Świdnica 11.06.2022
Mistrzostwa Dolnego Śląska LDK! [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 2 e 1 8.84 HLADIK Anna GKS Start Długołęka 2011 U12 DS +1.6 -- BENKOWSKA Nina Z/2434/21 2022 LDK!
2 4 e 1 9.14 SKRZEK Gabriela GKS Start Długołęka 2011 U12 DS +1.6 -- BENKOWSKA Nina Z/12781/21 2022 LDK!
3 5 e 1 9.34 KALISZ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +1.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10291/21 2022
4 7 e 1 9.44 BEZMALA Kateryna KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +1.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2870/22 2022
5 8 e 1 9.45 BURTAN Liliana ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2011 U12 DS +1.6 -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6143/21 2022 LDK!
6 30 e 1 10.42 GĄSIOROWSKA Weronika ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2011 U12 DS +1.6 -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/7173/21 2022 LDK!
1 19 e 2 9.88 WOJCIECHOWSKA Amelia GKS Start Długołęka 2011 U12 DS -0.6 -- B.D. Z/14166/21 2022
2 27 e 2 10.23 MATYSIK Hanna KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS -0.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3105/22 2022
3 33 e 2 10.71 SNACKA Elżbieta MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.6 -- KNULL Elżbieta Z/3096/22 2022 LDK!
4 34 e 2 10.81 ZIELIŃSKA Laura MKL 12 Jelenia Góra 2011 U12 DS -0.6 -- GORDIJENKO Anna LDK!
5 35 e 2 10.86 TUŁAK Julita MLKS Polonia Środa Śląska 2011 U12 DS -0.6 -- KUCZA Izabela Z/2450/22 2022 LDK!
6 38 e 2 11.28 KOTWICA Milena GSZS Nowogrodziec 2011 U12 DS -0.6 -- MAREK Dariusz Z/3837/22 2022 LDK!
1 13 e 3 9.68 GDESZ Nadia MKS Osa Zgorzelec 2011 U12 DS +1.0 -- B.D. LDK!
2 15 e 3 9.77 JACAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS +1.0 -- KOTYNIA Hanna Z/14205/21 2022 LDK!
3 24 e 3 10.04 BANAŚ Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U12 DS +1.0 -- KNYSAK Monika LDK!
4 29 e 3 10.42 KOPER Weronika SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS +1.0 -- URBATZKA Natalia
5 37 e 3 11.27 CHLEBICA Aleksandra ULKS Muflon Bielawa 2012 U12 DS +1.0 -- SZEREMETA Jarosław LDK!
6 39 e 3 11.30 KOPAŁA Milena GSZS Nowogrodziec 2012 U12 DS +1.0 -- MAREK Dariusz Z/4513/22 2022 LDK!
1 21 e 4 9.93 IDZIK Nikola SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS +0.4 -- URBATZKA Natalia
2 22 e 4 9.94 GADKOWSKA Elena ULKS Muflon Bielawa 2011 U12 DS +0.4 -- SZEREMETA Jarosław LDK!
3 26 e 4 10.10 ROPUSZYŃSKA Alicja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U12 DS +0.4 -- KNYSAK Monika Z/6686/22 2022 LDK!
4 44 e 4 11.41 TAŞDELEN Nel GSZS Nowogrodziec 2011 U12 DS +0.4 -- MAREK Dariusz Z/3687/22 2022 LDK!
5 45 e 4 11.80 SVYSHCH Daria GKS Start Długołęka 2011 U12 DS +0.4 -- B.D. Z/5075/22 2022 LDK!
6 46 e 4 12.18 MOLSKA Anna MKS Osa Zgorzelec 2015 U12 DS +0.4 -- B.D. LDK!
1 11 e 5 9.66 WÓJCIK Maria GKS Start Długołęka 2011 U12 DS +1.7 -- BENKOWSKA Nina LDK!
2 14 e 5 9.72 WOŁOSZYN Magdalena GSZS Nowogrodziec 2011 U12 DS +1.7 -- MAREK Dariusz Z/6694/21 2022 LDK!
3 20 e 5 9.93 WOLAK Maja SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS +1.7 -- URBATZKA Natalia
4 25 e 5 10.10 KASPEREK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2012 U12 DS +1.7 -- GRUMAN Bartosz
5 41 e 5 11.38 SZCZUREK Wiktoria SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS +1.7 -- URBATZKA Natalia
1 1 e 6 8.69 SKIBA Blanka MKS Piast Głogów 2011 U12 DS +0.8 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14227/21 2021 LDK!
2 10 e 6 9.52 STASIAK Milena ULKS Muflon Bielawa 2011 U12 DS +0.8 -- SZEREMETA Jarosław LDK!
3 12 e 6 9.67 CZOPKO Michalina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2013 U12 DS +0.8 -- MARKOWSKA Małgorzata
4 17 e 6 9.78 RANECKA Klaudia MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U12 DS +0.8 -- BIALIC Katarzyna Z/2629/22 2022 LDK!
5 23 e 6 9.96 FULARA Zofia GKS Start Długołęka 2011 U12 DS +0.8 -- BENKOWSKA Nina LDK!
6 36 e 6 11.13 SADKOWSKA Pola MLKS Echo Twardogóra 2011 U12 DS +0.8 -- WODNICKI Łukasz Z/2577/22 2022 LDK!
1 6 e 7 9.43 SOLARZ Helena MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta Z/4683/22 2022 LDK!
2 9 e 7 9.50 RAK Zuzanna ULKS Muflon Bielawa 2011 U12 DS 0.0 -- SZEREMETA Jarosław LDK!
3 16 e 7 9.78 BARANOWSKA Zofia ULKS Muflon Bielawa 2011 U12 DS 0.0 -- SZEREMETA Jarosław LDK!
4 18 e 7 9.81 ADAMSKA Martyna MLKS Echo Twardogóra 2011 U12 DS 0.0 -- WODNICKI Łukasz Z/5935/21 2022 LDK!
5 31 e 7 10.56 CHROSTEK Kaja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- LDK!
6 40 e 7 11.32 BERCZUK Jagoda GSZS Nowogrodziec 2011 U12 DS 0.0 -- MAREK Dariusz Z/9358/21 2022 LDK!
1 3 e 8 8.99 CHYŁEK Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS +1.4 -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4515/22 2022 LDK!
2 e 8 9.98 MARCZYK Jagoda MLKS Sokół Lubin 2014 U12 DS +1.4 -- DŁUBAŁA Marek Z/5106/22 2022 LDK!
3 28 e 8 10.37 GŁOWACKA Pola KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +1.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3106/22 2022
4 32 e 8 10.57 PIEKARZ Julia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS +1.4 -- LDK!
5 42 e 8 11.38 MIŚKIEWICZ Jagoda LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS +1.4 -- LDK!
6 43 e 8 11.39 SYMBUŁA Iga GKS Start Długołęka 2011 U12 DS +1.4 -- B.D. Z/2810/22 2022
1 f 1 8.57 SKIBA Blanka MKS Piast Głogów 2011 U12 DS +1.3 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14227/21 2021 LDK!
2 f 1 8.73 HLADIK Anna GKS Start Długołęka 2011 U12 DS +1.3 -- BENKOWSKA Nina Z/2434/21 2022 LDK!
3 f 1 8.90 CHYŁEK Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS +1.3 -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4515/22 2022 LDK!
4 f 1 9.14 SKRZEK Gabriela GKS Start Długołęka 2011 U12 DS +1.3 -- BENKOWSKA Nina Z/12781/21 2022 LDK!
5 f 1 9.24 KALISZ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +1.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10291/21 2022
6 f 1 9.75 SOLARZ Helena MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +1.3 -- KNULL Elżbieta Z/4683/22 2022 LDK!
100 m K
1 3 e 1 13.46 PIWKO Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.3 IV BANASZEK Grzegorz # Z/1265/21 2022 LDK!
2 4 e 1 13.60 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS +1.3 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
3 11 e 1 14.39 PRONIEWICZ Andżelika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.3 V KOTYNIA Hanna Z/14153/21 2022 LDK!
4 14 e 1 14.90 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS +1.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2022
5 19 e 1 15.15 SZCZOT Sonia MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS +1.3 -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0158/21 2022 LDK!
6 29 e 1 15.93 PREJBISZ Anna KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +1.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2862/22 2022
1 1 e 2 13.31 GENDERA Antonina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS +1.9 IV JANECZEK Jarosław Z/14255/21 2022 LDK!
2 2 e 2 13.45 WISS Ida MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U14 DS +1.9 IV KUCZA Roman # Z/6827/21 2022 LDK!
3 8 e 2 14.15 WAWRYK Maja MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U14 DS +1.9 V KUCZA Roman Z/4691/22 2022 LDK!
4 13 e 2 14.61 HUZAREWICZ Wanessa MKS Piast Lwówek Śląski 2009 U14 DS +1.9 -- BIALIC Marek Z/1506/22 2022 LDK!
5 15 e 2 14.90 BARANOWSKA Lilianna GKS Start Długołęka 2010 U14 DS +1.9 -- B.D. Z/0837/22 2022 LDK!
6 21 e 2 15.29 SINICA Patrycja MLKS Echo Twardogóra 2010 U14 DS +1.9 -- WODNICKI Łukasz Z/14791/21 2022 LDK!
1 5 e 3 13.76 PLICH Lena MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U14 DS +1.1 IV KUCZA Izabela Z/4692/22 2022 LDK!
2 6 e 3 13.98 MAŹNIEWSKA Nikola MLKS Polonia Środa Śląska 2010 U14 DS +1.1 V B.D. Z/6831/21 2022 LDK!
3 7 e 3 14.01 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS +1.1 V SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2022 LDK!
4 22 e 3 15.36 OMASTA Marta MKS Siechnice 2009 U14 DS +1.1 -- SOBCZYK Tomasz Z/0453/22 2022
5 23 e 3 15.39 WOŁOSZYN Nikola GSZS Nowogrodziec 2010 U14 DS +1.1 -- MAREK Dariusz Z/6695/21 2022 LDK!
6 39 e 3 17.90 ULANOWSKA Kornelia MKL 12 Jelenia Góra 2009 U14 DS +1.1 -- GORDIJENKO Anna
1 10 e 4 14.21 KNICHNICKA Lilianna WLKS Wrocław 2009 U14 DS +1.5 V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/6049/22 2022 LDK!
2 26 e 4 15.64 BUKOWSKA Monika MLKS Echo Twardogóra 2010 U14 DS +1.5 -- WODNICKI Łukasz Z/14250/21 2022 LDK!
3 27 e 4 15.80 LIPIŃSKI Isabella MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +1.5 -- KNULL Elżbieta B.D. Z/0808/21 2022 LDK!
4 34 e 4 16.48 MATUSIAK Marcelina MLKS Echo Twardogóra 2010 U14 DS +1.5 -- WODNICKI Łukasz Z/0163/21 2022 LDK!
5 38 e 4 16.94 RAMZA Nina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U14 DS +1.5 -- WIŚNIEWSKI Paweł WIŚNIEWSKI Paweł #
1 16 e 5 14.96 WŁADYKA Julia MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS +1.5 -- MIKOŁAJCZYK Wiesława SZOMBURG Tomasz LDK!
2 35 e 5 16.53 MIERZWA Lena GKS Start Długołęka 2009 U14 DS +1.5 -- CHUDA Julia # Z/2375/22 2022 LDK!
3 37 e 5 16.71 TYBLEWSKA Julia MKL 12 Jelenia Góra 2010 U14 DS +1.5 -- GORDIJENKO Anna LDK!
4 41 e 5 18.47 ZELEK Maja SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS +1.5 -- URBATZKA Natalia Z/4522/22 2022 LDK!
1 9 e 6 14.16 LATOŃ Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +2.4 V KNULL Mariusz Z/6127/21 2022 LDK!
2 12 e 6 14.47 BEREZOWSKA Ida MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS +2.4 V SZOMBURG Tomasz Z/5240/22 2022 LDK!
3 20 e 6 15.16 MIERZWA Maja GKS Start Długołęka 2010 U14 DS +2.4 -- BENKOWSKA Nina Z/2376/22 2022 LDK!
4 25 e 6 15.64 JANOWSKA Pola MKS MOS Wrocław # 2010 U14 DS +2.4 -- SZOMBURG Tomasz LDK!
5 31 e 6 16.13 KĘPA Julia ULKS Muflon Bielawa # 2010 U14 DS +2.4 -- SZEREMETA Jarosław LDK!
1 17 e 7 14.98 WOŁOSZCZUK Maja GKS Start Długołęka 2009 U14 DS +0.9 -- BENKOWSKI Henryk # Z/12925/21 2022 LDK!
2 30 e 7 16.06 MORAWIEC Antonina GKS Start Długołęka 2009 U14 DS +0.9 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKA Nina , Z/4785/21 , 2021 LDK!
3 33 e 7 16.42 MALIGA Eliza GKS Start Długołęka 2010 U14 DS +0.9 -- BENKOWSKA Nina Z/6410/22 2022
4 40 e 7 17.95 STANOWSKA Antonina MLKS Echo Twardogóra 2010 U14 DS +0.9 -- WODNICKI Łukasz LDK!
1 18 e 8 15.00 STRZELECKA Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U14 DS +0.6 -- MARKOWSKA Małgorzata LDK!
2 24 e 8 15.45 LISICKA Natalia MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS +0.6 -- MIKOŁAJCZYK Wiesława SZOMBURG Tomasz LDK!
3 28 e 8 15.83 MARUSIAK Anna GKS Start Długołęka 2010 U14 DS +0.6 -- B.D. Z/1149/22 2022 LDK!
4 32 e 8 16.17 ŚLUSARCZYK Anna MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +0.6 -- KNULL Mariusz Z/4685/22 2022 LDK!
5 36 e 8 16.71 NOWICKA Maria MLKS Echo Twardogóra 2010 U14 DS +0.6 -- WODNICKI Łukasz LDK!
1 f 1 13.35 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS +1.6 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
2 f 1 13.37 GENDERA Antonina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS +1.6 IV JANECZEK Jarosław Z/14255/21 2022 LDK!
3 f 1 13.38 WISS Ida MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U14 DS +1.6 IV KUCZA Roman # Z/6827/21 2022 LDK!
4 f 1 13.47 PLICH Lena MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U14 DS +1.6 IV KUCZA Izabela Z/4692/22 2022 LDK!
5 f 1 13.58 PIWKO Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.6 IV BANASZEK Grzegorz # Z/1265/21 2022 LDK!
6 f 1 13.90 MAŹNIEWSKA Nikola MLKS Polonia Środa Śląska 2010 U14 DS +1.6 V B.D. Z/6831/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.34 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS III STYŚ Janusz Z/2398/22 2022 LDK!
2 2 s 1 46.03 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS IV KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2022 LDK!
3 3 s 1 46.30 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2022
4 4 s 1 46.86 WODNICKA Maja MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS V CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0155/21 2022 LDK!
1 5 s 2 46.91 GOLEC Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS V STYŚ Janusz Z/1246/21 2022 LDK!
2 7 s 2 47.60 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS V STYŚ Janusz Z/1248/21 2022 LDK!
3 9 s 2 48.02 WARZECHA Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS V SZAŁEK Andrzej Z/3048/22 2022 LDK!
4 13 s 2 49.86 SABAŁA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/5355/21 2022 LDK!
1 6 s 3 47.59 WADYCKA Liliana LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS V KOTYNIA Hanna Z/14156/21 2022 LDK!
2 8 s 3 47.88 PŁOCH Olivia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS V JANECZEK Jarosław Z/6002/21 2022 LDK!
3 12 s 3 49.58 WESOŁOWSKA Kalina MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0154/21 2022 LDK!
4 25 s 3 56.14 KLIMEK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/3588/22 2022 LDK!
1 11 s 4 49.37 MĄCZKA Julia MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS -- B.D. Z/4958/22 2022 LDK!
2 21 s 4 53.40 SZEWCZAK-ŚWIRSKA Emilia GSZS Nowogrodziec 2009 U14 DS -- MAREK Dariusz Z/9547/21 2022 LDK!
3 22 s 4 53.46 ANTONISZYN Julia GSZS Nowogrodziec 2009 U14 DS -- MAREK Dariusz Z/9360/21 2022 LDK!
4 35 s 4 61.52 MATEJCZUK Dominika ULKS Muflon Bielawa 2009 U14 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/4571/21 2022 LDK!
1 14 s 5 50.58 SMOLIS Lena MLKS Echo Twardogóra 2010 U14 DS -- WODNICKI Łukasz Z/14248/21 2022 LDK!
2 23 s 5 54.66 BANASIEWICZ Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/12735/21 2022 LDK!
3 27 s 5 57.31 GRABARZ Lena GSZS Nowogrodziec 2010 U14 DS -- MAREK Dariusz Z/6701/21 2022 LDK!
4 36 s 5 61.68 SZAUKSZTEL Wiktoria KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -- WOŚ Michał Z/7118/21 2022 LDK!
1 15 s 6 50.87 SMOLIŃSKA Daria GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKA Nina , Z/2433/21 , 2022 LDK!
2 31 s 6 59.50 RUTKOWSKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna 2010 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/4665/22 2022 LDK!
3 33 s 6 60.44 ZAJĄC Nikola MKS Osa Zgorzelec 2010 U14 DS -- KUBALA Łukasz # Z/4658/22 2022 LDK!
4 34 s 6 60.52 GODLEWSKA Antonina MKL 12 Jelenia Góra 2010 U14 DS -- GORDIJENKO Anna LDK!
1 20 s 7 53.34 SAWCZAK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U14 DS -- MARKOWSKA Małgorzata
2 28 s 7 57.40 SAMOLUK Julia MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13381/21 2022 LDK!
3 29 s 7 58.17 WZIĄTEK Nadia MLKS Rakowice 2010 U14 DS -- ŁUKASIK Joanna
4 30 s 7 59.07 BOROWCZYK Sara ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS -- SZEREMETA Jarosław LDK!
1 10 s 8 48.51 BILIŃSKA Zuzanna MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U14 DS -- BIALIC Marek # Z/2850/21 2022 LDK!
2 17 s 8 51.54 BOŻEK Sandra MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U14 DS -- BIALIC Marek Z/2630/22 2022 LDK!
3 18 s 8 52.45 RUDNICKA Barbara MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -- KNULL Marta Z/0816/21 2022 LDK!
4 19 s 8 52.58 JAZIENICKA Karolina ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2009 U14 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6246/21 2022 LDK!
1 16 s 9 51.21 ZAWADZKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -- WOŚ Michał Z/10264/21 2022 LDK!
2 24 s 9 54.73 MAZUR Weronika ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2009 U14 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6151/21 2022 LDK!
3 26 s 9 56.44 STEC Martyna GSZS Nowogrodziec 2009 U14 DS -- MAREK Dariusz Z/6697/21 2022 LDK!
4 32 s 9 59.66 PRZYBYCIEŃ Aleksandra ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2010 U14 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/10073/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:53.97 MESSYASZ Lena ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2011 U12 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6152/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:58.12 DOMAGAŁA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2866/22 2022
3 4 s 1 2:02.25 ROSTKOWSKA Olga KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/6684/21 2022 LDK!
4 8 s 1 2:06.04 BARCEWICZ Lena MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek # Z/5994/21 2022 LDK!
5 9 s 1 2:07.71 SZYMCZAK Kalina WKS Śląsk Wrocław 2013 U12 DS -- GOŁĘBIOWSKI Paweł LDK!
6 11 s 1 2:09.71 DOMARADZKA Alicja MLKS Polonia Środa Śląska 2011 U12 DS -- B.D. Z/6833/21 2022 LDK!
7 12 s 1 2:11.28 RÓŻAŃSKA Amelia MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek # Z/5996/21 2022 LDK!
8 17 s 1 2:17.56 SUSŁOWICZ Lena MLKS Polonia Środa Śląska 2011 U12 DS -- KUCZA Izabela LDK!
9 18 s 1 2:19.22 ŚWIEGOT Milena ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2011 U12 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6155/21 2022 LDK!
1 3 s 2 2:02.12 SOBOLEWSKA Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia # Z/1664/22 2022 LDK!
2 7 s 2 2:05.29 ROZMUS Oliwia MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2773/21 2022 LDK!
3 10 s 2 2:08.49 ZIMOCH Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2871/22 2022
4 15 s 2 2:12.79 BUKOWSKA Beata MLKS Echo Twardogóra 2011 U12 DS -- WODNICKI Łukasz Z/14249/21 2022 LDK!
5 20 s 2 2:24.29 WRÓBEL Maja MLKS Rakowice 2011 U12 DS -- ŁUKASIK Joanna
6 23 s 2 2:35.57 BANASIAK Emilia MKS MOS Wrocław 2013 U12 DS -- GIERCZYK Estera
7 25 s 2 2:38.90 ŁADOCHA Amelia SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/6720/21 2022 LDK!
8 26 s 2 2:39.18 GOŁĘBIOWSKA Agnieszka MKL 12 Jelenia Góra 2011 U12 DS -- GORDIJENKO Anna LDK!
9 27 s 2 2:42.32 MOLSKA Julia MKS Osa Zgorzelec 2013 U12 DS -- B.D. LDK!
1 5 s 3 2:04.50 DRAHAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia Z/2548/22 2022 LDK!
2 6 s 3 2:05.19 KUCHARCZYK Oliwia MKS MOS Wrocław 2012 U12 DS -- GIERCZYK Estera
3 13 s 3 2:11.39 KOŁBUC Nina GKS Start Długołęka 2011 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/1795/22 2022 LDK!
4 14 s 3 2:12.35 SZULC Adrianna GKS Start Długołęka 2011 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/1146/22 2022 LDK!
5 16 s 3 2:14.02 SZPAK Lena MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5104/22 2022 LDK!
6 19 s 3 2:23.08 NIEDZIELSKA Zofia MLKS Rakowice 2013 U12 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/12859/21 2022
7 21 s 3 2:25.99 PAWELEC Maja ULKS Muflon Bielawa 2011 U12 DS -- SZEREMETA Jarosław LDK!
8 22 s 3 2:31.82 KRÓL Paulina MLKS Polonia Środa Śląska 2013 U12 DS -- KUCZA Izabela LDK!
9 24 s 3 2:35.98 SKROBUK Emilia MLKS Rakowice 2012 U12 DS -- ŁUKASIK Joanna
1000 m K
1 1 s 1 3:24.89 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS V WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:30.56 SMULKO Martyna MLKS Rakowice 2010 U14 DS V ŁUKASIK Joanna Z/12862/21 2022
3 3 s 1 3:32.56 WERNER Barbara MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6282/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:33.52 NOWIK Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/12816/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:41.39 KĘDER Gabriela LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- LDK!
6 6 s 1 3:43.90 BIGAJ Alicja GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- CHUDA Julia # Z/14259/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:44.75 STECZKOWSKA Maja ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2010 U14 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/7160/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:47.67 TRACZ Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1997/19 2022 LDK!
9 9 s 1 3:48.40 MROWIEC Łucja KS SMS Szklarska Poręba 2010 U14 DS -- B.D. Z/3100/22 2022 LDK!
10 10 s 1 3:49.72 KANIUK Wiktoria MKS Piast Lwówek Śląski 2009 U14 DS -- LDK!
11 11 s 1 3:59.64 DRACHUK Uliana MKL 12 Jelenia Góra 2010 U14 DS -- GORDIJENKO Anna LDK!
12 s 1 3:59.74 OJDOWSKA Kaya MLKS Polonia Środa Śląska 2010 U14 DS -- KUCZA Roman Z/4693/22 2022 LDK!
13 12 s 1 4:14.77 SOSZKA Maria MKL 12 Jelenia Góra 2010 U14 DS -- GORDIJENKO Anna LDK!
14 13 s 1 4:18.62 RUTKOWSKA Natalia SL GKS Olsza Olszyna 2010 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/4666/22 2022 LDK!
15 14 s 1 4:38.08 TOMALA Julianna SL GKS Olsza Olszyna 2010 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/4521/22 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.57 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +0.6 -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
2 3 s 1 14.83 KRAWIEC Julia MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U14 DS +0.6 -- # LDK!
3 4 s 1 16.07 FRAS Natalia MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS +0.6 -- KUBALA Łukasz # Z/4681/22 2022 LDK!
4 6 s 1 16.96 MAŁECKA Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U14 DS +0.6 -- GRUMAN Bartosz Z/4663/22 2022
1 2 s 2 13.77 GRUDZIEŃ Maja MKS Piast Głogów 2010 U14 DS +1.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2781/21 2021 LDK!
2 5 s 2 16.39 KUŚMIERCZAK Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U14 DS +1.0 -- GRUMAN Bartosz
3 7 s 2 23.43 WOŹNIAK Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS +1.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/3121/22 2022 LDK!
4x100 m K
1 2 s 1 54.02 RUDNICKA Marika Monika
PIWKO Magdalena
WĄS Kinga
KĘPIŃSKA Julia
LKS Górnik Wałbrzych 2009
2009
2010
2010
U14 DOL -- BANASZEK Grzegorz
BANASZEK Grzegorz
KOTYNIA Hanna
BENKOWSKI Henryk
Z/14154/21
Z/1265/21
Z/11888/21
Z/6375/22
2022
2022
2022
2022




2 3 s 1 55.44 MAŹNIEWSKA Nikola
PLICH Lena
WAWRYK Maja
WISS Ida
MLKS Polonia Środa Śląska 2010
2009
2009
2009
U14 DOL -- B.D.
KUCZA Izabela
KUCZA Roman
KUCZA Roman
Z/6831/21
Z/4692/22
Z/4691/22
Z/6827/21
2022
2022
2022
2022




3 4 s 1 56.63 BEREZOWSKA Ida
DOWNER Oliwia
LISICKA Natalia
KADYŁO Maria
MKS MOS Wrocław 2009
2009
2009
2009
U14 DOL -- SZOMBURG Tomasz
MIKOŁAJCZYK Wiesława SZOMBURG Tomasz
MIKOŁAJCZYK Wiesława SZOMBURG Tomasz
SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/5240/22
, Z/10069/21
Z/0494/22
2022
, 2022
2022




4 7 s 1 59.75 BARANOWSKA Lilianna
MARUSIAK Anna
SMOLIŃSKA Daria
MIERZWA Maja
GKS Start Długołęka 2010
2010
2010
2010
U14 DOL -- B.D.
B.D.
BENKOWSKA Nina BENKOWSKA Nina
BENKOWSKA Nina
Z/0837/22
Z/1149/22
, Z/2433/21
Z/2376/22
2022
2022
, 2022
2022




1 5 s 2 57.07 SZCZOT Sonia
WESOŁOWSKA Kalina
WODNICKA Maja
DŻUGAJ Martyna
MLKS Echo Twardogóra 2009
2009
2009
2009
U14 DOL -- CZAJKOWSKI Waldemar
CZAJKOWSKI Waldemar
CZAJKOWSKI Waldemar
WODNICKI Łukasz
Z/0158/21
Z/0154/21
Z/0155/21
Z/0150/21
2022
2022
2022
2022




2 8 s 2 60.43 OLSZAŃSKA Lilianna
ŚLUSARCZYK Anna
LATOŃ Matylda
LIPIŃSKI Isabella
MLKS Sokół Lubin 2010
2010
2010
2010
U14 DOL -- KNULL Mariusz
KNULL Mariusz
KNULL Mariusz
KNULL Elżbieta B.D.
Z/1003/21
Z/4685/22
Z/6127/21
Z/0808/21
2022
2022
2022
2022




1 1 s 3 53.53 KĘDER Gabriela
DUROWA Olena
GOLEC Lena
HOFFMAN Hanna
LKS Górnik Wałbrzych 2010
2009
2009
2010
U14 DOL --
STYŚ Janusz
STYŚ Janusz
STYŚ Janusz
Z/2398/22
Z/1246/21
Z/1248/21
2022
2022
2022



2 6 s 3 59.37 BILIŃSKA Zuzanna
HUZAREWICZ Wanessa
KRAWIEC Julia
SINKOWSKA Natalia
MKS Piast Lwówek Śląski 2010
2009
2010
2009
U14 DOL -- BIALIC Marek
BIALIC Marek

BIALIC Marek
Z/2850/21
Z/1506/22
Z/2040/20
2022
2022
2022



3 9 s 3 63.21 MIKULSKA Natalia
KOZŁOWSKA Milena
SOSZKA Maria
DRACHUK Uliana
MKL 12 Jelenia Góra 2009
2010
2010
2010
U14 DOL -- GORDIJENKO Anna
GORDIJENKO Anna
GORDIJENKO Anna
GORDIJENKO Anna




4 10 s 3 64.43 WERNER Barbara
WÓJTOWICZ Marlena
WERNER Blanka
SAMOLUK Julia
MLKS Sokół Lubin 2010
2010
2009
2010
U14 DOL -- DŁUBAŁA Marek
KNULL Elżbieta
DŁUBAŁA Marek
DŁUBAŁA Marek
Z/6282/21
Z/0813/21
Z/6203/21
Z/13381/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.50 WĘCKOWSKA Emilia MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS IV WOCHNA Robert B.D. # Z/8259/21 2022 LDK!
2 f 1 1.30 CIECIERSKA Emilia UKS Orlica Domaniów 2008 U16 DS -- MIKODA Lilla Z/9474/21 2022 LDK!
3 f 1 1.25 CIECIERSKA Amelia UKS Orlica Domaniów 2008 U16 DS -- MIKODA Lilla Z/9473/21 2022 LDK!
4 f 1 1.25 HALKIEWICZ Julia UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9475/21 2022 LDK!
5 f 1 1.20 RACHWAŁ Lura MKS Piast Głogów 2009 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz LDK!
6 f 1 1.15 ROGOWSKA Blanka MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/10063/21 2021 LDK!
6 f 1 1.15 DOWNER Oliwia MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS -- MIKOŁAJCZYK Wiesława SZOMBURG Tomasz , Z/10069/21 , 2022 LDK!
8 f 1 1.15 KROCZAK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS -- SZOMBURG Tomasz LDK!
  f 1 NM ROMANISZYN Małgorzata SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/4520/22 2022 LDK!
  f 1 NM SŁUGOCKA Anna MKL 12 Jelenia Góra # 2010 U14 DS -- GORDIJENKO Anna LDK!
  f 1 NM CZARNUSZKO Hanna MKL 12 Jelenia Góra # 2010 U14 DS -- LDK!
  f 1 NM PUCHAŁA Maja SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/4519/22 2022 LDK!
W dal K
1 f 2 4.78 STEC Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS 0.0 V MARKOWSKA Małgorzata Z/14256/21 2022 LDK!
2 f 2 4.63 WĘCKOWSKA Emilia MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS 0.0 V WOCHNA Robert B.D. # Z/8259/21 2022 LDK!
3 f 2 4.36 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka # 2010 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2022 LDK!
4 f 2 4.07 DZIĄSKO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS 0.0 -- GIERCZYK Estera GIERCZYK Estera , Z/6479/22 , 2022
5 f 2 4.05 NIŻYŃSKA Karina MKS MOS Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- GIERCZYK Estera GIERCZYK Estera , Z/5645/22 , 2022
6 f 2 3.96 KALICIŃSKA Anna MKS Piast Głogów 2010 U14 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14225/21 2021 LDK!
7 f 2 3.95 ZIELIŃSKA Róża KL Ziemia Kłodzka 2009 U14 DS 0.0 -- WOŚ Michał Z/10262/21 2022 LDK!
8 f 2 3.88 ZIĘTEK Zuzanna GKS Start Długołęka 2010 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKA Nina , Z/3778/21 , 2022 LDK!
9 f 2 3.85 KAŁUŻA Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS 0.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/12736/21 2022 LDK!
10 f 2 3.80 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2022
11 f 2 3.78 WYSMYK Sandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS 0.0 -- JANECZEK Jarosław Z/14254/21 2022 LDK!
12 f 2 3.74 KOZAK Michalina MLKS Echo Twardogóra 2010 U14 DS 0.0 --
13 f 2 3.67 KUCZYŃSKA Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U14 DS 0.0 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1678/22 2022 LDK!
14 f 2 3.66 OLSZAŃSKA Lilianna MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- KNULL Mariusz # Z/1003/21 2022 LDK!
15 f 2 3.64 MIKULSKA Natalia MKL 12 Jelenia Góra 2009 U14 DS 0.0 -- GORDIJENKO Anna LDK!
16 f 2 3.64 PIECIUKIEWICZ Sandra GSZS Nowogrodziec 2009 U14 DS 0.0 -- MAREK Dariusz Z/6703/21 2022 LDK!
17 f 2 3.54 SZEWCZYK Julia GSZS Nowogrodziec 2009 U14 DS 0.0 -- MAREK Dariusz Z/3836/22 2022 LDK!
18 f 2 3.51 BUDZIŃSKA Magdalena GKS Start Długołęka 2009 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKA Nina , Z/9887/21 , 2022 LDK!
19 f 2 3.49 WOLAŃSKA Kornelia GSZS Nowogrodziec 2009 U14 DS 0.0 -- MAREK Dariusz Z/9890/21 2022 LDK!
20 f 2 3.45 KASPERK Danuta MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U14 DS 0.0 -- GRUMAN Bartosz
21 f 2 3.40 CHOJA Julia UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS 0.0 -- MIKODA Lilla Z/9472/21 2022 LDK!
22 f 2 3.38 PNIAK Natalia GKS Start Długołęka 2009 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/2429/21 2021 LDK!
23 f 2 3.37 KARGOL Zofia LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/1251/21 2022 LDK!
24 f 2 3.27 WILIŃSKA Emilia MLKS Rakowice 2010 U14 DS 0.0 -- ŁUKASIK Joanna
25 f 2 3.19 LEPIANKA Joanna MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta Z/6128/21 2022 LDK!
26 f 2 3.08 SOBIESIŃSKA Magdalena MLKS Echo Twardogóra 2010 U14 DS 0.0 -- WODNICKI Łukasz LDK!
27 f 2 2.64 PIĄTEK Amelia MLKS Echo Twardogóra 2010 U14 DS 0.0 -- WODNICKI Łukasz LDK!
W dal strefa K
  f 1 3.26 DZIĄSKO Marta MKS MOS Wrocław 2015 U12 DS 0.0 -- GIERCZYK Estera GIERCZYK Estera , Z/6480/22 , 2022
1 f 1 3.94 MISIAK Karolina GKS Start Długołęka 2012 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/4784/21 2022 LDK!
2 f 1 3.81 WAGNEROWSKA Zofia ULKS Muflon Bielawa 2011 U12 DS 0.0 -- SZEREMETA Jarosław LDK!
3 f 1 3.72 HOTAŁA Antonina MKS MOS Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- MIKOŁAJCZYK Wiesława
4 f 1 3.69 JURGIEWICZ Julia LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS 0.0 -- LDK!
5 f 1 3.66 ŚCIBURA Gabriela WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U12 DS 0.0 -- KNYSAK Monika Z/4961/22 2022 LDK!
6 f 1 3.62 DZIĄSKO Kasia MKS MOS Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- GIERCZYK Estera
7 f 1 3.62 MILKOWSKA Lena MKS Piast Głogów 2011 U12 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz LDK!
8 f 1 3.57 MORAWIEC Stefania GKS Start Długołęka 2011 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/4786/21 2022 LDK!
9 f 1 3.55 WĘGLEWSKA Karolina GKS Start Długołęka 2011 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/4728/22 2022 LDK!
10 f 1 3.48 PALIWODA Milla GKS Start Długołęka 2011 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/0348/22 2022 LDK!
11 f 1 3.30 PIETRZAK Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2011 U12 DS 0.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/3120/22 2022 LDK!
12 f 1 3.29 SŁUPIK Amelia GKS Start Długołęka 2011 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk # Z/4512/22 2022 LDK!
13 f 1 3.29 SZYMAŃSKA Nela SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS 0.0 -- URBATZKA Natalia
14 f 1 3.29 KUREŁA Lena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U12 DS 0.0 -- GRUMAN Bartosz
15 f 1 3.29 PANTELEIEWA Oleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2012 U12 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław
16 f 1 3.26 PIOTROWICZ Zofia MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U12 DS 0.0 -- BIALIC Katarzyna Z/5998/21 2022 LDK!
17 f 1 3.23 BACHNIAK Maja MKS Szerszeń Bogatynia 2011 U12 DS 0.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/3113/22 2022 LDK!
18 f 1 3.18 BUJNOWSKA Zofia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/1796/22 2022 LDK!
19 f 1 3.17 WARĘŻAK Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U12 DS 0.0 -- GRUMAN Bartosz
20 f 1 3.07 KOWALSKA Zofia MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/2774/21 2022 LDK!
21 f 1 3.07 MIKUŚKIEWICZ Paulina MKS Szerszeń Bogatynia 2011 U12 DS 0.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/4679/22 2022 LDK!
22 f 1 3.03 KACZMAREK Amanda MKS Bolesłavia Bolesławiec 2012 U12 DS 0.0 -- GRUMAN Bartosz Z/4662/22 2022
23 f 1 3.03 SAŁĘGA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS 0.0 -- URBATZKA Natalia
24 f 1 3.00 ROZMUS Pola MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/2771/21 2022 LDK!
25 f 1 3.00 PIETRUSZEWSKA Pola MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/13382/21 2022 LDK!
26 f 1 2.93 LACH Klaudia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/4524/22 2022
27 f 1 2.80 PADUCH Izabella MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/6200/21 2022 LDK!
28 f 1 2.71 SPICH Maja MKS Szerszeń Bogatynia 2011 U12 DS 0.0 -- OŁYNIEC Krystyna LDK!
29 f 1 2.68 ZUBIK Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U12 DS 0.0 -- GRUMAN Bartosz
30 f 1 2.68 ŚNIEŻAWSKA Lena GKS Start Długołęka 2012 U12 DS 0.0 -- B.D. Z/4659/22 2022
31 f 1 2.59 RAMER Wiktoria SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS 0.0 -- URBATZKA Natalia
Kula (2) K
1 f 1 11.12 BEDNARCZYK Alicja MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS -- WOCHNA Robert B.D. # Z/8253/21 2022 LDK!
2 f 1 9.50 SROKA Maja LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1269/21 2022 LDK!
3 f 1 9.25 SINKOWSKA Natalia MKS Piast Lwówek Śląski 2009 U14 DS -- BIALIC Marek Z/2040/20 2022 LDK!
4 f 1 9.11 MOROZ Laura UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9480/21 2022 LDK!
5 f 1 9.03 ŁYSIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS -- KUBALA Łukasz
6 f 1 8.06 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
7 f 1 8.05 WIDUCH Zuzanna GSZS Nowogrodziec 2009 U14 DS -- MAREK Dariusz Z/12565/21 2022 LDK!
8 f 1 7.12 SUŁOWSKA Patrycja MKS Piast Głogów 2010 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz LDK!
9 f 1 6.73 KAPYSZ Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/4517/22 2022 LDK!
10 f 1 6.72 WALKOWICZ Vanessa MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Elżbieta Z/6129/21 2022 LDK!
11 f 1 6.55 WÓJTOWICZ Marlena MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Elżbieta Z/0813/21 2022 LDK!
12 f 1 6.50 BOCHNIA Kornelia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/3115/22 2022 LDK!
13 f 1 6.39 WERNER Blanka MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6203/21 2022 LDK!
14 f 1 6.39 KOZŁOWSKA Milena MKL 12 Jelenia Góra 2010 U14 DS -- GORDIJENKO Anna LDK!
15 f 1 5.85 MOMOTIUK Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U14 DS -- GRUMAN Bartosz
Ppal (150) K
1 f 1 27.00 PASZEK Amelia MLKS Rakowice 2011 U12 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/12860/21 2022
2 f 1 21.00 KUFEL Małgorzata MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U12 DS -- BIALIC Katarzyna Z/6070/21 2022 LDK!
3 f 1 18.00 BUZAŁA Emilia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -- STYŚ Janusz Z/4183/22 2022 LDK!
4 f 1 16.00 KOWALCZYK Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS -- URBATZKA Natalia
5 f 1 16.00 MARCZYK Maja MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5105/22 2022 LDK!
6 f 1 15.50 BAJRAKOWSKA Emilia SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS -- URBATZKA Natalia
7 f 1 13.00 CHUTKIEWICZ Barbara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U12 DS -- KNYSAK Monika Z/4962/22 2022 LDK!
60 m M
1 1 e 1 9.13 LANGE Bartosz MKS Piast Głogów 2011 U12 DS -0.6 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14226/21 2021 LDK!
2 11 e 1 10.22 MAŚLANKA Michał MLKS Echo Twardogóra 2012 U12 DS -0.6 -- WODNICKI Łukasz Z/5928/21 2022 LDK!
3 12 e 1 10.25 GAŁDYN Dominik MKS Osa Zgorzelec 2013 U12 DS -0.6 -- B.D. LDK!
4 19 e 1 10.81 RYBCZYŃSKI Szymon WKS Śląsk Wrocław 2012 U12 DS -0.6 -- GOŁĘBIOWSKI Paweł LDK!
1 7 e 2 9.76 SWOBODA Tymon WLKS Wrocław 2012 U12 DS -0.8 -- B.D. Z/1792/22 2022 LDK!
2 14 e 2 10.28 OSTROWSKI Ksawery ULKS Muflon Bielawa 2011 U12 DS -0.8 -- SZEREMETA Jarosław LDK!
3 22 e 2 11.83 PUDZISZ Przemysław MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.8 -- DŁUBAŁA Marek Z/5111/22 2022 LDK!
4 24 e 2 12.84 MALINOWSKI Borys SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS -0.8 -- CHORZĘPA Przemysław
1 4 e 3 9.32 ULIASZ Ignacy LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -0.7 -- KOTYNIA Hanna Z/4731/22 2022 LDK!
2 3 e 3 9.32 MICHALAK Szymon KL Ziemia Kłodzka 2012 U12 DS -0.7 -- B.D. LDK!
3 9 e 3 9.95 HURYN Iwo MLKS Echo Twardogóra 2011 U12 DS -0.7 -- WODNICKI Łukasz
4 15 e 3 10.28 WITKOWSKI Miłosz GKS Start Długołęka 2011 U12 DS -0.7 -- BENKOWSKA Nina Z/2435/21 2022 LDK!
5 18 e 3 10.59 PIWOŃSKI Jakub MKS Piast Głogów 2011 U12 DS -0.7 -- KARPOWICZ Tadeusz LDK!
6 23 e 3 12.02 PUDZISZ Dominik MLKS Sokół Lubin 2014 U12 DS -0.7 -- DŁUBAŁA Marek Z/5108/22 2022 LDK!
1 2 e 4 9.16 DROŹDZIK Oliwier MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -1.3 -- KNULL Elżbieta Z/14755/21 2022 LDK!
2 5 e 4 9.66 SZYNKAROWSKI Tomasz GKS Start Długołęka 2012 U12 DS -1.3 -- BENKOWSKA Nina Z/9347/21 2021 LDK!
3 6 e 4 9.76 SZARY Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -1.3 -- KOTYNIA Hanna Z/4859/21 2022 LDK!
4 16 e 4 10.36 SYS Patryk SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS -1.3 -- URBATZKA Natalia
5 21 e 4 11.15 OBOZA Mikołaj MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS -1.3 -- KNULL Elżbieta LDK!
1 8 e 5 9.80 SZYMAŃSKI Jan MLKS Polonia Środa Śląska 2011 U12 DS -1.6 -- KUCZA Izabela Z/2449/22 2022 LDK!
2 10 e 5 10.12 KUCAB Maciej MLKS Sokół Lubin 2013 U12 DS -1.6 -- KNULL Elżbieta LDK!
3 13 e 5 10.27 PELAK Bartosz MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS -1.6 -- KNULL Elżbieta LDK!
4 17 e 5 10.50 JURATOWAC Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 2011 U12 DS -1.6 -- KUCZA Izabela Z/2445/22 2022 LDK!
5 20 e 5 11.00 SZPOTON Maciej MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS -1.6 -- KNULL Elżbieta LDK!
1 f 1 8.79 DROŹDZIK Oliwier MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +1.6 -- KNULL Elżbieta Z/14755/21 2022 LDK!
2 f 1 9.08 LANGE Bartosz MKS Piast Głogów 2011 U12 DS +1.6 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14226/21 2021 LDK!
3 f 1 9.10 ULIASZ Ignacy LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS +1.6 -- KOTYNIA Hanna Z/4731/22 2022 LDK!
4 f 1 9.27 MICHALAK Szymon KL Ziemia Kłodzka 2012 U12 DS +1.6 -- B.D. LDK!
5 f 1 9.33 SZYNKAROWSKI Tomasz GKS Start Długołęka 2012 U12 DS +1.6 -- BENKOWSKA Nina Z/9347/21 2021 LDK!
6 f 1 9.45 SWOBODA Tymon WLKS Wrocław 2012 U12 DS +1.6 -- B.D. Z/1792/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 13.38 BETKA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -0.6 -- KOTYNIA Hanna Z/0447/22 2022 LDK!
2 2 e 1 13.68 KUBIS Mateusz WLKS Wrocław 2009 U14 DS -0.6 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0457/22 2022 LDK!
3 3 e 1 13.74 JĘDRZEJEWSKI Patryk MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS -0.6 -- KUBALA Łukasz # Z/4650/22 2022 LDK!
4 4 e 1 13.91 MICHALAK Samuel SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -0.6 -- CHORZĘPA Przemysław
5 6 e 1 14.12 CHODOROWSKI Igor MKS Siechnice 2009 U14 DS -0.6 -- #
6 16 e 1 17.51 GRZEŚ Antoni KS SMS Szklarska Poręba 2009 U14 DS -0.6 -- ROSTKOWSKA Anna Z/3102/22 2022 LDK!
1 7 e 2 14.46 DRABCZAK Wojciech UKS Orlica Domaniów 2010 U14 DS -1.3 -- MIKODA Lilla Z/0629/22 2022 LDK!
2 9 e 2 14.95 WARZYWODA Mateusz GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -1.3 -- BENKOWSKI Henryk B.D. BENKOWSKI Henryk # Z/4660/22 2022 LDK!
3 12 e 2 15.52 PIEKARSKI Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 2010 U14 DS -1.3 -- GORDIJENKO Anna LDK!
4 13 e 2 15.91 CHILICKI Ksawery KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -1.3 -- WOŚ Michał Z/6704/21 2022 LDK!
5 14 e 2 16.08 MAZUR Patryk MKS Osa Zgorzelec 2010 U14 DS -1.3 -- KUBALA Łukasz
6 15 e 2 16.21 BUDNIK Kuba MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -1.3 -- DŁUBAŁA Marek Z/13379/21 2022 LDK!
1 5 e 3 14.01 SŁOWIK Daniel ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS -1.0 -- SZEREMETA Jarosław Z/3008/22 2022 LDK!
2 8 e 3 14.74 CIELEŃ Dorian MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -1.0 -- KNULL Elżbieta Z/0806/21 2022 LDK!
3 10 e 3 15.21 RĘDZIA Bartosz MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS -1.0 -- KUBALA Łukasz
4 11 e 3 15.27 ANTONIEWICZ Antoni GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -1.0 -- BENKOWSKA Nina Z/1144/22 2022 LDK!
1 f 1 13.20 BETKA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.5 -- KOTYNIA Hanna Z/0447/22 2022 LDK!
2 f 1 13.63 SŁOWIK Daniel ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS +1.5 -- SZEREMETA Jarosław Z/3008/22 2022 LDK!
3 f 1 13.63 KUBIS Mateusz WLKS Wrocław 2009 U14 DS +1.5 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0457/22 2022 LDK!
4 f 1 13.71 JĘDRZEJEWSKI Patryk MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS +1.5 -- KUBALA Łukasz # Z/4650/22 2022 LDK!
5 f 1 14.05 CHODOROWSKI Igor MKS Siechnice 2009 U14 DS +1.5 -- #
6 f 1 14.07 MICHALAK Samuel SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS +1.5 -- CHORZĘPA Przemysław
300 m M
1 1 s 1 40.17 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/1316/20 2022 LDK!
2 2 s 1 42.86 KOGUT Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1253/21 2022 LDK!
3 3 s 1 44.06 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2022 LDK!
4 5 s 1 45.56 HYPKI Mikołaj LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1249/21 2022 LDK!
1 4 s 2 44.28 BARTOŚ Ignacy MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0452/22 2022
2 6 s 2 47.22 LESZCZUK Adam MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS -- KUBALA Łukasz
3 8 s 2 48.53 MAREK Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS -- KUBALA Łukasz # Z/4682/22 2022 LDK!
4 9 s 2 49.04 HOŁOWNIA Bartłomiej MKS Piast Lwówek Śląski 2009 U14 DS -- LDK!
1 10 s 3 49.12 URBAN Mateusz MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5110/22 2022 LDK!
2 12 s 3 53.60 BOBER Michał GSZS Nowogrodziec 2010 U14 DS -- MAREK Dariusz Z/6686/21 2022 LDK!
3 13 s 3 53.78 GĄSIOROWSKI Mateusz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2010 U14 DS -- B.D. Z/4525/22 2022 LDK!
1 7 s 4 47.44 KRUPA Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3038/22 2022 LDK!
2 11 s 4 51.12 ZAALMAN Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2010 U14 DS -- B.D. Z/4657/22 2022 LDK!
3 14 s 4 58.28 MIKOŁAJCZYK Miłosz MKS Osa Zgorzelec 2010 U14 DS -- B.D. LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:46.44 MORAWSKI Konrad LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia # Z/6786/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:58.64 FOJNA Dawid MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek Z/5759/22 2022 LDK!
3 3 s 1 2:02.78 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2022
4 5 s 1 2:07.70 SAMOJLENKO Michał MLKS Echo Twardogóra 2013 U12 DS -- WODNICKI Łukasz LDK!
5 6 s 1 2:08.89 SOBIŁO Szymon MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5132/21 2022 LDK!
6 7 s 1 2:09.64 JOŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5109/22 2022 LDK!
7 10 s 1 2:12.10 WIŚNIEWSKI Ryszard LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia Z/5358/21 2022 LDK!
8 13 s 1 2:21.52 PADUCH Mateusz MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6199/21 2022 LDK!
9 14 s 1 2:23.97 KASHAPOV Tymur GKS Start Długołęka 2012 U12 DS -- B.D. Z/5076/22 2022 LDK!
10 17 s 1 3:11.47 KLECHOWICZ Maksymilian SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS -- URBATZKA Natalia
1 4 s 2 2:04.36 MEUS Szymon MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6283/21 2022 LDK!
2 8 s 2 2:10.08 CINIECKI Karol ULKS Muflon Bielawa 2011 U12 DS -- SZEREMETA Jarosław LDK!
3 9 s 2 2:10.78 GRAJETA Dawid LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia Z/6788/21 2022 LDK!
4 11 s 2 2:14.17 STANISZEWSKI Konrad SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS -- URBATZKA Natalia
5 12 s 2 2:14.97 CINIECKI Mikołaj ULKS Muflon Bielawa 2012 U12 DS -- SZEREMETA Jarosław LDK!
6 15 s 2 2:26.53 GÓRSKI Jakub SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS -- CHORZĘPA Przemysław LDK!
7 16 s 2 2:28.34 GRINOV Mykyta SL GKS Olsza Olszyna 2012 U12 DS -- CHORZĘPA Przemysław
1000 m M
1 1 s 1 3:06.25 WILCZYŃSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1275/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:06.66 MILEWSKI Michał SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/1318/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:09.60 LITWIN Jakub GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Nina Z/3041/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:09.74 RUTKOWSKI Kajetan SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/1317/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:20.21 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1263/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:25.85 GAŁUSZKA Igor MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2762/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:32.08 JANA Igor ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2010 U14 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6145/21 2021 LDK!
8 8 s 1 3:32.37 ROSIECKI Kajetan GKS Start Długołęka 2009 U14 DS -- CHUDA Julia # Z/1794/22 2022 LDK!
9 9 s 1 3:39.49 KORNAŚ Jan KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -- WOŚ Michał Z/5299/19 2022 LDK!
10 10 s 1 3:45.01 LEŃSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1258/21 2022 LDK!
11 11 s 1 3:45.25 MROWIEC Mikołaj KS SMS Szklarska Poręba 2009 U14 DS -- B.D. Z/3101/22 2022 LDK!
12 12 s 1 3:50.57 DALECKI Alexander LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1277/21 2022 LDK!
13 13 s 1 3:59.09 HORODECKI Szymon MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2768/21 2022 LDK!
14 14 s 1 4:07.53 OLKOWSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/0510/22 2022 LDK!
15 15 s 1 4:08.72 WIŚNIEWSKI Oskar MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Elżbieta Z/7028/21 2022 LDK!
100 m pł M
1 s 1 23.04 SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 2009 U14 DS +0.6 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2779/21 2021 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 53.58 MILEWSKI Michał
ŻYŁKIEWICZ Tymon
RUTKOWSKI Kajetan
MICHALAK Samuel
SL GKS Olsza Olszyna 2009
2009
2009
2009
U14 DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/1318/20
Z/1316/20
Z/1317/20
2022
2022
2022




2 2 s 1 54.78 BETKA Bruno
HYPKI Mikołaj
KOGUT Kamil
LEŃSKI Kacper
LKS Górnik Wałbrzych 2009
2010
2009
2010
U14 DOL -- KOTYNIA Hanna
KOTYNIA Hanna
STYŚ Janusz
KOTYNIA Hanna
Z/0447/22
Z/1249/21
Z/1253/21
Z/1258/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 61.32 GAŁUSZKA Igor
HORODECKI Szymon
BUDNIK Kuba
URBAN Mateusz
MLKS Sokół Lubin 2010
2010
2010
2010
U14 DOL -- DŁUBAŁA Marek
DŁUBAŁA Marek
DŁUBAŁA Marek
DŁUBAŁA Marek
Z/2762/21
Z/2768/21
Z/13379/21
Z/5110/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.45 WASILEWSKI Hubert MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS -- B.D. Z/4656/22 2022 LDK!
2 f 1 1.35 POPRAWSKI Tymoteusz MKS Piast Głogów 2010 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz LDK!
3 f 1 1.30 KOŻAK Filip UKS Orlica Domaniów 2010 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/0630/22 2022 LDK!
4 f 1 1.30 TARCZYŃSKI Borys MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS -- B.D. LDK!
5 f 1 1.30 MATYJEWICZ Radosław UKS Orlica Domaniów 2008 U16 DS -- MIKODA Lilla Z/9478/21 2022 LDK!
6 f 1 1.25 MIELCZAREK Jakub UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9479/21 2022 LDK!
7 f 1 1.20 LESZCZYŃSKI Krzysztof MKS Piast Głogów 2010 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2778/21 2021 LDK!
W dal M
1 f 2 4.61 FUCHS Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- MIKOŁAJCZYK Wiesława SZOMBURG Tomasz KUSTRA Mateusz MIKOŁAJCZYK Wiesława , Z/10296/21 , 2022 LDK!
2 f 2 4.14 ZIENKIEWICZ Dawid MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS 0.0 -- KUBALA Łukasz LDK!
3 f 2 4.14 BIELSKI Adrian GKS Start Długołęka 2009 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/9350/21 2022 LDK!
4 f 2 3.95 CYKMAN Maksymilian KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS 0.0 -- WOŚ Michał Z/6705/21 2022 LDK!
5 f 2 3.93 JAKUBIAK Dawid MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta Z/6566/21 2022 LDK!
6 f 2 3.93 PAWŁOWSKI Cezary GKS Start Długołęka 2010 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/14258/21 2022
7 f 2 3.87 SENKOWSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS 0.0 -- KUBALA Łukasz
8 f 2 3.44 TWARDOWSKI Hubert MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- KNULL Mariusz Z/0811/21 2022 LDK!
9 f 2 3.28 SUWALSKI Szymon GKS Start Długołęka 2009 U14 DS 0.0 -- CHUDA Julia # Z/3686/22 2022
W dal strefa M
1 f 1 4.35 ŻMUDZIŃSKI Karol LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS 0.0 -- JOŃSKA Ilona Natalia Z/2381/22 2022 LDK!
2 f 1 4.28 PIERZCHALSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U12 DS 0.0 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/12883/21 2022 LDK!
3 f 1 4.22 MTWIEJCZYK Borys MKS Osa Zgorzelec 2012 U12 DS 0.0 -- B.D. LDK!
4 f 1 4.14 KAMIŃSKI Mirosław KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2869/22 2022
5 f 1 3.95 KAMIŃSKI Michał LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/14234/21 2022 LDK!
6 f 1 3.93 KROCZAK Paweł MKS MOS Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- MIKOŁAJCZYK Wiesława
7 f 1 3.75 KOCHEL Jan WKS Śląsk Wrocław 2012 U12 DS 0.0 -- GOŁĘBIOWSKI Paweł LDK!
8 f 1 3.69 WIŚNIEWSKI Wiktor GKS Start Długołęka 2011 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/9349/21 2022 LDK!
9 f 1 3.65 GRÓDECKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U12 DS 0.0 -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/14257/21 2021 LDK!
10 f 1 3.61 KUJAWA Tymoteusz MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta LDK!
11 f 1 3.59 SZLACHTER Antoni MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta Z/3098/22 2022 LDK!
12 f 1 3.52 ŁABĘDZKI Szymon MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta LDK!
13 f 1 3.47 PIOTROWSKI Filip MKS Piast Głogów 2011 U12 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz LDK!
14 f 1 3.40 NOWAK Tymon GKS Start Długołęka 2012 U12 DS 0.0 -- B.D. Z/1148/22 2022
15 f 1 3.40 BIELSKI Arkadiusz GKS Start Długołęka 2012 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/5241/22 2022 LDK!
16 f 1 3.30 MACZYTA Stanisław MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta LDK!
17 f 1 3.23 WINCKIEWICZ Bartosz MLKS Sokół Lubin 2013 U12 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta LDK!
18 f 1 3.16 KOSIEDOWSKI Marcel MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta LDK!
Kula (4) M
1 f 1 11.89 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS -- B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
2 f 1 10.91 RZEPA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14235/21 2022 LDK!
3 f 1 9.15 ZAKRZEWSKI Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U14 DS -- BENKOWSKA Nina CHUDA Julia # , Z/3044/21 , 2022 LDK!
4 f 1 8.76 POLKOWSKI Filip MKS Osa Zgorzelec 2010 U14 DS -- KUBALA Łukasz
5 f 1 5.33 GEDYGA Filip MKL 12 Jelenia Góra 2010 U14 DS -- GORDIJENKO Anna LDK!
6 f 1 5.33 BARAN Jakub MLKS Echo Twardogóra 2010 U14 DS -- WODNICKI Łukasz Z/6464/22 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 34.00 WILCZYŃSKI Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -- KOTYNIA Hanna Z/4586/21 2022 LDK!
2 f 1 30.50 CYRAN Jakub WKS Śląsk Wrocław 2012 U12 DS -- GOŁĘBIOWSKI Paweł LDK!
3 f 1 29.50 SZPILA Filip UKS Orlica Domaniów 2011 U12 DS -- MIKODA Lilla Z/6444/22 2022 LDK!
4 f 1 29.00 WODNICKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2012 U12 DS -- WODNICKI Łukasz Z/5930/21 2022 LDK!
5 f 1 28.00 BRANAS Witold LKS Górnik Wałbrzych 2013 U12 DS -- KOTYNIA Hanna Z/4856/21 2022 LDK!
6 f 1 28.00 KLIMEK Szymon MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- KNULL Elżbieta Z/4684/22 2022 LDK!
7 f 1 25.00 WESOŁOWSKI Kajetan MLKS Echo Twardogóra 2013 U12 DS -- WODNICKI Łukasz Z/5929/21 2022 LDK!
8 f 1 20.00 LASKOWSKI Aleksander MLKS Echo Twardogóra 2012 U12 DS -- WODNICKI Łukasz Z/5931/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.393517017365 sekund