Szczecin 04 - 05.06.2022
3. NCDC CUP. Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.68 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -1.0 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 2 e 1 12.34 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP -1.0 II SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK!
3 3 e 1 12.56 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP -1.0 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
4 4 e 1 12.82 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -1.0 III KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
5 5 e 1 13.06 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP -1.0 III DMP U20 MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna , Z/2030/17 , 2022 4 LDK! 109
6 6 e 1 13.08 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -1.0 III JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
7 8 e 1 13.24 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin 2003 U20 ZP -1.0 IV DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK! 102
1 7 e 2 13.14 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -1.9 III BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
2 9 e 2 13.28 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin 2006 U18 ZP -1.9 IV DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/5012/19 2022 LDK! 100
3 11 e 2 13.41 JAKUBOWSKA Matylda MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -1.9 IV MILEWICZ Renata # Z/3656/20 2022 LDK!
4 14 e 2 13.58 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -1.9 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
5 17 e 2 13.71 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -1.9 IV OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/2469/18 2022 4 LDK!
6 28 e 2 14.11 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -1.9 -- KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK!
1 13 e 3 13.58 RUA Adriana MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.5 IV ŚLIWKA Irena # Z/1309/21 2022 LDK!
2 15 e 3 13.64 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +0.5 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
3 18 e 3 13.75 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP +0.5 IV KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
4 19 e 3 13.81 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +0.5 -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK!
5 21 e 3 13.85 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +0.5 V OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
6 22 e 3 13.88 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.5 V OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
7 23 e 3 13.93 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP +0.5 -- KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
8 27 e 3 14.04 JANKOWSKA Amelia UKS przy ZS Resko 2008 U16 ZP +0.5 V B.D. Z/12435/21 2022 LDK!
1 12 e 4 13.56 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -1.0 IV TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
2 25 e 4 14.00 MAJCHRZAK Nadia MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -1.0 V ŚLIWKA Irena Z/5751/19 2022 LDK!
3 26 e 4 14.03 NOWACZYK Natalia SKSG Korona Szczecin 1999 Sen ZP -1.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/1570/16 2022
4 29 e 4 14.23 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -1.0 V BARTA Franciszek Z/2747/19 2022
5 30 e 4 14.25 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -1.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
6 36 e 4 14.62 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP -1.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/8731/21 2022
7 39 e 4 14.91 ZMIŃCZUK Agata MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -1.0 -- ŚLIWKA Irena Z/1310/21 2022 LDK!
1 20 e 5 13.85 PERKA Maja UKS przy ZS Resko 2007 U16 ZP -1.2 V B.D. Z/12426/21 2022 LDK!
2 31 e 5 14.28 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.2 V OBERLAN Paulina Z/2468/18 2022 BEZ LDK!
3 32 e 5 14.32 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -1.2 V JUNIEWICZ Dorota Z/4867/19 2022 LDK!
4 33 e 5 14.34 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -1.2 V NOGA Grzegorz Z/1627/20 2022 LDK!
5 34 e 5 14.42 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -1.2 V NOGA Grzegorz Z/4607/21 2022 LDK!
6 38 e 5 14.91 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.2 -- OBERLAN Paulina Z/2648/19 2022 BEZ LDK!
7 42 e 5 15.54 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.2 -- OBERLAN Paulina Z/1123/20 2022 LDK!
1 10 e 6 13.30 MATECKA Julia MKL Szczecin 2006 U18 ZP -1.0 IV DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/0630/20 2022 LDK! 100
2 37 e 6 14.73 SAŁAPATA Nadia UKS przy ZS Resko 2008 U16 ZP -1.0 -- B.D. Z/12464/21 2022 LDK!
3 40 e 6 14.99 PERZYŃSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.0 -- OBERLAN Paulina Z/0147/22 2022 LDK!
4 43 e 6 15.57 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -1.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2022 BEZ LDK!
1 16 e 7 13.70 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP -0.9 -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
2 24 e 7 13.98 SZYMCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -0.9 V DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4462/22 2022 75
3 35 e 7 14.58 KOWALEWSKA Mia STS Pomerania Szczecin 2009 U14 ZP -0.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/10011/21 2022 LDK!
4 41 e 7 15.49 MACAŁA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -0.9 -- OBERLAN Paulina Z/12405/21 2022 LDK!
5 44 e 7 16.13 KRUŻBERSKA Katarzyna niest. Szczecin 1998 Sen ZP -0.9 -- B.D.
1 f 1 12.63 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP -0.6 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
2 f 1 12.96 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP -0.6 III DMP U20 MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna , Z/2030/17 , 2022 4 LDK! 114
3 f 1 13.04 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -0.6 III BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
4 f 1 13.31 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.6 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 13.34 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin 2003 U20 ZP -0.6 IV DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK! 98
6 f 1 13.34 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -0.6 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
7 f 1 13.45 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -0.6 IV TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
8 f 1 13.60 JAKUBOWSKA Matylda MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.6 IV MILEWICZ Renata # Z/3656/20 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.70 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -0.9 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 2 s 1 25.79 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP -0.9 II DMP U20 SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK! 130
4 4 s 1 26.65 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -0.9 III KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 26.78 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -0.9 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
6 7 s 1 27.55 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -0.9 IV TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
1 6 s 2 27.22 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -1.2 III BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
2 10 s 2 28.31 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -1.2 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
3 11 s 2 28.62 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -1.2 -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
4 12 s 2 28.70 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin 2003 U20 ZP -1.2 -- MILEWICZ Renata # 4 LDK!
5 13 s 2 28.96 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -1.2 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK!
  s 2 DNF PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -1.2 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1447/18 2022 BEZ LDK!
1 8 s 3 27.66 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin 2006 U18 ZP -1.3 IV IWIŃSKA Anna Z/5012/19 2022 LDK!
2 9 s 3 28.24 MATECKA Julia MKL Szczecin 2006 U18 ZP -1.3 IV IWIŃSKA Anna Z/0630/20 2022 LDK!
3 14 s 3 29.18 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -1.3 V OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
4 15 s 3 30.68 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -1.3 -- PODLEŚNY Jan Z/2484/20 2022 LDK!
5 16 s 3 30.98 BOROWIAK Hanna STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -1.3 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/10012/21 2022 LDK!
6 17 s 3 32.34 PERZYŃSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.3 -- OBERLAN Paulina Z/0147/22 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.09 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 44.71 STĘŻAŁA Jadwiga MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP III MILEWICZ Renata Z/4246/20 2022 LDK!
3 3 s 1 46.34 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
4 4 s 1 49.14 CIESIELSKA Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/3156/22 2022
5 5 s 1 51.50 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 52.44 KRYWIEL Maja MKL Szczecin 2008 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/2799/22 2022
400 m K
1 1 s 1 56.99 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
2 2 s 1 61.15 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2022 LDK!
3 3 s 1 63.61 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin 2003 U20 ZP IV MILEWICZ Renata # 4 LDK!
4 4 s 1 64.44 NAZIPOVA Alisa UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP IV KAMIŃSKI Ryszard Z/3493/22 2022 LDK!
5 5 s 1 66.09 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:47.88 RAK Izabela MKS Kusy Szczecin # 2007 U16 ZP V ŚLIWKA Irena # Z/4409/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:54.79 CHRYPO Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1610/18 2022 BEZ
3 3 s 1 1:58.08 GRZESZCZUK Maja STS Pomerania Szczecinek # 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5069/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:58.96 KLEPUSZEWSKA Weronika KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/3155/22 2022
5 5 s 1 2:00.22 NIEWIADOMSKI Sophie KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1523/22 2022
6 6 s 1 2:09.18 FIJAŁKOWSKA Hanna MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata Z/2656/21 2022 LDK!
7 7 s 1 2:14.02 ROKOSZEWSKA Oliwia MKL Szczecin 2004 U20 ZP --
800 m K
1 1 s 1 2:25.29 PERWENIS Gabriela RAZ Szczecin 2006 U18 ZP IV SZYCH Robert Z/4424/19 2022
2 2 s 1 2:25.93 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U23 ZP -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2022 3
3 3 s 1 2:31.05 OLEJNICZAK Magdalena MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- SKRODZKI Dariusz # BEZ LDK!
4 4 s 1 3:04.52 KRUŻBERSKA Katarzyna niest. Szczecin 1998 Sen ZP -- B.D.
1500 m K
1 1 s 1 5:03.20 FOLTYNIEWICZ Hanna MKP Szczecinek 2006 U18 ZP IV CERK Łukasz Z/1850/20 2022
2 2 s 1 5:03.72 MALAK Łucja MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- B.D.
3 3 s 1 5:05.50 FALFURA Marta UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4252/20 2022 LDK!
4 4 s 1 5:38.84 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/0934/18 , 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.73 MARENDZIAK Martyna MKL Szczecin 2007 U16 ZP -2.0 III IWIŃSKA Anna Z/0331/22 2022 LDK!
2 2 s 1 13.84 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -2.0 V FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.32 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -1.1 III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
2 2 s 1 17.13 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -1.1 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
3 3 s 1 17.23 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP -1.1 IV PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 48.20 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1454/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 49.76 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK!
3 3 s 1 51.69 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.76 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP I DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK! 153
2 f 1 1.65 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB II SASKA Tomasz Z/3422/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.55 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP III KARLIŃSKA Monika ŚLIWKA Irena FERFET Marek , Z/1308/21 , 2022 LDK!
4 f 1 1.55 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP III DMP U20 FERFET Marek NADARZYŃSKI Szymon , Z/4539/18 , 2022 LDK! 103
5 f 1 1.50 KOZIURA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP IV GIZA Zdzisław Z/1522/22 2022
6 f 1 1.50 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
7 f 1 1.20 REJER Joanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/2988/20 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 4.03 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL I DMP DMP U20 KUBALA Magdalena Z/3368/15 2022 163 179
2 f 1 3.63 GABORSKA Zofia MKL Szczecin 2004 U20 ZP I DMP U20 MŁYNARCZYK Marta B.D. # , Z/2600/18 , 2022 LDK! 160
3 f 1 3.53 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/0099/14 2022 129
4 f 1 3.53 BRYKAŁA Dominika UKS OSoT Szczecin 2002 U23 ZP I LISEK Aleksandra B.D. Z/3354/17 2022 LDK!
5 f 1 3.43 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP I CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2022 LDK!
6 f 1 3.43 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP I CZERNIAK Przemysław B.D. Z/3053/16 2022
7 f 1 2.83 PUK Sonia SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP III CZERNIAK Przemysław Z/0990/21 2022
8 f 1 2.83 KULPA Zofia MKL Szczecin 2005 U18 ZP III DMP U20 B.D. # Z/5354/19 2022 118
9 f 1 2.43 CEDRO Aleksandra MKL Szczecin 2006 U18 ZP IV # LDK!
10 f 1 2.43 SZYSZKO Łucja MKL Szczecin 2008 U16 ZP IV DMP U20 IWIŃSKA Anna # Z/5017/21 2022 93
11 f 1 2.03 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP V FERFET Marek Z/0075/22 2022 LDK!
11 f 1 2.03 SZYSZKO Zofia MKL Szczecin 2010 U14 ZP V IWIŃSKA Anna # Z/5018/21 2022
11 f 1 2.03 BRZOZOWSKA Zofia MKL Szczecin # 2010 U14 ZP V # LDK!
14 f 1 2.03 ZIELIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP V FERFET Marek Z/3631/20 2022 LDK!
  f 1 NM ZIELIŃSKA Wiktoria UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3632/20 2022 LDK!
  f 1 NM WNUK Laura MKL Szczecin # 2011 U12 ZP -- #
W dal K
1 f 1 5.33 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +1.8 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
2 f 1 5.27 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U20 LB +1.2 III SASKA Tomasz Z/5210/19 2022 LDK!
3 f 1 5.16 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +0.9 III OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/2469/18 2022 4 LDK!
4 f 1 5.08 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin 2003 U20 ZP +2.3 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK!
5 f 1 4.91 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +1.8 IV MILEWICZ Renata Z/5761/19 2022 LDK!
6 f 1 4.78 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +1.7 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
7 f 1 4.71 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP +2.0 V KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
8 f 1 4.59 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +1.5 V OBERLAN Paulina Z/2648/19 2022 BEZ LDK!
9 f 1 4.49 JANKOWSKA Amelia UKS przy ZS Resko 2008 U16 ZP +1.6 -- B.D. Z/12435/21 2022 LDK!
10 f 1 4.48 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +1.9 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
11 f 1 4.34 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +1.0 -- OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
12 f 1 4.16 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +1.0 -- NOGA Grzegorz Z/1627/20 2022 LDK!
13 f 1 3.94 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.7 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2022 LDK!
14 f 1 3.86 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +1.2 -- OBERLAN Paulina Z/1123/20 2022 LDK!
15 f 1 3.56 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +1.1 -- FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
  f 1 NM SAŁAPATA Nadia UKS przy ZS Resko 2008 U16 ZP 0.0 -- B.D. Z/12464/21 2022 LDK!
  f 1 NM PERKA Maja UKS przy ZS Resko 2007 U16 ZP 0.0 -- B.D. Z/12426/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.75 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.5 III BARTA Franciszek Z/4331/19 2022
Wieloskok K
1 f 1 10.15 LEMAŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +1.4 IV ŚLIWKA Irena # Z/5750/19 2022 LDK!
2 f 1 10.00 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.7 IV JUNIEWICZ Dorota Z/4867/19 2022 LDK!
3 f 1 9.77 JABŁOŃSKA Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.9 V BARTA Franciszek Z/2998/21 2022
4 f 1 9.25 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +2.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2022 LDK!
5 f 1 9.05 PIETRUSZKA Paulina MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.4 -- MILEWICZ Renata Z/5749/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.29 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2022
2 f 1 11.67 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
3 f 1 10.21 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
4 f 1 9.40 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2022
5 f 1 8.75 SUCHY Julia MKL Szczecin 2007 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof Z/4900/22 2022
6 f 1 8.61 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1447/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 8.38 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
8 f 1 8.18 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1436/18 2022 5 LDK!
9 f 1 7.54 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2022 LDK!
10 f 1 6.46 ŁUKSZA Anna LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- B.D. Z/5485/22 2022
11 f 1 6.44 REJER Joanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- DMP U20 B.D. Z/2988/20 2022 LDK! 41
Kula (4) K
1 f 1 10.11 PIERÓG Alicja MKL Szczecin 2003 U20 ZP III DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3327/15 2022 LDK! 108
2 f 1 8.56 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U20 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1443/18 2022 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 27.26 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/13557/21 2022 LDK!
2 f 1 22.04 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 38.25 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U23 ZP II B.D. #
2 f 1 36.49 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
3 f 1 33.49 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
4 f 1 30.50 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
5 f 1 24.32 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2022 BEZ LDK!
Młot (2) K
1 f 1 42.79 EDYK Julita LLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- RÓŻYCZKA Marek
2 f 1 30.66 ŻUKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- STEFAŃSKI Jacek # Z/3215/22 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 45.65 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2022 LDK!
2 f 1 40.14 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2022 LDK!
3 f 1 31.85 MAZUR Martyna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V BORATYŃSKA Dorota Z/2856/21 2022 LDK!
4 f 1 24.57 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2022 LDK!
5 f 1 21.28 MARTYNOWICZ Karolina MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- B.D. Z/12874/21 2022 LDK!
6 f 1 19.60 ŁUKSZA Anna LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- B.D. Z/5485/22 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 46.26 DERKACH Viktoriia MKL Szczecin 2005 U18 ZP II DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3481/19 2022 136
2 f 1 33.99 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
3 f 1 31.59 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2022
4 f 1 27.58 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2022 BEZ LDK!
5 f 1 25.80 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2022 LDK!
6 f 1 23.14 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
7 f 1 22.07 BYSZUK Monika STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/2967/20 2022 LDK! 48
8 f 1 17.48 POTOMSKA Maria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP -- B.D. Z/4255/22 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 40.61 KALICKA Natalia MKL Szczecin 1998 Sen ZP II B.D. # 2
2 f 1 39.11 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/2885/16 2022
3 f 1 33.86 PEITLER Alicja MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/2510/20 2022
4 f 1 22.47 KRUŻBERSKA Katarzyna niest. Szczecin 1998 Sen ZP -- B.D.
100 m M
1 1 e 1 11.19 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -1.8 II DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022 87
2 2 e 1 11.32 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin 2005 U18 ZP -1.8 III MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/5011/19 , 2022 LDK!
3 3 e 1 11.39 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP -1.8 III IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK!
4 4 e 1 11.41 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U20 ZP -1.8 III MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/3270/20 , 2022 LDK!
6 6 e 1 11.53 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin 1998 Sen ZP -1.8 III B.D. Z/1531/14 2022
7 8 e 1 11.64 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP -1.8 III ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
1 7 e 2 11.55 RUDNIK Błażej LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -0.5 III NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
2 9 e 2 11.74 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -0.5 III SASKA Tomasz Z/5418/19 2022 LDK!
3 10 e 2 11.83 PIETRAS Mateusz MKL Szczecin 2004 U20 ZP -0.5 IV DMP U20 MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/2595/18 , 2022 LDK! 95
4 12 e 2 12.25 KACPERSKI Wiktor MKL Szczecin 2002 U23 ZP -0.5 -- IWIŃSKI Jerzy # Z/2024/17 2022 LDK!
5 14 e 2 12.33 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.5 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
6 19 e 2 12.65 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.5 V FERFET Marek Z/0081/22 2022 LDK!
7 20 e 2 12.70 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP -0.5 V TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
1 11 e 3 12.24 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -0.5 -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
2 15 e 3 12.33 RZESIOWSKI Wojciech LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -0.5 -- PIECYK Józef Z/5051/19 2022
3 16 e 3 12.59 NIEMCEWICZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -0.5 V ŚLIWKA Irena Z/5753/19 2022 LDK!
4 17 e 3 12.60 JANKOWSKI Szymon MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -0.5 V KOROL Andrzej Z/8344/21 2022
5 18 e 3 12.64 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP -0.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2022
1 21 e 4 12.72 DARAŻ Mikołaj LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP +0.8 V PIECYK Józef # Z/2653/21 2022
2 22 e 4 13.04 DEREŃ Patryk UKS Mieszko Chojna 2002 U23 ZP +0.8 -- CZUTO Piotr Z/0986/20 2022
3 24 e 4 13.69 CZERNIAKOWSKI Eryk UKS Mieszko Chojna 2007 U16 ZP +0.8 -- CZUTO Piotr Z/8729/21 2022
4 25 e 4 14.27 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP +0.8 -- B.D. Z/1841/20 2022
1 13 e 5 12.31 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -1.1 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 LDK!
2 23 e 5 13.28 MAJEWSKI Patryk LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP -1.1 -- PIECYK Józef Z/2652/21 2022
3 26 e 5 14.75 KUCZYŃSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -1.1 -- FERFET Marek Z/5978/21 2022 LDK!
1 f 1 11.06 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin 2005 U18 ZP +0.3 II MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/5011/19 , 2022 LDK!
2 f 1 11.21 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U20 ZP +0.3 II MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/3270/20 , 2022 LDK!
4 f 1 11.27 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin 1998 Sen ZP +0.3 II B.D. Z/1531/14 2022
5 f 1 11.54 RUDNIK Błażej LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB +0.3 III NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
  f 1 DNF KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP +0.3 -- DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
200 m M
1 1 s 1 22.88 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP -1.5 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK! 119
3 3 s 1 23.57 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -1.5 III SASKA Tomasz Z/5418/19 2022 LDK!
4 4 s 1 24.29 MASSIEL Krystian STS Pomerania Szczecin 1997 Sen ZP -1.5 -- B.D. BINDASZEWSKA Hanna Z/1383/13 2022
5 5 s 1 29.55 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP -1.5 -- B.D. Z/1841/20 2022
300 m M
1 1 s 1 39.13 MALINOWSKI David MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP IV ŚLIWKA Irena Z/12486/21 2022 LDK!
2 2 s 1 39.44 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP IV FERFET Marek Z/0081/22 2022 LDK!
3 3 s 1 41.08 KRAWCZAK Maciej MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP V MILEWICZ Renata Z/4245/20 2022 LDK!
4 4 s 1 42.35 ZAPAŁOWSKI Filip UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP V OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina , Z/2652/19 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 45.98 PAWLUCZENKO Szymon MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- #
400 m M
1 1 s 1 47.13 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz Z/0233/19 2022
2 2 s 1 50.92 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 2005 U18 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1521/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 52.45 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
4 4 s 1 54.98 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/8908/21 2022
5 5 s 1 56.38 PITURA Kamil UKS Mieszko Chojna 2002 U23 ZP -- CZUTO Piotr Z/3635/19 2022
6 6 s 1 56.40 JAROSZ Antoni MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/1615/18 2022 4
7 7 s 1 60.29 OSIŃSKI Kacper MKL Szczecin 2005 U18 ZP -- DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/2947/21 2022 58
800 m M
1 1 s 1 2:01.55 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP III BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2022 BEZ
2 2 s 1 2:02.19 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:02.97 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 2006 U18 ZP IV B.D. Z/1770/20 2022
4 4 s 1 2:04.26 LISIECKI Maxymilian MKP Myślibórz 2007 U16 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1326/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:10.44 DONAKIEWICZ Robert KB Dziesiątka Białogard 2004 U20 ZP -- B.D. Z/3833/22 2022 -
6 6 s 1 2:11.18 ZAJĄC Radosław MKL Szczecin 2006 U18 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/0852/22 2022
7 7 s 1 2:11.43 SZYCH Robert RAZ Szczecin 1971 Masters ZP -- SZYCH Robert Z/7975/21 2022
8 8 s 1 2:14.44 KOZIEŁ Sebastian KB Dziesiątka Białogard 2005 U18 ZP -- B.D. Z/1771/20 2022
9 9 s 1 2:27.47 DOBROWOLSKI Brajan STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP --
10 10 s 1 2:27.57 ZAWADZKI Maksymilian STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4492/22 2022 51
1500 m M
1 1 s 1 4:20.82 BRYKCZYŃSKI Filip RAZ Szczecin 2004 U20 ZP IV SZYCH Robert Z/4430/19 2022
2 2 s 1 4:23.91 MISARKO Maciej MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/3503/22 2022
3 3 s 1 4:24.95 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 4:26.30 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2022 LDK!
5 5 s 1 4:27.06 GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0124/20 2022 LDK!
6 6 s 1 4:29.70 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2022 LDK!
7 7 s 1 4:40.88 PĘDZIWIATR Kajetan UKS Barnim Goleniów 2004 U20 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1525/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 4:44.52 DĄBKOWSKI Igor KL Iskra Białogard 2006 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/14057/21 2022
9 9 s 1 4:59.24 PIETRUSZKA Paweł MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/2032/17 2022 LDK!
10 10 s 1 5:15.30 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 LDK! 52
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 17.61 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -0.5 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.82 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U20 LB -0.5 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4816/19 2022
110 m pł M
1 1 s 1 14.55 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP -0.5 I JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
2 2 s 1 17.33 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -0.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
300 m pł M
1 1 s 1 45.98 HRYNIEWICZ Przemysław MKL Szczecin 2007 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna Z/0909/22 2022
2 2 s 1 48.25 HOŁOBYN Łukasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2022
3 3 s 1 49.47 DZIĘGIELEWSKI Wojciech MKL Szczecin 2008 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/0908/22 2022
  s 1 DNF LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.05 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB II LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2022 1
2 f 1 1.65 KUSZKO Jakub MKL Szczecin 2007 U16 ZP V DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/10523/21 2022 73
3 f 1 1.60 DOŁGOPOŁ Axel MKL Szczecin 2006 U18 ZP -- DMP U20 # 68
4 f 1 1.45 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
5 f 1 1.40 STEINKE-WAWRZYNIAK Olaf MKL Szczecin 2006 U18 ZP -- #
Tyczka M
1 f 1 4.81 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2022
2 f 1 4.61 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr B.D. Z/3251/19 2022 LDK!
3 f 1 4.31 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2022 LDK!
4 f 1 4.21 SZAKOWSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2005 U18 ZP II DMP U20 FERFET Marek Z/4070/19 2022 LDK! 130
5 f 1 4.21 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3723/19 2022 LDK!
6 f 1 3.81 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP III FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK!
7 f 1 3.51 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP IV FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK!
8 f 1 2.81 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK!
8 f 1 2.81 JAROSZEWICZ Wiktor UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP V FERFET Marek Z/0082/22 2022 LDK!
10 f 1 2.81 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
11 f 1 2.61 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
12 f 1 2.01 MITUTA Igor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/12516/21 2022 LDK!
13 f 1 2.01 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/12515/21 2022 LDK!
14 f 1 2.01 OLEJNICZAK Tomasz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0080/22 2022 LDK!
15 f 1 2.01 BRZOZOWSKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0078/22 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.45 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP +1.1 III ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
2 f 1 5.96 MIELCZAREK Mateusz UKS Mieszko Chojna 2004 U20 ZP +0.5 IV CZUTO Piotr Z/3638/19 2022
3 f 1 5.82 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard 2003 U20 ZP +1.1 -- RUDZIK Grzegorz Z/0734/17 2022 LDK!
4 f 1 5.66 KUBALLEK Grzegorz UKS Mieszko Chojna 2006 U18 ZP +0.8 -- CZUTO Piotr Z/8725/21 2022
5 f 1 5.64 ŁOCHNICKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.9 V MILEWICZ Renata Z/5760/19 2022 LDK!
6 f 1 5.46 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +1.7 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 LDK!
7 f 1 5.40 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP +2.0 -- KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
8 f 1 5.31 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +1.9 -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 LDK! 61
9 f 1 5.22 ZARZYCKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +1.8 -- MILEWICZ Renata Z/4244/20 2022 LDK!
10 f 1 4.19 KUCZYŃSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +2.0 -- FERFET Marek Z/5978/21 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.86 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +1.0 IV GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
Kula (5) M
1 f 1 15.45 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2022
2 f 1 14.24 ZIEGLER Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/10195/21 2022
3 f 1 10.50 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 LDK!
4 f 1 10.45 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
5 f 1 8.54 SENKO Wojciech MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata # Z/13456/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 12.03 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/2473/18 2022 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 11.02 LEWANDOWSKI Maciej MKL Szczecin 1994 Sen ZP -- B.D. B.D. , Z/2188/22 , 2022
2 f 1 10.92 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8733/21 2022
Dysk (1) M
1 f 1 37.83 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
2 f 1 37.80 CHUDEREWICZ Jakub MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP IV KOROL Andrzej Z/8342/21 2022
3 f 1 20.41 SUMERA Karol LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP -- GOŁDYN Bartosz Z/12267/21 2022
4 f 1 19.03 SUMERA Wiktor LLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- GOŁDYN Bartosz Z/12268/21 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 36.50 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
2 f 1 25.91 JASIŃSKI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/10861/21 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 39.59 MATEL Allan MKL Szczecin 2004 U20 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1842/20 2022
Dysk (2) M
1 f 1 45.55 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 2001 U23 ZP II B.D. #
2 f 1 35.41 LEWANDOWSKI Maciej MKL Szczecin 1994 Sen ZP III B.D. B.D. , Z/2188/22 , 2022
3 f 1 30.30 STRYCZYŃSKI Michał SKSG Korona Szczecin 1984 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8737/21 2022
4 f 1 28.40 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
Młot (5) M
1 f 1 48.89 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
2 f 1 40.66 JASIŃSKI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP IV RÓŻYCZKA Marek Z/10861/21 2022
3 f 1 37.07 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2022
4 f 1 32.48 BRYŁA Michał LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/10860/21 2022
5 f 1 19.07 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 38.38 SZCZUKO Emil MKL Szczecin 2008 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5016/21 2022
2 f 1 28.97 KOWALSKI Marcel MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/0151/22 2022
3 f 1 22.36 DROHOMIRECKI Dawid MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MŁYNARCZYK Marta ŚLIWKA Irena , Z/1306/21 , 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 29.83 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK!
2 f 1 28.32 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 50.72 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 2002 U23 ZP III CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2022 3 LDK!
2 f 1 34.24 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
3 f 1 32.32 BUDYSZ Radosław MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- DMP U20 # 66

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.361369848251 sekund