Sosnowiec 25.09.2010
Mityng LA Pożegnanie Lata
100 m K
1 s 1 13.68 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.6 IV B.D. B.D. 1
2 s 1 13.73 KWIECIEŃ Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -1.6 IV #
3 s 1 13.79 FILIPOWSKA Wioletta UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U18 SL -1.6 IV
4 s 1 14.35 KONIECZNA Ewelina TS AKS Chorzów 94 U18 SL -1.6 -- ZIEMBA Dariusz Z/3208/11 2012 4
5 s 1 14.45 PODHAJNY Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -1.6 V
6 s 1 14.49 HORWAT Barbara KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.6 -- #
1 s 2 13.89 STRZEMPA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.1 V B.D. BEZ
2 s 2 14.23 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.1 -- KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
3 s 2 15.00 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U14 SL -0.1 -- B.D. BEZ
4 s 2 15.08 FARY¦ Sandra MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -0.1 --
5 s 2 15.44 SALIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -0.1 --
6 s 2 15.78 JANKOWSKA Aleksandra UKS Czwórka Żory 97 U14 SL -0.1 --
1 s 3 14.96 MITRĘGA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL -0.5 --
2 s 3 15.03 SOREK Małgorzata MKS-MOS Katowice 95 U16 SL -0.5 --
3 s 3 15.10 LE¦NIK Matylda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL -0.5 --
4 s 3 15.46 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 99 U12 SL -0.5 --
5 s 3 15.51 ZIĘBA Patrycja MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL -0.5 --
6 s 3 15.56 PEREK Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.5 --
1 s 4 13.98 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U16 SL -1.4 V
2 s 4 15.82 OLE¦ Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL -1.4 --
3 s 4 16.28 TOMALA Maria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL -1.4 --
4 s 4 17.16 KORONA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL -1.4 --
5 s 4 18.06 SIWIEC Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL -1.4 --
6 s 4 18.08 SIWIEC Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL -1.4 --
7 s 4 18.16 JABŁOŃSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL -1.4 --
200 m K
1 s 1 27.78 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.2 IV B.D. B.D. 1
2 s 1 28.36 KWIECIEŃ Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -0.2 IV #
3 s 1 28.76 FILIPOWSKA Wioletta UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U18 SL -0.2 --
4 s 1 29.31 KONIECZNA Ewelina TS AKS Chorzów 94 U18 SL -0.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3208/11 2012 4
5 s 1 32.94 JANKOWSKA Aleksandra UKS Czwórka Żory 97 U14 SL -0.2 --
1 s 2 28.66 STRZEMPA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -1.5 V B.D. BEZ
2 s 2 28.81 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL -1.5 V #
3 s 2 28.83 KALETA Olga KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.5 --
4 s 2 28.99 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.5 -- KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
1 s 3 29.63 PIˇTEK Magdalena MKS-MOS Katowice 95 U16 SL -0.2 V
2 s 3 30.26 HORWAT Barbara KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.2 -- #
3 s 3 31.86 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL -0.2 --
4 s 3 36.35 JEZIORSKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL -0.2 --
400 m K
1 s 1 62.96 MOJŻYSZ Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U18 SL IV
2 s 1 67.48 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -- #
800 m K
1 2:11.89 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
2 2:16.99 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL II B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
3 2:18.10 KACPRZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III
4 2:20.24 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. B.D. # 2
5 2:24.30 JAKUBCZYK Marlena MKS-MOS Katowice 94 U18 SL III
6 2:32.85 KOWALCZYK Natalia MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
7 2:33.37 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL V MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
8 2:36.65 NOWAK Daria UKS Czwórka Żory 95 U16 SL --
9 2:41.82 ROSIKOŃ Katarzyna UKS Chromik Mysłowice # 95 U16 SL -- #
1500 m K
1 s 1 4:49.57 LUBSZCZYK Izabela UKS Czwórka Żory 91 U20 SL III #
2 s 1 4:50.54 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL III ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
3 s 1 4:58.93 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV
4 s 1 5:22.93 MENDECKA Daria MOSiR Łaziska Górne 90 U23 SL -- BONK Anna Z/1674/11 2019 BEZ
5 s 1 5:23.18 LENERT Natalia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
6 s 1 5:29.85 SIENKOWICZ Patrycja MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD V #
7 s 1 5:45.15 KONDZIELNIK Bogumiła MOSiR Łaziska Górne 86 Sen SL --
8 s 1 5:55.41 PIETROCZUK Sylwia LZS KL Kotwica Brzeg # 91 U20 OP -- B.D. MODRZEJEWSKI Kazimierz # , Z/1503/18 , 2018 BEZ
Wzwyż K
1 1.40 WACHOWICZ Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL V
2 1.30 ARENDARSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
3 1.30 DĘBIEC Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL --
4 1.25 POŁETEK Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL --
4 1.25 ¦CIWIARSKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL --
6 1.15 MACHURA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL --
W dal K
1 5.13 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL -0.4 III B.D. 3
2 5.12 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL -0.6 III B.D. B.D. BEZ
3 4.77 DZIECH Justyna UKS Gminy Brzeszcze # 94 U18 MA -1.1 --
4 4.36 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.1 -- B.D. # 1
5 4.28 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U14 SL -0.6 -- B.D. BEZ
6 3.84 ARENDARSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U16 SL -0.3 --
7 3.82 GRZEGORZEK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -1.7 --
8 3.59 SZELIGA Joanna ULKS Athletics Nysa 93 U18 OP +0.2 -- MODRZEJEWSKI Kazimierz BEZ
9 3.40 MICHALIK Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL -0.1 --
Kula (3) K
1 9.67 WYDERKA Marta MKS-MOS Katowice 96 U16 SL V
2 8.15 PLATA Katarzyna UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL -- KAMIŃSKI Krzysztof # BEZ
3 7.29 PORDZIK Karolina MKS-MOS Katowice 96 U16 SL --
4 6.93 SOBONIAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL --
Kula (4) K
1 11.84 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ II
2 9.14 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS IV
3 9.03 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL IV B.D. 4
4 6.47 GALUS Karolina ULKS Athletics Nysa 94 U18 OP --
Dysk (0.75) K
1 28.48 PLATA Katarzyna UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL IV KAMIŃSKI Krzysztof # BEZ
2 23.68 MANIURA Katarzyna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
3 22.51 SOREK Małgorzata MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
Dysk (1) K
1 40.16 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL II #
2 35.52 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
3 33.52 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS III
4 27.97 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL IV B.D. 4
100 m M
1 s 1 11.69 MYRTA Szymon niest. Katowice # 88 U23 SL -1.5 III
2 s 1 11.97 WYCZYŃSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL -1.5 IV
3 s 1 12.37 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA -1.5 --
4 s 1 12.50 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U18 SL -1.5 -- ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
5 s 1 12.54 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -1.5 V
6 s 1 12.64 KUCEK Roman MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL -1.5 --
1 s 2 12.67 DZIECH Janusz UKS Gminy Brzeszcze # 92 U20 MA -2.1 --
2 s 2 12.76 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS -2.1 -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
3 s 2 12.93 PTAK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -2.1 --
4 s 2 13.20 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL -2.1 -- BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
5 s 2 13.26 BOCHEN Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -2.1 --
6 s 2 13.31 STĘPIEŃ Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL -2.1 --
7 s 2 13.51 BIERAK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -2.1 --
1 s 3 12.09 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.4 IV
2 s 3 12.45 OSIEWALSKI Szymon MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -0.4 V ROSIAK Zbigniew # Z/4511/11 2012 BEZ
3 s 3 13.15 BOROŃ Sergiusz MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -0.4 --
4 s 3 13.40 WˇS Bartosz MKS Żywiec 97 U14 SL -0.4 -- KUBIK Stanisław BEZ
5 s 3 13.64 LUDWISZEWSKI Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -0.4 --
6 s 3 14.02 CZECH Piotr MKS Żywiec 97 U14 SL -0.4 -- KUBIK Stanisław BEZ
7 s 3 15.93 SZYDŁO Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL -0.4 --
8 s 3 17.35 KUBAT Piotr MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U12 SL -0.4 --
200 m M
1 s 1 24.11 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA -1.6 IV
2 s 1 24.31 MECH Arkadiusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL -1.6 IV BONK Stanisław BEZ
3 s 1 24.81 PASTERNAK Maciej KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.6 -- #
4 s 1 25.21 STASZUK Krystian MKS-MOS Katowice 93 U18 SL -1.6 --
5 s 1 25.35 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA -1.6 --
1 s 2 24.73 CZARNECKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.7 --
2 s 2 25.09 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL -0.7 --
3 s 2 25.14 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS -0.7 -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
4 s 2 25.30 SZCZEPAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.7 --
5 s 2 26.15 BOCHEN Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.7 --
1 s 3 25.37 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -1.3 V
2 s 3 25.57 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U18 SL -1.3 -- ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
3 s 3 26.12 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -1.3 --
4 s 3 26.59 ZABŁOCKI Przemysław MUKS Gim 2 Nysa # 97 U14 OP -1.3 -- #
1 s 4 25.43 KMIEĆ Szymon UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -1.5 -- B.D. 3
2 s 4 25.94 SIBIK Andrzej KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.5 --
3 s 4 28.40 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -1.5 -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2019 BEZ
4 s 4 29.68 BUCZKOWSKI Michał ULKS Athletics Nysa 93 U18 OP -1.5 --
5 s 4 31.19 PENKATY Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL -1.5 --
400 m M
1 s 1 49.46 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II B.D. B.D. # 3
2 s 1 51.05 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
3 s 1 51.61 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III B.D. # 1
4 s 1 52.25 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 90 U23 SL III B.D. BEZ
5 s 1 53.23 WOSZCZYŃSKI Damian TS AKS Chorzów # 90 U23 SL -- CZECH Klaus Z/3222/11 2011 BEZ
6 s 1 54.80 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów # 91 U20 SL -- CZECH Klaus Z/3220/11 2011 BEZ
1 s 2 52.96 SZCZOTKA Łukasz UKS Junior Kamesznica 91 U20 SL IV HACZEK Mariusz # Z/1558/12 2012 3
2 s 2 53.78 KO¬LIK Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 93 U18 SL IV
3 s 2 54.96 DUDKIEWICZ Przemysław MKS-MOS Katowice 95 U16 SL V
4 s 2 57.73 KOWALIK Damian UKS Chromik Mysłowice # 94 U18 SL -- #
5 s 2 58.86 KIERES Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL --
6 s 2 66.78 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -- B.D. 2
800 m M
1 s 1 1:52.92 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II B.D. 2
2 s 1 1:57.06 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL III CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
3 s 1 1:57.31 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL III KRUPA Iwona Z/3778/11 2019 2
4 s 1 1:57.56 MICHNIAK Jan WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
5 s 1 2:02.06 PRIMUS Paweł TS AKS Chorzów # 93 U18 SL IV CZECH Klaus Z/3948/11 2013 3
6 s 1 2:03.26 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U18 SL IV B.D. # 3
1 s 2 2:05.36 OBLIZAJEK Kacper GKS Piast Gliwice 93 U18 SL IV
2 s 2 2:05.83 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów # 94 U18 SL IV CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
3 s 2 2:10.74 DUDEK Paweł MKS-MOS Katowice 93 U18 SL --
4 s 2 2:55.91 ¦WIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U14 SL -- B.D. B.D. Z/0485/14 2019
1500 m M
1 s 1 4:04.22 NITKA Maciej RKS ŁódĽ # 93 U18 LD III
2 s 1 4:04.67 KIKOWSKI Mariusz MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD III ROSIAK Zbigniew # Z/4263/11 2012 3
3 s 1 4:11.04 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. B.D. 2
4 s 1 4:18.95 CHLEBICZ Dominik MULKS MOS Sieradz 90 U23 LD -- B.D. # 3
5 s 1 4:45.50 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
3000 m M
1 8:54.37 POŁEĆ Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 92 U20 SL III
2 9:06.51 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
3 9:07.79 MAZUREK Daniel LUKS Azymek Zdzieszowice # 90 U23 OP III B.D. ANTOSIAK Tomasz , Z/4439/11 , 2012 BEZ
4 9:24.88 GAŁUSZKA Rafał MOSiR Łaziska Górne 84 Sen SL -- #
5 9:38.95 BIELIŃSKI Piotr MOSiR Łaziska Górne 88 U23 SL -- #
6 9:58.86 MAZUR Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV
110 m pł MŁ M
4 17.58 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.1 IV
110 m pł J MŁ M
2 16.16 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.1 IV RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
3 16.67 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U18 SL -0.1 -- PĘKALA Łukasz B.D. # Z/2612/11 2019 M
110 m pł M
1 15.92 SZCZUŻEWSKI Andrzej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -0.1 III
Wzwyż M
1 1.90 PRZYWARA Dawid KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III B.D. # BEZ
2 1.85 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL III B.D. # 2
3 1.85 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III ZAPART Stanisław B.D. # Z/0080/11 2019 BEZ
4 1.80 GLAPIŃSKI Sławomir AZS ŁódĽ # 94 U18 LD IV SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
5 1.70 KMIEĆ Szymon UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -- B.D. 3
6 1.65 RODAK Hubert MKS Żywiec 93 U18 SL -- KUBIK Stanisław Z/3994/11 2011 4
7 1.40 CZYŻ Fabian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- #
W dal M
1 6.56 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA -0.8 III #
2 6.40 GLAPIŃSKI Sławomir AZS ŁódĽ # 94 U18 LD -0.7 III SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
3 6.07 ŁACHACZ Przemysław UKS 5 Plus Rydułtowy 92 U20 SL -0.4 IV
4 6.01 LISOŃ Patryk MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.4 IV
5 5.91 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -1.2 IV
6 5.77 SˇCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.8 -- #
7 5.72 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik # 94 U18 SL -1.1 -- B.D. B.D. # 2
8 5.66 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.3 -- RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
9 5.65 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik # 93 U18 SL -1.1 -- #
10 5.08 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -1.3 --
11 5.04 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -1.5 --
12 4.97 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL +0.1 -- BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
13 4.94 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -0.8 --
14 4.78 ZABŁOCKI Przemysław MUKS Gim 2 Nysa # 97 U14 OP -0.7 -- #
15 4.60 STĘPIEŃ Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL 0.0 --
16 4.37 KAPŁON Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL -0.8 --
17 4.30 CEMBRZYŃSKI Daniel MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL -1.8 --
18 3.76 JURAS Mateusz ULKS Athletics Nysa 93 U18 OP -0.6 --
Trójskok M
1 13.13 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL 0.0 IV B.D. # 2
2 12.52 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA +0.7 -- #
Kula (5) M
1 12.53 GÓRNIK Sławomir WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA IV B.D. 1
2 12.08 GAŁECKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V
3 11.49 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
4 10.44 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -- RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
5 10.20 JANKOWSKI Adrian MKS-MOS Katowice 95 U16 SL -- #
6 10.02 BORYS Marcin GKS Piast Gliwice 96 U16 SL --
7 9.70 SZROMEK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
8 9.19 SIEROŃ Daniel MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
9 8.97 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
Kula (6) M
1 14.19 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II
2 10.07 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL --
Kula (7.26) M
1 14.72 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL I B.D. # Z/3241/11 2019 BEZ
2 9.14 ZAWADZKI Radosław MULKS Juvenia Głuchołazy # 90 U23 OP -- SATORA Jan Z/2930/11 BEZ
Dysk (1) M
1 40.21 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
2 34.54 GAŁECKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V
3 33.12 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS V
Dysk (1.75) M
1 42.74 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III
2 38.40 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL III GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
3 37.35 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL IV
Dysk (2) M
1 35.95 WIERZBA Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
2 33.14 ZAWADZKI Radosław MULKS Juvenia Głuchołazy # 90 U23 OP -- SATORA Jan Z/2930/11 BEZ
Młot (5) M
1 61.60 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL II
2 53.25 NITNER Mateusz TL ROW Rybnik # 94 U18 SL III #
3 48.23 PYSZNY Artur RMKS Rybnik 93 U18 SL IV #
4 42.82 WILCZYŃSKI Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
5 32.65 SZROMEK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2004261016846 sekund