Słubice 08.10.2010
IX Mistrzostwa Euroregionu - Pro Europa Viadrina
60 m K
1 e 1 9.56 KASPRZAK Emilia PLKS Gwda Piła 99 U12 WP +0.4 -- #
2 e 1 9.79 SCHILLER Zuzanna PLKS Gwda Piła # 98 U14 WP +0.4 --
3 e 1 9.87 BˇKOWSKA Aleksandra UKS Olimp Duszniki # 98 U14 WP +0.4 -- #
4 e 1 10.54 BRODA Wiktoria niest. Z.Góra # 99 U12 LB +0.4 --
5 e 1 10.66 OLEJNICZAK Anna niest. Z.Góra # 99 U12 LB +0.4 --
6 e 1 12.00 KACZMAREK Zuzanna MUKS Jedynka Międzychód 98 U14 WP +0.4 --
1 e 2 8.65 SOBKOWSKA Karolina PLKS Gwda Piła 97 U14 WP +0.1 -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/1033/13 2019 BEZ
2 e 2 8.88 WYLEGAŁA Sandra PLKS Gwda Piła 97 U14 WP +0.1 -- #
3 e 2 9.18 CENKIER Paulina PLKS Gwda Piła 97 U14 WP +0.1 -- #
4 e 2 9.83 FIRLEJ Adrianna PLKS Gwda Piła # 98 U14 WP +0.1 --
5 e 2 10.15 CZAPIEWSKA Oliwia MUKS Jedynka Międzychód 98 U14 WP +0.1 --
6 e 2 10.62 KRECZMER Adrianna niest. Z.Góra # 99 U12 LB +0.1 --
1 e 3 8.69 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U14 ZP +0.6 -- NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
2 e 3 9.07 ŻEBROWSKA Karina STS Pomerania Szczecinek # 97 U14 ZP +0.6 -- #
3 e 3 9.15 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U14 ZP +0.6 -- #
4 e 3 9.22 GANCZAR Ewelina AZS-PWSZ Gorzów 97 U14 LB +0.6 --
5 e 3 9.31 SANBAK Paulina MUKS Jedynka Międzychód 97 U14 WP +0.6 --
6 e 3 10.52 GRALIKOWSKA Daria LKS Lubusz Słubice # 97 U14 LB +0.6 -- #
1 e 4 9.60 WYKOWSKA Kamila LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP +0.2 --
2 e 4 9.96 LEWANDOWSKA Karina MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP +0.2 --
4 e 4 10.15 SZUFNAROWSKA Karolina Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB +0.2 --
5 e 4 10.25 BOGUSZ Hanna niest. Z.Góra # 99 U12 LB +0.2 --
1 e 5 8.96 PISKORZ Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U14 WP +0.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek 5
2 e 5 9.44 LISKOWIAK Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U14 WP +0.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0316/13 2014 4
3 e 5 9.47 SZCZERBA Ilian MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.8 --
4 e 5 9.60 TARASZKIEWICZ Wiktoria LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP +0.8 --
5 e 5 10.23 PUPKO Wiktoria MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP +0.8 --
6 e 5 11.35 FRAS Paulina MKS Kusy Szczecin 98 U14 ZP +0.8 --
1 e 6 9.07 PISKORZ Dominika UMKS Iskra Wolsztyn 97 U14 WP +0.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek 4
2 e 6 9.69 CZAICKA Patrycja LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP +0.3 --
3 e 6 10.01 HEN Paulina Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB +0.3 --
4 e 6 10.30 POLICIŃSKA Paula MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP +0.3 --
5 e 6 10.99 KOCHINKE Justyna niest. Z.Góra # 99 U12 LB +0.3 --
1 e 7 8.94 BANASZCZYK Daria Gimnazjum 1 Słubice 97 U14 LB +0.6 --
2 e 7 8.96 RADLIŃSKA Agnieszka ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 97 U14 LB +0.6 -- SASKA Tomasz SASKA Tomasz , Z/1187/13 , 2016 4
3 e 7 9.58 ROUBINEK Wioletta Gimnazjum 1 Słubice 97 U14 LB +0.6 --
4 e 7 10.28 NOWICKA Paulina niest. Z.Góra # 98 U14 LB +0.6 --
1 f A 8.59 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U14 ZP +0.7 -- NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
2 f A 8.63 SOBKOWSKA Karolina PLKS Gwda Piła 97 U14 WP +0.7 -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/1033/13 2019 BEZ
3 f A 8.67 WYLEGAŁA Sandra PLKS Gwda Piła 97 U14 WP +0.7 -- #
4 f A 8.70 PISKORZ Dominika UMKS Iskra Wolsztyn 97 U14 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek 4
5 f A 8.89 BANASZCZYK Daria Gimnazjum 1 Słubice 97 U14 LB +0.7 --
6 f A 8.98 RADLIŃSKA Agnieszka ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 97 U14 LB +0.7 -- SASKA Tomasz SASKA Tomasz , Z/1187/13 , 2016 4
7 f A 9.02 PISKORZ Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U14 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek 5
8 f A 9.10 ŻEBROWSKA Karina STS Pomerania Szczecinek # 97 U14 ZP +0.7 -- #
100 m K
1 s 1 14.10 SCHUBERT Magdalena PLKS Gwda Piła 93 U18 WP +0.1 --
2 s 1 14.55 POKRZYWKA Agnieszka AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB +0.1 -- WALCZAK Zygmunt WO¬NIAK Agnieszka B.D. B.D. # Z/4079/11 2012 3
3 s 1 14.79 OCHWAT Katarzyna OSiR Skwierzyna 92 U20 LB +0.1 --
4 s 1 15.56 SIEMBAB Dominika ZSER Słubice 94 U18 LB +0.1 --
1 e 1 12.98 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +0.3 III SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 e 1 13.20 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP +0.3 III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
3 e 1 14.03 KUDRELEK Dajana LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +0.3 V
4 e 1 14.08 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.3 V B.D. # 3
5 e 1 14.42 JÓ¬WIAK Beata PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.3 V
6 e 1 14.46 ŻAK Anna LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +0.3 V
1 e 2 14.42 WYSOCKA Marzena MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +0.7 V #
2 e 2 14.51 SZTADILÓW Paulina LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP +0.7 -- #
3 e 2 14.57 MIERZEJEWSKA Patrycja LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +0.7 --
4 e 2 14.60 MAJŁOWSKA Aleksandra ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +0.7 -- WO¬NIAK Agnieszka WO¬NIAK Agnieszka Z/0620/12, Z/0620/12 , 2015 BEZ
5 e 2 14.69 NAPIERAŁA Aleksandra Gimnazjum 1 Zb±szynek 95 U16 LB +0.7 --
6 e 2 15.49 WI¦NIEWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB +0.7 --
1 e 3 13.65 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB +0.2 IV
2 e 3 13.76 ŁOPACIŃSKA Natalia ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB +0.2 IV
4 e 3 14.66 PŁACHTA Wiktoria Gimnazjum 1 Zb±szynek 96 U16 LB +0.2 --
5 e 3 14.87 SURMA Eliza LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +0.2 --
6 e 3 14.93 ŻYŁA Marta AZS-AWF Gorzów 97 U14 LB +0.2 -- #
7 e 3 15.25 WIELGOS Kamila Gimnazjum 2 Słubice 95 U16 LB +0.2 --
8 e 3 15.98 KRZYWAŃSKA Angelika niest. Z.Góra # 95 U16 LB +0.2 --
1 f A 13.02 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +0.7 III SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 f A 13.36 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP +0.7 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
3 f A 13.56 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB +0.7 IV
4 f A 13.92 KUDRELEK Dajana LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +0.7 V
5 f A 13.97 ŁOPACIŃSKA Natalia ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB +0.7 V
6 f A 14.09 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.7 V B.D. # 3
8 f A 14.67 WYSOCKA Marzena MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +0.7 -- #
300 m K
1 s 1 44.32 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB III
1 s 1 49.27 TRZEBIATOWSKA Justyna AZS-AWF Gorzów 97 U14 LB -- #
2 s 1 45.99 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
2 s 1 50.87 TARASZKIEWICZ Wiktoria LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP --
3 s 1 47.74 WYSOCKA Marzena MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP V #
3 s 1 51.18 JÓZEFIAK Roksana UMKS Iskra Wolsztyn 97 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0314/13 2015 BEZ
4 s 1 52.68 CZAICKA Patrycja LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP --
5 s 1 49.86 PIˇTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB -- WALCZAK Zygmunt WO¬NIAK Agnieszka B.D. # Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
5 s 1 54.42 RAKOWSKA Dominika Gimnazjum 3 Żary 97 U14 LB --
6 s 1 60.26 BOGUSZ Hanna niest. Z.Góra # 99 U12 LB --
1 s 2 47.26 PIETRUSZYŃSKA Monika PLKS Gwda Piła 98 U14 WP V
2 s 2 48.01 ŻEBROWSKA Karina STS Pomerania Szczecinek # 97 U14 ZP V #
3 s 2 49.75 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
4 s 2 49.96 STOJANOWSKA Patrycja MLKS Agros Żary 97 U14 LB --
5 s 2 52.90 WYKOWSKA Kamila LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP --
6 s 2 59.26 HEN Paulina Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB --
1 s 3 48.06 LISKOWIAK Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U14 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0316/13 2014 4
2 s 3 50.94 PISKORZ Dominika UMKS Iskra Wolsztyn 97 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek 4
3 s 3 51.80 PIETRUSZYŃSKA Patrycja MLKS Agros Żary 97 U14 LB --
4 s 3 55.22 KUDRELEK Roksana Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB --
5 s 3 55.97 ROUBINEK Wioletta Gimnazjum 1 Słubice 97 U14 LB --
6 s 3 56.22 KU¦NIERZ Natalia MLKS Agros Żary 97 U14 LB --
1 s 4 48.98 PISKORZ Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek 5
2 s 4 56.42 CZARNA Oliwia Gimnazjum 1 Słubice 97 U14 LB --
4 s 4 58.39 BEDNAREK Dominika MLKS Agros Żary 97 U14 LB --
1 s 5 48.22 GANCZAR Ewelina AZS-PWSZ Gorzów 97 U14 LB V
2 s 5 59.15 LENCZEWSKA Karolina niest. Z.Góra # 99 U12 LB --
3 s 5 66.68 SIKORSKA Patrycja niest. Z.Góra # 99 U12 LB --
4 s 5 66.78 KRECZMER Adrianna niest. Z.Góra # 99 U12 LB --
400 m K
1 s 1 65.06 BUCHHOLZ Klaudia AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB V WO¬NIAK Agnieszka 4
2 s 1 68.38 GROCHOWSKA Martyna AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -- #
600 m K
1 s 1 1:48.28 TESZBIR Klaudia AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB V
2 s 1 1:48.86 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB V
3 s 1 1:49.29 BURMISTRZAK Sara UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0528/11 2014 3
4 s 1 1:53.33 NOWICKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0539/11 2013 BEZ
5 s 1 1:56.86 PAŁUBIAK Małgorzata LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB --
6 s 1 2:00.95 PIˇTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB -- WALCZAK Zygmunt WO¬NIAK Agnieszka B.D. # Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
7 s 1 2:01.71 TOMALA Ewelina LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB -- #
8 s 1 2:05.54 GAJECKA Paulina Gimnazjum Cybinka 95 U16 LB --
800 m K
1 s 1 2:43.11 SKORUPIŃSKA Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0524/11 2014 3
2 s 1 2:51.29 POKRZYWKA Agnieszka AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -- WALCZAK Zygmunt WO¬NIAK Agnieszka B.D. B.D. # Z/4079/11 2012 3
3 s 1 3:11.62 MAŁECKA Aleksandra ZSER Słubice 93 U18 LB --
4 s 1 3:21.56 SIEMBAB Dominika ZSER Słubice 94 U18 LB --
5 s 1 3:30.16 BOJCZUK Ewelina LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB --
300 m pł K
1 s 1 54.78 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V B.D. # 3
2 s 1 57.77 KUDRELEK Dajana LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
Wzwyż K
1 1.50 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP IV
1 1.50 DZIURLA Angelika MKS Juvenia Puszczykowo # 97 U14 WP IV
1 1.60 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 94 U18 ZP III FERFET Marek B.D. GRENDA Jan # Z/4448/11 2016 2
2 1.50 GABERT Klaudia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
3 1.40 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
3 1.50 DˇBROWSKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn # 95 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3095/11 2014 3
4 1.50 FORGACZ Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB IV
5 1.40 KRZYSZTOFIK Agata MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP V
6 1.35 GRINA Patrycja Gimnazjum 1 Zb±szynek 96 U16 LB --
7 1.35 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -- B.D. # 3
8 1.30 SZTADILÓW Paulina LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP -- #
W dal K
1 4.92 WYLEGAŁA Sandra PLKS Gwda Piła 97 U14 WP 0.0 IV #
1 5.02 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB +0.5 IV SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
1 5.28 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB +0.3 III
2 4.02 MALAJKA Alicja ZSL Słubice 93 U18 LB +0.2 --
2 4.89 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +0.7 IV SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 4.91 CENKIER Paulina PLKS Gwda Piła 97 U14 WP 0.0 IV #
3 3.95 OCHWAT Katarzyna OSiR Skwierzyna 92 U20 LB +0.9 --
3 4.71 ŁĘKOWSKA Manuela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +0.8 V SASKA Tomasz Z/1358/12 BEZ
3 4.83 SOBKOWSKA Karolina PLKS Gwda Piła 97 U14 WP 0.0 IV SOBKOWSKI Przemysław # Z/1033/13 2019 BEZ
4 3.87 OPALIŃSKA Karolina ZSL Słubice 93 U18 LB +0.1 --
4 4.64 ŻAK Anna LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +0.1 V
4 4.68 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U14 ZP 0.0 V #
5 3.84 BYCKA Patrycja ZSL Słubice 93 U18 LB +0.7 --
5 4.48 GANCZAR Ewelina AZS-PWSZ Gorzów 97 U14 LB 0.0 --
5 4.62 JÓ¬WIAK Beata PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.6 V
6 3.60 GÓRKA Amelia niest. Z.Góra # 94 U18 LB +0.1 --
6 4.35 SZCZERBA Ilian MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 --
6 4.56 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB +0.7 V SASKA Tomasz # Z/2606/11 2016 BEZ
7 3.42 KĘDZIERSKA Kamila ZSL Słubice 93 U18 LB +0.5 --
7 4.33 PIETRUSZYŃSKA Monika PLKS Gwda Piła 98 U14 WP 0.0 --
7 4.45 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB +0.2 --
8 3.41 BOJCZUK Ewelina LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB +0.3 --
8 4.19 MIERZEJEWSKA Patrycja LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +0.7 --
8 4.22 SARBAK Paulina PLKS Gwda Piła 97 U14 WP 0.0 -- #
9 3.05 SZWEDEK Dominika niest. Z.Góra # 94 U18 LB +0.1 --
9 4.10 LENCZEWSKA Karolina niest. Z.Góra # 99 U12 LB 0.0 --
9 4.15 KUDRELEK Dajana LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +0.8 --
10 3.98 KRZYSZTOFIK Agata MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
10 4.07 WI¦NIEWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB +0.3 --
11 3.52 RENISZEWSKA Karolina Gimnazjum 2 Słubice 95 U16 LB +0.1 --
11 3.95 LEWANDOWSKA Karina MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
12 3.35 MUSIAŁOWSKA Oliwia Gimnazjum 1 Słubice 96 U16 LB +0.7 --
12 3.90 BˇKOWSKA Aleksandra UKS Olimp Duszniki # 98 U14 WP 0.0 -- #
13 3.19 CHROSTOWSKA Weronika Gimnazjum 1 Słubice 96 U16 LB +0.4 --
14 2.99 NOWAK Sara Gimnazjum 1 Słubice 96 U16 LB +0.7 --
14 3.72 CZARNA Oliwia Gimnazjum 1 Słubice 97 U14 LB 0.0 --
15 3.72 KUDRELEK Roksana Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB 0.0 --
16 3.72 NOWICKA Paulina niest. Z.Góra # 98 U14 LB 0.0 --
17 3.65 KASPRZAK Emilia PLKS Gwda Piła 99 U12 WP 0.0 -- #
18 3.50 PUPKO Wiktoria MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
19 3.50 CZAPIEWSKA Oliwia MUKS Jedynka Międzychód 98 U14 WP 0.0 --
20 3.47 FIRLEJ Adrianna PLKS Gwda Piła # 98 U14 WP 0.0 --
21 3.42 SCHILLER Zuzanna PLKS Gwda Piła # 98 U14 WP 0.0 --
22 3.35 OLEJNICZAK Anna niest. Z.Góra # 99 U12 LB 0.0 --
23 3.33 BRODA Wiktoria niest. Z.Góra # 99 U12 LB 0.0 --
24 3.32 POLICIŃSKA Paula MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
25 3.24 KOCHINKE Justyna niest. Z.Góra # 99 U12 LB 0.0 --
26 3.21 SIKORSKA Patrycja niest. Z.Góra # 99 U12 LB 0.0 --
27 2.82 KACZMAREK Zuzanna MUKS Jedynka Międzychód 98 U14 WP 0.0 --
28 2.72 KRECZMER Adrianna niest. Z.Góra # 99 U12 LB 0.0 --
Kula (3) K
2 10.15 BIAŁA Monika SKLA Słupsk 97 U14 PM IV
3 10.12 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB IV CZERNIK Edward # Z/1480/12 2018 1
4 10.05 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/1822/11 2018 1
5 8.86 KOBUSIŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
6 8.69 BABIAK Karolina LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
7 8.58 MROZEK Paulina LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -- B.D.
8 8.22 MARTENS Barbara Gimnazjum Cybinka 95 U16 LB --
9 7.98 DZIEDZIC Mariola LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
10 7.91 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
11 7.72 KU¦ Malwina Gimnazjum 2 Słubice 95 U16 LB --
12 7.55 MOSTOWSKA Daria niest. Z.Góra # 93 U18 LB --
13 7.34 GRALEWSKA Dominika LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
14 7.28 MISZCZUK Magdalena LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB --
15 7.10 ŁACNA Dominika AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
16 6.76 DUDCZAK Klaudia MLKS Agros Żary 97 U14 LB --
17 6.50 FRAS Paulina MKS Kusy Szczecin 98 U14 ZP --
Kula (4) K
1 10.20 ¦WITALSKA Paulina MLKS Agros Żary 94 U18 LB III
2 11.18 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB III BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2019 2
3 8.01 FORGACZ Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB V
3 8.91 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/1822/11 2018 1
4 7.45 SCHUBERT Magdalena PLKS Gwda Piła 93 U18 WP --
5 7.23 KALUPA Marta niest. Z.Góra # 94 U18 LB --
Dysk (0.75) K
1 30.16 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/1822/11 2018 1
2 24.97 KOBUSIŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
3 24.87 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB V CZERNIK Edward # Z/1480/12 2018 1
4 24.70 DZIEDZIC Mariola LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB V
5 24.03 SOBCZAK Katarzyna MKL Szczecin # 95 U16 ZP V #
6 23.64 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
7 20.57 ŁACNA Dominika AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
Dysk (1) K
1 40.48 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2019 2
2 15.15 FRˇCKOWIAK Ewa O¦ AZS Poznań # 38 Masters WP -- B.D. BEZ
2 29.05 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/1822/11 2018 1
3 16.56 NIEMIER Krystyna ZSL Słubice 57 Masters LB --
3 24.60 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 94 U18 ZP -- FERFET Marek B.D. GRENDA Jan # Z/4448/11 2016 2
4 27.25 MRUKOWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV
Oszczep (600) K
1 25.80 NAWROCKA Sylwia LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB --
1 47.03 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM I WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
2 21.98 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB -- BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2019 2
2 24.00 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
3 13.10 CZAPŁON Aleksandra ZSL Słubice 93 U18 LB --
3 29.38 BIAŁA Monika SKLA Słupsk 97 U14 PM V
4 29.08 PISKORSKA Milena UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI jacek Z/0540/11 2014 BEZ
5 26.53 MARCISZEWICZ Kinga SKLA Słupsk 97 U14 PM V #
6 25.43 SURMA Eliza LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
7 20.66 ZYGANOWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB --
8 19.96 BABIAK Karolina LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
9 19.75 GRALEWSKA Dominika LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
10 15.44 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP --
Chód 3 km K
1 19:35.51 KARPIŃSKA Edyta LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP V
2 20:18.16 KUKIER Alicja ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 97 U14 LB V WO¬NIAK Agnieszka Z/1180/13 2016 3
Chód 5 km K
1 30:20.48 TURCZYŃSKA Gabriela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB III
60 m M
1 e 1 7.90 KRUCZYK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 96 U16 LB +0.2 --
2 e 1 8.41 SZCZERBIN Damian Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB +0.2 --
3 e 1 8.43 LEWANDOWSKI Patryk MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.2 --
4 e 1 8.61 TARKA Michał MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.2 --
5 e 1 8.90 KUCHARCZYK Jakub LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP +0.2 --
6 e 1 9.49 SZKWAREK Krzysztof ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 97 U14 LB +0.2 -- WO¬NIAK Agnieszka BEZ
1 e 2 8.61 GRZYBOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 97 U14 LB +0.7 --
2 e 2 8.70 SPUTOWSKI Kewin MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.7 --
3 e 2 9.60 KRUPECKI Szymon Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB +0.7 --
4 e 2 9.64 JEDNORÓG Sebastian Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB +0.7 --
5 e 2 9.69 BINKIEWICZ Sebastian LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP +0.7 --
6 e 2 11.33 LIPIŃSKI Dawid MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP +0.7 --
1 e 3 8.15 SAWIAK Michał Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB +0.1 --
2 e 3 8.64 BORYSIAK Mateusz MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.1 -- #
3 e 3 9.34 OSOCKI Michał MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.1 --
4 e 3 9.78 ŁUNIEWSKI Nikodem MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP +0.1 --
5 e 3 10.01 HOŁUBOWSKI Paweł MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP +0.1 --
1 e 4 8.59 KAWECKI Mikołaj Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB +0.8 --
2 e 4 8.75 PRZEPIERCZYŃSKI Adrian MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.8 -- #
3 e 4 9.42 ŁAPCZEWICZ Eryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 97 U14 LB +0.8 -- SASKA Tomasz BEZ
4 e 4 9.50 SZKLARZ Grzegorz MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.8 --
5 e 4 9.97 WYSOCZAŃSKI Bartłomiej MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP +0.8 --
1 e 5 8.20 MAZUR Rafał MKL Szczecin # 97 U14 ZP 0.0 -- #
2 e 5 9.18 POGORZELSKI Arkadiusz MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 --
4 e 5 10.01 CHWIERALSKI Dawid MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
5 e 5 10.12 PNIEWSKI Wiktor niest. Z.Góra # 99 U12 LB 0.0 --
6 e 5 10.22 FIGIEL Jakub MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
2 e 6 8.82 LESZCZYŃSKI Dawid Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB +0.2 --
3 e 6 8.89 BARNU¦ Paweł LKS Lubusz Słubice # 97 U14 LB +0.2 --
4 e 6 9.03 ZWOLIŃSKI Dawid LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP +0.2 -- #
5 e 6 9.54 KOWALSKI Mateusz MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.2 --
6 e 6 9.62 GRANAT Nikodem LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP +0.2 --
1 f A 7.93 MAZUR Rafał MKL Szczecin # 97 U14 ZP +0.3 -- #
2 f A 7.96 SAWIAK Michał Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB +0.3 --
3 f A 8.07 GRZYBOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 97 U14 LB +0.3 --
4 f A 8.30 SZCZERBIN Damian Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB +0.3 --
5 f A 8.37 KAWECKI Mikołaj Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB +0.3 --
6 f A 8.46 LEWANDOWSKI Patryk MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.3 --
7 f A 8.55 TARKA Michał MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.3 --
8 f A 10.55 BORYSIAK Mateusz MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.3 -- #
100 m M
1 s 1 11.34 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB +0.5 III #
2 s 1 11.42 CIECHANOWICZ Marcin O¦ AZS Poznań # 94 U18 WP +0.5 III B.D. B.D. # 2
3 s 1 11.61 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB +0.5 III #
4 s 1 12.00 KU¬NICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
5 s 1 12.16 KRASOWSKI Adam MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.5 IV #
6 s 1 12.24 GWÓ¬D¬ Jacek PLKS Gwda Piła 89 U23 WP +0.5 -- B.D. BEZ
7 s 1 12.28 MELCER Maciej OSiR Skwierzyna # 92 U20 LB +0.5 --
8 s 1 12.60 SEMEGIN Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB +0.5 -- #
1 e 1 12.31 GAŁANDZIEJ Jakub O¦ AZS Poznań # 97 U14 WP +0.4 V OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
2 e 1 12.61 ZBORALSKI Robert UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +0.4 V SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
3 e 1 12.66 KRUCZYK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 96 U16 LB +0.4 V
4 e 1 12.73 JARNOT Damian PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.4 V
5 e 1 13.25 SIWAK Grzegorz MLKS Agros Żary 96 U16 LB +0.4 -- #
6 e 1 13.49 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB +0.4 -- B.D. 1
7 e 1 13.65 PRYSAK Krystian LKS Olimpic Szczecin # 96 U16 ZP +0.4 --
8 e 1 13.83 ZIEMBA Norbert AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB +0.4 --
1 e 2 12.29 MUTWIL Hubert MLKS Agros Żary 96 U16 LB +0.9 V
2 e 2 12.34 SZYMKOWIAK Remigiusz UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +0.9 V SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
3 e 2 12.38 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB +0.9 V WO¬NIAK Agnieszka # Z/4077/11 2019 2
4 e 2 12.66 MAK Kacper AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB +0.9 V #
5 e 2 12.93 DEMBOWSKI Damian LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP +0.9 --
6 e 2 13.00 KUCHTA Mateusz MLKS Agros Żary 95 U16 LB +0.9 --
7 e 2 13.22 STORA Adam MLKS Agros Żary 96 U16 LB +0.9 --
8 e 2 13.57 SKOWROŃ Konrad AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB +0.9 --
1 e 3 12.32 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP +0.2 V STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
2 e 3 12.66 BIAZIK Michał MLKS Agros Żary 95 U16 LB +0.2 V
3 e 3 13.07 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U16 LB +0.2 -- B.D. 2
4 e 3 13.15 DOBYSZ Marcin ZSER Słubice 93 U18 LB +0.2 --
5 e 3 13.33 RYGLEWICZ Jakub AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB +0.2 -- #
6 e 3 13.40 MALINOWSKI Mikołaj MLKS Agros Żary 95 U16 LB +0.2 --
7 e 3 13.45 DUBAKO Tomasz ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB +0.2 --
8 e 3 14.47 CHŁOPEK Dawid LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP +0.2 --
1 e 4 13.40 GAŁEK Damian LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +0.8 --
2 e 4 15.32 CZULICKI Remigiusz Gimnazjum 2 Słubice 96 U16 LB +0.8 --
1 f A 12.20 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP +0.6 IV STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
2 f A 12.32 GAŁANDZIEJ Jakub O¦ AZS Poznań # 97 U14 WP +0.6 V OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
3 f A 12.41 MUTWIL Hubert MLKS Agros Żary 96 U16 LB +0.6 V
4 f A 12.50 SZYMKOWIAK Remigiusz UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +0.6 V SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
5 f A 12.54 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB +0.6 V WO¬NIAK Agnieszka # Z/4077/11 2019 2
6 f A 12.73 BIAZIK Michał MLKS Agros Żary 95 U16 LB +0.6 V
7 f A 12.76 MAK Kacper AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB +0.6 -- #
8 f A 13.16 DEMBOWSKI Damian LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP +0.6 --
300 m M
1 s 1 39.31 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB IV WO¬NIAK Agnieszka # Z/4077/11 2019 2
1 s 1 43.69 GRZYBOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 97 U14 LB --
2 s 1 40.36 MAK Kacper AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB IV #
2 s 1 48.05 MARUD Michał MLKS Agros Żary 97 U14 LB --
3 s 1 41.32 BIAZIK Michał MLKS Agros Żary 95 U16 LB V
3 s 1 48.82 ŁUNIEWSKI Nikodem MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP --
4 s 1 42.89 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U16 LB -- B.D. 2
4 s 1 49.45 ¦MIECH Cezary MUKS Jedynka Międzychód # 97 U14 WP --
5 s 1 45.73 DUBAKO Tomasz ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
5 s 1 51.68 KAMIŃSKI Dominik Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB --
1 s 2 42.10 KUCHTA Mateusz MLKS Agros Żary 95 U16 LB V
1 s 2 45.62 BARNU¦ Paweł LKS Lubusz Słubice # 97 U14 LB --
2 s 2 43.88 SKOWROŃ Konrad AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB --
2 s 2 46.42 RÓŻYCKI Kamil LKS Lubusz Słubice # 97 U14 LB --
3 s 2 45.39 MUTWIL Hubert MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
3 s 2 50.22 BINKIEWICZ Sebastian LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP --
4 s 2 46.02 CHŁOPEK Dawid LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP --
4 s 2 52.22 ŻMUDZIŃSKI Tomasz MUKS Jedynka Międzychód 98 U14 WP --
5 s 2 54.14 JEDNORÓG Sebastian Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB --
6 s 2 59.71 CHWIERALSKI Dawid MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP --
1 s 3 40.70 SERKIS Kornel LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
1 s 3 45.64 JUSZCZAK Sebastian AZS-AWF Gorzów 97 U14 LB -- #
2 s 3 42.73 RYGLEWICZ Jakub AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -- #
2 s 3 46.70 RAJCHEL Dominik LKS Lubusz Słubice # 97 U14 LB --
3 s 3 43.33 STORA Adam MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
3 s 3 47.55 ZWOLIŃSKI Dawid LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP -- #
4 s 3 43.88 SZYMKOWIAK Remigiusz UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
4 s 3 48.38 CARUK Oskar MLKS Agros Żary 97 U14 LB --
6 s 3 54.97 KUDZIA Filip Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB --
1 s 4 43.52 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U14 LB -- #
2 s 4 48.61 KUCHARCZYK Jakub LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP --
3 s 4 49.18 CZEPULIS Robert Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB --
4 s 4 49.89 LESZCZYŃSKI Dawid Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB --
5 s 4 53.03 GRANAT Nikodem LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP --
6 s 4 72.68 SZARY Patryk Gimnazjum 1 Słubice 97 U14 LB --
1 s 5 43.42 KAWECKI Mikołaj Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB --
3 s 5 46.57 PRZEPIERCZYŃSKI Adrian MLKS Agros Żary 97 U14 LB -- #
4 s 5 50.41 ŁAPCZEWICZ Eryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 97 U14 LB -- SASKA Tomasz BEZ
5 s 5 54.05 ŁODZIATO Kamil AZS-PWSZ Gorzów 97 U14 LB -- SASKA Tomasz
1 s 6 45.42 DZIEMBAKOWSKI Adrian Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB --
2 s 6 47.76 KOWALCZEWSKI Szymon ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 97 U14 LB --
3 s 6 59.55 CHMIELEWSKI Krystian AZS-PWSZ Gorzów 97 U14 LB --
400 m M
1 s 1 51.51 KU¬NICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
2 s 1 53.36 GWÓ¬D¬ Jacek PLKS Gwda Piła 89 U23 WP -- B.D. BEZ
3 s 1 56.00 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP V STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
4 s 1 59.12 JÓZEFIAK Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0538/11 2012 BEZ
1 s 2 50.75 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB III #
2 s 2 54.36 KONIECPOLSKI Adrian MLKS Agros Żary 94 U18 LB IV
3 s 2 55.29 MELCER Maciej OSiR Skwierzyna # 92 U20 LB --
4 s 2 56.45 BAŃBURA Marcin MLKS Agros Żary 93 U18 LB --
800 m M
1 s 1 1:53.99 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U23 ZP II
2 s 1 2:02.29 KRAUS Krzysztof MKS Olimp Łobez # 94 U18 ZP IV
3 s 1 2:02.63 GAJDA Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB IV WO¬NIAK Agnieszka Z/4078/11 2011 4
4 s 1 2:10.01 MASZNER Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0531/11 2012 BEZ
5 s 1 2:10.47 JANKIEWICZ Krzysztof AZS-AWF Gorzów # 94 U18 LB --
6 s 1 2:10.60 CHRIN Filip AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/1817/11 2012 BEZ
7 s 1 2:13.36 KOSMALA Paweł AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB --
8 s 1 2:28.18 KAFLIK Krzysztof ZSER Słubice 94 U18 LB --
1000 m M
1 s 1 2:41.81 BELGRAU Szymon MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- NOWICKI Bartosz # Z/3916/11 2019
2 s 1 2:59.44 PTAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0542/11 2014 BEZ
3 s 1 3:00.02 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
4 s 1 3:03.43 ZACHCIAŁ Adrian MKL Szczecin # 95 U16 ZP -- B.D. # 3
5 s 1 3:03.81 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
6 s 1 3:18.73 SAMARZEWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
7 s 1 3:19.71 PAWLACZYK Dawid AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB --
8 s 1 3:19.99 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB --
9 s 1 3:21.72 WYLEGAŁA Dawid AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
10 s 1 3:30.51 BORKOWSKI Rafał Gimnazjum Cybinka 96 U16 LB --
11 s 1 3:31.52 ŁˇCZKOWSKI Grzegorz Gimnazjum Cybinka 96 U16 LB --
12 s 1 3:31.81 ŻURAWSKI Mateusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 97 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka BEZ
13 s 1 3:41.61 RUDZIŃSKI Mateusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 97 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka BEZ
14 s 1 3:50.72 CZULICKI Remigiusz Gimnazjum 2 Słubice 96 U16 LB --
15 s 1 4:04.61 GROŃSKI Piotr ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 97 U14 LB -- SASKA Tomasz BEZ
16 s 1 4:12.07 BORYSOWSKI Robert AZS-PWSZ Gorzów 97 U14 LB --
1500 m M
1 s 1 4:24.90 PUCH Denis LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- B.D. BEZ
2 s 1 4:28.89 MIKOŁAJCZYK Mateusz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
3 s 1 4:44.49 BLACHARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB --
4 s 1 5:08.07 KAFLIK Krzysztof ZSER Słubice 94 U18 LB --
5 s 1 5:20.55 NAJDER Łukasz ZSL Słubice 93 U18 LB --
300 m pł M
1 s 1 40.53 NI¬NIK Daniel LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP II BINDASZEWSKA Hanna Z/4454/11 2015 2
2 s 1 41.54 GULCZYŃSKI Bartosz LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP III BINDASZEWSKA Hanna B.D. Z/4582/11 2014 3
3 s 1 41.73 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB III WO¬NIAK Agnieszka # Z/4077/11 2019 2
4 s 1 46.12 KAŁU¬NIAK Rafał LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB V
1 s 2 46.64 ZBORALSKI Robert UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
2 s 2 47.44 NAWRACAŁA Dominik UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
3 s 2 50.12 ZIEMBA Norbert AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB --
Wzwyż M
1 1.80 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB IV B.D. # 3
1 1.90 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
2 1.70 SIWAK Grzegorz MLKS Agros Żary 96 U16 LB V #
2 1.75 WERSTLER Stanisław MLKS Agros Żary 93 U18 LB IV #
3 1.60 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 95 U16 ZP --
3 1.70 SZAJ Hubert niest. Z.Góra # 93 U18 LB --
4 1.60 ŁUNIEWSKI Borys MKL Szczecin # 96 U16 ZP -- #
4 1.70 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2019 BEZ
5 1.50 KASJANIUK Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/1589/12 2012 BEZ
6 1.50 POGORZELSKI Arkadiusz MLKS Agros Żary 97 U14 LB --
7 1.50 KADŁUBEK Hubert MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP --
8 1.50 BURDZIŃSKI Przemysław Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB --
9 1.45 OSOCKI Michał MLKS Agros Żary 97 U14 LB --
10 1.40 ¦WIĘCICKI Norbert LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
11 1.30 DIDYK Jakub Gimnazjum Rzepin 96 U16 LB --
W dal M
1 5.50 JARNOT Damian PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.3 --
1 5.70 GAŁANDZIEJ Jakub O¦ AZS Poznań # 97 U14 WP 0.0 V OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
1 6.29 KRASOWSKI Adam MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.8 IV #
2 5.00 CHACZATARIAN Alan Gimnazjum 1 Słubice 95 U16 LB +0.7 --
2 5.69 SAWIAK Michał Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB 0.0 V
2 6.08 JANKIEWICZ Krzysztof AZS-AWF Gorzów # 94 U18 LB +0.2 IV
3 4.88 KASJANIUK Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB +0.1 -- SASKA Tomasz Z/1589/12 2012 BEZ
3 5.10 BORYSIAK Mateusz MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 -- #
3 6.04 SEMEGIN Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB +0.5 IV #
4 4.70 FREDRYCH Dawid Gimnazjum 2 Słubice 95 U16 LB +0.4 --
4 5.01 RÓŻYCKI Kamil LKS Lubusz Słubice # 97 U14 LB 0.0 --
4 6.01 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB +0.3 IV #
5 4.69 KULIKOWSKI Marcin LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB 0.0 --
5 4.98 LEWANDOWSKI Patryk MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 --
5 5.75 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
6 4.19 WASILEWSKI Mateusz LIUKS Kruszwica 95 U16 KP +0.2 --
6 4.81 PRZEPIERCZYŃSKI Adrian MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 -- #
6 5.30 WIECZOREK Paweł ZSL Słubice 93 U18 LB +0.2 --
7 4.00 GAWĘDZKI Dionizy Gimnazjum 1 Słubice 95 U16 LB +0.5 --
7 5.21 RADKIEWICZ Przemysław ZSL Słubice 93 U18 LB +0.6 --
8 4.73 MAZUR Rafał MKL Szczecin # 97 U14 ZP 0.0 -- #
8 5.19 BLACHARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB +0.4 --
9 4.51 POGORZELSKI Arkadiusz MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 --
9 5.06 DOBYSZ Marcin ZSER Słubice 93 U18 LB +0.8 --
10 4.50 CARUK Oskar MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 --
10 4.83 BABIARZ Marek ZSL Słubice 93 U18 LB +0.5 --
11 4.40 KADŁUBEK Hubert MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
12 4.37 BURDZIŃSKI Przemysław Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB 0.0 --
13 4.32 DIDYK Jakub Gimnazjum Rzepin 96 U16 LB 0.0 --
15 4.25 SZKWAREK Krzysztof ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 97 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka BEZ
16 4.23 RAJCHEL Dominik LKS Lubusz Słubice # 97 U14 LB 0.0 --
17 4.20 ARASZEWSKI Konrad Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB 0.0 --
18 4.16 CHWIERALSKI Dawid MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
19 4.16 DZIEMBAKOWSKI Adrian Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB 0.0 --
20 4.13 SZKLARZ Grzegorz MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 --
21 3.82 WYSOCZAŃSKI Bartłomiej MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
22 3.80 TARKA Michał MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 --
23 3.75 HOŁUBOWSKI Paweł MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
24 3.70 PNIEWSKI Wiktor niest. Z.Góra # 99 U12 LB 0.0 --
25 3.60 FIGIEL Jakub MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
27 3.47 LIPIŃSKI Dawid MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
Kula (5) M
1 15.87 LUBIENIECKI Maciej ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB II
1 15.92 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB II
2 14.04 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
2 14.84 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III #
3 11.83 KOPANIA Maksymilian LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
3 12.55 PAWELSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB IV B.D. 3
4 11.71 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
4 12.04 FRˇC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U18 LB --
5 10.40 OWADIUK Leszek LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
5 11.95 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB -- #
6 10.12 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB -- #
6 11.82 GRACZ Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0541/11 2012 2
7 9.76 KULIKOWSKI Marcin LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB --
7 11.77 KOPANIA Dawid LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
8 9.73 ADAM Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0533/11 2014 3
8 10.59 ROMANOWSKI Paweł MLKS Agros Żary 94 U18 LB -- #
9 9.11 ZIĘBIEC Kamil LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB --
9 10.12 CIECHANOWICZ Marcin O¦ AZS Poznań # 94 U18 WP -- B.D. B.D. # 2
10 8.98 OLEJNICZAK Mateusz Gimnazjum 2 Słubice 95 U16 LB --
10 9.44 JACHIMOWICZ Sylwester LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
11 8.66 STĘPIEŃ Krzysztof MLKS Agros Żary 97 U14 LB --
11 9.35 RZESZOWSKI Wojciech ZSL Słubice 94 U18 LB --
12 7.64 FEDOROWICZ Dawid Gimnazjum 2 Słubice 97 U14 LB --
13 7.60 RIEGER Roger MUKS Jedynka Międzychód 97 U14 WP --
14 7.60 OLSZAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB --
Kula (6) M
1 13.35 WEISER Grzegorz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB III
Kula (7.26) M
3 14.51 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB I PAWELSKI Grzegorz 2
4 13.65 WITEK Mirosław AML Słupsk # 67 Masters PM II B.D. WITEK Mirosław # , Z/1294/19 , 2019 BEZ
Dysk (1) M
1 58.31 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB II
2 50.71 KWA¦NIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB II SZWARC Zygmunt B.D. SZWARC Zygmunt # Z/2300/11 2019
3 48.23 LEWKOWICZ Tomasz ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB II #
4 47.97 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB II #
5 44.22 RZECHOWSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III #
6 42.75 ADAM Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0533/11 2014 3
7 42.43 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB III #
8 42.41 RYGLEWICZ Jakub AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB III #
9 38.99 OWADIUK Leszek LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB IV
10 36.94 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB IV KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
11 35.12 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB V WALCZAK Jerzy B.D. # Z/0904/12 2019 2
12 32.42 OLSZAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB V
13 28.88 ¦WIĘCICKI Norbert LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
14 27.81 KOPANIA Maksymilian LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB --
15 27.51 ZIĘBIEC Kamil LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB --
Dysk (1.5) M
1 48.90 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB II
2 45.50 GRACZ Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0541/11 2012 2
3 42.50 WEISER Grzegorz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB --
4 38.02 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
5 35.66 PAWELSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB IV B.D. 3
6 34.55 KOPANIA Dawid LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
7 33.58 BRZOZOWSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB --
8 33.14 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
9 32.76 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB V #
10 27.97 JACHIMOWICZ Sylwester LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
Dysk (2) M
1 36.07 KOWAL Dawid AZS-AWF Gorzów 83 Sen LB III
4 40.83 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz 2
Młot (5) M
1 30.00 KORZENIOWSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB V
Młot (7.26) M
1 45.20 KOWAL Dawid AZS-AWF Gorzów 83 Sen LB II
4 41.85 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB III PAWELSKI Grzegorz 2
Oszczep (600) M
1 52.95 KWA¦NIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III SZWARC Zygmunt B.D. SZWARC Zygmunt # Z/2300/11 2019
2 42.50 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM IV #
3 39.90 RZECHOWSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB V #
4 38.65 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB V WALCZAK Jerzy B.D. # Z/0904/12 2019 2
5 25.44 ¦WIĘCICKI Norbert LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
6 18.03 BURDZIŃSKI Przemysław Gimnazjum Rzepin 97 U14 LB --
Oszczep (700) M
1 55.70 FRˇC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U18 LB III
2 52.30 PAWELSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB III B.D. 3
3 49.11 ROMANOWSKI Paweł MLKS Agros Żary 94 U18 LB IV #
4 48.58 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
5 40.04 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
6 35.90 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB V #
7 32.62 RYGLEWICZ Jakub AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB V #
Oszczep (800) M
1 55.35 BRZOZOWSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB II
1 61.16 WITEK Mirosław AML Słupsk # 67 Masters PM II B.D. WITEK Mirosław # , Z/1294/19 , 2019 BEZ
3 58.22 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz 2
Chód 5 km M
1 32:25.88 PO¬NIAK Artur AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB V WO¬NIAK Agnieszka 5
2 36:27.16 ORZECHOWSKI Jakub LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4302661418915 sekund