Stalowa Wola 05.06.2022
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego U13 i U14 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 13.34 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.8 IV GRDEŃ Krzysztof Z/0202/22 2022 LDK!
2 2 e 1 13.37 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.8 IV KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
3 3 e 1 13.56 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK +1.8 IV SOCHA Tomasz Z/2073/21 2022 LDK!
4 4 e 1 13.76 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.8 IV GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2022 LDK!
5 14 e 1 15.36 BABKOWSKA Hanna KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK +1.8 -- SOCHA Tomasz Z/4456/22 2022
1 5 e 2 14.05 MIĄSO Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +1.0 V WRÓBEL Marcin # Z/3687/21 2022 LDK!
2 6 e 2 14.18 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.0 V GRDEŃ Krzysztof Z/0212/22 2022 LDK!
3 12 e 2 15.04 WOJTAL Anastazja UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK +1.0 -- B.D. Z/13647/21 2022 LDK!
4 13 e 2 15.26 ANDRUSIEWICZ Alicja MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK +1.0 -- ŻAK Dariusz Z/1721/20 2022 LDK!
5 15 e 2 15.38 PODGÓRKSA Natalia LKS Głogovia Głogów Małopolski 2009 U14 PK +1.0 -- B.D. Z/4482/22 2022
6 17 e 2 16.33 KALAMARZ Julia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0209/22 2022 LDK!
1 7 e 3 14.23 POGODA Kornelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK +2.4 V ŻAK Dariusz Z/13627/21 2022 LDK!
2 9 e 3 14.35 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK +2.4 V ŻĄDŁO Jacek Z/3709/21 2022 LDK!
2 8 e 3 14.35 BAŁA Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK +2.4 V MOŹDZIOCH Adolf Z/3233/19 2022
4 10 e 3 14.70 DUDEK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +2.4 -- WRÓBEL Marcin # Z/3839/21 2022 LDK!
5 11 e 3 14.79 KASPRZAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2009 U14 PK +2.4 -- ŻĄDŁO Jacek Z/13680/21 2022 LDK!
6 16 e 3 15.48 MARSZAŁ Maja CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +2.4 -- ZŁOTEK Grzegorz Z/0441/22 2022 LDK!
7 18 e 3 16.61 KWAPISZ Zuzanna LKS Stal Mielec 2009 U14 PK +2.4 -- TORBA Agnieszka Z/13682/21 2022 LDK!
1 4 e 4 14.36 OLĘDZKA Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK +0.7 V SUGIER Krzysztof Z/2619/22 2022 LDK!
2 5 e 4 14.55 STEC Daria KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +0.7 -- SUDOŁ Edward Z/1529/22 2022 LDK!
3 8 e 4 14.62 KOLII Mirosława UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK +0.7 -- SUGIER Krzysztof Z/13623/21 2022 LDK!
4 19 e 4 15.27 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +0.7 -- KŁOSOWSKA Monika Z/3155/21 2022 LDK!
5 34 e 4 15.85 BAKUTA Urszula KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK +0.7 -- ZAPAŁ Marcin Z/2044/22 2022 LDK!
6 38 e 4 16.15 NOWAK Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK +0.7 -- TITTINGER Katarzyna # Z/2110/21 2022 LDK!
7 40 e 4 16.25 KOZAK Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +0.7 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1575/22 2022 LDK!
8 48 e 4 16.76 GIL Izabela MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK +0.7 -- ŻAK Dariusz Z/1972/22 2022 LDK!
1 1 e 5 13.63 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK +1.5 IV SOCHA Tomasz Z/14199/21 2022 LDK!
2 7 e 5 14.61 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK +1.5 -- TITTINGER Katarzyna # Z/6840/21 2022 LDK!
3 13 e 5 14.94 BEDNARCZYK Martyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.5 -- KŁOSOWSKA Monika Z/4287/22 2022 LDK!
4 20 e 5 15.31 ZIELIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK +1.5 -- SUGIER Krzysztof Z/4355/22 2022 LDK!
5 22 e 5 15.41 SUDOŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2012 U12 PK +1.5 -- ZIĘBA Julian Z/8364/21 2022 LDK!
6 28 e 5 15.60 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK +1.5 -- B.D. Z/6561/21 2022
7 32 e 5 15.73 CAGARA Maja KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK +1.5 -- GRDEŃ Krzysztof # Z/1975/22 2022 LDK!
8 45 e 5 16.45 KRAWIEC Karolina LKS Stal Mielec 2010 U14 PK +1.5 -- TORBA Agnieszka Z/4651/21 2022 LDK!
1 2 e 6 13.84 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK +1.5 V B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
2 9 e 6 14.70 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK +1.5 -- B.D. Z/6560/21 2022
3 12 e 6 14.87 SZCZĘCH Andżelika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.5 -- SUDOŁ Edward Z/0433/22 2022 LDK!
4 17 e 6 15.17 RĘBISZ Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.5 -- SUDOŁ Edward Z/0434/22 2022 LDK!
5 35 e 6 15.87 KOŁODZIEJCZYK Julia KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK +1.5 -- ZAPAŁ Marcin Z/4475/22 2022 LDK!
6 36 e 6 15.88 MADURA Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK +1.5 -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2074/22 2022
7 39 e 6 16.24 PUK Anna KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK +1.5 -- ANIOŁ Stanisław # Z/4431/22 2022 LDK!
8 43 e 6 16.37 ANDRUSIEWICZ Maria MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK +1.5 -- ŻAK Dariusz Z/8365/21 2022 LDK!
1 3 e 7 14.04 MOŻDŻEŃ Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK +2.2 V ZŁOTEK Grzegorz Z/5845/21 2022 LDK!
2 6 e 7 14.61 ANDRES Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK +2.2 -- TITTINGER Katarzyna Z/4476/22 2022 LDK!
3 11 e 7 14.85 SZMYD Nadia KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK +2.2 -- SOCHA Tomasz Z/2573/21 2022 LDK!
4 16 e 7 15.10 PAJĄK Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK +2.2 -- TITTINGER Katarzyna Z/0039/22 2022 LDK!
5 23 e 7 15.45 MIKA Matylda MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK +2.2 -- MARSZAŁEK Alicja Z/9899/21 2022 LDK!
6 24 e 7 15.46 MAZUR Maja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +2.2 -- ANIOŁ Stanisław # Z/3298/21 2022 LDK!
7 27 e 7 15.58 KUKLA Alicja KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK +2.2 -- FUTYMA Zygmunt Z/2047/22 2022 LDK!
8 29 e 7 15.65 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK +2.2 -- SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2022 LDK!
1 30 e 8 15.68 OLENIACZ Magdalena KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK +2.4 -- ZAPAŁ Marcin Z/4351/22 2022 LDK!
2 31 e 8 15.71 RATUSIŃSKA Julia LKS Stal Mielec 2010 U14 PK +2.4 -- TORBA Agnieszka Z/3702/21 2022 LDK!
3 41 e 8 16.28 PIWOWAR Oliwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK +2.4 -- MARSZAŁEK Alicja Z/4533/22 2022
4 42 e 8 16.37 FOKS Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK +2.4 -- MARSZAŁEK Alicja Z/4453/22 2022
5 46 e 8 16.65 RACHWAŁ Magdalena UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK +2.4 -- B.D. Z/6784/21 2022 LDK!
1 15 e 9 15.08 GWÓŹDŹ Weronika LKS Głogovia Głogów Małopolski 2011 U12 PK +1.5 -- B.D. Z/4486/22 2022
2 18 e 9 15.25 CHABKO Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK +1.5 -- SUGIER Krzysztof Z/4354/22 2022 LDK!
3 21 e 9 15.32 ŚPIEWAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2010 U14 PK +1.5 -- ŻĄDŁO Jacek Z/2122/22 2022 LDK!
4 26 e 9 15.55 BRZYSKA Łucja KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK +1.5 -- KŁOSOWSKA Monika # Z/1775/22 2022
5 33 e 9 15.73 KOŁODZIEJ Patrycja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.5 -- SUDOŁ Edward Z/1528/22 2022 LDK!
6 49 e 9 17.26 MAJERSKA Julia KKB MOSiR Krosno 2011 U12 PK +1.5 -- SOCHA Tomasz Z/4455/22 2022
7 50 e 9 17.97 JANIUŚ Maja UKS Tempo 5 Przemyśl 2012 U12 PK +1.5 -- SUGIER Krzysztof Z/2052/22 2022 LDK!
1 10 e 10 14.78 PRZYBYŁO Blanka CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK +1.0 -- ZŁOTEK Grzegorz Z/0045/22 2022 LDK!
2 14 e 10 15.05 KORNIAK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/4353/22 2022
3 25 e 10 15.46 REUT Anna KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK +1.0 -- FUTYMA Zygmunt Z/2048/22 2022 LDK!
4 37 e 10 15.90 GOCEK Zuzanna UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK +1.0 -- B.D. Z/2088/22 2022 LDK!
5 44 e 10 16.41 STRZAŁKA Izabela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2013 U12 PK +1.0 -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2075/22 2022
6 47 e 10 16.67 MAZIARZ Maria CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK +1.0 -- TITTINGER Katarzyna # Z/2085/22 2022 LDK!
7 51 e 10 18.51 GRUSZCZYŃSKA Tamara KS Harpagan Tarnobrzeg 2013 U12 PK +1.0 -- STEC Karolina Z/0981/22 2022
1 f 1 13.30 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +0.6 IV KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
2 f 1 13.46 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +0.6 IV GRDEŃ Krzysztof Z/0202/22 2022 LDK!
3 f 1 13.65 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +0.6 IV GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2022 LDK!
4 f 1 13.78 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK +0.6 IV SOCHA Tomasz Z/2073/21 2022 LDK!
5 f 1 14.29 MIĄSO Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +0.6 V WRÓBEL Marcin # Z/3687/21 2022 LDK!
6 f 1 14.30 POGODA Kornelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK +0.6 V ŻAK Dariusz Z/13627/21 2022 LDK!
7 f 1 14.31 BAŁA Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK +0.6 V MOŹDZIOCH Adolf Z/3233/19 2022
8 f 1 14.51 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +0.6 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0212/22 2022 LDK!
1 1 f 2 13.60 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK +0.8 IV SOCHA Tomasz Z/14199/21 2022 LDK!
2 2 f 2 13.88 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK +0.8 V B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
3 3 f 2 14.07 MOŻDŻEŃ Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK +0.8 V ZŁOTEK Grzegorz Z/5845/21 2022 LDK!
4 4 f 2 14.36 OLĘDZKA Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK +0.8 V SUGIER Krzysztof Z/2619/22 2022 LDK!
5 5 f 2 14.72 ANDRES Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK +0.8 -- TITTINGER Katarzyna Z/4476/22 2022 LDK!
6 6 f 2 14.74 STEC Daria KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +0.8 -- SUDOŁ Edward Z/1529/22 2022 LDK!
7 7 f 2 15.14 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK +0.8 -- TITTINGER Katarzyna # Z/6840/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 45.02 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK IV GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2022 LDK!
2 2 s 1 45.19 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK IV SOCHA Tomasz Z/2073/21 2022 LDK!
3 3 s 1 45.99 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK IV KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
4 4 s 1 47.21 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0212/22 2022 LDK!
5 5 s 1 48.30 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK V WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2022 LDK!
1 6 s 2 49.92 WCISŁO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/1773/21 2022 LDK!
2 7 s 2 50.33 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/3709/21 2022 LDK!
3 8 s 2 52.46 BUKSA Inga KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/2159/21 2022 LDK!
4 9 s 2 52.99 PYTLAK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/13674/21 2022 LDK!
5 10 s 2 53.75 ANDRUSIEWICZ Alicja MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1721/20 2022 LDK!
1 s 3 49.29 CZACHOR Maria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK -- CZACHOR Karolina Z/6765/21 2022
2 s 3 50.41 KASPRZAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/13680/21 2022 LDK!
3 s 3 51.24 BARDJAN Nadia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/0038/22 2022 LDK!
4 s 3 51.37 POGODA Kornelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/13627/21 2022 LDK!
5 s 3 59.05 KALAMARZ Julia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0209/22 2022 LDK!
1 1 s 4 47.40 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK V KŁOSOWSKA Monika Z/3159/21 2022 LDK!
2 2 s 4 48.30 KOLII Mirosława UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK V SUGIER Krzysztof Z/13623/21 2022 LDK!
3 3 s 4 48.87 OLĘDZKA Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2619/22 2022 LDK!
4 4 s 4 49.38 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK -- B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
5 5 s 4 50.18 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK -- B.D. Z/6560/21 2022
6 7 s 4 51.55 BRZYSKA Łucja KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika # Z/1775/22 2022
1 8 s 5 51.81 GODEK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9903/21 2022 LDK!
2 10 s 5 52.51 HERDZIK Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3296/21 2022 LDK!
3 13 s 5 53.74 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2022 LDK!
4 14 s 5 53.96 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -- B.D. Z/6561/21 2022
5 15 s 5 54.43 SUDOŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2012 U12 PK -- ZIĘBA Julian Z/8364/21 2022 LDK!
6 16 s 5 55.71 ANDRUSIEWICZ Maria MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -- ŻAK Dariusz Z/8365/21 2022 LDK!
1 9 s 6 51.97 SZMYD Nadia KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2573/21 2022 LDK!
2 18 s 6 57.36 RACHWAŁ Magdalena UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/6784/21 2022 LDK!
3 19 s 6 60.46 STRZAŁKA Izabela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2013 U12 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2075/22 2022
1 6 s 7 50.22 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/14199/21 2022 LDK!
2 11 s 7 52.85 GWÓŹDŹ Weronika LKS Głogovia Głogów Małopolski 2011 U12 PK -- B.D. Z/4486/22 2022
3 12 s 7 53.10 KOŁODZIEJ Patrycja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/1528/22 2022 LDK!
4 17 s 7 56.70 COZAC Aleksandra KML Lubaczów 2012 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/2604/22 2022 LDK!
1 s 8 50.95 STEC Daria KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/1529/22 2022 LDK!
2 s 8 55.95 KOZAK Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1575/22 2022 LDK!
3 s 8 58.25 MIKA Matylda MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9899/21 2022 LDK!
4 s 8 60.35 ŚCIERKA Olivia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- SIWEK Andrzej Z/1109/22 2022
1 s 9 52.13 ANDRES Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/4476/22 2022 LDK!
2 s 9 55.91 MADURA Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2074/22 2022
3 s 9 59.09 KRZĄSTEK Wiktoria MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -- ŻAK Dariusz Z/13648/21 2022 LDK!
4 s 9 67.79 GRUSZCZYŃSKA Tamara KS Harpagan Tarnobrzeg 2013 U12 PK -- STEC Karolina Z/0981/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:49.25 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK V KŁOSOWSKA Monika Z/3160/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:52.45 MAJCHER Kamila KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/1481/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:53.28 PYRCZ Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- ZŁOTEK Grzegorz Z/8549/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:53.99 ZABŁOCKA Gabriela LA WIR Czarna 2009 U14 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1893/22 2022
5 5 s 1 1:55.71 GŁODEK Maja UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -- B.D. Z/1437/22 2022 LDK!
6 6 s 1 1:57.01 PYRCZ Roksana CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- ZŁOTEK Grzegorz Z/8550/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:58.09 PANEK Sandra LA WIR Czarna 2009 U14 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/4491/22 2022
8 8 s 1 2:00.70 WACHTA Iga MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6339/21 2022
9 9 s 1 2:05.65 BUCKA Aleksandra LA WIR Czarna 2009 U14 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/3463/22 2022
1 1 s 2 1:48.34 ZAJĄC Sabina UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK V SUGIER Krzysztof Z/4350/22 2022 LDK!
2 2 s 2 1:53.83 SOWA Róża MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2012 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6111/21 2022
3 3 s 2 1:55.74 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2022 LDK!
4 4 s 2 1:59.49 DEC Martyna KML Lubaczów 2011 U12 PK -- WAŻNY Stanisław # Z/6562/21 2022 LDK!
5 5 s 2 2:02.34 CHUB Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4457/22 2022
6 6 s 2 2:02.79 KICIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3156/21 2022 LDK!
7 7 s 2 2:04.73 RAIZER Róża UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2607/22 2022 LDK!
8 8 s 2 2:05.49 LESIAK Klaudia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/14492/21 2022 LDK!
9 9 s 2 2:06.03 BEREŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2013 U12 PK -- KOWALSKA Klaudia Z/2086/22 2022 LDK!
10 10 s 2 2:07.52 HENDZEL Łucja UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2608/22 2022 LDK!
11 11 s 2 2:15.38 ŁASKARZEWSKA Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2053/22 2022 LDK!
  s 2 DNF DUSZCZYK Zuzanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 2010 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/4161/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:31.50 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK V ZIĘBA Julian Z/1194/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:31.98 WRONOWSKA Amelia MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U14 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/6338/21 2022
3 3 s 1 3:52.92 STÓJ Oliwia MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/4162/22 2022
4 4 s 1 3:54.02 BAJOR Olivia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK -- CZACHOR Karolina Z/4228/22 2022
5 5 s 1 4:04.59 BUKSA Inga KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/2159/21 2022 LDK!
1 1 s 2 3:33.60 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2022 LDK!
2 2 s 2 3:37.50 WACHTA Klara MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2012 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6340/21 2022
3 3 s 2 3:43.02 PEREŚLUCHA Lena MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2013 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6341/21 2022
4 4 s 2 4:02.93 MIERZWA Katarzyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/14490/21 2022 LDK!
5 5 s 2 4:03.34 DRABIK Zuzanna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/14491/21 2022 LDK!
6 6 s 2 4:12.37 PASTUŁA Lena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U14 PK -- CZACHOR Karolina Z/4225/22 2022
80 m pł ds K
1 1 s 1 14.01 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +2.0 -- WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2022 LDK!
2 3 s 1 14.76 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK +2.0 -- FUTYMA Zygmunt Z/11078/21 2022 LDK!
3 4 s 1 15.85 PASTUŁA Maja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK +2.0 -- CZACHOR Karolina Z/4227/22 2022
4 9 s 1 17.90 BAJOR Olivia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK +2.0 -- CZACHOR Karolina Z/4228/22 2022
5 10 s 1 18.14 PASTUŁA Lena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U14 PK +2.0 -- CZACHOR Karolina Z/4225/22 2022
1 2 s 2 14.38 KOLMAN Martyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2010 U14 SL +1.2 -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2022 LDK!
2 5 s 2 15.93 KOT Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +1.2 -- WRÓBEL Marcin # Z/0320/22 2022 LDK!
3 6 s 2 16.32 POKRYWKA Maja KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.2 -- ŁYP Jacek # Z/14489/21 2022 LDK!
4 7 s 2 16.36 NOWAK Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +1.2 -- WRÓBEL Marcin # Z/2109/21 2022 LDK!
5 8 s 2 17.32 BEDNARZ Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.2 -- ŁYP Jacek Z/4452/22 2022
1500 m prz K
1 1 s 1 5:09.91 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 5:27.71 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
  s 1 DNF MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1193/18 2022 4 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.45 MAZUR Gabriela LKS Stal Mielec 2009 U14 PK IV TORBA Agnieszka Z/13684/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.35 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/4211/22 2022 LDK!
3 3 f 1 1.35 DYGDOŃ Vanessa CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- ZŁOTEK Grzegorz Z/1364/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.30 MURZYN Emilia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3700/21 2022 LDK!
5 5 f 1 1.30 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/11078/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.25 LEŚNIOWSKA Paula LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/13683/21 2022 LDK!
7 7 f 1 1.25 POKRYWKA Maja KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/14489/21 2022 LDK!
8 8 f 1 1.20 PRZYBYŁO Blanka CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- ZŁOTEK Grzegorz Z/0045/22 2022 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.81 MAZUR Gabriela LKS Stal Mielec 2009 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/13684/21 2022 LDK!
2 2 f 1 4.62 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK 0.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0202/22 2022 LDK!
3 3 f 1 4.45 DYGDOŃ Vanessa CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- ZŁOTEK Grzegorz Z/1364/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.40 BARDJAN Nadia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- WRÓBEL Marcin # Z/0038/22 2022 LDK!
5 5 f 1 4.34 CZACHOR Maria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK 0.0 -- CZACHOR Karolina Z/6765/21 2022
6 6 f 1 4.26 MIĄSO Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- WRÓBEL Marcin # Z/3687/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.25 PASTUŁA Maja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK 0.0 -- CZACHOR Karolina Z/4227/22 2022
8 8 f 1 4.22 WCISŁO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- WRÓBEL Marcin # Z/1773/21 2022 LDK!
9 9 f 1 4.13 BAŁA Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK 0.0 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3233/19 2022
10 10 f 1 4.13 NOWAK Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- WRÓBEL Marcin # Z/2109/21 2022 LDK!
11 11 f 1 4.05 MARSZAŁ Maja CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- ZŁOTEK Grzegorz Z/0441/22 2022 LDK!
12 12 f 1 3.99 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/3160/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.97 KOT Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- WRÓBEL Marcin # Z/0320/22 2022 LDK!
14 14 f 1 3.91 LEŚNIOWSKA Paula LKS Stal Mielec 2009 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/13683/21 2022 LDK!
15 15 f 1 3.80 DUDEK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- WRÓBEL Marcin # Z/3839/21 2022 LDK!
16 16 f 1 3.71 KRUCZEK Oliwia KML Lubaczów 2009 U14 PK 0.0 -- WAŻNY Stanisław Z/0826/21 2022 LDK!
17 17 f 1 3.53 KWAPISZ Zuzanna LKS Stal Mielec 2009 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/13682/21 2022 LDK!
1 1 f 2 4.43 MOŻDŻEŃ Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK 0.0 -- ZŁOTEK Grzegorz Z/5845/21 2022 LDK!
2 2 f 2 4.12 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/3155/21 2022 LDK!
3 3 f 2 4.09 BEDNARCZYK Martyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/4287/22 2022 LDK!
4 4 f 2 4.04 GODEK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK 0.0 -- MARSZAŁEK Alicja Z/9903/21 2022 LDK!
5 5 f 2 4.03 SZCZĘCH Andżelika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- SUDOŁ Edward Z/0433/22 2022 LDK!
6 6 f 2 4.02 PASTUSZCZAK Roksana KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK 0.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/4477/22 2022 LDK!
7 7 f 2 3.90 PAJĄK Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna Z/0039/22 2022 LDK!
8 8 f 2 3.90 REUT Anna KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK 0.0 -- FUTYMA Zygmunt Z/2048/22 2022 LDK!
9 9 f 2 3.87 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika # Z/0600/22 2022 LDK!
10 10 f 2 3.86 CAGARA Maja KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK 0.0 -- GRDEŃ Krzysztof # Z/1975/22 2022 LDK!
11 11 f 2 3.84 KORNIAK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/4353/22 2022
12 12 f 2 3.84 KRZYSZTOFIK Lena CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK 0.0 -- ZŁOTEK Grzegorz Z/1436/22 2022 LDK!
13 13 f 2 3.82 RĘBISZ Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- SUDOŁ Edward Z/0434/22 2022 LDK!
14 14 f 2 3.77 GOCEK Zuzanna UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK 0.0 -- B.D. Z/2088/22 2022 LDK!
15 15 f 2 3.75 NOWAK Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna # Z/2110/21 2022 LDK!
16 16 f 2 3.74 KOŁODZIEJCZYK Julia KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK 0.0 -- ZAPAŁ Marcin Z/4475/22 2022 LDK!
17 17 f 2 3.72 BAKUTA Urszula KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK 0.0 -- ZAPAŁ Marcin Z/2044/22 2022 LDK!
18 18 f 2 3.68 SAMOŁYK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/0319/22 2022 LDK!
19 19 f 2 3.66 KOZAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- SIWEK Andrzej Z/0211/22 2022 LDK!
20 20 f 2 3.64 OLĘDZKA Alicja UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof Z/4356/22 2022 LDK!
21 21 f 2 3.63 OLENIACZ Magdalena KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK 0.0 -- ZAPAŁ Marcin Z/4351/22 2022 LDK!
22 22 f 2 3.62 RATUSIŃSKA Julia LKS Stal Mielec 2010 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/3702/21 2022 LDK!
23 23 f 2 3.62 KUKLA Alicja KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK 0.0 -- FUTYMA Zygmunt Z/2047/22 2022 LDK!
24 24 f 2 3.55 ZIELIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof Z/4355/22 2022 LDK!
25 25 f 2 3.52 CHABKO Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof Z/4354/22 2022 LDK!
26 26 f 2 3.47 KRAWIEC Karolina LKS Stal Mielec 2010 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/4651/21 2022 LDK!
27 27 f 2 3.46 TRYKA Emilia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/0599/22 2022 LDK!
28 28 f 2 3.42 PIWOWAR Oliwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK 0.0 -- MARSZAŁEK Alicja Z/4533/22 2022
29 29 f 2 3.37 GIL Izabela MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK 0.0 -- ŻAK Dariusz Z/1972/22 2022 LDK!
30 30 f 2 3.33 PUK Anna KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK 0.0 -- ANIOŁ Stanisław # Z/4431/22 2022 LDK!
31 31 f 2 3.31 ŚCIERKA Olivia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK 0.0 -- SIWEK Andrzej Z/1109/22 2022
32 32 f 2 3.27 MAZUR Maja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- ANIOŁ Stanisław # Z/3298/21 2022 LDK!
33 33 f 2 3.17 FOKS Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK 0.0 -- MARSZAŁEK Alicja Z/4453/22 2022
34 34 f 2 3.10 MAZIARZ Maria CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna # Z/2085/22 2022 LDK!
35 35 f 2 2.98 COZAC Aleksandra KML Lubaczów 2012 U12 PK 0.0 -- WAŻNY Stanisław Z/2604/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 10.36 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
2 2 f 1 9.51 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2022 LDK!
3 3 f 1 9.18 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3235/19 2022
4 4 f 1 9.06 WOJTAL Anastazja UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -- B.D. Z/13647/21 2022 LDK!
5 5 f 1 8.93 KIEDRZYŃSKA Tola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- DRAPAŁA Paweł Z/0210/22 2022 LDK!
6 6 f 1 8.56 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2022 LDK!
7 7 f 1 8.06 KOZAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/0211/22 2022 LDK!
8 8 f 1 7.10 MRÓZ Milena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9898/21 2022 LDK!
9 9 f 1 6.97 KRUCZEK Oliwia KML Lubaczów 2009 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/0826/21 2022 LDK!
Dysk (0.60) K
1 1 f 1 31.20 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/4211/22 2022 LDK!
2 2 f 1 30.17 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
3 3 f 1 26.59 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2022 LDK!
4 4 f 1 23.38 KIEDRZYŃSKA Tola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- DRAPAŁA Paweł Z/0210/22 2022 LDK!
5 5 f 1 23.29 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3235/19 2022
6 6 f 1 17.81 BEDNARZ Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ŁYP Jacek Z/4452/22 2022
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:32.27 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- KULIG Marzena TORBA Agnieszka Z/0409/18 2022 2 LDK!
2 2 s 1 16:46.84 DZIEPAK Agata LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III DUDA Bogusław Z/2726/20 2022
3 3 s 1 17:18.51 ŁUC Ola MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1510/20 2022 LDK!
4 4 s 1 20:02.21 GAJEK Gabriela LKS Stal Mielec 2009 U14 PK V KULIG Marzena Z/1434/22 2022
5 5 s 1 21:02.34 STACHOWICZ Patrycja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena Z/3705/21 2022 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 30:23.02 LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK III KULIG Marzena Z/3697/21 2022 LDK!
2 2 s 1 31:12.57 KRAWIEC Julia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV KULIG Marzena Z/4608/21 2022 LDK!
3 3 s 1 31:17.32 GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV KULIG Marzena Z/3536/19 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 12.79 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2022 LDK!
2 2 s 1 12.84 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2022 LDK!
3 3 s 1 13.52 DRYŻAŁOWSKI Tomek KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/4429/22 2022
4 4 s 1 13.63 ŻOŁDAK Kacper KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/4432/22 2022 LDK!
5 5 s 1 14.42 BĄK Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.0 -- ANIOŁ Stanisław Z/4451/22 2022 LDK!
6 6 s 1 14.68 DĄBEK Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +1.0 -- TITTINGER Katarzyna # Z/0072/22 2022 LDK!
7 7 s 1 15.46 BROŻONOWICZ Leon LKS Stal Mielec 2009 U14 PK +1.0 -- ŻĄDŁO Jacek Z/2588/20 2022 LDK!
8 8 s 1 16.37 PASZKOWSKI Kajetan KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK +1.0 -- SOCHA Tomasz Z/2568/21 2022 LDK!
1 1 e 1 13.79 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U14 PK +1.5 -- ŻĄDŁO Jacek Z/3710/21 2022 LDK!
2 5 e 1 14.69 BĄK Alan LKS Stal Mielec 2012 U12 PK +1.5 -- TORBA Agnieszka Z/13681/21 2022 LDK!
3 6 e 1 14.99 ZDZIEBŁO Igor MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK +1.5 -- MARSZAŁEK Alicja Z/2077/22 2022
4 8 e 1 15.22 BOCZAR Piotr KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK +1.5 -- B.D. Z/1319/22 2022
5 11 e 1 15.40 CHUDZIK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.5 -- SUDOŁ Edward Z/0440/22 2022 LDK!
6 12 e 1 15.45 CZERNIEWICZ Piotr UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK +1.5 -- B.D. Z/2087/22 2022 LDK!
7 15 e 1 15.71 PROCNAL Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK +1.5 -- ANIOŁ Stanisław # Z/4290/22 2022 LDK!
8 19 e 1 16.20 MAŁEK Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK +1.5 -- KŁOSOWSKA Monika Z/4289/22 2022 LDK!
9 22 e 1 16.56 BAŁA Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U12 PK +1.5 -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2071/22 2022
1 4 e 2 14.67 RZESZUTO Gabriel MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK +2.6 -- MARSZAŁEK Alicja Z/10127/21 2022 LDK!
2 7 e 2 15.00 SAK Oskar MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK +2.6 -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4534/22 2022
3 13 e 2 15.48 ZABORSKI Jakub LKS Głogovia Głogów Małopolski 2011 U12 PK +2.6 -- B.D. Z/4450/22 2022
4 14 e 2 15.63 STĘPIEŃ Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +2.6 -- ANIOŁ Stanisław # Z/4291/22 2022 LDK!
5 16 e 2 15.81 POBUTA Błażej KKB MOSiR Krosno 2013 U12 PK +2.6 -- SOCHA Tomasz Z/8548/21 2022 LDK!
6 17 e 2 15.87 LIGAS Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +2.6 -- SUDOŁ Edward Z/0435/22 2022 LDK!
7 18 e 2 16.03 SZEWC Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U12 PK +2.6 -- MOŹDZIOCH Mirosław MOŹDZIOCH Mirosław Z/2076/22 2022
8 24 e 2 17.13 BIAŁAS Piotr UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U12 PK +2.6 -- CZACHOR Karolina Z/2137/22 2022
9 26 e 2 17.77 GOLEŃ Piotr KKB MOSiR Krosno 2011 U12 PK +2.6 -- SOCHA Tomasz Z/11408/21 2022 LDK!
1 2 e 3 14.52 BURY Gabriel KS Komunalni Sanok 2012 U12 PK +1.8 -- ZAPAŁ Marcin Z/2046/22 2022 LDK!
2 3 e 3 14.61 ADLER Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.8 -- GRDEŃ Krzysztof Z/2123/22 2022 LDK!
3 9 e 3 15.24 MIELNIK Igor UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK +1.8 -- SUGIER Krzysztof Z/4454/22 2022 LDK!
4 10 e 3 15.29 DYL Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.8 -- GRDEŃ Krzysztof Z/3675/22 2022 LDK!
5 20 e 3 16.36 DZIURGOT Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U12 PK +1.8 -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4535/22 2022
6 21 e 3 16.39 RAŚ Leon KKB MOSiR Krosno 2012 U12 PK +1.8 -- SOCHA Tomasz Z/13722/21 2022 LDK!
7 23 e 3 16.93 CYBRUCH Bartosz KS Harpagan Tarnobrzeg 2012 U12 PK +1.8 -- STEC Karolina Z/13364/21 2022
8 25 e 3 17.73 SERAFIN Nikodem UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U12 PK +1.8 -- CZACHOR Karolina Z/6772/21 2022
1 1 f 1 13.92 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U14 PK +0.4 -- ŻĄDŁO Jacek Z/3710/21 2022 LDK!
2 2 f 1 14.58 BĄK Alan LKS Stal Mielec 2012 U12 PK +0.4 -- TORBA Agnieszka Z/13681/21 2022 LDK!
3 3 f 1 14.60 BURY Gabriel KS Komunalni Sanok 2012 U12 PK +0.4 -- ZAPAŁ Marcin Z/2046/22 2022 LDK!
4 4 f 1 14.85 ADLER Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +0.4 -- GRDEŃ Krzysztof Z/2123/22 2022 LDK!
5 5 f 1 15.05 RZESZUTO Gabriel MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK +0.4 -- MARSZAŁEK Alicja Z/10127/21 2022 LDK!
6 6 f 1 15.09 ZDZIEBŁO Igor MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK +0.4 -- MARSZAŁEK Alicja Z/2077/22 2022
7 7 f 1 15.32 SAK Oskar MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK +0.4 -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4534/22 2022
8 8 f 1 15.47 BOCZAR Piotr KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK +0.4 -- B.D. Z/1319/22 2022
300 m M
1 s 1 42.67 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2022 LDK!
2 s 1 42.99 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2573/20 2022 LDK!
3 s 1 45.04 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -- STEC Karolina Z/4593/19 2022 LDK!
4 s 1 45.26 DRYŻAŁOWSKI Tomek KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4429/22 2022
5 s 1 54.37 BEDNAROWICZ Dominik KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/0200/22 2022 LDK!
6 s 1 55.92 KIEŁTYKA Dominik UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -- B.D. Z/3481/20 2022 LDK!
1 s 2 45.79 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/3710/21 2022 LDK!
2 s 2 50.85 CHYŁA Sebastian KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4288/22 2022 LDK!
3 s 2 54.37 CZERNIEWICZ Piotr UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK -- B.D. Z/2087/22 2022 LDK!
4 s 2 55.86 PROCNAL Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/4290/22 2022 LDK!
5 s 2 56.26 SAK Oskar MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4534/22 2022
6 s 2 56.28 BOCZAR Piotr KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK -- B.D. Z/1319/22 2022
7 s 2 56.81 MAŁEK Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4289/22 2022 LDK!
8 s 2 58.98 STĘPIEŃ Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/4291/22 2022 LDK!
1 s 3 48.03 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2022 LDK!
2 s 3 48.84 KOŁODZIEJ Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2038/22 2022 LDK!
3 s 3 54.05 KRZĄSTEK Kamil KS Harpagan Tarnobrzeg 2011 U12 PK -- STEC Karolina Z/0704/22 2022
4 s 3 54.89 BROŹ Kamil KML Lubaczów 2010 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6038/21 2022 LDK!
5 s 3 57.92 LIGAS Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/0435/22 2022 LDK!
6 s 3 59.50 DZIURGOT Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U12 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4535/22 2022
7 s 3 60.32 BAŁA Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U12 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2071/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:43.62 TOMCZAK Łukasz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/13676/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:43.69 TYMUŁA Adrian LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/13685/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:53.82 DĄBEK Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/0072/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:56.41 SUWAJ Jakub KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2563/21 2022 LDK!
5 5 s 1 2:00.69 STRÓŻ Piotr MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6556/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:01.18 BUKAŁA Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1723/20 2022 LDK!
7 7 s 1 2:13.23 MARCINIK Igor UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -- B.D. Z/4428/22 2022 LDK!
1 1 s 2 1:54.85 PALEŃ Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/0284/22 2022 LDK!
2 2 s 2 2:02.86 FOŁTA Nikodem KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/0352/22 2022 LDK!
3 3 s 2 2:04.15 BAJGIEROWICZ Michał KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/14494/21 2022 LDK!
4 4 s 2 2:05.21 STĘPIEŃ Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/4292/22 2022 LDK!
5 5 s 2 2:05.67 ROZBORSKI Jan CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/2084/22 2022 LDK!
6 6 s 2 2:07.47 ĆWIK Marcel KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/0317/22 2022 LDK!
7 7 s 2 2:20.08 MISZTAL Maciej KML Lubaczów 2012 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/5747/21 2022 LDK!
8 8 s 2 2:24.88 SARZYNIAK Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- SIWEK Andrzej Z/1288/22 2022
1000 m M
1 1 s 1 3:34.75 KRAWIEC Konrad KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/4352/22 2022
2 2 s 1 3:39.34 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2022 LDK!
3 3 s 1 3:41.22 JAKUBIK Michał MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz , Z/6109/21 , 2022
1 1 s 2 3:36.40 OLSZEWSKI Miłosz CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1433/22 2022 LDK!
2 2 s 2 3:36.94 FOLTA Tymoteusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4430/22 2022
3 3 s 2 3:46.66 BUTRYN Maksymilian KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/8367/21 2022 LDK!
4 4 s 2 3:51.45 JANUSZ Sławomir KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/14495/21 2022 LDK!
100 m pł M
1 1 s 1 16.45 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK +1.8 -- SUGIER Krzysztof Z/2573/20 2022 LDK!
2 2 s 1 19.54 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK +1.8 -- STEC Karolina Z/4593/19 2022 LDK!
3 3 s 1 23.17 KRZĄSTEK Kamil KS Harpagan Tarnobrzeg 2011 U12 PK +1.8 -- STEC Karolina Z/0704/22 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.35 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2022 LDK!
2 2 f 1 1.25 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1021/21 2022 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.70 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2022 LDK!
2 2 f 1 4.26 ZDZIEBŁO Igor MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK 0.0 -- MARSZAŁEK Alicja Z/2077/22 2022
3 3 f 1 4.18 RZESZUTO Gabriel MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK 0.0 -- MARSZAŁEK Alicja Z/10127/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.12 ADLER Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/2123/22 2022 LDK!
5 5 f 1 3.99 BĄK Alan LKS Stal Mielec 2012 U12 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/13681/21 2022 LDK!
6 6 f 1 3.96 BIENIASZ Jakub MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK 0.0 -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4536/22 2022
7 7 f 1 3.86 ZABORSKI Jakub LKS Głogovia Głogów Małopolski 2011 U12 PK 0.0 -- B.D. Z/4450/22 2022
8 8 f 1 3.77 CHUDZIK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- SUDOŁ Edward Z/0440/22 2022 LDK!
9 9 f 1 3.77 SZEWC Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U12 PK 0.0 -- MOŹDZIOCH Mirosław MOŹDZIOCH Mirosław Z/2076/22 2022
10 10 f 1 3.74 MIELNIK Igor UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof Z/4454/22 2022 LDK!
11 11 f 1 3.60 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna # Z/1021/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.58 BROŹ Kamil KML Lubaczów 2010 U14 PK 0.0 -- WAŻNY Stanisław Z/6038/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.58 BURY Gabriel KS Komunalni Sanok 2012 U12 PK 0.0 -- ZAPAŁ Marcin Z/2046/22 2022 LDK!
14 14 f 1 3.51 SARZYNIAK Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK 0.0 -- SIWEK Andrzej Z/1288/22 2022
15 15 f 1 3.28 BIAŁAS Piotr UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U12 PK 0.0 -- CZACHOR Karolina Z/2137/22 2022
16 16 f 1 3.10 POGODA Ksawery MKS Stal Nowa Dęba 2012 U12 PK 0.0 -- ŻAK Dariusz Z/13628/21 2022 LDK!
17 17 f 1 3.03 SERAFIN Nikodem UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U12 PK 0.0 -- CZACHOR Karolina Z/6772/21 2022
18 18 f 1 2.83 CYBRUCH Bartosz KS Harpagan Tarnobrzeg 2012 U12 PK 0.0 -- STEC Karolina Z/13364/21 2022
  f 1 NM DYL Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/3675/22 2022 LDK!
1 1 f 2 5.29 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK 0.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2022 LDK!
2 2 f 2 5.13 BĄK Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK 0.0 -- ANIOŁ Stanisław Z/4451/22 2022 LDK!
3 3 f 2 4.44 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło 2009 U14 PK 0.0 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/4634/21 2022 BEZ LDK!
4 4 f 2 4.24 PASZKOWSKI Kajetan KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK 0.0 -- SOCHA Tomasz Z/2568/21 2022 LDK!
5 5 f 2 4.09 BROŻONOWICZ Leon LKS Stal Mielec 2009 U14 PK 0.0 -- ŻĄDŁO Jacek Z/2588/20 2022 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 8.50 ŻOŁDAK Kacper KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4432/22 2022 LDK!
2 2 f 1 7.39 KIEŁTYKA Dominik UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -- B.D. Z/3481/20 2022 LDK!
3 3 f 1 6.13 TOMCZAK Łukasz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/13676/21 2022 LDK!
4 4 f 1 5.66 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 24.48 PIOTROWSKI Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/4226/22 2022 LDK!
2 2 f 1 17.40 CHYŁA Sebastian KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4288/22 2022 LDK!
Chód 3 km M
1 1 s 1 13:02.99 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2022 2
2 2 s 1 13:21.39 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/4687/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 14:12.78 ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1379/20 2022 LDK!
4 4 s 1 19:50.11 KRĘŻEL Kordian LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- KULIG Marzena Z/1435/22 2022
5 5 s 1 20:50.53 PUZIO Maciej MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/4689/18 2022 BEZ LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 23:59.55 IELO Cristian LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- KULIG Marzena Z/0411/18 2022 3
2 2 s 1 24:29.94 WÓJCIK Hubert LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- KULIG Marzena Z/3523/19 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.106179952621 sekund