Sosnowiec 02.05.2010
Mistrzostwa Polski na 10 000m
10000 m K
1 f 1 33:41.00 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 Sen SL I B.D. Z/3845/11 2017 2
2 f 1 34:24.41 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość 82 Sen LU I #
3 f 1 34:25.10 JERZYK Agnieszka KS 64-sto Leszno 88 U23 WP I BARSZOWSKI Paweł Z/2423/11 2011 M
5 f 1 34:41.18 GORTEL-MACIUK Agnieszka TS AKS Chorzów 77 Sen SL I B.D. Z/3236/11 2019 M
6 f 1 35:12.92 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek # 85 Sen KP I B.D. # Z/1932/11 2019 1
7 f 1 35:32.78 CZYŻ Katarzyna TL Pogoń Ruda Śląska 77 Sen SL I
8 f 1 36:06.38 BEHNKE Antonina UKS Barnim Goleniów # 89 U23 ZP I
9 f 1 36:12.06 KRAWCZYŃSKA Marta STS Pomerania Szczecin # 88 U23 ZP I CHABOWSKI Marcin # Z/5825/15 2017 1
10 f 1 36:14.45 KUCHARSKA Ewa TL ROW Rybnik # 81 Sen SL I B.D. # Z/5142/11 2019 BEZ
11 f 1 36:50.03 GRZESIK Ewa LKS Polkowice 82 Sen DS I B.D. Z/1665/11 2011 1
10000 m M
1 11 s 1 30:52.57 SAJEK Marcin MLUKS Mokasyn Płoty 85 Sen ZP II NADOLSKI Zbigniew Z/5167/11 2018 2
2 12 s 1 30:58.82 SZYMAŃSKI Tomasz MKS Aurum Kobud Złotoryja 86 Sen DS II B.D. B.D. , Z/3526/11 , 2019
3 15 s 1 31:27.48 JARCZOK Miłosz AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL II
4 16 s 1 31:34.92 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II #
5 17 s 1 31:42.73 SŁAWIŃSKI Damian LKS Zorza Gdynia # 87 Sen PM II WALENDZIAK Renata Z/2251/11 2019 3
6 18 s 1 31:59.84 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 Sen PD II B.D. Z/2257/11 2019 1
7 19 s 1 32:16.06 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL II GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
8 20 s 1 32:23.51 CELIŃSKI Robert AZS-AWF Warszawa 73 Masters MZ II
9 21 s 1 33:45.74 SLADEK Dominik UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III B.D. 3
10 22 s 1 33:57.19 ZIMA Paweł KKB MOSiR Krosno # 84 Sen PK III KATAN Wacław Z/3582/11 2015 BEZ
11 23 s 1 34:31.20 GAŁUSZKA Rafał MOSiR Łaziska Górne 84 Sen SL -- #
12 24 s 1 40:25.88 UCIECHOWSKI Piotr LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie # 63 Masters WP -- B.D. # Z/5174/11 2019 BEZ LDK!
2 1 s 2 28:41.90 SZYMKOWIAK Tomasz MKL Toruń # 83 Sen KP M GĘSICKI Marian # Z/2657/11 2019 1
3 2 s 2 28:46.07 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS M GAJDUS Grzegorz # Z/1684/11 2019 M
4 3 s 2 28:51.29 SMALEC Michał KS Podlasie Białystok 81 Sen PD M CHYLIŃSKI Romuald Z/5117/11 2016 3
5 4 s 2 29:18.25 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
6 5 s 2 29:18.30 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 Sen ZP I # LDK!
8 6 s 2 30:04.96 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
9 7 s 2 30:23.87 KUJAWSKI Łukasz GKS Żukowo # 88 U23 PM I B.D. Z/1513/11 2018 2
10 8 s 2 30:24.31 POCZWARDOWSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje 84 Sen ZP I
11 9 s 2 30:36.53 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
12 10 s 2 30:43.99 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4091/11 2019 2
13 13 s 2 31:02.31 FUDALEJ Marcin KKL Kielce 76 Sen SK II
15 14 s 2 31:27.35 WIŚNIEWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 77 Sen PD II B.D. Z/2837/11 2015 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.5130181312561 sekund