Kożuchów 04.06.2022
Mistrzostwa Województwa Lubuskiego LDK! [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 s 1 8.94 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB +0.2 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2022 LDK!
2 s 1 9.16 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB +0.2 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2022 LDK!
3 s 1 9.31 TYCZYŃSKA Lidia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB +0.2 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1475/20 2022 LDK!
4 s 1 9.52 FRASZCZYK Iga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB +0.2 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4309/22 2022 LDK!
5 s 1 9.77 SLOTA Solomiia KS Team Baryła Gorzów 2012 U12 LB +0.2 -- B.D. Z/3270/22 2022
6 s 1 10.14 JASIŃSKA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +0.2 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2179/21 2022 LDK!
1 s 2 9.61 ¦WIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +0.2 -- URSZULAK Marcin # Z/13763/21 2022 LDK!
2 s 2 9.87 ZACHARCZUK Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB +0.2 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7721/21 2022 LDK!
3 s 2 10.72 KOZŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +0.2 -- WALCZAK Piotr Z/7488/21 2022 LDK!
1 s 3 10.04 MIERZEJEWSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB +0.2 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4345/22 2022
2 s 3 10.29 PODKO¦CIELNA Wanesa UKS Maszewiak Maszewo 2011 U12 LB +0.2 -- MUCHOWSKI Michał Z/4061/22 2022 LDK!
3 s 3 10.40 PESTROWICZ Lena AZS-AWF Gorzów 2012 U12 LB +0.2 -- B.D. Z/4304/22 2022 LDK!
4 s 3 10.72 DERKOWSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +0.2 -- WALCZAK Piotr Z/4332/22 2022 LDK!
5 s 3 11.06 NOWAK Kaja Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +0.2 -- URSZULAK Marcin Z/14607/21 2022 LDK!
6 s 3 11.18 WAŁOWSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +0.2 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3087/22 2022 LDK!
1 s 4 9.84 CYBRUCH Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +0.3 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0636/22 2022 LDK!
2 s 4 10.34 MAZURKIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +0.3 -- NOGA Grzegorz Z/4059/22 2022
3 s 4 11.26 KOLANKO Tola MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.3 -- KACZMAREK Adam Z/4423/22 2022 LDK!
4 s 4 11.44 CUPRYCH Julia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB +0.3 -- KLAYBOR Dawid Z/4315/22 2022 LDK!
5 s 4 13.02 POTKO¦CIELNA Maja WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB +0.3 -- KLAYBOR Dawid Z/4311/22 2022 LDK!
1 s 5 9.78 OCHOTNA Sara MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.9 -- KACZMAREK Adam Z/4420/22 2022 LDK!
2 s 5 10.05 WĘGŁOWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +0.9 -- URSZULAK Marcin Z/2340/22 2022 LDK!
3 s 5 11.15 WOJDAN Bianka ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +0.9 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3004/22 2022 LDK!
4 s 5 11.44 KOWALCZYK Malwina MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.9 -- KACZMAREK Adam Z/4422/22 2022 LDK!
5 s 5 11.45 CZAIŃSKA Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +0.9 -- LDK!
1 s 6 10.35 BEJNAROWICZ Agata LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB +0.5 -- KIEDROWICZ Piotr Z/4055/22 2022 LDK!
2 s 6 10.53 TELKOWSKA Hanna MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.5 -- KACZMAREK Adam Z/4440/22 2022 LDK!
3 s 6 10.58 WUJDA Maja MLKS Agros Żary 2012 U12 LB +0.5 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4282/22 2022 LDK!
4 s 6 10.62 OWCZAREK Maja MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.5 -- KACZMAREK Adam Z/4441/22 2022 LDK!
5 s 6 10.87 ZAJKOWSKA Zuzanna MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.5 -- KACZMAREK Adam Z/4416/22 2022 LDK!
6 s 6 11.94 U¦CIŃSKA Laura MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.5 -- KACZMAREK Adam Z/4415/22 2022 LDK!
1 s 7 9.83 SKACZKOWSKA Iga MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.7 -- KACZMAREK Adam Z/4413/22 2022 LDK!
2 s 7 10.62 RZUN Lena MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.7 -- KACZMAREK Adam Z/4418/22 2022 LDK!
3 s 7 10.85 MISZCZAK PRZYBYLAK Izabela MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.7 -- KACZMAREK Adam Z/4421/22 2022 LDK!
4 s 7 12.11 FIRKA Liliana WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB +0.7 -- KLAYBOR Dawid Z/4314/22 2022 LDK!
1 s 8 9.33 KĘPIŃSKA Julia niest. Z.Góra 2011 U12 LB +1.0 --
2 s 8 9.79 STOLARZ Wiktoria niest. Z.Góra 2011 U12 LB +1.0 --
3 s 8 9.83 KROCHMAL Roksana niest. Z.Góra 2011 U12 LB +1.0 --
1 s 9 10.69 LEWANDOWSKA Ines ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2015 U12 LB +0.4 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3452/21 2022 LDK!
2 s 9 11.03 NOWAK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB +0.4 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4268/22 2022 LDK!
3 s 9 11.12 BIELSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB +0.4 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4272/22 2022 LDK!
4 s 9 11.62 FRˇCKOWIAK Kaja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB +0.4 -- SZNAJDER Marcin Z/14385/21 2022 LDK!
1 s 10 11.16 BULANOWSKA Emilia AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB +0.3 -- B.D. Z/4427/22 2022 LDK!
2 s 10 12.46 KORCZAK Laura Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB +0.3 -- SZNAJDER Marcin Z/14363/21 2022 LDK!
3 s 10 12.53 MUS Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB +0.3 -- SZNAJDER Marcin Z/8141/21 2022 LDK!
4 s 10 13.64 KONDRATOWICZ Izabela AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB +0.3 -- B.D. Z/4317/22 2022 LDK!
1 s 11 11.56 GÓRSKA Gabriela MLKS Agros Żary 2013 U12 LB +0.4 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4280/22 2022 LDK!
2 s 11 12.67 ZAWORSKA Zuzanna MLKS Agros Żary 2013 U12 LB +0.4 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4278/22 2022 LDK!
3 s 11 12.86 NASIADKA Łucja AZS-AWF Gorzów 2015 U12 LB +0.4 -- B.D. Z/4302/22 2022 LDK!
100 m K
1 s 1 13.89 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +0.8 V SKORUPA Krzysztof # Z/13754/21 2022 LDK!
2 s 1 14.26 KRZYSZEWSKA Malwina AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +0.8 V BOREK Krzysztof Z/0567/20 2022 LDK!
3 s 1 14.28 KUBIAK Natasza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +0.8 V MYDŁOWSKA Marta Z/2181/21 2022 LDK!
4 s 1 15.05 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB +0.8 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2022 LDK!
5 s 1 17.22 BOGDANOWICZ Wiktoria Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.8 -- URSZULAK Marcin Z/13756/21 2022 LDK!
1 s 2 14.34 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.5 V WO¬NIAK Agnieszka Z/12078/21 2022 LDK!
2 s 2 14.47 CHOJECKA Zofia AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +1.5 V BOREK Krzysztof Z/12602/21 2022 LDK!
3 s 2 14.78 KRZYWNIAK Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB +1.5 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7716/21 2022 LDK!
4 s 2 14.79 KRZYSZEWSKA Justyna AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +1.5 -- BOREK Krzysztof Z/0566/20 2022 LDK!
5 s 2 15.01 PIECHACZEK Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.5 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12084/21 2022 LDK!
6 s 2 15.07 WALKOWIAK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.5 -- WALCZAK Piotr Z/7778/21 2022 LDK!
1 s 3 14.67 JAWORCZAK Maja KS Herosi ¦wiebodzin 2009 U14 LB +0.7 -- RZEWSKA Katarzyna Z/2812/22 2022 LDK!
2 s 3 15.14 GAMALSKA Kaja UKS Maszewiak Maszewo 2009 U14 LB +0.7 -- MUCHOWSKI Michał Z/0189/21 2022 LDK!
3 s 3 15.77 KOZŁOWSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +0.7 -- WALCZAK Piotr Z/7489/21 2022 LDK!
4 s 3 16.13 OLEKSIAK Julia KS Herosi ¦wiebodzin 2009 U14 LB +0.7 -- RZEWSKA Katarzyna Z/2962/22 2022 LDK!
5 s 3 16.38 NOWACKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB +0.7 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7722/21 2022 LDK!
1 s 4 15.28 TALAGA Laura Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +0.9 -- URSZULAK Marcin Z/2457/22 2022 LDK!
2 s 4 15.78 ŻYLIŃSKA Eliza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +0.9 -- MYDŁOWSKA Marta Z/0288/21 2022 LDK!
3 s 4 16.45 RY¦KIEWICZ Katarzyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB +0.9 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7725/21 2022 LDK!
4 s 4 16.81 MUSIAŁ Helena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +0.9 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0289/21 2022 LDK!
5 s 4 17.47 ETURU Nikol KS Team Baryła Gorzów 2010 U14 LB +0.9 -- B.D. Z/4048/22 2022
1 1 s 5 15.01 MALINOWSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB +0.9 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1640/22 2022
2 2 s 5 15.49 PIRÓG Sara LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB +0.9 -- NOGA Grzegorz Z/8117/21 2022 LDK!
3 3 s 5 15.53 ŻAL Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +0.9 -- WALCZAK Piotr Z/7483/21 2022 LDK!
4 4 s 5 15.55 MACHEL Antonina ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB +0.9 -- PAWELEC Marcin Z/14396/21 2022 LDK!
5 5 s 5 15.75 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.9 -- URSZULAK Marcin Z/13755/21 2022 LDK!
6 6 s 5 16.25 KA¬MIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +0.9 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2022 LDK!
1 s 6 14.51 KLEJBACH Gaja AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +0.6 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4346/22 2022
2 s 6 15.64 WˇGROWSKA Maja Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +0.6 -- URSZULAK Marcin # Z/13768/21 2022 LDK!
3 s 6 15.98 KUCHARZ Gabriela Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +0.6 -- URSZULAK Marcin # Z/13769/21 2022 LDK!
4 s 6 16.18 WARYAS Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +0.6 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0634/22 2022 LDK!
5 s 6 16.27 SALAMON Elena MLKS Agros Żary 2010 U14 LB +0.6 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3462/21 2022 LDK!
1 s 7 14.28 PIWOŃSKA Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB +0.4 V DRACZYŃSKI Adam Z/3866/22 2022 LDK!
2 s 7 14.85 KOZAKIEWICZ Nadia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB +0.4 -- PAWELEC Marcin Z/14112/21 2022 LDK!
3 s 7 15.41 BUTKIEWICZ Hania KS Herosi ¦wiebodzin 2010 U14 LB +0.4 -- RZEWSKA Katarzyna # Z/4335/22 2022 LDK!
4 s 7 15.88 NOWAK TRACZ Nel ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB +0.4 -- PAWELEC Marcin Z/14408/21 2022 LDK!
5 s 7 16.27 MALUDY Lena Janina ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB +0.4 -- PAWELEC Marcin Z/4343/22 2022 LDK!
6 s 7 16.76 MAZUR Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +0.4 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0632/22 2022 LDK!
1 s 8 14.78 POWICHROWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB +0.8 -- PAWELEC Marcin Z/14352/21 2022 LDK!
2 s 8 15.12 MATUSZAK-STENCEL Zofia Anna ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB +0.8 -- PAWELEC Marcin Z/8434/21 2022 LDK!
3 s 8 16.41 KUNYSZ Sonia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB +0.8 -- ŁABUL Wioletta Z/2759/21 2022 LDK!
4 s 8 16.95 MILLER-KAŁCZUGA Karina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB +0.8 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7718/21 2022 LDK!
5 s 8 17.49 ĆWIECZKOWSKA Michalina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +0.8 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0631/22 2022 LDK!
1 s 9 15.64 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB +0.4 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
2 s 9 16.12 KARDASZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB +0.4 -- NOGA Grzegorz NOGA Grzegorz Z/4057/22 2022
1 s 10 14.69 GAJDAMOWICZ Olga niest. Z.Góra 2010 U14 LB +0.3 --
2 s 10 14.91 SZKUDLAREK Oliwia niest. Z.Góra 2009 U14 LB +0.3 --
3 s 10 16.05 SUCHOJAD Martyna niest. Z.Góra 2010 U14 LB +0.3 --
4 s 10 16.16 KAJDANOWICZ Julia niest. Z.Góra 2010 U14 LB +0.3 --
300 m K
1 s 1 45.39 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB IV SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina URSZULAK Marcin , Z/13558/21 , 2022 LDK!
2 s 1 46.35 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB IV ŁABUL Wioletta Z/2758/21 2022 LDK!
3 s 1 48.88 KUBIAK Natasza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2181/21 2022 LDK!
4 s 1 49.16 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12078/21 2022 LDK!
1 s 2 49.30 KRZYSZEWSKA Malwina AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0567/20 2022 LDK!
2 s 2 51.80 ŻUREK Lidia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/0295/21 2022 LDK!
1 s 3 51.17 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2022 LDK!
2 s 3 52.09 KOZŁOWSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/7489/21 2022 LDK!
3 s 3 53.55 WIELICZKO Sandra Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0383/21 2022 LDK!
1 s 4 49.68 DROZDOWSKA Lena LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3715/19 2022 LDK!
2 s 4 51.27 POJNAR Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1715/21 2022 LDK!
3 s 4 52.83 KRZYSZEWSKA Justyna AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0566/20 2022 LDK!
4 s 4 57.99 WALKOWIAK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/7778/21 2022 LDK!
1 s 5 48.85 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
2 s 5 52.63 ŻAL Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/7483/21 2022 LDK!
3 s 5 54.02 TRESENBERG Weronika LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/8120/21 2022 LDK!
4 s 5 54.73 LUFTMAN Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12121/21 2022 LDK!
1 s 6 51.82 KOZAKIEWICZ Nadia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/14112/21 2022 LDK!
2 s 6 55.97 WARYAS Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0634/22 2022 LDK!
3 s 6 56.56 KA¬MIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2022 LDK!
1 s 7 48.48 POWICHROWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB V PAWELEC Marcin Z/14352/21 2022 LDK!
2 s 7 51.44 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/13755/21 2022 LDK!
3 s 7 52.95 STOLARZ Kornelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3521/21 2022 LDK!
4 s 7 54.31 MNIEDŁO Martyna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/7496/21 2022 LDK!
1 s 8 49.87 KULIKOWSKA Eliza WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/5587/21 2022 LDK!
2 s 8 51.71 WˇGROWSKA Maja Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13768/21 2022 LDK!
3 s 8 53.49 KUCHARZ Gabriela Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13769/21 2022 LDK!
4 s 8 59.88 SEREDYŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2183/21 2022 LDK!
1 s 9 48.50 MALINOWSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB V KONDRATOWICZ Marcin Z/1640/22 2022
2 s 9 51.37 MACHEL Antonina ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/14396/21 2022 LDK!
3 s 9 54.22 NOWAK TRACZ Nel ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/14408/21 2022 LDK!
1 s 10 53.00 MATUSZAK-STENCEL Zofia Anna ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/8434/21 2022 LDK!
2 s 10 55.31 WIECZOREK Amelia LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/8121/21 2022 LDK!
1 s 11 46.57 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB V SKORUPA Krzysztof # Z/13754/21 2022 LDK!
2 s 11 54.13 WOJTYSIAK Tamara AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- FULARA Maciej Z/14412/21 2022 LDK!
3 s 11 54.51 MAZUR Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0632/22 2022 LDK!
4 s 11 62.29 ĆWIECZKOWSKA Michalina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0631/22 2022 LDK!
1 s 12 51.66 BULANOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4349/22 2022
2 s 12 53.08 KLEJBACH Gaja AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4346/22 2022
3 s 12 53.64 MALUDY Lena Janina ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/4343/22 2022 LDK!
1 s 13 52.80 BERE¦ Wanessa Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7711/21 2022 LDK!
2 s 13 56.05 KORZAN Hanna LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/4301/22 2022 LDK!
1 s 14 52.92 OLCHOWA Maja ZLKL Zielona Góra 2011 U12 LB --
2 s 14 53.15 KĘPIŃSKA Emilia niest. Z.Góra 2009 U14 LB --
3 s 14 55.87 SOWIŃSKA Lena ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB --
4 s 14 59.92 KOSIDŁO Roksana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/4328/22 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 2:06.05 MUCHOWSKA Iga UKS Maszewiak Maszewo 2011 U12 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1249/22 2022 LDK!
2 s 1 2:09.41 GAJDA Alicja LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/13646/21 2022 LDK!
3 s 1 2:21.47 WALKÓW Maja WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila KLAYBOR Dawid , Z/7502/21 , 2022 LDK!
4 s 1 2:25.10 WIERZBICKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- WALCZAK Piotr Z/4334/22 2022 LDK!
5 s 1 2:27.93 KOZŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- WALCZAK Piotr Z/7488/21 2022 LDK!
6 s 1 2:30.88 DERKOWSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- WALCZAK Piotr Z/4332/22 2022 LDK!
1 s 2 1:53.42 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2022 LDK!
2 s 2 1:56.65 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2022 LDK!
3 s 2 1:58.35 ©EDOVÁ Anna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2361/22 2022 LDK!
4 s 2 2:00.38 HA¦CIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2022 LDK!
5 s 2 2:03.00 URBAŃSKA Antonna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2012 U12 LB -- GÓRA Ireneusz Z/0984/21 2022
6 s 2 2:06.04 CYBRUCH Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0636/22 2022 LDK!
1 s 3 2:05.34 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7497/21 2022 LDK!
2 s 3 2:05.90 STACHOWSKA Lena Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7272/21 2022 LDK!
3 s 3 2:08.26 STRZELCZYK Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/14207/21 2022 LDK!
4 s 3 2:08.28 TALKOWSKA Maria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/8336/21 2022 LDK!
5 s 3 2:16.24 BEBRYS Ania Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2422/21 2022 LDK!
6 s 3 2:16.42 MRÓZ Karolina LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3034/22 2022 LDK!
7 s 3 2:22.80 ŁAZDOWSKA Blanka LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4080/19 2022 LDK!
8 s 3 2:32.71 MUELLER Lilianna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2011 U12 LB -- GÓRA Ireneusz Z/2609/22 2022
1 s 4 2:08.68 GAWĘDA Hanna niest. Z.Góra 2011 U12 LB --
2 s 4 2:10.41 OWSIUK Wiktoria niest. Z.Góra 2012 U12 LB --
3 s 4 2:11.63 POLAK Natalia niest. Z.Góra 2011 U12 LB --
4 s 4 2:12.19 POLAK Emilia niest. Z.Góra 2011 U12 LB --
5 s 4 2:12.84 BERNAD Patrycja niest. Z.Góra 2011 U12 LB --
6 s 4 2:18.94 OLCHOWA Maja ZLKL Zielona Góra 2011 U12 LB --
7 s 4 2:29.57 MUSZYŃSKA Marcelina niest. Z.Góra 2011 U12 LB --
1 s 5 2:04.48 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2022 LDK!
2 s 5 2:19.84 PAWŁOWSKA Alicja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/13328/21 2022 LDK!
3 s 5 2:25.01 RYCHLIK Gabriela Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14336/21 2022 LDK!
4 s 5 2:25.82 TONDEL Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/7492/21 2022 LDK!
5 s 5 2:26.64 TRASKOWSKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/8140/21 2022 LDK!
6 s 5 2:31.33 CHOJNIAK Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14335/21 2022 LDK!
7 s 5 2:50.06 ZUTEREK Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/4329/22 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:14.15 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2022 LDK!
2 s 1 3:14.54 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2022 LDK!
3 s 1 3:14.76 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2022 BEZ LDK!
4 s 1 3:17.21 TOKARSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB IV SZWARC Zygmunt Z/6490/21 2022 LDK!
5 s 1 3:33.96 DYDA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/7609/21 2022 LDK!
6 s 1 3:36.86 SMOLARCZYK Amelia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1682/18 2022 BEZ LDK!
7 s 1 3:39.06 CIPIŃSKA Nadia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2924/21 2022 LDK!
1 s 2 3:18.44 KSIˇG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U14 LB IV ŁABUL Wioletta Z/3176/21 2022 LDK!
2 s 2 3:45.24 LATUSEK Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12117/21 2022 LDK!
3 s 2 4:01.88 BURAS Anastazja niest. Z.Góra 2010 U14 LB --
4 s 2 4:21.30 WˇSOWICZ Laura MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/14386/21 2022 LDK!
  s 2 DNF KORZENIEWSKA Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/0294/21 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 s 1 13.29 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +1.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
2 s 1 13.31 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.0 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2022 LDK!
3 s 1 14.91 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +1.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2022 LDK!
4 s 1 15.61 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB +1.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
1 s 2 14.98 ŻUREK Lidia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB +0.6 -- PAWELEC Marcin Z/0295/21 2022 LDK!
2 s 2 17.01 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +0.6 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4397/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.35 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
2 f 1 1.35 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2022 LDK!
3 f 1 1.30 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2022 LDK!
4 f 1 1.25 WOJTYSIAK Tamara AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- FULARA Maciej Z/14412/21 2022 LDK!
5 f 1 1.25 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/4397/20 2022 LDK!
6 f 1 1.20 JAWORCZAK Maja KS Herosi ¦wiebodzin 2009 U14 LB -- RZEWSKA Katarzyna Z/2812/22 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.27 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2022 LDK!
2 f 1 4.21 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2022 LDK!
3 f 1 3.87 TYCZYŃSKA Lidia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1475/20 2022 LDK!
4 f 1 3.74 ¦WIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13763/21 2022 LDK!
5 f 1 3.60 MIERZEJEWSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4345/22 2022
6 f 1 3.52 SZYDEŁKO Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4263/22 2022 LDK!
7 f 1 3.46 ZACHARCZUK Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7721/21 2022 LDK!
8 f 1 3.41 SKACZKOWSKA Iga MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/4413/22 2022 LDK!
9 f 1 3.34 NOWAK Kaja Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/14607/21 2022 LDK!
10 f 1 3.34 JASIŃSKA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2179/21 2022 LDK!
11 f 1 3.19 WUJDA Maja MLKS Agros Żary 2012 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4282/22 2022 LDK!
12 f 1 3.19 RZUN Lena MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/4418/22 2022 LDK!
13 f 1 3.10 PESTROWICZ Lena AZS-AWF Gorzów 2012 U12 LB 0.0 -- B.D. Z/4304/22 2022 LDK!
14 f 1 3.07 WAŁOWSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3087/22 2022 LDK!
15 f 1 3.03 WĘGŁOWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/2340/22 2022 LDK!
16 f 1 2.81 BEJNAROWICZ Agata LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/4055/22 2022 LDK!
17 f 1 2.79 KWIECIŃSKA Jagoda MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/4337/22 2022 LDK!
18 f 1 2.75 CZAIŃSKA Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
19 f 1 2.41 SZAFRAŃSKA Zuzanna MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/4411/22 2022 LDK!
1 f 2 4.78 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
2 f 2 4.28 PIWOŃSKA Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam Z/3866/22 2022 LDK!
3 f 2 4.18 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2022 LDK!
4 f 2 4.16 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
5 f 2 4.10 KRZYWNIAK Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7716/21 2022 LDK!
6 f 2 3.96 TALAGA Laura Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/2457/22 2022 LDK!
7 f 2 3.88 KWIATKOWSKA Malwina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7717/21 2022 LDK!
8 f 2 3.85 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2022 LDK!
9 f 2 3.82 MASZTALERZ Martyna LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/4298/22 2022
9 f 2 3.82 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
11 f 2 3.81 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
12 f 2 3.77 MILLER-KAŁCZUGA Karina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7718/21 2022 LDK!
13 f 2 3.77 KOSIDŁO Roksana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/4328/22 2022 LDK!
14 f 2 3.74 NOWACKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7722/21 2022 LDK!
15 f 2 3.72 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2022 LDK!
16 f 2 3.64 PIECHACZEK Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12084/21 2022 LDK!
17 f 2 3.58 BULANOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4349/22 2022
18 f 2 3.48 KORZAN Hanna LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/4301/22 2022 LDK!
19 f 2 3.46 JANKOWIAK Barbara ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- BISKUP Paweł Z/2988/22 2022 LDK!
20 f 2 3.46 RY¦KIEWICZ Katarzyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7725/21 2022 LDK!
21 f 2 3.40 BOBROWICZ Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12115/21 2022 LDK!
22 f 2 3.00 MUSIAŁ Helena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0289/21 2022 LDK!
23 f 2 2.84 MAJEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/12082/21 2022 LDK!
1 f 3 3.06 NOWAK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4268/22 2022 LDK!
2 f 3 2.92 KONDRATOWICZ Izabela AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB 0.0 -- B.D. Z/4317/22 2022 LDK!
3 f 3 2.70 LEWANDOWSKA Ines ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2015 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3452/21 2022 LDK!
4 f 3 2.55 ŻMUDA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3454/21 2022 LDK!
5 f 3 2.54 NOWAKOWSKA Pola MLKS Agros Żary 2014 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4279/22 2022 LDK!
6 f 3 2.37 BULANOWSKA Emilia AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB 0.0 -- B.D. Z/4427/22 2022 LDK!
7 f 3 1.95 NASIADKA Łucja AZS-AWF Gorzów 2015 U12 LB 0.0 -- B.D. Z/4302/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.06 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
2 f 1 8.20 WALKÓW Zuzanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- CZˇSTKA Karol Z/7501/21 2022 LDK!
3 f 1 7.78 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2022 LDK!
4 f 1 7.69 ŻYLIŃSKA Eliza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/0288/21 2022 LDK!
5 f 1 7.23 BOJANOWSKA Liliana niest. Z.Góra 2009 U14 LB --
6 f 1 6.70 SEREDYŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2183/21 2022 LDK!
7 f 1 6.67 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- KORSAK Przemysław # Z/2750/21 2022 LDK!
8 f 1 6.65 CELIŃSKA Amelia KS Herosi ¦wiebodzin 2010 U14 LB -- RZEWSKA Katarzyna Z/4336/22 2022 LDK!
9 f 1 6.51 OLEKSIAK Julia KS Herosi ¦wiebodzin 2009 U14 LB -- RZEWSKA Katarzyna Z/2962/22 2022 LDK!
10 f 1 6.14 BOBROWICZ Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12115/21 2022 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 39.00 SZAFRAN Emilia niest. Z.Góra 2011 U12 LB --
2 f 1 34.00 TELKOWSKA Hanna MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -- KACZMAREK Adam Z/4440/22 2022 LDK!
3 f 1 31.00 OCHOTNA Sara MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -- KACZMAREK Adam Z/4420/22 2022 LDK!
4 f 1 30.00 HASIÓW Michalina ZLKL Zielona Góra 2011 U12 LB -- LDK!
5 f 1 29.00 SZYDEŁKO Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/4263/22 2022 LDK!
6 f 1 26.00 STOLARZ Wiktoria niest. Z.Góra 2011 U12 LB --
7 f 1 24.00 URBANEK Martyna UKS Maszewiak Maszewo 2011 U12 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4060/22 2022 LDK!
8 f 1 21.50 FRASZCZYK Iga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/4309/22 2022 LDK!
9 f 1 17.50 WALKÓW Maja WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila KLAYBOR Dawid , Z/7502/21 , 2022 LDK!
10 f 1 16.50 LAMBRYCZAK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- WALCZAK Piotr Z/4262/22 2022 LDK!
11 f 1 16.00 WOJDAN Bianka ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/3004/22 2022 LDK!
12 f 1 13.50 CUPRYCH Julia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/4315/22 2022 LDK!
13 f 1 13.50 POTKO¦CIELNA Maja WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/4311/22 2022 LDK!
14 f 1 12.50 FIRKA Liliana WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/4314/22 2022 LDK!
1 f 2 13.00 GÓRSKA Gabriela MLKS Agros Żary 2013 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4280/22 2022 LDK!
2 f 2 11.00 NOWAKOWSKA Pola MLKS Agros Żary 2014 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4279/22 2022 LDK!
3 f 2 11.00 ZAWORSKA Zuzanna MLKS Agros Żary 2013 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4278/22 2022 LDK!
4 f 2 9.00 KORCZAK Laura Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14363/21 2022 LDK!
5 f 2 9.00 MUS Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/8141/21 2022 LDK!
6 f 2 5.50 FRˇCKOWIAK Kaja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14385/21 2022 LDK!
60 m M
1 s 1 9.18 SZULERECKI Patryk LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +0.7 -- NOGA Grzegorz Z/4058/22 2022 LDK!
2 s 1 9.34 ŻMUDA Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +0.7 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2185/21 2022 LDK!
3 s 1 9.45 ZIĘBA Fabian LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +0.7 -- NOGA Grzegorz Z/12856/21 2022 LDK!
4 s 1 10.38 SKAŁACKI Szymon Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +0.7 -- URSZULAK Marcin Z/13759/21 2022 LDK!
5 s 1 10.59 PILARSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB +0.7 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4271/22 2022 LDK!
6 s 1 10.70 SZARADOWSKI Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB +0.7 -- SZNAJDER Marcin Z/1716/21 2022 LDK!
1 s 2 10.67 ŁACH Bartosz Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB +0.6 -- URSZULAK Marcin Z/0194/22 2022 LDK!
2 s 2 12.26 WICHMAN Miłosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB +0.6 -- SZNAJDER Marcin Z/12600/21 2022 LDK!
3 s 2 12.50 WOĆKO Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB +0.6 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4260/22 2022 LDK!
4 s 2 12.78 MAJDA Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB +0.6 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4256/22 2022 LDK!
1 s 3 10.16 MACHALICA Stanisław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +0.9 -- WALCZAK Piotr Z/4330/22 2022 LDK!
2 s 3 10.32 MALINOWSKI Kordian MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.9 -- KACZMAREK Adam Z/4425/22 2022 LDK!
3 s 3 10.36 MUCHOWSKI Dawid UKS Maszewiak Maszewo 2011 U12 LB +0.9 -- MUCHOWSKI Michał Z/1250/22 2022 LDK!
4 s 3 10.60 KOSTOVYCH Rostyslav MLKS Agros Żary 2011 U12 LB +0.9 -- ŁABUL Wioletta # Z/4392/22 2022 LDK!
5 s 3 11.24 OLEJNIK Jakub MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.9 -- KACZMAREK Adam Z/4412/22 2022 LDK!
1 s 4 9.66 PIOTROWSKI Miłosz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.7 -- KACZMAREK Adam Z/4419/22 2022 LDK!
2 s 4 9.85 SAWICKI Szymon MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.7 -- KACZMAREK Adam Z/4438/22 2022 LDK!
3 s 4 9.95 KACZMAREK Tomasz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.7 -- KACZMAREK Adam Z/4426/22 2022 LDK!
4 s 4 10.31 BOCIEK Antoni MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB +0.7 -- KACZMAREK Adam Z/4424/22 2022 LDK!
1 s 5 9.36 PILCHATY Ignacy niest. Z.Góra 2011 U12 LB +0.9 --
2 s 5 9.70 MURAWSKI Gabriel niest. Z.Góra 2011 U12 LB +0.9 --
3 s 5 10.81 LEAŃSKI Wiktor niest. Z.Góra 2011 U12 LB +0.9 --
1 1 s 6 9.90 JELEŃ Igor ZLKL Zielona Góra 2013 U12 LB +0.9 -- PAWELEC Marcin Z/8435/21 2022 LDK!
2 7 s 6 11.03 RUMIENIECKI Orest ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB +0.9 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3450/21 2022 LDK!
3 8 s 6 11.06 DZIKOWICKI Hieronim ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB +0.9 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4251/22 2022 LDK!
4 9 s 6 11.36 TALKOWSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB +0.9 -- SZNAJDER Marcin Z/8337/21 2022 LDK!
5 10 s 6 11.47 KUBERA Kajetan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2015 U12 LB +0.9 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4275/22 2022 LDK!
6 12 s 6 11.97 BUBEK Ignacy Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB +0.9 -- SZNAJDER Marcin Z/4323/22 2022 LDK!
1 2 s 7 10.40 JURDZIŃSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB +0.8 -- SZNAJDER Marcin Z/3943/21 2022 LDK!
2 3 s 7 10.67 GRĘBOWIEC Antoni Akademia Biegowa Żary 2014 U12 LB +0.8 -- URSZULAK Marcin Z/2415/22 2022 LDK!
3 5 s 7 10.71 WOJCIECHOWSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB +0.8 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3455/21 2022 LDK!
4 11 s 7 11.72 WO¬NIAK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB +0.8 -- LDK!
5 13 s 7 12.27 KOWALCZYK Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB +0.8 -- SZNAJDER Marcin Z/4823/21 2022 LDK!
6 14 s 7 12.87 JURDZIŃSKI Miłosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB +0.8 -- SZNAJDER Marcin Z/3944/21 2022 LDK!
1 4 s 8 10.67 GRUSZCZYŃSKI Tymon MLKS Agros Żary 2013 U12 LB +0.8 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4277/22 2022 LDK!
2 6 s 8 11.01 FRASZCZYK Przemysław WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2014 U12 LB +0.8 -- KLAYBOR Dawid Z/4313/22 2022 LDK!
3 15 s 8 14.31 KORCZAK Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB +0.8 -- SZNAJDER Marcin Z/4324/22 2022 LDK!
4 16 s 8 14.59 GEMBARA Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB +0.8 -- SZNAJDER Marcin Z/5362/21 2022 LDK!
100 m M
1 s 1 12.59 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.6 V WISZ Dariusz Z/14171/21 2022 LDK!
2 s 1 13.31 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB +0.6 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
3 s 1 13.72 BARSZCZYK Milan MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.6 -- ŁABUL Wioletta Z/2748/21 2022 LDK!
4 s 1 14.34 STASIAK Natan KS Team Baryła Gorzów 2009 U14 LB +0.6 -- B.D. Z/1797/21 2022
5 s 1 14.46 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +0.6 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2022 LDK!
6 s 1 15.54 KUCZYŃSKI Maciej KS Team Baryła Gorzów 2010 U14 LB +0.6 -- B.D. Z/1749/22 2022
1 s 2 13.33 HRECHORECKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB +0.6 -- PAWELEC Marcin Z/8436/21 2022 LDK!
2 s 2 16.04 ŻABKA Oliwier LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB +0.6 -- NOGA Grzegorz Z/8123/21 2022
3 s 2 17.62 PASZKIEWICZ Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +0.6 -- MYDŁOWSKA Marta Z/12088/21 2022 LDK!
4 s 2 19.17 LUTSENKO Yeremi ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +0.6 -- MYDŁOWSKA Marta Z/0308/22 2022 LDK!
1 s 3 14.24 ZBRZE¬NIAK Madox ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +0.1 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0635/22 2022 LDK!
2 s 3 14.95 JÓ¬WIAK Jakub AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB +0.1 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1612/22 2022
3 s 3 15.33 GRZYBOWSKI Konrad Henryk ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB +0.1 -- PAWELEC Marcin Z/8433/21 2022 LDK!
4 s 3 15.91 CHMIELEWSKI Bartosz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.1 -- ŁABUL Wioletta Z/3845/22 2022 LDK!
5 s 3 16.42 FRANK Konrad Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.1 -- URSZULAK Marcin Z/13765/21 2022 LDK!
1 s 4 13.26 STANIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB +0.6 -- PAWELEC Marcin Z/4342/22 2022 LDK!
2 s 4 13.56 BOGUSZEWSKI Bartosz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.6 -- WISZ Dariusz Z/4316/22 2022
3 s 4 14.00 MAŁAGOCKI Marceli KS Herosi ¦wiebodzin 2010 U14 LB +0.6 -- LDK!
4 s 4 16.27 WYRZYCHOWSKI Leon KS Team Baryła Gorzów 2010 U14 LB +0.6 -- B.D. Z/2857/22 2022
5 s 4 16.98 ELIASZ-PRZYGODA Mikołaj Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.6 -- URSZULAK Marcin Z/0347/22 2022 LDK!
1 s 5 13.23 GUTOWSKI Szymon niest. Z.Góra 2009 U14 LB +0.3 --
2 s 5 14.62 KACZMAREK Dominik niest. Z.Góra 2010 U14 LB +0.3 --
3 s 5 15.27 MALINOWSKI Stanisław niest. Z.Góra 2010 U14 LB +0.3 --
4 s 5 15.55 ¦NIEDZIEWSKI Szymon niest. Z.Góra 2010 U14 LB +0.3 --
5 s 5 15.99 FAŁEK Alan niest. Z.Góra 2010 U14 LB +0.3 --
300 m M
1 s 1 43.49 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Dariusz Z/14171/21 2022 LDK!
2 s 1 45.64 OCHOTNY Jonasz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U14 LB -- KACZMAREK Adam # Z/10386/21 2022 LDK!
3 s 1 45.84 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12119/21 2022 LDK!
4 s 1 47.19 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2022 LDK!
1 s 2 46.33 HRECHORECKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/8436/21 2022 LDK!
2 s 2 50.28 CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2022 LDK!
3 s 2 50.33 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8593/21 2022 LDK!
4 s 2 56.11 GRZYBOWSKI Konrad Henryk ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/8433/21 2022 LDK!
1 s 3 45.57 BARSZCZYK Milan MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2748/21 2022 LDK!
2 s 3 54.65 JÓ¬WIAK Jakub AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1612/22 2022
3 s 3 56.49 FRANK Konrad Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/13765/21 2022 LDK!
1 s 4 43.51 STANIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/4342/22 2022 LDK!
2 s 4 45.46 DRZEWIECKI Igor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- FULARA Maciej Z/14413/21 2022 LDK!
3 s 4 46.22 KUBI¦ Wojciech AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- FULARA Maciej Z/14415/21 2022 LDK!
4 s 4 52.15 ZBRZE¬NIAK Madox ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0635/22 2022 LDK!
1 s 5 49.11 PRZYGRODZKI Kacper ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/14397/21 2022 LDK!
2 s 5 67.53 GUTOWSKI Mateusz LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/4300/22 2022 LDK!
1 s 6 45.82 FURSEWICZ Karol niest. Z.Góra 2009 U14 LB --
2 s 6 49.28 BOGUSZEWSKI Bartosz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Dariusz Z/4316/22 2022
3 s 6 54.18 JĘDRZEJEWSKI Kuba LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/7989/21 2022 LDK!
600 m M
1 s 1 2:11.62 GORZELANNY Mikołaj Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/4439/22 2022 LDK!
2 s 1 2:18.94 CHYTRYK Maksymilian MLKS Agros Żary 2013 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4276/22 2022 LDK!
3 s 1 2:19.47 DZIKOWICKI Hieronim ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/4251/22 2022 LDK!
1 s 2 2:05.40 BABACZ Karol Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/2825/22 2022 LDK!
2 s 2 2:19.47 KU¦MIEREK Fabian UKS Maszewiak Maszewo 2011 U12 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4063/22 2022 LDK!
3 s 2 2:22.57 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2022 LDK!
1000 m M
1 s 1 3:10.40 GIL Maksymilian AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4348/22 2022
2 s 1 3:14.77 PELC Brajan LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6485/21 2022 LDK!
3 s 1 3:16.11 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/3950/20 2022 LDK!
4 s 1 3:21.04 KOSIDŁO Kamil Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/4327/22 2022 LDK!
5 s 1 3:35.56 DUDZIAK Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8339/21 2022 LDK!
6 s 1 3:39.18 WITKOWSKI Tomasz MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3464/21 2022 LDK!
7 s 1 3:44.20 PELC Leonardo LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6508/21 2022 LDK!
8 s 1 3:46.24 UGOREK Kornel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2184/21 2022 LDK!
9 s 1 3:59.64 SYPNIEWSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0577/20 2022 LDK!
1 s 2 3:38.95 GUTOWSKI Łukasz LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/4299/22 2022 LDK!
2 s 2 3:39.44 REWAJ Filip MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2993/21 2022 LDK!
3 s 2 3:40.63 KNIEJA Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2591/22 2022 LDK!
4 s 2 3:44.69 NOWIŃSKI Olaf ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/3745/21 2022 LDK!
5 s 2 3:45.88 BOŁBOT Michał niest. Z.Góra 2010 U14 LB --
6 s 2 4:04.68 FAŁEK Alan niest. Z.Góra 2010 U14 LB --
7 s 2 4:05.38 BARTOSZEK Dominik UKS Maszewiak Maszewo 2009 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3402/21 2022 LDK!
8 s 2 4:05.80 PALUCH Filip niest. Z.Góra 2010 U14 LB --
100 m pł M
1 s 1 18.44 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB +0.8 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
2 s 1 19.80 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB +0.8 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2022 LDK!
3 s 1 26.57 MACIEJEWICZ Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +0.8 -- MYDŁOWSKA Marta Z/14365/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.45 PRZYGRODZKI Kacper ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/14397/21 2022 LDK!
2 f 1 1.40 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2022 LDK!
3 f 1 1.40 KUBI¦ Wojciech AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- FULARA Maciej Z/14415/21 2022 LDK!
4 f 1 1.30 MAŁAGOCKI Marceli KS Herosi ¦wiebodzin 2010 U14 LB -- LDK!
4 f 1 1.30 KACZMAREK Dominik niest. Z.Góra 2010 U14 LB --
6 f 1 1.15 DRZEWIECKI Igor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- FULARA Maciej Z/14413/21 2022 LDK!
7 f 1 1.15 ¦NIEDZIEWSKI Szymon niest. Z.Góra 2010 U14 LB --
8 f 1 1.10 NOWAKOWSKI Franciszek AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB -- FULARA Maciej Z/14417/21 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.68 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2022 LDK!
2 f 1 4.07 ZIĘBA Fabian LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/12856/21 2022 LDK!
3 f 1 4.06 ŻMUDA Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2185/21 2022 LDK!
4 f 1 3.98 SZULERECKI Patryk LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/4058/22 2022 LDK!
5 f 1 3.86 TOMCZAK Jakub Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam Z/4326/22 2022 LDK!
6 f 1 3.37 MALINOWSKI Kordian MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/4425/22 2022 LDK!
7 f 1 3.36 PILARSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4271/22 2022 LDK!
8 f 1 3.24 SKAŁACKI Szymon Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/13759/21 2022 LDK!
9 f 1 3.18 ŁACH Bartosz Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/0194/22 2022 LDK!
10 f 1 3.13 DROZDEK Alan WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB 0.0 -- KLAYBOR Dawid Z/4338/22 2022
12 f 1 1.66 SZARADOWSKI Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/1716/21 2022 LDK!
1 f 2 4.99 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
2 f 2 4.38 OCHOTNY Jonasz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam # Z/10386/21 2022 LDK!
3 f 2 4.37 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
4 f 2 4.16 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12119/21 2022 LDK!
5 f 2 3.89 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2022 LDK!
6 f 2 3.72 JANKOWIAK Witold ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- BISKUP Paweł Z/2989/22 2022 LDK!
7 f 2 3.63 OCHOCKI Mateusz WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/0443/22 2022 LDK!
8 f 2 3.56 MACIEJEWICZ Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/14365/21 2022 LDK!
9 f 2 2.85 LUTSENKO Yeremi ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/0308/22 2022 LDK!
10 f 2 2.84 ELIASZ-PRZYGODA Mikołaj Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/0347/22 2022 LDK!
1 f 3 3.45 JELEŃ Igor ZLKL Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/8435/21 2022 LDK!
2 f 3 3.21 JURDZIŃSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/3943/21 2022 LDK!
3 f 3 3.17 GRĘBOWIEC Antoni Akademia Biegowa Żary 2014 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/2415/22 2022 LDK!
4 f 3 2.96 CHYTRYK Maksymilian MLKS Agros Żary 2013 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4276/22 2022 LDK!
5 f 3 2.78 CABAN Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3456/21 2022 LDK!
6 f 3 2.59 BUBEK Ignacy Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/4323/22 2022 LDK!
7 f 3 2.56 RUMIENIECKI Orest ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3450/21 2022 LDK!
8 f 3 2.54 WOJCIECHOWSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3455/21 2022 LDK!
9 f 3 2.24 BAJKO Ignacy MLKS Agros Żary 2013 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4281/22 2022 LDK!
10 f 3 2.10 KUBERA Kajetan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2015 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4275/22 2022 LDK!
11 f 3 2.05 JURDZIŃSKI Miłosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/3944/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 9.99 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2022 LDK!
2 f 1 7.80 BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2022 LDK!
3 f 1 7.23 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2022 LDK!
4 f 1 6.24 CIE¦LA Jakub UKS Maszewiak Maszewo 2010 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3404/21 2022 LDK!
5 f 1 6.03 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2022
6 f 1 6.37 KURCABA Dawid UKS Maszewiak Maszewo 2010 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3405/21 2022 LDK!
7 f 1 5.70 CIE¦LA Filip UKS Maszewiak Maszewo 2010 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3403/21 2022 LDK!
8 f 1 5.50 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 34.00 KACZMAREK Tomasz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -- KACZMAREK Adam Z/4426/22 2022 LDK!
2 f 1 30.00 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2022 LDK!
3 f 1 29.50 MURAWSKI Gabriel niest. Z.Góra 2011 U12 LB --
4 f 1 27.00 MUCHOWSKI Dawid UKS Maszewiak Maszewo 2011 U12 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1250/22 2022 LDK!
5 f 1 26.50 TOMCZAK Jakub Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/4326/22 2022 LDK!
6 f 1 25.00 SAWICKI Szymon MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -- KACZMAREK Adam Z/4438/22 2022 LDK!
7 f 1 22.00 DROZDEK Alan WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/4338/22 2022
8 f 1 21.00 KAMIŃSKI Jakub MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -- ŁABUL Wioletta # Z/4393/22 2022 LDK!
9 f 1 21.00 WICHMAN Miłosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/12600/21 2022 LDK!
10 f 1 20.00 OLEJNIK Jakub MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -- KACZMAREK Adam Z/4412/22 2022 LDK!
11 f 1 20.00 SPALLE Wiktor MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -- KACZMAREK Adam Z/4414/22 2022 LDK!
12 f 1 18.00 MACHALICA Stanisław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- WALCZAK Piotr Z/4330/22 2022 LDK!
13 f 1 15.00 BIESIADECKI Jan LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1752/22 2022 LDK!
14 f 1 14.50 WOĆKO Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/4260/22 2022 LDK!
15 f 1 13.00 MAJDA Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/4256/22 2022 LDK!
1 f 2 20.00 FRASZCZYK Przemysław WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2014 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/4313/22 2022 LDK!
2 f 2 18.50 GRUSZCZYŃSKI Tymon MLKS Agros Żary 2013 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4277/22 2022 LDK!
3 f 2 15.50 CABAN Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/3456/21 2022 LDK!
4 f 2 15.00 KOWALCZYK Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/4823/21 2022 LDK!
5 f 2 14.50 WO¬NIAK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB -- LDK!
6 f 2 9.00 BAJKO Ignacy MLKS Agros Żary 2013 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila Z/4281/22 2022 LDK!
7 f 2 8.00 KORCZAK Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/4324/22 2022 LDK!
8 f 2 7.00 GEMBARA Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5362/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.03204202652 sekund