURAŁ Damian ULKS Lipinki 2010 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13876/21 2022 LDK!
5 20 s 5 57.14 LEŚNIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/4994/21 2022 LDK!
1 6 s 6 47.05 KWIECIEŃ Filip WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/4052/22 2022
2 14 s 6 50.46 SOBCZYK Patryk KS ADEA Team Gliwice 2009 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3005/22 2022
3 15 s 6 52.67 TRZECIAK Ryszard SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/3679/22 2022
4 17 s 6 54.30 CZŁOWIEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 2009 U14 MA -- B.D. Z/13854/21 2022
5 22 s 6 61.43 DZIUBEK Ratryk ULKS Bielgim Bielany 2009 U14 MA -- B.D. Z/4230/22 2022
6 23 s 6 70.87 FRĄCKIEWICZ Miłosz UKS Kusy Bukowno 2010 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3026/22 2022
1 2 s 7 51.61 CHOLEWA Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12375/21 2022 LDK!
2 5 s 7 55.40 STAWARZ Samuel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12149/21 2022 LDK!
3 6 s 7 56.53 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2022 LDK!
4 7 s 7 57.15 GRYBOŚ Adam UKS Lider Siercza 2012 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/10917/21 2022 LDK!
5 8 s 7 59.08 SŁOBODA Maksymilian Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/13912/21 2022
6 9 s 7 60.26 JĘDROCHA Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1906/20 2022 LDK!
7 10 s 7 62.35 BRYZEK Stanisław ULKS Bielgim Bielany 2012 U12 MA -- B.D. Z/4233/22 2022
8 15 s 7 70.10 SYSAK Igor ULKS Bielgim Bielany 2012 U12 MA -- B.D. Z/4237/22 2022
1 1 s 8 48.71 ANDRZEJAK Sebastian TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA -- GIZA Karolina Z/4241/22 2022
2 3 s 8 51.84 KUCHARCZYK Mikołaj WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- GAJ Paulina Z/4219/22 2022
3 4 s 8 54.79 KOZIEŁ Krzysztof ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -- B.D. Z/4235/22 2022
4 11 s 8 65.05 GONDEK Damian ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4836/21 2022 LDK!
5 12 s 8 66.51 SYSAK Wiktor ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -- B.D. Z/4238/22 2022
6 13 s 8 67.53 WŁODARCZYK Robert SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12377/21 2022
7 14 s 8 69.77 DRONSZCZYK Zbigniew UKS Lider Siercza 2012 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3483/21 2022 LDK!
8 16 s 8 75.85 AMROZI Maksymilian ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -- B.D. Z/4229/22 2022
1 1 s 9 36.92 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
2 2 s 9 38.59 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
3 3 s 9 39.36 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
4 7 s 9 43.54 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
5 8 s 9 45.52 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
6 9 s 9 46.10 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
7 12 s 9 47.43 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
1 4 s 10 39.59 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL IV DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
2 5 s 10 40.52 STEFAŃSKI Maks KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/1535/22 2022
3 6 s 10 42.49 WOJDA Kajetan SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V GUJA Marta Z/2036/22 2022 LDK!
4 10 s 10 46.76 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/4465/18 2022 BEZ
5 11 s 10 47.32 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:44.23 ZAJĄC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9390/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:45.23 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2444/19 2022
3 3 s 1 1:45.58 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2022
4 4 s 1 1:47.94 PULCHNY Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/13850/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:48.79 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:49.24 CEBULA Franciszek UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/7935/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:49.60 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3449/21 2022
8 8 s 1 1:49.87 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2022 LDK!
9 9 s 1 1:51.18 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3212/20 2022
10 10 s 1 1:52.78 ŚWIĄTEK Filip ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2675/22 2022 LDK!
1 11 s 2 1:53.81 SZYMCZYK Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/4067/22 2022
2 12 s 2 1:55.14 BRÓG Michał KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4832/19 2022
3 13 s 2 1:55.57 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1975/20 2022 LDK!
4 14 s 2 1:55.70 DOLEZY Kuba KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12073/21 2022
5 15 s 2 1:55.93 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4096/19 2022 LDK!
6 16 s 2 2:02.82 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2022
7 17 s 2 2:04.60 DRONSZCZYK Stanisław UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3487/21 2022 LDK!
8 18 s 2 2:06.17 KRZYWORĄCZKA Tomasz Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2010 U14 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13746/21 2022
9 19 s 2 2:12.35 SŁOŃSKI Mikołaj UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9385/21 2022 LDK!
10 20 s 2 2:12.61 KOZIŃSKI Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- SZELĄG Marzena Z/10083/21 2022 LDK!
1 s 3 1:53.23 ZAJĄC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2022 LDK!
2 s 3 2:09.56 ŁUKASZYK Mateusz ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4839/21 2022 LDK!
3 s 3 2:14.97 KORDAS Błażej Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/13856/21 2022
4 s 3 2:19.47 HURKAŁA Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2012 U12 MA -- KUBICZ Wojciech Z/11344/21 2022
5 s 3 2:34.89 WICHER Paweł Kraków Athletics Team 2011 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/4242/22 2022
1 1 s 4 1:35.27 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/5754/21 2022 LDK!
2 2 s 4 1:36.03 ADWENT Bartłomiej MLUKS Tarnów 2007 U16 MA V JASICZ Ryszard Z/4135/22 2022 LDK!
3 3 s 4 1:39.59 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin # Z/3873/19 2022 LDK!
4 4 s 4 1:40.91 KUBLA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2880/22 2022
5 5 s 4 1:41.42 KRAIEVSKYI Andrii MLUKS Tarnów 2008 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/3194/22 2022
6 6 s 4 1:42.70 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 2007 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2307/19 2022
7 7 s 4 1:49.04 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
8 8 s 4 1:50.23 WIECZOREK Bartłomiej ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2676/22 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:51.16 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:53.12 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
3 3 s 1 3:16.35 ŁAPCZYŃSKI Kuba SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/2126/22 2022 LDK!
4 4 s 1 3:18.37 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9171/21 2022 BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.93 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.3 V CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
2 2 s 1 18.38 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.3 V GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
3 3 s 1 24.17 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U16 MA -1.3 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2022 BEZ LDK!
100 m pł M
1 1 s 1 16.58 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -2.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
2 2 s 1 20.79 ŚWIĄTEK Filip ULKS Lipinki 2009 U14 MA -2.6 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2675/22 2022 LDK!
3 3 s 1 20.96 WENC Kamil ULKS Lipinki 2010 U14 MA -2.6 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4046/20 2022 LDK!
4 4 s 1 21.51 PATRZYK Arkadiusz ULKS Lipinki 2009 U14 MA -2.6 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13879/21 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.76 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
2 2 s 1 43.04 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
3 3 s 1 43.98 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
4 4 s 1 49.62 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 53.23 TASAK Piotr SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3808/20 2022
6 6 s 1 53.99 WIECZOREK Bartłomiej ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2676/22 2022 LDK!
7 7 s 1 59.03 JAROSZ Nataniel LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3137/22 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.50 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/5155/19 2022
2 f 1 1.45 KMIECIK Miłosz ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2678/22 2022 LDK!
3 f 1 1.45 NYIREGYHAZKI Niko WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/4999/21 2022 LDK!
4 f 1 1.40 PATRZYK Arkadiusz ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13879/21 2022 LDK!
4 f 1 1.40 KORGUL Bruno SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/3982/20 2022
6 f 1 1.35 WIŚNIOWSKI Filip SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3816/21 2022
7 f 1 1.30 ZAJĄC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9390/21 2022 LDK!
7 f 1 1.30 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2022
9 f 1 1.30 FORMA Maciej SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/3981/20 2022
10 f 1 1.25 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA -- PATER Agnieszka B.D. Z/5055/18 2022 LDK!
11 f 1 1.20 ROSSA Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3815/21 2022
1 f 2 1.45 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- DMP U20 ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2022 BEZ LDK! 53
2 f 2 1.40 PABIS Szymon ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13878/21 2022 LDK!
3 f 2 1.35 MLECZKO Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/2589/22 2022 LDK!
1 f 3 1.30 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
2 f 3 1.25 DOHNALIK Kacper SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13973/21 2022 LDK!
3 f 3 1.25 KORONA Wiktor ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5956/21 2022 LDK!
4 f 3 1.20 ŁUKASZYK Mateusz ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4839/21 2022 LDK!
5 f 3 1.15 KACZMAREK Oskar SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13801/21 2022 LDK!
6 f 3 1.15 KOZIEŁ Krzysztof ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -- B.D. Z/4235/22 2022
7 f 3 1.10 GONDEK Damian ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4836/21 2022 LDK!
8 f 3 1.05 SYSAK Wiktor ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -- B.D. Z/4238/22 2022
W dal M
1 f 1 5.97 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +0.1 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
2 f 1 5.60 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -0.1 V BIELA Monika Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 5.46 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
4 f 1 5.15 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.2 -- DMP DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/13929/21 2022 LDK! 7 57
5 f 1 5.14 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA +0.1 -- B.D. Z/13339/21 2022
6 f 1 4.49 ŚWIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2404/22 2022
7 f 1 4.26 DRZYZGIEWICZ Dariusz LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -0.2 -- BULKIEWICZ Jan Z/14544/21 2022
8 f 1 3.51 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -0.2 -- SZELĄG Marzena Z/1948/22 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.26 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
2 f 1 4.15 DOHNALIK Kacper SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13973/21 2022 LDK!
3 f 1 4.11 WĘGRZYN Oliwier MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/11114/21 2022
4 f 1 4.04 KOZIEŁ Krzysztof ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/4235/22 2022
5 f 1 4.00 KRZYŚCIAK Robert SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13915/21 2022 LDK!
6 f 1 3.80 DŁUGOSZ Bruno SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8558/21 2022
7 f 1 3.76 KORONA Wiktor ULKS Lipinki 2011 U12 MA 0.0 -- WOJNA Anna Z/5956/21 2022 LDK!
8 f 1 3.68 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
9 f 1 3.62 MATUSIK Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13802/21 2022 LDK!
10 f 1 3.61 TALIK Oskar MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/11115/21 2022
11 f 1 3.60 SALAWA Kasjan UKS Lider Siercza 2012 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/13813/21 2022 LDK!
12 f 1 3.60 GRYBOŚ Adam UKS Lider Siercza 2012 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/10917/21 2022 LDK!
13 f 1 3.54 STANISZ Tomasz KS Limanowa Forrest 2012 U12 MA 0.0 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2646/22 2022 LDK!
14 f 1 3.36 KOKOT Aleksander CTL ORLĘTA Częstochowa 2012 U12 SL 0.0 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/14009/21 2022
15 f 1 3.24 BAWOŁ Karol SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/1563/22 2022
16 f 1 3.13 BRYZEK Stanisław ULKS Bielgim Bielany 2012 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/4233/22 2022
17 f 1 2.86 MAJCHER Antoni Kraków Athletics Team 2012 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/14622/21 2022
1 f 2 5.22 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
2 f 2 5.12 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2022 LDK!
3 f 2 5.07 DOMINEK Alan SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3978/20 2022 LDK!
4 f 2 4.83 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/5155/19 2022
5 f 2 4.79 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4840/19 2022 LDK!
6 f 2 4.70 KORGUL Bruno SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3982/20 2022
7 f 2 4.47 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/2911/21 2022 LDK!
8 f 2 4.47 DIHTIAR Stanislav SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/4294/22 2022
9 f 2 4.36 AMBROŻKIEWICZ Maciej KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3509/20 2022
10 f 2 4.29 WĄTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
11 f 2 4.27 MISZKIEL Hubert TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2588/22 2022 LDK!
12 f 2 4.21 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/4171/21 2022
13 f 2 4.16 LEWANDOWSKI Filip UKS Lider Siercza 2010 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2520/21 2022 LDK!
14 f 2 3.95 TRZECIAK Ryszard SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/3679/22 2022
15 f 2 3.84 JUSZCZYK Cyprian TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2590/22 2022 LDK!
16 f 2 3.83 ROSSA Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3815/21 2022
17 f 2 3.83 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2022
18 f 2 3.81 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA 0.0 -- PATER Agnieszka B.D. Z/5055/18 2022 LDK!
19 f 2 3.78 KOZIŃSKI Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/10083/21 2022 LDK!
20 f 2 3.66 DZIEDZIC Ksawery SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/13833/21 2022
21 f 2 3.09 KOPACZ Filip SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3814/21 2022
22 f 2 3.09 BALAWEJDER Sebastian SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3803/21 2022
1 f 3 3.51 KOŁODZIEJ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9953/21 2022
2 f 3 3.48 GROMKO Dawid SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/9003/21 2022 LDK!
3 f 3 3.43 FIJAŁKOWSKI Mateusz SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5940/21 2022 LDK!
4 f 3 3.39 ZAJĄCZKOWSKI Jakub SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/4084/21 2022 LDK!
5 f 3 3.26 ZIĘBIŃSKI Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL 0.0 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/14012/21 2022
6 f 3 3.23 KRAKOWIAN Brunon CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL 0.0 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/12340/21 2022
7 f 3 2.84 TARNAWSKI Tadeusz UKS Lider Siercza 2014 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/1731/21 2022 LDK!
8 f 3 2.69 BRYZEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 2014 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/4234/22 2022
9 f 3 2.67 HYJEK Eryk SKL Sucha Beskidzka 2013 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/13832/21 2022
10 f 3 2.55 KUŚ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/3795/22 2022
Wieloskok M
1 f 1 11.40 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL 0.0 IV BIELA Monika Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 10.18 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 10.16 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 10.82 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0315/22 2022 LDK!
2 f 1 9.55 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- B.D. Z/2763/20 2022
3 f 1 9.42 SYNOWIEC Łukasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4493/22 2022 LDK!
4 f 1 9.32 AUGUSTYN Bartosz UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/13613/21 2022
5 f 1 9.09 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4707/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 8.77 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
7 f 1 7.80 BĄK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13570/21 2022 BEZ
8 f 1 7.70 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
9 f 1 6.49 KOPEĆ Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- SZELĄG Marzena Z/10080/21 2022 LDK!
10 f 1 6.38 WIKTOR Patryk KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- SZELĄG Marzena Z/10084/21 2022 LDK!
Ppal (80) M
1 f 1 21.00 BALCER Adam SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9951/21 2022
2 f 1 19.00 PAW Alan ULKS Bielgim Bielany 2013 U12 MA -- B.D. Z/4232/22 2022
3 f 1 14.50 ŻMUDKA Antoni ULKS Bielgim Bielany 2013 U12 MA -- B.D. Z/4236/22 2022
4 f 1 14.50 BRYZEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 2014 U12 MA -- B.D. Z/4234/22 2022
Ppal (150) M
1 f 1 41.50 GAŁĘZA Kajetan SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13835/21 2022 LDK!
2 f 1 35.00 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2022 LDK!
3 f 1 34.50 KNAPIK Wiktor ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5955/21 2022 LDK!
4 f 1 30.00 KOŁAŚ Michał SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13799/21 2022 LDK!
5 f 1 28.00 AMROZI Maksymilian ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -- B.D. Z/4229/22 2022
6 f 1 25.00 BRYZEK Stanisław ULKS Bielgim Bielany 2012 U12 MA -- B.D. Z/4233/22 2022
7 f 1 20.00 DEPTA Sebastian SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13972/21 2022 LDK!
8 f 1 18.00 SYSAK Igor ULKS Bielgim Bielany 2012 U12 MA -- B.D. Z/4237/22 2022
Dysk (1) M
1 f 1 39.89 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV B.D. Z/2763/20 2022
2 f 1 26.59 FUNEK Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/0751/22 2022 LDK!
3 f 1 24.86 HANUSIAK Jakub UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5684/18 2022 LDK!
Oszczep (400) M
1 f 1 25.74 DZIUBEK Ratryk ULKS Bielgim Bielany 2009 U14 MA -- B.D. Z/4230/22 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 30.76 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
2 f 1 27.33 GĄDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13279/21 2022
3 f 1 25.50 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
4 f 1 25.13 BĄK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13570/21 2022 BEZ
5 f 1 24.05 JĄTYKA Mateusz UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2759/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 57.34681892395 sekund