Suwałki 09 - 11.06.2022
98. PZLA Mistrzostwa Polski [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 e 1 23.07 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.7 MM SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
2 2 e 1 23.38 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK +1.7 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
3 6 e 1 23.95 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS +1.7 M ROŻEJ Marek Z/1561/13 2022 2
4 11 e 1 24.68 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.7 I STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK!
1 3 e 2 23.53 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -0.2 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
2 5 e 2 23.93 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -0.2 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
3 7 e 2 24.21 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU -0.2 I DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022 136
4 10 e 2 24.47 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -0.2 I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
1 4 e 3 23.85 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +1.0 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 8 e 3 24.24 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +1.0 I DMP NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2022 M 135
3 9 e 3 24.38 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +1.0 I DMP MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2022 131
4 12 e 3 24.85 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +1.0 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
5 13 e 3 24.99 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.0 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK!
1 f 1 22.94 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +2.9 MM JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 f 1 22.99 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +2.9 MM SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
3 f 1 22.99 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +2.9 MM LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
4 f 1 23.38 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK +2.9 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
5 f 1 23.71 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +2.9 M DMP NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2022 M 152
6 f 1 23.85 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +2.9 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
7 f 1 24.01 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS +2.9 I ROŻEJ Marek Z/1561/13 2022 2
800 m K
1 1 s 1 2:03.08 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK M DMP KOWAL Piotr Z/0598/11 2022 MM 159
2 2 s 1 2:04.03 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA I DMP B.D. KRÓL Zbigniew , Z/0990/18 , 2022 152
3 3 s 1 2:04.10 CZAPLA Adrianna AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I DMP BARSZCZ Mirosław B.D. Z/3569/15 2022 152
4 4 s 1 2:06.99 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2022 LDK!
5 5 s 1 2:07.34 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I BARSZCZ Mirosław B.D. B.D. B.D. # Z/2389/15 2022 LDK!
6 6 s 1 2:07.70 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK I DMP KOWAL Piotr Z/2719/15 2022 130
7 7 s 1 2:08.37 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD I JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022
8 8 s 1 2:08.83 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ I PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2022 LDK!
9 9 s 1 2:10.31 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD I DMP JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022 115
10 10 s 1 2:11.99 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ II DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022 106
11 11 s 1 2:12.42 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
12 12 s 1 2:13.27 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM II B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2022 LDK!
13 13 s 1 2:45.62 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2022 M 5
5000 m K
1 1 s 1 15:57.99 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU M DMP KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/2650/11 2022 1 156
2 2 s 1 15:59.58 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 Sen PM M ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2022 1
3 3 s 1 16:05.21 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Masters ZP I WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M
4 4 s 1 16:11.79 KAPAŁA Patrycja KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL I B.D. B.D. B.D. B.D. Z/0479/13 2022
5 5 s 1 16:21.64 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
6 6 s 1 16:24.40 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I DMP NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2022 142
7 7 s 1 16:42.89 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP I DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0712/15 2022 133
8 8 s 1 16:45.91 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
9 9 s 1 17:11.82 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1567/15 2022 1
10 10 s 1 17:58.10 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL II ZAJĄC Bartosz Z/1002/11 2022 BEZ
  s 1 DNF MICHALAK Sandra Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # 1987 Masters SL -- KRÓL Zbigniew # Z/2320/11 2022
  s 1 DNF KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie 1996 Sen MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
  s 1 DNF PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
  s 1 DNF BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2022 3
100 m pł K
1 2 e 1 13.11 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.3 MM DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022 178
2 5 e 1 13.20 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB +1.3 MM B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2685/16 , 2022 LDK!
3 9 e 1 13.44 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP +1.3 M B.D. MARKUSZEWSKI Cezary , Z/4343/11 , 2022
4 10 e 1 13.46 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +1.3 M GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
5 14 e 1 14.00 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP +1.3 I B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2022
6 16 e 1 14.14 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM +1.3 I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022
1 1 e 2 12.85 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.4 MM DMP SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2022 M LDK! 191
2 3 e 2 13.15 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD +1.4 MM DMP B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2022 176
3 7 e 2 13.44 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP +1.4 M DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 162
4 12 e 2 13.57 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +1.4 M DMP GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022 156
5 17 e 2 14.27 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM +1.4 I GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/0214/17 , 2022 LDK!
  e 2 DNF WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ +1.4 -- DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022
1 4 e 3 13.16 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +1.7 MM DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2022 MM 175
2 6 e 3 13.28 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.7 M DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK! 170
3 7 e 3 13.44 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ +1.7 M DMP B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022 162
4 11 e 3 13.57 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD +1.7 M DMP SUPROŃ Jarosław KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. Z/0596/16 2022 LDK! 156
5 13 e 3 13.85 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD +1.7 I DMP B.D. SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK! 144
6 15 e 3 14.08 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM +1.7 I B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2022
1 f 1 12.62 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.8 MM DMP SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2022 M LDK! 200
2 f 1 12.90 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +1.8 MM DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2022 MM 188
3 f 1 13.05 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD +1.8 MM DMP B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2022 181
4 f 1 13.11 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB +1.8 MM B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2685/16 , 2022 LDK!
5 f 1 13.25 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.8 M DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK! 171
6 f 1 13.32 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.8 M DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022 168
7 f 1 13.34 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP +1.8 M DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 167
8 f 1 13.44 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ +1.8 M DMP B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022 162
4x400 m K
1 1 s 1 3:34.73 WRONA Alicja
DROZD Wiktoria
JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
AZS UMCS Lublin 1996
2001
1995
1992
Sen LBE -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D.
JAROS Marek B.D. B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew
Z/1754/12
Z/6101/15
Z/1477/11
Z/0286/11
2022
2022
2022
2022
1



2 2 s 1 3:35.64 BARTNOWSKA Weronika
ŁOZOWSKA Karolina
GRYC Anna Maria
BAĆMAGA Dominika
KS AZS AWF Warszawa 2000
1999
1999
1995
Sen MAZ -- KĘDZIORA Robert B.D.
OGONOWSKI Jakub
KĘDZIORA Robert B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/2676/16
Z/0304/15
Z/3062/15
Z/2277/11
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 3:40.21 MARTYNA Katarzyna
WSOŁEK Aleksandra
KOCZANOWA Margarita
GAWORSKA Aleksandra
KS AZS AWF Kraków 1998
2001
1999
1995
Sen MLP -- B.D. GIZA Andrzej
GIZA Andrzej B.D.
B.D. KRÓL Zbigniew
BAUMGART Iwona B.D.
, Z/0636/14
Z/1746/16
, Z/0990/18
Z/0180/12
, 2022
2022
, 2022
2022



M
4 4 s 1 3:50.21 FARASIEWICZ Monika
KOŁAKOWSKA Agata
BRZESKA Wiktoria
PIETRZAK Olga
AZS-AWFiS Gdańsk 2002
1997
1999
1998
Sen POM -- SĘKOWSKA Anna B.D. B.D.
SĘKOWSKA Anna B.D.
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna B.D.
Z/5826/15
Z/1776/13
Z/1839/16
Z/1497/14
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 3:58.19 MARKOWSKA Natalia
LESZCZYŃSKA Anna
MARKOWSKA Natalia
JELSKA Justyna
KS Podlasie Białystok 1999
2000
1999
1999
Sen POD -- NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D.
NIEDŹWIECKI Wojciech B.D.
NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D.
JELSKA Justyna B.D.
Z/4521/15
Z/2041/15
Z/4521/15
Z/1051/15
2022
2022
2022
2022




W dal K
  f 1 5.72 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD -0.1 II SADACH Aneta B.D. Z/4769/15 2022 LDK!
  f 1 6.11 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.1 I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2022
  f 1 6.17 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.5 I DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 139 164
1 f 1 6.42 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +1.8 M DMP GOŚCINIAK Mateusz B.D. Z/2912/16 2022 LDK! 158
2 f 1 6.40 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +2.3 M DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 156 179
3 f 1 6.25 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.7 M KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
4 f 1 6.14 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.3 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 163
5 f 1 6.11 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +2.1 I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2022
6 f 1 6.11 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK +1.0 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2022 1
7 f 1 6.04 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +1.3 I DMP ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 130
8 f 1 6.03 FRĄCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 Sen SL +1.3 I KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2022
9 f 1 6.03 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD +2.1 I SADACH Aneta B.D. Z/4769/15 2022 LDK!
10 f 1 5.97 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +1.7 I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0164/14 2022 M
11 f 1 5.96 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.9 I DMP STOLARCZYK Grzegorz Z/3313/11 2022 1 124
12 f 1 5.93 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +1.9 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
13 f 1 5.90 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.5 I DMP MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2 120
14 f 1 5.79 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +1.6 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022
15 f 1 5.69 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok 1996 Sen PK +0.2 II B.D. BORA Piotr , Z/1399/12 , 2022
16 f 1 5.62 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 Sen MZ +1.4 II BOROŃ Adam B.D. WOJTKOWSKI Maciej Z/1443/14 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 57.53 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996 Sen PD M B.D. # Z/1412/12 2022 M
2 f 1 55.23 BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM M WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2022 1
3 f 1 53.78 REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka 1997 Sen PM M MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2022
4 f 1 50.84 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2022 1
5 f 1 49.33 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 Sen LB I PAWELSKI Grzegorz Z/1107/14 2022 1
6 f 1 48.95 MĄDRZEJEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/0296/19 2022
7 f 1 48.33 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022
8 f 1 45.89 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ I DMP WAŚNIEWSKI Marcin B.D. Z/0957/15 2022 LDK! 119
9 f 1 44.68 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I DMP WOJNA Cezary B.D. Z/2760/15 2022 114
10 f 1 39.94 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/4636/19 2022
200 m M
1 1 e 1 21.09 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.6 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
2 3 e 1 21.35 TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ +1.6 M B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
3 4 e 1 21.46 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS +1.6 I KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 M LDK!
4 5 e 1 21.58 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +1.6 I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022
5 9 e 1 21.69 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS +1.6 I WOJSA Maciej Z/1702/11 2022 MM
6 13 e 1 21.99 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.6 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
1 2 e 2 21.17 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +1.6 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
2 6 e 2 21.63 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +1.6 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
3 8 e 2 21.66 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP +1.6 I WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
4 10 e 2 21.73 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.6 I KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
5 11 e 2 21.76 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.6 I DMP ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! 119
6 15 e 2 22.05 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.6 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
7 16 e 2 22.14 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +1.6 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4403/15 2022
1 7 e 3 21.64 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 Sen WP +1.9 I B.D. Z/0387/14 2022
2 12 e 3 21.95 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.9 II B.D. Z/0984/20 2022
3 14 e 3 22.01 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +1.9 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2022
4 17 e 3 22.23 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +1.9 II DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK! 101 137
  e 3 DQ KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK +1.9 -- DMP MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
1 f 1 20.66 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +3.2 MM SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
2 f 1 20.90 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +3.2 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
3 f 1 21.24 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +3.2 M B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
4 f 1 21.32 TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ +3.2 M B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
5 f 1 21.39 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS +3.2 M KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 M LDK!
6 f 1 21.39 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 Sen WP +3.2 M B.D. Z/0387/14 2022
7 f 1 21.65 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +3.2 I B.D. Z/0984/20 2022
  f 1 DNF MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +3.2 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022
800 m M
1 1 e 1 1:50.60 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP I KRÓL Zbigniew Z/0373/11 2022 MM
2 2 e 1 1:51.18 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD I DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK! 118
3 3 e 1 1:51.42 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
4 8 e 1 1:52.90 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK II DMP JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022 102
5 9 e 1 1:53.53 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2022 97
6 14 e 1 1:55.13 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2022 3
7 18 e 1 1:57.76 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA III DMP KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022 64
1 10 e 2 1:53.98 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2022 1 93
2 11 e 2 1:54.03 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997 Sen LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2022 MM 92
3 12 e 2 1:54.50 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
4 15 e 2 1:55.18 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
5 16 e 2 1:55.30 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II DMP KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2022 2 82
6 17 e 2 1:55.78 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022 78
1 4 e 3 1:52.14 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP II DMP SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2022 1 109
2 5 e 3 1:52.19 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN II DMP U20 NAGY Czesław Z/0051/17 2022 144
3 6 e 3 1:52.34 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
4 7 e 3 1:52.45 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2022 106
5 13 e 3 1:54.95 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK II DMP JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2 85
6 19 e 3 1:58.05 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
1 f 1 1:53.50 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP II KRÓL Zbigniew Z/0373/11 2022 MM
2 f 1 1:53.52 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997 Sen LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2022 MM 97
3 f 1 1:54.16 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN II DMP U20 NAGY Czesław Z/0051/17 2022 134
4 f 1 1:54.19 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP II DMP SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2022 1 91
5 f 1 1:54.89 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK! 85
6 f 1 1:55.29 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
7 f 1 1:57.08 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
8 f 1 1:58.96 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU III DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2022 1 57
5000 m M
1 1 s 1 14:20.31 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom 1998 Sen MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2022 M
2 2 s 1 14:21.04 GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
3 3 s 1 14:21.58 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
4 4 s 1 14:25.13 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2
5 5 s 1 14:26.21 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 Sen WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2022 1
6 6 s 1 14:27.82 OLEJARZ Artur MKL Szczecin 1988 Sen ZP II B.D. Z/1405/11 2022 2
7 7 s 1 14:30.71 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U23 KP II DMP WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2385/16 2022 104
8 8 s 1 14:36.95 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP II DMP SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0201/15 2022 98
9 9 s 1 14:38.12 GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1993 Sen PM II B.D. Z/4896/18 2022 2
10 10 s 1 14:41.57 MARSZAŁEK Patryk GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1995 Sen PK II B.D. LASSOTA Lesław , Z/5472/15 , 2022
11 11 s 1 14:43.30 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL II JARCZOK Miłosz B.D. Z/0361/15 2022
12 12 s 1 14:54.21 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP II GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2022
13 13 s 1 14:55.13 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
14 14 s 1 14:56.88 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2022
15 15 s 1 14:58.92 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2022
16 16 s 1 15:03.63 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2022
17 17 s 1 15:11.12 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1990 Sen MZ II B.D. Z/1198/11 2022
18 18 s 1 15:14.85 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL II MICHALSKA Alicja B.D. Z/2051/16 2022
19 19 s 1 15:35.37 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2022 LDK!
  s 1 DNF MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2022
  s 1 DNF STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1995 Sen LD -- B.D. B.D. Z/0415/13 2022
  s 1 DNF KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2022
110 m pł M
1 f 1 13.25 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD +1.3 MM DMP JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2022 MM 200
2 f 1 13.50 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM +1.3 MM WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
3 f 1 13.96 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +1.3 M DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2022 M 157
4 f 1 14.12 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +1.3 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
5 f 1 14.74 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +1.3 I DMP NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2022 118
6 f 1 14.82 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.3 I DMP B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK! 114
7 f 1 15.91 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +1.3 III DMP SUPROŃ Jarosław B.D. Z/1518/15 2022 70
8 f 1 17.20 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +1.3 -- DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/2032/15 2022 33
4x400 m M
1 1 s 1 3:09.24 WAWRZKOWICZ Jan
BUZAŁA Mikołaj
PIASECKI Ryszard
ZIMNY Tymoteusz
OŚ AZS Poznań 2001
1998
2001
1998
Sen WLP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D.
BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
BAUMGART Iwona
Z/2341/21
Z/3182/17
Z/0948/18
Z/0812/14
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 3:10.14 WRÓBEL Michał
MAJEWSKI Jacek
PAJĄK Jakub
PAŹDZIERZ Adam
KS AZS AWF Katowice 2002
2000
2001
2000
U23 SLK -- KRUPA Iwona
MATUSIŃSKI Aleksander
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/5054/18
Z/4611/15
Z/4403/15
Z/4651/15
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 3:10.49 HOŁUB Krzysztof
MIROSŁAW Cezary
GOŁĘBIOWSKI Oskar
HOŁUB Maciej
AZS UMCS Lublin 2000
1997
2000
1998
Sen LBE -- HOŁUB Grzegorz B.D.
JAROS Marek B.D.
HOŁUB Grzegorz B.D. B.D.
HOŁUB Grzegorz B.D.
Z/2537/16
Z/1644/13
Z/6045/15
Z/4557/15
2022
2022
2022
2022

1


4 4 s 1 3:10.88 SŁOWIK Maciej
BRYLIŃSKI Robert
CZYŻ Radosław
OLEJNICZAK Jakub
TS Wieliczanka Wieliczka 2004
1991
1988
1997
Sen MLP -- WÓJCIK Teodor
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
B.D. CZYŻ Radosław B.D.
Z/0086/18
Z/3806/11
Z/4054/11
, Z/0056/13
2022
2022
2022
, 2022
3

1

5 5 s 1 3:18.74 LAMPART Tomasz
WARZECHA Henryk
ZIĘBA Szymon
KIDOŃ Piotr
KS AZS AWF Kraków 1998
1996
1999
2000
Sen MLP -- GIZA Maciej B.D.
KRÓL Zbigniew
KRÓL Zbigniew
GIZA Andrzej B.D.
Z/0098/14
Z/0525/13
Z/0312/15
Z/1693/17
2022
2022
2022
2022

2


6 6 s 1 3:38.88 MALANOWSKI Łukasz
SOBIECH Jakub
KUREK Maciej
SKROBIŃSKI Arkadiusz
KS Sprinterzy.com Kraków 1996
1990
1994
2000
Sen MLP -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3997/15
Z/11732/21
Z/0868/22
Z/2052/15
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 2.21 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I DMP KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2022 LDK! 155
2 f 1 2.12 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD I DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK! 157
3 f 1 2.12 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK! 130 157
4 f 1 2.07 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II DMP B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2022 2 LDK! 117
5 f 1 2.07 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP II KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
6 f 1 2.02 WALECKI Jakub WLKS Nowe Iganie 2005 U18 MZ II ZIĘCINA Kazimierz Z/3022/20 2022 LDK!
7 f 1 2.02 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 Sen PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2
7 f 1 2.02 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard , Z/0018/18 , 2022 5 LDK! 138
9 f 1 2.02 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U20 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2022 LDK! 138
10 f 1 2.02 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP II DMP MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. Z/0798/15 2022 LDK! 104
11 f 1 1.97 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022 92
11 f 1 1.97 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2002 U23 KP II SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/6464/15 2022
13 f 1 1.97 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD II STACHURSKA Agnieszka Z/1459/19 2022 LDK!
  f 1 NM KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP -- KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 21.17 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM DMP GALON Piotr Jan Z/0084/11 2022 MM 200
2 f 1 20.30 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2022 MM
3 f 1 19.89 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/1690/11 2022
4 f 1 18.85 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2022 MM
5 f 1 18.83 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU M DMP B.D. BUKOWIECKI Maciej , Z/4693/11 , 2022 165
6 f 1 18.60 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2022 M
7 f 1 18.30 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
8 f 1 18.13 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL M B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
9 f 1 17.99 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ M DMP MAŁECKI Marcin B.D. Z/3653/15 2022 152
10 f 1 15.80 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2022 LDK!
11 f 1 14.99 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 80.44 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2022 MM
2 f 1 78.22 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U23 KP MM PIĄTEK Mirosław Z/0033/15 2022 1 LDK!
3 f 1 78.01 LEBIODA Piotr LUKS Hańcza Suwałki 1992 Sen PD MM B.D. Z/1328/14 2022
4 f 1 76.77 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2022 158
5 f 1 73.24 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP I WALCZAK Leszek Z/0021/15 2022 1
6 f 1 72.06 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2022 1
7 f 1 71.77 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP I DMP ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2022 1 LDK! 138
8 f 1 70.17 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 1999 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2022
9 f 1 67.72 CHMIELAK Hubert LUKS Hańcza Suwałki 1989 Sen PD I WALCZAK Leszek Z/2665/11 2022
10 f 1 64.84 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 1990 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2022 MM
11 f 1 64.19 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1 109
  f 1 NM TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. Z/5021/15 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.5462641716 sekund