Bydgoszcz 03.10.2010
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików
100 m K
1 s 1 13.98 PŁOSZYŃSKA Nikoletta GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -4.8 V
2 s 1 14.23 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -4.8 V KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
3 s 1 14.42 ZAWADZKA Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -4.8 V #
4 s 1 15.96 SŁAWIŃSKA Agata LUKS Pomorzanin Serock 96 U16 KP -4.8 -- SCHULZ Stanisław BEZ
5 s 1 16.21 CHMIEL Marta LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -4.8 --
1 s 2 13.59 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -0.5 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2019 2
2 s 2 13.63 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -0.5 IV #
2 s 2 13.75 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U16 PM -0.5 IV
4 s 2 14.61 KURTYSIAK Paula MKL Toruń 95 U16 KP -0.5 --
1 s 3 13.77 ŁAKOMY Kinga GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -3.4 IV
2 s 3 14.29 GAWEŁ Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP -3.4 V
3 s 3 14.32 ROMEL Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -3.4 V
4 s 3 14.52 DRĄŻCZYK Sara UKB Szubin 95 U16 KP -3.4 --
5 s 3 14.72 BORC Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -3.4 --
6 s 3 14.86 WALTER Angelika UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP -3.4 --
7 s 3 16.97 GRODZKA Maja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP -3.4 -- #
1 s 4 14.34 LEWANDOWSKA Anna MKL Toruń 97 U14 KP -0.6 V
2 s 4 14.42 HOLKA Anna MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP -0.6 V
3 s 4 15.34 PANEK Patrycja UKB Szubin 95 U16 KP -0.6 --
4 s 4 15.73 OSSETE Julia BKS Bydgoszcz 98 U14 KP -0.6 --
5 s 4 15.76 MOLENDA Angelika LUKS Pomorzanin Serock 97 U14 KP -0.6 -- SCHULZ Stanisław BEZ
6 s 4 16.15 JÓŹWIAK Kinga MKL Toruń 97 U14 KP -0.6 --
1 s 5 14.23 GRABOWSKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 97 U14 KP -3.1 V
2 s 5 14.65 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP -3.1 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0275/13 2019 1
3 s 5 14.93 MUZALEWSKA Magdalena MKL Toruń 95 U16 KP -3.1 --
4 s 5 15.02 HERZOG Sandra UKB Szubin 97 U14 KP -3.1 --
5 s 5 15.64 LEBA Dominika UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP -3.1 -- #
6 s 5 15.77 PANEK Aleksandra UKB Szubin 97 U14 KP -3.1 --
7 s 5 15.79 MARCHEWKA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP -3.1 --
1 s 6 14.24 MARCHLEWSKA Milena UKB Szubin 98 U14 KP -1.9 V
2 s 6 14.66 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U14 KP -1.9 -- KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
3 s 6 14.73 MAKOWSKA Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP -1.9 --
4 s 6 15.37 BIAŁKOWSKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP -1.9 --
5 s 6 15.47 MAJNE Michalina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP -1.9 --
6 s 6 15.52 RATUSZYN Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP -1.9 --
300 m K
1 s 1 44.44 FRONTCZAK Monika UKB Szubin 95 U16 KP III WOCHNA Marek # Z/4394/11 2015 4
2 s 1 44.80 ADAMCZYK Dominika MKL Toruń 95 U16 KP III
3 s 1 45.93 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1569/12 2019 1
4 s 1 46.09 HOLKA Kinga MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV #
5 s 1 55.05 ROKITA Maja LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP --
1 s 2 48.77 PIPCZYŃSKA Justyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP --
2 s 2 49.53 CHAŁUPA Sara UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP --
3 s 2 55.93 MAJNE Michalina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
1 s 3 46.78 KNAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 97 U14 KP V B.D. # BEZ
2 s 3 48.14 ZIĘTARSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP V #
3 s 3 49.48 BIENIEK Adrianna UKS Czapla Białe Błota 97 U14 KP --
4 s 3 49.97 GRABOWSKA Żaneta BKS Bydgoszcz 97 U14 KP --
5 s 3 50.61 MAKOWSKA Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
6 s 3 54.62 KASPROWICZ Agnieszka UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP --
1 s 4 49.89 BIAŁKOWSKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
2 s 4 50.06 ŚLEDŹ Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP --
3 s 4 50.56 RATUSZYN Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
4 s 4 55.28 KIJANOWSKA Angelika UKS Czapla Białe Błota 97 U14 KP --
600 m K
2 s 1 1:47.79 RYGIELSKA Aleksandra MKL Toruń 96 U16 KP V
3 s 1 1:47.99 PAWELLA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP V
4 s 1 1:49.25 BOGDANOWICZ Anastazja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP V
5 s 1 1:50.76 KURZAWA Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP --
6 s 1 1:51.07 KURZAWSKA Ewelina UKB Szubin 95 U16 KP --
7 s 1 1:51.16 ZARZYCKA Natalia BKS Bydgoszcz 95 U16 KP --
8 s 1 1:57.38 LISIECKA Wioleta UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP --
1 s 2 1:53.83 JABŁOŃSKA Natalia UKS Czapla Białe Błota 97 U14 KP --
2 s 2 1:55.21 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz # 97 U14 KP -- SZEWCZUK Piotr B.D. # Z/0503/13 2018
3 s 2 1:55.87 MLECZKO Dominika BKS Bydgoszcz 97 U14 KP --
4 s 2 1:57.51 FRĄCKOWIAK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP -- #
5 s 2 1:59.41 NOWICKA Weronika GKS Olimpia Grudziądz 97 U14 KP -- #
6 s 2 2:00.11 GROSZYK Katarzyna MKL Toruń 95 U16 KP --
7 s 2 2:05.64 SKALSKA Ewa LUKS Pomorzanin Serock 97 U14 KP --
8 s 2 2:06.65 WOJCIECHOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
9 s 2 2:06.75 PILAKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz BEZ
10 s 2 2:06.76 WEILAND Marta UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP -- WASIELEWSKI Michał # 5
1000 m K
1 s 1 3:24.06 MAIK Daria LUKS Start Nakło # 97 U14 KP V STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0446/13 2019 1
2 s 1 3:24.40 DUSZYŃSKA Amanda UKB Szubin 95 U16 KP V #
3 s 1 3:29.94 SYKURSKA Angelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V #
4 s 1 3:37.43 BANACH Angelika UKB Szubin 97 U14 KP --
5 s 1 3:41.40 DĄBROWSKA Paulina SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP --
6 s 1 3:52.36 KRZYSZKOWIAK Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP -- #
7 s 1 4:02.14 BORTA Honorata BKS Bydgoszcz # 96 U16 KP --
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.24 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -3.1 III
2 s 1 16.99 CIEŚLIŃSKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -3.1 IV
3 s 1 18.13 REINKE Martyna UKB Szubin 95 U16 KP -3.1 V WOCHNA Marek # Z/4398/11 2014 BEZ
300 m pł K
1 s 1 50.12 KĘPA Agata MKL Toruń 95 U16 KP IV
2 s 1 51.15 PAWLAK Monika UKB Szubin 96 U16 KP IV #
3 s 1 52.18 LATOS Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP V #
4 s 1 52.61 ZIARNECKA Magdalena UKB Szubin 95 U16 KP V WOCHNA Marek # Z/4401/11 2011 4
5 s 1 53.73 LUSTIG Klaudia UKB Szubin 95 U16 KP V WOCHNA Marek # Z/4395/11 2012 4
4x100 m K
1 f 1 51.82 GELIŃSKA Natalia
ŁAKOMY Kinga
ZAWADZKA Magdalena
PŁOSZYŃSKA Nikoletta
GKS Olimpia Grudziądz 95
95
95
95
U16 KPO --


2 f 1 53.38 DRĄŻCZYK Sara
FRONTCZAK Monika
LUSTIG Klaudia
KRAJEWSKA Karolina
UKB Szubin 95
95
95
97
U16 KPO --
WOCHNA Marek
WOCHNA Marek
ADAMCZEWSKI Ryszard
Z/4394/11
Z/4395/11
Z/0294/13
2015
2012
2017
4
4
2
3 f 1 54.19 HOLKA Anna
HOLKA Kinga
SYROCKA Agata
GAWEŁ Agata
MLKS Nadwiślanin Chełmno 97
95
96
95
U16 KPO --

LEWANDOWSKI Jacek B.D.
Z/1569/12
2019
1
4 f 1 54.30 KĘPA Agata
TUNIEWICZ Katarzyna
LEWANDOWSKA Anna
ADAMCZYK Dominika
MKL Toruń 95
95
97
95
U16 KPO --
KOHUTEK Artur B.D.

Z/1161/11
2019
1
5 f 1 59.79 SAWINA Klaudia
LEBA Dominika
KOWALSKA Michalina
WEILAND Marta
UKS Kmicic Unisław 96
97
97
97
U16 KPO --

SZEWCZUK Piotr B.D.
WASIELEWSKI Michał
Z/0503/13
2018

5
6 f 1 60.45 GRUBICKA Klaudia
CHMIEL Marta
BETAŃSKA Daria
SŁAWIŃSKA Agata
LUKS Pomorzanin Serock 95
95
95
96
U16 KPO -- SCHULZ Stanisław


SCHULZ Stanisław
BEZ
BEZ
Wzwyż K
  f 1 1.55 LUBIŃSKA Marcelina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP III
1 f 1 1.66 BORKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP II B.D. # BEZ
2 f 1 1.55 LUBIŃSKA Marcelina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP III
3 f 1 1.40 ŻUKOWSKA Karolina UKS Cyprianka 96 U16 KP V
4 f 1 1.35 LEWANDOWSKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
5 f 1 1.35 CACKOWSKA Natalia UKS Cyprianka 97 U14 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz BEZ
6 f 1 1.35 PASTERNAK Oliwia UKS Cyprianka 97 U14 KP --
7 f 1 1.30 WITKOWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0451/13 2014 4
8 f 1 1.30 WERNA Angelika GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP --
9 f 1 1.25 LAMPKA Eliza UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP --
10 f 1 1.25 ANDERWALD Paulina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
11 f 1 1.25 KRAWCZYŃSKA Magdalena UKS Cyprianka 96 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/1477/12 2012 3
Tyczka K
  f 1 2.80 PSTRONGOWSKA Justyna KL Gdynia 95 U16 PM III
  f 1 2.90 HUDZIK Adrianna KL Gdynia 95 U16 PM III B.D. # BEZ
  f 1 2.90 TUZ Linda KL Gdynia 96 U16 PM III
  f 1 2.90 BUDZISZEWSKA Aleksandra BKS Bydgoszcz 93 U18 KP III #
1 f 1 3.00 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP II PRZYBYŁA Krzysztof # Z/0580/12 2019 M
2 f 1 2.90 BUDZISZEWSKA Aleksandra BKS Bydgoszcz 93 U18 KP III #
3 f 1 2.90 HUDZIK Adrianna KL Gdynia 95 U16 PM III B.D. # BEZ
3 f 1 2.90 TUZ Linda KL Gdynia 96 U16 PM III
5 f 1 2.80 PSTRONGOWSKA Justyna KL Gdynia 95 U16 PM III
6 f 1 2.60 LUBIŃSKA Marcelina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP IV
7 f 1 2.40 DEJEWSKA Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz 97 U14 KP IV #
8 f 1 2.30 KOSTURKIEWICZ Oliwia GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP V
9 f 1 2.20 ZUBERTOWSKA Jagoda GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP V
W dal K
  f 1 4.38 STEGIENTA Kamila UKB Szubin 98 U14 KP +4.2 --
  f 1 4.44 WALTER Angelika UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP +3.5 --
1 f 1 5.03 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U14 KP +2.3 IV ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
2 f 1 4.44 WALTER Angelika UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP +3.5 --
3 f 1 4.38 STEGIENTA Kamila UKB Szubin 98 U14 KP +4.2 --
4 f 1 4.36 PAWLIK Michalina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP +3.0 --
5 f 1 4.24 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U14 KP +1.4 -- KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
6 f 1 4.07 ANDRZEJEWSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 97 U14 KP +1.3 --
7 f 1 4.07 SAWINA Klaudia UKS Kmicic Unisław 96 U16 KP +1.6 --
8 f 1 4.04 BETAŃSKA Daria LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP +4.0 --
9 f 1 3.88 WALTER Dagmara UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP +2.0 --
10 f 1 3.77 KOCIELNA Nicola UKS Czapla Białe Błota # 96 U16 KP +2.1 --
11 f 1 3.63 GRUBICKA Klaudia LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP +1.6 -- SCHULZ Stanisław BEZ
Kula (3) K
  f 1 9.95 BIAŁA Monika SKLA Słupsk 97 U14 PM IV
1 f 1 11.09 JÓZWIAK Patrycja GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP III
2 f 1 9.65 DEMSKA Dagmara MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
3 f 1 7.77 PIĘTA Emilia LUKS Pomorzanin Serock 96 U16 KP --
4 f 1 6.96 FURGAŁA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP --
Dysk (0.75) K
1 f 1 25.05 ANTOSZEWSKA Andżelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
2 f 1 21.78 CZYŻAK Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP -- #
3 f 1 20.06 KRÓL Justyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP -- #
4 f 1 14.45 CZAJKOWSKA Jagoda SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
Dysk (1) K
1 f 1 28.75 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP IV
Młot (3) K
1 f 1 41.58 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 95 U16 KP III B.D. BEZ
2 f 1 32.45 ANTOSZEWSKA Andżelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
Oszczep (600) K
  f 1 26.50 BILSKA Olga SKLA Słupsk 98 U14 PM V
  f 1 28.73 MARCISZEWICZ Kinga SKLA Słupsk 97 U14 PM V #
  f 1 31.81 BIAŁA Monika SKLA Słupsk 97 U14 PM IV
  f 1 33.75 BORKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV B.D. # BEZ
  f 1 43.98 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM II WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
1 f 1 26.52 SZTAL Antonina MKL Toruń 95 U16 KP V
2 f 1 22.84 JETTER Justyna UKS Cyprianka 96 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1475/12 2013 3
3 f 1 21.08 STRUPCZEWSKA Daria UKS Cyprianka 97 U14 KP --
4 f 1 20.45 LIS Agata UKS Kmicic Unisław 95 U16 KP --
5 f 1 16.58 MOLENDA Monika LUKS Pomorzanin Serock 96 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
100 m M
1 s 1 12.18 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP -2.5 IV #
2 s 1 12.29 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -2.5 V
3 s 1 12.65 MAKOWSKI Amadeusz GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -2.5 V
4 s 1 13.17 KOSTKOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP -2.5 --
1 s 2 12.67 WITKOWSKI Radosław GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -0.4 V
2 s 2 13.32 KACZMAREK Aleksander UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP -0.4 --
3 s 2 13.36 JEŻEWSKI Janusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP -0.4 --
4 s 2 13.47 KWASIGROCH Patryk LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -0.4 --
5 s 2 13.57 CHRZĄSZCZ Bartosz UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP -0.4 --
6 s 2 14.14 ŁEPKOWSKI Damian MKL Toruń 96 U16 KP -0.4 --
7 s 2 14.25 SZYMAŃSKI Sebastian UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP -0.4 --
1 s 3 12.90 OSTROWSKI Łukasz MKL Toruń 96 U16 KP -2.6 --
2 s 3 13.74 BUCHHOLZ Roger UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP -2.6 --
3 s 3 13.92 TABASZ Filip LUKS Pomorzanin Serock 97 U14 KP -2.6 -- SCHULZ Stanisław BEZ
4 s 3 14.49 WOJTYSIAK Mateusz UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP -2.6 --
5 s 3 15.07 HOLEC Miłosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP -2.6 -- #
6 s 3 15.83 ŻMIJEWSKI Szymon BKS Bydgoszcz 97 U14 KP -2.6 --
1 s 4 13.56 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U14 KP -1.0 -- KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2019 3
2 s 4 14.30 BAZARNIK Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U14 KP -1.0 -- B.D. B.D. #
300 m M
1 s 1 39.70 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV #
2 s 1 40.08 KRAWACZYŃSKI Sebastian MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
3 s 1 40.56 PIÓRKOWSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP V
4 s 1 41.41 ŻYGOWSKI Michał BKS Bydgoszcz 95 U16 KP V
5 s 1 41.45 WEIWER Michał MKL Toruń 96 U16 KP V
1 s 2 40.96 LEWICKI Konrad UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP V
2 s 2 41.50 KONDYS Beniamin UKB Szubin 96 U16 KP V #
3 s 2 43.59 WRUK Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP --
4 s 2 45.30 BAZARNIK Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U14 KP -- B.D. B.D. #
5 s 2 45.93 SMOLIŃSKI Mateusz UKB Szubin 96 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0750/12 2017 3
6 s 2 46.96 OTTO Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP --
1 s 3 42.82 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U14 KP -- KASZEWSKI Tomasz # BEZ
2 s 3 43.55 ERNESTOWICZ Przemysław MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP --
3 s 3 43.97 SAMBORSKI Dariusz MKL Toruń 96 U16 KP --
4 s 3 44.19 TOMAS Marek MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP -- #
5 s 3 44.30 RUSINEK Kamil GKS Olimpia Grudziądz 97 U14 KP --
6 s 3 54.08 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz # 99 U12 KP -- #
600 m M
1 s 1 1:34.10 GIMINSKI Bartłomiej GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV #
2 s 1 1:34.24 GLISZCZYŃSKI Mateusz MKL Toruń 96 U16 KP IV
3 s 1 1:34.72 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV B.D. # BEZ
4 s 1 1:34.88 BARAN Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV #
5 s 1 1:40.64 PAWLAK Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP -- #
6 s 1 1:46.13 TOMASZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP -- #
7 s 1 1:57.75 KARSZNIA Dominik SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
8 s 1 2:03.16 MARECIK Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U14 KP --
9 s 1 2:07.92 FLIS Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U12 KP --
1000 m M
1 s 1 2:47.91 KRAKÓWKA Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV #
2 s 1 2:50.17 TUBISZEWSKI Mikołaj UKB Szubin 95 U16 KP V B.D. # Z/4400/11 2011 BEZ
3 s 1 2:58.21 TOMAS Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP V
4 s 1 3:10.32 SMOLIŃSKI Kamil UKB Szubin 96 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0751/12 2019 4
5 s 1 3:17.18 KRASZEWSKI Filip SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP --
6 s 1 3:18.53 DZIKOWSKI Rafał UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP --
7 s 1 3:33.75 WODECKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
8 s 1 3:37.21 WIŚNIEWSKI Jarosław UKS Czapla Białe Błota 97 U14 KP --
9 s 1 3:41.43 ZIELIŃSKI Bartłomiej UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP --
10 s 1 3:45.17 PIĘTAS Piotr UKS Czapla Białe Błota 97 U14 KP --
2000 m M
1 s 1 6:21.49 KĘDZIERSKI Krystian BKS Bydgoszcz 95 U16 KP V
2 s 1 6:36.56 RUCIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP V #
3 s 1 6:36.97 OBOŃSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP V
4 s 1 7:08.05 JĄKAŁA Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
300 m pł M
1 s 1 40.90 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP II B.D. # BEZ
2 s 1 48.00 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- B.D. # BEZ
3 s 1 50.48 WILAND Adam SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -- #
4x100 m M
1 f 1 47.82 MAKOWSKI Amadeusz
WITKOWSKI Radosław
REINHOLZ Patryk
PIGIEL Sebastian
GKS Olimpia Grudziądz 96
95
96
95
U16 KPO --


2 f 1 48.89 WEIWER Michał
OSTROWSKI Łukasz
OLENDER Michał
GLISZCZYŃSKI Mateusz
MKL Toruń 96
96
96
96
U16 KPO --


3 f 1 49.21 BŁASZCZYK Jan
GOŁĘBIEWSKI Łukasz
KOSTKOWSKI Paweł
NITKA Dawid
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
95
95
96
U16 KPO -- B.D.


BEZ
4 f 1 50.61 KŁÓSEK Maciej
ŚWIERKOWSKI Damian
BOLT Mateusz
KRAWACZYŃSKI Sebastian
MLKS Nadwiślanin Chełmno 95
95
95
95
U16 KPO --


5 f 1 52.35 KONDYS Beniamin
WILCZYŃSKI Szymon
SMOLIŃSKI Mateusz
STODOLNY Michał
UKB Szubin 96
97
96
95
U16 KPO --
KASZEWSKI Tomasz
KARNAS Zbigniew
B.D.
Z/0750/12
2017
BEZ
3
BEZ
Wzwyż M
  f 1 1.81 PIGIEL Sebastian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV
Tyczka M
  f 1 4.00 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP II B.D. CZAPIEWSKI Wiesław # , Z/2159/11 , 2019 M
W dal M
1 f 1 5.94 TAJS Maciej BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +3.7 IV
2 f 1 5.50 POLASIK Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +0.5 -- B.D. B.D. # BEZ
3 f 1 5.49 OLESIŃSKI Jakub UKS Cyprianka 95 U16 KP +3.1 -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4941/11 2011 4
4 f 1 5.17 CHUDZIŃSKI Daniel BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +0.6 --
5 f 1 5.09 CZAJA Maciej UKS Czapla Białe Błota # 95 U16 KP +4.8 --
6 f 1 4.81 BIERZYŃSKI Karol UKS Kmicic Unisław 96 U16 KP +1.9 --
7 f 1 4.78 ZALEWSKI Maciej UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP +0.3 -- WASIELEWSKI Michał # Z/1230/13 2013 BEZ
8 f 1 4.70 ŚWIETLIK Łukasz BKS Bydgoszcz 97 U14 KP +2.6 --
9 f 1 4.63 KROKOS Oskar UKS Czapla Białe Błota # 97 U14 KP +3.1 --
10 f 1 4.60 KACPRZAK Tomasz UKS Czapla Białe Błota # 96 U16 KP +2.1 --
11 f 1 4.59 OLSZEWSKI Radosław BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +0.4 --
12 f 1 4.51 GRUDZIŃSKI Łukasz UKS Czapla Białe Błota # 96 U16 KP +4.2 --
Kula (5) M
  f 1 9.23 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk 96 U16 PM -- #
  f 1 9.70 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
  f 1 9.96 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
  f 1 10.98 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP V #
  f 1 11.03 KŁÓSEK Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
1 f 1 12.63 ZIÓŁKOWSKI Oskar GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV #
2 f 1 10.49 ROSIK Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP --
3 f 1 9.92 ŚWIERKOWSKI Damian MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
4 f 1 9.09 SPRENGER Patryk SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP --
5 f 1 9.06 KULA Michał LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
6 f 1 8.48 GODEK Hubert UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP --
7 f 1 7.53 WINKLARZ Kacper LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP --
8 f 1 6.72 SIKORA Łukasz BKS Bydgoszcz 95 U16 KP --
Dysk (1) M
  f 1 29.25 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
1 f 1 40.33 GORAJDOWSKI Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV
2 f 1 37.40 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV #
3 f 1 35.18 TARNECKI Kamil SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP V
4 f 1 34.80 STRUPOWSKI Radosław MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP V
5 f 1 33.66 SMYKOWSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
6 f 1 25.90 LUBRANT Sebastian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP --
Młot (5) M
  f 1 43.20 HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 95 U16 KP IV
Oszczep (600) M
  f 1 42.08 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM IV #
  f 1 55.45 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk 96 U16 PM III #
1 f 1 50.73 BOLT Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP III
2 f 1 49.96 GOŁĘBIEWSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP III
3 f 1 46.40 PAWŁOWSKI Maciej MKL Toruń 96 U16 KP IV
4 f 1 45.39 WALKOWIAK Jędrzej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV
5 f 1 44.94 KŁÓSEK Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
6 f 1 41.91 BAŃKOWSKI Mateusz UKS Cyprianka 95 U16 KP V MAŃKOWSKI Edward # Z/4379/11 2012 4
7 f 1 35.82 JASIŃSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP --
8 f 1 29.54 KOSTRZEWSKI Eliasz UKS Cyprianka 97 U14 KP --
9 f 1 27.33 KMIEĆ Witold UKS Cyprianka 97 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1566/13 2015 4
10 f 1 22.89 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2019 1
11 f 1 20.18 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
12 f 1 19.54 WALCZEWSKI Mateusz UKS Cyprianka 98 U14 KP --
Oszczep (700) M
  f 1 55.59 KOGUT Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM III #
1 f 1 50.15 GOŁĘBIEWSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP III
2 f 1 38.36 GROMOWSKI Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -- JUSZCZAK Stanisław # Z/2157/11 2014 3
3 f 1 35.36 JASIŃSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP V
Oszczep (800) M
1 f 1 74.54 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U23 MZ M KRUKOWSKI Michał Z/5005/11 2016 MM
2 f 1 70.37 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U23 WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1
3 f 1 60.18 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 88 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2019 1
4 f 1 53.70 KUJAWA Marcin MLKS Krajna Sępólno 89 U23 KP III B.D. Z/4593/18 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7598321437836 sekund