Bielsko-Biała 04.06.2022
21. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.74 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -1.9 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
2 2 s 1 8.76 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U12 SL -1.9 -- GÓRECKA Małgorzata Z/10255/21 2022 LDK!
3 3 s 1 8.98 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -1.9 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13667/21 2022 LDK!
4 4 s 1 9.03 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -1.9 -- B.D. Z/3094/20 2022
5 5 s 1 9.12 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -1.9 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
6 6 s 1 9.21 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -1.9 -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
7 14 s 1 9.59 FIC Maria UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL -1.9 -- PROKSA Robert Z/6379/21 2022 LDK!
8 30 s 1 10.17 WOJCIECHOWSKA Aleksandra UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL -1.9 -- SYZDEK Mariusz Z/2324/22 2022
1 11 s 2 9.54 WIEJA Dagmara SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -1.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/5576/21 2022 LDK!
2 13 s 2 9.58 BŁESZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -1.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/2288/22 2022
3 19 s 2 9.90 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -1.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2985/21 2022 LDK!
4 20 s 2 10.00 LAZAR Milena UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL -1.0 -- SYZDEK Mariusz Z/2323/22 2022
5 29 s 2 10.16 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -1.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2022
6 33 s 2 10.23 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -1.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2991/21 2022 LDK!
1 7 s 3 9.28 WOJDYŁO Milena TL ROW Rybnik 2012 U12 SL -1.0 -- OLSZAR Michał Z/8126/21 2022 LDK!
2 10 s 3 9.52 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL -1.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/14101/21 2022 LDK!
3 16 s 3 9.77 ZASADA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -1.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/14096/21 2022 LDK!
4 24 s 3 10.07 JONKISZ Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U12 SL -1.0 -- HOMA Wioleta Z/14001/21 2022 LDK!
5 26 s 3 10.11 SKRZYSZOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL -1.0 -- SYZDEK Mariusz Z/2326/22 2022
6 35 s 3 10.34 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -1.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2022
7 40 s 3 10.54 ZIĘBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -1.0 -- KRUPA Zdzisław Z/1905/20 2022 LDK!
8 43 s 3 10.79 KRZYSTECZKO Natalia TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -1.0 -- B.D. Z/2978/21 2022 LDK!
1 23 s 4 10.05 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13670/21 2022
2 27 s 4 10.14 ZAWADZKA Agata GKS Piast Gliwice 2012 U12 SL -1.1 -- MATUSZ Mirosława Z/7866/21 2022 LDK!
3 31 s 4 10.18 RYT Rozalia MKS Iskra Pszczyna 2013 U12 SL -1.1 -- BIELA Monika Z/13690/21 2022 LDK!
4 34 s 4 10.32 KUZKA Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U12 SL -1.1 -- HOMA Wioleta Z/14000/21 2022 LDK!
5 39 s 4 10.49 KACPERSKA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -1.1 -- HOMA Wioleta Z/12392/21 2022 LDK!
6 42 s 4 10.68 WALASZCZYK Zuzanna GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -1.1 -- MATUSZ Mirosława Z/12317/21 2022
1 38 s 5 10.43 RYSZKA Lena MKS Iskra Pszczyna 2012 U12 SL -2.3 -- BIELA Monika Z/12573/21 2022 LDK!
2 45 s 5 11.00 MORYS Paulina TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -2.3 -- PODCHUL Krzysztof Z/2208/22 2022
3 47 s 5 11.12 DUDEK Karolina Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -2.3 -- SUDOŁ Magdalena Z/5535/21 2022
4 49 s 5 11.38 STACH Izabela WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2012 U12 MA -2.3 -- ZAGRODZKI Marcin Z/4494/22 2022 LDK!
5 56 s 5 12.26 MOSKAŁA Nikola TS AKS Chorzów 2014 U12 SL -2.3 -- B.D. Z/2220/22 2022
6 58 s 5 12.48 ZIĘBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -2.3 -- KRUPA Zdzisław Z/2901/21 2022 LDK!
1 9 s 6 9.44 PATEK Alicja UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -1.2 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1099/22 2022 LDK!
2 24 s 6 10.07 GRUSZKA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL -1.2 -- PASZTA Anna # Z/1919/22 2022 LDK!
3 27 s 6 10.14 LUBIŃSKA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -1.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/13934/21 2022 LDK!
4 37 s 6 10.37 GAWRON Syliwa KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -1.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/13933/21 2022 LDK!
5 44 s 6 10.84 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -1.2 -- PROKSA Robert Z/1921/22 2022
6 46 s 6 11.09 KOKOSZKA Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2013 U12 MA -1.2 -- ZAGRODZKI Marcin Z/3206/22 2022 LDK!
7 60 s 6 12.70 POTYRAK Dominika TL Athletics Jastrzębie 2014 U12 SL -1.2 -- B.D. Z/5366/21 2022 LDK!
1 12 s 7 9.55 STASZEWSKA Tola UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -1.3 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1234/22 2022 LDK!
2 15 s 7 9.60 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -1.3 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2022 LDK!
3 21 s 7 10.02 BURCZYK Hanna LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -1.3 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4341/22 2022 LDK!
4 32 s 7 10.21 STASZEWSKA Iga UKS Czempion Bełchatów 2014 U12 LD -1.3 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1233/22 2022 LDK!
5 53 s 7 11.64 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL -1.3 -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2022 LDK!
6 55 s 7 11.78 PANCERZ Wiktoria MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL -1.3 -- B.D. Z/4395/22 2022 LDK!
7 57 s 7 12.32 KORGEL Alicja GKS Piast Gliwice 2014 U12 SL -1.3 -- MATUSZ Mirosława Z/7869/21 2022 LDK!
1 17 s 8 9.82 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.6 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2022
2 18 s 8 9.88 DZIERZA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -0.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/4490/22 2022 LDK!
3 41 s 8 10.58 WOJCIESZCZAK Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -0.6 -- ŻUK Bartłomiej Z/6082/21 2022 LDK!
4 50 s 8 11.45 KRAWCZYK Nadia MCKiS Jaworzno 2012 U12 SL -0.6 -- KUZAK Piotr Z/4400/22 2022 LDK!
5 52 s 8 11.62 SYREK Julia MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL -0.6 -- KUZAK Piotr Z/4394/22 2022 LDK!
6 54 s 8 11.71 POCHA Hanna MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U12 SL -0.6 -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4378/22 2022 LDK!
1 8 s 9 9.31 STACHOŃ Karolina Kraków Athletics Team 2011 U12 MA -0.5 -- DOBAJ Szymon Z/13862/21 2022
2 22 s 9 10.04 ZAJˇC Jennifer MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -0.5 -- BIELA Monika Z/4497/22 2022 LDK!
3 35 s 9 10.34 WˇTROBA Małgorzata TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -0.5 -- B.D. Z/0703/22 2022 LDK!
4 48 s 9 11.27 LISZKA Zuzanna GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -0.5 -- MATUSZ Mirosława Z/7853/21 2022 LDK!
5 51 s 9 11.53 MATUŁA Maja TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL -0.5 -- LDK!
6 59 s 9 12.62 KUCZAWSKA Emilia MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL -0.5 -- KUZAK Piotr Z/4488/22 2022 LDK!
1 1 s 10 8.09 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -1.3 -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2022 LDK!
2 3 s 10 8.40 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -1.3 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2022 LDK!
3 5 s 10 8.55 STANIA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -1.3 -- BIELA Monika Z/7263/21 2022 LDK!
4 6 s 10 8.61 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2022 LDK!
5 7 s 10 8.64 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP -1.3 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2022 LDK!
6 8 s 10 8.73 FRANCUZ Marianna KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -1.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/4054/20 2022 LDK!
7 22 s 10 8.98 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -1.3 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
1 13 s 11 8.84 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -1.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2022 LDK!
2 16 s 11 8.90 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -1.0 -- GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
3 18 s 11 8.92 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -1.0 -- BIELA Monika Z/3861/19 2022 LDK!
4 27 s 11 9.08 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -1.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
5 29 s 11 9.09 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -1.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2022 LDK!
6 32 s 11 9.15 HRYNCZYSZYN Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -1.0 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5289/21 2022 LDK!
7 43 s 11 9.34 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -1.0 -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2022 LDK!
1 14 s 12 8.87 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -1.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1589/21 2022 LDK!
2 16 s 12 8.90 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.5 -- FRˇCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
3 27 s 12 9.08 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -1.5 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2022 LDK!
4 36 s 12 9.27 ZAKŁOS Maja UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL -1.5 -- KRUPA Iwona # Z/0248/21 2022 LDK!
5 41 s 12 9.30 PYTLOCH Amelia TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -1.5 -- GRUCHEL Marzena Z/2862/20 2022 LDK!
6 54 s 12 9.62 KANIA Justyna Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -1.5 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2734/21 2022
1 8 s 13 8.73 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -0.7 -- RAMUS Józef Z/3593/22 2022 LDK!
2 31 s 13 9.14 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U14 SL -0.7 -- B.D. Z/2543/20 2022 LDK!
3 39 s 13 9.28 BORAL Marcelina UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -0.7 -- KRUPA Iwona # Z/0244/21 2022 LDK!
4 44 s 13 9.35 BESZTA-BOROWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL -0.7 -- KRUPA Iwona # Z/0247/21 2022 LDK!
5 57 s 13 9.67 KORDELA Anita TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -0.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/4387/19 2022 LDK!
6 67 s 13 9.82 RYZNAR Elena MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -0.7 -- ROLAK Dorota Z/1026/21 2022
1 4 s 14 8.51 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U14 SL -1.3 -- KŁÓSKA Karolina Z/4551/19 2022 LDK!
2 14 s 14 8.87 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.3 -- FRˇCZYK Bogusława Z/2996/19 2022 LDK!
3 25 s 14 9.05 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -1.3 -- SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2022
4 45 s 14 9.37 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -1.3 -- B.D. Z/0243/21 2022 LDK!
5 53 s 14 9.58 CATOVIC Stella MMKS Kędzierzyn KoĽle 2010 U14 OP -1.3 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/11009/21 2022 LDK!
6 54 s 14 9.62 KRZYSTECZKO Weronika TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -1.3 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1853/22 2022 LDK!
7 57 s 14 9.67 MATCZUK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -1.3 -- ROLAK Dorota Z/14025/21 2022
8 77 s 14 10.03 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -1.3 -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2022 LDK!
1 30 s 15 9.10 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -0.3 -- PASZTA Anna Z/2182/18 2022 BEZ LDK!
2 34 s 15 9.22 ZAWIERUCHA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL -0.3 -- GÓRECKA Małgorzata Z/3325/20 2022 LDK!
3 40 s 15 9.29 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.3 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
4 48 s 15 9.45 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U14 MA -0.3 -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2022 LDK!
5 56 s 15 9.64 SZYDŁAK Jaoanna SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.3 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2503/21 2022
6 69 s 15 9.86 DZIEDZIC Nadia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL -0.3 -- KRUPA Iwona # Z/2325/22 2022
1 49 s 16 9.46 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.0 -- FRˇCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
2 61 s 16 9.74 WAJDZIK Izabella UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA -1.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1998/21 2022 LDK!
3 63 s 16 9.75 BETLEJA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -1.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/12341/21 2022 LDK!
4 65 s 16 9.77 NIEMIEC Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -1.0 --
5 70 s 16 9.89 DRUKAŁA Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -1.0 -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/3599/21 2022 LDK!
6 73 s 16 9.93 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -1.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2022 LDK!
7 80 s 16 10.35 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -1.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2022 LDK!
8 83 s 16 10.50 DYSZY Weronika TS AKS Chorzów 2010 U14 SL -1.0 -- GRUCHEL Marzena Z/2196/22 2022 LDK!
1 41 s 17 9.30 ZIENTEK Natalia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -1.3 -- ROLAK Dorota Z/1781/22 2022 LDK!
2 71 s 17 9.91 GURCZYŃSKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -1.3 -- ROLAK Dorota Z/12976/21 2022
3 74 s 17 9.98 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -1.3 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1997/21 2022 LDK!
4 75 s 17 9.99 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -1.3 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2022 LDK!
5 78 s 17 10.08 TREBEL Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -1.3 -- KWA¦NIAK Oliwia Z/13998/21 2022 LDK!
6 85 s 17 10.60 NOWAK Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -1.3 -- CZYŻ Katarzyna Z/14081/21 2022
7 87 s 17 10.73 GAŁCZYŃSKA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -1.3 -- KWA¦NIAK Oliwia Z/12393/21 2022 LDK!
8 88 s 17 10.87 PRZYBYLSKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -1.3 -- CZYŻ Katarzyna Z/14085/21 2022
1 12 s 18 8.83 KRUTOK Wiktoria TL ROW Rybnik 2009 U14 SL -1.0 -- OLSZAR Michał Z/1762/22 2022
2 36 s 18 9.27 OGŁAZA Karolina MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -1.0 -- BONK Stanisław Z/8955/21 2022
3 47 s 18 9.44 GARUS Martyna MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -1.0 -- ROLAK Dorota Z/13888/21 2022 LDK!
4 50 s 18 9.50 JAROSZ Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -1.0 -- PASZTA Anna Z/1920/22 2022 LDK!
5 61 s 18 9.74 CIE¦LAK Nikola KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -1.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/3854/22 2022
6 63 s 18 9.75 TOMASZEWSKA Victoria GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -1.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3672/22 2022 LDK!
7 66 s 18 9.81 JÓSKOW Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2020/22 2022 LDK!
1 2 s 19 8.38 ZAGRODZIŃSKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -0.4 -- RYBARCZYK Dariusz Z/0904/22 2022 LDK!
2 24 s 19 8.99 POLAK Marta MUKS SZS Cieszyn 2009 U14 SL -0.4 -- WERNER Mirosław Z/13852/21 2022
3 33 s 19 9.20 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U14 SL -0.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2022
4 46 s 19 9.42 KORGEL Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -0.4 -- RAMUS Józef Z/0120/21 2022 LDK!
5 68 s 19 9.83 SWAKOŃ Milena MKS-R Centrum Dzięgielów 2009 U14 SL -0.4 -- B.D. Z/7649/21 2022
6 82 s 19 10.49 KISZKOWSKA Julia KS ADEA Team Gliwice 2009 U14 SL -0.4 -- DARLIŃSKI Artur Z/3853/22 2022
7 85 s 19 10.60 KOKOT Klaudia MKS-R Centrum Dzięgielów 2009 U14 SL -0.4 -- B.D. Z/13777/21 2022
1 10 s 20 8.77 MIKOŁAJCZYK Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/2017/22 2022 LDK!
2 19 s 20 8.93 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +0.5 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1991/21 2022 LDK!
3 26 s 20 9.06 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL +0.5 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2022 LDK!
4 72 s 20 9.92 KOZŁOWSKA Sandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.5 -- ROLAK Dorota Z/1033/21 2022
5 79 s 20 10.20 TRZOP Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA +0.5 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0491/22 2022 LDK!
6 89 s 20 11.10 MENTEL Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +0.5 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1985/21 2022 LDK!
1 20 s 21 8.96 SZCZOTKA Weronika MKS Ustroń 2009 U14 SL -0.4 -- KUBALA Magdalena Z/8278/21 2022 LDK!
2 22 s 21 8.98 MA¦LAK Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL -0.4 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2165/22 2022 LDK!
3 35 s 21 9.23 OWSIONKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2006/22 2022 LDK!
4 51 s 21 9.53 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2022 LDK!
5 59 s 21 9.73 PILSKA Paulina GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -0.4 -- RAMUS Józef Z/3670/22 2022 LDK!
6 59 s 21 9.73 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2022 LDK!
7 80 s 21 10.35 WIĘCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.4 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2499/21 2022
1 11 s 22 8.78 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2022 LDK!
2 20 s 22 8.96 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -0.8 -- BOJKO Bogdan Z/3876/20 2022
3 36 s 22 9.27 KUBICA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/4617/22 2022 LDK!
4 51 s 22 9.53 KUBICA Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/4618/22 2022 LDK!
5 76 s 22 10.00 BALCAREK Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -0.8 -- KWA¦NIAK Oliwia # Z/3894/22 2022 LDK!
6 84 s 22 10.57 ZEMAN Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -0.8 -- LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.29 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.5 II DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2022 LDK! 143
2 2 s 1 12.42 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +0.5 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
3 4 s 1 12.52 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.5 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 133
4 5 s 1 12.55 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.5 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
1 3 s 2 12.49 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +1.2 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/3835/15 2022
2 6 s 2 12.62 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2006 U18 MA +1.2 II ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
3 7 s 2 12.73 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +1.2 II DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK! 124
4 8 s 2 12.84 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL +1.2 III ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
5 17 s 2 13.19 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +1.2 III BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
  s 2 DQ RACHKOVSKA Anzhelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK +1.2 -- BIGUS Anna Z/2918/22 2022
1 9 s 3 12.92 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.1 III DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
2 11 s 3 13.01 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
3 12 s 3 13.04 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.1 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
4 15 s 3 13.13 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -0.1 III DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 106
5 16 s 3 13.15 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -0.1 III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 106
6 22 s 3 13.44 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -0.1 IV BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
7 31 s 3 13.96 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.1 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0458/18 2022 3 LDK!
1 10 s 4 12.94 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +0.3 III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK! 75 114
2 14 s 4 13.12 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL +0.3 III B.D. Z/12348/21 2022
3 18 s 4 13.20 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.3 III DMP U20 KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 104
4 20 s 4 13.35 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL +0.3 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
5 21 s 4 13.41 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +0.3 IV TORBA Tomasz Z/3532/19 2022 LDK!
6 23 s 4 13.45 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +0.3 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
7 25 s 4 13.51 LE¦NIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +0.3 IV KUKLA Rafał Z/1068/22 2022 LDK!
1 13 s 5 13.07 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -1.3 III CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
2 19 s 5 13.34 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -1.3 -- B.D. B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr
3 24 s 5 13.50 GAGATEK Natalia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -1.3 IV KOTUŁA Krzysztof Z/13444/21 2022 LDK!
4 26 s 5 13.59 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -1.3 IV DMP DMP U20 GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK! 47 88
5 28 s 5 13.61 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.3 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2022 88
6 30 s 5 13.95 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -1.3 -- DMP CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 34
7 34 s 5 14.00 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.3 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
1 26 s 6 13.59 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -0.1 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK!
2 29 s 6 13.81 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL -0.1 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
3 33 s 6 13.98 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL -0.1 -- KUZAK Piotr Z/0927/18 2022 4
4 35 s 6 14.03 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.1 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2022 BEZ
5 36 s 6 14.04 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -0.1 -- KUKLA Rafał Z/1983/21 2022 LDK!
6 37 s 6 14.31 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.1 -- B.D. Z/0959/19 2022 LDK!
1 32 s 7 13.97 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -1.0 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2022 LDK!
2 38 s 7 14.59 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP -1.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
3 39 s 7 15.29 SEIRINGER Gabriela GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -1.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1957/22 2022 LDK!
4 40 s 7 15.33 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -1.0 -- DMP U20 KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/2612/18 , 2022 5 LDK! 50
1 1 s 8 12.46 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.9 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
2 2 s 8 12.70 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.9 II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
3 3 s 8 12.72 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.9 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
4 5 s 8 13.12 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.9 III GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
5 6 s 8 13.14 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.9 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
6 8 s 8 13.33 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.9 IV DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022 98
7 10 s 8 13.38 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -0.9 IV KRUPA Iwona # Z/1386/18 2022 BEZ LDK!
1 4 s 9 13.04 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.1 III DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 110
2 7 s 9 13.26 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.1 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
3 9 s 9 13.35 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.1 IV WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
4 11 s 9 13.40 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -0.1 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
5 14 s 9 13.52 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -0.1 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0921/18 2022 BEZ LDK!
6 15 s 9 13.53 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.1 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
7 17 s 9 13.54 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.1 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
8 20 s 9 13.66 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.1 IV ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
1 12 s 10 13.48 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA 0.0 IV FRˇCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
2 13 s 10 13.51 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL 0.0 IV KRUPA Iwona # Z/2684/20 2022 LDK!
3 15 s 10 13.53 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL 0.0 IV PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
4 17 s 10 13.54 SŁOWIŃSKA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL 0.0 IV KWA¦NIAK Oliwia Z/13999/21 2022 LDK!
5 19 s 10 13.62 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL 0.0 IV CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
6 23 s 10 13.77 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA 0.0 IV DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022 82
7 35 s 10 14.58 LICHTARSKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1274/22 2022 LDK!
1 21 s 11 13.71 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -0.1 IV BIELA Monika Z/3860/19 2022 LDK!
2 24 s 11 13.78 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.1 IV DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022 82
3 25 s 11 13.87 PACZE¦NIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.1 V GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
4 27 s 11 14.12 WIERZBANOWSKA Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.1 V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/13691/21 2022 LDK!
5 29 s 11 14.34 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -0.1 V DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2022 BEZ LDK!
1 26 s 12 14.04 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +0.1 V GÓRECKA Małgorzata Z/2147/20 2022 LDK!
2 28 s 12 14.18 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL +0.1 V PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
3 31 s 12 14.37 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.1 V ¦LUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
4 33 s 12 14.44 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.1 V JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2022 LDK!
5 34 s 12 14.56 ŁˇCZKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/3263/18 2022
1 30 s 13 14.35 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL +0.2 V OLSZAR Michał Z/2971/18 2022 BEZ LDK!
2 36 s 13 14.83 BUDKOWSKA Sara UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL +0.2 -- PROKSA Robert # Z/2021/20 2022
3 37 s 13 15.05 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.2 -- FRˇCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
4 39 s 13 15.54 ZAGÓRSKA Anastazja MOSM Tychy 2008 U16 SL +0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0754/22 2022
1 22 s 14 13.75 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -0.3 IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK! 41 83
2 32 s 14 14.43 PIETRASZKO Marta MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -0.3 V JARCZOK Miłosz Z/3890/22 2022 LDK!
3 38 s 14 15.30 SŁOTA Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -0.3 -- CZYŻ Katarzyna Z/1735/19 2022
4 40 s 14 17.04 KOKOT Simona MKS-R Centrum Dzięgielów 2008 U16 SL -0.3 -- B.D. Z/13776/21 2022
200 m K
1 1 s 1 24.96 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -0.6 II B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
2 2 s 1 25.33 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.6 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
3 6 s 1 25.93 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -0.6 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/3835/15 2022
1 3 s 2 25.45 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.5 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
2 4 s 2 25.58 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022
3 5 s 2 25.85 RACHKOVSKA Anzhelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK -0.5 II BIGUS Anna Z/2918/22 2022
4 9 s 2 26.07 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL -0.5 II DMP U20 HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK! 124
5 14 s 2 26.70 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.5 III B.D. Z/12348/21 2022
6 15 s 2 26.75 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.5 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
1 7 s 3 26.04 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL +0.4 II ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
2 10 s 3 26.26 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2006 U18 MA +0.4 III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
3 11 s 3 26.41 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +0.4 III STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK!
4 12 s 3 26.47 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +0.4 III ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK!
5 20 s 3 27.20 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL +0.4 III SZYJKA Anna # Z/0210/19 2022 LDK!
6 25 s 3 27.79 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +0.4 IV BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
1 16 s 4 27.03 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.3 III GIZA Andrzej Z/1955/17 2022 4
2 17 s 4 27.12 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.3 III DMP KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 65
3 18 s 4 27.14 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +0.3 III SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
4 19 s 4 27.16 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.3 III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK!
5 23 s 4 27.69 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +0.3 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
6 24 s 4 27.76 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL +0.3 IV SZYJKA Anna Z/0679/22 2022
1 21 s 5 27.44 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +0.3 IV BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
2 26 s 5 27.80 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL +0.3 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2022 LDK!
3 27 s 5 27.83 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL +0.3 IV SKALIK Joanna Z/0757/20 2022
4 28 s 5 28.11 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.3 IV GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK!
5 29 s 5 28.24 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.3 IV DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 89
6 30 s 5 28.40 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.3 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2022 LDK!
1 21 s 6 27.44 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK 0.0 IV TORBA Tomasz Z/3532/19 2022 LDK!
2 31 s 6 28.57 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL 0.0 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
3 33 s 6 28.71 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL 0.0 V KWA¦NIAK Oliwia Z/3315/20 2022 LDK!
4 35 s 6 29.08 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA 0.0 -- DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ 79
5 37 s 6 29.57 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022
1 34 s 7 28.89 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL 0.0 V KWA¦NIAK Oliwia Z/3319/20 2022 BEZ LDK!
2 36 s 7 29.26 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL 0.0 V DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK! 77
3 38 s 7 29.73 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA 0.0 V DMP U20 SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK! 73
4 41 s 7 31.07 SEIRINGER Gabriela GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL 0.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1957/22 2022 LDK!
1 13 s 8 26.53 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA 0.0 III OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej , Z/0693/16 , 2022 LDK!
2 32 s 8 28.62 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA 0.0 V SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
3 39 s 8 30.39 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
4 40 s 8 30.76 PIˇTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA 0.0 -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2022
5 42 s 8 33.09 HERMANOWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL 0.0 -- SZYJKA Anna Z/0678/22 2022
300 m K
1 1 s 1 42.88 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA II ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
3 3 s 1 43.85 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA III GIZA Karolina Z/3448/21 2022
4 4 s 1 44.72 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA III GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
5 6 s 1 45.54 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2022 LDK!
6 8 s 1 46.30 KŁY¦ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA IV GIZA Karolina Z/13811/21 2022
7 9 s 1 46.49 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL IV PASZTA Anna Z/2182/18 2022 BEZ LDK!
1 5 s 2 45.13 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL IV JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 46.08 KRUTOK Wiktoria TL ROW Rybnik 2009 U14 SL IV OLSZAR Michał Z/1762/22 2022
3 11 s 2 46.68 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL V DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2022
4 14 s 2 47.42 POLAK Marta MUKS SZS Cieszyn 2009 U14 SL V WERNER Mirosław Z/13852/21 2022
5 15 s 2 47.52 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL V BIELA Monika Z/3861/19 2022 LDK!
6 16 s 2 47.59 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2022 LDK!
7 19 s 2 48.85 DITRICH Marlena UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -- PASZTA Anna Z/6380/21 2022 LDK!
1 17 s 3 47.88 TARĘD¬ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL V LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2022
2 20 s 3 48.88 TKOCZ Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2735/20 2022 LDK!
3 22 s 3 49.08 KRAMARCZYK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1726/19 2022 LDK!
4 23 s 3 49.11 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2022 LDK!
5 26 s 3 49.34 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/4564/19 2022
6 31 s 3 49.83 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
7 33 s 3 49.88 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1991/21 2022 LDK!
1 12 s 4 46.78 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL V MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
2 18 s 4 48.20 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL V BOJKO Bogdan Z/3721/19 2022
3 21 s 4 48.94 JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/3318/20 2022 LDK!
4 24 s 4 49.17 WIETRZYK Katarzyna UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2534/19 2022 LDK!
5 25 s 4 49.19 KABASA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3671/22 2022 LDK!
6 27 s 4 49.39 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2022 LDK!
7 29 s 4 49.65 BECK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5142/21 2022
8 44 s 4 51.69 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2022 LDK!
1 13 s 5 47.41 GAŻA Hanna LKS Pszczyna 2009 U14 SL V KŁÓSKA Karolina Z/4640/18 2022 BEZ LDK!
2 28 s 5 49.58 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4063/20 2022 LDK!
3 32 s 5 49.86 SIKORA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/12391/21 2022 LDK!
4 37 s 5 50.10 DYRCZ Natalia UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1908/20 2022 LDK!
5 41 s 5 51.31 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2022 LDK!
6 42 s 5 51.61 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -- PASZTA Anna Z/6377/21 2022 LDK!
7 43 s 5 51.65 RYGIEL Amelia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4062/20 2022 LDK!
8 46 s 5 51.85 MATCZUK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/14025/21 2022
1 38 s 6 50.16 BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2022 LDK!
2 39 s 6 50.59 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/1711/20 2022 LDK!
3 45 s 6 51.73 GAIK Zuzanna LKS Orzeł Kozy 2010 U14 SL -- HARAT Beata Z/1569/22 2022 LDK!
4 49 s 6 52.53 GAWRONEK Kamila UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1992/21 2022 LDK!
5 52 s 6 53.16 KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2022 LDK!
6 55 s 6 54.29 MARSZAŁEK Milena KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2266/22 2022 LDK!
7 61 s 6 56.43 WÓJCICKA Sandra ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA -- B.D. Z/13944/21 2022
1 35 s 7 50.05 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -- B.D. Z/0243/21 2022 LDK!
2 36 s 7 50.08 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika Z/1715/20 2022 LDK!
3 48 s 7 52.20 ¦WIERKOWICZ Kamila GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14133/21 2022 LDK!
4 53 s 7 53.17 TREBEL Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/13998/21 2022 LDK!
5 60 s 7 56.02 GRZESIOWSKA Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3294/20 2022 LDK!
6 62 s 7 58.48 KOZŁOWSKA Sandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1033/21 2022
1 34 s 8 49.96 SKRUDLIK Roksana LKS Orzeł Kozy 2010 U14 SL -- HARAT Beata Z/4066/20 2022 LDK!
2 40 s 8 50.62 BORAL Marcelina UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/0244/21 2022 LDK!
3 50 s 8 52.56 BETLEJA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/12341/21 2022 LDK!
4 56 s 8 54.72 GÓRKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1815/19 2022
5 58 s 8 55.47 BALCAREK Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia # Z/3894/22 2022 LDK!
6 59 s 8 55.98 DRUKAŁA Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/3599/21 2022 LDK!
7 63 s 8 61.89 ZEMAN Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- LDK!
1 46 s 9 51.85 CZYŻ Marlena MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/4444/22 2022
2 51 s 9 52.88 CZAPLA Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14799/21 2022 LDK!
3 54 s 9 54.23 GŁUCH Malwina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/3909/20 2022 LDK!
4 57 s 9 55.32 CATOVIC Stella MMKS Kędzierzyn KoĽle 2010 U14 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/11009/21 2022 LDK!
5 64 s 9 62.58 GAŁCZYŃSKA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/12393/21 2022 LDK!
1 1 s 10 48.59 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2022 LDK!
2 2 s 10 48.83 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
3 3 s 10 49.43 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2022
4 5 s 10 50.14 WIEJA Dagmara SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5576/21 2022 LDK!
5 6 s 10 50.94 FIC Maria UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL -- PROKSA Robert Z/6379/21 2022 LDK!
6 7 s 10 51.03 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2022 LDK!
7 8 s 10 51.91 GOŁDA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2012 U12 SL -- WERNER Mirosław Z/1846/22 2022
1 10 s 11 52.54 STACHOŃ Karolina Kraków Athletics Team 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon Z/13862/21 2022
2 11 s 11 53.94 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2987/21 2022 LDK!
3 12 s 11 54.21 STEC Lena LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3933/21 2022 LDK!
4 15 s 11 55.07 KUZKA Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U12 SL -- HOMA Wioleta Z/14000/21 2022 LDK!
5 17 s 11 55.73 LUBIŃSKA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/13934/21 2022 LDK!
6 18 s 11 55.75 KACPERSKA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -- HOMA Wioleta Z/12392/21 2022 LDK!
7 19 s 11 56.33 BA¦ Anna UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL -- SYZDEK Mariusz Z/2322/22 2022
1 13 s 12 54.41 TLAŁKA Emilia MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2173/22 2022 LDK!
2 21 s 12 57.17 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2022
3 24 s 12 57.88 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/1921/22 2022
4 25 s 12 57.99 RYSZKA Lena MKS Iskra Pszczyna 2012 U12 SL -- BIELA Monika Z/12573/21 2022 LDK!
5 27 s 12 59.41 CHWIERUT Nikola ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -- B.D. Z/13819/21 2022
6 28 s 12 60.95 DUDEK Karolina Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5535/21 2022
7 31 s 12 64.97 PANCERZ Wiktoria MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL -- B.D. Z/4395/22 2022 LDK!
1 9 s 13 52.52 WOJDYŁO Milena TL ROW Rybnik 2012 U12 SL -- OLSZAR Michał Z/8126/21 2022 LDK!
2 14 s 13 54.77 LAZAR Milena UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL -- SYZDEK Mariusz Z/2323/22 2022
3 16 s 13 55.72 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2022
4 23 s 13 57.69 MISZCZYK Anna GKS Piast Gliwice 2014 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7870/21 2022 LDK!
5 26 s 13 59.17 RYT Rozalia MKS Iskra Pszczyna 2013 U12 SL -- BIELA Monika Z/13690/21 2022 LDK!
6 30 s 13 63.85 SYREK Julia MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL -- KUZAK Piotr Z/4394/22 2022 LDK!
7 34 s 13 67.23 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2022 LDK!
8 36 s 13 70.23 KUCZAWSKA Emilia MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL -- KUZAK Piotr Z/4488/22 2022 LDK!
1 4 s 14 49.72 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13667/21 2022 LDK!
2 20 s 14 57.02 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/14101/21 2022 LDK!
3 22 s 14 57.41 GAWRON Syliwa KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/13933/21 2022 LDK!
4 28 s 14 60.95 JONKISZ Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U12 SL -- HOMA Wioleta Z/14001/21 2022 LDK!
5 32 s 14 65.58 POCHA Hanna MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4378/22 2022 LDK!
6 33 s 14 66.75 KRAWCZYK Nadia MCKiS Jaworzno 2012 U12 SL -- KUZAK Piotr Z/4400/22 2022 LDK!
7 35 s 14 68.11 LISZKA Agnieszka GKS Piast Gliwice 2013 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7852/21 2022 LDK!
8 37 s 14 74.44 MOSKAŁA Nikola TS AKS Chorzów 2014 U12 SL -- B.D. Z/2220/22 2022
1 2 s 15 42.26 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL II WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
2 3 s 15 42.45 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
3 4 s 15 42.80 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0921/18 2022 BEZ LDK!
4 5 s 15 42.81 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL II PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
5 6 s 15 43.66 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III KUKLA Rafał Z/1990/21 2022 LDK!
6 15 s 15 45.61 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław # Z/1747/19 2022 BEZ LDK!
1 7 s 16 44.67 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2022 LDK!
2 8 s 16 44.69 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL III JONDA Czesław # Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
3 9 s 16 45.06 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
4 10 s 16 45.07 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL IV B.D. Z/4224/21 2022
5 11 s 16 45.11 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2022 LDK!
6 12 s 16 45.26 POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
7 13 s 16 45.41 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
1 14 s 17 45.57 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA IV FRˇCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
2 16 s 17 45.71 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA IV GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
3 18 s 17 46.22 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
4 19 s 17 46.76 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V SPISAK Barbara Z/1708/19 2022 BEZ LDK!
5 21 s 17 47.51 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V SPISAK Barbara Z/3058/19 2022 BEZ LDK!
6 23 s 17 48.26 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4171/19 2022
1 20 s 18 46.87 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL V B.D. Z/3794/20 2022
2 22 s 18 48.15 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/4566/19 2022 LDK!
3 24 s 18 48.79 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRˇCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
4 25 s 18 49.36 BUDKOWSKA Sara UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PROKSA Robert # Z/2021/20 2022
5 26 s 18 50.66 HACZEK Marta MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1430/22 2022
1 1 s 19 41.80 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
2 17 s 19 45.85 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL IV OLSZAR Michał Z/2971/18 2022 BEZ LDK!
3 27 s 19 51.27 BARTNICKA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5560/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 54.97 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
2 2 s 1 55.46 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL I MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 55.56 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL I DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0919/18 2022 5 LDK! 153
4 4 s 1 56.21 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK I ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2022 2 LDK!
5 5 s 1 57.20 TUREK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK II BIGUS Anna Z/2866/21 2022
6 8 s 1 59.27 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL III KRUPA Iwona B.D. Z/1733/15 2022
7 9 s 1 59.52 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
1 6 s 2 58.83 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej , Z/0693/16 , 2022 LDK!
2 7 s 2 58.91 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 10 s 2 59.93 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
4 12 s 2 60.25 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
5 13 s 2 60.84 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III DMP GIZA Andrzej Z/1955/17 2022 4 68
6 22 s 2 63.36 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/3699/19 2022 LDK! 89
  s 2 DNF KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U20 OP -- SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2022 5 LDK!
1 11 s 3 60.19 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/1933/18 2022 5 74 112
2 16 s 3 61.53 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL III B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
3 17 s 3 62.26 WÓJCIAK Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA IV PERUCKI Wiesław # Z/9388/21 2022 LDK!
4 18 s 3 62.45 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL IV MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1014/18 2022 5 LDK!
5 21 s 3 63.33 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2022 LDK! 47 89
1 19 s 4 63.00 LE¦NIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA IV KUKLA Rafał Z/1068/22 2022 LDK!
2 20 s 4 63.03 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- DMP B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022 49
3 23 s 4 63.66 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2022 BEZ
4 24 s 4 67.57 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2022
5 25 s 4 68.33 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2022 LDK!
1 14 s 5 61.34 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL III MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
2 15 s 5 61.41 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2022
3 26 s 5 71.82 NIEWRZOŁ Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/1138/20 2022
4 27 s 5 73.05 NIED¬WIED¬ Alicja GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13581/21 2022
5 28 s 5 73.36 MANDEL Emilia UKS Diament Godów 2007 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/13041/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:53.15 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:54.37 DUDZIK Zofia LKS Pszczyna 2011 U12 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/13262/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:57.98 MATYSIAK Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2024/22 2022 LDK!
4 7 s 1 2:18.41 GLITA Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/8286/21 2022
5 8 s 1 2:20.51 WACIĘGA Martyna MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2168/22 2022 LDK!
6 12 s 1 2:23.69 KOKOSZKA Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2013 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3206/22 2022 LDK!
1 4 s 2 2:08.06 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2022
2 5 s 2 2:14.81 CHMIELEWSKA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/14100/21 2022 LDK!
3 6 s 2 2:15.08 PUDEŁKO Julia LKS Orzeł Kozy 2011 U12 SL -- HARAT Beata HARAT Beata Z/1567/22 2022 LDK!
4 9 s 2 2:20.84 KUCZMIERCZYK Milena LKS Orzeł Kozy 2012 U12 SL -- HARAT Beata Z/2179/22 2022 LDK!
5 10 s 2 2:22.03 OKROJEK Nadia TS AKS Chorzów 2012 U12 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/2210/22 2022
6 11 s 2 2:22.83 CHOBOT Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14062/21 2022 LDK!
7 13 s 2 2:26.24 STACH Izabela WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2012 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4494/22 2022 LDK!
1 1 s 3 1:40.40 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2022 LDK!
2 2 s 3 1:40.87 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
3 3 s 3 1:41.67 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
4 4 s 3 1:42.44 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PROKSA Robert # Z/2905/19 2022 LDK!
5 5 s 3 1:42.46 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL III HARAT Beata Z/4562/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 3 1:42.90 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
7 7 s 3 1:43.15 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2022 BEZ LDK!
8 18 s 3 1:49.12 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U16 SL V HELBIK Marzanna Z/4637/18 2022 BEZ LDK!
1 8 s 4 1:43.61 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1583/21 2022 LDK!
3 10 s 4 1:45.06 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2022 BEZ
4 11 s 4 1:46.07 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0957/19 2022 LDK!
5 12 s 4 1:46.21 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ZIĘBA Jakub Z/6454/21 2022 LDK!
6 13 s 4 1:46.41 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2022 LDK!
7 14 s 4 1:46.53 GARCZARCZYK Karolina UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/2021/22 2022 LDK!
8 15 s 4 1:46.63 SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U16 SL V HELBIK Marzanna # Z/0054/22 2022 LDK!
1 16 s 5 1:48.67 ZAJˇC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
2 20 s 5 1:50.25 WˇSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
3 22 s 5 1:51.07 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2022 LDK!
4 24 s 5 1:51.54 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
4 29 s 5 1:52.80 WACŁAWEK Natasza MKS Żywiec 2008 U16 SL -- B.D. FIJAK Krystyna , Z/4567/19 , 2022 LDK!
5 25 s 5 1:52.20 MACIˇŻKA Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- GIZA Karolina Z/2662/20 2022
6 28 s 5 1:52.75 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
7 30 s 5 1:53.74 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2022 LDK!
8 31 s 5 1:53.94 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2022 LDK!
9 34 s 5 1:54.98 WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2022 LDK!
1 17 s 6 1:49.03 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2022
2 21 s 6 1:50.62 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1403/20 2022 LDK!
3 27 s 6 1:52.56 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2022 LDK!
4 32 s 6 1:54.44 KOPEĆ Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/3317/20 2022 BEZ LDK!
5 33 s 6 1:54.57 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/12803/21 2022 LDK!
6 35 s 6 1:56.27 BARTECZKO Dagmara MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2068/22 2022 LDK!
7 37 s 6 2:14.93 KOSZYCKA Martyna MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/13747/21 2022
1 19 s 7 1:50.04 WIERZOWIECKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/1417/20 2022 LDK!
2 23 s 7 1:51.41 KOWRYGO Antonina KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9245/21 2022 LDK!
3 26 s 7 1:52.45 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2022
5 36 s 7 2:10.96 STUSEK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4041/22 2022 LDK!
6 38 s 7 2:15.43 WOJAS Klaudia LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4071/22 2022
7 39 s 7 2:20.36 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1817/19 2022
800 m K
1 1 s 1 2:13.05 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II DMP DMP U20 SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK! 100 137
2 2 s 1 2:13.87 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U20 SL II HELBIK Joachim Z/1186/18 2022 2 LDK!
3 3 s 1 2:15.32 HERÓD Magdalena KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II DMP SUDOŁ Grzegorz Z/1590/14 2022 89
4 4 s 1 2:15.94 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
5 5 s 1 2:17.45 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 Sen DS II SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2022
6 6 s 1 2:17.46 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/0993/14 2022 2
7 7 s 1 2:20.37 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP DMP U20 ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK! 67 114
8 8 s 1 2:20.81 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U20 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
9 11 s 1 2:21.78 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK III BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
10 25 s 1 2:29.25 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U20 SL IV KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
1 9 s 2 2:21.47 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK! 111
2 10 s 2 2:21.60 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III MIREK Wacław Z/0277/18 2022 LDK!
3 12 s 2 2:22.77 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 2004 U20 PK III ŻAK Dariusz Z/0602/18 2022 4 LDK!
4 13 s 2 2:22.88 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1019/18 2022 4 LDK!
5 14 s 2 2:22.99 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemy¶l 2006 U18 PK III SUGIER Maria Z/3098/19 2022 LDK!
6 15 s 2 2:23.08 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2022 BEZ LDK!
7 19 s 2 2:25.04 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2022 BEZ
8 27 s 2 2:35.11 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
1 18 s 3 2:24.48 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
2 20 s 3 2:25.40 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2022
3 21 s 3 2:26.81 ZAJˇC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV MIREK Wacław # Z/1888/18 2022 5 LDK!
4 22 s 3 2:28.42 MATURA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL IV DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/3184/20 2022 39 90
5 23 s 3 2:28.58 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
6 24 s 3 2:28.87 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
7 26 s 3 2:32.97 ANTOLAK Kinga UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1662/18 2022 LDK!
8 32 s 3 2:43.35 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U18 MA -- ¦WIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2022 LDK!
1 16 s 4 2:23.31 BONDARIEVA Viktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL III B.D.
2 17 s 4 2:24.24 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK III SOCHA Tomasz Z/12908/21 2022 LDK!
3 28 s 4 2:39.19 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2022 LDK!
4 29 s 4 2:39.52 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2022
5 30 s 4 2:40.82 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2022
6 31 s 4 2:41.74 BELCZYK Marzena ULKS Lipinki 2002 U23 MA -- ¦WIERZOWSKI Tomasz ¦WIERZOWSKI Tomasz Z/3017/16 2022 BEZ LDK!
7 33 s 4 2:45.20 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2022
8 34 s 4 2:46.96 HRYC Martyna UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2269/19 2022 61
9 35 s 4 2:48.09 LELEK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1982/18 2022 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:41.14 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL II SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 4:41.73 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL II RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 4:43.69 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL II GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
4 4 s 1 4:45.04 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK!
5 5 s 1 4:46.76 SZYMAŃSKA Dominika KKL Stal Stalowa Wola 2002 U23 PK III MOMOT Krzysztof B.D. Z/6559/15 2022
6 6 s 1 4:47.74 KU¬NIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III DMP KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4125/17 2022 3 LDK! 67
7 10 s 1 4:57.85 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U20 OP IV RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1853/18 , 2022 4 LDK!
8 11 s 1 5:01.30 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2022 BEZ LDK!
9 12 s 1 5:05.57 CHMURA Anastazja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK IV BIGUS Anna Z/1225/20 2022
  s 1 DNF TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2022 LDK!
1 7 s 2 4:51.09 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
2 8 s 2 4:51.10 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U16 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2022
3 9 s 2 4:55.45 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/3248/19 2022
4 13 s 2 5:08.86 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK!
5 14 s 2 5:12.46 KYC Julia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/5595/19 2022 LDK!
6 15 s 2 5:18.05 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2077/20 2022 LDK!
7 16 s 2 5:21.33 WALENDOWSKA Klaudia MOSM Tychy 2008 U16 SL V GAWLINA Józef Z/13161/21 2022
8 17 s 2 5:24.72 LE¦NIAK Joanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/1067/22 2022 LDK!
9 18 s 2 5:32.12 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemy¶l 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2022 LDK!
  s 2 DNF KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5205/19 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.80 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +0.1 I B.D. # Z/4905/19 2022 LDK!
3 3 s 1 14.98 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.1 II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022 138
4 4 s 1 15.57 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +0.1 II DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4746/18 , 2022 5 LDK! 127
5 5 s 1 15.59 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 15.73 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL +0.1 II BONK Stanisław Z/1948/19 2022
7 7 s 1 16.08 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U18 SL +0.1 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2022 LDK!
8 8 s 1 18.00 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +0.1 -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2022
100 m pł K
1 1 s 1 17.97 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.6 -- DMP U20 WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja , Z/4415/17 , 2022 4 LDK! 70
  s 1 DNF PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.6 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 61.56 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022 119
2 2 s 1 61.74 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemy¶l 2005 U18 PK I SUGIER Maria Z/0324/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 62.87 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
4 4 s 1 64.61 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA II DMP DMP U20 B.D. MIREK Wacław , Z/2171/17 , 2022 LDK! 93 129
5 5 s 1 68.29 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2022 LDK!
6 6 s 1 70.03 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
4x100 m K
1 1 s 1 48.36 ROKICKA Weronika
PRZEWIE¬LIK Julia
SRAGA Zuzanna
NAWROT Paulina
MOS CSiR D±browa Górnicza 2005
2006
2006
2006
U18 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
Z/1930/19
Z/0919/18
, Z/0013/20
Z/0918/18
2022
2022
, 2022
2022

5

4
2 2 s 1 49.60 LIPSKA Aleksandra
WO¦ Kinga
CYRULIŃSKA Oliwia
JUNDZIŁŁ Maja
CKS Budowlani Częstochowa 2006
2006
2005
2005
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja
Z/2265/20
Z/1527/19
, Z/3419/18
Z/3255/19
2022
2022
, 2022
2022


4

3 3 s 1 52.12 KĘDZIORA Justyna
ROSZKOWSKA Amelia
POTOK Katarzyna
ŻUKOWSKA Jagoda
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006
2006
2006
2006
U18 SLK -- ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/3305/19
Z/1993/18
Z/2991/22
Z/1994/20
2022
2022
2022
2022




4x400 m K
1 1 s 1 4:12.03 CHUDZIK Amelia
KORZĘPA Karolina
MILCZANOWSKA Zuzanna
PUZIO Agata
MKS Stal Nowa Dęba 2006
2006
2006
2005
U18 PDK -- ŻˇDŁO Jacek ZIĘBA Julian
ZIĘBA Julian
ZIĘBA Julian
ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz
, Z/2386/18
Z/3338/18
Z/1193/18
, Z/0608/18
, 2022
2022
2022
, 2022


4
2
2 2 s 1 4:26.20 ANTOLAK Kinga
PIˇTKOWSKA Karolina
JAJECZNICA Anna
WÓJCIAK Izabela
UKS Romer Rabka-Zdrój 2005
2005
2006
2006
U18 MLP -- PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
Z/1662/18
Z/7690/21
Z/7639/21
Z/9388/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.80 MIˇSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK I DMP TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2022 138
2 2 f 1 1.70 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK! 108 141
3 3 f 1 1.60 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA III DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK! 115
4 4 f 1 1.60 ¦LUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP DMP U20 DZIUBA Jacek Z/2840/18 2022 LDK! 80 115
5 5 f 1 1.55 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III DMP DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2022 LDK! 68 103
6 6 f 1 1.45 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV BONK Stanisław Z/1948/19 2022
7 7 f 1 1.35 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
8 8 f 1 1.35 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK!
1 1 f 2 1.45 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2022 LDK!
2 2 f 2 1.40 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
2 2 f 2 1.40 BAHER Fryel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL V SITARSKI Michał Z/4651/19 2022 LDK!
4 4 f 2 1.35 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK! 28 62
4 4 f 2 1.35 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
4 4 f 2 1.35 JOPEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2525/19 2022 LDK! 62
7 7 f 2 1.35 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK! 62
8 8 f 2 1.35 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr # Z/1776/22 2022
Tyczka K
1 1 f 1 2.80 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U20 SL III KUBALA Magdalena Z/2689/17 2022 3
2 2 f 1 2.80 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL III KUBALA Magdalena Z/2212/20 2022 LDK!
3 3 f 1 2.60 SZCZOTKA Weronika MKS Ustroń 2009 U14 SL IV KUBALA Magdalena Z/8278/21 2022 LDK!
3 3 f 1 2.60 MA¦LANKA Amelia UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/5756/21 2022
5 5 f 1 2.40 STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2022
6 6 f 1 2.30 TRACZ Jagoda UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/13845/21 2022
7 7 f 1 2.10 PYTLAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 2008 U16 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/5757/21 2022
8 8 f 1 2.00 TOMICZEK Justyna UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/10936/21 2022
8 8 f 1 2.00 KUPISZ Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/10934/21 2022
10 10 f 1 1.70 WRÓBEL Maja MKS Ustroń 2010 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/8281/21 2022 LDK!
11 11 f 1 1.40 WANTULOK Milena MKS Ustroń 2010 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/8280/21 2022 LDK!
1 1 f 2 1.80 KWA¦NY Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3910/22 2022 LDK!
2 2 f 2 1.70 MACIEJ Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3912/22 2022 LDK!
3 3 f 2 1.70 KRAJEWSKA Hanna MKS Ustroń 2011 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/8276/21 2022 LDK!
3 3 f 2 1.70 KWIĘDACZ Lena UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3911/22 2022 LDK!
5 5 f 2 1.70 SKÓRA Emilia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3915/22 2022 LDK!
6 6 f 2 1.60 SZULC Julia MKS Ustroń 2012 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/8279/21 2022
6 6 f 2 1.60 ROMAN Wiktoria MKS Ustroń 2011 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/3997/22 2022
8 8 f 2 1.60 NOWAK Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3913/22 2022 LDK!
9 9 f 2 1.40 GOLICZ Gloria UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3909/22 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.56 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok 1996 Sen PK +0.4 II B.D. BORA Piotr , Z/1399/12 , 2022
2 2 f 1 5.50 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -1.0 II DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK! 92 122
3 3 f 1 5.41 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -0.7 II DMP GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022 86
4 4 f 1 5.41 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +0.5 II DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
5 5 f 1 5.34 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -0.2 III BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 5.21 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +0.4 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
7 7 f 1 5.18 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -0.5 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2022 3 LDK!
8 8 f 1 5.09 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.3 IV MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK!
9 9 f 1 4.83 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK -0.3 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2022
10 10 f 1 4.75 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.1 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK! 45 70
11 11 f 1 4.64 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.7 -- SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2022 3 LDK!
12 12 f 1 4.51 CIA¦ Kaja Anna UKS Gimpel Nowy Targ 2006 U18 MA 0.0 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2835/22 2022 62
13 13 f 1 4.43 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.7 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022 59
14 14 f 1 4.40 ZASĘPA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -1.1 -- RUSZEL Piotr Z/2665/22 2022 LDK!
15 15 f 1 4.34 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.7 -- B.D. JACYSZYN Lechosław , Z/5478/22 , 2022
16 16 f 1 4.01 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -0.9 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2022 LDK!
1 1 f 2 5.11 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.5 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
2 2 f 2 5.03 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.3 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2022 LDK!
3 3 f 2 4.90 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.8 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
4 4 f 2 4.88 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL -0.4 IV CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
5 5 f 2 4.72 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -0.8 V BIELA Monika Z/3860/19 2022 LDK!
6 6 f 2 4.70 PACZE¦NIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.9 V GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
7 7 f 2 4.57 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL 0.0 V DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2022 LDK!
8 8 f 2 4.52 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.9 V SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
9 9 f 2 4.44 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -0.3 -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
10 10 f 2 4.33 MŁYNARCZYK Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -0.8 -- PEROŃ Katarzyna Z/13708/21 2022
11 11 f 2 4.33 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA +0.1 -- DMP U20 PERUCKA Kamila Z/9381/21 2022 LDK! 56
12 12 f 2 4.31 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022
13 13 f 2 4.28 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022
14 14 f 2 3.98 PA¬ Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -0.8 -- B.D. Z/0976/22 2022
15 15 f 2 3.96 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK!
16 16 f 2 3.81 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -0.3 -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
17 17 f 2 3.49 MICHALIK Agnieszka MCKiS Jaworzno 2008 U16 SL -0.5 -- KUZAK Piotr Z/2600/19 2022 LDK!
W dal strefa K
1 1 s 1 5.10 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2022 LDK!
2 2 s 1 4.70 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
3 3 s 1 4.65 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- FRˇCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 4.62 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
5 5 s 1 4.60 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP 0.0 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2022 LDK!
6 6 s 1 4.49 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2022
7 7 s 1 4.43 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL 0.0 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2147/20 2022 LDK!
8 8 s 1 4.43 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/2543/20 2022 LDK!
9 9 s 1 4.42 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
10 10 s 1 4.41 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
11 11 s 1 4.36 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- FRˇCZYK Bogusława Z/2996/19 2022 LDK!
12 13 s 1 4.32 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL 0.0 -- DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2022
13 14 s 1 4.31 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2022 LDK!
14 16 s 1 4.30 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
15 18 s 1 4.24 OGŁAZA Karolina MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL 0.0 -- BONK Stanisław Z/8955/21 2022
16 21 s 1 4.20 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1585/21 2022 LDK!
17 22 s 1 4.12 BESZTA-BOROWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL 0.0 -- KRUPA Iwona # Z/0247/21 2022 LDK!
18 23 s 1 4.05 GAWRONEK Kamila UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1992/21 2022 LDK!
19 24 s 1 4.03 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2022 LDK!
20 29 s 1 3.87 HRYNCZYSZYN Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP 0.0 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5289/21 2022 LDK!
21 34 s 1 3.73 KANIA Justyna Kraków Athletics Team 2010 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2734/21 2022
22 40 s 1 3.63 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2022 LDK!
23 41 s 1 3.60 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2987/21 2022 LDK!
24 43 s 1 3.56 WÓJCICKA Sandra ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/13944/21 2022
25 44 s 1 3.56 GRZESIOWSKA Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/3294/20 2022 LDK!
26 46 s 1 3.54 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- FRˇCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
27 47 s 1 3.54 JAROSZ Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/1920/22 2022 LDK!
28 49 s 1 3.52 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2991/21 2022 LDK!
29 51 s 1 3.50 NIEMIEC Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL 0.0 --
30 53 s 1 3.50 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2022 LDK!
31 54 s 1 3.47 KUKLA Zofia UKS Gminy Brzeszcze 2011 U12 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/12414/21 2022
32 57 s 1 3.40 GÓRKA Martyna UKS Gminy Brzeszcze 2011 U12 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/12411/21 2022
33 58 s 1 3.40 TRZOP Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0491/22 2022 LDK!
34 60 s 1 3.35 WAJDZIK Izabella UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1998/21 2022 LDK!
35 62 s 1 3.29 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13670/21 2022
36 65 s 1 3.22 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2985/21 2022 LDK!
37 68 s 1 3.10 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1997/21 2022 LDK!
38 70 s 1 3.03 CHWIERUT Nikola ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/13819/21 2022
39 74 s 1 2.93 SZYDŁAK Jaoanna SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2503/21 2022
40 75 s 1 2.90 MENTEL Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1985/21 2022 LDK!
1 12 s 2 4.34 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1589/21 2022 LDK!
2 15 s 2 4.31 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U14 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2022
3 17 s 2 4.26 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2022
4 19 s 2 4.22 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U12 SL 0.0 -- GÓRECKA Małgorzata Z/10255/21 2022 LDK!
5 20 s 2 4.20 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/3593/22 2022 LDK!
6 25 s 2 3.94 ZAWIERUCHA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL 0.0 -- GÓRECKA Małgorzata Z/3325/20 2022 LDK!
7 26 s 2 3.91 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2022 LDK!
8 27 s 2 3.90 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2022 LDK!
9 28 s 2 3.90 KORGEL Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/0120/21 2022 LDK!
10 30 s 2 3.87 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/6377/21 2022 LDK!
11 31 s 2 3.80 DITRICH Marlena UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/6380/21 2022 LDK!
12 32 s 2 3.77 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
13 33 s 2 3.75 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2022 LDK!
14 35 s 2 3.72 PILSKA Paulina GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/3670/22 2022 LDK!
15 36 s 2 3.71 SWAKOŃ Milena MKS-R Centrum Dzięgielów 2009 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/7649/21 2022
16 37 s 2 3.69 OWSIONKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2006/22 2022 LDK!
17 38 s 2 3.67 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2022 LDK!
18 39 s 2 3.64 KORDELA Anita TS AKS Chorzów 2009 U14 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/4387/19 2022 LDK!
19 42 s 2 3.58 KUBICA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/4617/22 2022 LDK!
20 45 s 2 3.55 CIE¦LAK Nikola KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/3854/22 2022
21 48 s 2 3.53 WIĘCEK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- KOS Kamil Z/2012/22 2022 LDK!
22 50 s 2 3.52 BŁESZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/2288/22 2022
23 52 s 2 3.50 PYTLOCH Amelia TS AKS Chorzów 2009 U14 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena Z/2862/20 2022 LDK!
24 55 s 2 3.46 RYZNAR Elena MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1026/21 2022
25 56 s 2 3.46 WITEK Jagoda UKS Gminy Brzeszcze 2011 U12 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4049/22 2022
26 59 s 2 3.38 WIĘCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2499/21 2022
27 61 s 2 3.34 STEC Lena LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3933/21 2022 LDK!
28 63 s 2 3.29 KISZKOWSKA Julia KS ADEA Team Gliwice 2009 U14 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/3853/22 2022
29 64 s 2 3.27 WˇTROBA Małgorzata TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/0703/22 2022 LDK!
30 66 s 2 3.15 ZAJˇC Jennifer MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/4497/22 2022 LDK!
31 67 s 2 3.10 GRUSZKA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL 0.0 -- PASZTA Anna # Z/1919/22 2022 LDK!
32 69 s 2 3.06 KUBICA Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/4618/22 2022 LDK!
33 71 s 2 3.00 KRZYSTECZKO Weronika TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1853/22 2022 LDK!
34 72 s 2 3.00 KATNER Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL 0.0 --
35 73 s 2 2.96 KRZYSTECZKO Natalia TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/2978/21 2022 LDK!
36 76 s 2 2.73 MORYS Paulina TS AKS Chorzów 2011 U12 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/2208/22 2022
Trójskok K
1 1 f 1 11.90 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -0.6 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
2 2 f 1 11.44 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.3 III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
3 3 f 1 10.85 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -0.3 III DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK! 99
4 4 f 1 10.57 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK -0.4 IV BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
5 5 f 1 10.08 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -0.1 -- DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK! 41 77
6 6 f 1 10.06 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -0.7 -- DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2022 4 LDK! 41 76
7 7 f 1 9.33 RESZKO Patrycja KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.4 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2778/19 2022 LDK! 20 64
8 8 f 1 9.08 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U18 SL -0.4 -- FIJAK Krystyna Z/1075/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 15.83 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA I SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 14.98 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemy¶l 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
3 3 f 1 10.23 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
4 4 f 1 8.82 PTASZEK Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3253/22 2022
5 5 f 1 8.30 MĘDRECKA Magdalena Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/2483/18 2022 63
6 6 f 1 7.40 HALCZAK Julia UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2830/22 2022 52
1 1 f 2 11.65 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
2 2 f 2 10.75 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK! 93
3 3 f 2 9.65 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
4 4 f 2 8.95 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
5 5 f 2 7.95 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
6 6 f 2 7.68 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- BONK Stanisław Z/13889/21 2022
7 7 f 2 6.92 MICHALSKA Daria UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- LDK!
8 8 f 2 6.59 LASKOWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -- SYZDEK Mariusz Z/2321/22 2022
9 9 f 2 6.26 GABRY¦ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2022 BEZ
10 10 f 2 6.12 DUDEK Lena Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/5536/21 2022
11 11 f 2 5.94 KOLOMOIETS Yuliia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4465/22 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 12.33 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL II B.D. #
2 2 f 1 10.56 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL III ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
3 3 f 1 8.39 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 31.74 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
2 2 f 1 28.34 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/1398/20 2022
3 3 f 1 26.63 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V BONK Stanisław Z/13889/21 2022
4 4 f 1 20.06 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
5 5 f 1 19.54 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/3453/22 2022
6 6 f 1 19.01 GABRY¦ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2022 BEZ
Dysk (1) K
1 1 f 1 44.23 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemy¶l 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 2 f 1 40.67 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL II DMP DMP U20 ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK! 100 137
3 3 f 1 38.83 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA II SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 38.75 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL II B.D. 2
5 5 f 1 34.22 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
6 6 f 1 32.73 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III DMP U20 MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022 108
7 7 f 1 29.10 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA IV PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 26.10 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U23 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
9 9 f 1 25.44 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U23 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2022 BEZ LDK!
10 10 f 1 16.84 PTASZEK Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3253/22 2022
60 m M
1 1 s 1 8.49 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -0.6 -- BIELA Monika Z/13689/21 2022 LDK!
2 2 s 1 9.16 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.6 -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
3 3 s 1 9.26 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -0.6 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2022 LDK!
4 5 s 1 9.41 WCISŁO Karol UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -0.6 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11716/21 2022 LDK!
5 10 s 1 9.76 KUBALA Mikolaj MKS Ustroń 2011 U12 SL -0.6 -- KUBALA Magdalena Z/8277/21 2022 LDK!
6 15 s 1 9.88 BOGDAŃSKI Olaf UKS Diament Godów 2011 U12 SL -0.6 -- KALINOWSKI Stefan Z/7669/21 2022 LDK!
7 19 s 1 10.03 BANA¦ Kacper TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.6 -- B.D. Z/0228/21 2022 LDK!
1 9 s 2 9.64 GOLEC Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -0.2 -- SPISAK Barbara Z/9582/21 2022 LDK!
2 10 s 2 9.76 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.2 -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
3 13 s 2 9.79 PINKAWA Mikołaj TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.2 -- B.D. Z/2857/20 2022 LDK!
4 16 s 2 9.89 WCISŁO Wojciech UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -0.2 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11715/21 2022 LDK!
5 22 s 2 10.27 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -0.2 -- B.D. Z/1851/22 2022 LDK!
6 23 s 2 10.42 LELONEK Jakub TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/2202/22 2022
1 7 s 3 9.51 HONKISZ Karol KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -1.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/2267/22 2022 LDK!
2 8 s 3 9.60 GOLONKA Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U12 SL -1.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/14097/21 2022 LDK!
3 14 s 3 9.87 MIKA Szymon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -1.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/14050/21 2022 LDK!
4 23 s 3 10.42 STASIAK Piotr GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -1.3 -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/7861/21 2022 LDK!
5 33 s 3 11.49 KULIŃSKI Szymon GKS Piast Gliwice 2013 U12 SL -1.3 -- MATUSZ Mirosława Z/12316/21 2022
6 37 s 3 12.31 MOSKAŁA Lucjan TS AKS Chorzów 2016 U12 SL -1.3 -- B.D. Z/2219/22 2022
7 40 s 3 12.86 MOSKAŁA Roman TS AKS Chorzów 2016 U12 SL -1.3 -- B.D. Z/2221/22 2022
1 6 s 4 9.48 SZKOTAK Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -0.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/13930/21 2022 LDK!
2 17 s 4 9.97 ZŁOCHOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -0.6 -- MATUSZ Mirosława Z/8115/21 2022 LDK!
3 20 s 4 10.15 GURGUL Szymon MCKiS Jaworzno 2012 U12 SL -0.6 -- KUZAK Piotr Z/4399/22 2022 LDK!
4 27 s 4 10.76 STAWORKO Szymon GKS Piast Gliwice 2012 U12 SL -0.6 -- MATUSZ Mirosława Z/7862/21 2022 LDK!
5 32 s 4 11.26 TYC Maciej TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -0.6 -- GRUCHEL Marzena Z/2211/22 2022
6 35 s 4 11.94 PODCHUL Antoni TS AKS Chorzów 2015 U12 SL -0.6 -- PODCHUL Krzysztof Z/0255/21 2022 LDK!
7 38 s 4 12.72 ŻMUDKA Antoni ULKS Bielgim Bielany 2013 U12 MA -0.6 -- B.D. Z/4236/22 2022
1 10 s 5 9.76 KOZIEŁ Krzysztof ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -0.9 -- B.D. Z/4235/22 2022
2 21 s 5 10.20 CZAJOWSKI Mikołaj MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -0.9 -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4380/22 2022 LDK!
3 28 s 5 10.77 PAW Alan ULKS Bielgim Bielany 2013 U12 MA -0.9 -- B.D. Z/4232/22 2022
4 29 s 5 10.79 SYSAK Wiktor ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -0.9 -- B.D. Z/4238/22 2022
5 30 s 5 10.84 CIUPKA Robert MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U12 SL -0.9 -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4379/22 2022 LDK!
6 31 s 5 10.95 SYSAK Igor ULKS Bielgim Bielany 2012 U12 MA -0.9 -- B.D. Z/4237/22 2022
7 34 s 5 11.60 RYGIEL Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U12 SL -0.9 -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4377/22 2022
1 4 s 6 9.38 LE¦KIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS -0.1 -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2022
2 18 s 6 9.98 SIKORA Adam MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -0.1 -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4382/22 2022 LDK!
3 23 s 6 10.42 LIS Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -0.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/14075/21 2022
4 26 s 6 10.62 BRYZEK Stanisław ULKS Bielgim Bielany 2012 U12 MA -0.1 -- B.D. Z/4233/22 2022
5 36 s 6 12.01 BRYZEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 2014 U12 MA -0.1 -- B.D. Z/4234/22 2022
6 39 s 6 12.84 RUGOR Jakub TL Athletics Jastrzębie 2014 U12 SL -0.1 -- B.D. Z/1909/21 2022 LDK!
1 1 s 7 7.78 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.8 -- GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
2 2 s 7 7.90 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -0.8 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
3 3 s 7 8.26 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.8 -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
4 4 s 7 8.26 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
5 5 s 7 8.35 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL -0.8 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2022 LDK!
6 8 s 7 8.45 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2022 LDK!
7 13 s 7 8.79 KADZIMIERZ Alex MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/7992/21 2022 LDK!
8 14 s 7 8.85 HEMLECKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -0.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/5564/19 2022 LDK!
1 10 s 8 8.47 MIKOŁAJCZAK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -0.7 -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4060/20 2022 LDK!
2 12 s 8 8.77 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U14 SL -0.7 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2022 LDK!
3 18 s 8 9.01 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -0.7 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
4 24 s 8 9.17 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
5 25 s 8 9.19 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -0.7 -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2022 LDK!
6 26 s 8 9.20 ĆWIERTNIA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -0.7 -- GÓRECKA Małgorzata Z/14145/21 2022 LDK!
1 16 s 9 8.88 AMBROŻKIEWICZ Maciej KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +1.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3509/20 2022
2 20 s 9 9.11 KOLONKO Karol GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL +1.4 -- RAMUS Józef # Z/12314/21 2022 LDK!
3 21 s 9 9.13 BRACHANIEC Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +1.4 -- ROLAK Dorota Z/1023/21 2022 LDK!
3 21 s 9 9.13 SANECKI Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/4053/20 2022 LDK!
5 23 s 9 9.15 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA +1.4 -- PATER Agnieszka B.D. Z/5055/18 2022 LDK!
6 28 s 9 9.29 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +1.4 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2022
7 32 s 9 9.48 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +1.4 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2022 LDK!
8 34 s 9 9.62 KORBANEK Filip TS AKS Chorzów 2009 U14 SL +1.4 -- GRUCHEL Marzena Z/3345/22 2022 LDK!
1 31 s 10 9.45 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4096/19 2022 LDK!
2 35 s 10 9.75 KAPOL Marcin TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -0.4 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1946/22 2022 LDK!
3 36 s 10 9.87 OGÓREK Jakub LKS Pogórze Skoczów 2010 U14 SL -0.4 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5731/19 2022 LDK!
4 37 s 10 9.91 ROSSA Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.4 -- MUNIAK Michał Z/3815/21 2022
5 38 s 10 9.92 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -0.4 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0824/20 2022 LDK!
6 40 s 10 10.60 LE¦NIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA -0.4 -- KRUPA Zdzisław Z/4994/21 2022 LDK!
1 9 s 11 8.46 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL +0.8 -- RAMUS Józef Z/2337/22 2022 LDK!
2 11 s 11 8.74 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2022 LDK!
3 40 s 11 10.60 OCHNIO Szymon MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/2303/22 2022
4 43 s 11 11.26 RUDLICKI Hubert MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/2308/22 2022
1 5 s 12 8.35 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2022 LDK!
2 15 s 12 8.86 FEDORENKO Yaroslav KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.4 --
3 17 s 12 8.90 TRZOP Jonatan UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA -0.4 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1887/22 2022 LDK!
4 19 s 12 9.10 KWIECIEŃ Filip WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -0.4 -- CZYŻ Radosław Z/4052/22 2022
5 27 s 12 9.27 LIS Jakub MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -0.4 -- KUZAK Piotr Z/4398/22 2022 LDK!
6 29 s 12 9.34 KRYCA Kacper TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/4388/19 2022 LDK!
7 39 s 12 10.21 ¦LUSARCZYK Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL -0.4 -- ŻUK Bartłomiej Z/2264/22 2022 LDK!
8 42 s 12 10.61 PANCERZ Mateusz MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -0.4 -- KUZAK Piotr Z/4396/22 2022 LDK!
1 7 s 13 8.40 KONIECZNY Mateusz MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -0.2 -- KUZAK Piotr Z/12235/21 2022 LDK!
2 30 s 13 9.42 SZEWCZYK Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -0.2 -- KMAK Angelika Z/3341/22 2022
3 33 s 13 9.52 MAJSNEROWSKI Filip GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -0.2 -- MATUSZ Mirosława Z/2338/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.82 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL +0.8 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
2 2 s 1 10.89 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.8 I DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 144
3 4 s 1 11.01 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP +0.8 II WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2022
4 5 s 1 11.02 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U20 LD +0.8 II MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
5 6 s 1 11.09 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL +0.8 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
6 7 s 1 11.10 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +0.8 II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2022
1 3 s 2 10.92 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA -0.1 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
2 7 s 2 11.10 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.1 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 132
3 9 s 2 11.11 KO¦CIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -0.1 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
4 10 s 2 11.16 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -0.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2022
5 11 s 2 11.23 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP -0.1 II WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
6 14 s 2 11.33 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -0.1 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
7 15 s 2 11.35 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -0.1 III ŻˇDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
1 12 s 3 11.25 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -1.8 II WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2022
2 13 s 3 11.28 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -1.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/5579/15 2022
3 16 s 3 11.37 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -1.8 III KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
4 18 s 3 11.45 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -1.8 III TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK!
5 21 s 3 11.59 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL -1.8 III KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
6 23 s 3 11.63 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U20 SL -1.8 III DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2022 104
7 27 s 3 11.67 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK -1.8 III TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
1 17 s 4 11.44 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL 0.0 III KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
2 19 s 4 11.46 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL 0.0 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
3 22 s 4 11.62 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL 0.0 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
4 30 s 4 11.73 JANIK Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL 0.0 III SKALIK Joanna Z/2871/21 2022
5 31 s 4 11.80 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA 0.0 IV DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022 96
1 19 s 5 11.46 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.1 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
2 24 s 5 11.65 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.1 III DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK! 103
3 24 s 5 11.65 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -0.1 III MAZUR Janusz Z/1780/21 2022
4 27 s 5 11.67 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.1 III KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2022 BEZ
5 29 s 5 11.72 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -0.1 III WALCZAK Michał B.D. Z/1191/18 2022
6 31 s 5 11.80 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.1 IV DMP U20 KOBĘDZA Jan JARCZOK Miłosz , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK! 96
1 24 s 6 11.65 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.6 III PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2022 5
2 33 s 6 11.86 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -0.6 IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
3 37 s 6 12.03 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.6 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
4 38 s 6 12.11 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -0.6 IV CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2022
5 43 s 6 12.42 GÓRNY Damian BKL Bełchatów 2004 U20 LD -0.6 -- MANTYK Łukasz Z/3080/20 2022 LDK!
1 35 s 7 12.02 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.8 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022
2 40 s 7 12.28 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.8 -- MUNIAK Michał ¦LUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
3 41 s 7 12.29 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA -0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2022
4 42 s 7 12.34 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2022 LDK!
5 44 s 7 12.50 DUK Aleksander UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -0.8 -- MEHLICH Ronald Z/2726/21 2022
1 34 s 8 11.95 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +0.6 IV KUKLA Rafał Z/3733/22 2022 LDK!
2 35 s 8 12.02 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U18 PK +0.6 IV CZACHOR Karolina Z/3339/18 2022 BEZ LDK!
3 39 s 8 12.17 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +0.6 IV JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2022 LDK!
4 45 s 8 12.68 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.6 -- ROLAK Dorota Z/1130/22 2022
5 46 s 8 12.88 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.6 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2022 LDK!
6 47 s 8 13.01 OWSIONKA Maciej SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL +0.6 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1296/22 2022 LDK! 63
7 48 s 8 13.20 NEMYROVSKYI Mykhailo KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.6 -- DOBIJA Katarzyna
1 1 s 9 11.19 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U23 SL -1.3 II SKALIK Joanna Z/5667/15 2022
2 2 s 9 11.61 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -1.3 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK! 105
3 3 s 9 11.69 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -1.3 III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
4 4 s 9 11.91 TRˇBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.3 IV DMP U20 GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK! 91
5 5 s 9 11.97 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -1.3 IV KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
6 6 s 9 11.98 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -1.3 IV CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
7 8 s 9 12.09 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -1.3 IV PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
8 9 s 9 12.24 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -1.3 V ¦LUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
1 7 s 10 12.02 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.8 IV PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
2 10 s 10 12.25 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -0.8 V ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
3 11 s 10 12.26 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.8 V CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
4 13 s 10 12.37 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -0.8 V PASZTA Wiesław Z/2148/20 2022 LDK!
5 14 s 10 12.44 SACHA Paweł LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL -0.8 V HARAT Beata DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2022 LDK!
6 17 s 10 12.59 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -0.8 V PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
7 21 s 10 12.74 STĘPNIOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -0.8 V GÓRECKA Małgorzata Z/4165/19 2022 LDK!
1 19 s 11 12.63 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -0.8 V JARCZOK Miłosz Z/1906/21 2022 LDK!
2 20 s 11 12.66 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -0.8 V BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
3 22 s 11 12.82 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.8 -- PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
4 23 s 11 12.83 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.8 -- LDK!
5 25 s 11 12.87 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.8 -- MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
6 25 s 11 12.87 ZˇBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.8 -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
7 32 s 11 13.19 SADŁEK Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/3355/22 2022 LDK!
8 32 s 11 13.19 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.8 -- PRENCEL Piotr # Z/4092/20 2022
1 15 s 12 12.45 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.1 V PRENCEL Piotr # Z/4306/18 2022 BEZ
2 17 s 12 12.59 BŁASIŃSKI Jan UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -1.1 V SYZDEK Mariusz Z/2127/22 2022
3 24 s 12 12.85 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -1.1 -- ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2022 LDK!
4 29 s 12 13.09 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.1 -- GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
5 31 s 12 13.15 MIKUŁA Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -1.1 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2144/20 2022
6 36 s 12 13.28 ¦WIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -1.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/2404/22 2022
7 38 s 12 13.37 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.1 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
1 27 s 13 12.96 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.3 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
2 30 s 13 13.14 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL -0.3 -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
3 39 s 13 13.60 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -0.3 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2022 LDK!
3 39 s 13 13.60 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.3 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
5 41 s 13 13.61 PENCAKOWSKI Oliwier KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/9252/21 2022 LDK!
6 43 s 13 14.20 KALINICHENKO Tymur KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/12362/21 2022 LDK!
7 45 s 13 14.67 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.3 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
1 12 s 14 12.30 PACH Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.3 V JUSTYNIAK Joanna Z/4038/22 2022 LDK!
2 34 s 14 13.26 DYGANT Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -0.3 -- HOMA Wioleta # Z/3891/22 2022 LDK!
3 37 s 14 13.29 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -0.3 -- PASZTA Wiesław # Z/3452/22 2022
4 44 s 14 14.30 ¦LIWA Radosław KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.3 --
5 46 s 14 14.73 TASAK Piotr SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.3 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3808/20 2022
6 47 s 14 15.15 SZUTA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/13931/21 2022 LDK!
1 16 s 15 12.48 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL -0.2 V DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
2 28 s 15 13.01 MACHURA Bartłomiej SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4037/22 2022 LDK!
3 35 s 15 13.27 KEMPA Igor MKS-R Centrum Dzięgielów 2008 U16 SL -0.2 -- B.D. Z/13778/21 2022
4 42 s 15 13.76 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2022 LDK!
5 48 s 15 15.42 TOMALA Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.2 -- KOS Kamil Z/2011/22 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.60 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA -0.1 I WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 21.84 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL -0.1 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
3 3 s 1 22.06 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.1 II ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK!
1 4 s 2 22.38 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -0.1 II ŻˇDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
2 5 s 2 22.52 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -0.1 II KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
3 6 s 2 22.54 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -0.1 II WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2022
4 7 s 2 22.67 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -0.1 II DMP DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK! 85 125
5 10 s 2 22.75 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
1 8 s 3 22.70 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -0.1 II DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022 124
2 9 s 3 22.72 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -0.1 II WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2022
3 11 s 3 22.80 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.1 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK!
4 13 s 3 23.10 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemy¶l 2005 U18 PK -0.1 III SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2022 5 LDK!
5 15 s 3 23.26 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -0.1 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
6 27 s 3 25.63 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -0.1 -- WALCZAK Michał B.D. Z/1191/18 2022
1 14 s 4 23.20 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL -0.1 III DMP DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK! 68
2 15 s 4 23.26 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.1 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2022 BEZ 109
3 17 s 4 23.47 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -0.1 III DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/1780/21 2022 61 105
4 17 s 4 23.47 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemy¶l 2005 U18 PK -0.1 III SUGIER Maria Z/3723/18 2022 BEZ LDK!
5 21 s 4 24.09 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.1 IV DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
1 19 s 5 23.76 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA +0.1 IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
2 22 s 5 24.25 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +0.1 IV RˇCZKA Paweł Z/4809/18 2022 LDK!
3 23 s 5 24.27 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U18 PK +0.1 IV CZACHOR Karolina Z/3339/18 2022 BEZ LDK!
1 25 s 6 24.90 LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA +0.4 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2313/20 2022 80
2 26 s 6 25.29 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +0.4 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2022
3 29 s 6 26.87 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.4 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2022 LDK!
4 30 s 6 26.88 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.4 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK! 62
1 12 s 7 23.01 KO¦CIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK +0.4 III SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
2 19 s 7 23.76 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +0.4 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
3 24 s 7 24.67 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +0.4 V DMP U20 KWA¦NIAK Oliwia Z/3316/20 2022 LDK! 83
4 28 s 7 26.46 NEMYROVSKYI Mykhailo KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.4 -- DOBIJA Katarzyna
5 31 s 7 27.29 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.4 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2022 LDK! 58
300 m M
1 1 s 1 44.82 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -- BIELA Monika Z/13689/21 2022 LDK!
2 7 s 1 54.03 STASIAK Jan GKS Piast Gliwice 2013 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7860/21 2022 LDK!
2 7 s 1 54.03 ANDROSZ Wojciech TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14015/21 2022
4 9 s 1 54.14 GOLONKA Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U12 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/14097/21 2022 LDK!
5 15 s 1 57.11 KOZIEŁ Krzysztof ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -- B.D. Z/4235/22 2022
6 18 s 1 58.47 PAWŁOWSKI Filip GKS Piast Gliwice 2012 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7857/21 2022 LDK!
7 19 s 1 59.15 JĘDROCHA Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1906/20 2022 LDK!
1 10 s 2 54.85 HERBU¦ Aleksander MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2167/22 2022
2 12 s 2 55.87 MIKA Szymon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14050/21 2022 LDK!
3 17 s 2 57.96 BANA¦ Kacper TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -- B.D. Z/0228/21 2022 LDK!
4 21 s 2 62.31 CIUPKA Robert MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4379/22 2022 LDK!
5 23 s 2 66.30 SYSAK Wiktor ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -- B.D. Z/4238/22 2022
6 24 s 2 71.13 BRYZEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 2014 U12 MA -- B.D. Z/4234/22 2022
7 26 s 2 73.11 MOSKAŁA Roman TS AKS Chorzów 2016 U12 SL -- B.D. Z/2221/22 2022
1 4 s 3 52.49 BUTLAŃSKI Natan TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14016/21 2022
2 6 s 3 52.83 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
3 11 s 3 55.48 PACHOWICZ Nataniel MKS Żywiec 2012 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2175/22 2022 LDK!
4 16 s 3 57.43 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
5 20 s 3 60.94 SIKORA Adam MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4382/22 2022 LDK!
6 27 s 3 76.89 RYGIEL Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4377/22 2022
1 2 s 4 50.90 LE¦KIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2022
2 3 s 4 51.18 ZGHUIEVYCH Maksym GKS Piast Gliwice 2012 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7868/21 2022 LDK!
3 5 s 4 52.68 HONKISZ Karol KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2267/22 2022 LDK!
4 13 s 4 56.78 GURGUL Szymon MCKiS Jaworzno 2012 U12 SL -- KUZAK Piotr Z/4399/22 2022 LDK!
5 14 s 4 56.81 GRUSZKA Nataniel UKS 5 Plus Rydułtowy 2011 U12 SL -- BOJKO Bogdan # Z/2283/22 2022
6 22 s 4 62.50 CZAJOWSKI Mikołaj MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4380/22 2022 LDK!
7 25 s 4 72.59 MOSKAŁA Lucjan TS AKS Chorzów 2016 U12 SL -- B.D. Z/2219/22 2022
1 1 s 5 37.35 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL II PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
2 2 s 5 37.90 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL III PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
3 4 s 5 39.20 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL IV DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
4 6 s 5 40.01 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
5 8 s 5 40.26 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
1 3 s 6 38.23 TRˇBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA III GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
2 5 s 6 39.21 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
3 7 s 6 40.06 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
4 10 s 6 41.09 ZˇBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
5 11 s 6 41.14 ZANDER Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1590/21 2022 LDK!
6 12 s 6 41.27 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/1429/22 2022 LDK!
7 14 s 6 41.39 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL V JONDA Czesław Z/3123/20 2022
1 15 s 7 41.56 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U16 SL V KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4567/18 , 2022 BEZ LDK!
2 16 s 7 41.85 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL V PASZTA Wiesław # Z/3452/22 2022
3 17 s 7 41.91 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław Z/5151/21 2022
4 23 s 7 44.52 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
5 27 s 7 44.98 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
6 29 s 7 45.57 LIS Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3450/22 2022 LDK!
1 13 s 8 41.38 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V KOS Kamil Z/3292/20 2022 LDK!
2 19 s 8 43.38 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2022
3 21 s 8 43.89 PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4550/19 2022 LDK!
4 22 s 8 44.02 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2022 LDK!
5 25 s 8 44.91 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
6 28 s 8 45.32 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2022 LDK!
7 30 s 8 46.45 LE¦NIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
8 31 s 8 48.01 DENIS Krzesimir TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2214/22 2022 LDK!
1 9 s 9 40.78 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
2 18 s 9 41.92 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U16 SL V KŁÓSKA Karolina Z/4650/19 2022 LDK!
3 20 s 9 43.65 WIĘCEK Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- KOS Kamil Z/2013/22 2022 LDK!
4 24 s 9 44.64 GROSS Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1814/19 2022
5 26 s 9 44.96 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2022 LDK!
6 32 s 9 50.33 LIS Jakub MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/4398/22 2022 LDK!
7 33 s 9 60.86 PANCERZ Mateusz MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/4396/22 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.88 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL II KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
2 2 s 1 51.02 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/14807/21 2022 LDK! 120
3 3 s 1 51.07 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1440/16 2022 LDK!
4 4 s 1 51.56 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III GIZA Maciej B.D. Z/2471/20 2022
5 5 s 1 51.78 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
6 6 s 1 52.36 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK! 56 106
7 7 s 1 52.68 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL III DMP U20 KOS Kamil Z/2318/19 2022 LDK! 103
1 8 s 2 52.75 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/1026/19 , 2022 BEZ LDK! 51 103
2 9 s 2 53.11 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2022 BEZ LDK!
3 11 s 2 54.85 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2670/22 2022 30 84
4 13 s 2 55.67 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK! 77
5 14 s 2 56.70 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2022 BEZ
6 15 s 2 56.89 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- JONDA Czesław Z/0006/19 2022 BEZ LDK!
1 10 s 3 54.02 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK!
2 12 s 3 55.12 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
3 16 s 3 57.47 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2785/19 2022 BEZ 69
4 17 s 3 58.03 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- JONDA Czesław Z/2739/20 2022
6 19 s 3 60.40 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2022
600 m M
1 1 s 1 1:29.15 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:35.75 KULA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/7888/21 2022
3 4 s 1 1:44.17 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/11997/21 2022 LDK!
4 5 s 1 1:45.33 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2022
5 7 s 1 1:47.15 PULCHNY Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/13850/21 2022 LDK!
6 9 s 1 1:48.00 JAROSZ Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/14098/21 2022
7 10 s 1 1:48.89 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
8 11 s 1 1:49.81 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3124/20 2022
9 12 s 1 1:50.09 IZYDORCZYK Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/2229/22 2022
10 16 s 1 1:53.93 KONARCZAK Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1539/22 2022
1 6 s 2 1:45.69 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2022 LDK!
2 14 s 2 1:51.66 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4057/20 2022 LDK!
3 18 s 2 1:56.57 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2022 LDK!
4 19 s 2 1:57.08 MACHAŁA Tomasz MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1847/22 2022
5 20 s 2 1:57.79 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2022 BEZ
6 22 s 2 2:02.99 WNĘK Dawid UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/12609/21 2022 LDK!
7 24 s 2 2:03.63 KUK Hubert SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5568/21 2022 LDK!
8 25 s 2 2:05.02 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2022 LDK!
1 3 s 3 1:42.93 JASIULEK Bruno MKS Brenna Górki # 2009 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6323/22 2022
2 8 s 3 1:47.46 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
3 13 s 3 1:51.38 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2022 LDK!
4 15 s 3 1:53.76 JEDLIŃSKI Oliwier MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/13885/21 2022
5 17 s 3 1:55.73 HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2166/22 2022
6 21 s 3 1:59.91 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2022 LDK!
7 23 s 3 2:03.40 LIPSKI Franciszek MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/1362/20 2022 LDK!
8 26 s 3 2:11.18 KAPOL Marcin TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1946/22 2022 LDK!
9 27 s 3 2:26.87 MSZYCA Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- KOS Kamil Z/2005/22 2022 LDK!
1 1 s 4 1:57.50 SUWALSKI Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/14026/21 2022 LDK!
2 2 s 4 1:57.73 PASOWICZ Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/0442/21 2022
3 3 s 4 2:02.50 WILK Mikołaj UKS 5 Plus Rydułtowy 2011 U12 SL -- BOJKO Bogdan # Z/2282/22 2022
4 4 s 4 2:05.92 GARNYSZ Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/2261/22 2022 LDK!
5 5 s 4 2:11.12 MAJCHER Antoni Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/14622/21 2022
6 6 s 4 2:18.00 CIE¦LIŃSKI Stefan MKS-R Centrum Dzięgielów 2011 U12 SL -- B.D. Z/2839/22 2022
7 7 s 4 2:31.28 BRYZEK Stanisław ULKS Bielgim Bielany 2012 U12 MA -- B.D. Z/4233/22 2022
8 8 s 4 2:40.14 SYSAK Igor ULKS Bielgim Bielany 2012 U12 MA -- B.D. Z/4237/22 2022
9 9 s 4 2:48.31 PAW Alan ULKS Bielgim Bielany 2013 U12 MA -- B.D. Z/4232/22 2022
10 10 s 4 2:59.90 ŻMUDKA Antoni ULKS Bielgim Bielany 2013 U12 MA -- B.D. Z/4236/22 2022
800 m M
1 1 s 1 1:56.16 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK! 76 124
2 2 s 1 1:56.58 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL II DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022 122
3 3 s 1 1:56.60 TEIXEIRA Jory SKLA Sopot 2005 U18 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/12994/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:56.82 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz Z/0079/17 2022
5 5 s 1 1:56.88 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK II CZACHOR Karolina ŻˇDŁO Jacek Z/0488/18 2022 5 LDK!
6 6 s 1 1:56.92 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK! 121
7 7 s 1 1:57.03 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2022 LDK!
8 8 s 1 1:57.22 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemy¶l 2006 U18 PK III SUGIER Maria Z/0321/18 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 1:57.55 DˇBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2022
10 10 s 1 1:57.96 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL III HELBIK Marzanna Z/4565/18 2022 5 LDK!
11 11 s 1 1:58.35 TROJNAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP U20 KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2022 BEZ LDK! 115
  s 1 DNF BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- DMP DMP U20 GIZA Andrzej MIREK Wacław , Z/0074/17 , 2022 LDK!
1 12 s 2 2:00.70 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK!
2 13 s 2 2:00.72 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2022 3 LDK!
3 14 s 2 2:03.59 HARATYK Błażej MKS Ustroń 2004 U20 SL IV KUBALA Magdalena Z/2462/22 2022
4 15 s 2 2:03.69 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV DMP U20 ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK! 89
5 16 s 2 2:03.82 FORY¦ Mateusz Kraków Athletics Team 2004 U20 MA IV SOBCZYK Grzegorz Z/4584/17 2021 LDK!
6 17 s 2 2:04.67 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2022 BEZ LDK!
7 21 s 2 2:06.69 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna B.D. # Z/5624/18 2022
8 24 s 2 2:09.50 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/5690/18 2022 BEZ LDK!
  s 2 DNF WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U23 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2022
1 18 s 3 2:04.69 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK! 84
2 19 s 3 2:05.80 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U18 LD IV WO¬NIAK Jerzy Z/3099/18 2022 LDK!
3 20 s 3 2:06.09 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK!
4 22 s 3 2:06.86 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2022
5 23 s 3 2:08.47 KU¬MIŃSKI Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -- MORKA Piotr Z/1894/20 2022
6 25 s 3 2:11.69 SIWEK Damian UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1291/20 2022
7 26 s 3 2:15.26 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2022
8 27 s 3 2:16.14 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2022
9 28 s 3 2:23.50 ¦WIDER Maciej UKS Romer Rabka-Zdrój 2002 U23 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7691/21 2022