Jelenia Góra 05.06.2022
1. Jeleniogórski Mityng Lekkoatletyczny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.04 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -0.7 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 126
2 2 e 1 12.31 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.7 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
3 3 e 1 12.37 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -0.7 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
4 4 e 1 12.49 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -0.7 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
5 5 e 1 12.57 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -0.7 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
6 6 e 1 12.59 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP -0.7 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2022 2
7 11 e 1 12.77 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -0.7 III OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2022 LDK!
8 15 e 1 13.02 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS -0.7 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
1 7 e 2 12.64 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS -2.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 10 e 2 12.73 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -2.6 II BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
3 12 e 2 12.79 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS -2.6 III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
4 16 e 2 13.06 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -2.6 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
5 17 e 2 13.08 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -2.6 III HONDOWSKA Aneta ROSTEK William , Z/0268/19 , 2022 LDK!
6 18 e 2 13.09 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -2.6 III DMP MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK! 68
7 19 e 2 13.10 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -2.6 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
8 20 e 2 13.17 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -2.6 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
1 22 e 3 13.57 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -2.2 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
2 24 e 3 13.67 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -2.2 IV SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
3 28 e 3 13.77 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS -2.2 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2022
4 29 e 3 13.80 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS -2.2 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
5 31 e 3 13.90 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -2.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
6 32 e 3 13.92 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -2.2 V ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
7 34 e 3 13.96 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -2.2 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
8 35 e 3 14.01 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -2.2 V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
1 23 e 4 13.57 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS -0.8 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
2 25 e 4 13.68 DRAGUNOWICZ Nadia MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.8 IV SZOMBURG Tomasz Z/3323/22 2022 LDK!
3 27 e 4 13.75 GORYLUK Aleksandra ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS -0.8 IV SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/8709/21 , 2022 LDK!
4 33 e 4 13.96 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -0.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2022
5 37 e 4 14.07 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U20 DS -0.8 -- WO¦ Michał Z/1301/18 2022 BEZ LDK!
6 39 e 4 14.14 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -0.8 V ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
7 41 e 4 14.37 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS -0.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
1 30 e 5 13.89 TRZEPIZUR Julia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -0.8 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2668/22 2022 LDK!
2 36 e 5 14.06 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -0.8 V MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
3 40 e 5 14.26 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -0.8 V MAKUCH Beata Z/0827/19 2022
4 43 e 5 14.39 KUCZAK Beata ULKS Muflon Bielawa 2006 U18 DS -0.8 -- SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/14168/21 , 2022 LDK!
5 44 e 5 14.41 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -0.8 V ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
6 46 e 5 14.56 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -0.8 -- DMP U20 LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK! 64
7 53 e 5 15.04 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -0.8 -- WO¦ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
1 42 e 6 14.38 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -2.5 V KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2022 LDK!
2 47 e 6 14.61 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -2.5 -- SZOMBURG Tomasz Z/0149/22 2022 LDK!
3 48 e 6 14.66 HABIAK Oliwia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -2.5 -- KORDASIEWICZ Damian # Z/0790/22 2022 LDK!
4 50 e 6 14.86 PROTTUNG Paulina KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -2.5 -- WO¦ Michał Z/10265/21 2022 LDK!
5 51 e 6 14.91 ŁUCZAK Natalia KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -2.5 -- WO¦ Michał Z/1891/21 2022 LDK!
6 52 e 6 14.95 BUSZTA Łucja KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -2.5 -- WO¦ Michał Z/3786/21 2022 BEZ LDK!
7 54 e 6 15.08 LASKOWSKA Alina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -2.5 -- GÓRSKA Hanna # Z/3542/22 2022
8 56 e 6 15.20 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -2.5 -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
1 8 e 7 12.65 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS -1.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
2 9 e 7 12.66 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
3 13 e 7 12.98 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.3 III KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
4 14 e 7 13.01 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.3 III JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2022 LDK!
5 21 e 7 13.36 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.3 IV B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
6 26 e 7 13.74 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS -1.3 IV KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
1 38 e 8 14.13 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -0.7 V BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
2 45 e 8 14.55 ZDROWOWICZ Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -0.7 -- KORDASIEWICZ Damian # Z/0922/22 2022 LDK!
3 49 e 8 14.86 GRZEGORZ Emiilia UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -0.7 -- GÓRSKI Dariusz Z/2284/22 2022
4 55 e 8 15.08 DUDEK Zuzanna ULKS Muflon Bielawa 2008 U16 DS -0.7 -- SZEREMETA Jarosław Z/4561/21 2022 LDK!
5 57 e 8 15.34 PAWLICKA Antonina MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -0.7 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/13771/21 2022 LDK!
6 58 e 8 15.85 KRUK Iga KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -0.7 -- WO¦ Michał Z/4514/22 2022 BEZ LDK!
1 f 1 12.08 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -2.0 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 124
2 f 1 12.27 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -2.0 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
3 f 1 12.58 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -2.0 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
4 f 1 12.72 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS -2.0 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
5 f 1 12.73 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP -2.0 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2022 2
200 m K
1 1 s 1 25.06 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP -0.9 II DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2022 2 112
2 2 s 1 25.26 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -0.9 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
3 4 s 1 26.10 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -0.9 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
4 9 s 1 26.86 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS -0.9 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
1 5 s 2 26.13 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS -0.5 II KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
2 6 s 2 26.47 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -0.5 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
3 7 s 2 26.79 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -0.5 III DMP U20 HONDOWSKA Aneta ROSTEK William , Z/0268/19 , 2022 LDK! 110
4 8 s 2 26.81 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -0.5 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
5 10 s 2 26.92 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -0.5 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
1 3 s 3 25.78 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS -0.8 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
2 12 s 3 27.05 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -0.8 III KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK!
3 14 s 3 27.28 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -0.8 III NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
4 15 s 3 27.39 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -0.8 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
  s 3 DNF SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -0.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
1 11 s 4 27.01 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS -2.9 III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
2 19 s 4 28.42 SADOWSKA Wiktoria MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -2.9 IV WODNICKI Łukasz # Z/1117/20 2022 LDK!
3 20 s 4 28.53 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U20 DS -2.9 -- WO¦ Michał Z/1301/18 2022 BEZ LDK!
4 23 s 4 28.76 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -2.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2022
5 27 s 4 29.49 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS -2.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
1 18 s 5 28.25 DRAGUNOWICZ Nadia MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.5 IV SZOMBURG Tomasz Z/3323/22 2022 LDK!
2 22 s 5 28.68 TRZEPIZUR Julia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -0.5 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2668/22 2022 LDK!
3 25 s 5 29.45 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -0.5 V ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
4 28 s 5 29.83 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -0.5 V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0161/21 2022 LDK!
5 29 s 5 30.41 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -0.5 -- SZOMBURG Tomasz Z/0149/22 2022 LDK!
1 13 s 6 27.06 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS -0.1 III SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2022
2 16 s 6 27.84 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS -0.1 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
3 17 s 6 28.07 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -0.1 IV SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK!
4 37 s 6 31.42 ŁUCZAK Natalia KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -0.1 -- WO¦ Michał Z/1891/21 2022 LDK!
1 21 s 7 28.67 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -2.1 V ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
2 31 s 7 30.50 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -2.1 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
3 36 s 7 31.33 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -2.1 -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
4 38 s 7 31.98 LASKOWSKA Alina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -2.1 -- GÓRSKA Hanna # Z/3542/22 2022
1 24 s 8 28.77 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -1.2 V ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
2 32 s 8 30.68 BUSZTA Łucja KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -1.2 -- WO¦ Michał Z/3786/21 2022 BEZ LDK!
3 34 s 8 30.91 DUDEK Zuzanna ULKS Muflon Bielawa 2008 U16 DS -1.2 -- SZEREMETA Jarosław Z/4561/21 2022 LDK!
4 35 s 8 31.13 PAWLICKA Antonina MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -1.2 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/13771/21 2022 LDK!
1 26 s 9 29.46 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -1.4 V OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
2 30 s 9 30.47 PROTTUNG Paulina KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -1.4 -- WO¦ Michał Z/10265/21 2022 LDK!
3 33 s 9 30.75 JACKOWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -1.4 -- WI¦NIEWSKI Paweł # Z/0762/21 2022 LDK!
4 39 s 9 32.18 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -1.4 -- WO¦ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
5 40 s 9 33.59 KRUK Iga KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -1.4 -- WO¦ Michał Z/4514/22 2022 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.09 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL I B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
2 2 s 1 56.36 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP LACH Magdalena Z/1145/20 2022 LDK! 114
3 3 s 1 57.17 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2022 LDK!
4 5 s 1 59.16 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1866/16 2022
5 7 s 1 60.38 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP III WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2022
1 4 s 2 57.85 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 6 s 2 60.17 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
3 8 s 2 61.46 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS III DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2022 LDK! 62 103
4 9 s 2 61.81 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS III B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
5 12 s 2 65.67 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2022 LDK! 74
1 10 s 3 62.04 OWCZARZ Joanna WKS ¦l±sk Wrocław 2005 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/3131/19 2022
2 11 s 3 63.63 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP IV DMP U20 SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK! 87
3 13 s 3 65.98 KUCZAK Beata ULKS Muflon Bielawa 2006 U18 DS -- SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/14168/21 , 2022 LDK!
4 14 s 3 66.55 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
5 15 s 3 69.07 PISKOROWSKA Dagmara MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William , Z/0438/20 , 2022 LDK!
6 16 s 3 71.42 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:37.30 PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2022
2 2 s 1 4:45.63 BERE¬NICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/0280/15 2022 LDK!
3 3 s 1 4:59.61 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- B.D. LDK!
4 4 s 1 5:12.72 BANASIAK Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/1031/19 2022 LDK!
5 5 s 1 5:24.25 WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS -- WO¦ Michał Z/1785/19 2022 LDK!
6 6 s 1 5:24.38 GAWRECKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- LACH Magdalena Z/1148/20 2022 LDK!
7 7 s 1 5:36.66 PIETRASZEWSKA Olimpia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2944/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 11.89 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -1.7 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
2 2 s 1 12.37 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -1.7 II KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 12.69 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -1.7 III ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 13.03 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.7 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
5 5 s 1 13.06 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -1.7 IV WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 13.75 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -1.7 IV OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
1 7 s 2 13.77 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -1.5 IV BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
2 8 s 2 13.83 JOK¦ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -1.5 V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
3 9 s 2 14.13 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -1.5 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
4 10 s 2 14.28 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -1.5 V MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.83 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -0.9 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
2 2 s 1 14.35 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -0.9 I LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK!
3 3 s 1 14.68 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -0.9 II DMP U20 MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 144
4 4 s 1 15.00 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS -0.9 II JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2022 LDK!
5 6 s 1 15.21 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -0.9 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK!
6 7 s 1 15.39 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.9 II DMP U20 B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK! 131
1 5 s 2 15.03 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -2.8 II DMP U20 B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK! 138
2 8 s 2 15.47 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS -2.8 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
3 9 s 2 15.68 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -2.8 II DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 125
4 10 s 2 15.81 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -2.8 III BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.50 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS -1.0 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 14.51 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS -1.0 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
3 3 s 1 15.29 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -1.0 II DMP U20 SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! 134
4 4 s 1 17.06 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS -1.0 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
5 5 s 1 17.89 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -1.0 -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK!
  s 1 DNF GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -1.0 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0747/16 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 47.43 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 48.29 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS III ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 50.46 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2022 LDK!
4 4 s 1 50.77 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
  s 1 DNF KOTASEK Zofia ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/1325/20 2022 LDK!
1 5 s 2 52.80 JOK¦ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
2 6 s 2 52.95 WÓJCIK Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/6646/21 2022 LDK!
3 7 s 2 55.52 WINKOWSKA Aleksandra WKS ¦l±sk Wrocław 2008 U16 DS -- BACHAR Paulina SIERADZKI Andrzej , Z/7990/21 , 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 59.79 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 61.60 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP DMP U20 DZIUBA Jacek Z/2739/18 2022 LDK! 119 149
3 3 s 1 63.03 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. , Z/3620/15 , 2022
4 4 s 1 63.36 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP II DMP OLCZYK Hubert B.D. Z/2011/16 2022 103
5 6 s 1 65.47 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
1 5 s 2 63.57 JANIK Michalina GKS Start Długołęka 2000 U23 DS II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/0578/17 , 2022
2 7 s 2 65.62 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP II DMP U20 BU¦KO Przemysław Z/6140/21 2022 2 LDK! 123
3 8 s 2 65.68 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II DMP U20 LACH Magdalena Z/2803/18 2022 LDK! 123
4 9 s 2 67.27 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS III DMP DMP U20 WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/1405/19 , 2022 BEZ LDK! 73 114
5 10 s 2 68.31 JAMIELUCHA Zuzanna O¦ AZS Poznań 2005 U18 WP III CIE¦LICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
6 14 s 2 72.35 TROSZYŃSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP IV LACH Magdalena Z/10928/21 2022 LDK!
1 11 s 3 69.63 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/1454/20 2022 LDK!
2 12 s 3 70.87 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK!
3 13 s 3 71.29 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U18 DS IV BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2022 BEZ LDK!
4 16 s 3 72.88 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U20 DS IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
4 15 s 3 72.88 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2022 LDK!
6 17 s 3 83.48 DURASIEWICZ Anna MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0591/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.66 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
2 f 1 1.62 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II DMP MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2022 85
3 f 1 1.58 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP U20 MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 110
4 f 1 1.54 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK!
5 f 1 1.50 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK!
6 f 1 1.50 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
7 f 1 1.50 WĘCKOWSKA Emilia MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS IV WOCHNA Robert B.D. # Z/8259/21 2022 LDK!
8 f 1 1.45 DOWNER Jagoda WKS ¦l±sk Wrocław 2007 U16 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
9 f 1 1.40 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS V MAKUCH Beata Z/0827/19 2022
10 f 1 1.40 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 4.10 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS M DMP ŁO¦ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022 166
2 f 1 3.40 KAMIŃSKA Barbara MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS I DMP U20 ŁO¦ Dariusz Z/1476/21 2022 150
3 f 1 3.10 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022 94
4 f 1 2.90 RADKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III DMP U20 ŁO¦ Dariusz Z/2644/20 2022 123
5 f 1 2.80 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III ŁO¦ Dariusz Z/2920/19 2022
6 f 1 2.10 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
7 f 1 1.80 BABICH Iryna MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/4543/22 2022 LDK!
  f 1 NM POSŁUSZNY Martyna MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- DMP U20 B.D. ŁO¦ Dariusz , Z/10692/21 , 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.92 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +1.4 I WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
2 f 1 5.92 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +2.2 I DMP STOLARCZYK Grzegorz Z/3313/11 2022 1 121
3 f 1 5.85 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +1.8 I BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
4 f 1 5.67 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +1.6 II DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 103 134
5 f 1 5.31 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP +2.1 III WALCZAK Michał Z/1128/14 2022
6 f 1 5.22 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP +2.1 III NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
7 f 1 4.98 WĘCKOWSKA Emilia MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS +1.4 IV WOCHNA Robert B.D. # Z/8259/21 2022 LDK!
8 f 1 4.73 ROLSKA Helena WKS ¦l±sk Wrocław 2004 U20 DS +3.5 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
9 f 1 4.37 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.6 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
10 f 1 3.64 ALEKSIUŃ Tamara KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +1.5 -- B.D. Z/3185/22 2022 BEZ
Trójskok K
1 f 1 13.20 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.9 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
2 f 1 12.40 STRˇCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +0.8 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022 123
3 f 1 12.36 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB +0.9 I CZERNIK Edward Z/2111/17 2022 5
4 f 1 12.03 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.6 I DMP B.D. 3 110
5 f 1 11.05 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS +0.9 III SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
6 f 1 10.41 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS +1.0 IV KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
7 f 1 10.17 ROLSKA Helena WKS ¦l±sk Wrocław 2004 U20 DS +1.0 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
  f 1 NM CHASS Alyona KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS 0.0 -- DMP KOKOT Zdzisław Z/2927/22 2022
Kula (3) K
1 f 1 10.38 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
2 f 1 7.78 WO¬NIAK Ilona MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- ¦LIWIŃSKA Danuta WOCHNA Robert , Z/3840/22 , 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 7.65 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 41.25 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS II KARPIŃSKI Franciszek # Z/1255/21 2022 LDK!
2 f 1 34.78 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek # Z/2945/20 2022 LDK!
3 f 1 34.02 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2022 LDK!
4 f 1 28.58 CIE¦LA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
5 f 1 26.77 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V BANASZEK Grzegorz # Z/1931/22 2022 LDK!
6 f 1 25.58 WO¬NIAK Ilona MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V ¦LIWIŃSKA Danuta WOCHNA Robert , Z/3840/22 , 2022 LDK!
7 f 1 23.33 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
8 f 1 22.77 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
9 f 1 17.49 BARAN Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/2643/22 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 39.63 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS II KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
2 f 1 27.58 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
3 f 1 19.80 DUDEK Kamila MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1209/22 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 49.67 KO¬LAREK Julia O¦ AZS Poznań 2005 U18 WP II BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
2 f 1 46.58 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
3 f 1 39.78 JANAS Hanna MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/1571/21 2022 LDK!
4 f 1 36.94 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 31.44 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
6 f 1 29.16 BARAN Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/2643/22 2022 LDK!
7 f 1 27.27 BANA¦ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2022
8 f 1 24.74 LASKOWSKA Nina MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/2576/22 2022 LDK!
9 f 1 23.15 ZAKRZEWSKA Weronika MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0162/21 2022 LDK!
10 f 1 22.42 MIKOŁAJCZYK Maja MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/2578/22 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 38.88 JO¦KO Julita MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS III DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/3416/20 2022 LDK! 71 118
Oszczep (500) K
1 f 1 37.79 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
2 f 1 36.59 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV DMP U20 LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 95
3 f 1 33.75 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK!
4 f 1 32.85 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 32.25 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
6 f 1 31.08 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
7 f 1 26.62 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
8 f 1 25.33 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
9 f 1 22.41 WO¬NIAK Ilona MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- ¦LIWIŃSKA Danuta WOCHNA Robert , Z/3840/22 , 2022 LDK!
10 f 1 22.17 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
  f 1 NM DUDEK Kamila MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/1209/22 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 36.74 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U23 DS III DMP MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3 79
2 f 1 18.18 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.83 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.3 I ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022
2 2 e 1 10.85 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS +0.3 I KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 M LDK!
3 3 e 1 10.96 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.3 II DMP ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! 106
4 4 e 1 11.03 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL +0.3 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2022 M
5 5 e 1 11.13 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.3 II ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
6 7 e 1 11.24 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +0.3 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
7 8 e 1 11.29 NAPIERAŁA Alan O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.3 II BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2022
1 6 e 2 11.24 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -0.3 II B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
2 9 e 2 11.38 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -0.3 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
3 10 e 2 11.43 PA¦ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS -0.3 III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2022
4 11 e 2 11.51 MUSIAŁ Tymoteusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -0.3 III DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/1034/22 2022 109
5 12 e 2 11.71 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -0.3 III WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
6 14 e 2 11.78 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.3 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
1 13 e 3 11.75 GRYWKOWIEC Michał WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2000 U23 DS -1.4 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
2 15 e 3 11.84 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -1.4 IV DMP U20 ROSTEK William Z/11177/21 2022 94
3 16 e 3 11.90 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -1.4 IV ROSTEK William Z/3314/19 2022
4 18 e 3 12.10 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -1.4 IV DMP U20 ROSTEK William # Z/0552/22 2022 LDK! 85
5 20 e 3 12.21 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 2000 U23 DS -1.4 -- WO¦ Michał Z/0177/16 2022 BEZ
6 27 e 3 12.72 SZCZʦNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -1.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
1 17 e 4 12.07 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 2003 U20 DS -2.8 IV WO¦ Michał Z/0399/17 2022
2 22 e 4 12.51 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -2.8 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
3 24 e 4 12.65 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -2.8 V SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2022
4 25 e 4 12.66 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -2.8 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
5 30 e 4 13.26 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS -2.8 -- B.D. Z/0626/16 2022
6 31 e 4 15.16 SOKOŁOWSKI Eryk KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -2.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/7984/21 2022
7 32 e 4 15.24 GÓRKA Adam KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -2.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1344/21 2022 BEZ
1 19 e 5 12.17 DURKALEC Maciej WLKS Wrocław 2005 U18 DS -0.6 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0049/22 2022 LDK!
2 21 e 5 12.48 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS -0.6 -- WO¦ Michał WO¦ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
3 23 e 5 12.55 ZAALMAN Miłosz WLKS Wrocław 2006 U18 DS -0.6 -- LDK!
4 26 e 5 12.68 STAWICKI Mateusz MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -0.6 V BIELAWA Przemysław Z/4319/22 2022 LDK!
5 28 e 5 13.07 KNAP Marcel KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS -0.6 -- B.D. WO¦ Michał , Z/3787/21 , 2022 LDK!
6 29 e 5 13.22 WZOREK Marcel MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -0.6 -- BIELAWA Przemysław Z/4320/22 2022 LDK!
1 f 1 10.77 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -1.4 I ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022
2 f 1 10.88 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -1.4 I DMP ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! 112
3 f 1 11.19 NAPIERAŁA Alan O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP -1.4 II BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2022
4 f 1 11.35 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -1.4 III B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
200 m M
1 1 s 1 21.93 KRAWCZUK Łukasz WKS ¦l±sk Wrocław 1989 Sen DS -1.6 II WOJSA Maciej Z/1702/11 2022 MM
2 4 s 1 22.43 NAPIERAŁA Alan O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP -1.6 II BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2022
3 5 s 1 22.51 PA¦ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS -1.6 II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2022
4 10 s 1 23.58 KASPRYSZYN Jakub WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2005 U18 DS -1.6 III MATOSZ Włodzimierz Z/0644/19 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -1.6 -- B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
1 2 s 2 22.06 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -0.9 II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
2 3 s 2 22.37 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -0.9 II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
3 6 s 2 22.83 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS -0.9 III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
4 7 s 2 23.39 GRYWKOWIEC Michał WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2000 U23 DS -0.9 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
5 8 s 2 23.49 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -0.9 III WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
1 9 s 3 23.50 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -1.3 III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
2 11 s 3 23.88 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -1.3 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
3 12 s 3 23.90 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -1.3 IV DMP U20 ROSTEK William Z/3314/19 2022 97
4 13 s 3 23.91 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 2003 U20 DS -1.3 IV WO¦ Michał Z/0399/17 2022
5 14 s 3 24.43 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -1.3 -- ROSTEK William Z/11177/21 2022
1 15 s 4 24.57 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -2.0 V ROSTEK William # Z/0552/22 2022 LDK!
2 16 s 4 24.76 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 2000 U23 DS -2.0 -- WO¦ Michał Z/0177/16 2022 BEZ
3 17 s 4 25.57 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -2.0 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
4 18 s 4 25.65 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -2.0 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
5 20 s 4 26.57 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS -2.0 -- B.D. Z/0626/16 2022
6 24 s 4 31.72 GÓRKA Adam KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -2.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1344/21 2022 BEZ
1 19 s 5 25.80 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -2.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2022
2 21 s 5 27.18 KNAP Marcel KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS -2.4 -- B.D. WO¦ Michał , Z/3787/21 , 2022 LDK!
3 22 s 5 28.43 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS -2.4 -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2022 LDK!
4 23 s 5 31.26 SOKOŁOWSKI Eryk KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -2.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/7984/21 2022
400 m M
1 1 s 1 47.60 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS I DMP U20 ROSTEK William ROŻEJ Marek Z/5139/18 2022 LDK! 161
2 2 s 1 48.30 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS I DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK! 148
3 3 s 1 49.18 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
4 4 s 1 49.27 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
5 7 s 1 50.39 POROŻYŃSKI Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław 2002 U23 DS II B.D. LISOWSKI Józef , Z/0724/16 , 2022 LDK!
1 5 s 2 49.62 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS II B.D. B.D. Z/2601/15 2022
2 6 s 2 50.11 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP II DMP LACH Magdalena Z/1351/17 2022 4 LDK! 87
3 8 s 2 51.36 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/4420/20 2022
4 9 s 2 52.01 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB III WISZ Mateusz Z/4688/17 2022 BEZ LDK!
5 10 s 2 52.84 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK!
6 11 s 2 53.07 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2022
1 12 s 3 53.42 JASIŃSKI Karol MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS IV DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2022 LDK! 97
2 13 s 3 54.34 SZULC Mikołaj MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS IV ROSTEK William Z/2645/21 2022
3 14 s 3 54.76 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/10653/21 2022 LDK!
4 15 s 3 55.01 MALIK Jakub WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U23 DS -- ADAMEK Marek Z/1355/20 2022
5 16 s 3 55.15 STANKIEWICZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS -- MAKUCH Beata Z/0816/19 2022
6 17 s 3 59.19 POJMAN Franciszek MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U18 DS -- WYROBA Piotr Z/0641/20 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:54.72 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek , Z/0488/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:58.31 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB III SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2022 3
3 3 s 1 1:59.25 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 1:59.40 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP U20 LACH Magdalena Z/0209/19 2022 LDK! 110
5 5 s 1 2:03.52 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Marcin # Z/5315/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:05.65 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV LACH Magdalena Z/1356/20 2022 LDK!
1 7 s 2 2:12.09 PITUCHA Tymon MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -- DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0150/22 2022 LDK! 69
2 8 s 2 2:12.89 WALOSZCZYK Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2696/20 2022 LDK!
3 9 s 2 2:23.59 KAPSZEWICZ Paweł MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert # Z/1894/21 2022 LDK!
4 10 s 2 2:24.41 CZUCZWARA Rafał KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WO¦ Michał Z/5082/21 2022 LDK!
5 11 s 2 2:25.05 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/3002/20 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.69 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -0.7 IV BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
2 2 s 1 19.16 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -0.7 -- WEISS Elżbieta Z/0026/21 2022 LDK!
3 3 s 1 20.69 BŁASZCZYK Igor MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -0.7 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14224/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.99 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -0.7 IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
2 2 s 1 16.32 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.7 IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2022 BEZ LDK! 91
  s 1 DQ WIECZOREK Borys AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -0.7 -- ZIEMBA Krzysztof Z/0208/19 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 13.95 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -1.2 I DMP U20 WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5 170
2 2 s 1 14.72 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -1.2 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
3 3 s 1 15.09 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -1.2 II KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 15.65 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -1.2 II WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
5 5 s 1 15.80 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -1.2 III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
  s 1 DNF LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -1.2 -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022
110 m pł M
1 1 s 1 16.14 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -1.2 III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022
300 m pł M
1 1 s 1 42.63 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 43.67 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
3 3 s 1 44.20 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2022 LDK!
4 5 s 1 46.72 SZCZʦNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
1 4 s 2 45.54 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
2 6 s 2 47.38 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0026/21 2022 LDK!
3 7 s 2 53.82 RAJCZAK Dawid MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/11025/21 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.54 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
2 2 s 1 60.27 BAŁDYGA Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/2795/20 2022 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 51.88 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP I DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2022 143
2 2 s 1 56.15 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022 87
3 3 s 1 56.32 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP U20 LACH Magdalena Z/2804/18 2022 LDK! 124
Wzwyż M
1 f 1 1.95 PASTUSZKA Eryk KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II MAŃKA Bogumił B.D. Z/1767/17 2022
2 f 1 1.88 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022
3 f 1 1.88 BEJZAK Ilia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS III DMP U20 ŁO¦ Dariusz Z/2994/22 2022 113
4 f 1 1.84 REBEJKO Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS III WOCHNA Robert Z/1895/21 2022 LDK!
5 f 1 1.75 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS IV WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
6 f 1 1.75 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U20 DS IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2022 BEZ LDK! 90
7 f 1 1.60 WOŻNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2022 BEZ LDK!
8 f 1 1.55 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2022 BEZ LDK! 63
Tyczka M
1 f 1 4.60 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I DMP ŁO¦ Dariusz Z/3604/15 2022 113
2 f 1 4.50 PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS I DMP ŁO¦ Dariusz B.D. Z/4760/19 2022 106
3 f 1 4.40 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2022 LDK!
4 f 1 3.60 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata ŁO¦ Dariusz , Z/10699/21 , 2022 LDK! 106
W dal M
  f 1 4.06 BŁASZCZYK Igor MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +1.3 -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/14224/21 2022 LDK! 30
  f 1 5.19 WO¬NIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +0.7 --
  f 1 6.15 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +1.6 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 6.33 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS +1.7 III WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
  f 1 7.29 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB -1.5 I ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
1 f 1 7.39 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB +3.4 I ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
2 f 1 6.39 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS +2.3 III WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
3 f 1 6.25 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +2.8 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 6.13 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +1.3 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2022 BEZ LDK!
5 f 1 6.07 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS +0.9 IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK!
6 f 1 5.89 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +2.1 -- KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
7 f 1 5.76 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS +1.8 -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022
8 f 1 5.32 WOŻNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +2.2 -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2022 BEZ LDK! 61
9 f 1 4.78 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS +2.6 -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2022 LDK!
10 f 1 4.26 RO¦LICKI Marcin WKS ¦l±sk Wrocław 2009 U14 DS +1.6 --
11 f 1 4.21 BŁASZCZYK Igor MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +3.2 -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/14224/21 2022 LDK! 33
Trójskok M
  f 1 11.99 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +0.5 -- DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/12598/21 2022 74
1 f 1 13.29 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +1.6 III DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2022 BEZ LDK! 104
2 f 1 12.16 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +2.6 -- DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/12598/21 2022 78
Kula (5) M
1 f 1 15.92 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
2 f 1 13.62 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
3 f 1 12.12 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
4 f 1 11.45 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2022 LDK!
5 f 1 10.26 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS -- B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
6 f 1 9.66 WOŻNIAK Paweł MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2784/21 2022 LDK! 61
Kula (6) M
1 f 1 17.15 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP U20 BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2022 LDK! 153
2 f 1 16.01 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB I SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2022 3 LDK!
3 f 1 14.23 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS II PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 14.12 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS II KUCZAJ Tomasz Z/2796/17 2022 2 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 42.89 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
2 f 1 39.40 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
3 f 1 36.71 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
4 f 1 34.65 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2007 U16 DS V BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna , Z/2039/20 , 2022 LDK!
5 f 1 26.53 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS -- B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
6 f 1 23.11 BOJARSKI Aleksander LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9160/21 2022 LDK!
  f 1 NM SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 44.22 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
2 f 1 43.12 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 50.52 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2022 LDK!
2 f 1 30.13 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
  f 1 NM LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2022 3 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 38.05 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 1980 Masters LB III CHUSTECKI Ryszard Z/3834/11 2022 2
Młot (5) M
1 f 1 45.79 PSIUCH Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV DMP U20 WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/0515/20 , 2022 LDK! 104
2 f 1 42.30 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
3 f 1 39.46 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2022 BEZ
4 f 1 38.59 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2022 LDK!
5 f 1 27.18 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2022 LDK!
6 f 1 24.97 PSIUCH Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/0448/22 2022 LDK!
  f 1 NM KOBIELSKI Maciej MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/13271/21 2022 LDK!
  f 1 NM KUCZKOWSKI Fryderyk UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3675/20 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 51.48 NOGAŁA Adam UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP II GÓRSKA Hanna Z/1950/20 2022 LDK!
2 f 1 42.63 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2022 BEZ LDK! 106
Oszczep (600) M
1 f 1 46.13 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2022 LDK!
2 f 1 39.78 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2022 BEZ
3 f 1 39.54 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2007 U16 DS V BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna , Z/2039/20 , 2022 LDK!
4 f 1 34.69 JANAS Grzegorz MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0152/21 2022 LDK!
5 f 1 19.20 PSIUCH Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/0448/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 56.49 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS III TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna # , Z/2961/19 , 2022 LDK!
2 f 1 48.11 PAPROCKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/8255/21 2022
3 f 1 41.20 KOKOSZYŃSKI Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/13442/21 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 61.62 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2022 2 LDK!
2 f 1 61.47 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.173100948334 sekund