Warszawa 04.06.2022
Warszawa Liga Lekkoatletyczna (III rzut) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.70 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +1.2 M DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022 149
2 2 s 1 12.11 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP +1.2 I JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2022 3
3 5 s 1 12.75 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 II BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
4 6 s 1 12.82 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 III RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
5 7 s 1 12.86 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK +1.2 III DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK! 79 118
6 8 s 1 12.94 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.2 III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/0762/20 , 2022
7 9 s 1 13.00 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U20 SK +1.2 III TIETIERIN Paweł Z/3067/20 2022
8 11 s 1 13.05 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.2 III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/4449/15 2022
1 10 s 2 13.03 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD +0.1 III DELĄG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
2 13 s 2 13.32 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
3 14 s 2 13.40 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.1 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2022
4 15 s 2 13.48 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.1 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
5 19 s 2 13.63 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS +0.1 -- ROSTEK William Z/2103/20 2022
6 23 s 2 13.67 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.1 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
7 27 s 2 14.01 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK +0.1 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2022
1 16 s 3 13.54 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.2 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1095/22 2022
2 17 s 3 13.56 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP -0.2 IV KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
3 18 s 3 13.57 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk 2004 U20 MZ -0.2 IV ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
4 20 s 3 13.64 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -0.2 IV RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
5 21 s 3 13.65 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.2 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
6 22 s 3 13.65 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -0.2 IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022 86
7 25 s 3 13.96 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -0.2 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
1 12 s 4 13.26 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa 1973 Masters MZ +1.0 -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2022
2 24 s 4 13.90 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +1.0 V DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
3 26 s 4 13.98 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.0 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3200/21 2022
4 28 s 4 14.02 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK +1.0 -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2022 LDK!
5 30 s 4 14.08 KORNACKA Kinga KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.0 V GOGOŁEK Marcin # Z/0775/22 2022
6 32 s 4 14.20 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
7 33 s 4 14.58 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
1 3 s 5 12.55 DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +0.7 II B.D. Z/4917/22 2022
2 4 s 5 12.62 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.7 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
3 29 s 5 14.04 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +0.7 -- BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2022
4 31 s 5 14.09 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +0.7 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4420/19 2022
5 34 s 5 14.72 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ +0.7 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2022
6 35 s 5 14.75 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ +0.7 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2022 LDK!
7 36 s 5 14.81 DYMIŃSKA Zuzanna UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ +0.7 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3002/17 2022 BEZ
200 m K
1 1 s 1 24.32 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -0.3 I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022
2 2 s 1 25.03 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.3 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
3 3 s 1 25.21 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -0.3 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK!
4 7 s 1 26.48 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -0.3 III BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
5 8 s 1 26.50 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK -0.3 III TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK!
6 11 s 1 26.60 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U20 MZ -0.3 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
7 15 s 1 26.88 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U20 SK -0.3 III DMP TIETIERIN Paweł Z/3067/20 2022 70
8 22 s 1 28.23 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK -0.3 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2022
1 5 s 2 26.04 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP -0.1 II BAUMGART Iwona Z/0110/18 2022 3
2 6 s 2 26.23 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -0.1 II MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0848/20 2022
3 10 s 2 26.54 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -0.1 III DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/0762/20 , 2022 77
4 12 s 2 26.67 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -0.1 III DMP ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/4449/15 2022 74
5 13 s 2 26.78 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -0.1 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK!
6 16 s 2 27.57 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.1 IV RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
7 19 s 2 27.99 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -0.1 IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022 92
1 9 s 3 26.50 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK -1.4 III LIPIŃSKI Zdzisław # Z/4905/21 2022
2 14 s 3 26.87 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -1.4 III BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
3 18 s 3 27.92 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -1.4 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
4 20 s 3 28.05 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -1.4 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
5 23 s 3 28.24 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U20 MZ -1.4 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2022 5
6 25 s 3 28.43 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD -1.4 IV DELĄG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
7 26 s 3 28.78 KARCZEWSKA Maria OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -1.4 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3166/19 2022 LDK!
8 35 s 3 29.77 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ -1.4 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2022
1 17 s 4 27.76 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa 1973 Masters MZ -0.5 -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2022
2 24 s 4 28.28 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -0.5 IV RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
3 27 s 4 28.90 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.5 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3200/21 2022
4 29 s 4 28.93 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -0.5 -- PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2022 5 LDK!
5 32 s 4 29.39 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -0.5 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2022
6 33 s 4 29.44 HOTEL Natalia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -0.5 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2762/22 2022
7 34 s 4 29.66 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.5 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
1 4 s 5 25.64 DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -0.5 II B.D. Z/4917/22 2022
2 21 s 5 28.12 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.5 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2022
3 28 s 5 28.90 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk 2004 U20 MZ -0.5 -- ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
4 30 s 5 29.03 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -0.5 -- BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2022
5 31 s 5 29.22 SKOWROŃSKA Roksana UKS Otrębusy 2006 U18 MZ -0.5 -- GOLJANEK Janusz Z/1817/22 2022
6 36 s 5 30.56 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -0.5 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2022 LDK!
7 37 s 5 31.01 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.5 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 54.85 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2022
2 2 s 1 55.79 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U23 WP I ŻYLIŃSKI Jerzy B.D. # Z/1473/15 2022
3 3 s 1 56.94 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK! 140
4 4 s 1 57.18 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1665/12 , 2022
5 6 s 1 57.65 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD II NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2022 3
6 7 s 1 57.84 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
7 11 s 1 59.42 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
1 5 s 2 57.29 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK!
2 8 s 2 57.92 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
3 9 s 2 59.13 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0374/20 2022 LDK!
4 12 s 2 59.43 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2022 81
5 15 s 2 60.33 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK III DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0149/17 2022 3 LDK! 72 111
6 23 s 2 63.54 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/0758/20 2022
1 10 s 3 59.28 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2022
2 13 s 3 59.75 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
3 14 s 3 59.87 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
4 16 s 3 60.76 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP III TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
5 17 s 3 61.74 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
6 25 s 3 64.88 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/2108/19 2022
7 26 s 3 65.17 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2022
1 18 s 4 62.25 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ IV GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2022
2 19 s 4 62.45 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2022
3 20 s 4 62.52 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3060/20 2022 LDK!
4 21 s 4 62.59 TYMOSHENKO Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ IV B.D.
5 22 s 4 62.81 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2022
6 24 s 4 64.53 PIECZUŁAJTIS Martyna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1997 Sen WN -- B.D.
7 27 s 4 66.29 KNAPIK Amelia OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2467/22 2022 72
600 m K
1 s 1 1:37.00 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2022 LDK!
2 s 1 2:02.04 ANOSHKINA Varvara KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3660/22 2022
3 s 1 2:06.39 RADECKA Łucja AKL Ursynów Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3527/22 2022
4 s 1 2:08.19 KAROLAK Laura AKL Ursynów Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/14767/21 2022
5 s 1 2:10.48 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2022 LDK!
6 s 1 3:15.14 RADECKA Laura AKL Ursynów Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/3533/22 2022
800 m K
1 1 s 1 2:08.63 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022 124
2 2 s 1 2:08.78 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD I DMP JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022 124
3 3 s 1 2:09.20 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD I NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
4 4 s 1 2:09.54 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ I DMP DMP U20 WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4 119 149
5 5 s 1 2:11.80 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2022 3 LDK! 141
6 6 s 1 2:14.29 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
7 7 s 1 2:14.44 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2022
8 8 s 1 2:17.10 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2022
9 9 s 1 2:18.99 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK! 118
10 11 s 1 2:27.70 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U20 MZ IV LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
1 10 s 2 2:24.40 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2022
2 12 s 2 2:28.31 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów 2006 U18 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2022
3 13 s 2 2:29.36 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK IV JÓŹWIK Krzysztof Z/3392/19 2022 LDK!
4 14 s 2 2:32.77 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ V KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2022
5 15 s 2 2:33.50 CHMIELEWSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- B.D. TEKLAK Andrzej TEKLAK Andrzej WRONA Grzegorz , Z/1570/22 , 2022 LDK!
6 16 s 2 2:33.60 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
7 17 s 2 2:37.38 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2022 LDK!
8 18 s 2 2:45.95 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:28.09 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022
2 2 s 1 4:31.40 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ I ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2022 3
3 3 s 1 4:40.49 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
4 4 s 1 4:44.47 DAWIDZIUK-GOSK Diana Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1994 Sen MZ III B.D. Z/0103/13 2022
5 5 s 1 4:48.61 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2022 3
6 6 s 1 4:53.61 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022 106
7 7 s 1 5:03.18 MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2022
8 8 s 1 5:03.70 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2022 LDK!
9 9 s 1 5:05.07 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
10 10 s 1 5:05.32 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 5:37.70 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
3000 m K
1 1 s 1 10:46.68 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
2 2 s 1 11:43.12 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0836/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 11:46.19 BOCHNIAK Milena KS Stal Pleszew 2006 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3062/20 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.16 SOCHACKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- STRZAŁKOWSKA Joanna JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3993/19 2022
2 2 s 1 14.26 LUBOWICKA Łucja OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- PAWŁOWSKA Maria Z/12885/21 2022
3 3 s 1 15.55 DĄBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella BIŃKOWSKA Marlena , Z/3706/20 , 2022 LDK!
4 4 s 1 16.52 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3705/20 2022 LDK!
5 5 s 1 17.34 TALAREK Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/14288/21 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 13.69 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -0.1 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2022 4 LDK! 169
2 2 e 1 15.64 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.1 II ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
3 3 e 1 16.31 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -0.1 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
4 4 e 1 17.19 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.1 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
1 1 e 2 15.84 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ -0.3 III B.D.
1 1 f 1 13.68 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -0.3 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2022 4 LDK! 169
2 2 f 1 15.37 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ -0.3 II B.D.
3 3 f 1 15.81 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.3 III ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
4 4 f 1 16.28 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -0.3 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
5 5 f 1 17.08 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -0.3 IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
6 6 f 1 17.54 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.3 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
100 m pł K
1 1 e 1 14.80 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -0.3 II RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
  e 1 DNF ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -0.3 -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2022
1 f 1 14.81 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +0.1 II RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
2 f 1 15.49 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.1 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 62.53 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II DMP B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1 110
2 2 s 1 63.21 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP II DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022 104
3 3 s 1 64.50 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 65.68 ŁOS Izabela KKL Kielce 2003 U20 SK II DMP DMP U20 B.D. TIETIERIN Paweł , Z/1399/17 , 2022 BEZ LDK! 84 123
5 5 s 1 66.07 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0168/18 2022 4 LDK!
6 6 s 1 67.06 MILAK Majka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/1762/18 2022 BEZ LDK!
7 9 s 1 67.56 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN III JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
1 7 s 2 67.16 OKSANICZ Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/11382/21 2022 114
2 8 s 2 67.45 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/5148/18 2022 4 LDK!
3 10 s 2 70.80 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
4 11 s 2 71.32 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2022 LDK!
5 12 s 2 72.92 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
6 13 s 2 73.75 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.67 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II DMP DMP U20 RZEPKA Marek RZEPKA Marek , Z/0311/18 , 2022 LDK! 99 134
2 2 f 1 1.64 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!
3 3 f 1 1.58 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
4 4 f 1 1.40 DYMIŃSKA Zuzanna UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3002/17 2022 BEZ
4 4 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
6 6 f 1 1.35 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
7 7 f 1 1.30 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2022 2 LDK! 150
2 f 1 3.00 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3 87 130
2 f 1 3.00 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2022 87 130
4 f 1 3.00 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2022 4 87 130
5 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK! 87 130
6 f 1 2.80 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2022 116
  f 1 NM ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2022 LDK!
  f 1 NM EKES Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- MASTALERZ Janusz Z/2934/20 2022
W dal K
1 f 1 5.96 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.6 I DMP MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2 124
2 f 1 5.57 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -0.2 II DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022 127
3 f 1 5.50 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 Sen MZ +0.4 II BOROŃ Adam B.D. WOJTKOWSKI Maciej Z/1443/14 2022
4 f 1 5.35 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -0.9 III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
5 f 1 5.32 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.3 III DMP MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022 80
6 f 1 5.11 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.7 III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
7 f 1 4.56 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -0.8 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
1 f 2 5.13 YEROMENKO Yelizaveta KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.2 III RZEPKA Marek Z/3696/22 2022
2 f 2 5.13 VAKULENKO Varvara UKS Kusy Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 III KĘDZIORA Robert Z/3761/22 2022
3 f 2 5.09 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.2 IV RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
4 f 2 4.88 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -0.5 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
5 f 2 4.80 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.1 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
6 f 2 4.62 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -0.4 -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
7 f 2 4.34 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.7 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
8 f 2 4.27 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -1.2 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2690/21 2022
9 f 2 3.80 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -2.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.42 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK +0.5 III DMP DMP U20 JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK! 84 116
2 2 f 1 11.22 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.4 III DMP KRAUZE Jerzy ŁUKASIAK Michał B.D. , Z/5260/15 , 2022 LDK! 78
3 3 f 1 10.73 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U20 SK +0.8 IV DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2022 4 LDK! 64 95
4 f 1 9.96 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK +0.1 -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.03 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
2 f 1 7.10 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
Kula (4) K
1 f 1 8.40 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
2 f 1 6.26 WYSOCKA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/4001/22 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 47.63 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4824/15 2022 128
Oszczep (500) K
1 f 1 25.77 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
2 f 1 22.14 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 37.31 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
2 2 f 1 21.30 WYSOCKA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/4001/22 2022
100 m M
1 1 s 1 10.63 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.3 M RATAJCZAK Maciej MARUSZEWSKI Piotr Z/2635/17 2022
2 2 s 1 10.72 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.3 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
3 3 s 1 10.83 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.3 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
4 4 s 1 10.97 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.3 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
5 6 s 1 11.17 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.3 II RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
6 7 s 1 11.27 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +1.3 II BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK!
1 5 s 2 11.09 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.6 II RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
2 8 s 2 11.37 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.6 III DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022 74 117
3 9 s 2 11.62 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.6 III BOROŃ Adam Z/13788/21 2022
4 10 s 2 11.62 CHROMIK Daniel KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA +0.6 III B.D. Z/2344/21 2022
5 11 s 2 11.69 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +0.6 III B.D. Z/2038/21 2022
6 12 s 2 11.72 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U23 SK +0.6 III DMP TIETIERIN Paweł Z/4048/18 2022 BEZ 52
7 15 s 2 11.92 SOLYAR Anatoliy KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +0.6 -- B.D. Z/1781/21 2022
1 13 s 3 11.74 GONCALVES Luis Carlos UKS Kusy Warszawa 1998 Sen MZ +1.9 III KĘDZIORA Robert Z/3729/22 2022
2 14 s 3 11.76 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.9 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
3 16 s 3 11.98 ŚWIERZYŃSKI Szymon OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +1.9 IV PAWŁOWSKA Maria Z/3780/22 2022
4 17 s 3 12.30 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.9 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0597/22 2022
5 18 s 3 13.33 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.9 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2022
200 m M
1 s 1 21.79 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK -0.3 I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK!
2 s 1 22.54 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -0.3 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
3 s 1 22.69 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -0.3 II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/5075/19 2022 LDK! 85
4 s 1 22.78 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -0.3 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK! 122
5 s 1 22.98 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -0.3 III RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
6 s 1 23.02 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ -0.3 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
7 s 1 23.33 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -0.3 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022
8 s 1 23.52 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -0.3 III JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
1 s 2 22.80 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 1985 Masters MZ +0.1 II OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2022 2
2 s 2 23.49 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 III KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2022
3 s 2 23.78 GONCALVES Luis Carlos UKS Kusy Warszawa 1998 Sen MZ +0.1 -- KĘDZIORA Robert Z/3729/22 2022
4 s 2 23.82 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U23 SK +0.1 -- TIETIERIN Paweł Z/4048/18 2022 BEZ
5 s 2 23.99 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.1 IV BOROŃ Adam Z/13788/21 2022
6 s 2 24.08 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +0.1 -- B.D. Z/2038/21 2022
7 s 2 24.44 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 -- DMP U20 TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2022 BEZ LDK! 87
1 s 3 22.92 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.2 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
2 s 3 24.25 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD +0.2 IV BARSKA Jolanta Z/3524/16 2022 4 LDK!
3 s 3 24.51 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U18 MZ +0.2 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2022
4 s 3 25.24 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD +0.2 -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
5 s 3 25.67 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +0.2 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2022 LDK!
6 s 3 25.74 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +0.2 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2022 LDK!
7 s 3 26.71 BIELECKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.2 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3815/22 2022
400 m M
1 1 s 1 47.77 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U23 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2022 3 LDK!
2 2 s 1 48.75 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
3 3 s 1 49.07 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD II B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2022
4 4 s 1 49.34 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
5 5 s 1 50.14 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2
6 6 s 1 50.85 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ III RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
7 9 s 1 51.57 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
1 7 s 2 51.26 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
2 8 s 2 51.56 WIECZOREK Wiktor niest. Warszawa 2001 U23 MZ III B.D.
3 10 s 2 51.67 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
4 11 s 2 52.44 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/0454/21 2022
5 12 s 2 52.79 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2022 LDK!
6 15 s 2 54.03 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK! 91
7 16 s 2 56.30 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2022 LDK!
8 19 s 2 59.28 BIEGALESKI Adrian UKS Gimnazjon Płońsk 1998 Sen MZ -- ADAMSKI Robert Z/0494/14 2022
1 13 s 3 52.81 PONIATOWSKI Emil KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD -- KOWALCZYK Paweł B.D. LDK!
2 14 s 3 53.14 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2022
3 17 s 3 56.40 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
4 18 s 3 57.97 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
5 20 s 3 61.64 JASZCZUR Michał KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0152/19 2022
6 21 s 3 67.89 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2022 BEZ
600 m M
1 s 1 1:50.41 WARCHOŁ Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3196/21 2022
2 s 1 1:53.02 KONAT Mikołaj KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3665/22 2022 LDK!
3 s 1 1:55.19 ZIÓŁKOWSKI Jan UKS 48 Warszawa 2010 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3213/22 2022
4 s 1 1:58.02 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2022 LDK!
5 s 1 1:58.36 NAGÓRSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3309/22 2022
6 s 1 2:02.73 ŻOŁĄDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2022 LDK!
7 s 1 2:05.93 KULCZYK Tymoteusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/14810/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:51.98 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK II DMP JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022 110
2 2 s 1 1:52.37 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU II WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
3 3 s 1 1:54.95 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ II BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
4 4 s 1 1:55.19 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD II KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2022
5 5 s 1 1:56.02 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN II B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2022 BEZ
6 6 s 1 1:56.25 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
7 7 s 1 1:57.07 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK!
8 8 s 1 1:57.70 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
9 9 s 1 1:58.67 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022 113
10 10 s 1 1:58.90 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ III CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
  s 1 DNF WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U20 SK -- DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/0488/19 2022 LDK!
  s 1 DNF POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2022
1 11 s 2 2:02.44 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022
2 12 s 2 2:03.36 KŁOS Grzegorz OKS Start Otwock 1984 Masters MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2232/22 2022
3 13 s 2 2:03.68 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2022 LDK! 89
4 14 s 2 2:03.80 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2022
5 15 s 2 2:06.70 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
6 16 s 2 2:08.13 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2022
7 17 s 2 2:08.15 OLSZAŃSKI Paweł KB Sporting Międzyzdroje 1996 Sen ZP -- KRUPANEK Romuald Z/10571/21 2022 LDK!
8 18 s 2 2:10.66 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2022
9 19 s 2 2:12.98 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
10 20 s 2 2:23.37 KORACH Tadeusz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3327/20 2022 BEZ
11 21 s 2 2:24.21 PYRA Bartosz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8922/21 2022
12 22 s 2 2:27.80 WRZOSEK Łukasz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3117/20 2022
1500 m M
1 1 s 1 3:56.41 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2022 LDK!
2 2 s 1 3:57.02 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II B.D. WOSIEK Jacek , Z/3276/15 , 2022
3 3 s 1 3:57.13 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
4 4 s 1 3:57.22 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ II PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
5 5 s 1 3:57.94 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
6 6 s 1 3:58.03 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II DMP DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022 77 127
7 7 s 1 3:58.85 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/4024/11 2022
8 8 s 1 4:04.19 GOSK Dominik Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1992 Sen MZ III B.D. Z/3154/20 2022
9 9 s 1 4:08.39 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2022
10 10 s 1 4:08.64 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U20 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2022
11 11 s 1 4:11.15 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU III B.D. Z/5039/19 2022
12 12 s 1 4:11.37 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2022 3
13 13 s 1 4:13.58 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022
14 14 s 1 4:14.13 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
15 15 s 1 4:16.44 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
16 16 s 1 4:37.96 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2022
17 17 s 1 4:42.12 KEEHN Dawid KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/10450/21 2021
18 18 s 1 5:05.16 MOTYK Radosław AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3348/20 2022
  s 1 DNF RACZYŁO Damian KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/3063/15 2022
  s 1 DNF WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2022 2
3000 m M
1 1 s 1 9:11.89 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU III BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
2 2 s 1 9:28.47 CICHACKI Tymoteusz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKA Renata Z/0756/21 2022 LDK!
3 3 s 1 9:55.41 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/11046/21 2022
4 4 s 1 11:01.24 GÓRECKI Rafał Robert UKS Melo Błonie 1978 Masters MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/2939/22 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.40 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -0.8 II DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022 143
2 2 e 1 15.00 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.8 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
3 3 e 1 16.04 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -0.8 IV BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 DQ WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +0.1 -- DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.46 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -1.2 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
110 m pł M
1 1 e 1 14.45 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -1.2 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
2 3 e 1 15.98 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -1.2 III RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
3 4 e 1 16.46 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -1.2 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
  e 1 DNF ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -1.2 -- DMP B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK!
1 1 f 1 14.22 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +0.1 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
2 2 f 1 15.81 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +0.1 III RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 2 56.34 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/5226/18 2022 BEZ
2 2 s 2 59.91 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM IV KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
3 3 s 2 62.48 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 53.86 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2022 3
2 2 s 1 55.26 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U20 LD II DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/1466/18 2022 4 LDK! 134
3 4 s 1 55.57 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II RADKE Karol Z/2698/17 2022
4 5 s 1 57.33 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
5 7 s 1 58.89 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
  s 1 DNF MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK!
1 3 s 2 55.52 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
2 6 s 2 57.75 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP III MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2022 3
  s 2 DNF KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
2000 m prz M
1 1 s 1 6:22.17 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
2 2 s 1 6:33.88 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2022
3 3 s 1 6:40.17 TRZEBIŃSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/3326/20 2022
4 4 s 1 6:48.02 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
5 5 s 1 7:09.20 SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/4705/19 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 DĄBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ III
2 2 f 1 1.59 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2022 BEZ
3 3 f 1 1.40 JAŻWIŃSKI Stanisław UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8913/21 2022
4 4 f 1 1.40 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.80 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I DMP MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2022 2 LDK! 126
2 f 1 3.60 BOŻYCKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 KRAWCZYK Michał Z/0847/20 2022 106
  f 1 NM MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.62 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.3 III DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5571/15 2022 67
2 2 f 1 6.42 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 III DMP DMP U20 RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK! 56 100
3 3 f 1 6.25 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK +0.6 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
4 4 f 1 6.10 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.9 IV GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022
5 5 f 1 5.05 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.3 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0597/22 2022
1 1 f 2 5.58 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2022 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 13.16 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -0.2 IV KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
2 2 f 1 12.63 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK +1.8 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
3 3 f 1 10.42 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ +0.5 -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2022 LDK!
  f 1 NM TĘCZA Damian KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/0612/22 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 18.06 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL M B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
2 f 1 14.47 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU II DMP B.D. Z/4325/15 2022 1 100
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 24.71 ŚWIERZYŃSKI Adam OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/3779/22 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 52.36 KACPRZAK Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ I B.D. Z/3356/11 2022 1
Oszczep (700) M
1 1 f 1 66.10 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U16 MZ I KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2022 BEZ
2 2 f 1 43.86 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
3 3 f 1 43.31 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2022 BEZ
Oszczep (800) M
1 1 f 1 64.99 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1 112
2 2 f 1 57.28 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ II DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.81014418602 sekund